Dziwne zachowanie chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-06, 14:36   #1
Pokahontaz93
Przyczajenie
 
Avatar Pokahontaz93
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9

Dziwne zachowanie chłopaka


Hej! To mój pierwszy dzień na Wizażu, więc przepraszam, jeśli umieściłam wątek w niewłaściwym miejscu. Przejdę do mojego problemu. Z chłopakiem jestem 2 lata, od pół roku mieszkamy razem. Oboje uczymy się zaocznie w jednej szkole. On pracuje, a ja mam rentę i zajmuję się domem. Od jakiegoś czasu mówiliśmy o ślubie, o dzieciach... Jednak to się zmieniło. On nagle stwierdził, że to jeszcze nie pora itp. Ale to akurat drobiazg w porównaniu z resztą. M pracuje jako kurier, wychodzi z domu o 6 i wraca koło 21. Widujemy się koło 3 godzin na dobę. Nie ma na nic ochoty - na rozmowy, na czułość, na seks, na film... Nic praktycznie nas już nie łączy poza wspólnym domem. Nawet nie mamy wspólnych tematów. Do tego przestał być wobec mnie czuły. Traktuje mnie na takiej zasadzie, że jestem tylko od garów i sprzątania. Mieliśmy poważną rozmowę na ten temat i niby się polepszyło, ale nie trwało to długo. Znowu stał się zimny. Jednak zauważyłam, że od prawie 2 tygodni nie zabiera do pracy śniadania, nie dzwoni, nie pisze gdy jest poza domem. Nie chce się ze mną kochać nawet w weekendy, nawet przytula mnie niechętnie. Ale od jakiś trzech dni stał się nad wyraz miły. Dzwoni i mówi czułe słówka itp... A dziś rano (nie wiem czemu, nigdy tego nie robiłam) sprawdziłam mu smsy. I była tam wiadomość z jakiegoś numeru: "leże już w łóżeczku, a Ty co robisz?" Zapytałam co to ma być, wkurzył się strasznie, że to czytałam i powiedział, że pomyłka. Następnie pojechał do pracy.... Nie wiem co mam o tym myśleć... Dodam, że jak się poznaliśmy ważyłam 49 kg, ale z pewnych powodów (chodzi o zdrowie) musiałam przyjmować sterydy. Obecnie ważę 75 kg. Może już go nie pociągam? Może kogoś ma? Pomóżcie! Przepraszam, że się rozpisałam.
Pokahontaz93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 14:49   #2
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Smsy nie przychodzą przez pomyłkę...i nie daj sobie wmówić, że tak było. Twój facet cię zdradza - może tylko emocjonalnie a może emocjonalnie i fizycznie. Wszystko na to wskazuje. I jego zachowanie i ten sms. Radzę zastanawiać się teraz wyłącznie nad wprowadzą i zakończeniem związku. Nikt nie zasługuje na takie traktowanie, obojętnie czy waży 45 czy 80 kilo.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 14:52   #3
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez Pokahontaz93 Pokaż wiadomość
Hej! To mój pierwszy dzień na Wizażu, więc przepraszam, jeśli umieściłam wątek w niewłaściwym miejscu. Przejdę do mojego problemu. Z chłopakiem jestem 2 lata, od pół roku mieszkamy razem. Oboje uczymy się zaocznie w jednej szkole. On pracuje, a ja mam rentę i zajmuję się domem. Od jakiegoś czasu mówiliśmy o ślubie, o dzieciach... Jednak to się zmieniło. On nagle stwierdził, że to jeszcze nie pora itp. Ale to akurat drobiazg w porównaniu z resztą. M pracuje jako kurier, wychodzi z domu o 6 i wraca koło 21. Widujemy się koło 3 godzin na dobę. Nie ma na nic ochoty - na rozmowy, na czułość, na seks, na film... Nic praktycznie nas już nie łączy poza wspólnym domem. Nawet nie mamy wspólnych tematów. Do tego przestał być wobec mnie czuły. Traktuje mnie na takiej zasadzie, że jestem tylko od garów i sprzątania. Mieliśmy poważną rozmowę na ten temat i niby się polepszyło, ale nie trwało to długo. Znowu stał się zimny. Jednak zauważyłam, że od prawie 2 tygodni nie zabiera do pracy śniadania, nie dzwoni, nie pisze gdy jest poza domem. Nie chce się ze mną kochać nawet w weekendy, nawet przytula mnie niechętnie. Ale od jakiś trzech dni stał się nad wyraz miły. Dzwoni i mówi czułe słówka itp... A dziś rano (nie wiem czemu, nigdy tego nie robiłam) sprawdziłam mu smsy. I była tam wiadomość z jakiegoś numeru: "leże już w łóżeczku, a Ty co robisz?" Zapytałam co to ma być, wkurzył się strasznie, że to czytałam i powiedział, że pomyłka. Następnie pojechał do pracy.... Nie wiem co mam o tym myśleć... Dodam, że jak się poznaliśmy ważyłam 49 kg, ale z pewnych powodów (chodzi o zdrowie) musiałam przyjmować sterydy. Obecnie ważę 75 kg. Może już go nie pociągam? Może kogoś ma? Pomóżcie! Przepraszam, że się rozpisałam.
Ciężko wywróżyć co się dzieje. Na początku pomyślałam, że może być przemęczony pracą (całe dnie go nie ma) i dlatego nie ma ochoty na czułości, seks i marzy tylko o tym żeby położyć się spać. W miarę czytania przyszło mi do głowy coś innego.
Niestety na Twoim miejscu pomyślałabym o zdradzie ponieważ:
- nie ma ochoty na seks ani czułości
- najpierw był nieczuły a potem nagle bardzo miły (może wyrzuty sumienia go zaczęły dręczyć?)
- znalazłaś tego niepokojącego smsa (gdyby to była pomyłka to by spokojnie powiedział a nie wkurzał się)
- wcześniej chciał ślub, mieliście plany na przyszłość a teraz nagle mu przeszło

Nawet jeśli Cię nie zdradza to i tak w Waszym związku nie dzieje się dobrze.
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 14:56   #4
Pokahontaz93
Przyczajenie
 
Avatar Pokahontaz93
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Dziewczyny! Mam mętlik w głowie..... sto myśli na minutę! Też sobie wszystko na początku tłumaczyłam tym, że jest zmęczony, ale późniejsze sytuacje zaczęły dawać mi do myślenia. Chciałam z nim o tym porozmawiać. Powiedział, że się czepiam i "bezsensu focham"
Pokahontaz93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 14:57   #5
xvxaniaxvx
Raczkowanie
 
Avatar xvxaniaxvx
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez new woman in town Pokaż wiadomość
Smsy nie przychodzą przez pomyłkę...i nie daj sobie wmówić, że tak było. Twój facet cię zdradza - może tylko emocjonalnie a może emocjonalnie i fizycznie. Wszystko na to wskazuje. I jego zachowanie i ten sms. Radzę zastanawiać się teraz wyłącznie nad wprowadzą i zakończeniem związku. Nikt nie zasługuje na takie traktowanie, obojętnie czy waży 45 czy 80 kilo.
true true
tak jak wyżej smsy nie przychodzą przez pomyłkę i co z tego że ważysz te 75 kg... masz problem ze zdrowiem wiadomo co sterydy robią z ciałem. Jeżeli uważasz że dalszy związek ma sens możesz z nim porozmiać choć pewnie bedzię się upierał. Niestety podejrzewam że troszkę szarpnął Twoje zaufanie co będzie teraz ciężkie ponieważ spedza dużo godzin w pracy (podobno w pracy) Jak dziewczyna wyżej myślę że zdrada emocjonalna na pewno wchodzi w gre co do fizycznej hmm z okazji że Cie odtrąca i jest nie czuły... pewnie też. Musisz sama sie dowiedzieć
xvxaniaxvx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 14:59   #6
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Oczywiście. Wszystko na to wskazuje a sms tylko to potwierdza. Pomyłka? Wiesz co, mi się kiedyś też jakaś głupia pomyłka zdarzyła (nie aż taka jak Twojego faceta, ale też dwuznaczny sms). Jaka była moja reakcja jak dostałam smsa? Wywaliłam oczy i poszlam do mojego (już ex) faceta z komórką i zapytałam czy zna taki numer bo dostałam dziwny tekst i nie wiem czy to pomyłka czy ktoś mnie wkręca. A on? Zatrzymał tego smsa... Nie myśl, że to pomyłka a cała reszta spowodowana jest ciężką pracą. Wiadomo, człowiek który pracuje cały dzień może nie mieć ochoty na seks...Ale właśnie...weekendy.... czy nawet czułośc jakaś przytulenie. Do tego nie trzeba być wypoczętym. A ten sms był był PO tym jak zaczął być miły cz wcześniej? Jak wcześniej , to możliwe że dziewczyna kopnęła go w 4 litery i zaczął się przymilać.
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:05   #7
Pokahontaz93
Przyczajenie
 
Avatar Pokahontaz93
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

A ten sms był był PO tym jak zaczął być miły cz wcześniej? Jak wcześniej , to możliwe że dziewczyna kopnęła go w 4 litery i zaczął się przymilać.

Od kilku dni się zrobił taki milusi, a smsa przeczytałam dzisiaj rano...
Pokahontaz93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 15:09   #8
kangu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 625
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
Oczywiście. Wszystko na to wskazuje a sms tylko to potwierdza. Pomyłka? Wiesz co, mi się kiedyś też jakaś głupia pomyłka zdarzyła (nie aż taka jak Twojego faceta, ale też dwuznaczny sms). Jaka była moja reakcja jak dostałam smsa? Wywaliłam oczy i poszlam do mojego (już ex) faceta z komórką i zapytałam czy zna taki numer bo dostałam dziwny tekst i nie wiem czy to pomyłka czy ktoś mnie wkręca. A on? Zatrzymał tego smsa... Nie myśl, że to pomyłka a cała reszta spowodowana jest ciężką pracą. Wiadomo, człowiek który pracuje cały dzień może nie mieć ochoty na seks...Ale właśnie...weekendy.... czy nawet czułośc jakaś przytulenie. Do tego nie trzeba być wypoczętym. A ten sms był był PO tym jak zaczął być miły cz wcześniej? Jak wcześniej , to możliwe że dziewczyna kopnęła go w 4 litery i zaczął się przymilać.
zgadzam sie z dziewczynami,
wydaje mi sie , że musisz postawić sprawę jasno przed nim, bo jakie masz wyjscie?
zyc w takim związku jak teraz w którym i tak nie wyglądasz na szczęsliwą i zadręczać się tym czy zdradza czy nie?
kangu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:16   #9
Pokahontaz93
Przyczajenie
 
Avatar Pokahontaz93
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Ciężko się z nim rozmawia... Tyle razy próbowałam i nie ważne, cy byłam spokojna, czy się wydzierałam, on nigdy nie ma nic do powiedzenia na konkretny temat, albo jedyne co powie, to to, że się czepiam, że jak mi się nie podoba to mam zmienić faceta itp.
Pokahontaz93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:16   #10
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Powiem tyle.
Skoro sie tak czujesz(ja czulam sie podobnie po jakimś czasie) to bym powiedziała jedno-
albo idziemy razem do psychologa,albo po prostu się rozstajemy.
Naprawdę ciągnąć tego nie ma sensu,cos sie wypaliło.
I kwestia czy chcecie oboje próbować to pozbierać czy nie..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:16   #11
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Jak dla mnie jego zachowanie+sms świadczą dosyć jednoznacznie, że co najmniej zawrócił mu w głowie inna. Jak bardzo? To już możemy gdybać, bo on pewnie będzie się wypierał albo kłamał i umniejszał powagę sytuacji.

Pytanie, czy chcesz z nim żyć w takiej niepewności? Czy jesteś w stanie mu zaufać po tej sytuacji?

Plus to, że po odkryciu smsa olał cię i wyszedł rzucając na odchodne, że marudzisz- pewnie nowa koleżanka usłyszała, że jesteś marudna, czepialska kura domowa, to ona słyszy czułe słówka, jest jego odskocznią. Przykre, ale nie wierze, żeby był z tobą szczery i lojalny/wierny.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!

Edytowane przez leniwca
Czas edycji: 2012-12-06 o 15:18
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 15:21   #12
Pokahontaz93
Przyczajenie
 
Avatar Pokahontaz93
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Pewnie to głupie co teraz powiem, ale czasami mam wrażenie, że on robi wszystko, żebym zakończyła związek...

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Zależy mi na tym związku, poza nim nie mam nikogo na tym świecie, zrobiłabym wszystko, żeby było lepiej. Może rzeczywiście psycholog będzie dobrym rozwiązaniem. Tylko czy on się na to zgodzi? Tego nie wiem. I szczerze wątpię. Ale może chociaż sama się wybiorę?
Pokahontaz93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:23   #13
xvxaniaxvx
Raczkowanie
 
Avatar xvxaniaxvx
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez Pokahontaz93 Pokaż wiadomość
Ciężko się z nim rozmawia... Tyle razy próbowałam i nie ważne, cy byłam spokojna, czy się wydzierałam, on nigdy nie ma nic do powiedzenia na konkretny temat, albo jedyne co powie, to to, że się czepiam, że jak mi się nie podoba to mam zmienić faceta itp.
to go zmień, na pewno będzie zaskoczony co nie miara.
Jakbyś nie zauważyła wy obecnie traktujecie się hmm jak współlokatorzy(a na pewno on Ciebie) Jeżeli dwie strony nie chcą naprawić związku, to dupa nie związek będzie

Cytat:
Napisane przez Pokahontaz93 Pokaż wiadomość
Pewnie to głupie co teraz powiem, ale czasami mam wrażenie, że on robi wszystko, żebym zakończyła związek...

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Zależy mi na tym związku, poza nim nie mam nikogo na tym świecie, zrobiłabym wszystko, żeby było lepiej. Może rzeczywiście psycholog będzie dobrym rozwiązaniem. Tylko czy on się na to zgodzi? Tego nie wiem. I szczerze wątpię. Ale może chociaż sama się wybiorę?
Niektórzy mężczyźni nie maja na tyle jaj by zerwać dlatego robią wszystko by to kobieta z nimi zerwała.
Co do psychologa hmm nie widzę potrzeby byś Ty do niego szła, sama nie zadbasz o związek, potrzebne są do tego 2 osoby

Edytowane przez xvxaniaxvx
Czas edycji: 2012-12-06 o 15:24
xvxaniaxvx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:28   #14
Pokahontaz93
Przyczajenie
 
Avatar Pokahontaz93
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Powiem Ci, że kiedyś było tak źle między nami, że jak usłyszałam tekst "jak Ci sie nie podoba to wracam do rodzicow", to wszystkie jego rzeczy wrzuciłam to jednego wora (oczywiście jak poszedł spać) położyłam kluczyki od samochodu i przykleiłam kartkę, że ma sobie jechac i niech mnie nie budzi jak będzie wychodził. No i rano jak się obudzilam to on byl. Z bukietem kwiatow i ze lzami w oczach. No ale po tygodniu wszystko wrocilo do poprzedniego stanu...
Pokahontaz93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:28   #15
kangu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 625
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

żeby ratowac związek muszą byc chętne dwie strony, poza tym spróbuj spojrzec na wasz związek obiektywnie- on nie dba o ciebie, nie ma uczucia, nie ma sexu, nie ma czułości, olewa to co mówisz i nie wykazuje chęci poprawy? serio chcesz takiego faceta, bo mam wrażenie, że jesteś przywiązana do tego jaki był kiedyś.
na moje powazna rozmowa i konkretne decyzje ale jesli bedzie cie dalej olewał, to ty zadbaj o siebie i swoje szczescie.
kangu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:28   #16
ModnaLusia
Raczkowanie
 
Avatar ModnaLusia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Maków Mazowiecki
Wiadomości: 131
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Z tego co wyczytałam, raczej jesteście młodą parą i wydaje mi się, że ani on ani Ty nie jesteś zdecydowana na następny krok w życiu. Przede wszystkim zwróć uwagę co się z nim dzieje. Wychodzi do pracy, wraca z pracy... idzie spać etc... jemu lepiej jest wrócić do domu gdzie czeka go ciepły posiłek, wysprzątany pokój, sen... Nie dba o Ciebie? To może postaw sprawę jasno. Albo jesteśmy dla siebie i rozmawiamy na temat tego co się dzieje, albo leć do koleżanki od smsów.
Z facetem trzeba prosto. Walisz prawdę z mostu, albo się domyślasz... a jak każda kobieta wiesz, że nie ma nic gorszego niż domysły... bo wtedy wymyśla się wszystko!
ModnaLusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:29   #17
kangu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 625
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez Pokahontaz93 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że kiedyś było tak źle między nami, że jak usłyszałam tekst "jak Ci sie nie podoba to wracam do rodzicow", to wszystkie jego rzeczy wrzuciłam to jednego wora (oczywiście jak poszedł spać) położyłam kluczyki od samochodu i przykleiłam kartkę, że ma sobie jechac i niech mnie nie budzi jak będzie wychodził. No i rano jak się obudzilam to on byl. Z bukietem kwiatow i ze lzami w oczach. No ale po tygodniu wszystko wrocilo do poprzedniego stanu...
no to czas zrobic to samo ale juz moze go nie przyjmowac
kangu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:30   #18
xvxaniaxvx
Raczkowanie
 
Avatar xvxaniaxvx
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Po za tym... mnie zainteresowałby fakt, że ma czas pisać z kimś (omyłkowym) a na własną kobiete nie ma czasu? Na prawde zastanów się czy chcesz takiego związku.
xvxaniaxvx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:31   #19
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez Pokahontaz93 Pokaż wiadomość
Pewnie to głupie co teraz powiem, ale czasami mam wrażenie, że on robi wszystko, żebym zakończyła związek...

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Zależy mi na tym związku, poza nim nie mam nikogo na tym świecie, zrobiłabym wszystko, żeby było lepiej. Może rzeczywiście psycholog będzie dobrym rozwiązaniem. Tylko czy on się na to zgodzi? Tego nie wiem. I szczerze wątpię. Ale może chociaż sama się wybiorę?
Czy się zgodzi?
Jak mu na związku nie zależy .. to na bank się nie zgodzi. To nie jest jakaś loteria,WAM SIĘ SYPIE,sama to widzisz.
I to jest jedyna droga,gdzie mozecie cos zmienić.
Jezeli ktos zmian nie chce,to oleje sprawe..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 15:33   #20
Pokahontaz93
Przyczajenie
 
Avatar Pokahontaz93
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

ModnaLusia - mamy po 20 lat.

Pewnie źle robię, że ciągle sobie wmawiam, że będzie lepiej, że on z dnia na dzień się zmieni. Ale macie racje. Trzeba postawić sprawę jasno. Jak dzisiaj wróci z pracy to z nim poważnie porozmawiam. Powiem, że albo tak, albo tak. Bo ja już dłużej nie zniosę funkcji mamusi i poczucia, że i tak jestem sama. Bo niestety tak się czuję.
Pokahontaz93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:36   #21
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Nie rozumiem, czego jeszcze nie rozumiesz. Przecież wszystko jest jasne.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:39   #22
Pokahontaz93
Przyczajenie
 
Avatar Pokahontaz93
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Tak jak już mówiłam, nie mam nikogo poza nim i może przez to wydaje mi się, że muszę się go kurczowo trzymać i robić wszystko, żeby go zatrzymać? Teraz widzę, że źle robię. Robienie czegokolwiek na siłę nie ma sensu. Tak więc mam nadzieję, że po dzisiejszej rozmowie wszystko będzie jasne.
Pokahontaz93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:41   #23
kangu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 625
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

jeju dopiero 20 lat! nawet nie wiesz ilu jeszcze facetow mozesz poznac, moja droga więcej wiary w siebie, w tym wieku to powinno sie korzytsac z uroków młodosci , a nie życ jak emeryci
kangu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:43   #24
Pokahontaz93
Przyczajenie
 
Avatar Pokahontaz93
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Masz rację
Pokahontaz93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:43   #25
xvxaniaxvx
Raczkowanie
 
Avatar xvxaniaxvx
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Jeżeli jej na ręke stały związek w wieku 20 lat to jak najbardziej niech go realizuje, ale z partnerem który faktycznie będzie partnerem a nie współlokatorem.
xvxaniaxvx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 16:49   #26
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

Cytat:
Napisane przez Pokahontaz93 Pokaż wiadomość
A ten sms był był PO tym jak zaczął być miły cz wcześniej? Jak wcześniej , to możliwe że dziewczyna kopnęła go w 4 litery i zaczął się przymilać.

Od kilku dni się zrobił taki milusi, a smsa przeczytałam dzisiaj rano...
lew-starowicz pisal w swojej ksiazce, ze faceci reaguja na 2 sposoby jak zdradza. albo robia sie przesadnie mili, albo probuja prowokowac klotnie i "obarczac wina" partnerke. widocznie twoj facet przyjmuje strategie nr 1. jak dla mnie sytuacja jest jasna - zdradza cie. zmienil swoje zachowanie wzgledem ciebie, nie ma ochoty na seks, oddaliliscie sie od siebie, a do tego ewidentny dowod w postaci smsa. pewnie nie zapomnial skasowac innych.

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Pokahontaz93 Pokaż wiadomość
ModnaLusia - mamy po 20 lat.

Pewnie źle robię, że ciągle sobie wmawiam, że będzie lepiej, że on z dnia na dzień się zmieni. Ale macie racje. Trzeba postawić sprawę jasno. Jak dzisiaj wróci z pracy to z nim poważnie porozmawiam. Powiem, że albo tak, albo tak. Bo ja już dłużej nie zniosę funkcji mamusi i poczucia, że i tak jestem sama. Bo niestety tak się czuję.
nie, on sie nie zmieni. tak samo jak facet nie zmienia sie po slubie, a dziecko to nie jest remedium na kryzys w zwiazku.

dziwie sie, ze jeszcze chcesz z nim w ogole rozmawiac.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 19:03   #27
Blobby
Raczkowanie
 
Avatar Blobby
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Vancouver
Wiadomości: 385
Dot.: Dziwne zachowanie chłopaka

To bardzo,ale to bardzo prawdopodobne,że ma kogoś na boku.Może to ktoś od niego z pracy,nie wiem,ale jeśli facet ci mówi wprost,że się fochasz bez sensu,to nie jest ciebie wart,a wykręty od seksu,czułości i trochę zainteresowania się tobą są strasznie słabe.
Jego zachowanie jest wprost śmieszne,przypomniał sobie nagle o twoim istnieniu,po tym jak olewał wszystko.
To nie jest materiał na partnera,męża i ojca.
Zasadź mu kopora,nie zmieni się.
Blobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.