Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-12, 21:41   #61
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
o mamo, ale taki polaczony watek o kwasach mialby z milion stron
dlatego uwaga, by na kolejne pytanie kogoś, kto do wyszukiwarki nie zajrzał odpowiadał tylko moderator lub - jeśli jest zajęty - jedna osoba, jest bardzo sensowna. Primo, po co mnożyć byty. Secundo, po wrzuceniu hasła do wyszukiwarki od razu widać, że w wątku dwupostowym nic nie ma, więc nie tracimy czasu na jego sprawdzanie.
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 21:56   #62
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

A ja nie bardzo rozumiem, czemu miałoby służyć łączenie wątków dotyczących jednego problemu, z czego powstaną - jak jak słusznie zauważyła Vanilla - epopeje.
A jak się komuś nie chce wrzucić hasła w wyszukiwarkę, to nie będzie się też chciało przeczytać tak długiego wątku, nawet podwieszonego u góry forum.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 05:51   #63
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

Cytat:
Napisane przez PaniKota
Secundo, po wrzuceniu hasła do wyszukiwarki od razu widać, że w wątku dwupostowym nic nie ma, więc nie tracimy czasu na jego sprawdzanie.
i własnie dlatego prosiłam Złosia o przemyslenie mojej propozycji o porządki i wielkie czyszczenie na wizażu gdzie najpierw do ciachnięcia by poszły wszystkie watki zerowe z zerem odpowiedzi starsze niż np. 5 miesięcy, bo pewnie i tak ich nikt nie czyta, i nikt tam nic nie napisze juz jakby tak we wszystkich forach zrobić to z 50 stron mniej by było, później może znalazł by się grupka osób(ja sie mogę zgłosić) które wyszukiwałyby takie watki z jedna czy dwiema odpowiedziami w których byłyby same podnoszenia osoby zadajacej pytanie gdzie nie ma żadnej odpowiedzi na zadane pytanie tylko same "hopki i upcyki"
i nam by było lepiej bo w wyszukiwarce nie wyskakiwałyby takie "pustaki" i wizażowi by lżej troche było na czas chwilowy, ale zawsze
bo po co te "pustaki" zostawiac dla potomości skoro w nich wiedzy żadnej nie ma ?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 10:54   #64
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

Cytat:
Napisane przez joasiak1
A ja nie bardzo rozumiem, czemu miałoby służyć łączenie wątków dotyczących jednego problemu, z czego powstaną - jak jak słusznie zauważyła Vanilla - epopeje.
A jak się komuś nie chce wrzucić hasła w wyszukiwarkę, to nie będzie się też chciało przeczytać tak długiego wątku, nawet podwieszonego u góry forum.
Ale nie zawsze muszą powstać akurat epopeje - na Wizażystce łączyłam wątki o tym samym, zawierały pojedynczo po, powiedzmy, 5-15 postów. Przy łączeniu powstaje bardziej treściwy watek na jakiś temat, wyszukiwanie jest ułatwione bo nie wyskakuje 130 wątków na ten temat, ale posiekanych na drobne, tylko trochę mniej, za to dłuższych

Staram się łączyć wątki z podobnego okresu (powiedzmy roku ), po 3-4 w jeden.

Ale przyznam wam, że to jest straszna robota, bo jest tam np MASA wątków z pytaniami o podkład itp. Czam trudno jest je łączyć, bo zawierają różne pytania, a wyszukiwarka na dodatek wyrzuca masę wątków o zupełnie innej tematyce.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 11:44   #65
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

a jak tak sobie pomyślałam żeby zrobić tzw. linkownie (tak jak na fitnesie, czy zrób to sama). Zbieramy wszystkie tematy o kwasach i umieszamy w jednym poście , podobnie z wątkiem np. o filtrach

myślałam też żeby wszystkie wątki o typie urody połaczyć w jeden, lub podzielić na 4 kategorie: wiosna, lato, jesien, zima. Za kazdym razem jakby ktoś zadawał pytanie o typ swej urody można by go odesłać do tego wątku, pomóc, odpowiedzieć, a gdyby zaspokoilo się już ciekawosć pytającego, podłaczyłoby sie ten nowy wątek do starych

wiem zamotałam trochę, ale chyba można zrozumieć


p.s. mogę pomóc
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 12:01   #66
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

Cytat:
Napisane przez bluegirl
i własnie dlatego prosiłam Złosia o przemyslenie mojej propozycji o porządki i wielkie czyszczenie na wizażu gdzie najpierw do ciachnięcia by poszły wszystkie watki zerowe z zerem odpowiedzi starsze niż np. 5 miesięcy, bo pewnie i tak ich nikt nie czyta, i nikt tam nic nie napisze juz jakby tak we wszystkich forach zrobić to z 50 stron mniej by było, później może znalazł by się grupka osób(ja sie mogę zgłosić) które wyszukiwałyby takie watki z jedna czy dwiema odpowiedziami w których byłyby same podnoszenia osoby zadajacej pytanie gdzie nie ma żadnej odpowiedzi na zadane pytanie tylko same "hopki i upcyki"
i nam by było lepiej bo w wyszukiwarce nie wyskakiwałyby takie "pustaki" i wizażowi by lżej troche było na czas chwilowy, ale zawsze
bo po co te "pustaki" zostawiac dla potomości skoro w nich wiedzy żadnej nie ma ?
zaraz będzie raban, że komuś licznik spadł Ale serio, jeśli istnieje taka możliwość, to jestem za. W końcu do wątków pozbawionych informacji jest plotkowe
Nie wyklucza to linkowni, o której pisze agatka-a. Jest taki podwieszony wątek o sposobach depilacji na przykład, ale niestety połowa podanych linków to wątki z "hopkami i upcykami" (bardzo mi się to podoba) albo dziesiątkami komentarzy typu "wyszukiwarka nie gryzie" - sama uwaga w sobie jest bardzo cenna, ale zmultiplikowana trochę wnerwia.
Mam apel do zdolnej graficzki - kojarzycie Wuja Sama? (Google grafika)
wyobraźcie sobie, że po naciśnięciu przycisku "new thread" czyli nowy wątek wyskakuje tak upozowany avatarkowy Złoś i groźnie pyta: "A skorzystałaś z wyszukiwarki?"
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 12:03   #67
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

Cytat:
Napisane przez agatka-a
a jak tak sobie pomyślałam żeby zrobić tzw. linkownie (tak jak na fitnesie, czy zrób to sama). Zbieramy wszystkie tematy o kwasach i umieszamy w jednym poście , podobnie z wątkiem np. o filtrach
Jasne, tylko czy ktoś kto zakłada nowy wątek nie używając wcześniej wyszukiwarki wpadnie na to żeby do linkowni zaglądać?
P.S. jakby co to ja też mogę pomóc
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 12:08   #68
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

Cytat:
Napisane przez bluegirl
i własnie dlatego prosiłam Złosia o przemyslenie mojej propozycji o porządki i wielkie czyszczenie na wizażu gdzie najpierw do ciachnięcia by poszły wszystkie watki zerowe z zerem odpowiedzi starsze niż np. 5 miesięcy, bo pewnie i tak ich nikt nie czyta, i nikt tam nic nie napisze juz jakby tak we wszystkich forach zrobić to z 50 stron mniej by było, później może znalazł by się grupka osób(ja sie mogę zgłosić) które wyszukiwałyby takie watki z jedna czy dwiema odpowiedziami w których byłyby same podnoszenia osoby zadajacej pytanie gdzie nie ma żadnej odpowiedzi na zadane pytanie tylko same "hopki i upcyki"
i nam by było lepiej bo w wyszukiwarce nie wyskakiwałyby takie "pustaki" i wizażowi by lżej troche było na czas chwilowy, ale zawsze
bo po co te "pustaki" zostawiac dla potomości skoro w nich wiedzy żadnej nie ma ?
Zlos to zrobi, bedzie kasowal watki zerowe z serwera, i chyba tez te, które maja "upy" itp. Bedzie to robil ze wizazystki, kosmetyczki, mody, plotkowego, czyba tez z medycyny i fitnessu, moze tez z technicznego. Najpierw musi wszystko sie ustabilizowac z serwerem, potem bedzie czyszczenie.
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 12:58   #69
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

bardzo mnie ucieszyła wiadomośc o czyszczeniu for z "pustaków"
ja moge pomóc jakby jakis moderator chciał posklejać watki na swoim forum, a nie miał za dużo czasu to ja moge wyszukiwać i podsyłać na maila takie watki do sklejki
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 13:23   #70
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

Dzieki Bogu-wreszcie bedzie mozna cos bez trudu znalezc, nie przeczusujac sie przez gaszcz pustych watkow lub tych z samymi linkami.A co do watkow ze zbiorczymi linkami-niestety malo osob do tego zaglada; apropos watkow o typach kolorystycznych-byla wielka dyskusja na ten temat na technicznym
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 14:47   #71
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

Cytat:
Napisane przez bluegirl
i własnie dlatego prosiłam Złosia o przemyslenie mojej propozycji o porządki i wielkie czyszczenie na wizażu gdzie najpierw do ciachnięcia by poszły wszystkie watki zerowe z zerem odpowiedzi starsze niż np. 5 miesięcy, bo pewnie i tak ich nikt nie czyta, i nikt tam nic nie napisze juz jakby tak we wszystkich forach zrobić to z 50 stron mniej by było, później może znalazł by się grupka osób(ja sie mogę zgłosić) które wyszukiwałyby takie watki z jedna czy dwiema odpowiedziami w których byłyby same podnoszenia osoby zadajacej pytanie gdzie nie ma żadnej odpowiedzi na zadane pytanie tylko same "hopki i upcyki"
i nam by było lepiej bo w wyszukiwarce nie wyskakiwałyby takie "pustaki" i wizażowi by lżej troche było na czas chwilowy, ale zawsze
bo po co te "pustaki" zostawiac dla potomości skoro w nich wiedzy żadnej nie ma ?
Jak juz wszystko dojdzie do normy, a Zło upora się ze zmianami technicznymi, to takie wątki będą kasowane.

Myslę, że damy radę to zrobić, bez większego angażowania innych w te porządki.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 15:02   #72
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

Hej,

też mam pomysł odnośnie pytań typu "jaki krem przeciwzmarszczkowy", ściągnięty z forum Digital Camera Resource (które ma design wizażowy)
http://www.dcresource.com/forums/

Na tamtej stronie tez maja recenzje aparatów fotograficznych i wyszukiwanie modeli po podaniu interesujących nas parametrów. Mimo to na forum padają pytania, jaki aparat kupić.

Powstało więc forum "Which Camera Should I Buy?", gdzie pytający opisuje w czym tkwi problem np. pierwszy z brzegu: "jaki ultrakompakt do robienia zdjęc przy słabym świetle?", a inni uzytkownicy mu doradzają.
Niestety nie jestem członkiem tego forum, nie wiem do końca na jakich zasadach ono działa, ale zauważyłam, że niektóre posty na tym forum mają w swej treści wypełniony formularz: rozmiar aparatu, cena, ile megapikseli, jaki zoom itd, itp. Być może ten formularz jest wpisany w okienku przy zakładaniu nowego postu, tego nie wiem.
Niektóre posty pozostają bez odpowiedzi, wtedy pozostają samodzielne poszukiwania (albo konkurencyjne forum Steve's Digicam z forum What Camera Should I Buy )

I co Wy na to? Co na podforum: jaki kosmetyk? Może byłoby one zaśmiecone powtarzającymi się wątkami, ale oczyściłoby główny nurt. A poza tym takie osoby jak na przykład ja, które co prawda nie mają szerokiej wiedzy w tym temacie, niemniej kosmetyków uzywaja, mogłyby coś doradzić i mieć z tego przyjemność.

Na zakończenie napiszę tylko, jak u mnie wygląda poszukiwanie kosmetyków na Wizażu. Zazwyczaj zaczyna się tak, że na forum ktoś pisze o nieznanym mi kosmetyku. Potem szukam go w KWC i sprawdzam oceny, a potem jeszcze wyszukuję opinie w innych wątkach. Z ręką na sercu wyznaję, że samo KWC to byłoby za mało...
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 17:37   #73
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

Cytat:
Napisane przez Pomadka

Myslę, że damy radę to zrobić, bez większego angażowania innych w te porządki.
heh wiadomo nasi moderatorzy są niesamowicie wytrzymali i cierpliwi widać to jak sobie radza z ciagłymi tymi samymi pytaniami
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 18:00   #74
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

Cytat:
Napisane przez agatka-a
heh wiadomo nasi moderatorzy są niesamowicie wytrzymali i cierpliwi widać to jak sobie radza z ciagłymi tymi samymi pytaniami
Ironia jest zbędna.

Cytat:
Napisane przez złosliwiec
Moderator to nie terminator - ale też człowiek. Dlatego robienie wideł z jednego wątku jest przesadzone.
To zdanie Złosia wiele wyjaśnia.
Każdemu w końcu mogą puścić nerwy.
Ileż razy można prosić, upominać...? I na końcu być ignorowanym?
Chciałabyś tak? Wątpię.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 18:45   #75
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ironia jest zbędna.
Pomadko tego sie własnie bałam. To nie była ironia, tylko pochlebstwo

ehhh taki już mój problem, ze czasem chcę wyrazić cos, a inni to odbieraja inaczej przepraszam
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 19:17   #76
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

Cytat:
Napisane przez agatka-a
Pomadko tego sie własnie bałam. To nie była ironia, tylko pochlebstwo

ehhh taki już mój problem, ze czasem chcę wyrazić cos, a inni to odbieraja inaczej przepraszam
E tam czasami tak bywa, ja się wcale nie gniewam, nie musisz mnie przepraszać. Wszystko OK.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 21:37   #77
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

Cytat:
Napisane przez agatka-a
a jak tak sobie pomyślałam żeby zrobić tzw. linkownie (tak jak na fitnesie, czy zrób to sama). Zbieramy wszystkie tematy o kwasach i umieszamy w jednym poście , podobnie z wątkiem np. o filtrach
Cytat:
Napisane przez Estella
A co do watkow ze zbiorczymi linkami-niestety malo osob do tego zaglada;
No. I to by chyba było wszystko w temacie "linkowni" - napracujecie się tylko na darmo. Coś mi tu to patrzy na walkę z wiatrakami - w końcu po co szukać? Smoczyca i tak w koncu po raz setny napisze o tych kwasach/pilingach/maseczkach i póki się wątek nie zsunie to starczy. A dalej? Dalej od nowa Polska Ludowa
Moim zdaniem jedyny sposób na to zjawisko to konsekwentne ignorowanie uporczywych pytań. To w końcu być może zmusiłoby do skorzystania z wyszukiwarki.
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 01:09   #78
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

Kilka watkow wyzej PaniKota podala swietny pomysl ze ZlosiowymWujemSamem
Podpisuje sie pod prosba o uczynienie wyszukiwarki bardziej widoczna; lekutko mi juz rece opadaja, kiedy w jednym watku odpowiem wyczerpujaco po raz kolejny o "kwasie/blokerze dla mnie", wychodze z powrotem na glowna strone forum kosmetycznego a tam juz nowy watek na ten sam temat zalozony...
Rekord zostal pobity w wakacje 2005 - jesli ktos ma ochote, niech podsumuje ile watkow np. o kremach z filtrem vs solarium itp. zostalo zalozonych w zblizonym czasie!

Przeciez nie o to chodzi, zeby sie poddac i przestac odpowiadac (akurat przez ostatni tydzien mialam wiecej czasu :: i moglam sobie pozwolic na wyczerpujace odpowiedzi) bo ciagle przypominanie o wyszukiwarce konczy sie awantura i pretensjami (czesto bardzo obrazliwymi) nowych uzytkowniczek lub wiadomosciami na privie... A dzialania tego typu nic nie wnosza do zawartosci informacyjnej watku.

Ogromnie sie ciesze, ze Wizaz sie rozrasta ale trzeba to rozrastanie w jakis sposob, uzywajac terminologii dzialkowca, porozsadzac i poprzycinac inaczej w gaszczu zawartych tu informacji, kompletnie sie nie odnajdziemy!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 11:06   #79
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

ja wiem, że teraz serwery mają ciężkie życie, więc to może bardziej na przyszłość pomysł - pod wątkiem jest ramka "podobne wątki", może mogłaby się pojawiać przed założeniem nowego wątku z komentarzem "czy jesteś pewna, że nie znajdziesz tu odpowiedzi?" WIem, że niektórych to nie powstrzyma, ale zawsze coś
A o ZłosiaSama może Ewkę.mnk poprosimy, zdolna z niej bestia
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 15:45   #80
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Uwagi różne w związku z wątkiem maseczki

Panikoto - super pomysl!

Ja tez podpisuje sie obiema konczynami przednimi pod pomyslem utowrzenia bardziej widocznej wyszukiwarki.... CZasem mam wrazenie, ze Wizazanki mlode stazem po prostu nie wiedza o istnieniu kwc albo archiwum....
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.