Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-19, 13:27   #2731
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

agatau, ale to jest tylko moje subiektywne zdanie. Nie namawiam Ewci do niczego. Uwazam tylko, ze jak mało komu, jej jet świetnie w tak białych włosach. Nie mam pojecia ile ma lat. Nie wiem, 19? 20? Jeśli dałam za duzo, to pewnie dlatego, ze biały blond faktycznie moze postarzac. Nie istnieje w przyrodzie, chyba ze u albinosek i na pewno jest sztuczny. Ale co się komu u siebie podoba.

a co do tej laski z linku- ona ma doczepiane włoski, przyjrzyjcie się, te na szyi duużo krósze.

kotka, no duuze, ale chyba porównywalne do skrzypovity, tylko cieżko się połyka, bo nie są śliskie i paskudnie smakują, ale łykam je ze sniadaniem, to szybko ten posmak zajadam.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-10-19 o 13:31
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 13:29   #2732
Trish_Galway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Galway
Wiadomości: 108
domowe rozjaśnianie odrostów - niezbyt agresywnie... tylko jak?

Moja historia zaczęła się prawie 1,5 roku temu, gdzie zafarbowałam włosy którymś Castingiem, by zbliżyć się jak najbardziej do swojego naturalnego koloru, a później przejść na ukochany blond. udało się.

i teraz zaczyna się problem. niedawno niespodziewanie straciłam pracę i wydanie ponad 60 euro na zamalowanie odrostów to jedna z ostatnich rzeczy, w którą chciałabym teraz inwestować :/ a powrót do ciemnego koloru dzięki 5 razy tanszej farbie z marketu niestety nie wchodzi w grę - jak widać na zdjęciach, mam rzadkie i cienkie włosy, więc skóra głowy przy ciemnych włosach "wspaniale" przebija się na zewnątrz... przy blondzie nie jest to aż tak widoczne - do czasu, kiedy odrosty nie są duże...

czy w mojej sytuacji jest możliwość jakiegoś mało inwazyjnego, domowego rozjaśnienia odrostów? chociaż o 2 - 3 tony, by aż tak się nie odznaczały. albo farba, która delikatnie przyciemni rozjaśnione włosy, a rozjaśni odrosty, by się choć trochę wyrównało i nie rzucało aż tak w oczy? nigdy nie bawiłam się w domowe rozjaśnianie - może nie tyle ze strachu o efekt, a o kondycję i tak słabych włosów...

pozdrawiam
__________________
tús maith, leath na hoibre
* * *

zęby skazane na 1,5 roku więzienia od 8.04.2013

Trish_Galway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 13:41   #2733
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wyjdzie Jak mi wyszło to i Tobie wyjdzie

Taki kolor jest ladny (pomijajac kobiete ze zdjecia bo jest dość solidnie "zrobiona" wiec nawet ciężko ją ocenic)

http://koneser.interia.pl/galerie/hi...,1027936,2,522

taki bym mialam gdybym nigdy nie farbowala tylko wlasnie jakies refleksy itd ale lubie skrajnosci, byly czarne sa biale. teraz sie chce powoli wracac do naturalnego
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 13:59   #2734
ewelka_rewelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: nad Tamizą :)
Wiadomości: 77
Dot.: domowe rozjaśnianie odrostów - niezbyt agresywnie... tylko jak?

proponuje znalesc sklep, ktory handluje farbami fryzjerskimi- w Uk to koszt razem taka specjalna woda ok. 10 funtów, i masz naprawde piekne kolory, na ogol w takich sklepach pracuja panie, ktore maja o tym spore pojecie, wiec i kolor pomogga dobracalbo do fryzjera popytac jaka farba, to i tamto a potem pojsc i kupic taka sama
ewelka_rewelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 14:07   #2735
Trish_Galway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Galway
Wiadomości: 108
Dot.: domowe rozjaśnianie odrostów - niezbyt agresywnie... tylko jak?

jest co prawda w Galway w centrum sklep z profesjonalnymi fryzjerskimi kosmetykami i sprzętem, ale nigdy tam nie byłam... chyba czas zajrzeć

a póki co przejrzałam wątek z efektami farbowania u innych, z uwzględnieniem rozjaśnienia odrostów - może coś wykopię...
__________________
tús maith, leath na hoibre
* * *

zęby skazane na 1,5 roku więzienia od 8.04.2013


Edytowane przez Trish_Galway
Czas edycji: 2010-10-19 o 14:09
Trish_Galway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 14:10   #2736
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ktos pytal o moj odrost- sredni blond

Agatau a mi sie Joanna Krupa bardzo podoba Niewazne na ile jest zrobiona i tak jest przesliczna kobieta a figure ma jak marzenie Kolor wlosow takze.

Ewcia ja podzielam opinie Mysi, bardzo podobasz mi sie w tak jasnych wlosach, wygladasz jak anioleczek Pewnie w ciut bardziej stonowanym chlodnym blondzie tez byloby Ci fajnie ale niestety nie mam takiego zobrazowania Natomiast w tych tak jak mowie jest super

Yatamannka trzymam kciuki pochwal sie pozniej
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 14:19   #2737
ewelka_rewelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: nad Tamizą :)
Wiadomości: 77
Dot.: domowe rozjaśnianie odrostów - niezbyt agresywnie... tylko jak?

tylko nie probuj farbami, ktore mozna kupic w sklepach, pierwsze ze kolory sa srednie, a dwa, ze sa to farby typu kolor musi wyjsc, bez wzgledu czy masz cienkie wlosy, czy grube, wczesniej malowane i na jaki kolor, przez co sa to farby bardzo silne, farby fryzjerskie sa duzo lagodniejsze poniewaz specjalista Ci powie ze z czarnuli nie zrobi blondynki:d ale ty masz naturalne wlosy dosc jasne, i chyba dosc krotkie, wiec ja mysle ze jedna farba wystarczy Ci na dwa malowania odrostow, ja mam naturalne dosc podobny kolor, i juz rozne fryzjerskie farby testowalam i zawsze kolorek ladny a tez blondyna jestem tylko do tego bralalam wode 9%
ewelka_rewelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 14:23   #2738
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Yatamannka trzymam kciuki pochwal sie pozniej

Snow kochana Help.. to ma konsystencje zelu ale numer i jak ja to zorbie na pasemku bym wiedziała czy ładnie wyjdzie

Tu jest w ogóle napisane, żeby robić na mokre włosy.. Ty też robisz na mokre?
A jak nie zrobie to co? Starczy farby?
No i ile trzymasz? 50 min?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 14:25   #2739
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Snow kochana Help.. to ma konsystencje zelu ale numer i jak ja to zorbie na pasemku bym wiedziała czy ładnie wyjdzie

Tu jest w ogóle napisane, żeby robić na mokre włosy.. Ty też robisz na mokre?
A jak nie zrobie to co? Starczy farby?
No i ile trzymasz? 50 min?
Ja nigdy nie robilam na mokre Ostatnio buahhot zrobila na mokre i byla zadowolona ale Bunny pisala ze jak sie robi na mokre to moze nierownomiernie wyjsc. Ja trzymam 50min na samych odrostach A potem malaksuje z 5min. Ale Ty robisz na wodzie 12% to ja nie wiem ile trzymac na odroscie Musisz spytac sie Bunny
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 14:29   #2740
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość



marejta a już na pewno chcesz robic goldwell'em??
No chyba tak, bo bardzo podobają mi się ich kolory, zwłaszcza ten jeden oczywiście wszystko może sie zmienić wiadomo, mam jeszcze trochę czasu :P

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny daję Wam zdjęcia, oceńcie
powiem Wam, że na tych zdjęciach tak ślicznie ten blondzik wyszedł, w ogóle jak nie biały, tylko własnie taki kremowy, mleczny jak chciałam
EwCiA000 jak dla mnie bardzo ładnie Ci w tych włoskach, najważniejsze to to, że ty masz sie w nich dobrze czuć wiadomo, że nie są one naturalne, ale żadna z nas chyba farbując na jasne kolory nie uważa że ktoś może sądzić że to jej naturalny kolor. Ja przynajmniej farbuje i wszystko co ze sobą robię w sensie dbania o siebie to robię to dla siebie dla swojego dobrego samopoczucia. Zawsze wychodziłam z założenia, ze jak się komuś nie podoba jak wyglądam to nie musi na mnie patrzeć A wiadomo, że ile ludzi tyle opinii
EwCiA000 zrobisz jak będziesz uważać, zresztą pewnie w swoim życiu nie raz jeszcze zmienisz kolor włosów
Takie jest moje skromne zdanie na ten temat
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 14:32   #2741
Trish_Galway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Galway
Wiadomości: 108
Dot.: domowe rozjaśnianie odrostów - niezbyt agresywnie... tylko jak?

naturalne włosy jasne? załaczam w takim razie zdjęcia mojego naturalnego koloru może obecnie jeszcze gubią się trochę w tym blondzie, stąd ten efekt...

a owszem, są krótkie - sięgają do ramion. przez czas zapuszczania nie podcinałam końcówek, miałam siano :/ na zdjęciach poniżej podjęłam się samodzielnego podcięcia, a przy wizycie u fryzjera, który zmienił mnie w blondynkę, zdecydowałam się na kolejne cięcie.
__________________
tús maith, leath na hoibre
* * *

zęby skazane na 1,5 roku więzienia od 8.04.2013


Edytowane przez Trish_Galway
Czas edycji: 2010-10-19 o 14:33
Trish_Galway jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 14:37   #2742
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie robilam na mokre Ostatnio buahhot zrobila na mokre i byla zadowolona ale Bunny pisala ze jak sie robi na mokre to moze nierownomiernie wyjsc. Ja trzymam 50min na samych odrostach A potem malaksuje z 5min. Ale Ty robisz na wodzie 12% to ja nie wiem ile trzymac na odroscie Musisz spytac sie Bunny
To mówisz, mimo robienia na sucho jedno pudełeczko Ci wystarcza? Tego żelu jakoś tak mało, aż się zestresowałam

W takim razie poczekam na bunny przed nałożeniem na całość a w między czasie nałożę na kawałek odrostu z ciekawości

Oto zdjęcia moich odrostów (dziś mierzone 1,7 mm ) - przy czym zdjęcie numer 1 i 2 najbardziej oddają ich prawdziwy kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19.10.10 - 1.jpg (114,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19.10.10 - 2.jpg (88,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19.10.10 - 3.jpg (145,6 KB, 2 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 22:33
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 14:42   #2743
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: domowe rozjaśnianie odrostów - niezbyt agresywnie... tylko jak?

Cytat:
Napisane przez Trish_Galway Pokaż wiadomość
Moja historia zaczęła się prawie 1,5 roku temu, gdzie zafarbowałam włosy którymś Castingiem, by zbliżyć się jak najbardziej do swojego naturalnego koloru, a później przejść na ukochany blond. udało się.

i teraz zaczyna się problem. niedawno niespodziewanie straciłam pracę i wydanie ponad 60 euro na zamalowanie odrostów to jedna z ostatnich rzeczy, w którą chciałabym teraz inwestować :/ a powrót do ciemnego koloru dzięki 5 razy tanszej farbie z marketu niestety nie wchodzi w grę - jak widać na zdjęciach, mam rzadkie i cienkie włosy, więc skóra głowy przy ciemnych włosach "wspaniale" przebija się na zewnątrz... przy blondzie nie jest to aż tak widoczne - do czasu, kiedy odrosty nie są duże...

czy w mojej sytuacji jest możliwość jakiegoś mało inwazyjnego, domowego rozjaśnienia odrostów? chociaż o 2 - 3 tony, by aż tak się nie odznaczały. albo farba, która delikatnie przyciemni rozjaśnione włosy, a rozjaśni odrosty, by się choć trochę wyrównało i nie rzucało aż tak w oczy? nigdy nie bawiłam się w domowe rozjaśnianie - może nie tyle ze strachu o efekt, a o kondycję i tak słabych włosów...

pozdrawiam
moze byc Ci naprawde trudno, bo wygląda jakbys miałą robiony balejaż. na cienkich włosach jest robiony rozjasniaczem z 3% wodą a potem tonowany do popielu, bo po rozjasniaczu kolor zwykle jest ciepły.

jesli chcesz miec włosy w jednolitym odcieniu, to nie powinnas ich rozjasniac o 'chociaz 2-3 tony' tylko maxymalnie 2 tony, bo naturalny odcien maz na poziomie 7, a rozjasnione sa do 9/10 - bardzo jasny blond jasniejszymi pasemkami.

moja rada- idz do dobrego fryzjera i poogladaj palety kolorów, zrob wywiad a potem zaopatrz sie w farbe w internecie i połoz na włosy. Tylko licz sie z tym, ze odcien moze odbiegac od tego z palety, bedzie cieplejszy. Fryzjer ma mozliwosc stonowania koloru do zimniejszego na gorąco, a ty bedziesz miałą ograniczone mozliwosci. Jednak odrost zniknie a odcien bedzie odświezony.
---
oho.. teraz dałas lepsze zdjecie.. naturalny mas zjednak znacznie ciemniejszy 6- jasny popielaty brąz.

sama farba nie da sobie rady, jako ta najmniej inwazyjna.
musisz siegnac albo po rozjasniająca i liczyc sie z ciepłejszym kolorem, albo zrobic rozjasniaczem podkąłd i połozyc wybrany kolor, tylko wiadomo, ze to daje włoskom w pupe.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-10-19 o 14:45
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 14:43   #2744
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: domowe rozjaśnianie odrostów - niezbyt agresywnie... tylko jak?

szkoda ze zalozylas osobny watek bo istnieje juz o rozjasnianiu wlosow gdzie dziewczyny moga ci pomoc czym i jak rozjasniac poszukaj watku"wlosy rozjasniamy i o zyciu rozmawiamy" tam zapytaj dziewczyn to prawdziwe znawczynie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 14:56   #2745
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

paulcia dziękuję mój TŻ na szczęście nie wnika w tabletki, które biorę na włosy, bo wie, że i tak nie wygra

Yattamanka a na jakim poziomie masz odrost, bo cały czas zapominam ja też bym chciała kupic stockholm i wodę 12%
no właśnie ja tez uważam, że moje są za jasne, ale szkoda mi przyciemnic

Adzi dzięki za opinię

Agatau dziękuję, aż się zarumieniłam

mysia dzięki no właśnie z jednej strony chcę taki jaki mam, a z drugiej korci mnie cos naturalnego, ale nie ciemnego, tylko jasnego
też mi się podobają refleksy mam 18 lat kochana

Snow zgadzam się z Toba w 100% co do Krupydziękuję Ci za opinię no właśnie troszkę ciemniejszy chłodny blondzik mnie bardzo interesuje

marejta a który to wkońcu ten kolor co Ci się podoba??dzięki kochana
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 14:59   #2746
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Yattamanka a na jakim poziomie masz odrost, bo cały czas zapominam ja też bym chciała kupic stockholm i wodę 12%
no właśnie ja tez uważam, że moje są za jasne, ale szkoda mi przyciemnic
Żebym to ja wiedziała to bym Ci powiedziała Włoski naturalnie mam średni blond - widzisz zresztą, że są jasnawe dość. Ale jaki to poziom to zabij mnie a Ci nie powiem, bo nie wiem..

Nałożyłam na kawałek stockholm, żeby zobaczyć jak wyjdzie. Nie wiem czy dobrze nałożyłam bo strasznie wodnistą to ma konsystencję - no i śmiesznie pachnie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 15:28   #2747
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To mówisz, mimo robienia na sucho jedno pudełeczko Ci wystarcza? Tego żelu jakoś tak mało, aż się zestresowałam

W takim razie poczekam na bunny przed nałożeniem na całość a w między czasie nałożę na kawałek odrostu z ciekawości

Oto zdjęcia moich odrostów (dziś mierzone 1,7 mm ) - przy czym zdjęcie numer 1 i 2 najbardziej oddają ich prawdziwy kolor.
a bedziesz robiła ten stockholm z wodą 12% tak??? a jak ta farba wygląda?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 15:32   #2748
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia no właśnie na tej palecie go nie ma postaram się ją poszukac to wkleje i Ci pokaże, ale tamta paleta była taka na długość po 1 odcieniu i w takim jakby segregatorze może poszukam później w internecie podobnego chociaż koloru na włosach
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 15:46   #2749
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yattamanka aha no ale widze, że są dośc jasne Tobie to fajnie

kotka wejdź sobie na profil Snow, ona ma tą farbkę w swojej galerii

marejta ok, czekam a jaki Ty naturalny??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 15:47   #2750
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a bedziesz robiła ten stockholm z wodą 12% tak??? a jak ta farba wygląda?
siedzę właśnie z tym na głowie - ale póki co wygląda żałośnie

i właściwie to nie farba a żel i tez jest taka wodnista.. Dałam kropelkę (małą jak groszek) tego żelu i taką samą kropelkę oxy 12%.. Nie wiem biednie jakoś jest zobaczymy za 10 minut
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 15:51   #2751
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
siedzę właśnie z tym na głowie - ale póki co wygląda żałośnie

i właściwie to nie farba a żel i tez jest taka wodnista.. Dałam kropelkę (małą jak groszek) tego żelu i taką samą kropelkę oxy 12%.. Nie wiem biednie jakoś jest zobaczymy za 10 minut
no zobaczymy co Ty wykombinowałaś:roll eyes:
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 15:56   #2752
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
siedzę właśnie z tym na głowie - ale póki co wygląda żałośnie

i właściwie to nie farba a żel i tez jest taka wodnista.. Dałam kropelkę (małą jak groszek) tego żelu i taką samą kropelkę oxy 12%.. Nie wiem biednie jakoś jest zobaczymy za 10 minut
sama jestem ciekawa, chcialabym taką farbke łagodną co ładnie wychodzi ani żółto ani rudo
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 16:13   #2753
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Padniecie

Musiałam z lampą bo już szaro i aparat sam lampę otwiera (bez lampy jest za ciemno).

Nie padnijcie ze śmiechu

Może gdyby je całe przyciemnić na kolor stockholmowy byłoby lepiej i nie rzucałoby się tak w oczy.. sama nie wiem..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stockholm 19.10.10.jpg (104,4 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 22:31
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 16:15   #2754
Trish_Galway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Galway
Wiadomości: 108
Dot.: domowe rozjaśnianie odrostów - niezbyt agresywnie... tylko jak?

po przeczytaniu postów widzę, że to jednak cięższa sprawa :/ pewnie zanim się odważę, to zdążę jednak wydać pieniądze na fryzjera... póki co wskakuję na "wlosy rozjasniamy i o zyciu rozmawiamy".

a jeśli istnieje możliwość połaczenia wątku ze wspomnianym powyżej - proszę uprawnionych o dokonanie tego
__________________
tús maith, leath na hoibre
* * *

zęby skazane na 1,5 roku więzienia od 8.04.2013

Trish_Galway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 16:26   #2755
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: domowe rozjaśnianie odrostów - niezbyt agresywnie... tylko jak?

ja bym nie chciała łączyć, bo mnie tam nikt nie chciał nawet odpowiedzieć że nie wie jeśli o coś pytałam... a pytałam nieraz
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 16:26   #2756
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Padniecie

Musiałam z lampą bo już szaro i aparat sam lampę otwiera (bez lampy jest za ciemno).

Nie padnijcie ze śmiechu

Może gdyby je całe przyciemnić na kolor stockholmowy byłoby lepiej i nie rzucałoby się tak w oczy.. sama nie wiem..
dla mnie marchewka wyszła
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 16:41   #2757
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
dla mnie marchewka wyszła
masakra i to z 12% wodą
możliwe, że moja wina? za dużo farby w stosunku do oxy , albo na odwrót?

Swoją drogą - jutro w świetle dziennym zrobię jeszcze jedno zdjęcie. Bo mnie to się wydaje, jak tak im się przyglądam, że gdyby reszta włosów była ciemniejsza - taka jak stockholm to by nawet nawet wyglądało.

Nie no.. czyżby już tylko palette mnie ratowało? Ale z drugiej storny nie chce takiego jasnego :/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 16:42   #2758
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To mówisz, mimo robienia na sucho jedno pudełeczko Ci wystarcza? Tego żelu jakoś tak mało, aż się zestresowałam

W takim razie poczekam na bunny przed nałożeniem na całość a w między czasie nałożę na kawałek odrostu z ciekawości

Oto zdjęcia moich odrostów (dziś mierzone 1,7 mm ) - przy czym zdjęcie numer 1 i 2 najbardziej oddają ich prawdziwy kolor.
Tak mi jedno pudelko wystarcza

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
siedzę właśnie z tym na głowie - ale póki co wygląda żałośnie

i właściwie to nie farba a żel i tez jest taka wodnista.. Dałam kropelkę (małą jak groszek) tego żelu i taką samą kropelkę oxy 12%.. Nie wiem biednie jakoś jest zobaczymy za 10 minut
Ja sie przyzwyczailam do jej konsystencji, na szczescie nie splywa
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Padniecie

Musiałam z lampą bo już szaro i aparat sam lampę otwiera (bez lampy jest za ciemno).

Nie padnijcie ze śmiechu

Może gdyby je całe przyciemnić na kolor stockholmowy byłoby lepiej i nie rzucałoby się tak w oczy.. sama nie wiem..
zloto wyszlo Ale to takie sprawdzanie, jak nawet nie wiesz czy po rowno dalas ile trzymalas?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-10-19 o 16:46
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 16:48   #2759
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

No to u mnie stockholm+12% woda na pewno nie wyjdzie
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 16:50   #2760
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Tak mi jedno pudelko wystarcza



Ja sie przyzwyczailam do jej konsystencji, na szczescie nie splywa


zloto wyszlo Ale to takie sprawdzanie, jak nawet nie wiesz czy po rowno dalas ile trzymalas?
no właśnie trzymałam godzinę. troszkę szczypało z początku, ale później przeszło.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.