Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-21, 17:12   #2431
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
No ja używam 010 jak jestem opalona 005 jest to idealny kolor na teraz. Może kup 005 i jak Ci ściemnieje to będzie idealny
Nieee, aż na tyle mnie nie zachwycił, żeby kupić jaśniejszy odcień
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:13   #2432
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Nieee, aż na tyle mnie nie zachwycił, żeby kupić jaśniejszy odcień
A jaki Cię ostatnio zachwycił i jaką masz cerę?
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:21   #2433
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
A jaki Cię ostatnio zachwycił i jaką masz cerę?
Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do grudek i zaskórników ostatnio używam Mac Studio Fix w płynie albo pudrze, zależy od stanu cery ogólnie lubię podkłady kryjące i matujące, a TM kupiłam, bo chciałam coś lżejszego
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:23   #2434
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Zużyłam cały słoiczek tej maski i rzeczywiście- ma w sobie jakieś drobinki, ale one są bardziej zmielone niż glinka w czarnej GlamGlow. Taki subtelny piaseczek jest w tej masce, więc nie obawiałabym się tego pumeksu. Co nie zmienia faktu, że nie wrócę do niej, bo niewiele robiła na mojej skórze
Peelingi mechaniczne w ogóle nie są dobre bo kaleczą skórę i niszczą płaszcz lipidowy. Przy młodej skórze może się wydawać, że nic nie szkodzi, a po latach wychodzi nadwrażliwość, popękane naczynka i sucha skóra której się nie da nawilżyć.
W 21 wieku firmy kosmetyczne nie powinny czegoś takiego sprzedawać. Można się złuszczać kwasami, papainą, retinolem - te substancje też niszczą warstwę ochronną, ale na dłuższą metę pobudzają skórę do odnowy więc wychodzą zdecydowanie na plus.
Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny skupcie się: potrzebuje czegoś na przebarwienia, chodzi mi o pozbycie się ich i walkę z nowymi. Od pewnego czasu każda niedoskonałość kończy się czerwona plamka, wiec mogę się cieszyć brzydkim wyglądem jeszcze przez długi czas po pryszczu. Macie coś na to?
Na takie pozapalne, czerwone ślady fajna jest witamina C, albo małe dawki witaminy A, i wszystko co łagodzące i kojące jak np aloes, plus delikatne kwasy.
Mi kilka lat temu bardzo pomogły sera z witaminą C właśnie.

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Krem najlepiej jakby zawierał inhibitor syntezy melaniny np.:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ing-serum.html

No i wysokie filtry nawet zimą.
Ale to do przebarwień posłonecznych, brązowych. Zresztą na takie przebarwienia kosmetyki raczej i tak nie działają

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Coooo?! Ale jaja.
A tak się jarałam, że próbkę dorwałam

Masakeros.

A masz jakieś zdanie o "czarnej" piance do oczyszczania twarzy z GG?

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------


Retinol?

Mamy astray online, jej pytaj
nie wiem nawet jaki ta czarna pianka ma skład, ale kiedyś obczajałam niebieską i była składowo bardzo ok
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:24   #2435
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do grudek i zaskórników ostatnio używam Mac Studio Fix w płynie albo pudrze, zależy od stanu cery ogólnie lubię podkłady kryjące i matujące, a TM kupiłam, bo chciałam coś lżejszego
A używałaś może MJ Remarcable? Kusi mnie ostatnio, ale boję się ciastkowania i wysuszenia. No ale dobre ma opinie
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:28   #2436
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Ale to do przebarwień posłonecznych, brązowych. Zresztą na takie przebarwienia kosmetyki raczej i tak nie działają
Blizny po rankach to maść Cepan lub Contratubex, jeśli trawisz zapach.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:29   #2437
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
A używałaś może MJ Remarcable? Kusi mnie ostatnio, ale boję się ciastkowania i wysuszenia. No ale dobre ma opinie
Nie używałam jakiś czas temu był na niego szał na wątku, kilka dziewczyn go kupiło, na początku były zadowolone, a później zaczął je wysuszać i zapychać myślę, że najlepiej będzie jak weźmiesz próbkę, żeby zobaczyć czy Ci pasuje
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 17:31   #2438
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Nie używałam jakiś czas temu był na niego szał na wątku, kilka dziewczyn go kupiło, na początku były zadowolone, a później zaczął je wysuszać i zapychać myślę, że najlepiej będzie jak weźmiesz próbkę, żeby zobaczyć czy Ci pasuje
Remarcable zapycha
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:32   #2439
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Nie używałam jakiś czas temu był na niego szał na wątku, kilka dziewczyn go kupiło, na początku były zadowolone, a później zaczął je wysuszać i zapychać myślę, że najlepiej będzie jak weźmiesz próbkę, żeby zobaczyć czy Ci pasuje
No z tym, że próbkę to ja dostanę na góra dwa razy, a podkład ocenia się po kilku tygodniach najlepiej Miałam ochotę kliknąć w ciemno i jak coś to zwrócić, ale boję się zapychania

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Remarcable zapycha
Oj mnie prawie wszystko zapycha, więc sobie daruję. Jednak największe kuku zrobił mi krem BB z Misshy Perfect Cover...
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:37   #2440
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Remarcable zapycha
Pamiętam, że narzekałaś na niego
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:39   #2441
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Z Chanel mam kolor Malice i bardzo lubię. Z Sisley jeszcze nic, więc może się skuszę. Dla mnie najlepsze róże są z Burberry. Też nie przepadałam do tej pory za chłodnymi różami, no ale zachciało mi się.
Malice - ładny kolor W którą stronę idzie na buzi?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 17:44   #2442
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Pamiętam, że narzekałaś na niego
I nie tylko ja, on naprawdę wygląda pięknie na buzi i zakryje wsio ale bardzo masakruje cerę .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:46   #2443
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Malice - ładny kolor W którą stronę idzie na buzi?
Dla mnie to jest ciepły kolor. Taki koral z drobinkami różu (?), choć na bardziej opalonej cerze robi się pomarańczowy nieco. Mimo to piękny do opalenizny.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:49   #2444
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
I nie tylko ja, on naprawdę wygląda pięknie na buzi i zakryje wsio ale bardzo masakruje cerę .
Szkoda, że zapycha może bym się na niego skusiła, ale jeśli zapycha, to nawet na niego nie patrzę
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:52   #2445
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
A używałaś może MJ Remarcable? Kusi mnie ostatnio, ale boję się ciastkowania i wysuszenia. No ale dobre ma opinie
MJ świetnie kryje ale niestety bardzo zapycha i wysusza. Uwielbiam go jako szpachelkę, ale musiałam odstawić, bo na dłuższą metę nie daje rady

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Remarcable zapycha
I jeszcze wysusza A tak fajnie wszystko zakrywa

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
I nie tylko ja, on naprawdę wygląda pięknie na buzi i zakryje wsio ale bardzo masakruje cerę .
No dokładnie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:54   #2446
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Gdzie upłynniasz niepotrzebne ciuchy?
Niestety, ale oddaję. Nie umiem sprzedawać ciuchów- schodzą za grosze a najchętniej ktoś chciałby za darmo i jeszcze zapłać za przesyłkę A mam ciuchy wręcz w stanie idealnym- wszystko, co poplamione, zaciągnięte, coś co straciło fason zużywam do sprzątania, mycia okien itd. To już wolę oddać biedniejszej rodzinie, którą znam i wiem, że im się przydadzą, ucieszą się i będą szanować.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Coooo?! Ale jaja.
A tak się jarałam, że próbkę dorwałam

Masakeros.

A masz jakieś zdanie o "czarnej" piance do oczyszczania twarzy z GG?

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------


Retinol?

Mamy astray online, jej pytaj
Pytanie nie do mnie, ale się wypowiem: no fajna, myje, dobrze sprawdza się z Clarisoniciem, ale za tę cenę nie będę jej kupować, bo dupska nie urywa. I denerwuje mnie te pompka, która wiecznie się zacina. W pełnowymiarowej było to samo
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:58   #2447
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Teint Miracle mnie ratuje swoim odcieniem 005, czyli bladym jak jasna cholera Mówisz o szmince nr 134 bodajże?
Polecam ten podkład dla cer bez większych problemów, normalnych. Na tłustej może spływać, a suchą wysuszyć, bo mimo że jest rozświetlający to jego nawilżenie jest złudne. Ma alkohol w składzie, który niestety czuć trochę przy aplikacji. No ale dla mnie to ideał. Na mojej normalnej w kierunku suchej skórze sprawdza się i nie wysusza. Utrzymuje się cały dzień.
Ja mam mieszaną cerę i TM mnie wysusza, pewnie przez alkohol w składzie Poza tym ciemnieje i po kliku godzinach świecę się jak psu wiadomo co...
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do grudek i zaskórników ostatnio używam Mac Studio Fix w płynie albo pudrze, zależy od stanu cery ogólnie lubię podkłady kryjące i matujące, a TM kupiłam, bo chciałam coś lżejszego
Też używam Studio Fixa

O TM myślałam właśnie jako o mniej kryjącym podkładzie na lepsze dni, ale nic z tego nie wyszło.
Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Peelingi mechaniczne w ogóle nie są dobre bo kaleczą skórę i niszczą płaszcz lipidowy. Przy młodej skórze może się wydawać, że nic nie szkodzi, a po latach wychodzi nadwrażliwość, popękane naczynka i sucha skóra której się nie da nawilżyć.
W 21 wieku firmy kosmetyczne nie powinny czegoś takiego sprzedawać. Można się złuszczać kwasami, papainą, retinolem - te substancje też niszczą warstwę ochronną, ale na dłuższą metę pobudzają skórę do odnowy więc wychodzą zdecydowanie na plus.
Wiem, że to złe, ale lubię się czasem natrzeć pastą oczyszczającą Ziaji Wiadomo, że nie codziennie, raczej raz na tydzień-dwa.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Remarcable zapycha
Mnie już po pierwszym użyciu Remarcable wysypało
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 18:00   #2448
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja mam mieszaną cerę i TM mnie wysusza, pewnie przez alkohol w składzie Poza tym ciemnieje i po kliku godzinach świecę się jak psu wiadomo co...
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 18:09   #2449
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest ciepły kolor. Taki koral z drobinkami różu (?), choć na bardziej opalonej cerze robi się pomarańczowy nieco. Mimo to piękny do opalenizny.
O nie, tylko nie pomarańczowy! Tak myślałam, że to bardziej koral. Skusiłabym się na jakiś szanelowski róż pomiędzy brzoskwinią a różem - aby usprawiedliwić zakup

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Dobrze, że ostrzegacie przed tym jacobsem. Kusił mnie zaraz na początku, po wprowadzeniu i już go prawie kupiłam. Takie ochy i achy płynęły ze wszystkich stron. Ale potem się obraziłam na sephorę, no i spasowałam. Później zaczęło przybywać trochę negatywnych opinii i mi przeszło. A teraz to już w ogóle

A jak YSL? Zapycha którąś z Was?

Edytowane przez michalina_86
Czas edycji: 2016-02-21 o 18:06
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 18:14   #2450
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
O nie, tylko nie pomarańczowy! Tak myślałam, że to bardziej koral. Skusiłabym się na jakiś szanelowski róż pomiędzy brzoskwinią a różem - aby usprawiedliwić zakup

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Dobrze, że ostrzegacie przed tym jacobsem. Kusił mnie zaraz na początku, po wprowadzeniu i już go prawie kupiłam. Takie ochy i achy płynęły ze wszystkich stron. Ale potem się obraziłam na sephorę, no i spasowałam. Później zaczęło przybywać trochę negatywnych opinii i mi przeszło. A teraz to już w ogóle

A jak YSL? Zapycha którąś z Was?
Może nie do końca pomarańczowy, ale z dużą przewagą koralu z drobinkami. Myślę, że powinnaś go przetestować, bo jest piękny i na każdym wygląda inaczej.
Miał z YSL tylko Touche Eclat i nie zapychał, ale też nic nie urwał.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Czy to oznacza, że jestem szczęściarą? Może wypróbuję Studio Fix, ale z kolorem będzie problem.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 18:29   #2451
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Czy to oznacza, że jestem szczęściarą? Może wypróbuję Studio Fix, ale z kolorem będzie problem.
MAC ma szeroką gamę kolorystyczną, więc myślę, że znajdziesz odpowiedni kolor dla siebie
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 18:31   #2452
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

W końcu odkryłam jak się sprawdza statystykę wątku - ale żem zaszalała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1456079413055.jpg (49,9 KB, 26 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 18:36   #2453
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
handlara napisała w aukcji, ze primer z boxa ma 4ml


Lidia młoda dalej tylko je i śpi? Jak sie czujesz?
Dzięki ja czuje się dobrze dużo szybciej wróciłam do siebie niż po pierwszej cesarce nawet dzisiaj byłam na chwilę na shoppingu w rossmanie chciałam sobie kupić coś takiego:
http://www.rossmann.pl/Produkt/Soxo-...8700,2795,5487
ale u mnie tego nie było niestety może któraś miała to? ciekawe czy fajne, ja chcę sobie kupić

A mała śpi i je nadal jest zupełnie bezproblemowa ale żeby nie było tak pięknie to niestety moją 18 miesięczna córeczka nie przyjęła dzidziusia najlepiej i się zrobiła dużo bardziej problemowa ale mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu

Edytowane przez Lidia1984
Czas edycji: 2016-02-21 o 18:39
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 18:42   #2454
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość

A mała śpi i je nadal jest zupełnie bezproblemowa ale żeby nie było tak pięknie to niestety moją 18 miesięczna córeczka nie przyjęła dzidziusia najlepiej i się zrobiła dużo bardziej problemowa ale mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu
Super! To fajnie, że Mała jest taka spokojna i możesz chociaż trochę odetchnąć po porodzie. Oby tak dalej
A starsza zazdrosna o siostrę? Chce Cię tylko dla siebie?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 18:44   #2455
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
MAC ma szeroką gamę kolorystyczną, więc myślę, że znajdziesz odpowiedni kolor dla siebie
NC 15 za ciemne, a NW 13 i 10 za różowe
Cera mi zjaśniała, bo kiedyś nc 15 było w miarę ok.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 18:48   #2456
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
nie wiem nawet jaki ta czarna pianka ma skład, ale kiedyś obczajałam niebieską i była składowo bardzo ok
Słodki jezusie, przepisywanie to będzie koszmar ...
Wszystkie składy jakie znalazłam w necie dotyczyły białej wersji, chyba jest najbardziej popularna.

Ok, czarna jest taka:
water, sodium c14-16 olefin sulfonate, illite kaolin, magnesium aluminum silica, sodium cocoamphoacetate, glycerin, cetearyl alcohol, cetearyl alcohol, glyceryl stearate, diatomaceous earth (microalgae), microcrystaline celulose, cocamidapropylhydroxysult aine, phytic acid, euterpe oleracea frit extract, punica granatum fruit extract, paulinia cupana seed extract, malpighia punicifolia (acerola) fruitextract, hydrolized quinoa, hydrolized linseed seed, camelia sinesis leaf powder, ginkgo biloba leaf extract, disodium adenosine triphospate algin, kearatinose, carica papaya fruit extract, camelia sinesis leaf extract, toco pheryl acetate, garcinia mangostana fruit extract, ascorbyl palmitate, coffee arabica seed extract, lycium barbarum fruit extract, morinda citrifolia fruit extract, withania somnisfera root extract, maltodextrin, licorice fruit extract, moringa oleifera leaf extract, vetiveria zizanoides root extract, lavender flower/leaf/steam extract, elettaria cardamomum seed extract, apple fruit extract, raspberry fruit extract, ganaga odorata flower extract, bitter orange flower extract, cucumis melo cantalupensis fruit extract, cucumber fruit extract, cupressus sampervirens leaf oil, fucus vesiculosus extract, jasmine flower extract, rose extract, rosemary leaf extract, triethyl citrate, sage leaf extract, sandalwood wood extract, fragrance, hexyl cinnamal, linalool, limonene, phenoxyethanol, xanten gum, ethylhexylglycerin




Mega długi ten skład, to mi się nie spodobało na pierwszy rzut oka. Ale w środku bardzo dużo naturalnych rzeczy.

Powiedz co Ty osobiście o niej myślisz

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
No z tym, że próbkę to ja dostanę na góra dwa razy, a podkład ocenia się po kilku tygodniach najlepiej Miałam ochotę kliknąć w ciemno i jak coś to zwrócić, ale boję się zapychania
Ja dostałam próbkę do słoiczka, spokojny tydzień używania. Coś mi w tym podkładzie nie grało - choć mnie akurat nie zapychał (a to dziwota).

Na całe szczęście skończyłam eksperymenty z podkładami. Używam już tylko klasycznego DW Estee.

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale się wypowiem: no fajna, myje, dobrze sprawdza się z Clarisoniciem, ale za tę cenę nie będę jej kupować, bo dupska nie urywa. I denerwuje mnie te pompka, która wiecznie się zacina. W pełnowymiarowej było to samo
Super, że piszesz. Właśnie z Clarisoniciem będę używać
Tylko lipa, że pompka daje dupy. To strasznie wkurzające. Już i tak mam codziennie gimnastykę z pompowaniem żelu z kwasem Norela
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 18:49   #2457
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
NC 15 za ciemne, a NW 13 i 10 za różowe
Uuu to rzeczywiście słabo musisz mieć naprawdę alabastrową cerę, jeśli NC15 jest za ciemne dla mnie NC15-20 jest ok
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 18:59   #2458
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Uuu to rzeczywiście słabo musisz mieć naprawdę alabastrową cerę, jeśli NC15 jest za ciemne dla mnie NC15-20 jest ok
No TM 005 jest biały praktycznie Jeszcze nowa wersja Loreal True Match N1 jest ok kolorostycznie
Czytam opinie o Studio Fix i takie seee na KWC
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:05   #2459
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Niestety, ale oddaję. Nie umiem sprzedawać ciuchów- schodzą za grosze a najchętniej ktoś chciałby za darmo i jeszcze zapłać za przesyłkę A mam ciuchy wręcz w stanie idealnym- wszystko, co poplamione, zaciągnięte, coś co straciło fason zużywam do sprzątania, mycia okien itd. To już wolę oddać biedniejszej rodzinie, którą znam i wiem, że im się przydadzą, ucieszą się i będą szanować.
Wystawiałam na olx w opcji ZAMIENIĘ na cokolwiek. Przez rok nikt się nie zgłosił, oprócz osób, które chciały za darmo lub które chciały wyłudzić ubrania z wysyłką, pisząc, że zaraz wpłacą. Przestałam wierzyć w "biednych ludzi" z dostępem do Internetu. Moja cierpliwość się skończyła, jak zobaczyłam, jakimi samochodami ludzie podjeżdżają, żeby odebrać rzeczy za darmo. Wymieniałam się też na słodycze, które chciałam zanieść dla dzieci ze szpitala i ludzie próbowali mi wcisnąć przeterminowane czekolady.
Niektóre rzeczy zanosiłam do Domu Samotnej Matki, ale tam zakonnice powiedziały mi "Z Bogiem", że ubrań nie mają gdzie trzymać i przyjmują tylko pieluchy, mleko i kosmetyki dla dzieci. Więc zaniosłam do ośrodka opiekuńczego i schroniska dla bezdomnych.

Z resztą rzeczy nie mam pomysłu co zrobić, bo wystawianie na allegro średnio mi się widzi. Ostatnio umówiłam się na SWAP PARTY, ale nie doszło do skutku. Dlatego właśnie pytam.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-21 o 19:07
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 19:07   #2460
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Na takie pozapalne, czerwone ślady fajna jest witamina C, albo małe dawki witaminy A, i wszystko co łagodzące i kojące jak np aloes, plus delikatne kwasy.
Mi kilka lat temu bardzo pomogły sera z witaminą C właśnie.

Ale to do przebarwień posłonecznych, brązowych. Zresztą na takie przebarwienia kosmetyki raczej i tak nie działają
A wiesz może co można poradzić na przebarwienia posłoneczne? W ciąży mi się zrobiły 3 takie brązowe kropki koło oka i właśnie też kombinuję jak się tego pozbyć
Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Super! To fajnie, że Mała jest taka spokojna i możesz chociaż trochę odetchnąć po porodzie. Oby tak dalej
A starsza zazdrosna o siostrę? Chce Cię tylko dla siebie?
Też się cieszę, że jest taka spokojna, bo inaczej to ciężko by było A starsza jeszcze nie zauważyła jak fajnie mieć siostrę i obrażona na mnie jest za to, że wróciłam do domu z niespodzianką i nie pozwala mężowi zbliżyć się do dzidziusia

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Pojechałam kupić sobie buty, chciałam szpile z platformą 2,5cm w kolorze nude, wróciłam z jeansami i fioletową bluzą pumy
Tż pojechał po koszulę a wrócił z bluzą i spodniami pumy, stwierdził, że jak już jest na diecie, kupił teraz dresik to może weźmie się za sport Nie kupiliśmy kompletnie nic z tego po co jechaliśmy
Bo to tak jest, że zawsze się kupi nie to po co się pójdzie
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.