nawiązać kontakty... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-04, 13:30   #1
estrella200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 35

nawiązać kontakty...


Nie wiem czy to jest odpowiedni temat na to forum, ale niech już będzie.
W zeszlym roku zmieniłam szkołe. początkowo było ok, gadałam właściwie z większośćią i czułam sie tam dobrze. przeniosłam sie po 1 sem.i było tak, że chodziłam tam z jakiś tydzien i były ferie. a w ferie zerwał ze mną chłopak i potem byłam długi czas załamana. wtedy w szkole tak średnio sie czułam, chodziłam często smutna i zamyślona i może przez to zepsuły mi sie kontakty z innymi. bo bywało tak, że gadałam niby troche na przerwach, ale głównie byłam sama. a teraz dwie dziewczyny z którymi sie nawet więcej trzymałam można tak powiedzieć to nie zdały. no i teraz znów jestem sama. jestem w 3 klasie lo i najwyższy czas chyba zmienić moją sytacje.tylko własnie nie wiem jak ogólnie to nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z ludzmi. jestem towarzyska osobą i poza szkołą mam znajomych, ale chciałabym też w szkole sie z kims tak naprawde zaprzyjaznić. iść z nimi na impreze, zaprosić do siebie no i w szkole lepiej sie czuc. jak mam to zmienić??
estrella200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 13:48   #2
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: nawiązać kontakty...

Zapytaj czy wybiorą się z tobą "na piwko" w jakiś tam konkretny dzień, a jak możesz to zrób imprezę i zaproś kilka osób, z którymi chciałabyś się zaprzyjaźnić. Niech to nie będzie cała klasa (bo zajmą się sobą a nie tobą), tylko max 7 osób żebyście mogli pogadać. Niech się też czują wyróżnieni i to was powinno zbliżyć.
Możesz też napisać na gg lub n-k i starać utrzymać kontakt tą drogą, a potem przejść do spotkań poza szkołą.
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 14:10   #3
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: nawiązać kontakty...

dopiero 2 czy 3 dni w 3 klasie za Toba wiec glowa do gory? jesli jestes otwarta i towarzyska jak piszesz to nie powinnas miec problemu
wlasnie moze zaproponuj piwko czy wspolne zakupy np tym ktore wydaja Ci sie najsympatyczniejsze itd
tak nawiasem mowiac to moze i dobrze ze ci sie kontakt urwal z tymi co nie zdaly..:P
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.