Gilad's Fat Burning! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-07, 18:14   #1
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56

Gilad's Fat Burning!


Witam Was wszystkie
Założyłam ten wątek, ponieważ nie znalazłam w innych wątkach o podobnej tematyce lub z wątkiem Gilada odpowiedzi na moje pytania. Chciałabym dowiedzieć się, czy ktoś z Was ćwiczył ten program Fat Burning Workout lub inne tego sympatycznego Pana, jak Bodies in Motion, Lord of Abs etc?
Byłabym bardzo wdzięczna, ponieważ jestem zainteresowana treningami z nim, ponieważ zwyczajnie inne (jak Chodakowska, Mel B czy Tiffany) mi się znudziły. Mało tego, mam dziwne wrażenie, że w ostatnim miesiącu połączenie Melanie Brown i Ewy Chodakowskiej wpłynęło na rozbudowę mięśni, zwłaszcza nóg a nie na ich wysmuklenie. Poza tym waga poszła w górę i to już zupełnie mnie załamało. Czekam z niecierpliwością na jakiekolwiek odpowiedzi, pozdrawiam 29March
29March jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 16:10   #2
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Gilad's Fat Burning!

Widzę, że zapytanie było napisane 2 miesiące temu ale dopiszę się - a co tam, może komuś innemu to pomoże.
GILAD - TAK!!! Mnie bardzo pomaga! Pocę się jak prosiak, ćwiczenia są łatwe, lekkie i przyjemne, poćwiczeniach ma się ochotę fruwać, nie mam uczucia takiego jak z Ewą, że odliczam minuty do końca treningu. Aerobik Gilada jest dla początkujących, którzy mają nadmiar tłuszczyku, dopiero jak się go spali można budować rzeźbę tak zwaną
Ja polecam, mnóstwo jest treningów jest na chomiku trwają po 20 minut, jeśli ktoś uważa, że to za mało śmiało można dorzucić jakiś jeszcze. Dodam tylko, że jego programy to nie tylko "tuptanie w miejscu i skakanie", są też ćwiczenia na poszczególne partie ciała, ja go bardzo lubię, tryska z niego energia i nie czuję się jak słoń w składzie porcelany - tak jak w przypadku Mel B przy której dostawałam kolki i zadyszki i nie nadążałam.. Polecam ćwiczenia cardio tego pana.
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.