Pomoc młodej mamie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-18, 09:17   #1
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147

Pomoc młodej mamie :)


Cześć dziewczyny trzy miesiące temu zostałam mamą. Od razu po porodzie wróciłam do swojej wagi,nie mam problemów z cerą. Na codzień mam bardzo delikatny makijaż ale chciałabym to zmienić. Włosy nigdy nie farbowane,długie i proste. Proszę,pomóżcie co powinnam podkreślać czy może zmienić fruzurę?DSC_0199.jpg
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 10:31   #2
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny trzy miesiące temu zostałam mamą. Od razu po porodzie wróciłam do swojej wagi,nie mam problemów z cerą. Na codzień mam bardzo delikatny makijaż ale chciałabym to zmienić. Włosy nigdy nie farbowane,długie i proste. Proszę,pomóżcie co powinnam podkreślać czy może zmienić fruzurę?Załącznik 5548176
ja bym bardziej podkreśliła oczy, a co do włosów - nie myślałaś o grzywce?
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 10:33   #3
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Miałam kiedyś grzywkę ściętą prosto i nie było zbyt dobrze,miałam taką mocno okrągłą twarz a jaki makijaż oczy myślisz,że byłby dobry?
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 10:58   #4
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś grzywkę ściętą prosto i nie było zbyt dobrze,miałam taką mocno okrągłą twarz a jaki makijaż oczy myślisz,że byłby dobry?
a jaki masz kolor oczu, bo nie widać na zdjęciu? bo kolor cieni dobiera sie do koloru oczu, ale tak ogólnie to po prostu bardziej zaakcentowałabym oko, np. możesz popróbować z kreska, zrobioną żelowym eyelinerem albo nawet ciemniejszym cieniem. Rozcierasz tę kreskę, zeby była lekko przydymiona i grubsza przy zewnętrznym kąciku oka. Zalamanie powieki (zewnętrzny kącik) zaznaczasz ciemniejszym cieniem, rozcierasz go z jasniejszym nałożonym na jej wewnętrzną część, żeby przejscie było płynne. Do tego mocniej wytuszowane rzęsy. Mam na myśli coś jak tutaj, tylko ten jest bardziej wieczorowy, ale jeśli zrezygnujesz z kreski na wewnętrznych liniach wodnych i zamienisz cienie na matowe, to wyjdzie ładny makijaż dzienny.

ogólnie moim zdaniem to wielu zmian Ci nie potrzeba, atrakcyjna z Ciebie mamuśka
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 11:04   #5
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Eydrith bardzo dziękuję,miło mi
oczy mam zielone. Czasem robie taki makijaż,żę na jasny cień własnie nakładam ciemniejszy i rozcieram. Byłam nawet na makijażu w Douglasie ale babeczka poleciła mi fiolety co zupełnie mi nie odpowiada a włosy? Obciąć czy zapuścić? Mi osobiście marzą się takie długie i proste. Teraz to taka przejściowa długość po bobie.
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 11:30   #6
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Eydrith bardzo dziękuję,miło mi
oczy mam zielone. Czasem robie taki makijaż,żę na jasny cień własnie nakładam ciemniejszy i rozcieram. Byłam nawet na makijażu w Douglasie ale babeczka poleciła mi fiolety co zupełnie mi nie odpowiada a włosy? Obciąć czy zapuścić? Mi osobiście marzą się takie długie i proste. Teraz to taka przejściowa długość po bobie.
a malowała Cię czy tylko poleciła? też mam zielone oczy i powiem Ci że z fioletem wyglądają super, ale na codzień to musi być delikatny odcień, np. jagodowy, i nie za dużo tego fioletu żeby uniknąć bazarowego efektu TU jest np. super, ale to już też z lekka wieczorowo. Essence ma fajną fioletowo-jagodową kredkę, za dychę, możesz kupic do wypróbowania, jakby co nie będzie żal sama od niej zaczynalam i teraz ją uwielbiam
szare cienie też pasują, złotawe, miedziane, w kolorach ziemi ...

a wlosy - jeśli marzą Ci się długie to zapuszczaj, czemu nie?
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 11:35   #7
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Malowała,całe powieki na fioletowo właśnie wyszło mocno bazarowo i się zraziłam tylko mam tez taki problem,żę jak zrobie sobie kreskę czy usta to staję sie przerysowana. To kwestia tego,że nie jestem przyzwyczajona do mocnego makijazu czy makijaz po prostu mi nie pasuje?
Sama nie wiem co z tymi włosami,sa proste,cięzki i nie wiem czy nie takie smętne. Tu zdjęcie jeszcze w ciaży. Co myślisz ?
DSC04811.jpg
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 11:43   #8
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Malowała,całe powieki na fioletowo właśnie wyszło mocno bazarowo i się zraziłam tylko mam tez taki problem,żę jak zrobie sobie kreskę czy usta to staję sie przerysowana. To kwestia tego,że nie jestem przyzwyczajona do mocnego makijazu czy makijaz po prostu mi nie pasuje?
nieeee, całe powieki to bazar, nie dziwne że się zrazilaś w makijazu trzeba z umiarem. Ciężko powiedzieć, jakbyś wstawila fotkę w mocnym makijażu to można by bylo porównać sama sobie też się wydaję przerysowana, gdy np. pomaluję usta czerwoną szminką, to może być brak przyzwyczajenia
Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Sama nie wiem co z tymi włosami,sa proste,cięzki i nie wiem czy nie takie smętne. Tu zdjęcie jeszcze w ciaży. Co myślisz ?
Załącznik 5548310
hmmmm jakby je odbić czymś od głowy? ale jeśli są ciężkie to im dłuższe tym będą smętniejsze. Może rzeczywiście bob z grzywką na bok? tylko szkoda długich włosów ...

a ominęło Cię pociążowe wypadanie?
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 11:47   #9
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Niestety na moje włosy nie działa nic,kupiłam grube termoloki żeby je troszeczkę podnieść,grubą lokówkę i nic. Nawet prostownica nie daje rady żeby je wygładzić. Teraz dlatego noszę często wysoko wziązane to i mi wygodniej przy małej
troszkę teraz wypadają,zaczęły dopiero jak przestałam karmic piersią.
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 12:38   #10
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Niestety na moje włosy nie działa nic,kupiłam grube termoloki żeby je troszeczkę podnieść,grubą lokówkę i nic. Nawet prostownica nie daje rady żeby je wygładzić. Teraz dlatego noszę często wysoko wziązane to i mi wygodniej przy małej
troszkę teraz wypadają,zaczęły dopiero jak przestałam karmic piersią.
długie wlosy zawsze dają więcej możliwości, skoro nie jesteś w 100% zdecydowana to może jeszcze nie ścinaj? w końcu ściąć się zawsze zdąży ...
a o wypadanie pytam już z czystej ciekawości, mnie też to pewnie czeka
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 13:17   #11
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Całą ciąże miałam piękne włosy,teraz leca garściami. A Ty na jakim etapie jesteś?
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 13:38   #12
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Włosy masz naprawdę bardzo ładne. Mogłabyś je delikatnie skrócić i pocieniować na końcach i przy twarzy. Uważam również, że ładnie by Ci było w grzywce na bok a nie na prosto.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Ps. ta grzywka by Ci dużo dała ma masz troche wydokie czoło.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 13:39   #13
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

suzeta gdybym zdeydowała się na grzywkę to na takie leciutkie kosmyki ale sama nie wiem. z2571071X.jpg
coś takiego jak na tym zdjęciu.
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 14:39   #14
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Całą ciąże miałam piękne włosy,teraz leca garściami. A Ty na jakim etapie jesteś?
ja dopiero na półmetku ciąży ale mam raczej słabe włosy i już się martwię co to będzie po
Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
suzeta gdybym zdeydowała się na grzywkę to na takie leciutkie kosmyki ale sama nie wiem. Załącznik 5548441
coś takiego jak na tym zdjęciu.
super! bardzo fajna fryzura
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 16:48   #15
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Półmetek ciąży to u mnie była mega zgaga i ciągłe latanie do kibelka w nocy,ale dobrze żę ten czas szybko leci synek czy córcia?

Wracająć do tej fryzury,jest śliczna. Kiedyś,jeszcze przed ciązą poszłam z nią do fryzjerki. Skończyło sie na dwóch kosmtykach obciętych po dwóch stronach i nijak nie mogłam osiągnąćtej puszystości
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 17:49   #16
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
suzeta gdybym zdeydowała się na grzywkę to na takie leciutkie kosmyki ale sama nie wiem. Załącznik 5548441
coś takiego jak na tym zdjęciu.
Tak. Właśnie taką. Dłuższą, która by Ci nie przeszkadzała, ale ładnie modelowała twarz i czoło.
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 18:00   #17
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

suzetamożesz wrzucić jakiś przykład os siebie ?
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 19:20   #18
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
suzetamożesz wrzucić jakiś przykład os siebie ?
Ok.dam przykład. Przy takiej grzywce mogłabyś kombinować tzn. zaczesywać bardziej na czoło, albo brałabyś ją za ucho a jakby Cię wkurzała to zrobiłabyś przedziałek bardziej na środek i wtedy grzywka była by częścią włosów a nie odrębną częścią.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14786014425923243431.jpg (17,7 KB, 53 załadowań)
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 19:35   #19
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Myślisz,że nie byłoby problemu z jej układaniem? Moje włosy tak po prostu prosto wiszą
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 19:50   #20
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

To miałaby być na tyle długa grzywka aby móc ją brać za ucho. Ja właśnie do takiej dąże i już mi nie dużo brakuje. A co do utrwalenia to wystarczy dobry lakier i jest git. Ja też mam wysokie czoło i poprostu muszę mieć grzywke na bok albo coś bo poprostu czuje się goła i łysa (tak mam i kropka)
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 19:54   #21
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

A reszte włosów masz długich? I kto to tak ładnie obetnie,chyba musze popytać za dobrym fryzjerem w mieście
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 20:38   #22
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Ja mam włosy za łopatki. Podoba mi się też grzywka na bok mojej znajomej bo niby jest ale jej nie ma tzn. nie jest tak mocno zaczesana na czoło. Mogła bym tu rzucić jej fotke ale boje się, że coś mi zrobi. No ale może zaryzykuje
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 20:41   #23
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Upss już daje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131204_132800-1.jpg (44,4 KB, 249 załadowań)
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 00:11   #24
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

wg mnie jestes bardzo ladna kobieta i nie potrzebujesz duzo zmian
na twoim miejscu zrobilabym sobie grzywke i plus do tego bardziej zaczelabym podkreslac oczy . mysle ze moglabys fajnie wygladac w takich zlotych/brazowych cienach
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 08:11   #25
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Półmetek ciąży to u mnie była mega zgaga i ciągłe latanie do kibelka w nocy,ale dobrze żę ten czas szybko leci synek czy córcia?
mi już prawie wszystkie dolegliwości przeszły, ale pierwsze 3 miesiące to był hardkor a płeć objawi się za tydzień - mam nadzieję
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 14:57   #26
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Przede wszystkim, jeśli chodzi o makijaż - to, że według Ciebie wyglądasz na przerysowaną, na bank jest winą tego że jesteś nieprzyzwyczajona Masz taki typ urody, że podkreślanie chociaż oczu jest bardzo wskazane. Wystarczy na początek odrobina, chociażby kreska z czarnego cienia w zewnętrznym kąciku oka - generalnie powinnaś na brązowo/czarno podkreślać zewnętrzny kącik, bo opada, co sprawia że wyglądasz trochę smutno. Cerę masz bardzo ładną, postawiłabym więc na to podkreślenie oczu (proponuję coś takiego: https://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-maki...dajaca-powieke - nienachalne, niewymagające wielkiej wprawy, a świetnie koryguje kształt oka), delikatne modelowanie twarzy bronzerem, troszkę różu, korektora rozświetlającego pod oczy i błyszczyk

Jeśli chodzi o włosy, to nie decyduj się na długie i ścięte na prosto, jak teraz - bardzo przytłaczają, a Ty masz do tego dość wysokie czoło, które należałoby trochę przykryć grzywką. Włosy nie są puszyste, ale wyglądają też na cienkie i słabe, więc chyba byłoby z czego tę grzywkę zrobić Popieram powrót do boba, ta fryzura bardzo by Ci pasowała. Nie osiągniesz efektu uniesienia, mając długie włosy - ja też mam proste jak druty i mocno "przy głowie", ścinam je najkrócej jak tylko mogę żeby wciąż czuć się dobrze, bo wycieniowany tył + znacznie lżejsza całość to klucz do tego, żeby włosy wyglądały o wiele lżej, stają się sprężyste i wyglądają naprawdę nieźle. Długie, proste włosy nie są dla nas korzystne

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Miałam na myśli oczywiście, że NIE wyglądają na cienkie i słabe
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 13:35   #27
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Ja także uważam, że powinnaś pomyśleć o grzywce na bok, ponieważ masz wysokie czoło. Jeśli chodzi o makijaż to możesz lekko podkreślić oczy cieniem, np. Rimmel (odcień Backstage). Jeśli natomiast nie lubisz się malować to nic na siłę- i tak dobrze wyglądasz
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 15:02   #28
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Dziewczyny,bardzo Wam dziękuję. Jak tylko wrócę do domku wrzucę zdjęcie jak wyglądałam z bobem. Może wtedy jeszcze coś doradzicie

suzeta ładna ta fryzurka,mam nadzieję,że Ci znajoma nic nie zrobi

sophisticated_ bardzo dziękuję za miłe słowa. Mam ochotę coś zmienić bo teraz jestem mamą i niedługo będę żonką więc sama rozumiesz

Eydrith to będę mocno trzymać kciuki wiem,że sie mówi,że byleby zdrowe ale ja marzyłam o córce

mary_poppins dziękuję za rady będę testować wszystko krok po kroku. Z tym cięciem mam ochotę a z drugiej strony bardzo mi szkoda,bo na przykład lubię je sobie wysoko związać....ech baby

bernikula dziękuję mam bardzo podobny cień z inglota,będę testować.
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 21:56   #29
MinachanLuna
Przyczajenie
 
Avatar MinachanLuna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 16
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Ja też się zgodzę, ze lekka grzywka po skosie- tylko jej nie uklepuj i może nieco skrócić i lekko rozjaśnić włosy (bardziej swietlisty odcień?). Albo pocieniować.
Co do makijażu, to jak poprzedniczki wspomniały- kwestia przyzwyczajenia, ale dużo mądrego o dziennym makijażu mówi Katosu tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=E6ztXpn4C2g polecam, zwykły, dzieny makijaż, a ile dobrego robi
__________________
;P
MinachanLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 12:08   #30
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Pomoc młodej mamie :)

Dziewczyny,wrzucam zdjęcia sprzed kilku lat z bobem,a jeszcze wcześniej z grzywką na bok. DSC01332.jpg
DSCN6891.jpg

i jeszcze jedno jak wyglądam kiedy związuję włosyDSC04117.jpg

i co jest dla mnie najkorzystniejsze ?
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-08 14:17:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.