Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-06, 08:36   #2911
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Kyo, a to wiadomo. Tzn. wysyp, bo takie suplementy jak drożdże czy bratek wypychają wszystko na zewnątrz żeby oczyścić cerę. Mi jak jadłam bratek wszystko powyłaziło, wyglądałam okropnie, ale chyba lepsze to niż co chwilę jakaś nowa niespodzianka.
Teraz wcinam drożdże piwowarskie w tabletkach. A już się wystraszyłam, że o czymś nie wiem...
Tylko się boję bardziej niż dziewczyny z trądzikiem, bo moim wysypem kieruje bakteria w brzucholu
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 11:51   #2912
usiawusia
Raczkowanie
 
Avatar usiawusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 151
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

kurde, laski ale sobie nagniotłam wczoraj twarz dupa ze mnie!! powiedzcie mi czego mogę uzyć by szybko mi poschodziły moje rozdrapane krostki??? acnederm?? czy cos innego??? mam masc cynkową ale ona nie koniecznie dziala, a nawet odwrotny efekt daje bo chyba wyciaga te syfki
ratujcie mnie bo w sobote musze wygladac przyzwoicie
usiawusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 12:03   #2913
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

nioe tylko z ciebie dupa, ja se plecy powyciskalam cale podrapalam!!!
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 12:09   #2914
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

A no tak cynkowa wysusza i też czasem wyciąga. Ja wycisnęłam sobie lekko krostę i posmarowałam ją maścią cynkową, za jakiś czas to co było w środku ładnie "wyskoczyło" bez mojej ingerencji i haratania twarzy.
Co to ran... żadnej cudownej maści nie ma, ale warto wpaść spytać do apteki
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 12:17   #2915
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Co do drożdży to mój brat nieźle przytył po nich.
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 16:29   #2916
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Po drożdżach? :O
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 18:29   #2917
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ranki po wyciskaniu dobrze jest przemywać woda utlenioną... trochę szybciej się goją no i przy okazji odkazi się wszystko Można tez je potem smarować maścią z witaminą A - tez pomaga. Jedno i drugie do kupienia w aptece za grosze

A ja teraz smaruję się tonikiem z kwasem migdałowym i przynajmniej nie mam już problemu z wypryskami niestety wągrów ciągle mam tyle samo, a jak je cisnę, to mam później takie same strupy jak po pryszczach tyklo po tym kwasku gorzej mi się to goi, ale co zrobić... nie ma to jak nałóg
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 18:37   #2918
--vanilla--
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 50
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

tulula a twój brat pił drożdże czy łykał w tabletkach?
--vanilla-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 21:13   #2919
Kyo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 20
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja kiedyś brałam drożdże w tabletkach, ale nie zauważyłam praktycznie żadnych efektów, no i trzeba było je zjadać garściami. Nie wiem czy tylko to sobie wmawiam, ale mam wrażenie, że jak się pomęczę i wypiję te drożdże to lepiej działają. I nie zauważyłam absolutnie, żebym przytyła po nich chociaż gram.
Kyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 22:50   #2920
--vanilla--
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 50
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

KYO - a jak przygotowujesz je do picia? Zalewasz całą kostkę gorącą / wrzącą wodą i wypijasz raz dziennie?
--vanilla-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 12:49   #2921
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

właśnie sobie przypomnialam o maści tranowej pomaga. Bynajm,niej mnie, ale teraz już mnie... może się skóra przyzwyczaiła do niej? Wali jak nie wiem, ale czego się nie robi...
I muszę coś znaleźć na wągry
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 16:29   #2922
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Moje mikrozaskórniki na nosie nigdy mnie nie opuszczą ;/ hehe. CHyba, że po zabiegu laserowym ;/ a na to trzeba mieć pieniądze.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 17:41   #2923
Kyo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 20
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Vanilla, ok. 1/4 kostki łamię na drobne kawałki i zalewam wrzątkiem, tak z pół szklanki. Jak wystygnie to piję zapijając wodą, bo troszkę niedobre :P
Kyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 18:08   #2924
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Bleeee, ale masakra
Ja kiedyś rano postanowiłam na czczo wypijać szklankę wody z cytryną... wypiłam pół i było mi strasznie nie dobrze :P To ciekawe co by było gdybym chciała wypić drożdże
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 19:47   #2925
--vanilla--
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 50
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Dzięki KYO, jutro spróbuję, bo dzisiaj już troszkę późno i raczej nie znajdę drożdży
--vanilla-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 13:46   #2926
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Wena90, czułaś się źle, bo zalałaś pusty żołądek kwasem - wyjątkowo niezdrowa kuracja odchudzająca. Drożdże są niesmaczne i śmierdolące, ale przynajmniej nie wypalą ci wrzodów więc nie powinno być tak źle
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 15:22   #2927
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
właśnie sobie przypomnialam o maści tranowej pomaga. Bynajm,niej mnie, ale teraz już mnie... może się skóra przyzwyczaiła do niej? Wali jak nie wiem, ale czego się nie robi...
I muszę coś znaleźć na wągry
Jak znajdziesz to daj znać, też mam masę wągrów i nie wiem co z nimi zrobić
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 09:53   #2928
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Wątpie, że znajdę ;D a co do drożdży- jadłam raz z wodą i z cukrem. Prawie zwróciłam do zlewu : o jedyna moja przygoda z drożdzami w życiu... ale nie wiem czy nie spróbować...
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 15:40   #2929
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

jeśli zamierzacie pić drożdże to przede wszystkim zalewajcie je wrzącą wodą! Bo trzeba je 'zabić' przed wypiciem... Inaczej zaczną 'rosnąć' w brzuchu i zanim kwasy w żołądku sobie z nimi poradzą nudności murowane. A jak sobie zafundujecie coś takiego codziennie to tylko krzywdę sobie można zrobić...
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 20:29   #2930
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Widzę, że nie jestem sama... Wyciskanie to również moja zmora, mimo, że moja twarz wygląda później jak... same dobrze wiecie jak wygląda, prawda? to i tak nie mogę się powstrzymać!!!! To jakiś koszmar! Ale od dziś koniec, choć nie wiem jak długo wytrzymam za każdym razem gdy spojrze w lustro i widzę te okropne wągry(jest ich strasznie dużo!!!) przystępuję do "ataku" a później masakra i jest jeszcze gorzej ech... oprócz wągrów twarz w czerwone cętki- same blizny po tym wyciskaniu! Tydzień temu kupiłam krem Himalaya na zaskórniki i nie wiem czy to się dzieje naprawdę czy już sobie wmawiam, ale skóra staję się miękka a zaskórniki zjaśniały. Zobaczymy jak będzie po dłuższej kuracji czy któraś z Was używała tego kremu? (przepraszam, ale nie byłam wstanie przeczytać całego wątku)
Pozdrawiam
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 21:47   #2931
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja sie podrapalam na brodzie
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 11:20   #2932
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Dla mnie jedyną metodą na niewyciskanie jest pozbycie sie wszystkiego co można wycisnąć... puki to będzie, to wiadomo, będę cisnąć
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 15:49   #2933
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

kasia083, to po co każą pić na czczo takie coś haha bleee... A mi nie chodzi o to, że drożdże mi coś zrobią tylko, że puszczę pawia z niesmaku :p
A dziś jakaś mała krosta mi wyskoczyła i się złoszczę, bo stres maturalny wpływa na moją chorobę, a to na moją brodę... trza było wycisnąć ;|

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2009-05-11 o 15:51
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 18:43   #2934
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

A kto ci kazał to pić?
Spokojnie z tym stresem przedmaturalnym Będzie dobrze
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 20:33   #2935
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Dokonałam przerażającego odkrycia. Chyba filtr Lirene mnie zapycha i to przez niego wyskakują mi te okropne gule Nie filtrowałam się przez ok. 2-3 tygodnie i było w miarę w porządku. Teraz znowu wróciłam do filtra i po kilku dniach pojawiła mi się ogromna gula na policzku. Chyba muszę odstawić.
Co ja pocznę bez filtra, a lato tuż tuż.


A wracając do tematu to zauważyłam jedną nieprzyjemną rzecz związaną z wyciskaniem. Gdy idę na zakupy do sklepu i mam twarz "normalną", to kasjerki są bardzo miłe (dzień dobry, proszę, dziękuję itd.), a jak ma twarz "pomasakrową" to zazwyczaj jest tylko "proszę" i traktują mnie prawie jak dziecko. Też tak macie?
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 21:11   #2936
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Dla mnie jedyną metodą na niewyciskanie jest pozbycie sie wszystkiego co można wycisnąć... puki to będzie, to wiadomo, będę cisnąć
Dokładnie
ja dzień przed coś jakby randką się powyciskałam i biedny chłopak zamiast twarzy oglądał lawinę strupów... sic! nic dziwnego że jestem wiecznie sama.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 21:22   #2937
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja jak sie powyciskam, to potem kładę na siebie tonę pudru, korektor i dopiero wychodzę do ludzi.

Zmian w zachowaniu ludzi nie zauważyłam, ale wiadomo, myśl o tym, że jestem spuchnięta tez robi swoje.
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 07:07   #2938
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez AppleGirl Pokaż wiadomość
Dokonałam przerażającego odkrycia. Chyba filtr Lirene mnie zapycha i to przez niego wyskakują mi te okropne gule Nie filtrowałam się przez ok. 2-3 tygodnie i było w miarę w porządku. Teraz znowu wróciłam do filtra i po kilku dniach pojawiła mi się ogromna gula na policzku. Chyba muszę odstawić.
Co ja pocznę bez filtra, a lato tuż tuż.
No to pewnie trzeba zainwestować w nowy? Jakiś do cery trądzikowej i może tym razem z apteki, a nie z drogerii? U mnie już od dawna jedynym kosmetykiem drogeryjnym, jakie stosuję do twarzy jest puder, poza tym wszystko apteczne.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 09:14   #2939
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
A kto ci kazał to pić?
Przecież to jest tzw. eliksir pięknej skóry Nie czytałaś o tym?
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 20:40   #2940
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

czesc dziewczyny, ja tu ostatnio tylko dorzucam trzy grosze, to moze dla odmiany napisze co u mnie.

Tak ogolnie to wysyp na zmiane z luszczeniem sie :/ Czyli bez zmian (choc wtedy to chyba bylo bardziej kontrolowane? juz sama nie wiem) Troche niefortunnie wybralam sobie czas na poczatki z pokrzywa, bo nie widzę jak mi sluzy zorac i humektan (2 nowe srodki w pielegnacji), ale w sumie to powinnam sie przyzwyczaic, bo wielkiej roznicy w porownaniu do poprzedniego zestawu z locacidem nie ma. Najgorsze, ze wieczorem klade sie np tylko z mascia na tych ropniakach (Zorac mam uzywac tylko z 3-4 dni), niby z reszta skory jest ok, potem rano to zmywam, wysuszam - wciaz ok. Smaruję (przemywam, jak tonikiem) się ta mikstorą poranną - wciąż ok. Nałożę podkład, a tu się okazuje, ze np pół policzka mi się łuszczy. Z locacidem to przynajmniej po obudzeniu widzialam, ze nie jest ok - a tu tak znienacka. Nie wiem kto podsunal lekarce pomysl, zebym rano sie smarowala tym czyms po umyciu... (kwas salicylowy + borowy), bo chyba nie od Zoracu, tylko od tego mam potem znienacka takie niespodzianki (czasem np pojawia sie to dopiero w ciagu dnia!). No a poza tym...
Co 3-4 dni mam 2 nowe gule, szybko dojrzewaja, potem sie nad nimi pastwie, a potem tydzien chodze ze strupem. Aż dziw, ze blizn nie ma (zaczynam sie pilnowac, zeby nie przegiąć z dłubaniem, bo blizn najbardziej sie boje). Ale wyciskam.. staram sie humanitarnie, tylko tyle ile trzeba (np takie dojrzale bialasy), ale wiadomo jak to jest - roznie wychodzi. Przyznam, ze probowalam przez chusteczke 2x i za kazdym razem konczylo sie to katastrofa. Bo nie dosc, ze nie docisnelam do konca, to jeszcze zdarlam spory plat skory wokol. I tak oto: strup gojacy sie 3 dni, pod strupem dojrzewajacy pryszcz, ktory wylazi po 5, a potem kolejny tydzien, kiedy tuszuje (bezskutecznie) niedoskonalosci.

Ja sie powoli zalamuje. Kurka, stara sie robie, chlopa nie mam, ale ktory na mnie spojrzy, jak ja tak wygladam:/ Niby tych samych podkladow uzywam, a mam wrazenie, ze coraz mniej zakrywają No a poza tym moja twarz od tego zluszczania nabrala takiego trupio bialego koloru... Są momenty, ze moja szyja jest ciemniejsza! naprawde poszlabym na solarium, nie jestem jakims wrogiem opalonej skory, zwlaszcza, jesli sie wyglada jak trup (jak ja - nijakie wlosy, chuda jak patyk i jeszcze blada...), ale wiem, ze mi nie wolno ;/ A nie ma mnie nawet kto podniesc na duchu, bo taki jest cholerny kult opalonego ciala.
A jak patrze wokol, to w dodatku kurna NIKT nie wie co to znaczy problem z tradzikiem. Zadna z dziewczyn wokol mnie (a wcale tak malo ich nie ma) nie ma nawet rozszerzonych porow (przynajmniej nie dojrzalam), co dopiero mowic o tradziku....
Czuje sie jakby patrzyli na mnie jak na zaniedbaną:/ A gdyby zobaczyli ile rzeczy robilam dotychczas, a ile wciaz probuje z nadzieja na polepszenie ("robienie nic" też próbowałam - nie pomagało), to by nie uwierzyli...
Przeciez jakby ktoś "normalny" używal tylu mocnych kwasow, to by mu juz skora do kosci zeszla... :|

ech. pomarudzilam. Trzymajcie sie
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.