Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 09:09   #4951
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
bo chcę wypróbować jeszcze masło oliwkowe (priorytet ), bursztynowe, sopotspa, potem może się skuszę na kakaowe i na końcu kokos No i jeszcze chciałabym wypróbować Kozie mleczko ten zapach + konsystencja mleczka = kusząco aksamitne ciało
Teraz męczę się z pomarańczowym...

Dotka95, masło pachnie tak jak kozie mydło pod prysznic, coś w guście Dove (kremu do rąk nie wąchałam, ale podejrzewam, że cała seria ma taki sam zapach)
oliwkowe...aż się zjeść chce co post, bede je zachwalac ;D

i wlasnie tez chcialam zapytac o zapach masla kozie mleko, bo to moj kolejny zalup...o ile go znajde


Cytat:
Napisane przez asiulek1705
No tak pewnie, że to Ty Przepraszam, że nie pamiętałam Mnie też czasami irytuje fakt, że niektóych produktów Ziaji nie mogę dostać, aktualnie poszukuję z Ziaji Med kremu na trądzik różowaty, obiecałam kuzynce no ale nie mogę nigdzie spotkać
co do flosleku, no to tak jak pisalam to rozjasnienie, juz po pelnym miesiacu uzywania, jest naprawde minimalne i jednak bardziej widoczne, po wyspaniu sie. skora faktycznie jest napieta i gladka, a opuchlizna znika.
baaardzo jestem ciekawa tej ziaji, ale chyba dopoki nie zamowie przez internet, nie bedzie mi dane, jej wyprobowanie:/
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/HerbikaPlant...5ml_p4371.html
co smieszniejsze, w niektorych aptekach w ogole tego nie ma. juz o rossmanach nie wpsominajac, bo tam nawet ziaji med nie widzialam:/
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 09:26   #4952
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
oliwkowe...aż się zjeść chce co post, bede je zachwalac ;D

i wlasnie tez chcialam zapytac o zapach masla kozie mleko, bo to moj kolejny zalup...o ile go znajde




co do flosleku, no to tak jak pisalam to rozjasnienie, juz po pelnym miesiacu uzywania, jest naprawde minimalne i jednak bardziej widoczne, po wyspaniu sie. skora faktycznie jest napieta i gladka, a opuchlizna znika.
baaardzo jestem ciekawa tej ziaji, ale chyba dopoki nie zamowie przez internet, nie bedzie mi dane, jej wyprobowanie:/
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/HerbikaPlant...5ml_p4371.html
co smieszniejsze, w niektorych aptekach w ogole tego nie ma. juz o rossmanach nie wpsominajac, bo tam nawet ziaji med nie widzialam:/
Serię Med szukaj w aptekach a nie w drogeriach
pod oczy miałam krem z serii kozie mleko i nie podpasował mi. Napina skórę, ale skóra robi się czerwona. Jogurtowy pod oczy fajnie nawilża i wygładza, ale więcej napisać nie mogę ponieważ nie używam regularnie. Chyba muszę to zmienić
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 09:41   #4953
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
Serię Med szukaj w aptekach a nie w drogeriach
pod oczy miałam krem z serii kozie mleko i nie podpasował mi. Napina skórę, ale skóra robi się czerwona. Jogurtowy pod oczy fajnie nawilża i wygładza, ale więcej napisać nie mogę ponieważ nie używam regularnie. Chyba muszę to zmienić
wiem, ale ja Med w ogole nie szukam, tylko tej Herbiki Plant i nie ma :/ dzisiaj po prostu zamowie i tyle.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 18:29   #4954
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

W ramach fascynacji serią 'kozie mleko' kupiłam dziś skoncentrowany krem do rąk ciekawe jak się sprawdzi..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 18:55   #4955
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Dziewczyny możecie porównać krem nawilżający calma hlc z kremem jogurtowym? Od dawno używam calmy i właśnie mi się kończy. Dlatego zastanawiam się nad tym jogurtowym. Jak nawilża? Zapycha? Wiem, że to indywidualne sprawy ale proszę o opinię
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:16   #4956
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie porównać krem nawilżający calma hlc z kremem jogurtowym? Od dawno używam calmy i właśnie mi się kończy. Dlatego zastanawiam się nad tym jogurtowym. Jak nawilża? Zapycha? Wiem, że to indywidualne sprawy ale proszę o opinię
Calmy dawno używałam, ale milo wspominam. Chętnie kiedyś wrócę. Ładnie nawilża moją cerę i dobrze się wchłania. Jogurt też jest niezły, ale nie czuję takie nawilżenia a jakby wygładzenieDla mnie ma inną konsystencję tj bardziej woskowa[?] i roluje się na twarzy, ale może to jakiś felerny przypadek A może raczej moja cera? Raz nałożyłam Jogurt i było wszystko super a następnym razem juz jakoś niebardzo.
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:31   #4957
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
W ramach fascynacji serią 'kozie mleko' kupiłam dziś skoncentrowany krem do rąk ciekawe jak się sprawdzi..
Ja też! Ja też!

Właśnie wysmarowałam nim łapki iii.... jest świetny
+ błyskawicznie się wchłania
+ pozostawia cuuudnie aksamitną skórę
+ śliczny zapach (taki jak reszta serii)
A jak ładnie zapakowany , tubka siedzi w pudełeczku Spodziewałam się, że będzie większy ten kremik, ale mały jest w sam raz do torebki (więc w sumie plus)

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
oliwkowe...aż się zjeść chce co post, bede je zachwalac ;D

i wlasnie tez chcialam zapytac o zapach masla kozie mleko, bo to moj kolejny zalup...o ile go znajde
To oliwkowe takie smakowe? Nie miałam okazji powąchać, ale spodziewam się zapachu bardziej perfumowanego, świeżego i, jakby to ująć, orzeźwiającego, a nie jadalnego (znam zapach mydła oliwkowego, kremów do twarzy i po maśle spodziewam się czegoś w tym guście), jadalne zapachy mają dla mnie masła: kokos, wanilia i kakao.

Aleś mi narobiła apetytu na oliwkę Byłam dziś w Tesco i zajrzałam na dział drogeryjny, tam było masło oliwkowe, ale w cenie ok. 12 zł A wcześniej było po 10,49 Gdyby nie zdrożało, to bym wzięła

A tak w ogóle, miałam już nie kupować żadnych kremów i smarowideł do ciała Muszę skończyć różowego garniera do rąk (ale nie mogłam się oprzeć kremikowi koziemu ), masło pomarańczowe i balsam rozświetlający Ziai... Proszę mnie nie kusić! Jestem na ziajowym odwyku!

Masło kozie cuudne, zapach ma taki...mleczny Siła autosugestii, czy co Jeśli spodobał ci się zapach klasycznego Dove, to i kózka przypadnie do gustu
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 21:03   #4958
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Ja też! Ja też!

Właśnie wysmarowałam nim łapki iii.... jest świetny
+ błyskawicznie się wchłania
+ pozostawia cuuudnie aksamitną skórę
+ śliczny zapach (taki jak reszta serii)
A jak ładnie zapakowany , tubka siedzi w pudełeczku Spodziewałam się, że będzie większy ten kremik, ale mały jest w sam raz do torebki (więc w sumie plus)

Mi też się bardzo podoba. Lekki, szybko się wchłania (nie cierpię tłuściochów) no i ten zapach. A nawilża też bardzo dobrze, bo miałam dziś naprawdę przesuszone ręce, aż piekły a teraz są gładkie.. Kusi mnie jeszcze z tej serii mleczko i mydło pod prysznic. Dawno żadna seria kosmetyków tak mi nie przypasowała.


Masła Ziai są w stałej cenie około 10 zł w Leclercu.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:01   #4959
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Mi też się bardzo podoba. Lekki, szybko się wchłania (nie cierpię tłuściochów) no i ten zapach. A nawilża też bardzo dobrze, bo miałam dziś naprawdę przesuszone ręce, aż piekły a teraz są gładkie.. Kusi mnie jeszcze z tej serii mleczko i mydło pod prysznic. Dawno żadna seria kosmetyków tak mi nie przypasowała. [/COLOR]

Masła Ziai są w stałej cenie około 10 zł w Leclercu.
Dzięki za podpowiedź Muszę przyznać, że seria Kozie mleko to moja ulubiona linia Ziai
A mydło polecam jak najbardziej

Muszę Wam zdać relację z dzisiejszej wizyty w ziajowym sklepie...
1. jak zwykle nie wyszłam z pustymi rączkami (kozi kremik )
2. pytałam o nową serię jaśminową i:
- ma się pojawić po świętach (ekspedientka nie wiedziała dokładnie, co ma wchodzić w skład, wspomniała, że będzie to seria 60+ /na 90% kremy przeciwzmarszczkowe na dzień, na noc, pod oczy/ nie wiedziała, czy będzie coś do ciała...)
3. wycofano ze sprzedaży kokosowy krem ochronny (nie ma możliwości zdobycia w jakimkolwiek sklepie, zostały tylko internetowe, które mają jeszcze zapasy )
4. pytałam o serię Pro i Pani powiedziała, że nie może mi sprzedać, jeśli nie prowadzę salon...buuu

Ale na pocieszenie wzięłam kilka próbek, w tym kozie mleczko
Dziś przekonam się na własnej skórze o jego wygładzającej mocy
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:05   #4960
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

To czekam na porównanie mleczka do masła!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 09:45   #4961
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość

To oliwkowe takie smakowe? Nie miałam okazji powąchać, ale spodziewam się zapachu bardziej perfumowanego, świeżego i, jakby to ująć, orzeźwiającego, a nie jadalnego (znam zapach mydła oliwkowego, kremów do twarzy i po maśle spodziewam się czegoś w tym guście), jadalne zapachy mają dla mnie masła: kokos, wanilia i kakao.

Aleś mi narobiła apetytu na oliwkę Byłam dziś w Tesco i zajrzałam na dział drogeryjny, tam było masło oliwkowe, ale w cenie ok. 12 zł A wcześniej było po 10,49 Gdyby nie zdrożało, to bym wzięła
ja ostatnio co dziennie jestem w rossmanie wracajac do domu i w zadnym nie ma masła oliwkowego, ktore wlasnie bylo za 10,49, byłam zmuszona kupić w aptece za ok. 14...
co do zapachu, taki smakowy, chyba z racji dodatkowo maślanego "polotu" i zapach jest praktycznie identyczny jak żelu pod prysznic. uzywam codziennie i codziennie, nawąchać się nie mogę ale korcie mnie własnie to kozie mleko, bo tyle dziewczyny o nim mowia, ale tego to juz w ogole nigdzie nie widzialam... moze na wstepie kupie mydlo pod prysznic.

a co do nawilzajacego kremu Calmy, to tez juz kupilam, swietny jest poki co nie mam zadnego uczulenia dobrze nawilza i idealnie nadaje sie pod makijaz.
o jogurtowym ktos chyba pisal, ze wlasnie zapycha i ze jest za ciezki.

nie lubie Was! dzisiaj na bank kupie cos z kozą tak mnie nakrecilyscie:P
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 13:12   #4962
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

No ja czekam wlasnie na wyplate premii i lece do Superpharmu Mysle o kozowym masle baaaardzo intensywnie, plus musze kupic jeszcze troche rzeczy (jest fajna promocja na Bioderme Hydrabio - kupisz jeden produkt i plyn micelarny gratis), wachalam Sopot Spa mydlo pod prysznic, pachnie cudnie, ale wkurzaja mnie te duze butelki, bo lubie zmieniac czesto zele.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:21   #4963
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Dziewczyny mam już dość Nigdzie nie mogę znaleźć kremu z Ziaji Med, tej kuracji łagodzącej. Fakt, nie byłam we wszystkich aptekach, ale w tych, które zazwyczaj były świetnie zaopatrzone nie ma Denerwujące to jest, że zdobycie dobrych produktów graniczy z cudem
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:31   #4964
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam już dość Nigdzie nie mogę znaleźć kremu z Ziaji Med, tej kuracji łagodzącej. Fakt, nie byłam we wszystkich aptekach, ale w tych, które zazwyczaj były świetnie zaopatrzone nie ma Denerwujące to jest, że zdobycie dobrych produktów graniczy z cudem
A próbowałaś TUTAJ?
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:34   #4965
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;18262392]A próbowałaś TUTAJ?[/QUOTE]
Dzięki Wiem, że przez neta pewnie bym kupiła, ale wolałam to zrobić normalnie
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:35   #4966
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
To czekam na porównanie mleczka do masła!
Oto moje porównanie*:

Masło kozie
1. Konsystencja:
- gęsty krem, ale nie "maślany", bardzo lekki
2. Aplikacja:
- trzeba trochę powcierać
3. Wchłanianie:
- błyskawiczne
4. Efekt:
- cuuudnie aksamitna skóra
nie pozostawia tłustego filmu
5. Zapach:
- a'la Dove, mniej intensywny niż w mleczku, szybciej się też się
ulatnia

Mleczko kozie
1. Konsystencja:
- dość gęste mleczko, takie "puchate" (jak ktoś wcześniej wspomniał)
2. Aplikacja:
- idealnie i bardzo szybko rozsmarowuje się na ciele, jak mus, z "poślizgiem"
3. Wchłanianie:
- wolniej niż masło, trzeba trochę poczekać z ubieraniem
4. Efekt:
- skóra jest gładka, jednak zostaje lekka tłustawa warstewka
5. Zapach:
- bardziej intensywny, dłużej się utrzymuje na skórze, z lekka wyczuwalna ziołowa nutka (mi kojarzy się z siankiem )

* uwagi nt mleczka są na podstawie jednorazowego użycia (3 próbki);
masło - zużyte całe opakowanie
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:49   #4967
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Dzięki Wiem, że przez neta pewnie bym kupiła, ale wolałam to zrobić normalnie
ale to jest własciwie jakbys normalnie kupiła w aptece.na tej stronie tylko zamawiasz a i tak odbierasz w stacjonarnej aptece bez dodatkowych kosztów.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:52   #4968
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ale to jest własciwie jakbys normalnie kupiła w aptece.na tej stronie tylko zamawiasz a i tak odbierasz w stacjonarnej aptece bez dodatkowych kosztów.
Tylko u mnie chyba nie ma tej apteki
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 09:32   #4969
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Czyżby na wątku zapanowała przedświąteczna cisza? Wpadłam się "pochwalić", że zrobiłam sobie dzisiaj ziajowe zakupy. W końcu się zdecydowałam i kupiłam dwufazowca (choć miałam dylemat, ale raz kozie śmierć) i a propos kozy zaopatrzyłam się w wychwalaną maskę i krem do rąk odżywczo wybielający. Kremu już użyłam i pierwsze wrażenia: ładny zapach-taki mleczny, konsystencja w sam raz, szybko się wchłania i nie lepi-a tego nie lubię- zobaczymy jak będzie po dłuższym czasie stosowania.
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 12:08   #4970
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Czyżby na wątku zapanowała przedświąteczna cisza? Wpadłam się "pochwalić", że zrobiłam sobie dzisiaj ziajowe zakupy. W końcu się zdecydowałam i kupiłam dwufazowca (choć miałam dylemat, ale raz kozie śmierć) i a propos kozy zaopatrzyłam się w wychwalaną maskę i krem do rąk odżywczo wybielający. Kremu już użyłam i pierwsze wrażenia: ładny zapach-taki mleczny, konsystencja w sam raz, szybko się wchłania i nie lepi-a tego nie lubię- zobaczymy jak będzie po dłuższym czasie stosowania.
W pierwszej chwili pomyślałam, że piszesz o koziej masce do rąk I już miałam pytać o wrażenia i czy warto zainwestować, ale zorientowałam się, że chodzi o maseczkę do twarzy
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 17:15   #4971
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Chciałam kupić sobie dziś żel do mycia twarzy z calmy ale w Naturze kosztuje 11zł, chyba sobie zamówię w doz - taniej jest
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 17:52   #4972
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ja ostatnio tez kupilam dwufazowca i reszte z Biodermy bo byla fajna promocja w SP- minus 30% i do tego plyn micelarny gratis.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 12:42   #4973
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
W pierwszej chwili pomyślałam, że piszesz o koziej masce do rąk I już miałam pytać o wrażenia i czy warto zainwestować, ale zorientowałam się, że chodzi o maseczkę do twarzy
A bo chyba nie wyraziłam się zbyt jasno Ale nad tą maską do rąk też się zastanawiam Zobaczę jak się krem spisywać będzie.
Korzystając z okazji, wszystkim ZIAJOMANIACZKOM życzę słonecznych, wesołych, kolorowych Świąt Wielkanocnych
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 10:19   #4974
elajna888
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 568
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Drogie Ziajomaniaczki od czasu do czasu testuję różne kosmetyki Ziaji. Właśnie kupiłam krem olikowy, zachęciły mnie dobre opinie, na dokładkę tani jak barszcz i łatwo dostępny [kupiłam go w osiedlowym kiosku]. Po kilku użyciach widzę, że twarz troszkę odżyła, jest taka gładsza. Zobaczymy jak sprawdzi się dalej. Pewnie będzie się sprawdzał to wciągnę się w cała oliwkową serię
__________________
staram się ogarnąć rzeczywistość
elajna888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 10:24   #4975
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez elajna888 Pokaż wiadomość
Drogie Ziajomaniaczki od czasu do czasu testuję różne kosmetyki Ziaji. Właśnie kupiłam krem olikowy, zachęciły mnie dobre opinie, na dokładkę tani jak barszcz i łatwo dostępny [kupiłam go w osiedlowym kiosku]. Po kilku użyciach widzę, że twarz troszkę odżyła, jest taka gładsza. Zobaczymy jak sprawdzi się dalej. Pewnie będzie się sprawdzał to wciągnę się w cała oliwkową serię
Również lubię oliwkowy krem Tak samo, jak moja mama - przerzuciła się na niego z kremu nagietkowego. Kupuje go w Rossmannie bo tam jest chyba najtaniej - 2,99
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 10:49   #4976
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Czyżby na wątku zapanowała przedświąteczna cisza? Wpadłam się "pochwalić", że zrobiłam sobie dzisiaj ziajowe zakupy. W końcu się zdecydowałam i kupiłam dwufazowca (choć miałam dylemat, ale raz kozie śmierć) i a propos kozy zaopatrzyłam się w wychwalaną maskę i krem do rąk odżywczo wybielający. Kremu już użyłam i pierwsze wrażenia: ładny zapach-taki mleczny, konsystencja w sam raz, szybko się wchłania i nie lepi-a tego nie lubię- zobaczymy jak będzie po dłuższym czasie stosowania.
ja już od piatku nawet nie mialam czasu wlaczyc komputer

słuchajcie, mleczko oliwkowe dalej kocham, ale stwierdzam, ze z wydajnoscia to kiepsko oj kiepsko :/

kupiłam krem do rąk kozie mleko, REWELACJA! ale zapach to mi nie odpowiada. uzywalam kremow do rak zima, bo wiadomo wysuszenie masakra... ale wchlanianie bylo jeszcze gorsze, bardzo nie lubiłam miec tlustych rak po kremie, a ten wchlania sie natychmiastowo, skora jest od razu idealnie gladka i teraz pytanie, czy mleczko, masło (ktorego absolutnie nigdzie nie moge znalezc) i mydło pod prysznic KM pachnie podobnie jak krem do rak?
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 10:56   #4977
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
ja już od piatku nawet nie mialam czasu wlaczyc komputer

słuchajcie, mleczko oliwkowe dalej kocham, ale stwierdzam, ze z wydajnoscia to kiepsko oj kiepsko :/

kupiłam krem do rąk kozie mleko, REWELACJA! ale zapach to mi nie odpowiada. uzywalam kremow do rak zima, bo wiadomo wysuszenie masakra... ale wchlanianie bylo jeszcze gorsze, bardzo nie lubiłam miec tlustych rak po kremie, a ten wchlania sie natychmiastowo, skora jest od razu idealnie gladka i teraz pytanie, czy mleczko, masło (ktorego absolutnie nigdzie nie moge znalezc) i mydło pod prysznic KM pachnie podobnie jak krem do rak?
Niestety nie pomogę w kwestiach zapachowych Ale mam pytanie, którego kremu koziego używasz? Bo ja mam ten skoncentrowany-odżywczo wybielający, oboje z TŻtem smarujemy nim dłonie od kilku dni i na dzień dzisiejszy opinie mamy pozytywne A rano pierwszy raz nałożyłam maskę na twarz i faktycznie jest fajna, po zmyciu odrazu zauważyłam gładkość i nawilżenie Wieczorem wysmaruję nią TŻ, a co tam, niech się poczuje prawie jak w SPA
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 11:05   #4978
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...i-paznokci.htm

o ten mam
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 21:24   #4979
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
3. wycofano ze sprzedaży kokosowy krem ochronny (nie ma możliwości zdobycia w jakimkolwiek sklepie, zostały tylko internetowe, które mają jeszcze zapasy )
Jak to wycofano ten krem Teraz, kiedy w końcu udało mi się go zdobyć?
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 21:52   #4980
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
kupiłam krem do rąk kozie mleko, REWELACJA! ale zapach to mi nie odpowiada. uzywalam kremow do rak zima, bo wiadomo wysuszenie masakra... ale wchlanianie bylo jeszcze gorsze, bardzo nie lubiłam miec tlustych rak po kremie, a ten wchlania sie natychmiastowo, skora jest od razu idealnie gladka i teraz pytanie, czy mleczko, masło (ktorego absolutnie nigdzie nie moge znalezc) i mydło pod prysznic KM pachnie podobnie jak krem do rak?
Tak, masło ma identyczny zapach jak krem do rąk. A dostaniesz je na pewno w Naturze. Widziałam też w Leclercu.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.