Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-06, 10:04   #4171
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Trudno bylo mi uchwycic kolor,bo slonce grzeje.
piękne
mogę zapisać na dysku ?
jak je pielęgnujesz ?


dziewczyny najczęściej używacie 2 farb do jednego farbowania ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 10:12   #4172
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

A ja dzisiaj z takim pytaniem do tych które używają J&J. Czy one mają większe pojemności niż 200 ml? Bo widziałam 200 i 750 ale nie zwróciłam uwagi czy to 750 ml to nie jest ten płyn do kąpieli i mycia włosów

A no i ma któraś z was Sony Ericsona z serii Walkman?? Interesuja mnie głownie modele W910, W595 i W580 i czy zadowolone jestescie Ja zawsze miałam Samsunga ale juz mnie denerwują

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
piękne
mogę zapisać na dysku ?
jak je pielęgnujesz ?


dziewczyny najczęściej używacie 2 farb do jednego farbowania ?
Ja jeszcze nigdy nie używałam dwóch Nawet na włosy grubo za łopatki. Ale jestem jakimś ewenementem tutaj chyba bo włosów wcale rzadkich nie mam. Już nawet Bunny oceniała ich gęstość wiec nie wiem czemu mi jedno opakowanie starczało
Ale teraz mam mocno wycieniowane tak do początku łopatek z tyłu, z przodu do ramion i mi jedno opakowanie starcza na styk Także myśle że jak na całe włosy za ramiona to już lepiej sie w 2 zaopatrzyć.
A na odrosty jedna powinna wystarczyć, chyba dziewczyny w większości na odrosty jedną zużywają
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 10:34   #4173
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cześć

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

snowhitee

byłoby super się spotkać, to jak bede nastepnym razem to już nic nie będę planowała tego dnia
I może bedzie juz cieplej bo w tych ciuchach przyjeżdzac i potem sie kisić w płaszczu nie jest fajnie.
Ale mam nadzieję że to będzie nadal aktualne więc odezwę się przy najbliższej okazji

caskada
ciekawa jestem jak Twój kolorek-nie zolknie nic?
Na kiedy zapisałaś się teraz do fryzjera-bo miałaś się zapisać od razu?
Agatko tzn nie żebyś tam sobie nie planowała czegoś, bardziej chodziło mi o mnie, żebym się wyrobiła po prostu ale ja jestem jak najbardziej chętna pisz jak coś

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
piękne
mogę zapisać na dysku ?
jak je pielęgnujesz ?


dziewczyny najczęściej używacie 2 farb do jednego farbowania ?
ja zawsze 1 opakowanie i mi starcza

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj z takim pytaniem do tych które używają J&J. Czy one mają większe pojemności niż 200 ml? Bo widziałam 200 i 750 ale nie zwróciłam uwagi czy to 750 ml to nie jest ten płyn do kąpieli i mycia włosów

A no i ma któraś z was Sony Ericsona z serii Walkman?? Interesuja mnie głownie modele W910, W595 i W580 i czy zadowolone jestescie Ja zawsze miałam Samsunga ale juz mnie denerwują

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------



Ja jeszcze nigdy nie używałam dwóch Nawet na włosy grubo za łopatki. Ale jestem jakimś ewenementem tutaj chyba bo włosów wcale rzadkich nie mam. Już nawet Bunny oceniała ich gęstość wiec nie wiem czemu mi jedno opakowanie starczało
Ale teraz mam mocno wycieniowane tak do początku łopatek z tyłu, z przodu do ramion i mi jedno opakowanie starcza na styk Także myśle że jak na całe włosy za ramiona to już lepiej sie w 2 zaopatrzyć.
A na odrosty jedna powinna wystarczyć, chyba dziewczyny w większości na odrosty jedną zużywają
ja miałam sony ericssona nie pamiętam w tej chwili modelu ale z tych nowszych w miarę i też rozsuwany i nie lubiłam go tzn chodzi mi o ich menu i te całe grafiki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 10:47   #4174
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Dzień dobry
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 10:49   #4175
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj z takim pytaniem do tych które używają J&J. Czy one mają większe pojemności niż 200 ml? Bo widziałam 200 i 750 ale nie zwróciłam uwagi czy to 750 ml to nie jest ten płyn do kąpieli i mycia włosów

A no i ma któraś z was Sony Ericsona z serii Walkman?? Interesuja mnie głownie modele W910, W595 i W580 i czy zadowolone jestescie Ja zawsze miałam Samsunga ale juz mnie denerwują

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------



Ja jeszcze nigdy nie używałam dwóch Nawet na włosy grubo za łopatki. Ale jestem jakimś ewenementem tutaj chyba bo włosów wcale rzadkich nie mam. Już nawet Bunny oceniała ich gęstość wiec nie wiem czemu mi jedno opakowanie starczało
Ale teraz mam mocno wycieniowane tak do początku łopatek z tyłu, z przodu do ramion i mi jedno opakowanie starcza na styk Także myśle że jak na całe włosy za ramiona to już lepiej sie w 2 zaopatrzyć.
A na odrosty jedna powinna wystarczyć, chyba dziewczyny w większości na odrosty jedną zużywają
J&j mają 3 pojemnosci- 200ml, 500ml i 750ml.
Najbardziej opłaca sie kupic 750- najtaniej wychodzi.
Czesto tez trafiam w carrefourze promocje ze kupisz 500ml a oni dodaja gratis butelke 200ml- teraz tak jest np.

ja mam sony ericsona hazela nowego od miesiaca i jestem mega zadowolona jest idealny!

Yatta ja mam wlasnie mieszane uczucia do tych nowych gliss kurow, i wcale nie jestem przekonana ze podejdzie mi ten szampon, zauwazylam ze osoby o miekkich, cienkich wlosach nie sa zadowolone
Dla mnie nadal faworyci to j&j i schauma extra owoc pomaranczowa.
Po nich wlosy mam miękkie jak puszek, dlugo sa swieze i skora nie swedzi.
Chyba nie bede kombinowac na kolejne niewypaly tym bardziej ze mam jeszcze 3 szampony nie trafione i bede je zuzywac kolejny rok...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 10:55   #4176
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
J&j mają 3 pojemnosci- 200ml, 500ml i 750ml.
Najbardziej opłaca sie kupic 750- najtaniej wychodzi.
Czesto tez trafiam w carrefourze promocje ze kupisz 500ml a oni dodaja gratis butelke 200ml- teraz tak jest np.

ja mam sony ericsona hazela nowego od miesiaca i jestem mega zadowolona jest idealny!

Yatta ja mam wlasnie mieszane uczucia do tych nowych gliss kurow, i wcale nie jestem przekonana ze podejdzie mi ten szampon, zauwazylam ze osoby o miekkich, cienkich wlosach nie sa zadowolone
Dla mnie nadal faworyci to j&j i schauma extra owoc pomaranczowa.
Po nich wlosy mam miękkie jak puszek, dlugo sa swieze i skora nie swedzi.
Chyba nie bede kombinowac na kolejne niewypaly tym bardziej ze mam jeszcze 3 szampony nie trafione i bede je zuzywac kolejny rok...
ja mam cienkie włosy ale dużo i gliss kurek czerwony mi podpasował a też kupiłam te zachwalane przez Ciebie shaumy extra owoc i push up w promocji z tym bumerangiem w carrefourze, czekają na swoją kolej
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 11:00   #4177
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja mam cienkie włosy ale dużo i gliss kurek czerwony mi podpasował a też kupiłam te zachwalane przez Ciebie shaumy extra owoc i push up w promocji z tym bumerangiem w carrefourze, czekają na swoją kolej
To ty mi wszystkie schaumy wykupiłas niedobra
A ja jeździłam jak głupia i nawet śladu
Daj znać czy ci sie spodobały.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 11:04   #4178
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja chcialam kupic sobie taka opaske ale ceny mnie porazily
sklepowe oczywiscie i na razie dalam spokoj.
ja kupiłam swoją za 10 zł w sklepie z bielizną Esotiq czy jakoś tak a na allegro pewnie jeszcze taniej się znajdzie
Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
dziewczyny najczęściej używacie 2 farb do jednego farbowania ?
ja tak
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 11:04   #4179
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To ty mi wszystkie schaumy wykupiłas niedobra
A ja jeździłam jak głupia i nawet śladu
Daj znać czy ci sie spodobały.
u mnie one były dostępne przez cały okres promocji dam znać dam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 11:18   #4180
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

hej dziewczynki!

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
piękne
mogę zapisać na dysku ?
jak je pielęgnujesz ?


dziewczyny najczęściej używacie 2 farb do jednego farbowania ?
ja na same odrosty używam 1,5 opakowania

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
J&j mają 3 pojemnosci- 200ml, 500ml i 750ml.
Najbardziej opłaca sie kupic 750- najtaniej wychodzi.
Czesto tez trafiam w carrefourze promocje ze kupisz 500ml a oni dodaja gratis butelke 200ml- teraz tak jest np.

ja mam sony ericsona hazela nowego od miesiaca i jestem mega zadowolona jest idealny!

Yatta ja mam wlasnie mieszane uczucia do tych nowych gliss kurow, i wcale nie jestem przekonana ze podejdzie mi ten szampon, zauwazylam ze osoby o miekkich, cienkich wlosach nie sa zadowolone
Dla mnie nadal faworyci to j&j i schauma extra owoc pomaranczowa.
Po nich wlosy mam miękkie jak puszek, dlugo sa swieze i skora nie swedzi.
Chyba nie bede kombinowac na kolejne niewypaly tym bardziej ze mam jeszcze 3 szampony nie trafione i bede je zuzywac kolejny rok...
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja mam cienkie włosy ale dużo i gliss kurek czerwony mi podpasował a też kupiłam te zachwalane przez Ciebie shaumy extra owoc i push up w promocji z tym bumerangiem w carrefourze, czekają na swoją kolej
jak dla mnie ten szamponik jest super włoski mam mięciutkie po nim jak po żadnym innym szamponie ale za to odżywka z gliss kura ta z 7 olejkami mi nie odpowiada .włosy mam po niej sztywne i w dotyku takie jakby nie umyte ,ciężkie i przylizane

Bunny kochana czy myślisz że garnier naturals 111 poradziłby sobie z moim odrostem ? skoro londa daje ładnie rade ,bo tak się zastanawiam czy nie spróbować nim zrobić ,ale boje się że nie da rady z odrostem i wyjdzie rudo co byś mi doradziła zostać przy londzie czy spróbować garnierkiem?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 12:47   #4181
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja kupiłam swoją za 10 zł w sklepie z bielizną Esotiq czy jakoś tak a na allegro pewnie jeszcze taniej się znajdzie

ja tak
To ja widziałam tylko po 40-50 zl

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!


ja na same odrosty używam 1,5 opakowania





jak dla mnie ten szamponik jest super włoski mam mięciutkie po nim jak po żadnym innym szamponie ale za to odżywka z gliss kura ta z 7 olejkami mi nie odpowiada .włosy mam po niej sztywne i w dotyku takie jakby nie umyte ,ciężkie i przylizane

Bunny kochana czy myślisz że garnier naturals 111 poradziłby sobie z moim odrostem ? skoro londa daje ładnie rade ,bo tak się zastanawiam czy nie spróbować nim zrobić ,ale boje się że nie da rady z odrostem i wyjdzie rudo co byś mi doradziła zostać przy londzie czy spróbować garnierkiem?
Teoretycznie przy odroscie ciemny blond i jasniejsze kazda taka farba sklepowa powinna ładnie wychodzic, bo maja wode 9%.
Garnier tez.
A jak wyjdzie to nie wiem, może ci wyjsc np. cieplejszy odrost od reszty.
Spróbuj.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 12:52   #4182
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ale masz śliczne włoski
dziękuję

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Buahhot-powiem Ci, że mi prawie identycznie wyszło po Stockholmie..
i już 2 dni z nim chodzę i się średnio czuje...jakoś za jasno i za sztucznie;/
chodzi mi teraz lekkie przyciemnienie po głowie, ale nie wiem czym
bo jak położę 8 to wyjdzie ciemno, a 9 może w ogóle nie przyciemnić..
no wlasnie, u mnie tez to chyba kwestia tego ze jest za jasno
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mnie sie podoba, ale ładniej ci w tej 9.22.
To jest właśnie to że powyzej pewnego poziomu odrost zaczyna inaczej wychodzić.
Mogę zakosić fotki na bloga?
dziękuję oczywiście podeślę fotki, ale dopiero jak wrócę do domu, bo teraz jestem u Tzta

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Przez was musialam sie od nowa ubrac i robic fotki
No to pokazuje- co myslicie?
plaszczyk wygnieciony ale to wiadomo jak sie kupuje...
a kolor ma neonowy rozowy hihi
plaszczyk sliczny, spodniczka tez, ale jak Ty dobrze wyglądasz w spiętych włosach


Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Slicznie wyszlo,masz sliczne dlugie i proste wlosy
dziękuję

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ładnie, ale też to 9.22 podoba mi sie bardziej
Chociaz dziwi mnie to ze na probniku taki ciemny a u ciebie tak jasno wychodzi
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Też mnie to zastanawia.. dlatego chce obejrzeć próbnik w normalnym świetle najlepiej jak słoneczny dzień będzie - bo tak to ciężko stwierdzić..
no właśnie, na próbniku wygląda na ciemny. Jak go kupowalam to liczylam sie z tym ze moze dać taki efekt, bo kolor bardzo mi sie podoba
IMG_7812-5.jpg
no ale wyszlo jasniej, i tez mi pasuje

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
bardzo ładnie wyszło ale mnie też efekt po 9.22 podoba się bardziej
dziekuję

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

Buahhot jak będziesz, napisz mi proszę ile Tobie tubek zeszło
ja mam dość gęste włosy, długość to wiesz ok. 50 cm
ja uzywam zwykle jednej farbki, ale to tak na styk moze kolejnym razem naloze dwie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziewczynki ta farbka majirel 9.22 na all faktycznie wygląda na zdjęciach bardzo ciemno ale znalazłam taką fotkę na int jakbyście chciały zobaczyć i tu kolorek jest całkiem inny niz na all http://www.hairstore.pl/Loreal_Majir...50ml-1079.html a dla porównania inna stronka http://lokikoki.pl/product-pol-2481-...essionnel.html wyglada jak całkiem inny odcień ?
te palety są nieprawdziwe najblizej, niemal identycznie oddaja kolor te palety
http://allegro.pl/loreal-majirel-maj...477704933.html
http://allegro.pl/loreal-farby-majir...484753683.html
z naciskiem na tą pierwszą, bo w próbniku te sztuczne włosy też tak się błyszczą
a najlepiej zeby kazda zobaczyla palete na zywo. Przypomne tylko ze do drugiego mycia mialam delikatna poswiate fioletu, zwlaszcza na rozjasnionych pasemkach, ale ladnie sie zmyla
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 12:55   #4183
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
J&j mają 3 pojemnosci- 200ml, 500ml i 750ml.
Najbardziej opłaca sie kupic 750- najtaniej wychodzi.
Czesto tez trafiam w carrefourze promocje ze kupisz 500ml a oni dodaja gratis butelke 200ml- teraz tak jest np.

ja mam sony ericsona hazela nowego od miesiaca i jestem mega zadowolona jest idealny!
No to dobrze widziałam tą 750'tke To na pewno kupie bo jakoś sie polubiłam z dziecięcymi szamponami. Tylko po Babydreamie mam problem że mi sie taki jakby mokry łupież robi

No mnie na nowy nie stać Bo na karte mam a moja nokia zakończyła żywota i musze kupić coś nowego. I tak myśle właśnie nad SE, albo dwa LG mam na oku ale podobno kiepsko z baterią

Jak wogóle informacja o baterii w tym SE?;> Bo niecierpie czegos takiego że wiecie. Spada jedna kreska i nagle sie bateria rozładowuje :/
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:03   #4184
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

nie macie litości dziewuszki
wstałam i już widzę 4 strony do nadrabiania
to zabieram się za lekturkę

_eNchaNted_
faktycznie pazurki wyglądają jak tipsy

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

wasienka faktycznie farbowanie włosków przy przełużanych jest pracochłonne najlepiej jakbyś miała jakąś pomocną dłoń koleżankę, tżta nie masz nikogo pod ręką

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
A pazurki muszę pokryć żelem lub akrylem, aby je utwardzić
Bo to już taka długość, że jeden niewłaściwy ruch i się złamią w pół
koniecznie pokryj tak bezpieczniej szkoda takich długich swoich
obstawiałabym żel

i pokaż fotki po farbowaniu

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Buahhot avek teraz pasuję faktycznie a włoski wiadomo śliczne tylko poprzedni kolorek po farbowaniu jakoś ładniej wyglądał ale może aparat, światło na troszkę oszukuje
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:07   #4185
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj z takim pytaniem do tych które używają J&J. Czy one mają większe pojemności niż 200 ml? Bo widziałam 200 i 750 ale nie zwróciłam uwagi czy to 750 ml to nie jest ten płyn do kąpieli i mycia włosów


Ja jeszcze nigdy nie używałam dwóch Nawet na włosy grubo za łopatki. Ale jestem jakimś ewenementem tutaj chyba bo włosów wcale rzadkich nie mam. Już nawet Bunny oceniała ich gęstość wiec nie wiem czemu mi jedno opakowanie starczało
Także myśle że jak na całe włosy za ramiona to już lepiej sie w 2 zaopatrzyć.
A na odrosty jedna powinna wystarczyć, chyba dziewczyny w większości na odrosty jedną zużywają
No ja właśnie mam do brody i muszę użyć 2 (jedno zużywam na same odrosty i to jeszcze muszę oszczędnie by wystarczyło)

A J&J mam właśnie pojemność 750 ml ostatnio była promocja 12 zł

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta ja mam wlasnie mieszane uczucia do tych nowych gliss kurow, i wcale nie jestem przekonana ze podejdzie mi ten szampon, zauwazylam ze osoby o miekkich, cienkich wlosach nie sa zadowolone Dla mnie nadal faworyci to j&j i schauma extra owoc pomaranczowa. Po nich wlosy mam miękkie jak puszek, dlugo sa swieze i skora nie swedzi.
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
jak dla mnie ten szamponik jest super włoski mam mięciutkie po nim jak po żadnym innym szamponie ale za to odżywka z gliss kura ta z 7 olejkami mi nie odpowiada .włosy mam po niej sztywne i w dotyku takie jakby nie umyte ,ciężkie i przylizane
No ja sama nie wiem.. ani szampon ani odzywka
nie są dla mnie :/ A ten z 7 olejkami robi mi z włosami dokładnie to co Tobie ..

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no właśnie, na próbniku wygląda na ciemny. Jak go kupowalam to liczylam sie z tym ze moze dać taki efekt, bo kolor bardzo mi sie podoba
Załącznik 3798137
no ale wyszlo jasniej, i tez mi pasuje


te palety są nieprawdziwe najblizej, niemal identycznie oddaja kolor te palety
http://allegro.pl/loreal-majirel-maj...477704933.html
http://allegro.pl/loreal-farby-majir...484753683.html
z naciskiem na tą pierwszą, bo w próbniku te sztuczne włosy też tak się błyszczą
a najlepiej zeby kazda zobaczyla palete na zywo. Przypomne tylko ze do drugiego mycia mialam delikatna poswiate fioletu, zwlaszcza na rozjasnionych pasemkach, ale ladnie sie zmyla
Piekne są Już nie mogę się doczekać
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:07   #4186
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No i pięknie - ale ja tez obstawiam 9.22 bardziej mi się podoba

A której z nas aparat nie przekłamuje ? mnie osobiście nie udało się zrobić ani jednej fotki która by odzwierciedlała kolor moich włosów a i jeszcze jak mówisz ciepłe tony są mocno wyostrzone No ale co poradzić
no aparaty to kłamczuszki ja przed wczoraj dostałam opieprz od Tżta że znowu grzbałam w ustawieniach i poprzestawiałam więc nie ma się co dziwić że zdjęcia takie za mgłą wychodzą jak w ostrości pomieszałam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:08   #4187
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

hej blondziaki
ja dzis mam mniej czasu na kompa bo wiadomo niedziela rodzinna bylismy razem na pizzy spacer bo pieknie slonko swieci teraz wrocilam i mam chwilke na lapka


a wiecie uzylam ta odzywke nivea diamond gloss i jestem z niej zadowolonajuz podczas nakladania zmiekcza wloski przyjemnie pachnie i wlosy dobrze sie rozczesujadorzucam ja do listy moich super odzywek
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:09   #4188
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Laseczki byłam dzis na zakupach z tz z okazji Dnia kobiet
kupiłam wymarzony różowy płaszczyk
i miniówę
Chcecie zobaczyć?

No i mam fotki jak pięknie dzis sie wystylizowałam.
Jak wam sie podobam w takim wydaniu?

Załącznik 3796264Załącznik 3796265Załącznik 3796266Załącznik 3796267
śliczne falki Bunny i z opaską rewelacja podoba mi się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:13   #4189
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Buahhot avek teraz pasuję faktycznie a włoski wiadomo śliczne tylko poprzedni kolorek po farbowaniu jakoś ładniej wyglądał ale może aparat, światło na troszkę oszukuje
wiesz, moze troche ten kolor 10,21 jest przeklamany, ale na zywo zdecydowanie lepiej sie czulam w 9,22 bo przy tym 10.21 odrosty sa dosyc cieple, ale na zywo az tak nie, no ale to nie zmienia faktu ze w 10 nie czuje sie tak dobrze jak w 9

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Piekne są Już nie mogę się doczekać
ja mam tylko nadzieje, ze wszystkim Blondasom, ktore zdecyduja sie robic 9,22 wyjdzie pieknie i beda zadowolone z koloru
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-03-06 o 13:15
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 13:17   #4190
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja uzywam zwykle jednej farbki, ale to tak na styk moze kolejnym razem naloze dwie
to ja kupię na pewno dwie
i na allegro zamawiałaś?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:25   #4191
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to ja kupię na pewno dwie
i na allegro zamawiałaś?
tak na allegro, od uzytkownika z trojmiasta- pojechalam odebrac osobiscie, nie chcialo mi sie czekac az przysla poczta lub kurierem, poza tym zaoszczedzilam troche na wysylce
i kupilam farbe za 20zl/szt
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:28   #4192
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

agatko moje wlosy nigdy nie zolkna i nie zolkly po tym rozjasnianiu dlatego jestem zadowolona
tak agatko zapisalam sie przed wielkanoca
moze jutro wrzuce fotki jak wygladaja tydzien po rozjasnianiu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:33   #4193
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak na allegro, od uzytkownika z trojmiasta- pojechalam odebrac osobiscie, nie chcialo mi sie czekac az przysla poczta lub kurierem, poza tym zaoszczedzilam troche na wysylce
i kupilam farbe za 20zl/szt
to może też zamówię i odbiorę jak akurat będę w Gd
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:45   #4194
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej blondziaki

a wiecie uzylam ta odzywke nivea diamond gloss i jestem z niej zadowolonajuz podczas nakladania zmiekcza wloski przyjemnie pachnie i wlosy dobrze sie rozczesujadorzucam ja do listy moich super odzywek
o już druga osoba zadowolona to skoro nie ma tej cashmere w PL kupię diamond

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wiesz, moze troche ten kolor 10,21 jest przeklamany, ale na zywo zdecydowanie lepiej sie czulam w 9,22 bo przy tym 10.21 odrosty sa dosyc cieple, ale na zywo az tak nie, no ale to nie zmienia faktu ze w 10 nie czuje sie tak dobrze jak w 9

ja mam tylko nadzieje, ze wszystkim Blondasom, ktore zdecyduja sie robic 9,22 wyjdzie pieknie i beda zadowolone z koloru
teraz szał na Twoją farbkę robi się a poprzednio był na londę Kitkulki
na pewno lekko przekłamany bo ciężko dokładnie uchwycić sama wiem po sobie
najważniejsze żebyś Ty się dobrze czuła

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No to dobrze widziałam tą 750'tke To na pewno kupie bo jakoś sie polubiłam z dziecięcymi szamponami. Tylko po Babydreamie mam problem że mi sie taki jakby mokry łupież robi

No mnie na nowy nie stać Bo na karte mam a moja nokia zakończyła żywota i musze kupić coś nowego. I tak myśle właśnie nad SE, albo dwa LG mam na oku ale podobno kiepsko z baterią

Jak wogóle informacja o baterii w tym SE?;> Bo niecierpie czegos takiego że wiecie. Spada jedna kreska i nagle sie bateria rozładowuje :/
ja mam zawsze jakiś LG tylko dla mnie telefon to nie jest jakiś gadżet że interesują mnie jakieś jego bajery ja tylko dzwonie z niego i jeśli korzystam ze środków komunikacji miejskiej to słucham muzyki smsów prawie nie wysyłam denerwuję mnie to teraz mam dotykowym ekranem i powiem Wam że jak nie mam tipsów to nie umiem się nim obsługiwać

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziękuję kasiu!

dziewczyny utwiedzacie mnie że dobrze wydałam swoje ostatnie wolne pieniążki
co prawda mam plaszczyk zeszloroczny- czerwony ale zawsze marzylam o rozowym-sama nie wiem czemu wiec nie potrafilam sobie odmowic tym bardziej ze ten dzien kobiet i w ogole...
zawsze jakies tlumaczenie jest
fajnie wyglądasz w tych ciuszkach bardzo Ci pasują i upięcie rewelacja
mi by taki różowy nie pasował kiedyś lubiłam róż teraz już jak najmniej albo wcale stawiam bardziej jeśli już to na taki pudrowy
zresztą pamiętam jak dzieciaki się darły za mną kiedyś jak miałam różowy doda albo laski w sklepie patrz jaka barbie
też poluję na taki płaszczyk ale czarny albo nude

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Niestety nie mam, czasem nie śpię kilka nocy z rzedu, potem ze zmeczenia przysypiam nawet w dzień po kilka godzin i w nocy bal od nowa U mnie ma to podloże nerwowe- serce zaczyna walic tak i taki poziom adrenaliny jakbym skakala z samolotu a nie kladla sie spac
Nic nie da sie zrobic, mam silne leki nasenne ale ja nie lubie sie szprycowac... biore gdy jestem tak zmeczona ze placze...


Dziękuję ślicznie asiu!

Może tez przypisac rodzinny gdy opowiemy mu o swoim problemie


Ja chcialam kupic sobie taka opaske ale ceny mnie porazily
sklepowe oczywiscie i na razie dalam spokoj.
nie no Bunny ja zamówiłam taką zwykłą na all zobacz nie są złe i niedrogie http://allegro.pl/luksusowa-opaska-n...488065540.html
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:58   #4195
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja właśnie też tak mam niestety, sińce paskudne. Ale jak maluje oczy np czarną kredką to bez korektora ani rusz bo tylko podkreśla to u mnie te sińce. Dlatego zawsze lekko korektor wklepuje i chociaż troche je przysłonie.
Także nie jesteś sama bo u mnie też zmęczenie od razu wychodzi
mam ten sam problem z sińcami ale jak się wyśpię to jest ok tylko że rzadko się wysypiam

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja głównie matujących, bo się świecę jak psu nos w strefie T i zawsze przy sobie mam bibułki matujące
ja używam też matującego kremu matującego

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o to takie zasypianie i lęki to już duży problem, może warto wybrać się do psychiatry? nie mam oczywiście na myśli tego że jesteś jakimś czubkiem!!! ale tylko psychiatra może przepisać leki nasenne i chyba warto byłoby to skonsultować?
ja biorę lekki na alergiczny katar
bierze się 1 tabletkę na dobę wieczorem przed snem po 20 minutach działa i tak mnie nuży od razu na spanie

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

po tym jak któraś pisała ile farb na całe włosy to tak teraz sobie myślę kiedy ja całe włosy farbowałam tak dawno że nawet nie pamiętam

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

ale naśmieciłam

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Dziewczyny znalazłam taki jak mi się podoba http://allegro.pl/mango-mng-trencz-p...471879732.html co myślicie? taki sam widziałam jak chodziłam po sklepach ( chodzi o kolor i krój) i bez firmowy kosztował 159 zł a tu za 100 zł z przesyłką bym miała mierzyłam tamten i fajnie leżał tylko jeszcze waham się nad czarnym bo uniwersalny

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-03-06 o 14:00
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 14:02   #4196
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to może też zamówię i odbiorę jak akurat będę w Gd
no pewnie, tym bardziej ze w sklepie fryzjerskim w oliwie, ta farba kosztuje jakos 36-37zl za tubke moge na PW Ci wyslac od kogo kupuje, ale mysle ze wystarczy jak wpiszesz majirel i zaznaczysz pomorskie to wyskocza Ci odpowiednie aukcje
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 14:31   #4197
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Dziewczyny a może doradzicie mi co mam zrobić?
Tak za dwa tygodnie mam zamiar farbować włosy i już czytam, szukam jak mam to zrobić.
Mam zamiar kupić rozjaśniacz o 4-6 tonów i zacząć od tego. Tylko nie mam zielonego pojęcia co wyjdzie po takim rozjaśnieniu (przypominam mam dziką śliwkę- farbowałam dwa tygodnie temu i było to moje 3 farbowanie takim fioletem) i jaką farbę najlepiej zaraz na to położyć? Zastanawiam się czy najlepiej jakby to był jakiś nie za jasny naturalny blond, czy zrobić coś takiego o czym wcześniej pisałam: bardzo jasny naturalny blond 1/2 tubki + bardzo jasny beżowy blond 1/2 tubki?
Mam krótkie włosy i wydaje mi się, że mogę sobie właśnie teraz pozwolić na takie eksperymenty, bo zaczynam zapuszczać i chciałabym dość szybko zejść do takiego nie za jasnego, chłodnego blondu.
Pomożecie? Bo kto mi pomoże, jak nie wy ?
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 14:44   #4198
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No bez zartow sami swoi, nie bede cenzurowac psa
Zreszta Lola mowi ze sie nie wstydzi
Bunny, źle mnie odebrałaś ja to właśnie w żartach pisałam
Słodka ta Twoja Lola Chyba sunie tak mają, że uwielbiają na plecach się wylegiwać z brzuchem do góry Sonia mojego TŻ tak samo


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
myślisz, że ładnie by chwyciło? bo się napaliłam
Właśnie tak myślę, że będzie pięknie
Z resztą bunny już napisała a ona wie co mówi


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja głównie matujących, bo się świecę jak psu nos w strefie T i zawsze przy sobie mam bibułki matujące
Ja też tylko matujące Mam tak samo, strefa T jest moją zmorą.
Ale bardzo lubię krem Barwa siarkowa moc fajnie sobie radzi z tym błyszczeniem


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
super pazurki kształt taki jak lubie aż zazdroszcze bo moje to takie lichutkie że szok
Dziękuję w sumie nic takiego z nimi nie robię, jedynie co odżywkuję je


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A no i ma któraś z was Sony Ericsona z serii Walkman?? Interesuja mnie głownie modele W910, W595 i W580 i czy zadowolone jestescie. Ja zawsze miałam Samsunga ale juz mnie denerwują
Ja mam SE ale taki z klapką, jalou
Bateria przy pykaniu w gierki i przy długich rozmowach trzyma ok 3-4 dni. Ale i tak jestem bardzo zadowolona
Aparat niby 3.2 ale zdjęcia takie średnie wychodzą - na tym mi nie zależało. Funkcje bardzo fajne i menu też mi się podoba
na daną chwilę jestem z niego bardziej zadowolona niż z nokii


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
_eNchaNted_ faktycznie pazurki wyglądają jak tipsy

koniecznie pokryj tak bezpieczniej szkoda takich długich swoich
obstawiałabym żel

i pokaż fotki po farbowaniu
Pokryje, pokryje
A włoski farbuje jutro skandynawskim a w środe prawdopodobnie położę wbisa. Dam fotki, ale to już będzie chyba 3 lub 4 farbowanie tą samą farbką Także wyjdzie pewnie standardowo


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no właśnie, na próbniku wygląda na ciemny. Jak go kupowalam to liczylam sie z tym ze moze dać taki efekt, bo kolor bardzo mi sie podoba
Załącznik 3798137
Właśnie taki kolor bym chciała
To jest poziom 9? coś ciemno wygląda jak na 9


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam taki jak mi się podoba http://allegro.pl/mango-mng-trencz-p...471879732.html co myślicie? taki sam widziałam jak chodziłam po sklepach ( chodzi o kolor i krój) i bez firmowy kosztował 159 zł a tu za 100 zł z przesyłką bym miała mierzyłam tamten i fajnie leżał tylko jeszcze waham się nad czarnym bo uniwersalny
Mi się podoba krój jak i kolor
Jak masz jakiś czarny to brałabym ten, a jak nie to czarny jeśli jest
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 14:58   #4199
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja biorę lekki na alergiczny katar
bierze się 1 tabletkę na dobę wieczorem przed snem po 20 minutach działa i tak mnie nuży od razu na spanie
też biorę tabletki zawsze, bo nie idzie wytrzymać
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no pewnie, tym bardziej ze w sklepie fryzjerskim w oliwie, ta farba kosztuje jakos 36-37zl za tubke moge na PW Ci wyslac od kogo kupuje, ale mysle ze wystarczy jak wpiszesz majirel i zaznaczysz pomorskie to wyskocza Ci odpowiednie aukcje
dzięki
poszukam bliżej farbowania a jak nie będę mogła znaleźć czegoś sensownego to się odezwę
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ja też tylko matujące Mam tak samo, strefa T jest moją zmorą.
Ale bardzo lubię krem Barwa siarkowa moc fajnie sobie radzi z tym błyszczeniem
nie znam kremu ja używam nivea visage
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 14:59   #4200
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Bunny, źle mnie odebrałaś ja to właśnie w żartach pisałam
Słodka ta Twoja Lola Chyba sunie tak mają, że uwielbiają na plecach się wylegiwać z brzuchem do góry Sonia mojego TŻ tak samo




Właśnie tak myślę, że będzie pięknie
Z resztą bunny już napisała a ona wie co mówi




Ja też tylko matujące Mam tak samo, strefa T jest moją zmorą.
Ale bardzo lubię krem Barwa siarkowa moc fajnie sobie radzi z tym błyszczeniem




Dziękuję w sumie nic takiego z nimi nie robię, jedynie co odżywkuję je




Ja mam SE ale taki z klapką, jalou
Bateria przy pykaniu w gierki i przy długich rozmowach trzyma ok 3-4 dni. Ale i tak jestem bardzo zadowolona
Aparat niby 3.2 ale zdjęcia takie średnie wychodzą - na tym mi nie zależało. Funkcje bardzo fajne i menu też mi się podoba
na daną chwilę jestem z niego bardziej zadowolona niż z nokii




Pokryje, pokryje
A włoski farbuje jutro skandynawskim a w środe prawdopodobnie położę wbisa. Dam fotki, ale to już będzie chyba 3 lub 4 farbowanie tą samą farbką Także wyjdzie pewnie standardowo




Właśnie taki kolor bym chciała
To jest poziom 9? coś ciemno wygląda jak na 9




Mi się podoba krój jak i kolor
Jak masz jakiś czarny to brałabym ten, a jak nie to czarny jeśli jest
mam czarny,czekoladowy brązik i szary z futerkiem o podobnym kroju i długości tylko raczej ten czarny i czekoladowy jest jesienno-zimowy a szary typowo zimowy
wiosną raczej za ciepły będzie ale chyba się skuszę na ten beż bo do czarnego też będzie pasował przecież a ja buty to wszystkie praktycznie czarne a już na pewno ciemne

czekam na fotki po farbowaniu

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-03-06 o 15:00
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.