Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 09:26   #1591
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
wlasnie jest taki no ale stwierdzilam, ze nie zaplacilabym za niego sobie, ale jak juz mam mozliwosc to sprobuje

ja tez mam niechec tzn czasami jeszcze cos mi wygrywa, np borghesowy zel, ale oficjalnie musze powiedziec, ze nie mam juz az takiego nalogu kosmetykowego z miliona rzeczy o ktorych tu piszecie - ja uznalam tylko, ze musze ten limitowany EL z rozgwiazda, a i tak nie jestem pewna, bo chce zobaczyc na zywo
przestalam nawet szukac 3 kolorowego shiseido, bo uznalam, ze ten mi jeszcze starczy na dlugo

szkoda tylko,ze nie jestem uzdrowiona i teraz oszczedzam pieknie kase, tylko i tak ja wydaje

majade, ja zaczynam egzamin o 14, ma to niby trwac 2 godziny, pociagi do poznania mam w zasadzie co chwile, wiec jakbys miala chec na jakas kawe czy cos, to wiesz
[i James tez oczywiscie ]
Aleź oczywiście ze próbuj!!Nawet nie ma o czym gadać

Chętnie bym poskandowała pod budynkiem "Ilios go, go, go" z pomponami, ale jadę jutro (jeśli trochę odtaje) na narty i mnie nie będzie w mieście buuuuu.


Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Bynajmniej
acha
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 09:32   #1592
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
wlasnie jest taki no ale stwierdzilam, ze nie zaplacilabym za niego sobie, ale jak juz mam mozliwosc to sprobuje

ja tez mam niechec tzn czasami jeszcze cos mi wygrywa, np borghesowy zel, ale oficjalnie musze powiedziec, ze nie mam juz az takiego nalogu kosmetykowego z miliona rzeczy o ktorych tu piszecie - ja uznalam tylko, ze musze ten limitowany EL z rozgwiazda, a i tak nie jestem pewna, bo chce zobaczyc na zywo
przestalam nawet szukac 3 kolorowego shiseido, bo uznalam, ze ten mi jeszcze starczy na dlugo

szkoda tylko,ze nie jestem uzdrowiona i teraz oszczedzam pieknie kase, tylko i tak ja wydaje

majade, ja zaczynam egzamin o 14, ma to niby trwac 2 godziny, pociagi do poznania mam w zasadzie co chwile, wiec jakbys miala chec na jakas kawe czy cos, to wiesz
[i James tez oczywiscie ]
a ja to juz nie

ja do ndz/pon jestem u rodzicow w sumie.

I siedzie przed kompem i wkladam na feelu cos do koszyka i kasuje, i wkladam i kasuje.... choroba jakas
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 09:35   #1593
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Iri zapomnialam, ze Ty tez Wro
Ty tez oczywiscie [wraz z Mala ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:36   #1594
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
mi się ostatnio niemal wysypały na głowę podczas porządków (trzymałam je w wielkim kartonie na wysokiej półce) i stwierdziłam, ze chyba mnie pogieło) Kilka zostawiłam, bo to jednak silniejsze ode mnie


ja mam ten "problem" że nic u mnie nie schodzi. Jestem wymoczkowatej urody, jeden podkład mam na ponad rok, w różu nie ma szans zobaczyć wyżłobienia. Nakupowałam za złotych czasów truskawy pełno ślicznych rzeczy i większość leży, a ja mam stale ochotę na nowe (i nie wiem po co mi to). Stwierdziłam, ze podgonię zużywanie, inaczej zaraz będę musiała wywalać to, co już mam.
Aż sprawdziłam, czy to czasem nie mój wpis. Jakbym o sobie czytała, tylko podkładów nie używam już w ogóle, więc zaprzestałam ich kupowania. Pudełka też mam poupychane, ostatnio robiłam czystkę, bo nie mam ich już gdzie chować. Z kilkoma nie mogłam się rozstać, schowałam więc pod regał i wmawiam sobie, że wyrzuciłam:brzyd al:.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:49   #1595
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość

Też się czaję na te czabsy Jaki to kolor ten arbuzowy (pewnie arbuzowy )? A może da się wrzucić fotkę i na łapce słocza ? Jakie jeszcze kolory masz na oku ?
Oj nie zrobię zdjęcia, bo aparat pożyczyłam
Muszę powiedzieć na podstawie 2 dni używania, że jestem zadowolona i chcem jeszcze
Jeszcze mi się chce 2 kolory.
Chunky Cherry
Super Strawberry
Chociaż na stronei sklepu internetowego Douglasa są zupełnie inne kolory Czyżby one były już od dawna, a teraz wyszły tylko nowe kolory


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
jejku, Mariolu, wiem co czujesz... Łaczę się. Ale pomyśl, czy wyżywanie się na tych babach coś zmieni?? Szkoda nerwów
Masz rację Dzisiaj już mi przeszło, ale zadzwoniłam do sklepu Byłam jednak milutka Zapytałam czy są dostępne w roz. 39 i babka sprawdziła i powiedziała, że niestety już nie. Powiedziałąm jej, że były, a ja wcześniej kupiłam większe, bo już miało nie być i kobieta się tłumaczyła, że pewnie znaleźli na magazynie i że te buty będą na jesień znów w sprzedaży w różnych kolorach Chcę czarne
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość

I siedzie przed kompem i wkladam na feelu cos do koszyka i kasuje, i wkladam i kasuje.... choroba jakas
Nie martw się, to choroba odkryta przez Truskawki już w ubiegłym roku Nazywa się chyba chorobą impulsywnego klikania
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:50   #1596
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Mam ten w środku.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:04   #1597
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;25289425]Mariolu, dyrektorzy na Polskę niektórych marek często tak z dnia na dzień przerzucają towary między sklepami w zależności, gdzie jest zapotrzebowanie (np. w przypadku Zary ), może te buty tez tak się w tym sklepie znalazły [/QUOTE]
no może Ci dyrektorzy czytają ten wątek i zrobiło im się żal majkap teraz przeczytają o Marioli i zaproponują nową 39
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie pochwaliłam się, że jak wczoraj byłam w Douglasie po odbiór mini Biothermów to kupiłam sobie kredkę Clinique Chubby w kolorze Woppin’ Watermelon Jest fajna. Stwierdzam, że nawet nawilża i łastawia fajny transparentny kolor na ustach i chę chyba jeszcze 2 kolory
o no to fajnie, też muszę je pomacać
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ja mam ten "problem" że nic u mnie nie schodzi. Jestem wymoczkowatej urody, jeden podkład mam na ponad rok, w różu nie ma szans zobaczyć wyżłobienia. Nakupowałam za złotych czasów truskawy pełno ślicznych rzeczy i większość leży, a ja mam stale ochotę na nowe (i nie wiem po co mi to). Stwierdziłam, ze podgonię zużywanie, inaczej zaraz będę musiała wywalać to, co już mam.
a no to ja mam to samo, potrafię zużyć do końca tylko pielęgnację. Tusze szybciej się psują niż je zużyję. Za dobrych czasów na TRU nakupowałam dużo i w sumie dalej na tym ciągnę, tylko, że nie mam aż takiej silnej woli i nowości mi się podobają, ale obiecałam sobie, że nie kupię nic podobnego co już mam
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 11:04   #1598
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Masz rację Dzisiaj już mi przeszło, ale zadzwoniłam do sklepu Byłam jednak milutka Zapytałam czy są dostępne w roz. 39 i babka sprawdziła i powiedziała, że niestety już nie. Powiedziałąm jej, że były, a ja wcześniej kupiłam większe, bo już miało nie być i kobieta się tłumaczyła, że pewnie znaleźli na magazynie i że te buty będą na jesień znów w sprzedaży w różnych kolorach Chcę czarne

Nie martw się, to choroba odkryta przez Truskawki już w ubiegłym roku Nazywa się chyba chorobą impulsywnego klikania
o i bardzo fajnie Od kilku lat się zmuszam do niedenerwowania z powodu takich dupereli i znajdowania dobrych stron, bo choleryk ze mnie straszny. Cięzko idzie, ale nie można się tak spalać.
Pokażecie, dziewczyny Wasze zdjęcia tych papuci?? Czy były?

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Aż sprawdziłam, czy to czasem nie mój wpis. Jakbym o sobie czytała, tylko podkładów nie używam już w ogóle, więc zaprzestałam ich kupowania. Pudełka też mam poupychane, ostatnio robiłam czystkę, bo nie mam ich już gdzie chować. Z kilkoma nie mogłam się rozstać, schowałam więc pod regał i wmawiam sobie, że wyrzuciłam:brzyd al:.

oo! Upychanie, gdzie wzrok nie sięga tak! tak!


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mam ten w środku.
Ale piękny, taki bystry! Mój kolor
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:10   #1599
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mam ten w środku.
gratuluje wedlug mnie najladniejszy odcien sama nad nim myslalam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:14   #1600
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Mnie też kuszą te Kliniki (2 kolory), ale chcę jeszcze kupić wkład do puderniczki Guerlaina i zastanawiam się, czy nie przesadzę. Kusi 20% obniżka, ale to wszystko i tak na zapas.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:26   #1601
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
o i bardzo fajnie Od kilku lat się zmuszam do niedenerwowania z powodu takich dupereli i znajdowania dobrych stron, bo choleryk ze mnie straszny. Cięzko idzie, ale nie można się tak spalać.
Pokażecie, dziewczyny Wasze zdjęcia tych papuci?? Czy były?

Ale piękny, taki bystry! Mój kolor
O jakie papucie chodzi ?
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
gratuluje wedlug mnie najladniejszy odcien sama nad nim myslalam
Jest bardzo ładny, taki świeży Usta mięciutkie po nim
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Mnie też kuszą te Kliniki (2 kolory), ale chcę jeszcze kupić wkład do puderniczki Guerlaina i zastanawiam się, czy nie przesadzę. Kusi 20% obniżka, ale to wszystko i tak na zapas.
O dziwo w Sephorze są tańsze niż w Douglasie Właśnie dzwoniłam do S. i powiedzili, że 75 zł, a w D. są po76 zł

Chętnie bym którąś z Was wykorzystała właśnie w kwestii zniki do S., któa się szykuje Chętnie te 2 błszczyki bym jeszcze nabyła

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Dziewczyny o co chodzi z nazwami tych Clinique na tej stronie D. ?
http://pl.douglas-shop.com/douglas/P...000037700.html
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2011-02-23 o 11:25
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 11:40   #1602
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

a jaka promocja w s? bo w sumie.. jakby bylo -20 to on kosztowalby 60.. moze mojej sis bym sprawila
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:43   #1603
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Mariola to moze nam ja kiedys zaprezentujesz na ustach?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:47   #1604
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Może Douglas ma inne kolory niż Sephora

Chyba od dziś ma być zniżka 20% w Sephorze na wszystko.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 12:47   #1605
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość



majade, ja zaczynam egzamin o 14, ma to niby trwac 2 godziny, pociagi do poznania mam w zasadzie co chwile, wiec jakbys miala chec na jakas kawe czy cos, to wiesz
[i James tez oczywiscie ]
No ba. Ja chetna .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 14:32   #1606
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a jaka promocja w s? bo w sumie.. jakby bylo -20 to on kosztowalby 60.. moze mojej sis bym sprawila

Dziewczyny na wątku Sephorowo-Douglasowym piszą, że dostają info, że od 23 czy 25 w S. 20% na wszystko
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Mariola to moze nam ja kiedys zaprezentujesz na ustach?
Nie mam aparatu, bo pożyczyłam
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Może Douglas ma inne kolory niż Sephora

Chyba od dziś ma być zniżka 20% w Sephorze na wszystko.
Raczej nie, bo swój kupiłam w D. i ma nazwę normalną, a na ich stronie jakieś inne nazwy

Która Duszyczka wybiera się na -20% do S i mogła by mi kupić 2 sztuki ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 15:01   #1607
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
I dołączysz do grona innych przeklinających Na przykład tych:

http://www.reviewcentre.com/reviews81634.html

Niczego nie chcę Ci wmawiac, jesteś zadowolona z tego sklepu, też dobrze. Ja w każdym razie odradzam, bo to niepotrzebne nerwy. Tak fatalnej obsługi i realizacji zamówienia nie doświadczyłam jak dotąd nigdzie, a kupuję w necie od kilku lat. I tyle
to ja nie wiedziałam, że taką złą opinię ma ten sklep, aczkolwiek dostałam dziś moje zamówienie dziwna sprawa, bo wydaje mi się, że za szybko przyszło, jeśli miałoby to być z powtórnej wysyłki. Może dostanę drugą wtedy będą mieli za swoje
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 15:53   #1608
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Dostalam wlasnie maila "we miss you!".

Oferuja:
- minus 10% (wlasciwie to wychodzi mi -12 %)
- Stila Sun Bronzing Powder
- Max Factor Lip Volumizer
- Laura Mercier Metallic Creme Eye Colour

plus pomadka Calvin Klein z okazji dnia babeczek

Czaje sie na tego wychwalanego pod niebiosa Nectara, ale cos jeszcze musialabym doklikac, zeby sie zalapac Tych maseczek Fekkai to juz nie ma nie? Bo bym sobie wziela, ale nie widze ich
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 16:57   #1609
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
J w wakacje byłam na szkoleniu dofinansofywanym z ue z illustratoratora. I oni finansuja tez egzamin na certyfikat Adobe, który normalnie kosztuje 135 euro tylko, ze ja o tym zapomnialam i dziś się okazało, ze muszę to zdać we wrocku w TEN PIATEK gluuuupia ja tzn podejde i tak chyba.. Ale on jest podobno mega trudny w dodatku używam tego zawsze po polsku a egzam jest po ang a ja nie znam po ang fachowych nazw tych funkcji wszystkich.. Test wielokrotnego wyboru w stylu "w danym menu są ponizsze opcje"
czytam user guide po ang, ale ma tylko 500 str a ja jestem na 60
Ale jak wielokrtonego to możesz zakreślać nawet jak nie wiesz i masz większe szanse, ja uwielbiam takie testy zawsze mam szczęście
Bedzie dobrze



Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
no może Ci dyrektorzy czytają ten wątek i zrobiło im się żal majkap teraz przeczytają o Marioli i zaproponują nową 39


Dostałam moje paski na nos z Beauty Formulas, którymi tu kuszono
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 21:17   #1610
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Dostalam wlasnie maila "we miss you!".

Oferuja:
- minus 10% (wlasciwie to wychodzi mi -12 %)
- Stila Sun Bronzing Powder
- Max Factor Lip Volumizer
- Laura Mercier Metallic Creme Eye Colour

plus pomadka Calvin Klein z okazji dnia babeczek

Czaje sie na tego wychwalanego pod niebiosa Nectara, ale cos jeszcze musialabym doklikac, zeby sie zalapac Tych maseczek Fekkai to juz nie ma nie? Bo bym sobie wziela, ale nie widze ich
ale ci prezentow daja!! to ja chyba przestaje tam kupowac!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Dziewczyny na wątku Sephorowo-Douglasowym piszą, że dostają info, że od 23 czy 25 w S. 20% na wszystko

Nie mam aparatu, bo pożyczyłam


Raczej nie, bo swój kupiłam w D. i ma nazwę normalną, a na ich stronie jakieś inne nazwy

Która Duszyczka wybiera się na -20% do S i mogła by mi kupić 2 sztuki ?
oj szkoda
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:35   #1611
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

A tu co taka cisza? Gdzie wszystkie polazly? Ja wlasnie kliknelam peeling Clarinsa i tonik. Mysle nad Multi Acitve na dzien, ale boje sie zapychania jak zwykle.

Pochwale sie tez, ze dostalam za 16 zl tabletki Oenobiol na worki i cienie. Co prawda, sama nie mam takowych (mam za to okropne podkowki z ktorymi oprocz ostrzykniecia nic sie zrobic nie da ). Za ta cene szkoda bylo nie brac .

Kupialm tez balsam do wlosow Seboradinu, ktory polecala Sine Ira.

Illiosku, trzymam kciuki za nauke caly czas .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-02-23 o 21:37
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:47   #1612
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

-20% na wszystko na elfie

kod WELUVRFANS
wazne dzisiaj do polnocy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:55   #1613
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
-20% na wszystko na elfie

kod WELUVRFANS
wazne dzisiaj do polnocy
Fajne podkolanowki w Dorotce kupilas .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:56   #1614
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25316005]Fajne podkolanowki w Dorotce kupilas .[/QUOTE]
dziekuje
ciekawe jakie beda na zywo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 08:36   #1615
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

dziewczyny jakies wieści o 20% w sephorze?
to jest dla wszystkich czy trzeba czekać na smsa czy coś?
bo ja jakoś nic nie dostałam
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 08:45   #1616
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Ja tez kliknelam Clarinsa, ale krem.
A na lotnisku sa dwa kremy po 75 E /na noc i na dzien/
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 09:56   #1617
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Dostalam wlasnie maila "we miss you!".

Oferuja:
- minus 10% (wlasciwie to wychodzi mi -12 %)
- Stila Sun Bronzing Powder
- Max Factor Lip Volumizer
- Laura Mercier Metallic Creme Eye Colour

plus pomadka Calvin Klein z okazji dnia babeczek

Czaje sie na tego wychwalanego pod niebiosa Nectara, ale cos jeszcze musialabym doklikac, zeby sie zalapac Tych maseczek Fekkai to juz nie ma nie? Bo bym sobie wziela, ale nie widze ich


A kiedy ostatnio u nich klikałaś, że dali taki spory rabat, pamiętasz może???
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 10:38   #1618
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;25321089]
A kiedy ostatnio u nich klikałaś, że dali taki spory rabat, pamiętasz może???[/QUOTE]
ja takiego rabatu nigdy nie dostalam
w ogole rzadko dostaje jakiekolwiek, nawet z S mi nigdy nic nie wysla.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 11:03   #1619
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
dziewczyny jakies wieści o 20% w sephorze?
to jest dla wszystkich czy trzeba czekać na smsa czy coś?
bo ja jakoś nic nie dostałam
Najlepiej zadzwoń do jakiejś S. i zapytaj konsultantkę - niech Ci sprawdzi w systemie czy masz, bo często sms nie przychodzi, a w systemie masz tę zniżkę, albo babka mówi, że jak przyjdziesz to nie będzie problemu, żebyś ją dostała
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 11:53   #1620
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Najlepiej zadzwoń do jakiejś S. i zapytaj konsultantkę - niech Ci sprawdzi w systemie czy masz, bo często sms nie przychodzi, a w systemie masz tę zniżkę, albo babka mówi, że jak przyjdziesz to nie będzie problemu, żebyś ją dostała
to też tak muszę zrobić, nic nie dostałam jeszcze
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.