Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-30, 15:28   #1
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91

Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!


Witam wszystkich użytkowników. Chciałabym założyć wątek na temat farby feria loreal kolor mango, a dokładniej żeby kolor był naprawdę rudy, bez czerwieni. Posyłajcie zdjęcia, marzy mi się rudy kolorek, a nawet fryzjerzy nie potrafią u mnie go wydobyć. Mam odrosty ciemny blond, a reszta jasny brąz z resztkami czerwieni, jakby feria pokryła? wyjdzie jednolicie? błagam o odpowiedź i poślijcie zjęcia... Marzy mi się wreszcie jeden ładny kolor a nie cała paleta, a słyszałam, że ta feria jest dobrą farbą.

Edytowane przez eveline7
Czas edycji: 2008-10-30 o 17:54
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 02:00   #2
alecrim9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

ochhh mi tez sie ten kolor strrrrrrasznie podobaaaa !!!!!!!!
ja niestety mam czarne wlosy ale kurcze... jestem w stanie nawet pojsc do fryzjera zeby mi taki wyszedl wklejcie wklejcie bo chciałabym zobaczyc........
alecrim9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 03:28   #3
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Ta to dobra farba, ale dla kazdego co innego. Ja farbowalam juz dawno czerwienia (Juz nie pamietam jaki to odcien dokladnie byl) i wyszla super-za to odsiwzacz koloru-lipa. Farbowalam tez blond i takze lipa. Aha i ciemnym fioletem, jakkolwiek on sie w tej marce nazywa, tez farbowalam i, strasznei zaczely mi wypadac wlosy. No, a co do farbowania na rudo z czerni, to byla dziewczyna kolegi miala swoje kruczoczarne naturalne wlosy, a tu nagle widze ja w ognistym rudym. A wlosy wygladaly na niezniszczone. Wiec da sie widac z czarnych w jasniejsze.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 04:45   #4
ruudex
Raczkowanie
 
Avatar ruudex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 39
GG do ruudex
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

OOO, w końcu jakiś wątek dla mnie Szczerze mówiąc, rudy to od zawsze był mój wymarzony kolor. Najpierw z brązu farbowałam się farbą Palette XXL Color - Płomienny Feniks, rudość owszem, ale niestety włosy zniszczone. Przerzuciłam się na Loreal'a i co? Jest wspaniale. W załączniku moje włosy ok. 1,5 tygodnia po farbowaniu, na początku kolor jest dużo bardziej intensywny, niestety bardzo szybko się zmywa..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3377.jpg (53,7 KB, 6382 załadowań)
__________________
"Na samą myśl, że muszę kimś zostać, ogarniał mnie nie tylko strach, ale wręcz mdłości. Nie mogłem znieść myśli, że zostanę prawnikiem, radnym, inżynierem czy czymś takim. Ożenię się, będę miał dzieci, dam się złapać w strukturę rodzinną. (...) Niemożliwa sprawa."

ruudex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 09:43   #5
alecrim9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Jest jeden wątek w którym joaś905 wkleila naaaaaajlepsiejsze zdjęcie i jedna z diewczyn pisała że właśnie z bardzo ciemnego brązu odrazu jej złapał ten kolor. Chociaż już nie pamiętam czy z dekoloryzacją czy bez. Wklejam linka do wątku i powtórzę zdjęcie:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=300131


achhh no nie mogę się napatrzeć. Aż sobie wydrukuję na wszelki wypadek

Edytowane przez alecrim9999
Czas edycji: 2009-04-12 o 14:48
alecrim9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 11:38   #6
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

jeśli masz na wlosach czerwien to niestety ale miedziany odcien jej nie pokryje - czerwonawe refleksy beda wylazic.

ja nie bylam zadowolona z Mango, farbuje wlosy zwykle Majirelem 7.44 czyli prawie taki sam odcien jak Mango, raz skusilam sie i polozylam to na odrost (naturalny jasny brąz). Farba powinna podjasnic wlosy o jeden ton i nadać rudy odcien, niestety skonczylo sie tylko na nadaniu naturalnemu odrostowi lekko rudawego refleksu bez podjasnienia.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 12:11   #7
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Prześliczny jest ten kolor! Dziewczyny, jak sądzicie, czy ta farba wyjdzie na rozjaśnianych włosach? Nie są przesuszone, tylko trochę wypadają, choć to może być wina zimy, bo ostatni raz rozjaśniałam je kilka miesięcy temu (odrostów nie widać, bo robię kąpiel odbarwiającą raz na 2,5 miesiąca).

Podoba mi się też strasznie kolor ze zdjęcia, które pokazała alecrim, ale takigo mi się pewnie nigdy nie uda uzyskać O.o
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 12:18   #8
alecrim9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

cudny jest......... zwlaszcza z tym fioletem... juz widze siebie, swoja biala skore, biale zeby, geste czarne rzesy, fioletowa slodka sukienke i te ruuuuude wlosy
alecrim9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 09:28   #9
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Smile Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez ruudex Pokaż wiadomość
OOO, w końcu jakiś wątek dla mnie Szczerze mówiąc, rudy to od zawsze był mój wymarzony kolor. Najpierw z brązu farbowałam się farbą Palette XXL Color - Płomienny Feniks, rudość owszem, ale niestety włosy zniszczone. Przerzuciłam się na Loreal'a i co? Jest wspaniale. W załączniku moje włosy ok. 1,5 tygodnia po farbowaniu, na początku kolor jest dużo bardziej intensywny, niestety bardzo szybko się zmywa..
Jejku, piękny masz ten kolor. Napisz dokładnie jaką farbą z loreala farbujesz. pozdrawiam
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 11:52   #10
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Sasame Pokaż wiadomość
Prześliczny jest ten kolor! Dziewczyny, jak sądzicie, czy ta farba wyjdzie na rozjaśnianych włosach? Nie są przesuszone, tylko trochę wypadają, choć to może być wina zimy, bo ostatni raz rozjaśniałam je kilka miesięcy temu (odrostów nie widać, bo robię kąpiel odbarwiającą raz na 2,5 miesiąca).

Podoba mi się też strasznie kolor ze zdjęcia, które pokazała alecrim, ale takigo mi się pewnie nigdy nie uda uzyskać O.o
Wiesz co, obawiam się, że na rozjaśnianych włosach mógłby ci wyjść różowy, słyszałam już o takich przypadkach. Musiałabyś sobie zrobić najpierw jakiś podkład np. szamponem o podobnym odcieniu, wiem, że fryzjerzy tak robią. Poza tym na rozjaśnianych włosach kolor bardzo szybko się wypłukuje, potrzeba parę razy farbować zanim kolor wejdzie we włosy i zostanie tam na dłużej, choć co do rudości to one mają tendencje do szybkiego wypłukiwania, więc kolor i tak nie będzie bardzo trwały. To moje zdanie nie wiem na ile ci pomogłam. Pozdrawiam

Edytowane przez eveline7
Czas edycji: 2009-01-09 o 12:03
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 14:09   #11
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez eveline7 Pokaż wiadomość
Wisz co, obawiam się, że na rozjaśnianych włosach mógłby ci wyjść różowy, słyszałam już o takich przypadkach. Musiałabyś sobie zrobić najpierw jakiś podkład np. szamponem o podobnym odcieni, wiem, że fryzjerzy tak robią. Poza tym na rozjaśnianych włosach kolor bardzo szybko się wypłukuje, potrzeba parę razy farbować zanim kolor wejdzie we włosy i zostanie tam na dłużej, choć co do rudości to one mają tendencje do szybkiego wypłukiwania, więc kolor i tak nie będzie bardzo trwały. To moje zdanie nie wiem na ile ci pomogłam. Pozdrawiam
Właśnie stąd moje obawy, bo kiedyś położyłam jasny brąz na rozjaśnianych i po jednym umyciu zrobił się z nich ciepły średni blond >.> Heh, sądzę, że w takim razie zostaje mi tylko wizyta u fryzjera, bo niedługo zaczynam staż i nie chcę być zmuszona do pójścia do pracy z różowymi/pomarańczowymi włosami... Ewentualnie zrobię najpierw próbę na wąskim pasemku i jak nie wyjdzie, to trudno.
Dziękuję za odpowiedź
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 14:10   #12
ruudex
Raczkowanie
 
Avatar ruudex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 39
GG do ruudex
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez eveline7 Pokaż wiadomość
Jejku, piękny masz ten kolor. Napisz dokładnie jaką farbą z loreala farbujesz. pozdrawiam
Dokładnie taką jak w tytule wątku, kolor Mango na początku jest bardziej intensywny, taki jak mam na zdjęciu jest dopiero po 1,5 tygodnia
pozdrawiam także
__________________
"Na samą myśl, że muszę kimś zostać, ogarniał mnie nie tylko strach, ale wręcz mdłości. Nie mogłem znieść myśli, że zostanę prawnikiem, radnym, inżynierem czy czymś takim. Ożenię się, będę miał dzieci, dam się złapać w strukturę rodzinną. (...) Niemożliwa sprawa."

ruudex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 11:56   #13
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

i

Edytowane przez eveline7
Czas edycji: 2009-01-09 o 12:07
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 12:01   #14
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez ruudex Pokaż wiadomość
Dokładnie taką jak w tytule wątku, kolor Mango na początku jest bardziej intensywny, taki jak mam na zdjęciu jest dopiero po 1,5 tygodnia
pozdrawiam także
Ja zrobiłam sobie próbę tym kolorem jakiś czas temu i wyszedł czerwony. Robiłam też próbę mojej siostrze na naturalnych włosach i w ogóle nie wyszedł, była tylko poświata czerwona, więc odpuściłam. Nie mam pojęcia dlaczego tak wyszło. Ja próbowałam na wcześniej już farbowanych włosach, więc może dlatego. Jaki miałaś pod spodem kolor? Ten co napisałaś z palete? I po ilu farbowaniach ci tak dobrze złapał? Pozdrawiam
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 19:20   #15
Schnitte
Raczkowanie
 
Avatar Schnitte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań miasto doznań ponoć
Wiadomości: 86
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

piękny kolor! przyłaczam sie do pytań powyzej;d
__________________
tell them the fairytale gone bad.
Schnitte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:08   #16
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Hej to ja. Pokusiło mnie coś i zafarbowałam się mango, kolor wyszedł pod czerwień, mam nadzieje, że się wypłucze na rudy. Mówię wam nie mogę za nic mieć wymarzonego rudego, bo zawsze ta czerwień zwycięży. Chyba wrócę do brązu.
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 19:46   #17
Schnitte
Raczkowanie
 
Avatar Schnitte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań miasto doznań ponoć
Wiadomości: 86
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

No to czekam na relację, na pewno się wypłucze... Rudy zawsze się wypłukuje
__________________
tell them the fairytale gone bad.
Schnitte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 16:38   #18
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Smile Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Kupiłam sobie dziś farbę recital preference złoty bursztyn. Kusi mnie,, żeby już zrobić, ale poczekam chyba aż się trochę ten rudy wypłucze bo może nie wyjść tak jak powinno. O włosy się nie martwię bo krótkie Rezygnuję z rudego bo zbyt wiele nerw ow mnie to kosztuje. A mężowi i tak bardziej podobam się w ciemnych. Ale czekam na wasze recenzje odnośnie tego kolorku. Pozdrawiam
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 20:08   #19
Schnitte
Raczkowanie
 
Avatar Schnitte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań miasto doznań ponoć
Wiadomości: 86
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

ej mam pytanie, gdzie w internecie można kupić tą ferię? bo wątpię,żeby była dostępna w normalnych sklepach...
__________________
tell them the fairytale gone bad.
Schnitte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 21:45   #20
ruudex
Raczkowanie
 
Avatar ruudex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 39
GG do ruudex
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Jest na pewno dostępna w Naturach i Rossmanach, przynajmniej ja się tam zaopatruję
Dziś wieczór jeszcze czeka mnie farbowanko, jutro wrzucę zdjęcia koloru "na świeżo".
__________________
"Na samą myśl, że muszę kimś zostać, ogarniał mnie nie tylko strach, ale wręcz mdłości. Nie mogłem znieść myśli, że zostanę prawnikiem, radnym, inżynierem czy czymś takim. Ożenię się, będę miał dzieci, dam się złapać w strukturę rodzinną. (...) Niemożliwa sprawa."

ruudex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 13:50   #21
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Hej, mam pytanie co do tego odcienia. Mam włosy takie pomiędzy ciemnym blondem a rudym (po farbowaniu bursztynem Castinga) i chciałabym uzyskać bardziej intensywny rudy (ale broń Boże czerwony!). Myślicie, że uda mi się uzyskać taki kolor stosując Mango czy poleciłybyście inną farbę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dontknow.jpg (31,6 KB, 1685 załadowań)
__________________



Edytowane przez *Antoinette*
Czas edycji: 2009-01-18 o 13:53
*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 13:55   #22
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie co do tego odcienia. Mam włosy takie pomiędzy ciemnym blondem a rudym (po farbowaniu bursztynem Castinga) i chciałabym uzyskać bardziej intensywny rudy (ale broń Boże czewony!). Myślicie, że uda mi się uzyskać taki kolor stosując Mango?
Mi wyszedł pod czerwień, ruudex wyszedł fajny rudy. Zależy od włosów pewnie, od grubości, itp. Próbuj, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Pozdrawiam
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 18:16   #23
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

No tak, chyba pozostaje mi tylko poddać się próbie
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 18:52   #24
Schnitte
Raczkowanie
 
Avatar Schnitte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań miasto doznań ponoć
Wiadomości: 86
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

zależy od grubości tzn że co? wyjdą bardziej czerwone czy mniej? bo ja mam grube :d
__________________
tell them the fairytale gone bad.
Schnitte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 20:55   #25
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Naszło mnie znowu na rudości i przypomniałam sobie o super farbach z Ferii Niestety zgubiłam gdzieś kartoniki z opakowań, z resztą color booster w tym czasie zmienił się na preference

Miałam odcień środkowy i ten po prawej - włosy naturalnie ciemny brąz. Kolor wyszedł super, szczególnie ten pośrodku, jak z opakowania Strasznie podobają mi się włosy Hayley z Paramore i chyba niedługo sobie taki zrobię Jak na razie mam blond balejaż + fioletowe pasemka haha Jak szaleć to szaleć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loreal-feria-preference-intensywne-kasztany-intensywny-mahoniowy~964713.jpg (6,3 KB, 1888 załadowań)
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 08:54   #26
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Schnitte Pokaż wiadomość
zależy od grubości tzn że co? wyjdą bardziej czerwone czy mniej? bo ja mam grube :d
No ja też mam grube i dużo, więc farba chyba gorzej wnika w głąb, nie wiem tak myślę. A może po prostu nie dane mi mieć rude włosy

Czy ktoś farbował może recital preference złoty bursztyn?
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 16:54   #27
na_tropie
Raczkowanie
 
Avatar na_tropie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
Naszło mnie znowu na rudości i przypomniałam sobie o super farbach z Ferii Niestety zgubiłam gdzieś kartoniki z opakowań, z resztą color booster w tym czasie zmienił się na preference

Miałam odcień środkowy i ten po prawej - włosy naturalnie ciemny brąz. Kolor wyszedł super, szczególnie ten pośrodku, jak z opakowania Strasznie podobają mi się włosy Hayley z Paramore i chyba niedługo sobie taki zrobię Jak na razie mam blond balejaż + fioletowe pasemka haha Jak szaleć to szaleć.
jaki miałaś kolor wyjściowy gdy farbowałaś ferią tą środkową - czystą miedzią? I jaki Ci wyszedł kolor - odblaskowo rudy czy taki w miare stonowany? i czy czasami nie był czerwony (tego się obawiam najbardziej sorki za skumulowaną ilość pytań
__________________
What if...? I only theorize :p
na_tropie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 18:07   #28
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez na_tropie Pokaż wiadomość
jaki miałaś kolor wyjściowy gdy farbowałaś ferią tą środkową - czystą miedzią? I jaki Ci wyszedł kolor - odblaskowo rudy czy taki w miare stonowany? i czy czasami nie był czerwony (tego się obawiam najbardziej sorki za skumulowaną ilość pytań
Miałam ciemny brąz - bardzo ciemny Najpierw zafarbowałam tą po prawej. Jak miałam już odrosty to zdecydowałam się na tą środkową. Kolor wyszedł o wiele bardziej widoczny niż ten za pierwszym razem, nie był odblaskowo rudy Raczej taki ładny, naturalny Wszystkim się podobał Nie był czerwony, raczej coś z jasnego brązu z elementami miedzi, naprawdę bardzo fajny kolorek Feria okazała się trafionym wyborem, dlatego korci mnie, żeby znowu się nią pofarbować

Jeśli masz w planach farbowanie Palette to stanowczo odradzam Raz skusiłam się na czarny, nie dość, że skóra głowy mnie piekła - zmyłam farbę po 10 minutach, a nie po 40 jak miałam trzymać - to jeszcze kolor wyszedł jakby mi ktoś za przeproszeniem nas*** na głowę
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:38   #29
na_tropie
Raczkowanie
 
Avatar na_tropie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
Miałam ciemny brąz - bardzo ciemny Najpierw zafarbowałam tą po prawej. Jak miałam już odrosty to zdecydowałam się na tą środkową. Kolor wyszedł o wiele bardziej widoczny niż ten za pierwszym razem, nie był odblaskowo rudy Raczej taki ładny, naturalny Wszystkim się podobał Nie był czerwony, raczej coś z jasnego brązu z elementami miedzi, naprawdę bardzo fajny kolorek Feria okazała się trafionym wyborem, dlatego korci mnie, żeby znowu się nią pofarbować

Jeśli masz w planach farbowanie Palette to stanowczo odradzam Raz skusiłam się na czarny, nie dość, że skóra głowy mnie piekła - zmyłam farbę po 10 minutach, a nie po 40 jak miałam trzymać - to jeszcze kolor wyszedł jakby mi ktoś za przeproszeniem nas*** na głowę
Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi naturalnie mam ciemnobrązowe włosy ale po wieloletnich farbowaniach teraz mam takie mahoniowe, w słońcu świecące na rudawo.. więc sądzę, że chyba ta feria powinna ładnie chwycić... chyba się skuszę i wypróbuję a co do palette to nawet przez myśl mi nie przeszło żeby jej użyć.. kiedyć miałam taki ulubiony kolor z tej serii 100% ale włosy po farbowaniu były tak zniszczone i suche mimo stosowania odżywek, więc z niej zrezygnowałam na rzecz garnierów, a ostatnio nutrisse miedziany mahoń.. teraz są dla mnie za mało rude, bo tą rudość to tylko w słońcu widać pora na jakąś zmianę zatem )
__________________
What if...? I only theorize :p
na_tropie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 10:24   #30
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Hej dziewczyny a ja mam pytanko,tez farbuje sie namiętnie ferią tą środkową,wyjściowe włoski to cieny brąz,kolor wychodzi cudny,identyczny jak na opakowaniu,ale powiedzcie mi-czy wam tez ta farba tak szybko sie zmywa?nie wiem,czy to zalezy od moich wlosow czy co,ale wystarczy doslownie kilka myc i kolorek znia
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-22 14:44:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.