Aeroby a Aerobik w klubie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-26, 11:31   #1
malgozia
Raczkowanie
 
Avatar malgozia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 38

Aeroby a Aerobik w klubie?


Przewertowałam archiwum i w zasadzie wciąż nie jestem pewna czy aerobik należy do ćwiczeń aerobowym . Zajęcia, na które uczęszczam opierają się na około 30-45 minutach ćwiczeń "chodziarsko-podskokowych" (co ja bym zaliczyła do grupy aeroby) i 15-20 minutach serii ćwiczeń "brzuszko-wymachów" (półsiłowe, wzmacniające mięśnie).. a zatem czym jest ta magiczna kombinacja . Wiem, że pewnie robię z igły widły, lecz przeczytawszy, że najpierw powinno się robić ćwiczenia siłowe a potem aerobowe jestem już cała zakręcona i zastanawiam się czy chodzenie na takie przyniesie odpowiednie skutki (czyli "odtłuszczenie", a następnie zarysowanie mięśni).

Przeczytałam 2 razy to co napisałam i ja to rozumiem , ale mam pewne wątpliwości czy może jednak nie mam dzisiaj dnia wariata więc jeśli nikt więcej nie czai o co mi biega to proszę zignorujcie ten post
malgozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 19:58   #2
nurthena
Raczkowanie
 
Avatar nurthena
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 206
Dot.: Aeroby a Aerobik w klubie?

chyba nikt nie zaczail chociaz w sumie nie wiem dlaczego. A musze przyznac ze i mnie to interesuje Mianowicie co to sa te aeroby i jakie cwiczenia sie do tego zaliczaja. Rozumiem ze aeroby moge cwiczyc w domu co by mi akurat odpowiadlao bo nie mam za duzo kasy a ni czasu na zbyt czeste wizyty w silowni

pozdrawiam i pomimo wszystko prosze o odpowiedz
nurthena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.