makijaż oka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-29, 15:30   #1
Lidka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 26

makijaż oka


Hej. Mam problem nie wiem jakim kolorem powinnam robić sobie kreski by wyeksponować mój kolor oczu. Mam oczy o nie typowy kolor bo są zielone z obwódką brązową. Pracuje w urzędzie i chciałam bym podkreślić mój nie typowy kolor oczu by był bardziej zauważalny ale i za razem nie wyzywający, dodam że noszę okulary. Proszę o rade.
Lidka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 16:41   #2
ZbuntowanaRebeldomanka
Raczkowanie
 
Avatar ZbuntowanaRebeldomanka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 126
Dot.: makijaż oka

czarny?
__________________
"How did we get here
When I used to know you so well
But how did we get here
I think I know"


JEstem SobĄ!!!
ZbuntowanaRebeldomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 11:24   #3
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: makijaż oka

Cytat:
Napisane przez Lidka22 Pokaż wiadomość
Hej. Mam problem nie wiem jakim kolorem powinnam robić sobie kreski by wyeksponować mój kolor oczu. Mam oczy o nie typowy kolor bo są zielone z obwódką brązową. Pracuje w urzędzie i chciałam bym podkreślić mój nie typowy kolor oczu by był bardziej zauważalny ale i za razem nie wyzywający, dodam że noszę okulary. Proszę o rade.
A jakiego koloru masz oprawki?
Do brazowego i zielonego ladnie wyglada fiolet i zielony eyeliner
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 18:34   #4
Lidka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 26
Dot.: makijaż oka

Oprawki mam srebrne matowe i mam tylko górę oprawioną a dół na żyłce trzymające szkło. A ten fiolet to bardziej delikatny typu lilia czy może mocniejszy taki np. śliwkowy? A ten zielony to bardziej szmaragdowy czy nie koniecznie? Chciałam by podkreślić te oko ale nie za bardzo aby na dywanie u dyrektora od razu nie wylądować.
Lidka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 00:01   #5
Youshi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż oka

MA pytanie dot. Makijażu oka. Moje oczy mają wymiary 4cm x 1,5 cm. Wydaje mi się że wymiarowo są dość małe. Jak grubą kreskę eyelinera nakładać? I czy warto? Próbowałam powiększać wizualnie oko, lecz wyglądało to nienaturalnie. Drugi problem to fakt że jeden zewnętrzny kącik oka mam opadający a drugi jest podniesiony. Znacie dobry i łatwy sposób na symetryczną kreskę z przedłużeniem?
Youshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 09:11   #6
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: makijaż oka

Cytat:
Napisane przez Lidka22 Pokaż wiadomość
Oprawki mam srebrne matowe i mam tylko górę oprawioną a dół na żyłce trzymające szkło. A ten fiolet to bardziej delikatny typu lilia czy może mocniejszy taki np. śliwkowy? A ten zielony to bardziej szmaragdowy czy nie koniecznie? Chciałam by podkreślić te oko ale nie za bardzo aby na dywanie u dyrektora od razu nie wylądować.
Na pewno khaki bedzie dobrym kolorem. Jest to bezpieczna wersja, ale przyciaga uwage no i psauje tez do matowego srebra.
Poeksperymentuj w weekend z natezeniem kolorow i zobacz jaki odcien Ci sie podoba i jak sie czujesz sama ze soba..
Jesli na przyklad zrobisz ladna kreske np, czarnym eyelinerem, a na to polozysz kolor np. gleboki fiolet bedzie sie to trzymalo caly dzien, kolor nie bedzie zanikal.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 20:37   #7
Lidka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 26
Dot.: makijaż oka

Cytat:
Napisane przez Youshi Pokaż wiadomość
MA pytanie dot. Makijażu oka. Moje oczy mają wymiary 4cm x 1,5 cm. Wydaje mi się że wymiarowo są dość małe. Jak grubą kreskę eyelinera nakładać? I czy warto? Próbowałam powiększać wizualnie oko, lecz wyglądało to nienaturalnie. Drugi problem to fakt że jeden zewnętrzny kącik oka mam opadający a drugi jest podniesiony. Znacie dobry i łatwy sposób na symetryczną kreskę z przedłużeniem?
ja to jak robię jaskółkę to naklejam taśmę bezbarwną przy oku. czyli tak: koniec brwi przy skroni do kącika oka wewnętrznego. ta metoda jest z programu mistrzyni makijażu na you tobe są filmiki. a i jeszcze jedno ja robię takie małe kropeczki przy rzęsach a później je łącze i ładna kreska wychodzi.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Na pewno khaki bedzie dobrym kolorem. Jest to bezpieczna wersja, ale przyciaga uwage no i psauje tez do matowego srebra.
Poeksperymentuj w weekend z natezeniem kolorow i zobacz jaki odcien Ci sie podoba i jak sie czujesz sama ze soba..
Jesli na przyklad zrobisz ladna kreske np, czarnym eyelinerem, a na to polozysz kolor np. gleboki fiolet bedzie sie to trzymalo caly dzien, kolor nie bedzie zanikal.
dziękuję Ci bardzo na pewno wypróbuję.
Lidka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 14:27   #8
martuslewandowska
Przyczajenie
 
Avatar martuslewandowska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż oka

Bardzo ciekawy pomysł z tą taśmą. Jeszcze o nim nie słyszałam, ale myślę że można dzięki niemu uzyskać fajne symetryczne kreski. Zastanawia mnie tylko czy nie uszkodzi za bardzo wcześniej nałożonego podkładu... Jak myślicie?
A co do kresek to moim zdaniem idealne na lato są te wielobarwne i przez połączenia różnych kolorów będą pasowały do każdego oka. Plus na pewno zrobią wrażenie. Chodzi mi o coś takiego jak tutaj: http://beautybook.pl/pl/nowosci/Teczowa-kreska-pl
martuslewandowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 14:47   #9
Lidka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 26
Dot.: makijaż oka

Cytat:
Napisane przez martuslewandowska Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawy pomysł z tą taśmą. Jeszcze o nim nie słyszałam, ale myślę że można dzięki niemu uzyskać fajne symetryczne kreski. Zastanawia mnie tylko czy nie uszkodzi za bardzo wcześniej nałożonego podkładu... Jak myślicie?
A co do kresek to moim zdaniem idealne na lato są te wielobarwne i przez połączenia różnych kolorów będą pasowały do każdego oka. Plus na pewno zrobią wrażenie. Chodzi mi o coś takiego jak tutaj: http://beautybook.pl/pl/nowosci/Teczowa-kreska-pl
Prawidłowo najpierw powinno się robić makijaż oka a później podkład, ja tak robię i to dużo lepszy efekt daje.
Lidka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.