Silikonowy biustonosz - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-06, 15:51   #61
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: Silikonowy biustonosz

Cytat:
Napisane przez kootek mamrotek
i kupuj majtki z golfem
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 22:29   #62
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Silikonowy biustonosz

odswiezam temat silikonowych bisutonoszy bo chcialam zpayatc czy w kazdej wersji, show bra czy un bra czy jakies tam inne, rozmiarowka jest tylko do C? wiecie moze gdzie mozna znalezc tego typu bisutnosze ale wieksze?
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 10:09   #63
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: Silikonowy biustonosz

Skoro wątek odświeżony, to dodam od siebie, że sprawiłam sobie ten biustonosz na studniówkę i... ciągle mi się odklejał. Cycki tak mi się spociły, że chyba nie trzymał. Raz w WC to nawet spadł na ziemię
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 12:21   #64
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Silikonowy biustonosz

Cytat:
Napisane przez natuska17
Skoro wątek odświeżony, to dodam od siebie, że sprawiłam sobie ten biustonosz na studniówkę i... ciągle mi się odklejał. Cycki tak mi się spociły, że chyba nie trzymał. Raz w WC to nawet spadł na ziemię
Dobrze, że nie spadł podczas tańczenia, bo nie było by ciekawie
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 12:52   #65
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Silikonowy biustonosz

Cytat:
Napisane przez Mia22
odswiezam temat silikonowych bisutonoszy bo chcialam zpayatc czy w kazdej wersji, show bra czy un bra czy jakies tam inne, rozmiarowka jest tylko do C? wiecie moze gdzie mozna znalezc tego typu bisutnosze ale wieksze?
na allegro jest też rozmiar D.
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 13:23   #66
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Silikonowy biustonosz

Też się zastanawiam nad kupieniem takiego biustonosza, bo jakoś tak bez, to się wstydzę wychodzić ;P A biust mam nieprzymierzając, jak np. Hiltonówna, czy Moss (w sensie mały ;P)

A w takim samonośnym nie czułabym się całkowicie naga


Czyli dziewczyny mówicie, że lepiej kupić droższy, tak?
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 13:32   #67
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Silikonowy biustonosz

Ja mam taki - rozmiar większy czyli D. Nie żadna chińska podróba, ale nie jestem zadowolona. Oddałam mamie. Przede wszytskim nie podnosi biustu, tak jak powinien, a efekt push - up polegał na złączeniu biustu, poprzez spięciu obu miseczek. Ja nie wiem ale dla mmnie to ten stanik nic nie robił, poza tym, ze cały czas wydawało mi się, ze jest za cięzki w stosunku do moich piersi i naciąga mi skórę... Okropne uczucie. Ja nie polecam tych staników. A jeszcze na brzegach nie mogłam doprać niteczek z ubrania...
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-15, 13:42   #68
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Silikonowy biustonosz

Cytat:
Napisane przez trustmyself
Też się zastanawiam nad kupieniem takiego biustonosza, bo jakoś tak bez, to się wstydzę wychodzić ;P A biust mam nieprzymierzając, jak np. Hiltonówna, czy Moss (w sensie mały ;P)

A w takim samonośnym nie czułabym się całkowicie naga


Czyli dziewczyny mówicie, że lepiej kupić droższy, tak?

. . . ja kupiłam na allegro za bodajże 17,90 zł i jestem zadowolona . . .

. . . dobrze się nosi i przede wszystkim utrzymuje na piersiach . . .

. . . polecam . . .
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 14:24   #69
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Silikonowy biustonosz

Właśnie sobie taki zamówiłam.Zaszalałam i wzięłam ten z instrukcją obsługi na płycie za 19,99
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 21:25   #70
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Silikonowy biustonosz

Cytat:
Napisane przez Momo
Właśnie sobie taki zamówiłam.Zaszalałam i wzięłam ten z instrukcją obsługi na płycie za 19,99
ale co tam takiego skomplikowanego? naprawde proste jak konstrukcja cepa ja mocowalam sie tylko z zapięciem bo nie mogłam załapać jak to spiąc żeby nie odstawało , no i załapałam i chodze sobie z silikonami
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 21:27   #71
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Silikonowy biustonosz

Cytat:
Napisane przez Mondzia
. . . ja kupiłam na allegro za bodajże 17,90 zł i jestem zadowolona . . .

. . . dobrze się nosi i przede wszystkim utrzymuje na piersiach . . .

. . . polecam . . .
tez jestem zadowolona z tą różnica ze ja zaplacilam jeszcze mniej bo 14.50 a na mieście ten sam , w tym samym pudełku kosztował.. 85 zł nic tylko sklep otworzyc
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 09:33   #72
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Silikonowy biustonosz

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
tez jestem zadowolona z tą różnica ze ja zaplacilam jeszcze mniej bo 14.50 a na mieście ten sam , w tym samym pudełku kosztował.. 85 zł nic tylko sklep otworzyc

. . . o rany - jesteś pewna że to te same, identyczne "sylykony"?? . . .

. . . jeśli tak to ładne zdzierstwo!!!!!!!!!!!!!! . . .

. . . jestem w szoku . . .
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 09:52   #73
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Silikonowy biustonosz

Cytat:
Napisane przez trustmyself
Też się zastanawiam nad kupieniem takiego biustonosza, bo jakoś tak bez, to się wstydzę wychodzić ;P A biust mam nieprzymierzając, jak np. Hiltonówna, czy Moss (w sensie mały ;P)

A w takim samonośnym nie czułabym się całkowicie naga


Czyli dziewczyny mówicie, że lepiej kupić droższy, tak?

Trust, spotykamy się co chwilkę na jakiś wątkach Jak nie miłość to stanik

Ja kupilam taki biustonosz na allegro po 14,99 zł i nie jestem zadowolona On się w ogole nie trzyma i odkleja się Zamowilam rozmiar B i to był mój błąd , chociaż sądzę, że większy też by się odklejał... On się nie trzyma po prostu i odkleja się a potem spada... Ja kupilam taki, ktory jest materiałowy na zewnątrz, a moja kuzynka mi mowila, że takie całe z silikonu są podobno lepsze i nie spadają... , bo te z materiałem na zewnątrz są chińskimi podróbkami... Szkoda,że wczesniej nie wiedzialam o tym

A poza tym według mnie ten biustonosz spłaszcza biust i przede wszystkim go (biustu) nie trzyma Ja muszę mieć po prostu nazwyczajniejszy stanik, który TRZYMA mi biust i jest zapinany normalnie-czyli wokół pleców , bo inaczej wszystko mi spada i ucieka na boki Ten silikonowy stanik w ogole biustu nie zbiera, tylko go rozpłaszcza na boki Ale ja mam w ogole nietypowy rozmiar stanika, bo 65C/D , i może to dlatego mi nie przypasował ten silikon


P.S. PODPISUJĘ SIĘ POD TYM, CO NAPISAŁA JESSY Efekt push up jest żaden, odczuwałam tylko jego (tego stanika) "ciężkość" i też naciągał mi skórę...

Jeszcze coś napszę bardziej obrazowo Z tym rozjeżdzaniem się na boki to wyglądalo to tak, że : zakladalam stanik i po zapięciu w staniku w ogole biustu nie miałam, bo biust najzwyczajniej w świecie rozpłynął się pod pachy, wypłynął ze stanika
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 10:05   #74
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Silikonowy biustonosz

Czekoladko hehe, no spotykamy się Jaki ten Wizaż mały

Ale w sumie to też kwestia stanika i moze nawet skóry Ale własnie nie spotkałam sie z takim, żeby miał na zewnątrz materiał, tylko ogólnie cały silikonowy, moze akurat taki się trzyma lepiej? Bo absorbuje ciepło i zatrzymuje je? Nie wiem, nie znam się
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 10:28   #75
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Silikonowy biustonosz

No ja wlasnie też nie wiem,, dlaczego cały silikonowy mialby bć lepszy, ale może wlsnie przez to, że trzyma ciepło? Albo dlatego, że ma po prostu inny ksztalt? Oglądalam na allegro całe silikonowe oraz te z materialem i faktycznie, te silikonowe całe mają bardziej "stożkowaty " kształt, a te materialowe - sa bardziej jakby płaskie i okrągłe , ale dopiero teraz na to wpadłam Może to też zależeć od ksztaltu biustu Jeśli ktoś ma bardziej stożkowaty biust, to ten z materialem może być nieodpowiedni...
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 10:32   #76
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Silikonowy biustonosz

Cytat:
Napisane przez czekoladka
[...] Zamowilam rozmiar B [...]
[...]Ale ja mam w ogole nietypowy rozmiar stanika, bo 65C/D[...]
Czekoladko, przy rozmiarze który podałaś jeszcze dziwisz się, że się nie trzymał, odklejał i wszystko spod niego wyplywało? Spod B? przecież to o dwa rozmiary za mały silikon .

Mi nawet spod zwykłego materiałowego wszystko by wyplynęło, jakbym się w dwa rozmiary mniejszy wcisnęła
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 10:45   #77
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Silikonowy biustonosz

Cytat:
Napisane przez Bruja
Czekoladko, przy rozmiarze który podałaś jeszcze dziwisz się, że się nie trzymał, odklejał i wszystko spod niego wyplywało? Spod B? przecież to o dwa rozmiary za mały silikon .
Właśnie, tylko,że balam się, że C albo D będzie za wieeeeeelki, bo to jest 65 C/D a nie np. 75 C czy 75 D, a obawialam się, że oni mogą mieć te silikony w takich bardziej standardowych rozmiarach miseczek czyli np. jesli jest "C" to biorą pod uwage standard , czyli 70/75 C i wtedy były klopsik Mam nadzieje, że jakoś to wytłumaczyłam Bo w sklepach też tak jest, że : np. jeśli 65 pod biustem, to są TYLKO "A" ,góra "B", ale C lub D już nie ma. I balam się, że tutaj bedzie to samo, bo w tych silikonowych chyba nie uwzględniają rozmiaru "pod" biustem, a wiadomo przecież, że biust "C" biustowi "C" nierówny i, że wszystko zależy od obwodu "pod" Dlatego wzięłam "B" i być może to był błąd i powinnam wziąć conajmniej "D" Bo w sumie ten stanik silikonowy "B" to faktycznie miski ma dość małe, ale jak już pisalam, są one nie tyle małe, co zbyt płaskie W sumie , jak tak logicznie pomyślę, to może ten stanik silikonowy ma dla mnie za małe te miski, skoro biust mi się na boki wylewa i nie zbiera się, tylko wypływa sobie gdzieś
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 10:46   #78
ullinek
Raczkowanie
 
Avatar ullinek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Silikonowy biustonosz

ja tez kupilam sobie taki stanik na allegro. Pierwszy raz zalożylam go na impreze, ale oczywiscie w torebce mialam zapasowy, zwykly jakby ten mi sie okleil Na szczescie sprawdzil sie. Szalalam na imprezie do upadlego a on sie trzymal wiec przeszedl test. Co do rozmiaru biustu mysle, ze jestem najlepszym przykladem, ze nie odgrywa zbyt wielkiej roli. Oczywiscie na wiekszych efekt jest powalajacy, ale ja nosze miseczke A ( ;( ) i nie mialam problemow. POLECAM
ullinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 15:42   #79
201710291909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 145
Dot.: Silikonowy biustonosz

ten "biustonosz" to porażka, nie polecam dziewczynom z duzymi biustami, mam rozmiar DD a pani na allegro przekonywała mnie ze niby sa one takie uniwersalne i sie dopasowują ściema i tyle, rozmiar D to raczej B,nie ma efektu push-up a jedynie efekt sciśniętych piersi, strasznie nieprzyjemnie sie go nosi.
Moja kumpelka ma mniejszy bra i też nie jest zadowolona mówi że bolą ją piersi po kilku godzinach.
201710291909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 15:46   #80
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Silikonowy biustonosz

a ile miej-więcej taki staniczek kosztuje? Tylko nie na Allegro
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 16:05   #81
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Silikonowy biustonosz

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
ale co tam takiego skomplikowanego? naprawde proste jak konstrukcja cepa ja mocowalam sie tylko z zapięciem bo nie mogłam załapać jak to spiąc żeby nie odstawało , no i załapałam i chodze sobie z silikonami
Jak szaleć , to szaleć Jak mi stanik nie posłuży,to chociaż płyta na pamiątkę zostanie
Acha!Podobno trzeba dobierać większy rozmiar
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 16:57   #82
ZooZoleQ=*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 513
Dot.: Silikonowy biustonosz

Ja też go posiadam jest rewelacyjny!
ZooZoleQ=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 17:34   #83
nervica
Raczkowanie
 
Avatar nervica
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Antwerpia, Belgia
Wiadomości: 190
Dot.: Silikonowy biustonosz

Myślałam, że ja mam jakieś nietypowe piersi Mój stanik od bardzo dawna leży w szafie. Próbowałam go nosić, ale nic z tego dobrego nie wyszło. Patrząc na Wasze wypowiedzi dochodzę do wniosku, że nie nadaje się on do piersi większych niż B. Ja mam obfite C/D (w zależności od mojej czasem chwiejnej wagi ciała). Po naklejeniu tego stanika, piersi mam w okolicach pasa. Nooo, demonizuję trochę Ale strasznie nieprzyjemne uczucie ściągania piersi w dół. Boję się, że nosząc go ponadrywam sobie więzadła i już mi takie wiszące zostaną

Moja mama i starsza siostra mają małe piersi. One są szalenie zadowolone! Szkoda, że mi to nie jest pisane, bo też bym chętnie plecki odkryła
nervica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 18:15   #84
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Silikonowy biustonosz

Cytat:
Napisane przez nervica
Myślałam, że ja mam jakieś nietypowe piersi Mój stanik od bardzo dawna leży w szafie. Próbowałam go nosić, ale nic z tego dobrego nie wyszło. Patrząc na Wasze wypowiedzi dochodzę do wniosku, że nie nadaje się on do piersi większych niż B. Ja mam obfite C/D (w zależności od mojej czasem chwiejnej wagi ciała). Po naklejeniu tego stanika, piersi mam w okolicach pasa. Nooo, demonizuję trochę Ale strasznie nieprzyjemne uczucie ściągania piersi w dół. Boję się, że nosząc go ponadrywam sobie więzadła i już mi takie wiszące zostaną

Moja mama i starsza siostra mają małe piersi. One są szalenie zadowolone! Szkoda, że mi to nie jest pisane, bo też bym chętnie plecki odkryła
Hhihi, ja też myslalam,że mam jakieś dziwne piersi, ale widzę,że jednak nie Ja moj stanik założylam 1 raz - gdy go przymierzałam i wiedzialam, ze już wiecej go nie założę, bo odpadł momentalnie, leżal na ziemi po prostu Zakladam go czasem do solarium A generalnie to leży na półce i nie używam go A zamawiając go mialam taki plany...
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 13:25   #85
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Silikonowy biustonosz

Zamierzam sobie kupić taki biustonosz na allegro. Zastanawiam sie tylko czym różni się nazwa "un bra" od "free bra". No i te ceny. Mozna je kupić juz za 10 zł w zwyż. Z tego co piszą dziewczyny tanie biustonosze też sie sprawdzają. Ja chcę zamówić taki za 15 lub 20 zł. Może polecacie jakiegoś konkretnego sprzedawcę?
Czekoladka, nie zawuważyłam biustonoszy z materiałem na allegro. Czy to jest gdzieś napisane. Wolę kupić taki cały z silikonu i nie chcę potem mieć niespodzianki. Czy w Twojej ofercie było zaznaczone, że biustonosz ma wykończenie z materiału?
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 13:42   #86
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Silikonowy biustonosz

Cytat:
Napisane przez maxi82
Zamierzam sobie kupić taki biustonosz na allegro. Zastanawiam sie tylko czym różni się nazwa "un bra" od "free bra". No i te ceny. Mozna je kupić juz za 10 zł w zwyż. Z tego co piszą dziewczyny tanie biustonosze też sie sprawdzają. Ja chcę zamówić taki za 15 lub 20 zł. Może polecacie jakiegoś konkretnego sprzedawcę?
Czekoladka, nie zawuważyłam biustonoszy z materiałem na allegro. Czy to jest gdzieś napisane. Wolę kupić taki cały z silikonu i nie chcę potem mieć niespodzianki. Czy w Twojej ofercie było zaznaczone, że biustonosz ma wykończenie z materiału?

Właśnie z tym materialem jest problem... Bo na allegro, na zdjęciach , nie bylo widać, że na zewnątrz jest materiał Wyglądalo to tak, jakby byl caly z silikonu... A tu klops... Materiał z zewnątrz Ale są też takie z materiałem, gdzie jest to napisane, bo widzialam takie na allegro

Ja kupowalam u allegrowicza RadzioGdynia , ale widze, że nie ma teraz wystawonych żadnych przedmiotow
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 17:55   #87
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Silikonowy biustonosz

Cytat:
Napisane przez czekoladka
Właśnie z tym materialem jest problem... Bo na allegro, na zdjęciach , nie bylo widać, że na zewnątrz jest materiał Wyglądalo to tak, jakby byl caly z silikonu... A tu klops... Materiał z zewnątrz Ale są też takie z materiałem, gdzie jest to napisane, bo widzialam takie na allegro

Ja kupowalam u allegrowicza RadzioGdynia , ale widze, że nie ma teraz wystawonych żadnych przedmiotow
Moim zdaniem ten facet najnormalniej Cię oszukał i mogłaś żądać zwrotu piniędzy. Takie informacje powinny być umieszczane. W końcu kupujący ma prawo wiedzieć co kupuje W każdym razie będę unikała w przyszłości zakupu u RadziaGdynia i mam nadzieję, że dostanę taki biustonosz jaki chcę. Pewnie nie wiesz czym sie rózni UN BRA od FREE BRA? Bo ja nadal nie mogę się zdecydować
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 13:49   #88
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Silikonowy biustonosz

podbijam , up up
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 12:26   #89
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Thumbs down Dot.: Silikonowy biustonosz

ja ostatnio też kupiłam za 13,90,a nosze biustonosz D nie jestem zadowolona na moim biuście się nie sprawdził.Przykleił sie ale mi nie podnosi biustu tylko spłaszcza i wziełam rozmiar D i moim zdaniem jest to miseczka C...szkoda że nie ma większych
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 13:13   #90
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Silikonowy biustonosz

Dziewczyny, a jakiego sprzedawcę polecacie, mam chrapkę na to cudo, ale boję sie kupić, żeby nie okazało się, że to jakiś bubel.
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-13 00:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.