oswiadczy sie czy nie ?? :(( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-21, 14:19   #31
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
dokładnie, jak ktoś jest z kimś 2 lata w wieku np. 28 lat a w wieku 20 to trochę jest różnica przynajmniej moim zdaniem.
No właśnie Mówię, ja z tż jestem od prawie 4 lat, nasze najbliższe urodziny to 21 (ja) i 24 (on) -> i on dopiero teraz zaczyna właśnie myśleć o kolejnych krokach bo związaliśmy się ze sobą bardzo młodo Dlatego trudno mi sobie wyobrazić 21-latka, którego celem są zaręczyny i ślub. Nie można generalizować, mówię z tego co sama przeżywam i co widzę. Można z tym niby dyskutować ale ogólnie jest tak, że raczej facet wolniej dojrzewa do pewnych rzeczy. Ale trzeba poczekać, aż dojrzeje bo stabilizacja finansowa i psychiczna to bardzo wazna sprawa Myślę, że autorka mogłaby poczekać jeszcze rok, wtedy jej partner mógłby być bardziej gotowy. Chyba, że z jakiś powodów ten rok to dla niej długo?
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 17:06   #32
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Jesteście obydwoje bardzo młodzi. Moim zdaniem warto poczekać, upewnić się, czy to ten właściwy. Ja wyszłam za mąż mając 27 lat, po ponad 5 latach związku i stwierdzam, że może trzeba było jeszcze zaczekać. Wiem, że w wieku 21 lat na pewno nie byłam gotowa na ślub, moi koledzy też. W zasadzie chyba żaden z nich nie myślał w tym wieku o ślubie, tylko o tym, aby korzystać z życia i młodości.
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 17:22   #33
karokielb
Przyczajenie
 
Avatar karokielb
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Odp: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Skoro jesteście razem szczęśliwi, to tak naprawdę co w Waszym życiu zmieni ślub? Nazwisko?
Uważam, że nawet ślub nie daje gwarancji bycia z kimś do końca życia...
Ja (22) i mój TŻ (26) jesteśmy razem ponad 3 lata i póki co nie myślimy o ślubie. Mieszkamy razem 3 lata. Jak będziemy planować dziecko wtedy pomyślimy o zareczynach i slubie. Chociaż dziecko też nie jest "powodem" zawarcia związku małżeńskiego czy chociażby zaręczyn. Macie jeszcze dużo czasu przed sobą! jak macie być ze sobą to bedziecie
karokielb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 18:25   #34
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Odp: oswiadczy sie czy nie ?? :((

a kwestie prawne? Są rzeczy, które nawet notariusz nie rozwiąże bez ślubu
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 19:15   #35
karokielb
Przyczajenie
 
Avatar karokielb
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Odp: oswiadczy sie czy nie ?? :((

No tak, kwestie prawne...
karokielb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 19:28   #36
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Odp: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez karokielb Pokaż wiadomość
Skoro jesteście razem szczęśliwi, to tak naprawdę co w Waszym życiu zmieni ślub? Nazwisko?
Uważam, że nawet ślub nie daje gwarancji bycia z kimś do końca życia...
Ja (22) i mój TŻ (26) jesteśmy razem ponad 3 lata i póki co nie myślimy o ślubie. Mieszkamy razem 3 lata. Jak będziemy planować dziecko wtedy pomyślimy o zareczynach i slubie. Chociaż dziecko też nie jest "powodem" zawarcia związku małżeńskiego czy chociażby zaręczyn. Macie jeszcze dużo czasu przed sobą! jak macie być ze sobą to bedziecie
ależ patrzysz tylko przez swój pryzmat. jak to co zmienia ślub?

dla niektórych ludzi zmienia bardzo, bardzo dużo. mimo tego, że czasy się zmieniają to wciąż jednak większość dziewczyn czeka na ten pierścionek i z radością planuje ślub. są ku temu jakieś powody jak widać
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 07:21   #37
terenia 11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 17
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

To ja podepne sie pod temat zareczyn.Czy każda y Was przed ślubem była zareczona,mój Tż mówi o ślubie ,powoli zastanawiamy sie o sali,przeglądamy zespoły ale oświadczyn do tej pory nie było.Jak go zapytałam kiedy mi da pierścionek zareczynowy to on mi na to że dal mi już 3.To prawda dostałam od niego 3 pierscionki ale nie bylo oswiadczyn
terenia 11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-22, 19:43   #38
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Bez urazy, zgadzam się, że są młodzi a szczególnie bierzemy pod uwagę, że facetom w ogóle później wszystko przychodzi jesli chodzi o sprawy damsko-męskie, ale uważam, że 2 lata to nie ejst krótki staż. Ile musza mieć stażu żeby się oświadczył? 5, 10 ? im dłużej tym lepiej? Mają się sprawdzać pół życia, a po 10 latach stwierdzą, że to jednak nie to i do widzenia - szkoda życia na takie coś. Jedna koleżanka wyżej napisała, że dostała pierścionek po 1,5 związku, u mnie podobnie, w grudniu biorę ślub. To nie jest kwestia stażu tylko gotowości.

Dla mnie 2 lata to spory kawałek zycia
Weź pod uwagę, że skoro są młodzi, to w ich przypadku dwa lata to trochę za mało, w szczególności facet mógł jeszcze nie dojrzeć do decyzji o małżeństwie, zwłaszcza, że wykręca się w czasie rozmów na ten temat . Zatem może w tym przypadku lepiej trochę dłużej pobyć razem niż na szybko się pobrać i potem żałować. Inna jest sytuacja, gdy para ma powiedzmy 25, 26 lat, wówczas są już bardziej ukształtowani i lepiej wiedzą czego chcą od życia.

Edytowane przez Cherry Blossom Girl
Czas edycji: 2013-09-22 o 19:50
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 19:57   #39
matafashion19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 20
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

moim zdaniem to nie jest kwestia wieku a dojrzałosci. obaj jestesmy nad wyraz dojrzali jak na swoj wiek dlatego padła tez propozycja wspolnego zamieszkania wiec moim zdaniem teraz pora na kolejny krok...
matafashion19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 20:10   #40
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez matafashion19 Pokaż wiadomość
moim zdaniem to nie jest kwestia wieku a dojrzałosci. obaj jestesmy nad wyraz dojrzali jak na swoj wiek dlatego padła tez propozycja wspolnego zamieszkania wiec moim zdaniem teraz pora na kolejny krok...
twoim zdaniem pora na kolejny krok, jego zdaniem jak widać nie. Skoro nawet wykręca się od rozmów o tym...
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 09:39   #41
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Wiecie co, mnie trochę dziwi postawa facetów pokroju autorki - o ile jestem w stanie zrozimieć że nie czuje się gotowy na ślub to nie rozumiem jednego "ślub jeszcze nie, ale mieszkanie razem i życie właściwie tak jak małżeństwo to jak najbardziej"
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 09:45   #42
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Wiecie co, mnie trochę dziwi postawa facetów pokroju autorki - o ile jestem w stanie zrozimieć że nie czuje się gotowy na ślub to nie rozumiem jednego "ślub jeszcze nie, ale mieszkanie razem i życie właściwie tak jak małżeństwo to jak najbardziej"
Dlatego ja nie rozumiem, po co autorka tak wcześnie zgadzała się na mieszkanie razem (chyba, że szły za tym poważne pobudki życiowe typu patologia w domu). Chłop dostaje to, czego chce - ma w domu młodą kobietę, zasypia z nią i się budzi, dba o niego na codzień...to po co mu dalsze zobowiązania póki co? A jeżeli autorce zależy na zaręczynch i ślubie to to wspólne mieszkanie tak szybko (są przecież mega młodzi) nie było rozsądnym krokiem. Może teraz posypią się na mnie burze z piorunami jaka jestem nienowoczesna ale moim zdaniem zdarza się tak w życiu, że facet jak już mieszka z kobietą i ma wszystko to nie pali się do ślubu. Bo i po co.
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 09:55   #43
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez MoniaS93 Pokaż wiadomość
Dlatego ja nie rozumiem, po co autorka tak wcześnie zgadzała się na mieszkanie razem (chyba, że szły za tym poważne pobudki życiowe typu patologia w domu). Chłop dostaje to, czego chce - ma w domu młodą kobietę, zasypia z nią i się budzi, dba o niego na codzień...to po co mu dalsze zobowiązania póki co? A jeżeli autorce zależy na zaręczynch i ślubie to to wspólne mieszkanie tak szybko (są przecież mega młodzi) nie było rozsądnym krokiem. Może teraz posypią się na mnie burze z piorunami jaka jestem nienowoczesna ale moim zdaniem zdarza się tak w życiu, że facet jak już mieszka z kobietą i ma wszystko to nie pali się do ślubu. Bo i po co.
Zgadzam się Moim zdaniem wczesne zamieszkanie razem wręcz opóźnia tą decyzję o ślubie w większości przypadków Inaczej jeśli kobieta stawia jasno sprawę: najpierw jakieś określenie się i wtedy ewentualnie wicie wspólnego gniazdka. Może jestem dinozaurem ale nie rozumiem postawy młodych ludzi, że przed ślubem to trzeba się sprawdzić, przetestować itp (zazwyczaj pójście na studia się z tym wiąże) i kończy się tym że młodzi zamiast randkować, czerpać ze spotkań maksimum radości pakują się we wspólne finanse (pewnie często dochodem są kieszonkowe rodziców albo stypendia socjalne;p), obowiązki domowe kiedy nie są jeszcze na to gotowi. Potem pierwsza większa kłotnia = pakowanie walizek i za kilka mies mieszkanie z kimś innym.

Ja ze swoim Tż zamieszkałam jak byłam na ostatnim roku studiów, on już był po i oboje pracowaliśmy. Gdybym mogła cofnąć czas to bym się tak szybko (po 1,5 roku zwizku) na to nie zdecydowała. Nie chodzi nawet o to że było źle Po prostu trochę za szybko
ps: tylko my już wtedy byliśmy zaręczeni i wiedzieliśmy za jaki czas ślub, więc to trochę inaczej.

Edytowane przez GrumpyCat
Czas edycji: 2013-09-23 o 09:57
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 10:00   #44
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

No właśnie! Moim zdaniem nie ma do czego się spieszyć, większość osób z dużym stażem związku (mam na myśli np. małżeństwa od 20-30 lat) powiedziałoby, że jeszcze się zdąży. Ja też jestem tego zdania.

U mnie jest trochę inna sytuacja bo ja i tż jesteśmy osobami religijnymi i ze względów wiary nie mieszkamy razem i nie będziemy razem mieszkać przed ślubem ale nawet gdyby tak nie było to nie sądzę, że byśmy tą decyzję podjęli jakoś szybko. Po prostu szkoda by mi było tego okresu randek.

Natomiast dla mnie to, że młodziutka dziewczyna ledwo wkraczająca w życie na samym początku związku godzi się na wspólne mieszkanie to jest jakiś sygnał dla też młodego chłopaka, że tak jest ok. Nie ma nic złego w tym, że para chce sobie mieszkać razem bez ślubu - każdy ma swoje zasady moralne i tyle. Natomiast jeżeli w takiej sytuacji dziewczyna dodatkowo chce zaręczyn i ślubu to może się spotkac z oporem drugiej strony. Jak w tej sytuacji.
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 10:38   #45
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Odp: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Sa sytuacje, ze akurat tak sie sklada do mieszkania razem. Czasem jest tak, ze ze wzgledu na obowiazki- studia, praca, ludzie maja problem, zeby isc na randke, bo sie nie zgrywaja godzinami. Poza tym nie zawsze facet nie chce brac slubu, bo juz zyje jak malzenstwo. Wiele osob wychodzi z zalozenia, ze lepiej sie poznac przed slubem. Nawet jak sie jest ze soba x czasu to przy wspolnym mieszkaniu moga wyjsc rzeczy, ktore nas zmecza. Lepiej tak niz po slubie.
Czesci sie wydaje, ze jedna klotnia i ludzie mowia sobie papa, bo slubu nie ma. Ja mam inne wrazenie- mimo braku slubu jest wspolne meczenie dupy. Bo tak go kocham, ze dam jeszcze jedna szanse.

Autorko, po tym watku nie widac waszej ponad przecietnej dojrzalosci. Dorosli ludzie rozmawiaja ze soba o wspolnej przyszlosci, a nie bawia sie w dyskretne sygnaly. On moze sie nie czuc jeszcze gotowy na kolejny krok. Jest mlody, nie ma sie co dziwic.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 10:41   #46
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

a ja sobie np. nie wyobrażam nie mieszkać z tż przed ślubem. Zamieszkaliśmy razem po roku właśnie na studiach i pamiętam jak się sprzeczaliśmy o byle co zanim się przyzwyczailiśmy do wspólnego bytowania ze sobą. Teraz mamy to już dawno wypracowane i nie będzie po ślubie nagle niespodzianek...Oświadczy ł się po ponad 4 latach i gdybyśmy wspólnie nie zamieszkali przedtem to pewnie bym się jeszcze nie zdecydowała zostać jego narzeczoną bo nie dla mnie branie "kota w worku"
__________________
06.06.2015
Okruch

Edytowane przez existence
Czas edycji: 2013-09-23 o 10:42
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 10:42   #47
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Odp: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Wiele osob wychodzi z zalozenia, ze lepiej sie poznac przed slubem. Nawet jak sie jest ze soba x czasu to przy wspolnym mieszkaniu moga wyjsc rzeczy, ktore nas zmecza. Lepiej tak niz po slubie.
Ale ludzie zmieniają się na różnych etapach życia I to że przed ślubem (nawet mieszkając razem) nie wkurzają nas pewne zachowania nie znaczy że potem nie zaczną, albo nie dojda nowe wkurzające nawyki
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 10:44   #48
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Odp: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ale ludzie zmieniają się na różnych etapach życia I to że przed ślubem (nawet mieszkając razem) nie wkurzają nas pewne zachowania nie znaczy że potem nie zaczną, albo nie dojda nowe wkurzające nawyki
no to zawsze o kilka nawyków wkurzających mniej jak się wykluczy te poznane przed ślubem
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 10:47   #49
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Odp: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
no to zawsze o kilka nawyków wkurzających mniej jak się wykluczy te poznane przed ślubem
Jak mówiła moja babcia: Przed ślubem trzeba mieć oczy szeroko otwarte, a po ślubie - przymykać
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 10:51   #50
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Odp: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Jak mówiła moja babcia: Przed ślubem trzeba mieć oczy szeroko otwarte, a po ślubie - przymykać
a to w sumie idealnie ile dałam radę zmieniłam przed ślubem, jeszcze trochę czasu mam to może mi się uda potem - trudno
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 15:59   #51
matafashion19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 20
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Dziekuje za wsze opinie jednak nie skorzystam z wiekszosci z nich
matafashion19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:03   #52
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez matafashion19 Pokaż wiadomość
Dziekuje za wsze opinie jednak nie skorzystam z wiekszosci z nich
To z nim mieszkaj, konkubinat też życie powodzenia

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

A tak na marginesie zastanawiam się z czego nie skorzystasz, bo zbyt wiele rad nie padło;p Chyba że mówisz o "daj mu jeszcze czas" bo to chyba każda pisała
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:04   #53
matafashion19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 20
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

moje zycie moja sprawa
matafashion19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:14   #54
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Odp: Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez matafashion19 Pokaż wiadomość
moje zycie moja sprawa
Bardzo dojrzala odpowiedz.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:19   #55
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez matafashion19 Pokaż wiadomość
moje zycie moja sprawa
To po co zakładasz wątek i pytasz obce osoby o zdanie, wieje desperacją i żądzą pierścienia.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:22   #56
matafashion19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 20
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

dojrzała czy nie dojrzała.. kazdy oceni według własnego pogladu moja odpowiedz była poprostu szczera pisze to co mysle skoro ty jestes taka dojrzała to czemu całymi dniami siedzisz na wazazu ?? moze wyjdz do przyjeciół niech oni ocenia czy sama jestes dojrzała ja tego nie zrobie bo Cie NIE ZNAM !

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

pytam osoby które potrafia cos doradzic a nie nastolatki które sie nudza na tym forum wypisując głupoty ktore nikomu w niczym nie pomogą!
matafashion19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:23   #57
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez matafashion19 Pokaż wiadomość
dojrzała czy nie dojrzała.. kazdy oceni według własnego pogladu moja odpowiedz była poprostu szczera pisze to co mysle skoro ty jestes taka dojrzała to czemu całymi dniami siedzisz na wazazu ?? moze wyjdz do przyjeciół niech oni ocenia czy sama jestes dojrzała ja tego nie zrobie bo Cie NIE ZNAM !
Bo lubię. Takie wątki jak twój zapewniają mi rozrywkę i trochę śmiechu To nie ja opisuję swoje życie na wizażu. Ty to zrobiłaś więc ci dziewczyny odpisały. Pewnie nie to czego się spodziewałaś i dlatego teraz masz focha Bo nie padły odpowiedzi że nam ciebie szkoda Mam pomysł! Ty go poproś o rękę
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:29   #58
matafashion19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 20
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Hahah "bo lubie" no widze ze lubisz bo nigdy nie dodałas zadnego watku na forum tylko mądżysz sie i pod kazdym postem wypisujesz jakies hamskie nikomu nie potrzebne komentarze . to jest forum dla dojrzałych kobiet a nie takich dzieciaków jak Ty widac ze masz ze soba jakis problem na forum podskakujesz do kazdego a w domu pewnie cichutka i potulna dziewuszka z Ciebie dam Ci dobrą rade nie pyskuj za duzo w internecie bo to ci nie pomoze wyjsc z kompleksów pozdrawiam Pania ktora najwiecej by pyskowała do kolezanek z forum a nawet twarzy na profilowym nie pokaze tylko *upe Moze od tej strony wygladasz kozystniej?? zamykam wonteki zgłaszam Pania powyzej.
matafashion19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:32   #59
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

Cytat:
Napisane przez matafashion19 Pokaż wiadomość
Hahah "bo lubie" no widze ze lubisz bo nigdy nie dodałas zadnego watku na forum tylko mądżysz sie i pod kazdym postem wypisujesz jakies hamskie nikomu nie potrzebne komentarze . to jest forum dla dojrzałych kobiet a nie takich dzieciaków jak Ty widac ze masz ze soba jakis problem na forum podskakujesz do kazdego a w domu pewnie cichutka i potulna dziewuszka z Ciebie dam Ci dobrą rade nie pyskuj za duzo w internecie bo to ci nie pomoze wyjsc z kompleksów pozdrawiam Pania ktora najwiecej by pyskowała do kolezanek z forum a nawet twarzy na profilowym nie pokaze tylko *upe Moze od tej strony wygladasz kozystniej?? zamykam wonteki zgłaszam Pania powyzej.
A ja zgłosiłam Ciebie.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:33   #60
matafashion19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 20
Dot.: oswiadczy sie czy nie ?? :((

wiec i ja zgłosze ciebie skoro tak sie tutaj gra
matafashion19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.