toksyczny trójkąt - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-25, 15:05   #61
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
A slub z nim wzielas, bo tak jak mowisz chcialas zalozyc rodzine i z pewnoscia go kochalas...
I miało być inaczej. A jest tak, że on sobie wyjeżdża, nigdy mi grosza nie dał poza wyprawką dla Małego. I on żyje sobie, my sobie.

Ale wiecie co jest najśmieszniejsze? Ze on nie ma żadnych oszczędności, bo mówi, że wszystko przejeździł Więc on nic nie ma i my nic nie mamy. A ciągle uparcie twierdzi, że zarabia na dach nad głową. Jego rodzice to samo. Nie wiem czy oni nie widzą jak jest, czy nie chcą widzieć. Ze on nigdy nie będzie nic miał.

A gdyby wrócił: znalazł by pracę (w zeszłym roku skończył studia na dobrej uczelni), mieszkanie mam. Przez ten cały czas utrzymują mnie rodzice, więc gdyby było trzeba napewno by nam pomogli póki ja będę mogła pójść do pracy.
I BYŚMY BYLI RAZEM.
Ale cóż
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 15:12   #62
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Dziś też miał łzy w oczach. Pytał po co z nim ślub brałam?
Bo chciałam mieć rodzine, ale Ty masz jakieś dziwne wyobrażenie o rodzinie.
Nie, nie, już pokazałam, że chodzi mi o pieniądze. A co Ty myślisz, że bycie ojcem polega na patrzeniu na dziecko przez kilka godzin raz w miesiącu? A ja jestem służącą?

Ale on jest biedny. Ooo mówię Wam.
Szkoda, fajny chłopak był.
Czyli już był, dostał pozew ? Jak mogłaś mu uzmysłowić, że rodzina to nie trójkąt z mamusia i osobne życie + brak zainteresowania

Trzymaj się !

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
I miało być inaczej. A jest tak, że on sobie wyjeżdża, nigdy mi grosza nie dał poza wyprawką dla Małego. I on żyje sobie, my sobie.

Ale wiecie co jest najśmieszniejsze? Ze on nie ma żadnych oszczędności, bo mówi, że wszystko przejeździł Więc on nic nie ma i my nic nie mamy. A ciągle uparcie twierdzi, że zarabia na dach nad głową. Jego rodzice to samo. Nie wiem czy oni nie widzą jak jest, czy nie chcą widzieć. Ze on nigdy nie będzie nic miał.

A gdyby wrócił: znalazł by pracę (w zeszłym roku skończył studia na dobrej uczelni), mieszkanie mam. Przez ten cały czas utrzymują mnie rodzice, więc gdyby było trzeba napewno by nam pomogli póki ja będę mogła pójść do pracy.
I BYŚMY BYLI RAZEM.
Ale cóż
Prawda jest taka - On już wybrał kobietę swojego życia - Mamusię.
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 15:43   #63
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Czyli już był, dostał pozew ? Jak mogłaś mu uzmysłowić, że rodzina to nie trójkąt z mamusia i osobne życie + brak zainteresowania

Trzymaj się !

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------



Prawda jest taka - On już wybrał kobietę swojego życia - Mamusię.
Tak, przyjechał dziś i powiedział, że głupoty same w tym pozwie.
No, tak wcale nieprawda, że radzę sobie zupełnie sama, że nam nie pomagasz, nic nie dajesz. Że nawet zaświadczeń do rodzinnego/becikowego mi nie przekazałeś.
Nie przejmuj się, będziesz miał szansę powiedzieć prawdę w sądzie

Ale nie wiem czy wyrok też widział, bo nic nie mówił, że strasznie dużo zasądzili. Nic o pieniądzach. O tym czy nam zapłaci czy nie, a czas ma do 10.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 16:50   #64
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Tak, przyjechał dziś i powiedział, że głupoty same w tym pozwie.
No, tak wcale nieprawda, że radzę sobie zupełnie sama, że nam nie pomagasz, nic nie dajesz. Że nawet zaświadczeń do rodzinnego/becikowego mi nie przekazałeś.
Nie przejmuj się, będziesz miał szansę powiedzieć prawdę w sądzie

Ale nie wiem czy wyrok też widział, bo nic nie mówił, że strasznie dużo zasądzili. Nic o pieniądzach. O tym czy nam zapłaci czy nie, a czas ma do 10.
Ale Ty wiesz jakie będą alimenty ? Nic tylko czekać do 10. A kiedy rozprawa ?
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 18:02   #65
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Ale Ty wiesz jakie będą alimenty ? Nic tylko czekać do 10. A kiedy rozprawa ?
Wiem, bardzo wysokie. Moja mecenas dostała już pismo z sądu.

Rozprawa szacunkowo będzie w styczniu, może nawet pod koniec.
Ale w sprawach o alimenty składa się też pozew o zabezpieczenie potrzeb dziecka na czas trwania procesu. I wtedy sędzia zaocznie decyduje o wysokości, tak żeby dziecko do czasu rozprawy nie pozostawało bez środków do życia.

Edytowane przez JakKazdaInna
Czas edycji: 2013-11-25 o 18:04
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 21:04   #66
malowana lala
Raczkowanie
 
Avatar malowana lala
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 68
Dot.: toksyczny trójkąt

super
__________________
moje perfumy
malowana lala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 21:34   #67
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

a mi tak jakoś smutno... jak co wieczór.

Edytowane przez JakKazdaInna
Czas edycji: 2013-11-25 o 21:47
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 11:03   #68
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
a mi tak jakoś smutno... jak co wieczór.
Najgorsze są te długie, zimowe wieczory, ale już tuż tuż i będzie wiosna. Głowa do góry, jesteś dzielna, podziwiam się za to. Sprzeciwiłaś się nie tylko nie mężowi ale i jego wstrętnej mamuśce!
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 13:05   #69
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Ale jestem dzisiaj zrezygnowana.
Mały zasnął, siedzę i płaczę.

Przerosła mnie ta sytuacja chyba z każdej strony.
Dlaczego tak się ułożyło.

Widzę, że najgorsze dopiero przede mną.
Nie wiem czy mi zapłaci, nie powiedział nic (sama przeczytałam mu ile). Tylko zapytał jak mogłam mu to zrobić. Ze on chciał normalnie wychowywać dziecko. No jak normalnie? Kiedyś mu powiesz jakim byłeś super tatą, że się musiał z Tobą sadzic o pieniadze, bo nic mu nie dałes.

Nie wiem czy nie będę musiała wozić Małego na rehabilitację, jutro idziemy do specjalisty. W dodatku dostał skazy i musimy przejść na mleko HA.

I to wszystko takie jakies smutne
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 14:32   #70
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: toksyczny trójkąt

głowa do góry, czasami są gorsze dni, ale one miną !
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 19:31   #71
poli_333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: toksyczny trójkąt

Hej, nie wypowiadałam się choć śledziłam Twoje wpisy, jak zapewne wszystkie Wizażanki trzymam za Ciebie kciuki, ale odezwij się do nas, jak sprawa...
poli_333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 22:18   #72
common
Raczkowanie
 
Avatar common
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RP
Wiadomości: 342
Dot.: toksyczny trójkąt

Może zgryźliwy będzie ten komentarz, ale JAK TO SIĘ STAŁO, że wy w ogóle byliście razem, po tych wszytskich przebojach. Skoro przezd slubem było tak strasznie, to po co ślub? Nie ogarniam ytej sytuacji.
__________________
"racja jest jak dupa, każdy ma swoją"
common jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 07:25   #73
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Ale jestem dzisiaj zrezygnowana.
Mały zasnął, siedzę i płaczę.

Przerosła mnie ta sytuacja chyba z każdej strony.
Dlaczego tak się ułożyło.

Widzę, że najgorsze dopiero przede mną.
Nie wiem czy mi zapłaci, nie powiedział nic (sama przeczytałam mu ile). Tylko zapytał jak mogłam mu to zrobić. Ze on chciał normalnie wychowywać dziecko. No jak normalnie? Kiedyś mu powiesz jakim byłeś super tatą, że się musiał z Tobą sadzic o pieniadze, bo nic mu nie dałes.

Nie wiem czy nie będę musiała wozić Małego na rehabilitację, jutro idziemy do specjalisty. W dodatku dostał skazy i musimy przejść na mleko HA.

I to wszystko takie jakies smutne
bardzo zabawny ten Twój mąż...

Może od z tych tatusiów co to za wychowanie dziecka chcą się brać kiedy maleństwo ukończy 18 lat(wyrośnie z pieluch itd.)
Nie zastanawiaj się kobieto nad jego zachowaniem,bo normalny człowiek wariata nie zrozumie,więc szkoda nerwów.

Trzymam kciuki za maleństwo
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 08:33   #74
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez common Pokaż wiadomość
Może zgryźliwy będzie ten komentarz, ale JAK TO SIĘ STAŁO, że wy w ogóle byliście razem, po tych wszytskich przebojach. Skoro przezd slubem było tak strasznie, to po co ślub? Nie ogarniam ytej sytuacji.
Gwarantuję Ci, że inaczej wygląda to z boku. I jeszcze po czasie. Mam nadzieję, że Ty w życiu będziesz rozsądniejsza i lepiej Ci się ułoży.


Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
bardzo zabawny ten Twój mąż...

Może od z tych tatusiów co to za wychowanie dziecka chcą się brać kiedy maleństwo ukończy 18 lat(wyrośnie z pieluch itd.)
Nie zastanawiaj się kobieto nad jego zachowaniem,bo normalny człowiek wariata nie zrozumie,więc szkoda nerwów.

Trzymam kciuki za maleństwo
Był przedwczoraj. Przed wyjściem poszedł Małemu dać buziaka i mówi: "mamusia całuje się teraz z radcą prawnym". A ja odpowiadam: "o jak się tatusiowi ostatnio humor wyostrzył".
Pojechał już za tą swoją zagramanicę.
Maluszek dostał skierowanie na rehabilitację, tatuś nie zapłacił alimentów a by nam się przydały, poszlibyśmy prywatnie.
A przepraszam: zostawił dwie paczki pampersów (mały jest duży, przechodzimy niedługo na większy rozmiar, więc jednej paczki napewno nie zuzyjemy) i 5 paczek mleka (ktorego juz pic nie bedzie, bo przeciez przechodzimy na HA).
I mówi do mnie, że jestem kłamczuchą, bo twierdzę, że nic nie daje. Tatuś


Cytat:
Napisane przez poli_333 Pokaż wiadomość
Hej, nie wypowiadałam się choć śledziłam Twoje wpisy, jak zapewne wszystkie Wizażanki trzymam za Ciebie kciuki, ale odezwij się do nas, jak sprawa...
Czas leci
Trzymam się, czasem nachodzą mnie chwile słabości, ryczę jak szalona
Od paru dni dobrze śpię, nawet zaczęłam się wysypiać: budzę się tylko wtedy gdy Maluch wstaje jeść, od razu zasypiam, nie myślę o niczym. Nie śnią mi się żadne głupoty. To znaczy, że jest nieźle. Że jakoś to sobie w głowie poukładałam, że się pogodziłam z sytuacją.
Ale zapisałąm się do psychologa.

Dziś znowu za oknem szarówa, ale życzę wszystkim pięęęknego dnia
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 10:24   #75
rozalia1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: toksyczny trójkąt

Wiem ,ze jest Ci ciężko , być może gdy dotrze do niego ,ze nie żartujesz i jesteś konsekwentna to sam pójdzie po rozum do głowy i zastanowi sie nad sobą .
On musi być odcięty od pępowiny ale mamusia mu na to nie pozwala bo ma sama ze sobą jakiś problem.
Twój mąż jest już dorosłym facetem i kiedyś będzie musiał pewne sprawy przewartościować bo mamusia tego życia i tak za niego nie przeżyje choć jak opisujesz bardzo sie stara i on jest jej uległy. Trzymaj sie i wytrwaj w swoich postanowieniach .
rozalia1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 10:48   #76
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: toksyczny trójkąt

JakKAżdaInna -co zrobisz skoro nie dał alimentów? Jakie jest dalsze postępowanie? Chciałam tylko powiedzieć: nie odpuszczaj mu choćby nie wiem co, zrób zdjęcie prezentów (może to akurat głupi pomysł, ale słabo się na tym znam) i walcz o to co najlepsze dla małego. Wg. mnie jesteś niesamowicie dzielna i silna.
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 12:56   #77
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;43955230]JakKAżdaInna -co zrobisz skoro nie dał alimentów? Jakie jest dalsze postępowanie? Chciałam tylko powiedzieć: nie odpuszczaj mu choćby nie wiem co, zrób zdjęcie prezentów (może to akurat głupi pomysł, ale słabo się na tym znam) i walcz o to co najlepsze dla małego. Wg. mnie jesteś niesamowicie dzielna i silna.[/QUOTE]

W poniedziałek zgłaszamy sprawę do komornika, komornik przejrzy konta (a jestem pewna, że nic nie ma) i jak coś to jeszcze w tygodniu pozywamy o alimenty jego rodziców.
I może się w końcu pan mąż ocknie.
Rodzice mają w Polsce dom, więc zapłacić będą musieli no, chyba że nie chcą mieć gdzie wracać.
Albo ścigną męża. To już ich problem.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez rozalia1977 Pokaż wiadomość
Wiem ,ze jest Ci ciężko , być może gdy dotrze do niego ,ze nie żartujesz i jesteś konsekwentna to sam pójdzie po rozum do głowy i zastanowi sie nad sobą .
On musi być odcięty od pępowiny ale mamusia mu na to nie pozwala bo ma sama ze sobą jakiś problem.
Twój mąż jest już dorosłym facetem i kiedyś będzie musiał pewne sprawy przewartościować bo mamusia tego życia i tak za niego nie przeżyje choć jak opisujesz bardzo sie stara i on jest jej uległy. Trzymaj sie i wytrwaj w swoich postanowieniach .
Nie liczę na to. Myślałam, że jak zobaczy pozew o alimenty to coś go ruszy. Ale niestety.
Do końca miesiąca miał zapłacić za połowę listopada (bo tak rozpatrzono pozew) i jak widać niewiele go to obeszło.
A wie, że musimy z Małym iść na rehabilitację.
Ale co tam, on ma tylko prawa do dziecka, a obowiązki w d.upie.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 13:05   #78
Ayrine
Zakorzenienie
 
Avatar Ayrine
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 3 547
Dot.: toksyczny trójkąt

jakiś czas temu poczytałam ten wątek, weszłam tu znów dzisiaj i chciałam Ci powiedzieć, że Cię podziwiam, wspieram i popieram! jesteś świetną, silną kobietą, która nie boi się zawalczyć o swoje mam nadzieję, że będziesz przykładem dla niektórych, że świat na chłopaku/narzeczonym/mężu się nie kończy i że warto w takich chwilach myśleć o sobie i dziecku, a nie liczyć na cud ze strony jaśniepana. rób tak dalej!
Ayrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 13:06   #79
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
W poniedziałek zgłaszamy sprawę do komornika, komornik przejrzy konta (a jestem pewna, że nic nie ma) i jak coś to jeszcze w tygodniu pozywamy o alimenty jego rodziców.
I może się w końcu pan mąż ocknie.
Rodzice mają w Polsce dom, więc zapłacić będą musieli no, chyba że nie chcą mieć gdzie wracać.
Albo ścigną męża. To już ich problem.
Bardzo dobrze robisz, trzymam kciuki, że wszystko się uda. Nie łam się i nie odpuszczaj! Nie mam co prawda dziecka, ale podejrzewam, że miesięczny koszt utrzymania malucha wynosi nieco więcej niż 2 paczki pampersów i 5 opakowań mleka
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 13:51   #80
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez Ayrine Pokaż wiadomość
jakiś czas temu poczytałam ten wątek, weszłam tu znów dzisiaj i chciałam Ci powiedzieć, że Cię podziwiam, wspieram i popieram! jesteś świetną, silną kobietą, która nie boi się zawalczyć o swoje mam nadzieję, że będziesz przykładem dla niektórych, że świat na chłopaku/narzeczonym/mężu się nie kończy i że warto w takich chwilach myśleć o sobie i dziecku, a nie liczyć na cud ze strony jaśniepana. rób tak dalej!


[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;43956957]Bardzo dobrze robisz, trzymam kciuki, że wszystko się uda. Nie łam się i nie odpuszczaj! Nie mam co prawda dziecka, ale podejrzewam, że miesięczny koszt utrzymania malucha wynosi nieco więcej niż 2 paczki pampersów i 5 opakowań mleka [/QUOTE]

A mój mąż myśli zupełnie inaczej...

Nie jest łatwo, trzymajcie za mnie kciuki
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 14:06   #81
poli_333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość

Nie jest łatwo, trzymajcie za mnie kciuki
Każda z nas mocno trzyma za Ciebie kciuki i każda z nas jest z Ciebie dumna no i każda z nas Cię podziwia
poli_333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 17:30   #82
malowana lala
Raczkowanie
 
Avatar malowana lala
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 68
Dot.: toksyczny trójkąt

I wszystkie kibicujemy Twojej drużynie
Trzymaj się ciepło!
__________________
moje perfumy
malowana lala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 15:04   #83
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
A przepraszam: zostawił dwie paczki pampersów (mały jest duży, przechodzimy niedługo na większy rozmiar, więc jednej paczki napewno nie zuzyjemy) i 5 paczek mleka (ktorego juz pic nie bedzie, bo przeciez przechodzimy na HA).
I mówi do mnie, że jestem kłamczuchą, bo twierdzę, że nic nie daje. Tatuś
Idealny tatuś, nawet nie wie, że dziecko rośnie i zmienia rozmiary ubranek i pampersów
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 21:29   #84
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Wyobraźcie sobie, że jest w Polsce... Myśłam, że w czwartek pojechał.
Coś kombinuje.
Może narazie nie będzie wracał żeby mówić, że już nie pracuje?

Trochę jestem zła. Bo do nas wrócić nigdy nie chciał, bo pieniądze
a teraz sobie siedzi sam i jest ok. Jeszcze głupa gra, że skąd ja to mogę wiedzieć
gdzie on jest czy w Polsce czy nie. Proste. Z zagranicy nigdy nie dzwonił do mnie z polskiego numeru. I jak skończyliśmy to zadzwoniłam do niego sama- za granicą jest inny sygnał połączenia.
Wczoraj miałam takiego mega doła. Moja kuzynka urodziła.
I tak mi serce ścisnęło, bo raz, że poczułam tę całą otoczkę porodu i tę marną atmosferę z mężem tego dnia a dwa, że pomyślałam sobie, że wszyscy są razem a my jesteśmy sami.

I znów się popłakałam.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 10:20   #85
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: toksyczny trójkąt

Faktycznie, dziwne, może coś kombinuje? Tylko co?

Głowa do góry. Zawsze sobie mówię, że jeżeli z kimś mam być nieszcześliwa to wolę być sama.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

masz bobaska, masz dla kogo życ
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 13:41   #86
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Faktycznie, dziwne, może coś kombinuje? Tylko co?

Głowa do góry. Zawsze sobie mówię, że jeżeli z kimś mam być nieszcześliwa to wolę być sama.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

masz bobaska, masz dla kogo życ
Pewnie na sprawie powie, że już nie pracuje...
Tylko on nie wie, że jak do 10 nie dostanę pieniędzy to podaję jego rodziców, więc jego siedzenie w Polce jest bez sensu, bo sprawa przeciwko niemu już się nie odbędzie.

Dziewczyny, serce mi się kraja, czuję się okropnie
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 16:21   #87
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Pewnie na sprawie powie, że już nie pracuje...
Tylko on nie wie, że jak do 10 nie dostanę pieniędzy to podaję jego rodziców, więc jego siedzenie w Polce jest bez sensu, bo sprawa przeciwko niemu już się nie odbędzie.

Dziewczyny, serce mi się kraja, czuję się okropnie
Myślisz, że jest, aż tak głupi żeby się zwolnić z pracy żeby nie płacić alimentów?
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 16:31   #88
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Myślisz, że jest, aż tak głupi żeby się zwolnić z pracy żeby nie płacić alimentów?
nie musiał się zwalniać. przed naszym ślubem był miesiąc i po ślubie chyba 2tyg, czyli razem 1,5m-ca i wrócił tam normalnie.
kiedyś rodzice byli tam sami i dawali rade, wiec i teraz sobie
poradza tyle, że pan mąż nie będzie miał dochodu.

ale mówie- jeżeli siedzi dlatego to zupelnie niepotrzebnie, bo za tydzień podajemy jego rodziców...
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 16:37   #89
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: toksyczny trójkąt

I prawidłowo
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 17:15   #90
chochelka91
Raczkowanie
 
Avatar chochelka91
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 115
Dot.: toksyczny trójkąt

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
nie musiał się zwalniać. przed naszym ślubem był miesiąc i po ślubie chyba 2tyg, czyli razem 1,5m-ca i wrócił tam normalnie.
kiedyś rodzice byli tam sami i dawali rade, wiec i teraz sobie
poradza tyle, że pan mąż nie będzie miał dochodu.

ale mówie- jeżeli siedzi dlatego to zupelnie niepotrzebnie, bo za tydzień podajemy jego rodziców...

Jesteś bardzo dzielna

Twój "mąż" to totalna porażka. Rożnie w życiu może się ułożyć, nie wszystkie związki są trwałe, ale żeby skąpić na własnego syna? Jakim trzeba być człowiekiem... I tak pewnie kokosów nie dostaniesz od niego, ale facet powinien wziąć odpowiedzialność, za swoje czyny. Wy będziecie oszczędzać na wszystkim, a on będzie się świetnie bawił?

Powinnaś oskubać dziada ile się da. A jak nie jego, to jego kochanych rodziców. Niech płacą za to jak nie wychowali sobie dziecka. Wstyd.
chochelka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-19 23:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.