Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-05, 19:31   #481
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość

ma tylko nowy design opakowania
jest napis "neue rezeptur"
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 19:46   #482
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Kurcze a ja myslalam ze to jasne to ceramiczne jak w tej okraglej( nie ogladalam jeszcze na zywo). Ty nia tylko czeszesz wlosy czy tez suszysz na nia ? Na stronce pisze o suszeniu tez. Bo jesli ona nadaje sie tylko do czesania to raczej nie dla mnie , ale ze zdjecia wyglada bardzo, bardzo
Nigdy na niej nie suszyłam, suszę włosy bez żadnych dodatkowych narzędzi, tzn podsuszam, rozczesuję, podsuszam, rozczesuję i jeszcze raz podsuszam i na koniec rozczesuję, taką mam akurat metodę
Najlepiej, jakbyś ją obczaiła w sklepie, ona nie ma żadnych odpowietrzników jak te szkieletowe, żadnych otworów, dno jest całe bambusowe, ale dobrze chwyta włosy, bo jest gęsta, wrzucam Ci fotkę mojej, może to coś pomoże: https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=151669
i jeszcze tutaj: http://www.atqabeauty.com/2012/10/ws...le-teezer.html
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 21:43   #483
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a który szampon posiadasz?

Weleda w aptece.
jest jeszcze tonik do włosów rozmarynowy, ale kupię jak ten olejek mi się spodoba.
do farbowanych, TEN

ja się na ten tonik czaiłam, ale jakoś znowuż mi wpadło do koszyka co innego (tym razem tonik włosowy dla facetów Aubrey)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
całe szczęście ja mam pancerny ryjek, więc mam nadzieję, że będzie ok

ja miałam szampon dla tłustych włosów, może te odzywcze sa lepsze? albo po prostu mi nie pasował....
qrczę, ja zauważyłam już jakiś czas temu, że strasznie się wydelikacona stałam. Zarówno pyszczydło, jak i skalp i skóra reagują mi nad wyraz nerwowo na niektóre kosmetyki.
Szczególnie z szamponami tak mam, że zaraz mnie swędzi skóra, jak coś w nim nie tak... i ciągle nie mogę dojść, co to mnie podrażnia...
Z pyskiem to na razie tylko hydrolaty z Eco Spa mnie tak załatwiły i maska Balm Balm oczyszczająca

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2014-12-05 o 21:47
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 21:44   #484
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U

Rzeczywiście niesmacznie, dobrze, że przynajmniej chcą to wyprostować
Strasznie mnie wkurzają takie praktyki sprzedających, ciekawe ile osób dało się nabrać płacąc za 250g a dostając 2/3, nawet te mniejsze mydła są oszukane. Zdenerwowało mnie to na tyle, że już żadnych mydeł tam zamawiać nie zamierzam.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 21:48   #485
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Strasznie mnie wkurzają takie praktyki sprzedających, ciekawe ile osób dało się nabrać płacąc za 250g a dostając 2/3, nawet te mniejsze mydła są oszukane. Zdenerwowało mnie to na tyle, że już żadnych mydeł tam zamawiać nie zamierzam.
no, taki duperszwanc niby, ale potrafi zabić zaufanie do sklepu na amen...
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 22:18   #486
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
no, taki duperszwanc niby, ale potrafi zabić zaufanie do sklepu na amen...
Dokładnie. Trochę szkoda bo fajne te ich mydełka...


Może ktoś chciałby odsprzedać/zamienić na coś tusz 100% pure, u mnie Alverde nie zdaje egzaminu, zamówień żadnych nie chciałabym składać, a tusz potrzebny...
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 22:19   #487
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
qrczę, ja zauważyłam już jakiś czas temu, że strasznie się wydelikacona stałam. Zarówno pyszczydło, jak i skalp i skóra reagują mi nad wyraz nerwowo na niektóre kosmetyki.
Szczególnie z szamponami tak mam, że zaraz mnie swędzi skóra, jak coś w nim nie tak... i ciągle nie mogę dojść, co to mnie podrażnia...
Z pyskiem to na razie tylko hydrolaty z Eco Spa mnie tak załatwiły i maska Balm Balm oczyszczająca
Powiem Ci, że mam identycznie niestety, mam wrażenie, że to przychodzi z wiekiem i z każdym rokiem się pogłębia

ale maseczkę hibiskusową balm balm lubiłam

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Strasznie mnie wkurzają takie praktyki sprzedających, ciekawe ile osób dało się nabrać płacąc za 250g a dostając 2/3, nawet te mniejsze mydła są oszukane. Zdenerwowało mnie to na tyle, że już żadnych mydeł tam zamawiać nie zamierzam.
Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
no, taki duperszwanc niby, ale potrafi zabić zaufanie do sklepu na amen...
Dziwne uczucie, jak ktoś tak w kulki leci, może jednak to jakiś błąd, np waga pani Ilonie zaszwankowała Pożyjemy, zobaczymy, ważne, że zareagowała
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 05:24   #488
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że mam identycznie niestety, mam wrażenie, że to przychodzi z wiekiem i z każdym rokiem się pogłębia

ale maseczkę hibiskusową balm balm lubiłam
To dobrze, bo dostałam ją od mhm w wymiance
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 11:55   #489
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że mam identycznie niestety, mam wrażenie, że to przychodzi z wiekiem i z każdym rokiem się pogłębia

ale maseczkę hibiskusową balm balm lubiłam
Potwierdzam, to przychodzi/pogłębia się z wiekiem. A kontakt z naturalsami (ekstrakty, wyciągi) tylko sprawę pogarsza...
W życiu nie miałam takich podraznień ..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
To dobrze, bo dostałam ją od mhm w wymiance
Mam nadzieję, że Ci się spodobała...
Żeby nie było: mi się bardzo podobała, zużyłam parę opakowań... Tylko niestety już za cholerę nie znajduję czasu na takie fanaberie jak peelingi czy maseczki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 14:11   #490
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Nie widzę inf na stronie, kiedy powstał Make Me Bio a kiedy ten Uoga Uoga... Orientujecie się?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 15:49   #491
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez mhm0808;49232667[COLOR=Silver
[/COLOR]

Mam nadzieję, że Ci się spodobała...
Żeby nie było: mi się bardzo podobała, zużyłam parę opakowań... Tylko niestety już za cholerę nie znajduję czasu na takie fanaberie jak peelingi czy maseczki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Na razie tylko raz wypróbowałam, pamiętam, że skóra po tym mięciutka
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 17:14   #492
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jest napis "neue rezeptur"
gdzie?

http://www.weleda.de/produkt/i/inten...gendes-haaroel

sklad jest taki sam jak u starego, nowy design wprowadzili niedawno. Moze jest ten napis na kartonie? Pewnie go dodali, zeby zachecic klientow do kupna.

tutaj stary sklad
http://www.beautyjunkies.de/testberi...earch&id=10387

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nigdy na niej nie suszyłam, suszę włosy bez żadnych dodatkowych narzędzi, tzn podsuszam, rozczesuję, podsuszam, rozczesuję i jeszcze raz podsuszam i na koniec rozczesuję, taką mam akurat metodę
Najlepiej, jakbyś ją obczaiła w sklepie, ona nie ma żadnych odpowietrzników jak te szkieletowe, żadnych otworów, dno jest całe bambusowe, ale dobrze chwyta włosy, bo jest gęsta, wrzucam Ci fotkę mojej, może to coś pomoże: https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=151669
i jeszcze tutaj: http://www.atqabeauty.com/2012/10/ws...le-teezer.html
To pewnie to takie suszenia jak ja robie czyli jednoczesnie podkrecam konce pod spod, to sie to to nadawac nie bedzie Ale szczota mi sie podoba

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-12-06 o 17:10
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 17:29   #493
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
gdzie?

http://www.weleda.de/produkt/i/inten...gendes-haaroel

sklad jest taki sam jak u starego, nowy design wprowadzili niedawno. Moze jest ten napis na kartonie? Pewnie go dodali, zeby zachecic klientow do kupna.

tutaj stary sklad
http://www.beautyjunkies.de/testberi...earch&id=10387[COLOR="Silver"]
napis na kartoniku
jednak nie żałuję zakupu, bo jestem po próbnych testach i całkiem, całkiem. a pachnie cudnie rozmarynem

Fryne, ja nie mam farbowanych włosów, więc bardzo ci dziękuję.może jeszcze w tk maxx pojawią się te mniejsze opakowania, to kiedyś się skuszę.

korah, dzięki za porady w sprawie kwasów do suchej skóry. udało mi się dotrzeć do info, że ten krem, który chciałam z kwasami, nie jest dla mojej skóry. dzięki tobie zaoszczędziłam 60 zł

w tk maxx znów pojawiły się peeelingi do ciała phytorelax kokosowe 600 g za 24,99 zł.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 17:57   #494
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;49234530]Nie widzę inf na stronie, kiedy powstał Make Me Bio a kiedy ten Uoga Uoga... Orientujecie się?[/QUOTE]

Po datach dołączenia do Fb widać, że Uoga był pierwszy (pierwszy wpis mają w październiku 2010), a MMB w sierpniu 2013.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 18:15   #495
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Po datach dołączenia do Fb widać, że Uoga był pierwszy (pierwszy wpis mają w październiku 2010), a MMB w sierpniu 2013.

Dzięki, na twarzoksiążkę nie zaglądałam . Uważacie, że to w porządku tak zerżnąć składy? Czytałam na KWC recenzje trzech kremów...w większości ochy i achy... I tak sobie przypomniałam jak polecałyście Uoga. Chyba to im się powinny należeć. Zastanawiam się, czy nie kupić drugiego kremu jeszcze przed Świętami (zamówiłam Trilogy), ale nie wiem, dziwnie mi się jakoś odnaleźć w tej sytuacji .
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 19:11   #496
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;49237311]Dzięki, na twarzoksiążkę nie zaglądałam . Uważacie, że to w porządku tak zerżnąć składy? Czytałam na KWC recenzje trzech kremów...w większości ochy i achy... I tak sobie przypomniałam jak polecałyście Uoga. Chyba to im się powinny należeć. Zastanawiam się, czy nie kupić drugiego kremu jeszcze przed Świętami (zamówiłam Trilogy), ale nie wiem, dziwnie mi się jakoś odnaleźć w tej sytuacji .[/QUOTE]

Nie wiadomo jak to dokładnie jest z MMB (może kupili te receptury), ale w takiej sytuacji wolę jednak kupić Uoga.
A który Trilogy taki fajny?
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 19:48   #497
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Zawiałam próbki JMO na kosmetyki-natury.eu i przysłali mi totalnie nie to co chciałam, nie wiem jak to możliwe
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 19:58   #498
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
napis na kartoniku
jednak nie żałuję zakupu, bo jestem po próbnych testach i całkiem, całkiem. a pachnie cudnie rozmarynem
Ja tez o tym oleju rozmyslam, tylko boje sie tego rozmarynu. mam olej rewitalizujacy Khadi i na poczatku troche mnie podraznial. Niby ok, wlosy szybciej odrosly( kupilam go bo fryzjerka sie oczywiscie przeciela i to troche mocniej , wiec chcialam wlosom pomoc szybciej odrosnac, zeby wygladac jak czlowiek), ale na skorze pojawialy mi sie bolace syfki. Wlosy odrosly, a mnie zapal na olejowanie przeszedl. Od jakiegos czasu wrocilam, ale raz w tygodniu,a nie dwa razy na tydzien i jest dobrze.
Olej Weleda, ma duzo ubozszy sklad, wiec moze jednak bedzie ok. Wkoncu rozmaryn w ten oleju to tylko olejek eteryczny, a ja nie wiem czy to ekstrakt czy olejek eteryczny czy moze macerat z rozmarynu zby pobudza moja skore glowy. Latem mialam olej Ikarov , tez bogaty w rozmaryn i ten jeszcze mocniej mi pobudzal skore glowy. Zeby szybciej zuzyc wylewalam go na skore i wlosy troche wiecej niz mi bylo potrzeba i pozniej wlasnie zapomniala o olejowaniu, wrocilam na jesien.
Chcialam wyporbowac jeszcze kolejny olej Khadi o ten

http://www.indien-produkte.de/produc...m-Haar--l.html

Firma Khadi mi go polecila swego czasu na moje problemy z wrazliwa skora glowy, ale ja kupilam amle, po amli wlasnie ten rewitalizujacy, ale niedawno zaczala Weleda kusic . Welede mam tez do kupienia na miejscu, Khadi musialbym zamawiac.
Wogole nie wiem jak podejsc do tej Weledy. Oni pisza o tym oleju pod wzgledem suchych wlosow, nic o skorze glowy nie wspominaja, a ja wlasnie oleje wcieram przede wszystkim w skore glowy, a potem traktuje jeszcze wlosy. nie narzekam na suche wlosy, ale konce owszem moga/lubia sie przesuszyc. Natluszczac skory glowy nie musze, choc ostatnio jak mnie lekko zaczyna swedziec, to widze pojedynczy lupiez. Nie jest to typowy lupiez, tylko jak sie podrazpie to widze ze dwie kropeczki zluszczoej skory, ktos inny pewnie tego nawet nie zauwazy, ale ja wiem gdzie patrzec jak stoje z nosem w lustrze Moze ta Weleda tak samo na skore glowy sie nadawac bedzie jak i oleje Khadi. I tak sobie rozmyslalam co zrobic? Pewnie na koncu zakupie oba, w jakiej kolejnosci, to jeszcze nie wiem

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-12-06 o 20:00
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 20:12   #499
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Nie wiadomo jak to dokładnie jest z MMB (może kupili te receptury), ale w takiej sytuacji wolę jednak kupić Uoga.
A który Trilogy taki fajny?
Korci mnie, by ich samych zapytać...i chyba to zrobię . Chyba, że ktoś już kiedyś pytał?


Ten z serii Sensitive. Jest bezzapachowy (nawet rzekłabym, że lekko śmierdzi jakby klej ), nawilża i zostawia trochę powłoczki - tak jak lubię. Tym bardziej na zimę. Tylko jakoś mało się go wydaje
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 20:19   #500
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja się ostatnio skusiłam z tk maxx na odżywkę do włosów hugo naturals 355 ml za 19,99 zł o cudnym zapachy pomarańcza z wanilią oraz phytorelax balsam kokosowy 500 ml za 24,99 zł
A ja na spray z tej samej serii. Pachnie pięknie, ale włosy mi się po nim nie układają, a do tego przesadziłam z ilością i włosy były tak tłuste, że musiałam je myć raz jeszcze..no ale..malutkimi kroczkami


Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
ano ja też kumkwat całkiem przyjemny jest, chociaż bez szału, ale ja jestem po prostu zakochana w Savon Noir i nic mi tak dobrze nie robi... Zapach słodki z nutką czegoś orientalno kwaśnego i miodowego...
Domyślam się, że próbowałaś już... jak u Ciebie się sprawdza?
Zawsze od razu wszystko próbuję Musiałam go wymieszać, bo olej się osadził na wierzchu a cała reszta była zbita. Jak dla mnie szału nie ma. Jest on z tych, które zostawiają tłustą skórę po użyciu, ale nie ma tragedii. Używam go też czasem jako peeling do rąk. Zapach znośny. Poszukam jednak jakiegoś innego peelingu, takiego może kremowego tym razem, bez oleju.

Aha.. i pokusiłam się na krem Dr. Scheller za 16.99. Taki w tubce o zapachu Distelol & chiasamen. Nie wiem co to znaczy, bo już wyrzuciłam kartonik. Używa się fajnie, intensywnie pachnie, ale jakoś dziwnie mi się po nim podkad rozprowadza..

Edytowane przez jadzia_jadzia
Czas edycji: 2014-12-06 o 20:20
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 20:28   #501
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;49238762]Korci mnie, by ich samych zapytać...i chyba to zrobię . Chyba, że ktoś już kiedyś pytał?


Ten z serii Sensitive. Jest bezzapachowy (nawet rzekłabym, że lekko śmierdzi jakby klej ), nawilża i zostawia trochę powłoczki - tak jak lubię. Tym bardziej na zimę. Tylko jakoś mało się go wydaje [/QUOTE]

Bardzo jestem ciekawa ich odpowiedzi. Chyba nie, na wątku nic o tym nie było.

Dzięki .
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 08:18   #502
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Jestem po testach mydełka hugo naturals i nie ma tego wow.
Pozytywne mydełko, ale znam o wiele lepsze.
Nie kupię ponownie i jak chcecie kupić, to lepiej zainwestować w inne.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 09:03   #503
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Znacie może perfumy Pacifica?? Ciekawe, jak z ich trwałością i czy to są takie zapachy "jednowymiarowe" http://benatural.pl/producent/pacifica-
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 10:01   #504
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Kosmetyki Natur podniosły mi ciśnienie
"Przykro bam ale nie ma w hurtowni większości testerów, które Pani zamówiła i będą dostępne dopiero po Nowym Roku. Wysłaliśmy te które są dostępne. Dodaliśmy więcej testerów niż Pani zamówiła tak aby zrekompensować brak tych które Pani zamówiła."
Szkoda, że mam pełne wymiary tego co dosłali, albo wysłali to czego nie lubię, bez wcześniejszego kontaktu
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 10:53   #505
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Love lula
https://www.lovelula.com/products/fr...d92b-321289677, warto sprawdzać codziennie bo fajne mają zestawy gratisowe.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 11:00   #506
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Kosmetyki Natur podniosły mi ciśnienie
"Przykro bam ale nie ma w hurtowni większości testerów, które Pani zamówiła i będą dostępne dopiero po Nowym Roku. Wysłaliśmy te które są dostępne. Dodaliśmy więcej testerów niż Pani zamówiła tak aby zrekompensować brak tych które Pani zamówiła."
Szkoda, że mam pełne wymiary tego co dosłali, albo wysłali to czego nie lubię, bez wcześniejszego kontaktu
no niestety, takie myślenie często się zdarza - dajemy, to bierzcie...
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2014-12-07 o 11:04
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 11:45   #507
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Love lula
https://www.lovelula.com/products/fr...d92b-321289677, warto sprawdzać codziennie bo fajne mają zestawy gratisowe.
No, jak już Ty załadujesz linka, to mam zawsze wizję egzekucji komorniczej przed oczami

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-12-07 o 11:50
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 12:09   #508
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;49244087]No, jak już Ty załadujesz linka, to mam zawsze wizję egzekucji komorniczej przed oczami[/QUOTE]

No przecież żal nie pokazać takich ładnych gratisów, a pewnie nie wszyscy mają wybrany prezent gwiazdkowy .
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 13:26   #509
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Ok, znow poczynilam zamowienie. Tym razem u ecco-verde ale to juz naprawde ostatnie co zamowilam w tym roku
ecco-verde ma dzis w kalendarzu adwentowym procenty na produkty do makijazu, wiec skorzystalam , ale naprawde nie duzo 2 plenowymiarowe produkty od Lily Lolo i probke ichniego bb kremu co prawda w kolorze medium, wiec moze byc ciemnawy, ale ja chcialam wogole sprawdzic jaka to konsystencja czy by sie nadawal pod podklad mineralny. Podobno on dobrego krycia nie ma, a ja chcialabym sprawdzic czy by wysuszanie cery zatrzymal i nadal sie na dzien pod sypkie mineraly.
Razem z procentami wysnilo mnie to akurat 24,99€ tak ze kosztow przesypki nie mam.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 13:46   #510
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;49242283]Znacie może perfumy Pacifica?? Ciekawe, jak z ich trwałością i czy to są takie zapachy "jednowymiarowe" http://benatural.pl/producent/pacifica-
[/QUOTE]

znam z http://www.biomania.pl/606_pacifica
nie są warte tej ceny trwałość marna.

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Love lula
https://www.lovelula.com/products/fr...d92b-321289677, warto sprawdzać codziennie bo fajne mają zestawy gratisowe.
sklep znam i się do niego przymierzam

Oglądałam krem Stenders z 24 karatowym złotem do twarzy i dekoltu za 64,99 zł.
fajne efekt, ale skład nie do końca naturalny i krem nie nadaje się na twarzy, a tylko na ciało, bo brokat się bardzo świeci.
obadałam ich kremy z serii organicznej, lecz dla mnie za lekkie.

widziałam też olej arganowy z ecocert, który po otwarciu jest ważny aż 24 mc, co jest dziwne, bo zazwyczaj jest max 6 mc.

make me bio daje do północy darmową dostawę
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-12-07 o 14:04
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.