Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-10, 23:01   #3661
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

No dobra, wrzucam linka do bloga. Prosze jednak delikatnie z krytyka; jak z dziewica . Dopiero sie ucze i ledwo ogarniam wszystko. Tym bardziej, ze dziś blog obchodził swoja jednodniowa rocznice . Juz oczaplasu od wypatrywania literowek dostaje.
Mam nadzieje, ze bedzie lepiej.

http://glitterwwielkimmiescie.blogspot.com/
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 23:09   #3662
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40227596]

----------------------------------------------
Wlasnie zalozylam bloga. Wniosek jest jeden: nienawidze Google. Chcieli mnie uszczesliwic Google+, wydrzec ode mnie moje imie i nazwisko i moimi danymi wszystkie moje Googlopochodne cuda powiazac. W koncu sie Google+ pozbylam z widoku, ale za to ono gdzies sie wciaz czai bo sie go z poczty pozbyc nie moge. Nawet nazwiska w poczcie edytwac nie moge.
Zmarnowalam ponad 2 h .[/QUOTE]

Doskonale Cię rozumiem. Nie cierpię takiej totalnej inwigilacji jaka się wszędzie szerzy. Właśnie dlatego trzymam się od wszelkich fejsbuniów itp z daleka. A przymuszanie do "ulepszonych" wersji czegoś co już mamy i używamy uważam za zbrodnię np ze skypem walczę już strasznie długo żeby nie dać sobie wcisnąć ich durnych aktualizacji
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-04-11 o 10:16
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 23:56   #3663
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Dziękuję jeszcze raz tym, którym wcześniej jeszcze nie dziękowałam

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40246141] To mogę się wstępnie nastawić na zdanie w 2046 r. Może do tego czasu zmienią zasady zdawania, w końcu im mniej kierowców, tym potencjalnie mniej mandatów i mniejsze wpływy do budżetu państwa[/QUOTE]
Myślę, że za kilka m-cy to się zmieni i będzie ogólnie dostępna część pytań z egzam. teoretycznego. Albo coś zmienią, skoro sami "urzędnicy drogowi" nie byli w stanie tego testu zdać

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40248157]No dobra, wrzucam linka do bloga. Prosze jednak delikatnie z krytyka; jak z dziewica . Dopiero sie ucze i ledwo ogarniam wszystko. Tym bardziej, ze dziś blog obchodził swoja jednodniowa rocznice . Juz oczaplasu od wypatrywania literowek dostaje.
Mam nadzieje, ze bedzie lepiej.

http://glitterwwielkimmiescie.blogspot.com/[/QUOTE]
Gratuluję
Jutro rano sobie poczytam
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 06:10   #3664
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Milko - gratuluję, ze w końcu Ci się szcześliwie udało!

A propo zdawalności, kiedys przeciez było to samo, wszyscy narzekali, ze na 10 osóbs zdawały średnio 2. Były oburzenia, ze egaminator linijka sprawdza odległość od linii, i inne głupoty, Wiec czy ja wiem, czy coś jest nie tak...nie tak by było, jakby zdał ktoś, kto jest peirwszy raz, a nie ten co 2 czy 3 Ale to już taki żarcik
Ale przypomniała mi się cała nerwówka z mojego zdawania prawka kiedys Byłam ostatnia w kolejce, czyli 10 i nerwy zezarły mnie prawie na amen
dokladnie ja zdawalam 10 lat temu zdalam za pierwszym razem ale bylo tak, ze na praktycznym z grupy 10 osob zdalam tylko ja - do dzis uwazam, ze to dlatemu, ze podeszlam do tego na zasadzie "nikt nie zdaje za pierwszym razem, wiec tylko ide na luzie zobaczyc jak to wyglada i na czym obleje"
zdumiewa mnie to, ze przy takiej trudnosci zdawania nadal tylu zlych kierowcow jest

Milka - tylko teraz nic tylko jezdzic, ja kilka lat temu przerzucilam sie na komunikacje miejska i na miejsce pasazera w samochodze i jak teraz mysle nawet o krotkim prowadzeniu to na mnie zimny pot wstepuje i nie moge sie przelamac
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40248157]No dobra, wrzucam linka do bloga. Prosze jednak delikatnie z krytyka; jak z dziewica . Dopiero sie ucze i ledwo ogarniam wszystko. Tym bardziej, ze dziś blog obchodził swoja jednodniowa rocznice . Juz oczaplasu od wypatrywania literowek dostaje.
Mam nadzieje, ze bedzie lepiej.

http://glitterwwielkimmiescie.blogspot.com/[/QUOTE]

ciekawe jak Ci pojdzie, mi sie zawsze nudzi pisanie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 08:07   #3665
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dokladnie ja zdawalam 10 lat temu zdalam za pierwszym razem ale bylo tak, ze na praktycznym z grupy 10 osob zdalam tylko ja - do dzis uwazam, ze to dlatemu, ze podeszlam do tego na zasadzie "nikt nie zdaje za pierwszym razem, wiec tylko ide na luzie zobaczyc jak to wyglada i na czym obleje"
zdumiewa mnie to, ze przy takiej trudnosci zdawania nadal tylu zlych kierowcow jest

Milka - tylko teraz nic tylko jezdzic, ja kilka lat temu przerzucilam sie na komunikacje miejska i na miejsce pasazera w samochodze i jak teraz mysle nawet o krotkim prowadzeniu to na mnie zimny pot wstepuje i nie moge sie przelamac
Ilios, to mozemy sobie ręce podać, bo ja dokładnie miałam tak samo Tez polazłąm na exam będąc pewną, że i tka obleję, b o wszyscy mi to mówili, ze za pierwszym razem się nie zdaje no i jakie było zdziwko mojej Mamy, jak na plac wróciłam za kierownica, a nie na miejscu pasażera

No i wiesz, był okres, ze nie jeździłam autem dłuuugo, ale potem zostałam rzucona na głeboką wodę i chcąc nie chcąc przemóc się musiałam A też miałam obiekcje. teraz już ich nie mam, chociaż jak widzę, co niektórzy wyczyniaja na jezdni, to mam wielka ochotę skombinować sobie kierowcę i na miejsce pasażera siąść

No też mnie dziwi, dlaczego skoro tyle razy większośc podchodzi do examów to niektórzy jeżdzą jak ... :/
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 08:17   #3666
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Przyszłam po prosbie. Potrzebuję pomocy w zdobyciu próbek podkładu Diora Nude.

Prosiłabym o odcinie 020, 021, 022 i 023.

jestem uziemniona robotą i nie mam jak pojechać do najbliższego D (żeby nie było- 30km mam), a mój Revlon mi się kończy i muszę coś kupić.

Pomożecie?
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:03   #3667
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
iiiiiiiiiiiiii jak? Bo ciągle się czaję. Którą wzięłaś, czarną czy srebrną? Kurde nie mam jak podejść do Douglasa pomacać ani kupić wreszcie po męskiej decyzji
Maskę kupiłam czarną, ale srebrna też już była w sprzedaży. Ponieważ zakup zrobiłam niedawno (6 kwietnia, korzystając z 15% rabatu w Dougim), to na razie nawet nie wyciągnęłam jej z ofoliowanego, sporych rozmiarów pudełka, nie mówiąc o nałożeniu na ryjek - ważne, że zaspokoiłam swoją chcicę . Testerów nie było, więc nawet nie wiem jak to to wygląda (widziałam tylko na blogach).
Pewnie w weekend rozpakuję, popróbuję i jak potestuję, to dam znać .

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40248157]No dobra, wrzucam linka do bloga. Prosze jednak delikatnie z krytyka; jak z dziewica . Dopiero sie ucze i ledwo ogarniam wszystko. Tym bardziej, ze dziś blog obchodził swoja jednodniowa rocznice . Juz oczaplasu od wypatrywania literowek dostaje.
Mam nadzieje, ze bedzie lepiej.

http://glitterwwielkimmiescie.blogspot.com/[/QUOTE]
Nie ma czego krytykować .
Będę zaglądać .

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Przyszłam po prosbie. Potrzebuję pomocy w zdobyciu próbek podkładu Diora Nude.

Prosiłabym o odcinie 020, 021, 022 i 023.

jestem uziemniona robotą i nie mam jak pojechać do najbliższego D (żeby nie było- 30km mam), a mój Revlon mi się kończy i muszę coś kupić.

Pomożecie?
Mam 020, mogę pomóc, tylko nie wiem, jak takiego próbasa można bezpiecznie wysłać - obawiam się, że z zakręcanego słoiczka może się w transporcie wszystko wylać.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 09:10   #3668
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40248157]No dobra, wrzucam linka do bloga. Prosze jednak delikatnie z krytyka; jak z dziewica . Dopiero sie ucze i ledwo ogarniam wszystko. Tym bardziej, ze dziś blog obchodził swoja jednodniowa rocznice . Juz oczaplasu od wypatrywania literowek dostaje.
Mam nadzieje, ze bedzie lepiej.

http://glitterwwielkimmiescie.blogspot.com/[/QUOTE]
gratuluje i będę zaglądać wiec pisz
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:22   #3669
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też tym razem dostałam VIP'y pocztą, a nie przez sms, ale pani wyraźnie oczekiwała tego kuponu, ale ją zaskoczyłam, bo miałam przy sobie .

Coś mi się obiło o uszy, że maska Glamglow też jest w Sephorach, ale jak tą miłą panią o tę maskę zapytałam, to nie miała pojęcia o co mi chodzi i generalnie zrobiła ze mnie wariatkę, która poszukuje produktów, które w jej mniemaniu nie istnieją .
Maskę bez problemu kupiłam w Douglasie .

James - bądź odważna, wrzucaj linka do bloga .
Olu ciekawa jestem Twojej opinii
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Kochane! Chciałam się pochwalić!
Dzisiaj zdałam prawo jazdy!!!

gratulejszyn
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Gratulacje

Prawko daje dużo swobody
Ja mam już je 20 lat (aż wierzyć sie nie chce), ale robiłam jeszcze w liceum
ja 19 lat... jak ten czas leci, tez robilam w LO...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40248157]No dobra, wrzucam linka do bloga. Prosze jednak delikatnie z krytyka; jak z dziewica . Dopiero sie ucze i ledwo ogarniam wszystko. Tym bardziej, ze dziś blog obchodził swoja jednodniowa rocznice . Juz oczaplasu od wypatrywania literowek dostaje.
Mam nadzieje, ze bedzie lepiej.

http://glitterwwielkimmiescie.blogspot.com/[/QUOTE]

suba juz masz
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Przyszłam po prosbie. Potrzebuję pomocy w zdobyciu próbek podkładu Diora Nude.

Prosiłabym o odcinie 020, 021, 022 i 023.

jestem uziemniona robotą i nie mam jak pojechać do najbliższego D (żeby nie było- 30km mam), a mój Revlon mi się kończy i muszę coś kupić.

Pomożecie?
Damon mam nr 023, moge wysłac ale dopiero w pon dam rade, córka zagoraczkowała w nocy...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:22   #3670
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość


Mam 020, mogę pomóc, tylko nie wiem, jak takiego próbasa można bezpiecznie wysłać - obawiam się, że z zakręcanego słoiczka może się w transporcie wszystko wylać.
o tym nie pomyślałam. Głupia ja

No dobrze, to innaczej. Potrzebuję koloru ciut jaśniejszego od 020, a ciemniejszego niż 010. I Boże broń przed odcieniem różu. Podobno 021, 022 lub 023, a przynajmniej któryś z nich, takowe wymagania spełnia. Tylko który?
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:28   #3671
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Kochane! Chciałam się pochwalić!
Dzisiaj zdałam prawo jazdy!!!


Gratulacje

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40248157]No dobra, wrzucam linka do bloga. Prosze jednak delikatnie z krytyka; jak z dziewica . Dopiero sie ucze i ledwo ogarniam wszystko. Tym bardziej, ze dziś blog obchodził swoja jednodniowa rocznice . Juz oczaplasu od wypatrywania literowek dostaje.
Mam nadzieje, ze bedzie lepiej.

http://glitterwwielkimmiescie.blogspot.com/[/QUOTE]

Zajrzałam, zajrzałam
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 09:34   #3672
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
o tym nie pomyślałam. Głupia ja

No dobrze, to innaczej. Potrzebuję koloru ciut jaśniejszego od 020, a ciemniejszego niż 010. I Boże broń przed odcieniem różu. Podobno 021, 022 lub 023, a przynajmniej któryś z nich, takowe wymagania spełnia. Tylko który?
Damon, o20 to beż(chyab najciemniejszy z 20-tek), 021 beż odcieniem zółci, 022 to róz, 023 to brzoskwinia.

A mam pytanie, pisałas kiedyś, ze Turbo Chodakowskiej jest najgorsze, a dla mnie wlasnie najłatwiejsze, to przeszłam całe bez przerw za pierwszym razem,w przeciwieństwie do killera Wiec co jest najtrudniejsze? I orientujesz sie, czy to 3 razy w tygodniu wystarczy?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-04-11 o 09:43
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:49   #3673
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Olu ciekawa jestem Twojej opinii
(...)
ja 19 lat... jak ten czas leci, tez robilam w LO...
(...)
Na pewno zdam relację z pierwszych testów .

A co do prawka to się pochwalę, że zdałam za pierwszym razem . W ogóle się nie stresowałam, ale to też kwestia wieku - człowiek jak młody to ma inny stosunek do życia, jest odważniejszy, nie analizuje zbyt wiele, tylko idzie na żywioł.
W sumie od pierwszego dnia, w którym dostałam prawko do łapki, z auta w zasadzie nie wysiadam, bardzo lubię prowadzić samochód i w ogóle auta lubię, szkoda tylko, że nie stać mnie na takie, jakie bym chciała .

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
o tym nie pomyślałam. Głupia ja

No dobrze, to innaczej. Potrzebuję koloru ciut jaśniejszego od 020, a ciemniejszego niż 010. I Boże broń przed odcieniem różu. Podobno 021, 022 lub 023, a przynajmniej któryś z nich, takowe wymagania spełnia. Tylko który?
Jak byś się jednak zdecydowała na próbasa 020, to pisz . Jakoś myślę dam radę sensownie to zapakować, a jak się rozleje, to trudno.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:57   #3674
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na pewno zdam relację z pierwszych testów .

A co do prawka to się pochwalę, że zdałam za pierwszym razem . W ogóle się nie stresowałam, ale to też kwestia wieku - człowiek jak młody to ma inny stosunek do życia, jest odważniejszy, nie analizuje zbyt wiele, tylko idzie na żywioł.
W sumie od pierwszego dnia, w którym dostałam prawko do łapki, z auta w zasadzie nie wysiadam, bardzo lubię prowadzić samochód i w ogóle auta lubię, szkoda tylko, że nie stać mnie na takie, jakie bym chciała .



Jak byś się jednak zdecydowała na próbasa 020, to pisz . Jakoś myślę dam radę sensownie to zapakować, a jak się rozleje, to trudno.
Olu podpisuje sie pod Twoimi słowami, uwielbiam prowadzic tez zdalam za pierwszym razem
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 10:34   #3675
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Olu podpisuje sie pod Twoimi słowami, uwielbiam prowadzic tez zdalam za pierwszym razem
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 10:40   #3676
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Maskę kupiłam czarną, ale srebrna też już była w sprzedaży. Ponieważ zakup zrobiłam niedawno (6 kwietnia, korzystając z 15% rabatu w Dougim), to na razie nawet nie wyciągnęłam jej z ofoliowanego, sporych rozmiarów pudełka, nie mówiąc o nałożeniu na ryjek - ważne, że zaspokoiłam swoją chcicę . Testerów nie było, więc nawet nie wiem jak to to wygląda (widziałam tylko na blogach).
Pewnie w weekend rozpakuję, popróbuję i jak potestuję, to dam znać .
A wiesz może czy ta maska jest w D dostępna także w saszetkach, czy tylko w słoiku, duże opakowanie? (Na stronie producenta widziałam opakowania saszetkowe,a w D. online tylko słoiki....)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 10:56   #3677
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A wiesz może czy ta maska jest w D dostępna także w saszetkach, czy tylko w słoiku, duże opakowanie? (Na stronie producenta widziałam opakowania saszetkowe,a w D. online tylko słoiki....)
Oj, przyznam szczerze, że nie wiem - nie rozglądałam się i nie pytałam. Ja kupiłam to duże opakowanie, które kosztuje 199 zł. Z tego co słyszałam maska jest też sprzedawana w mniejszych słoiczkach (chyba za ok. 100 zł), ale zdaje mi się, że na półce widziałam tylko te duże słoiki. Natomiast o saszetkach nie słyszałam, ale też niespecjalnie się tą maską wcześniej interesowałam (zakup był dość spontaniczny, chciałam skorzystać z rabatu ), więc nie wykluczam, że i w takiej formie można ją u nas kupić.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 11:08   #3678
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Oj, przyznam szczerze, że nie wiem - nie rozglądałam się i nie pytałam. Ja kupiłam to duże opakowanie, które kosztuje 199 zł. Z tego co słyszałam maska jest też sprzedawana w mniejszych słoiczkach (chyba za ok. 100 zł), ale zdaje mi się, że na półce widziałam tylko te duże słoiki. Natomiast o saszetkach nie słyszałam, ale też niespecjalnie się tą maską wcześniej interesowałam (zakup był dość spontaniczny, chciałam skorzystać z rabatu ), więc nie wykluczam, że i w takiej formie można ją u nas kupić.
Dzięki

zdaj koniecznie relację z efektów
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 12:25   #3679
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Dziewczyny na decubalplus.pl można wypełnic ankietę i dostać ich kosmetyki do testów. Ja je akurat testuję i gorąco polecam, są bardzo dobre
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 12:49   #3680
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dziewczyny na decubalplus.pl można wypełnic ankietę i dostać ich kosmetyki do testów. Ja je akurat testuję i gorąco polecam, są bardzo dobre
Wypełniłam tą ankietę i dostałam maila, że zakwalifikowałam się Wysłalam ponownego maila z danymi do wysyłki hmm no zobaczymy
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 12:54   #3681
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

dziewczyny a mi nie znajduje tej strony decubala, tylko niemiecka mi wyskakuje ;/

edit. udało się

Edytowane przez gosiaczek6
Czas edycji: 2013-04-11 o 13:08
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 13:03   #3682
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Dziekuje dziewczyny za mile slowa .

Przyszla do mnie tydzien przed czasem paczka z Amazonu. Juz sie nie moge doczekac mycia moja dziwna maszynka do czyszczenia buzi.

Kredek UD dalej nie ma. Wnioskuje, ze sie zagubily .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 13:41   #3683
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Tez jeszcze nie mam kredek UD

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Dziewczyny, czy możliwe, że podkłady Diora w wersji mini są podrabiane? Bo znalazłam na allegro nową wersję Diorskin Nude http://allegro.pl/dior-skin-nude-020...156280836.html w cenie śmiesznej i chętnie bym kupiła, ale nie wiem, czy taka cena jest realna? Jak myślicie czy to oryginały? Bo ze świeżością w sumie powinno być ok, skoro podkład niedawno dopiero wszedł do oferty...?
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 13:51   #3684
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Damon, o20 to beż(chyab najciemniejszy z 20-tek), 021 beż odcieniem zółci, 022 to róz, 023 to brzoskwinia.

A mam pytanie, pisałas kiedyś, ze Turbo Chodakowskiej jest najgorsze, a dla mnie wlasnie najłatwiejsze, to przeszłam całe bez przerw za pierwszym razem,w przeciwieństwie do killera Wiec co jest najtrudniejsze? I orientujesz sie, czy to 3 razy w tygodniu wystarczy?
Dzięki Corii, to chyba kupię 021, a co tam Najwyżej wymienię. Revlon nieco zmasakrował mi twarz.

Ja Turbo lubię, bo nie jest nudne, ale łatwiej idzie mi killer. Turbo robi się z przyjemnością, ale więcej z mojej strony wysiłku w to wkładam.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40255640]Dziekuje dziewczyny za mile slowa .

Przyszla do mnie tydzien przed czasem paczka z Amazonu. Juz sie nie moge doczekac mycia moja dziwna maszynka do czyszczenia buzi.

Kredek UD dalej nie ma. Wnioskuje, ze sie zagubily .[/QUOTE]

Jak się cieszę, ze blogujesz Będzie ciekawie Sama nie mam ostatnio czasu nawet czytać innych blogó, nie mówiąc o pisaniu własnego. Ale w końcu wszytsko się unormuje i wrócę do świata


Dziękuję dziewczyny za chęc pomocy, ale dziś jednak dziś jadę w cywilizację, bo córa rolki postanowiła kupić. To poproszę o próbki
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 14:06   #3685
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość


Dziewczyny, czy możliwe, że podkłady Diora w wersji mini są podrabiane? Bo znalazłam na allegro nową wersję Diorskin Nude http://allegro.pl/dior-skin-nude-020...156280836.html w cenie śmiesznej i chętnie bym kupiła, ale nie wiem, czy taka cena jest realna? Jak myślicie czy to oryginały? Bo ze świeżością w sumie powinno być ok, skoro podkład niedawno dopiero wszedł do oferty...?
Eliz, ja podobną próbkę tegoż podkładu dostałam w Mario przy okazji zakupów, ale sprawdziłam, że moja ma 3ml a nie 5ml. Może napisz do producenta?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 14:54   #3686
madziuchna78
Raczkowanie
 
Avatar madziuchna78
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 243
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dokladnie ja zdawalam 10 lat temu zdalam za pierwszym razem ale bylo tak, ze na praktycznym z grupy 10 osob zdalam tylko ja - do dzis uwazam, ze to dlatemu, ze podeszlam do tego na zasadzie "nikt nie zdaje za pierwszym razem, wiec tylko ide na luzie zobaczyc jak to wyglada i na czym obleje"
zdumiewa mnie to, ze przy takiej trudnosci zdawania nadal tylu zlych kierowcow jest

Milka - tylko teraz nic tylko jezdzic, ja kilka lat temu przerzucilam sie na komunikacje miejska i na miejsce pasazera w samochodze i jak teraz mysle nawet o krotkim prowadzeniu to na mnie zimny pot wstepuje i nie moge sie przelamac


ciekawe jak Ci pojdzie, mi sie zawsze nudzi pisanie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ilios, to mozemy sobie ręce podać, bo ja dokładnie miałam tak samo Tez polazłąm na exam będąc pewną, że i tka obleję, b o wszyscy mi to mówili, ze za pierwszym razem się nie zdaje no i jakie było zdziwko mojej Mamy, jak na plac wróciłam za kierownica, a nie na miejscu pasażera

No i wiesz, był okres, ze nie jeździłam autem dłuuugo, ale potem zostałam rzucona na głeboką wodę i chcąc nie chcąc przemóc się musiałam A też miałam obiekcje. teraz już ich nie mam, chociaż jak widzę, co niektórzy wyczyniaja na jezdni, to mam wielka ochotę skombinować sobie kierowcę i na miejsce pasażera siąść

No też mnie dziwi, dlaczego skoro tyle razy większośc podchodzi do examów to niektórzy jeżdzą jak ... :/
No Kochane to tu więcej takich "pierwszaków" - zdawałam 14 lat temu i miałam identyczne podejście do sprawy jak Ilios - ostatecznie z 12 osób zdałam ja i jeszcze jeden chłopak. Rodzice byli zdziwieni, ale baaardzo dumni A za kółko wsiadłam natychmiast - zresztą prawko to była pierwsza zrobiona przeze mnie rzecz jak tylko zarobiłam pierwszą większą kasę

Milko gratki!!!!

Edytowane przez madziuchna78
Czas edycji: 2013-04-11 o 15:01
madziuchna78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 15:38   #3687
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dzięki Corii, to chyba kupię 021, a co tam Najwyżej wymienię. Revlon nieco zmasakrował mi twarz.

Ja Turbo lubię, bo nie jest nudne, ale łatwiej idzie mi killer. Turbo robi się z przyjemnością, ale więcej z mojej strony wysiłku w to wkładam.



Jak się cieszę, ze blogujesz Będzie ciekawie Sama nie mam ostatnio czasu nawet czytać innych blogó, nie mówiąc o pisaniu własnego. Ale w końcu wszytsko się unormuje i wrócę do świata


Dziękuję dziewczyny za chęc pomocy, ale dziś jednak dziś jadę w cywilizację, bo córa rolki postanowiła kupić. To poproszę o próbki
tak, jak Cori napisała, 21 jest z dodatkiem żółci i taka średniojasna.

co do prawka, również zdałam za pierwszym razem, w listopadzie zeszłego roku. zbierałam się kilka lat, zwlekałam, zwlekałam, aż doszłam do wniosku, że po obronie mgr się za to wezmę, wielkiej ochoty nie miałam, młodszy brat zaciągnął mnie do zapisania się na kurs i dziś nie żałuję, choć na egzamin poszłam chora i tak naprawdę z ciekawości, obadać jak bardzo strasznie jest ale udało się i to jest najważniejsze
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 16:02   #3688
Iwona_50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 57
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
o tym nie pomyślałam. Głupia ja

No dobrze, to innaczej. Potrzebuję koloru ciut jaśniejszego od 020, a ciemniejszego niż 010. I Boże broń przed odcieniem różu. Podobno 021, 022 lub 023, a przynajmniej któryś z nich, takowe wymagania spełnia. Tylko który?
Używam 023- jest jasny, wpada raczej w odcień beżowy, nie jest za żółty, różu wg mnie nie ma w sobie. Przyjemny, jasny kolorek - jestem zadowolona z odcienia jak i z samego podkładu. Krycie ma średnie, na buzi wygląda naturalnie, lekko. Miałam próbkę 020- wydaje mi się ,że jest jaśniejsza, bardziej porcelanowa- tak bym określiła
Iwona_50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 16:08   #3689
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny, czy możliwe, że podkłady Diora w wersji mini są podrabiane? Bo znalazłam na allegro nową wersję Diorskin Nude http://allegro.pl/dior-skin-nude-020...156280836.html w cenie śmiesznej i chętnie bym kupiła, ale nie wiem, czy taka cena jest realna? Jak myślicie czy to oryginały? Bo ze świeżością w sumie powinno być ok, skoro podkład niedawno dopiero wszedł do oferty...?
Zawsze warto zapytac o kod. Ja nie kojarze 5 ml wersji probek. Testerow nigdy takich w perfumeriach nie widzialam.

Zreszta ja bym u takiej osoby nie kupowala. Skad ktos mialby miec tyle tak duzych probek i sprzedawac je tak tanio? Dla mnie to podejrzane.

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jak się cieszę, ze blogujesz Będzie ciekawie Sama nie mam ostatnio czasu nawet czytać innych blogó, nie mówiąc o pisaniu własnego. Ale w końcu wszytsko się unormuje i wrócę do świata
Dziekuje . A skad brak czasowe? Wszystko okej u Ciebie?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 16:11   #3690
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40258830]Zawsze warto zapytac o kod. Ja nie kojarze 5 ml wersji probek. Testerow nigdy takich w perfumeriach nie widzialam.

Zreszta ja bym u takiej osoby nie kupowala. Skad ktos mialby miec tyle tak duzych probek i sprzedawac je tak tanio? Dla mnie to podejrzane.[/QUOTE]

Zaraz zapytam o kod. Też mnie zastanawia pojemność, bo zawsze w sephorach i douglasach dają próbki podkładów albo w saszetkach albo w tubkach 2-3 ml.
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.