Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-20, 12:10   #691
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Który podkład wybrac?

kilka lat temu uzywalam DREAM MATTE MOUSSE i szczerze ci go odradzam, uwidacznia suche skorki- nawet takie ktorych wydawaloby sie ze przed nalozeniem podkladu nie ma, krotko sie trzyma na twarzy, slabo kryje, daje niezbyt naturalny efekt, za ta cene mozna miec cos zdecydowanie lepszego
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 15:31   #692
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Który podkład wybrac?

Ja używam Maybelline Mineral Power i bardzo go sobie chwalę, ale ja mam cerę raczej tłustą i po nim się doś sporo buzia świeci... Ale kto broni używa do tego pudru matującego? Oprócz tego jest doskonały właśnie na jakieś zaczerwienienia delikatne i do wyrównywania kolorytu skóry (bo do teo służy przeciez podkład, prawda? ) - krycie ma raczej średnie (jak większośc podkladow, jesli zalezy Ci na kryciu to kup Dermacol albo jakis z Max Factora ).
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 17:45   #693
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Który podkład wybrac?

Najlepiej, abyś sama dobrała podkład, jasne, opisałaś nam swoją skórę, ale w dużym przybliżeniu. Może się okazać, że coś co mi pasowało - mimo, że mamy podobne cery - tobie i tak nie podpasuje.

Proś o próbki, kup sobie małe pojemniczki i proś, aby Ci odlali trochę na testowanie w domu.

Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że żadnego z wymienionych przez Ciebie bym nie kupiła
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 19:05   #694
moniabgr
Raczkowanie
 
Avatar moniabgr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 31
Dot.: Który podkład wybrac?

Próbki to dobry pomysł..ja równiez bym zadnego z tych nie kupiła. Proponuje Ci Max Factor ja używałam 100 i 102(czasami tzreba mieszać zeby wyszedł odpowiedni kolor)
Ale na początek, jeśli masz cere mieszaną, zrób oczyszczanie i mikrodermabrazję -zlikwiduje ona drobne uszkodzenia skóry, zanieczyszczenia, oczyści skóre, poprawi jej koloryt, zredukuje przebarwienia i rozszerzone pory . Wtedy praktycznie każdy podkład bedzie sie równomiernie nakładał.
A jeśli chcesz dobrego podkładu proponuje te z wyzszej półki jak Clarena czy Mary Kay-do kupienia w salonach kosmetycznych. W sumie różnica wcenie niewielka ale jakosc jak dla mnie duzo lepsza.
__________________
Io vorrei che migliaia di farfalle,
colorassero l'aria intorno a me.......


60-59-58-57
moniabgr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 22:09   #695
lola5555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Który podkład wybrac?

Maybelline MINERAL POWER
lola5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 07:28   #696
gosia216_89
Raczkowanie
 
Avatar gosia216_89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 72
Dot.: Który podkład wybrac?

Dziewczyny a co myślicie o Revlon Photoready?
gosia216_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 23:20   #697
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Który podkład wybrac?

Cytat:
Napisane przez gosia216_89
Dziewczyny a co myślicie o Revlon Photoready?
Słyszałam pozytywne opinie na temat tego podkładu. Mówią, że ma lżejszą konsystencję niż "starszy brat". Poszukaj recenzji na przkład na YouTube .
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 18:57   #698
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

Dziewczyny może wy mi pomożecie, bo po prostu kompletnie zgłupiałam.
Im więcej przeglądam KWC tym mniej wiem i jestem bardziej skołowana.

Mam problem z wyborem podkładu. Do tej pory używałam RC normalna i sucha. ale zauważyłam że kompletnie nie maskuje tego co powinien maskować, no i ogólnie to nie fajnie wygląda na twarzy.
Zamówiłam sobie próbki podkładu Mary Kay średnio i mocno kryjącego [ totalna klapa. Wszystkie, ale to wszystkie skórki zostały podkreślone -.- ] ogólnie ładnie wyglądał ale nie mam zamiaru straszyć ludzi podkreślonymi skórkami na całej twarzy. no i nieziemsko się świeciłam.

Zależy mi na ładnym kryciu, nie takim bardzo mocnym. ważne żeby zakrywał zaczerwienienia i wyrównywał koloryt skóry.
No i najważniejsze mam problem z doborem odcienia. moja skóra ma odcień jasny i w dodatku zachodzący na żółty. jedynym kolorem który ładnie wyglądał na mojej twarzy to Mary Kay medium-coverage Ivory 200.

Może jakieś propozycje ?
Z góry dziękuję za pomoc .
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 22:27   #699
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

czyli nie probowalas RC do mieszanej/tlustej?z tym ze jest dosc mocno kryjacy a Ty nie chcesz mocno kryjacego...to moze Bourjois Healthy Mix? mysle ze trzeba probowac kilku ..ja tez wciaz szukam i probuje nowoscia probowalas Vichy Dermablend?tez kryjacy
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 06:10   #700
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

no właśnie nie próbowałam. Zastanawiam się czy nie wybrać się do douglasa bądź sephory o próbki RC do m/t.
Bardzo kryjącego nie chcę. bo zbliża się lato a chce ładny naturalny efekt.
no chyba że mieszałabym go z kremem.

dzisiaj nałożyłam Mary Kay. najpierw krem i na to od razu podkład i żadnych skórek mi nie podkreśliło, pory też nie są podkreślone no i wszystkie zaczerwienienia zakrył i naprawdę wygląda ładnie. zobaczymy jak długo się utrzyma.

co do Healthy Mix słyszałam wiele dobrych opinii i chyba się na niego skusze. [ zamówię na allegro próbki ]
a po Vishy Dermablend zrobie najazd na aptekę.

Dziękuje bardzo za pomoc
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 07:44   #701
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

jeśli szukasz czegoś na lato polecam Inglot ysm, mam cerę mieszaną i u mnie nie spływał. Do tego ładnie się dopasowuje do cery i nie tworzy maski.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 12:54   #702
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
jeśli szukasz czegoś na lato polecam Inglot ysm, mam cerę mieszaną i u mnie nie spływał. Do tego ładnie się dopasowuje do cery i nie tworzy maski.
no właśnie o takie coś mi chodzi. i chyba jest duża gama kolorystyczna z tego co widziałam na stoisku inglota ile mniej więcej trzyma się mat po nałożeniu pudru ?

tak w ogóle to jaki puder polecacie ?

jednak Mary Kay to nie moja bajka. świecę sie jak latarnia mimo że ładnie wygląda i w szkole wytrzymał. tylko te świecenie -.- eh .
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.


Edytowane przez arbuzowaaa
Czas edycji: 2010-03-25 o 12:56
arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 13:45   #703
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość
no właśnie o takie coś mi chodzi. i chyba jest duża gama kolorystyczna z tego co widziałam na stoisku inglota ile mniej więcej trzyma się mat po nałożeniu pudru ?

tak w ogóle to jaki puder polecacie ?

jednak Mary Kay to nie moja bajka. świecę sie jak latarnia mimo że ładnie wygląda i w szkole wytrzymał. tylko te świecenie -.- eh .
ja nie pudruje twarzy po nałożeniu, po prostu nie lubię. U mnie sam podkład bez pudru trzyma mat ok 7 h.

Jest świetny bo nie można sobie nim zrobić krzywdy. Nawet jak się dużo nałoży to nie ma efektu maski, jest naturalny.
Wyrównuje koloryt cery, natomiast na jakieś wypryski czy mocne zmiany na pewno przydatny będzie korektor. Chyba się nie powtarzam ;>

Z racji, że lubię testować (co nieraz jest dla mnie zgubne, no ale) teraz mam AMC Inglota, tego natomiast nie polecam, robi smugi i szybko się cera po nim błyszczy, natomiast z kolei też dobrze dopasowuje się do koloru skóry. Ale zdecydowanie dłużej trzeba nad nim popracować na twarzy niż z ysm Inglota.


jeśli chodzi o puder to z tego co sama wyszperałam na KWC i wizażu to całkiem niezły jest Inglot z tej samej serii chyba ysm. Ale zaznaczam, że sama nie używałam

Edytowane przez 201606210931
Czas edycji: 2010-03-25 o 13:46
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 14:03   #704
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
ja nie pudruje twarzy po nałożeniu, po prostu nie lubię. U mnie sam podkład bez pudru trzyma mat ok 7 h.

Jest świetny bo nie można sobie nim zrobić krzywdy. Nawet jak się dużo nałoży to nie ma efektu maski, jest naturalny.
Wyrównuje koloryt cery, natomiast na jakieś wypryski czy mocne zmiany na pewno przydatny będzie korektor. Chyba się nie powtarzam ;>

Z racji, że lubię testować (co nieraz jest dla mnie zgubne, no ale) teraz mam AMC Inglota, tego natomiast nie polecam, robi smugi i szybko się cera po nim błyszczy, natomiast z kolei też dobrze dopasowuje się do koloru skóry. Ale zdecydowanie dłużej trzeba nad nim popracować na twarzy niż z ysm Inglota.


jeśli chodzi o puder to z tego co sama wyszperałam na KWC i wizażu to całkiem niezły jest Inglot z tej samej serii chyba ysm. Ale zaznaczam, że sama nie używałam

dziękuję bardzo .

a w sumie to mat jest u mnie najważniejszy bo po prostu nienawidzę świecącej się skóry.
a płaski mat też nie wchodzi w grę.

ahh no i zastanawiam się jeszcze nad Healthy mix .
no i mam teraz dylemat
miałam też zamiar zakupić Astora Perfect Stay.
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.


Edytowane przez arbuzowaaa
Czas edycji: 2010-03-25 o 14:18
arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 14:28   #705
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

też czaje się na healty mix, jedyne co mnie powstrzymuje to brak funduszu swobodnej decyzji

daj znać na co się zdecydowałaś i jak się sprawuje
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 14:28   #706
koniarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 282
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

Proponuję True Match L'oreal U mnie się sprawdza. Co prawda nie matuje, ale tez producent tego nie obiecuje. Troszkę pudru transparentnego i jest idealnie przez cały dzień.
koniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 14:41   #707
gosia5621
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 135
GG do gosia5621
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

Eh też mam problem z doborem odpowiedniego podkładu. Na razie przetestowałam wszystkie z Avonu i żadnego nie polecam. Nie dawno kupiłam True Match L'oreal i jak na razie jest świetnie, dodam jeszcze że zawsze używam na podkład korektora i sypkiego pudru
__________________
umysł ekonomistki - dusza artystki


cieniutka

45- 46 -47 - 48- 49 - 50!
_________________________ ____________
po prostu ja: Gosia-Małgosia-Małgorzata
gosia5621 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 14:44   #708
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

Cytat:
Napisane przez koniarka Pokaż wiadomość
Proponuję True Match L'oreal U mnie się sprawdza. Co prawda nie matuje, ale tez producent tego nie obiecuje. Troszkę pudru transparentnego i jest idealnie przez cały dzień.
dzięki za rade

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
też czaje się na healty mix, jedyne co mnie powstrzymuje to brak funduszu swobodnej decyzji

daj znać na co się zdecydowałaś i jak się sprawuje
jasne nie ma sprawy.

Cytat:
Napisane przez gosia5621 Pokaż wiadomość
Eh też mam problem z doborem odpowiedniego podkładu. Na razie przetestowałam wszystkie z Avonu i żadnego nie polecam. Nie dawno kupiłam True Match L'oreal i jak na razie jest świetnie, dodam jeszcze że zawsze używam na podkład korektora i sypkiego pudru
ja w sumie już mam taki mętlik w głowie. nie mam pojęcia co kupić .
no a że moja skóra jest hmm mieszana to tym bardziej jest większy problem.

jakiego korektora używasz ?
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 09:51   #709
Gucia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

Ja mam cerę zaczerwienioną, tłustą. Dla mnie najlepszymi podkładami do tej pory wypróbowanymi są: na zimę i na imprezy całonocne: Revlon Colorstay cera mieszana/tłusta. Na wiosnę, lato na dzień nowy Loreal Matte Morphose - lekki podkład w musie odcień 115 - bardzo jasny stapiający się z cerą idealnie. Na co dzień na zmianę z Matte Morphose - Loreal True Match - BARDZO DOBRY odcień W3 - domieszka pigmentu żółtego. POLECAM TE 3 !!!
Gucia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 10:04   #710
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny może wy mi pomożecie, bo po prostu kompletnie zgłupiałam.
Im więcej przeglądam KWC tym mniej wiem i jestem bardziej skołowana.

Mam problem z wyborem podkładu. Do tej pory używałam RC normalna i sucha. ale zauważyłam że kompletnie nie maskuje tego co powinien maskować, no i ogólnie to nie fajnie wygląda na twarzy.
Zamówiłam sobie próbki podkładu Mary Kay średnio i mocno kryjącego [ totalna klapa. Wszystkie, ale to wszystkie skórki zostały podkreślone -.- ] ogólnie ładnie wyglądał ale nie mam zamiaru straszyć ludzi podkreślonymi skórkami na całej twarzy. no i nieziemsko się świeciłam.

Zależy mi na ładnym kryciu, nie takim bardzo mocnym. ważne żeby zakrywał zaczerwienienia i wyrównywał koloryt skóry.
No i najważniejsze mam problem z doborem odcienia. moja skóra ma odcień jasny i w dodatku zachodzący na żółty. jedynym kolorem który ładnie wyglądał na mojej twarzy to Mary Kay medium-coverage Ivory 200.

Może jakieś propozycje ?
Z góry dziękuję za pomoc .
Zrób sobie peeling i skórek nie będziesz miała
To, że masz zaznaczone skórki to nie wina podkładu tylko masz skórę z tendencją do nadmiernego rogowacenia. ( ja tak mam ). Conajmniej 2 razy w tygodniu peeling i podkłady idealnie wygladają na skórze.
Ja uzywam podkładu z Mary Kay średniokryjącego do cery mieszanej i tłustej. Uzywam też emulsji do cery tłustej i się nie świecę. Ale podejrzewam, ze dlatego, ze używam cały zestaw do pielęgnacji podstawowej: Mleczko 3w1 + emulsja + podkład To zestaw podstawowy. I mi się nic nie świeci i moim koleżankom również, ale jak już pisałam to pewnie zasługa, ze uzywa się całego zestawu a nie 1 rzeczy z zestawu jakaąjest podkład

Spróbuj podkładu z Max Factor, ładnie kryje i matuje - aczkolwiek niektórym zapycha pory i wyskakują "diody"

Mi odpowiadał Max Factor nim zaczełam uzywam MK.
Spróbuj może Ci tez bedzie odpowiadał

Edytowane przez sylwia78
Czas edycji: 2010-03-26 o 10:06 Powód: dopisek
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 10:10   #711
gosia5621
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 135
GG do gosia5621
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość

jakiego korektora używasz ?
Firmy Flos-Lek Ideal Skin z serii program antybakteryjny
__________________
umysł ekonomistki - dusza artystki


cieniutka

45- 46 -47 - 48- 49 - 50!
_________________________ ____________
po prostu ja: Gosia-Małgosia-Małgorzata
gosia5621 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 13:42   #712
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

Cytat:
Napisane przez sylwia78 Pokaż wiadomość
Zrób sobie peeling i skórek nie będziesz miała
To, że masz zaznaczone skórki to nie wina podkładu tylko masz skórę z tendencją do nadmiernego rogowacenia. ( ja tak mam ). Conajmniej 2 razy w tygodniu peeling i podkłady idealnie wygladają na skórze.
Ja uzywam podkładu z Mary Kay średniokryjącego do cery mieszanej i tłustej. Uzywam też emulsji do cery tłustej i się nie świecę. Ale podejrzewam, ze dlatego, ze używam cały zestaw do pielęgnacji podstawowej: Mleczko 3w1 + emulsja + podkład To zestaw podstawowy. I mi się nic nie świeci i moim koleżankom również, ale jak już pisałam to pewnie zasługa, ze uzywa się całego zestawu a nie 1 rzeczy z zestawu jakaąjest podkład

Spróbuj podkładu z Max Factor, ładnie kryje i matuje - aczkolwiek niektórym zapycha pory i wyskakują "diody"

Mi odpowiadał Max Factor nim zaczełam uzywam MK.
Spróbuj może Ci tez bedzie odpowiadał
Czy masz na myśli tą emulsję ?
http://allegro.pl/item966466141_mary...time_wise.html

ogólnie to bardzo mi się podoba Mary Kay. Mimo takiego ciepła jakie było dzisiaj wytrzymał i w sumie to baaardzo ładnie wygląda na twarzy.
nie podkreślił mi suchych skórek bo nałożyłam krem no i po chwili nałożyłam podkład.
no tylko że to odbija się na świeceniu po 2 godzinach -.- niestety.
ale dzisiaj zauważyłam że nie jest to takie świecenie jak u bombki na choince. tylko takie lekkie. więc nie jest źle

jakiego peelingu stosujesz ?

a co do Max Factora, to słyszałam że niestety jest problem z kolorami, podobno są bardzo różowe .

Cytat:
Napisane przez Gucia23 Pokaż wiadomość
Ja mam cerę zaczerwienioną, tłustą. Dla mnie najlepszymi podkładami do tej pory wypróbowanymi są: na zimę i na imprezy całonocne: Revlon Colorstay cera mieszana/tłusta. Na wiosnę, lato na dzień nowy Loreal Matte Morphose - lekki podkład w musie odcień 115 - bardzo jasny stapiający się z cerą idealnie. Na co dzień na zmianę z Matte Morphose - Loreal True Match - BARDZO DOBRY odcień W3 - domieszka pigmentu żółtego. POLECAM TE 3 !!!
O właśnie, ja mam skórę troszkę żółtą no i różowy odcień w ogóle nie wchodzi w grę

Cytat:
Napisane przez gosia5621 Pokaż wiadomość
Firmy Flos-Lek Ideal Skin z serii program antybakteryjny

ah w takim razie pod oczy nie wchodzi w gre, bo antybakteryjne wysuszają no i nie nadają się na cienie.

Dziękuje Wam bardzo dziewczyny, jesteście niezastąpione
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.


Edytowane przez arbuzowaaa
Czas edycji: 2010-03-26 o 13:44
arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 15:53   #713
zyga74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 36
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

Ja polecam Mary Kay średniokryjący. A z zestawem całym robi cuda!
zyga74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 16:07   #714
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

Ehh dla mnie ten zestaw jest zdecydowanie za drogi niestety.

po wakacjach zacznę pracować i dopiero wtedy będę mogła ten zestaw kupić..
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 16:50   #715
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość
ogólnie to bardzo mi się podoba Mary Kay. Mimo takiego ciepła jakie było dzisiaj wytrzymał i w sumie to baaardzo ładnie wygląda na twarzy.
nie podkreślił mi suchych skórek bo nałożyłam krem no i po chwili nałożyłam podkład.
no tylko że to odbija się na świeceniu po 2 godzinach -.- niestety.
ale dzisiaj zauważyłam że nie jest to takie świecenie jak u bombki na choince. tylko takie lekkie. więc nie jest źle
jeśli tak bardzo podoba ci się mary kay to może spróbujesz bibułek matujących i pudru matującego? wtedy nie byłoby problemu ze świeceniem się.
ja też polecam loreal matte morphose. maluję się ok. 7 rano, a makijaż zmywam ok. 22 i przez cały dzień nie muszę robić poprawek dodam, że moja cera też lubi błyszczeć w tłumie podkład świetnie pochłania tłuszcz, nakładam go z korektorem, bo krycie ma przeciętne i pudrem z constance carolla- 5zł, a mat mam na cały dzień
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 17:09   #716
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
jeśli tak bardzo podoba ci się mary kay to może spróbujesz bibułek matujących i pudru matującego? wtedy nie byłoby problemu ze świeceniem się.
ja też polecam loreal matte morphose. maluję się ok. 7 rano, a makijaż zmywam ok. 22 i przez cały dzień nie muszę robić poprawek dodam, że moja cera też lubi błyszczeć w tłumie podkład świetnie pochłania tłuszcz, nakładam go z korektorem, bo krycie ma przeciętne i pudrem z constance carolla- 5zł, a mat mam na cały dzień
hmm. chyba będę musiała się zaopatrzyć w lepszy puder w takim razie. mam aktualnie my secret loose powder transparent no i rimmel stay mat [jeszcze resztki starej wersji]
i w tym jest problem że no niestety mat mi długo nie wytrzymuje

zastanawiam się jeszcze nad max factorem lasting performance . tylko boję się że będzie mi ciemniał na twarzy. no i obawiam się także tych odcieni. bo czytając opinie na wizazu większość dziewczyn pisała że mf ma kolory podchodzące pod róż. -.-
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 17:21   #717
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość
hmm. chyba będę musiała się zaopatrzyć w lepszy puder w takim razie. mam aktualnie my secret loose powder transparent no i rimmel stay mat [jeszcze resztki starej wersji]
i w tym jest problem że no niestety mat mi długo nie wytrzymuje

zastanawiam się jeszcze nad max factorem lasting performance . tylko boję się że będzie mi ciemniał na twarzy. no i obawiam się także tych odcieni. bo czytając opinie na wizazu większość dziewczyn pisała że mf ma kolory podchodzące pod róż. -.-
naprawdę polecam ci puder z constance carolla. daje matowe wykończenie na cały dzień i taką aksamitną skórę w połączeniu a loreallem

ja kiedyś sama się przymierzałam do mf lasting, ale jakoś opinie były podzielone o nim i nie kupiłam go. wiesz, kolory przetestować to nie problem- w każdym rossmannie możesz sobie go sprawdzić sęk w tym, żeby cię nie zapychał.
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 14:27   #718
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: wybór podkładu - cera mieszana/tłusta

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
naprawdę polecam ci puder z constance carolla. daje matowe wykończenie na cały dzień i taką aksamitną skórę w połączeniu a loreallem

ja kiedyś sama się przymierzałam do mf lasting, ale jakoś opinie były podzielone o nim i nie kupiłam go. wiesz, kolory przetestować to nie problem- w każdym rossmannie możesz sobie go sprawdzić sęk w tym, żeby cię nie zapychał.
no właśnie ile osób tyle opinii . he.

chyba zdecyduję się na Mary Kay to jest jedyny podkład który ma idealny odcień. ubolewam trochę nad tym że no niestety nie trzyma się jakoś długo. ale coś za coś.
najważniejsze że nie ciemnieje na twarzy.

niemniej jednak na pewno zakupie MF LP w niedalekiej przyszłości.

a co do tego pudru to na pewno z niego skorzystam .
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 14:50   #719
kasiulkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 4
Dot.: jaki podkład? jaki puder? jaki korektor?

Znam to - polecam Loreal True Match (potrafi ciemnieć na twarzy, ale utrzymuje się długo i matuje doskonale, ponadto jest lekki), Max Factor Lasting Performance (nie ciemnieje na twarzy, ale jest ciężki, może zatykać) lub Yves Rocher Flawless Finish Fluid Foundation z serii Couleurs Nature (napisałabym doskonały, gdyby była większa paleta kolorów, poza tym lekki, pachnie, nie brudzi i długotrwały) Nie ma nic lepszego!

Edytowane przez kasiulkam
Czas edycji: 2010-03-27 o 14:56
kasiulkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 18:34   #720
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: jaki podkład? jaki puder? jaki korektor?

Cytat:
Napisane przez kasiulkam Pokaż wiadomość
Znam to - polecam Loreal True Match (potrafi ciemnieć na twarzy, ale utrzymuje się długo i matuje doskonale, ponadto jest lekki), Max Factor Lasting Performance (nie ciemnieje na twarzy, ale jest ciężki, może zatykać) lub Yves Rocher Flawless Finish Fluid Foundation z serii Couleurs Nature (napisałabym doskonały, gdyby była większa paleta kolorów, poza tym lekki, pachnie, nie brudzi i długotrwały) Nie ma nic lepszego!
dzięki za szczegółowy opis.
jaką masz cere, mieszaną ?
ogólnie to gdzie można nabyć Yves Rocher Flawless ?
no i jak ogólnie kryje ?

Przeglądając KWC natknęłam się na Revlona Colorstay Mineral Mousse .
Używała go ktoraś z Was jak to jest z kolorami ?
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.


Edytowane przez arbuzowaaa
Czas edycji: 2010-03-27 o 23:25
arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.