Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-28, 13:43   #1441
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Instruktorki polecają nakładać je tylko miejscowo do zdobień bo na całej płytce nie zdają egzaminu-M.in końcówki się wycieraja
No to chyba nie pozostaje mi nic innego, tylko je zwrócić . Do zdobień mam mnóstwo innych rzeczy. Ciekawe czy jest możliwość wymiany...
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:58   #1442
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczynki liczę na Waszą pomoc. Dzisiaj po raz pierwszy będę robić komuś paznokcie (mojej Mamie ),do tej pory robiłam tylko sobie i w związku z tym mam pytanie.Mamci jeden paznokieć się dzisiaj złamał, mam base extra,chce go przedłużyć. Jak mam to zrobić ?

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 14:07   #1443
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Dziewczynki liczę na Waszą pomoc. Dzisiaj po raz pierwszy będę robić komuś paznokcie (mojej Mamie ),do tej pory robiłam tylko sobie i w związku z tym mam pytanie.Mamci jeden paznokieć się dzisiaj złamał, mam base extra,chce go przedłużyć. Jak mam to zrobić ?
Mam nadzieję, że wrzucanie linków do tutoriali nie jest niezgodne z regulaminem
Tutaj jest filmik jak przedłużyć paznokcie tą bazą. Trzeba mieć naklejki z szablonami.

https://www.youtube.com/watch?v=gWdAKeukmZM
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 14:22   #1444
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Mam takie kiedyś moja Sis mi dała ☺


Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 14:55   #1445
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
być może nie przetarłaś warstwy dyspersyjnej z ostatniej warstwy koloru przed nałożeniem sweterka
Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
To do sweterkowego wzorku trzeba przemywać warstwę dyspersyjną? Ja póki co próbowałam sweterków tylko na wzorniku i właśnie jak przemyłam cleanerem to potem mi się wzorek rozjeżdzał po paznokciu. Bez przemywania wszystko ładnie się trzymało na miejscu.

A tak w ogóle to planuję zredukować własną kolekcję lakierów do dziesięciu najulubieńszych odcieni i od nowego roku kupować najwyżej jedną sztukę na kwartał. Tak mi dopomóż Boziu i wszystkie flakony.
Drogie Wizażanki trzymajcie za mnie kciuki

Hmm, jutro moja współlokatorka będzie robić, to przetrzemy i zobaczymy jak wyjdzie ja nie przecierałam, gdzieś jakiś pierwszy lepszy tutorial sobie włączyłam i nie było ale nie chce mi się zmywać, bo obstawiam, że za długo nie wytrzyma, ciągle macam sweterkowe nierówności

Trzymam kciuki, choć uważam to za awykonalne
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 15:06   #1446
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Marlena dziękuję za pomoc

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 15:55   #1447
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to planuję zredukować własną kolekcję lakierów do dziesięciu najulubieńszych odcieni i od nowego roku kupować najwyżej jedną sztukę na kwartał. Tak mi dopomóż Boziu i wszystkie flakony.
Drogie Wizażanki trzymajcie za mnie kciuki rosi:
Ja tez probuje sie powstrzymac przed kupowaniem nowych. Przeciez zmieniam kolor co 2 tygodnie, normalnych lakierow mam multum ale uzywalam ich duzo czesciej...

W ogole rozwazam zakup hybrydy do mieszania ze zwyklymi lakierami (bo mam ich kilkadziesiat), ale nie wiem czy bedzie mi sie chcialo w to bawic.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 18:27   #1448
AnnaTK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 89
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Dziewczyny... powiedzcie mi apropo tych silikonowych żeli z dobrejrady. Kończy mi sie hard milk i szukam jakiejś alternatywy do utwardzania swoich paznokci.
Taki żel nakłada się bezpośrednio na paznokieć, czy są też jakieś bazy? Czy wystarczy sam primer?
No i czy jest znacząca różnica między żelem builder clear, a żelem w kolorze perfect beige? Zależy mi na delikatnym "kryciu" i się zastanawiam czy sam kolorowy da rade, czy też muszę kupić wtedy oba i najpierw nakładać przezroczysty, a potem ten beżowy? Jestem w tym zielona
Mam z dobrejrady i-nails żel UV Builder Clear 5ml oraz żel UV Perfect Beige 15ml. Nie używam ich więc mogę ci je sprezentować, oczywiście nieodpłatnie.
Jestem z Radomia więc jak jesteś zainteresowana to pm.
AnnaTK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 19:54   #1449
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
To do sweterkowego wzorku trzeba przemywać warstwę dyspersyjną? Ja póki co próbowałam sweterków tylko na wzorniku i właśnie jak przemyłam cleanerem to potem mi się wzorek rozjeżdzał po paznokciu. Bez przemywania wszystko ładnie się trzymało na miejscu.

A tak w ogóle to planuję zredukować własną kolekcję lakierów do dziesięciu najulubieńszych odcieni i od nowego roku kupować najwyżej jedną sztukę na kwartał. Tak mi dopomóż Boziu i wszystkie flakony.
Drogie Wizażanki trzymajcie za mnie kciuki
Wiesz co nie wiem czy się powinno i nie wiem jak dziewczyny robią ale mi sie rozjeżdżało właśnie jak nie przetarłam a na odtłuszczonym wszystko stoi w miejscu.
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 20:02   #1450
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
To do sweterkowego wzorku trzeba przemywać warstwę dyspersyjną? Ja póki co próbowałam sweterków tylko na wzorniku i właśnie jak przemyłam cleanerem to potem mi się wzorek rozjeżdzał po paznokciu. Bez przemywania wszystko ładnie się trzymało na miejscu.

A tak w ogóle to planuję zredukować własną kolekcję lakierów do dziesięciu najulubieńszych odcieni i od nowego roku kupować najwyżej jedną sztukę na kwartał. Tak mi dopomóż Boziu i wszystkie flakony.
Drogie Wizażanki trzymajcie za mnie kciuki rosi:
Trzymam ja mam obecnie 7 kolorow kolorow, a planuje miec 10. Wstrzemiezliwa jestem
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:49   #1451
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

[QUOTE=RosesAreRed;

Oczywiście. Odmacza się [/QUOTE]

Ja mam co prawda tylko 1 kolor MM i więcej nie kupię, bo się cieżko odmacza. Ale piłować nie trzeba
Z dobrze odmaczających polecam CZ, Estetiq, CND shellac i NeoNail.

Wczoraj testowałam nowo kupiony Estetiq 8. Niedaleko mnie otworzyli stoisko semilac i Estetiq, wiec wybrałam ten ostatni zamiast 008 CZ, przypuszczam, ze to jest to samo.

Z czerwieni CZ mam 011 i denerwuje mnie, że prześwituje. No i kolor w niektórym świetle jest bardzo fajny, a w innym nie podoba mi się tak bardzo. Wolę czerwień malinową na moich dłoniach.
Na zakupy poszłam z buteleczką mojej 011, bo wiadomo, jak w sztucznym świetle bywają przekłamane kolory, a nie chcialam wrócić z tym samym kolorem i dobrze zrobiłam, bo u nich wszystko było podbite różem

W każdym razie fotka porównawcza 011 i 8, trzy warstwy obu kolorów. Kolory trochę przekłamane, ale widać jak 011 prześwituje i o ile jaśniejsza jest w miejscu, gdzie jest wacik. Na skórze kolor jest ciemniejszy. Sorry, za zasyfione "wzorniki", ale miałam naolejowane dłonie i się trochę zatluscily, a jeszcze do tego poprzyczepiały się pyłki z wacika.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (99,1 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2015-11-29 o 11:02 Powód: Usunięto zdjecie
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 10:18   #1452
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Trzymam ja mam obecnie 7 kolorow kolorow, a planuje miec 10. Wstrzemiezliwa jestem
Ja mam teraz 8, ale używam 4
Na pewno wiosną dokupię ze 3 letnie kolory, no i może biały do mieszania. A potem właśnie jak Marlena pisze, z 1 na kwartał, no może na 2 miesiące
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 11:01   #1453
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

U mnie znów nawróciła miłość do różowo-beżowego odcienia, i sama już nei wiem co mam zrobić. Semilaca nie chcę, z NN pisałyście że first love bardziej nadaje się do frencha. Znalazłam zdjęcie first love gdzie prezentuje się przepięknie zostaje mi więc CZ, gdzie jest mniej więcej odcień który mi odpowiada, no i Indigo, ale tam słabo z takim kolorem.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Ja mam teraz 8, ale używam 4
Na pewno wiosną dokupię ze 3 letnie kolory, no i może biały do mieszania. A potem właśnie jak Marlena pisze, z 1 na kwartał, no może na 2 miesiące
Ja biały akurat mam, z allepaznokci. Jak za taki lakier jest całkiem ok. Mam też jeszcze żółty z drobinkami, ale słabo kryje, następnym razem nałożę go na biały.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 11:12   #1454
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

A First Love nie jest różowy? Bo mi sie wydawało, ze to taki jaśniutki mleczny róż. A beżowy tez chcę, myśle o CZ pst1 lub Estetiq 50, chyba są bardzo podobne. Choć nie wiem w sumie, czy nie za jasne...
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 11:17   #1455
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
A First Love nie jest różowy? Bo mi sie wydawało, ze to taki jaśniutki mleczny róż. A beżowy tez chcę, myśle o CZ pst1 lub Estetiq 50, chyba są bardzo podobne. Choć nie wiem w sumie, czy nie za jasne...
No to ma być taki mniej więcej jak biscuit. Znalazłam takie zdjęcie na necie, to jest first love. I taki mi odpowiada, ale obawiam się że będzie transparentny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0591 (50).jpg (34,6 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2015-11-29 o 11:18
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 13:18   #1456
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

To pewnie 004 CZ będzie podobny. Dla mnie to jednak róż, nie moge sie tam doszukać beżu. Wiesz, ta transparentność ma też zalety - mozna stopniować nasycenie kolorem i krycie. Fajnie takie lakiery wyglądają przy jednej - dwóch warstwach jako naturalny mani, a przy trzech dają prawie pełne krycie. Te jaśniutkie beżo-róże moga być, jak dla mnie, półtransparentne, za to ciemniejsze, wyraziste kolory muszą kryć bardzo dobrze.

Z takich jasnych poltransparentnych mam Romantique shellac. Fajny jest, tylko trzeba pilnować się przy malowaniu.

Zdjęcie z netu, moim zdaniem jest odrobinę bardziej różowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CND_Shellac_3.JPG (62,6 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2015-11-29 o 13:20
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 13:44   #1457
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
No to ma być taki mniej więcej jak biscuit. Znalazłam takie zdjęcie na necie, to jest first love. I taki mi odpowiada, ale obawiam się że będzie transparentny
bardzo jasny ten First Love. Poniżej wrzucam zdjęcie - ten róż to właśnie First Love po 4 warstwach po 3 nadal prześwitywały końcówki. Na zdjęciu z kokardkami jest 50 Estetiq jak sie nie myle. Bardzo podobny do niego jest Natural Beauty NN
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05113.JPG (105,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03405.JPG (62,4 KB, 41 załadowań)
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 14:45   #1458
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
To pewnie 004 CZ będzie podobny. Dla mnie to jednak róż, nie moge sie tam doszukać beżu. Wiesz, ta transparentność ma też zalety - mozna stopniować nasycenie kolorem i krycie. Fajnie takie lakiery wyglądają przy jednej - dwóch warstwach jako naturalny mani, a przy trzech dają prawie pełne krycie. Te jaśniutkie beżo-róże moga być, jak dla mnie, półtransparentne, za to ciemniejsze, wyraziste kolory muszą kryć bardzo dobrze.

Z takich jasnych poltransparentnych mam Romantique shellac. Fajny jest, tylko trzeba pilnować się przy malowaniu.

Zdjęcie z netu, moim zdaniem jest odrobinę bardziej różowy.
Widziałam już kiedyś właśnie tego shellaca, fajny jest na ślub albo do jakiejś pracy gdzie musimy mieć schludne, jasne paznokcie
Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
bardzo jasny ten First Love. Poniżej wrzucam zdjęcie - ten róż to właśnie First Love po 4 warstwach po 3 nadal prześwitywały końcówki. Na zdjęciu z kokardkami jest 50 Estetiq jak sie nie myle. Bardzo podobny do niego jest Natural Beauty NN
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny na tę chwilę chciałabym właśnie delikatny kolor, różo-beż, w planach mam jeszcze jakiś niebieski, pastelowy żółty, i jasnoróżowy, rozważam też złoty, ale chyba wezmę go z SPN, mają ładny odcień i małą pojemność. I w tym zamknie się moje koło kolorów chyba
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 15:37   #1459
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
bardzo jasny ten First Love. Poniżej wrzucam zdjęcie - ten róż to właśnie First Love po 4 warstwach po 3 nadal prześwitywały końcówki. Na zdjęciu z kokardkami jest 50 Estetiq jak sie nie myle. Bardzo podobny do niego jest Natural Beauty NN
A jak z nakładaniem Natural Beauty? Nie smuży za bardzo? Bo Estetiq słyszałam, że dość upierdliwy... Masz oba?
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 15:42   #1460
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
U mnie znów nawróciła miłość do różowo-beżowego odcienia, i sama już nei wiem co mam zrobić. Semilaca nie chcę, z NN pisałyście że first love bardziej nadaje się do frencha. Znalazłam zdjęcie first love gdzie prezentuje się przepięknie zostaje mi więc CZ, gdzie jest mniej więcej odcień który mi odpowiada, no i Indigo, ale tam słabo z takim kolorem.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------


Ja biały akurat mam, z allepaznokci. Jak za taki lakier jest całkiem ok. Mam też jeszcze żółty z drobinkami, ale słabo kryje, następnym razem nałożę go na biały.
Najładniejszy nude to Mollon 40
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00771.jpg (68,3 KB, 51 załadowań)
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 15:50   #1461
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
A jak z nakładaniem Natural Beauty? Nie smuży za bardzo? Bo Estetiq słyszałam, że dość upierdliwy... Masz oba?
wcześniej miałam 50 estetiq a teraz mam NN i przyznaje szczerze, że NN dużo przyjemniej się nakłada 50 był bardzo "płynny" i uwielbiał spływać na skórki. Do tego kiepsko się poziomował, ale nie miałam z nim specjalnie dużego problemu NN ma delikatnie inny odcień, bardziej mi pasuje
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 16:06   #1462
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

40 Mollona to już legenda, ale wkurzyli mnie na targach, bo nie było promocji. A lakiery drogie...

eMka, masz fotkę NB? Przeglądałam wątek o NN, ale nie pamietam, czy wrzucałaś
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 16:11   #1463
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

wrzucałam i to dobre dwa razy w "pokazujemy" przejrzyj, bo nie chce kolejny raz wrzucać tego samego zdjęcia Na paznokciach miałam go razem z Light Lavender
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 16:11   #1464
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
40 Mollona to już legenda, ale wkurzyli mnie na targach, bo nie było promocji. A lakiery drogie...

eMka, masz fotkę NB? Przeglądałam wątek o NN, ale nie pamietam, czy wrzucałaś
Jesteś z Wawy? Ja kupilam ostatnio 8ml w hurtowni za 32zl
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 16:14   #1465
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Ok

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Jesteś z Wawy? Ja kupilam ostatnio 8ml w hurtowni za 32zl
A owszem

Gdzie ta hurtownia? Molon się ściąga dobrze, z tego, co pamietam?

Kurczę, miałam dopiero na wiosnę...
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 16:29   #1466
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Ok

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------


A owszem

Gdzie ta hurtownia? Molon się ściąga dobrze, z tego, co pamietam?

Kurczę, miałam dopiero na wiosnę...
Constanza, ul. Żytnia.
Normalnie się ściąga acetonem
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 16:44   #1467
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Najładniejszy nude to Mollon 40
Ładny, rzeczywiście
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 16:56   #1468
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny jakiej lampki używacie ?Teraz dni krótkie ,szybko robi się ciemno i ja nic nie widzę 😐 Są fajne bezcieniowe ,ale za 100 zł ,nie ma czegoś tańszego?

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 17:13   #1469
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakiej lampki używacie ?Teraz dni krótkie ,szybko robi się ciemno i ja nic nie widzę 😐 Są fajne bezcieniowe ,ale za 100 zł ,nie ma czegoś tańszego?

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Tez jestem ciekawa ? Ale ja to wgl. Nie wiem jaka lampa musi byc zeby sie nie utwardzalo..
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 17:26   #1470
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Tez jestem ciekawa ? Ale ja to wgl. Nie wiem jaka lampa musi byc zeby sie nie utwardzalo..
Ja tam używam normalnej lampy, biurkowej. Z zwykłą żarówką nie zauważyłam żeby mi się od tego lakier utwardził
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 14:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.