Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-01, 19:04   #571
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Czy któraś Wizażanka kręciła żel algowo-witaminowy, o ten:
http://mazidla.com/index.php?option=...d=317&Itemid=2
mam straszny problem z alginatem
..zostały mi grudki, a mieszałam już mikserkim, rozcierałam moździerzem a miał on ulec samoistnie hydratacji do 30 minut, niestety tak się nie stało?

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------


Musisz wejść w swój koszyk i w zamówienie i tam jest adres do wysyłki, który można zmienić i klikasz dalej.
Durka następnym razem zrób żel z gumą ksantanową zamiast alginatu Nie zbija się w grudki jeżeli dodajesz porcjami i dobrze zagęszcza żel
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 19:33   #572
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Czy któraś Wizażanka kręciła żel algowo-witaminowy, o ten:
http://mazidla.com/index.php?option=...d=317&Itemid=2
mam straszny problem z alginatem
..zostały mi grudki, a mieszałam już mikserkim, rozcierałam moździerzem a miał on ulec samoistnie hydratacji do 30 minut, niestety tak się nie stało?
Ja kręciłam już 2 razy. Za pierwszym wyszło mi super bez grudek. Za drugim trochę za dużo alginatu mi się sypło i wyszły grudki. Mieszałam to i trochę się rozpuściły, resztę nie przejmując się przelałam do mojego dozownika na żel do twarzy, który jest nieprzezroczysty, więc nie widzę czy te grudki się w końcu rozpuściły czy nie. Ale przy wyciskaniu żadnych grudek nie ma, więc zakładam że się jednak rozpuściły .
Alginat wg mnie bardzo fajnie zastępuje żel HA, więc nie rezygnuj z niego za łatwo . Za to żele z gumą ksantanową mi nie podchodzą
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 19:47   #573
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Durka następnym razem zrób żel z gumą ksantanową zamiast alginatu Nie zbija się w grudki jeżeli dodajesz porcjami i dobrze zagęszcza żel
Boję się, że guma ściągnie mi skórę, a alginat ma dodatkowo fajne właściwości.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Ja kręciłam już 2 razy. Za pierwszym wyszło mi super bez grudek. Za drugim trochę za dużo alginatu mi się sypło i wyszły grudki. Mieszałam to i trochę się rozpuściły, resztę nie przejmując się przelałam do mojego dozownika na żel do twarzy, który jest nieprzezroczysty, więc nie widzę czy te grudki się w końcu rozpuściły czy nie. Ale przy wyciskaniu żadnych grudek nie ma, więc zakładam że się jednak rozpuściły .
Alginat wg mnie bardzo fajnie zastępuje żel HA, więc nie rezygnuj z niego za łatwo . Za to żele z gumą ksantanową mi nie podchodzą
Robiłam pierwszy raz ten żel i zrobiłam go dokładnie wg. opisu mazideł.
A jak wsypujesz alginat? Na całą powierzchnię od razu czy po troszku mieszając?

Wcześniej używałam właśnie HA z rozpuszczonymi w nim dodatkami lub kojący żel aloesowy z ZSK właśnie z gumą ksantanową...

Spróbuję jeszcze raz, ale chciałabym użyć aloesu z ZSK ale nie wiem czym on się różni oprócz tego, że ten z mazideł jest w proszku, a z ZSK w płynie?
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 20:03   #574
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Robiłam pierwszy raz ten żel i zrobiłam go dokładnie wg. opisu mazideł.
A jak wsypujesz alginat? Na całą powierzchnię od razu czy po troszku mieszając?

Wcześniej używałam właśnie HA z rozpuszczonymi w nim dodatkami lub kojący żel aloesowy z ZSK właśnie z gumą ksantanową...

Spróbuję jeszcze raz, ale chciałabym użyć aloesu z ZSK ale nie wiem czym on się różni oprócz tego, że ten z mazideł jest w proszku, a z ZSK w płynie?
Alginat wsypuję normalnie w jednej porcji w jedno miejsce. Jak dla mnie rozpuszcza się lepiej niż HA, więc ciężko mi powiedzieć czemu Ci wyszły nierozpuszczalne grudki. A jakie dałaś stężenie? Bo mi grudki wyszły przy stężeniu trochę powyżej 5%. Wcześniej robiłam 2-3% i wychodził super . Przy 5% żel jest bardzo gęsty, tak więc lepsze użytkowniczo są mniejsze stężenia.
A co do aloesu, to ten z ZSK jest w płynie i to jest wyciąg 10x stężony. A ten z Mazideł 200x i w proszku. To zasadnicze różnice. Ja robiłam żel aloesowy z aloesem z ZSK i gumą ksantanową.Bardzo ściągał skórę.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 20:10   #575
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Alginat wsypuję normalnie w jednej porcji w jedno miejsce. Jak dla mnie rozpuszcza się lepiej niż HA, więc ciężko mi powiedzieć czemu Ci wyszły nierozpuszczalne grudki. A jakie dałaś stężenie? Bo mi grudki wyszły przy stężeniu trochę powyżej 5%. Wcześniej robiłam 2-3% i wychodził super . Przy 5% żel jest bardzo gęsty, tak więc lepsze użytkowniczo są mniejsze stężenia.
A co do aloesu, to ten z ZSK jest w płynie i to jest wyciąg 10x stężony. A ten z Mazideł 200x i w proszku. To zasadnicze różnice. Ja robiłam żel aloesowy z aloesem z ZSK i gumą ksantanową.Bardzo ściągał skórę.
Robiłam 2% jak w przepisie, odmierzałam na wadze
..aloes z mazideł jest bardziej stężony, czyli mocniejszy..
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 07:56   #576
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

no, ja aloesu zyskowego dodawałam więcej niż dodałabym mazidłowego- nie pamiętam dokładnie ile, ale jakos to sobie wyliczyłam
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 16:17   #577
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez anitqqq Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn które kupują półprodukty na mazidłach . Czy zamawiając nie ma żadnych problemów z przesyłką ,czy wszystkie rzeczy które wam przychodzą zawsze są w dobrym stanie czy opakowania nie są uszkodzone? ogólnie czy macie jakieś zastrzeżenia dotyczące tej strony?
Ja tez nie mam żadnych zastrzeżeń. Co więcej - dawno nie używałam konta i napisałam maila z zapytaniem o nick- odpowiedź przyszła ekspresowo Naprawdę godny polecenia sklep.
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 10:53   #578
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Miłe wizażanki czy któraś z Was kupowała soje 40% ? Jaki ma zapach ? Zamawiałam w innym sklepie i mam pewne podejrzenia ... oby niesłuszne .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 12:05   #579
anitqqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

ehh... ja właśnie mam taki mały problem ;/ napisałam zanim jeszcze zamówiłam maila z pytaniem czy jest możliwość wysłania za pobraniem .Odpowiedzi nie otrzymałam .Po zamówieniu napisałam ze w przelewie napisałam zły "temat" i czy to nie stanowi problemu. Również odpowiedzi nie otrzymałam ;/ zamawiałam 1.07 i teraz czekam, mam nadzieje ze krótko po weekendzie mi to przyjdzie ... aha i jeszcze jedno czy też jak wchodziłyście na stan swojego zamówienia zmieniał się wam z "do realizacji" na coś w stylu "w trakcie realizacji " bo u mnie to się nie zmienia a zawsze jak zamawiałam przez internet z innych stron to się zawsze ten status zmieniał i dlatego mam takie małe obawy... ;//
anitqqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 12:25   #580
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez anitqqq Pokaż wiadomość
ehh... ja właśnie mam taki mały problem ;/ napisałam zanim jeszcze zamówiłam maila z pytaniem czy jest możliwość wysłania za pobraniem .Odpowiedzi nie otrzymałam .Po zamówieniu napisałam ze w przelewie napisałam zły "temat" i czy to nie stanowi problemu. Również odpowiedzi nie otrzymałam ;/ zamawiałam 1.07 i teraz czekam, mam nadzieje ze krótko po weekendzie mi to przyjdzie ... aha i jeszcze jedno czy też jak wchodziłyście na stan swojego zamówienia zmieniał się wam z "do realizacji" na coś w stylu "w trakcie realizacji " bo u mnie to się nie zmienia a zawsze jak zamawiałam przez internet z innych stron to się zawsze ten status zmieniał i dlatego mam takie małe obawy... ;//
Zdarzało mi się,że status na zrealizowane miałam zmieniany jak już paczkę dostałam. Natomiast co do reszty to myślę,że nie masz się czym martwić.
Fakt,że czasem trzeba poczekać kilka dni na odpowiedź na maila ale z paczkami zawsze było wszystko w porządku, a zamawiałam sporo.
Skoro zamówiłaś 1.07 to może jeszcze przelew nie wpłynął przed weekendem.Oni też mają kilka dni (roboczych)na skompletowanie zamówienia. Dziś jest dopiero 3lipca także spokojnie.W tygodniu paczkę powinnaś dostać.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 12:44   #581
anitqqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

a no to dobrze bo się tej paczki już doczekać nie mogę ;p dzięki ;*
anitqqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 17:02   #582
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Miłe wizażanki czy któraś z Was kupowała soje 40% ? Jaki ma zapach ? Zamawiałam w innym sklepie i mam pewne podejrzenia ... oby niesłuszne .

moja soja z Mazideł , prawie bez zapachowa , i ta od Tanatosa wydaje się być taka sama . Ja wąchałam po wyjęciu z pudełeczka obie soje , bo w pudeleczku plastikowym zapach był mocniejszy , jakby skondensowany a drugą mam probke w woreczku strunowym i zapach wydawał się inny , ale obie bez opakowań prawie zupełnie bez zapachowe . I od razu dodam , że soja mazidlowa nie rozpuszcza się cała tylko zostaje taki osad na dnie
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 20:02   #583
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
moja soja z Mazideł , prawie bez zapachowa , i ta od Tanatosa wydaje się być taka sama . Ja wąchałam po wyjęciu z pudełeczka obie soje , bo w pudeleczku plastikowym zapach był mocniejszy , jakby skondensowany a drugą mam probke w woreczku strunowym i zapach wydawał się inny , ale obie bez opakowań prawie zupełnie bez zapachowe . I od razu dodam , że soja mazidlowa nie rozpuszcza się cała tylko zostaje taki osad na dnie
Natalia a jak pachnie Twoja ( z Thanatosa) skórka z jabłka być może intensywnie jak pieczone jabłko ?
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2010-07-03 o 20:05
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 21:36   #584
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Natalia a jak pachnie Twoja ( z Thanatosa) skórka z jabłka być może intensywnie jak pieczone jabłko ?
wlaśnie tak , jak pieczone jabłuszko A skad te wszystkie wątpliwości , nie słyszalam żeby ktoś narzekał na jakość surowców Tanatosa .
Owszem wysyła paczki , jak mu czapka stanie i to wszystko
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 10:26   #585
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
wlaśnie tak , jak pieczone jabłuszko A skad te wszystkie wątpliwości , nie słyszalam żeby ktoś narzekał na jakość surowców Tanatosa .
Owszem wysyła paczki , jak mu czapka stanie i to wszystko
Wymęczyłam Was z tym obwąchiwaniem ale teraz już jestem pewna -w zamawianym pudełku soja 40% dostałam skórke jabłka a w darmowej strunie próbce, która zgodnie z opisem ma być skórką jabłka prawdopodobnie soję-pachnie tak leciutko w kierunku chmmm rosołu . Wysmaruje maila do Thanatosa . Najgorsze , że zrobiłam już z tą skórką serum HA+adenozyna (mam nadzieję , że to nie mocznik ) . Myślę ,że jak dodam tam jeszcze soje to nic nie będzie -stężenia dopuszczalne są takie same. Tylko jak mnie wysypie to znowu nie bedę wiedziała po czym . Apropos soi dajecie wagowy procent czy przeliczacie , że jest to soja 40%-owa ?

Oczywiście ślicznie dziękuje za obwąchanie ekstraktów
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2010-07-04 o 10:28 Powód: literówka
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 10:49   #586
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
moja soja z Mazideł , prawie bez zapachowa , i ta od Tanatosa wydaje się być taka sama . Ja wąchałam po wyjęciu z pudełeczka obie soje , bo w pudeleczku plastikowym zapach był mocniejszy , jakby skondensowany a drugą mam probke w woreczku strunowym i zapach wydawał się inny , ale obie bez opakowań prawie zupełnie bez zapachowe . I od razu dodam , że soja mazidlowa nie rozpuszcza się cała tylko zostaje taki osad na dnie
No właśnie, dziewczyny zauważyłyście że niektóre surowce oznaczone jako "rozpuszczalne w wodzie" wcale się nie rozpuszczają a tworzą taką bardziej zawiesinę? Szczerze mówiąc trochę mnie to denerwuje bo nie lubię mieć "farfocli" w kosmetykach
Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Ja kręciłam już 2 razy. Za pierwszym wyszło mi super bez grudek. Za drugim trochę za dużo alginatu mi się sypło i wyszły grudki. Mieszałam to i trochę się rozpuściły, resztę nie przejmując się przelałam do mojego dozownika na żel do twarzy, który jest nieprzezroczysty, więc nie widzę czy te grudki się w końcu rozpuściły czy nie. Ale przy wyciskaniu żadnych grudek nie ma, więc zakładam że się jednak rozpuściły .
Alginat wg mnie bardzo fajnie zastępuje żel HA, więc nie rezygnuj z niego za łatwo . Za to żele z gumą ksantanową mi nie podchodzą
Jak używasz tego żelu? pod krem? zamiast kremu? z olejem? jak efekty?

Ja stwierdzam że olej z róży z Q10 jest świetny matowi i napina mi buźkę i wchłania się prawie tak szybko jak krem 5% maceratu z marchwi działa jak delikatny bronzer
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 11:35   #587
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Jak używasz tego żelu? pod krem? zamiast kremu? z olejem? jak efekty?

Ja stwierdzam że olej z róży z Q10 jest świetny matowi i napina mi buźkę i wchłania się prawie tak szybko jak krem 5% maceratu z marchwi działa jak delikatny bronzer
Do serum z olejem mieszanym na dłoni (takiego jak z HA). Alginat po zmieszaniu z olejem tworzy momentalnie dosłownie krem - nawet wszystko zmienia barwę na białą . I wchłania się o wiele szybciej niż serum z HA . Nawilża też bardzo dobrze (chociaż widzę lekką różnicę w nawilżeniu na korzyść HA. Dlatego jeszcze całkiem nie przeszłam tylko na alginat, a używam na zmianę z HA.)
Jeszcze chcę pokombinować krem z nim i biobazą, bez gumy ksantanowej wtedy jako zagęstnika.

A tym Q10 tak kusisz, że chyba poproszę o próbkę przy następnym zamówieniu
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 12:56   #588
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Wymęczyłam Was z tym obwąchiwaniem ale teraz już jestem pewna -w zamawianym pudełku soja 40% dostałam skórke jabłka a w darmowej strunie próbce, która zgodnie z opisem ma być skórką jabłka prawdopodobnie soję-pachnie tak leciutko w kierunku chmmm rosołu . Wysmaruje maila do Thanatosa . Najgorsze , że zrobiłam już z tą skórką serum HA+adenozyna (mam nadzieję , że to nie mocznik ) . Myślę ,że jak dodam tam jeszcze soje to nic nie będzie -stężenia dopuszczalne są takie same. Tylko jak mnie wysypie to znowu nie bedę wiedziała po czym . Apropos soi dajecie wagowy procent czy przeliczacie , że jest to soja 40%-owa ?

Oczywiście ślicznie dziękuje za obwąchanie ekstraktów
o takiej pomyłce jeszcze nie słyszałam , ale się ciesz że tak łatwo było to wyjaśnić .
Ja nie przeliczam soji z powodu stężenia 40% , chyba wszędzie jest 40 procentowa . Wagi nie mam , posługuje się kalkulatorem stężeń , przeliczam na ml.
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 13:08   #589
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
o takiej pomyłce jeszcze nie słyszałam , ale się ciesz że tak łatwo było to wyjaśnić .
Ja nie przeliczam soji z powodu stężenia 40% , chyba wszędzie jest 40 procentowa . Wagi nie mam , posługuje się kalkulatorem stężeń , przeliczam na ml.

mam tylko nadzieję , że w pięty nie wcieram adenozyny( tam jeszcze zmarszczek nie mam) a na twarz nie nakładam mocznika .

Muszę koniecznie podkreślić ,że sprawa NIE DOTYCZY sklepu Mazidła by ktoś nie posądził o ten wyczyn przemiłej Pani Lidii.
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 13:38   #590
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Do serum z olejem mieszanym na dłoni (takiego jak z HA). Alginat po zmieszaniu z olejem tworzy momentalnie dosłownie krem - nawet wszystko zmienia barwę na białą . I wchłania się o wiele szybciej niż serum z HA . Nawilża też bardzo dobrze (chociaż widzę lekką różnicę w nawilżeniu na korzyść HA. Dlatego jeszcze całkiem nie przeszłam tylko na alginat, a używam na zmianę z HA.)
Jeszcze chcę pokombinować krem z nim i biobazą, bez gumy ksantanowej wtedy jako zagęstnika.

A tym Q10 tak kusisz, że chyba poproszę o próbkę przy następnym zamówieniu
No ja właśnie się tak czaje na ten żel aloesowy przy następnym zamówieniu chyba wezmę "zestaw" do zrobienia
co do Q10 to nie wiem czy można wziąć próbkę? wydaje mi się ze niestety próbka jest płatna ( 1g - ok. 9zł) i ja właśnie ją wzięłam
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 13:47   #591
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
co do Q10 to nie wiem czy można wziąć próbkę? wydaje mi się ze niestety próbka jest płatna ( 1g - ok. 9zł) i ja właśnie ją wzięłam
Mnie też kusi Q10 , ale nie wiem jak go rozpuścić , bo pisze że rozpuszcza się w temp. 50 stopni C. A oleju z rózy nie powinno się podgrzewać a jak Ty go rozpuściłaś ?
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 15:22   #592
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Mnie też kusi Q10 , ale nie wiem jak go rozpuścić , bo pisze że rozpuszcza się w temp. 50 stopni C. A oleju z rózy nie powinno się podgrzewać a jak Ty go rozpuściłaś ?
Ja rozpuszczałam w kąpieli wodnej Q10 się b.szybko rozpuścił i szybko ochłodziłam olej wiec mam wrażenie że nie stracił swoich właściwości
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 13:10   #593
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Ja mieszam go z bazą kremową z ZSK, stosuję tylko pod oczy, bo jak raz zastosowałam na łuk brwiowy to wyglądałam jak miś padna. Na mnie ten produkt tak jakoś działa, że on mi tak wypełnia tam gdzie go kładę, że szok nie mogę przesadzić. Pod oczy u mnie rewelka. Ja na razie zmarszczek nie mam to nie mogę powiedzieć, natomiast mam dużo doły pod oczami i mi je fajnie wypełnia.
Astro tak kusisz tym volumplus że się skusiłam ponownie i już chyba wiem jak to działa . U mnie powoduje opuchnięcie przede wszystkim dolnej częsci twarzy To na pewno nie jest tkanka tłuszczowa , bo efekt wypełnienia jest po pierwszej aplikacji , ale podoba mi się to to jest lepsze od wypełniaczy kwasem hialuronowym u lekarza o cenie już nie wspominam .

Niestety jest jeden minus , volum trzeba stosować stale , bo jak stosowałam pól roku temu na biust , szyje i ręce to efekty wypelnienia były . Gdy po dwoch miesiącach volum się skończyło efekty zniknęly bardzo szybko . teraz bede kupować żeby podtrzymac efekty

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2010-07-05 o 13:11
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 17:45   #594
buszmenkaaa
Raczkowanie
 
Avatar buszmenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 262
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

mam pewne pytanie, jesli sie zamawia na mazidlach to zawsze sie probke jakas dostanie czy trzeba sie upomnac o nia, albo jakas kwote przekroczyc zamowienia itp? jak to jest?
buszmenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 18:23   #595
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Astro tak kusisz tym volumplus że się skusiłam ponownie i już chyba wiem jak to działa . U mnie powoduje opuchnięcie przede wszystkim dolnej częsci twarzy To na pewno nie jest tkanka tłuszczowa , bo efekt wypełnienia jest po pierwszej aplikacji , ale podoba mi się to to jest lepsze od wypełniaczy kwasem hialuronowym u lekarza o cenie już nie wspominam .

Niestety jest jeden minus , volum trzeba stosować stale , bo jak stosowałam pól roku temu na biust , szyje i ręce to efekty wypelnienia były . Gdy po dwoch miesiącach volum się skończyło efekty zniknęly bardzo szybko . teraz bede kupować żeby podtrzymac efekty
Ale mówisz że efekt wypełnienia biustu był ? a jędrniejszy też był ?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 19:40   #596
spadam_z_dachu
Rozeznanie
 
Avatar spadam_z_dachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 813
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez buszmenkaaa Pokaż wiadomość
mam pewne pytanie, jesli sie zamawia na mazidlach to zawsze sie probke jakas dostanie czy trzeba sie upomnac o nia, albo jakas kwote przekroczyc zamowienia itp? jak to jest?
Trzeba mieć pecha, żeby nie dostać Najlepiej napisz w formularzu zamówienia, w olu "uwagi", na czym Ci zależy. Tak około 3 się zwykle dostaje.
__________________
WĄTEK DLA FANEK ROCKA, ALTERNATYWY, PUNKA, ITD>>> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229217
spadam_z_dachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 20:37   #597
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Ale mówisz że efekt wypełnienia biustu był ? a jędrniejszy też był ?
źle napisałam , bo na biust nie stosowalam , tylko na klatke piersiową i był efekt jakby grubszej skóry , czyli nie czułam kości swoich . Raczej bym tego nie nazwała ujędnieniem . Efekty są na pewno , szkoda tylko że nietrwałe . Z ciekawości i oszczędności potem stosowałam tylko na szyje przez 4 miesiący i też wszystko zniknęło jak skończył się volum Chyba musze przytyć , żeby były trwałe efekty
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 20:59   #598
buszmenkaaa
Raczkowanie
 
Avatar buszmenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 262
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

zlozylam juz zamowienie przedwczoraj takze nie bede sie juz mailowo dopominac mam nadzieje ze dostane jakas probke
buszmenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 21:02   #599
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez buszmenkaaa Pokaż wiadomość
mam pewne pytanie, jesli sie zamawia na mazidlach to zawsze sie probke jakas dostanie czy trzeba sie upomnac o nia, albo jakas kwote przekroczyc zamowienia itp? jak to jest?
Raczej należy poprosić:

Cytat:
Napisane przez mazidla
Nowe zasady otrzymywania darmowych próbek:
po wielu sygnałach od klientów zdecydowaliśmy się wprowadzić nowy model otrzymywania próbek - „próbek na życzenie”. Aktualnie chcąc otrzymać próbki, składając zamówienie należy wpisać je na formularzu zamówienia w Uwagach Klienta. Ten system „próbkowania” bardziej odpowiada szerszej rzeszy klientów, którzy dzięki temu mogą przetestować wybrany przez siebie i najbardziej interesujący w danym momencie półprodukt. Próbkowaniu nie podlegają olejki eteryczne, absoluty. Jako darmowe próbki nie są dostępne następujące produkty: Amla, Henna, Indygo, Ekologiczny olej tamanu, Kompleks ceramidowy, Witamina C-tetraizopalmitynian askorbylu, Roślinne komórki macierzyste, Vitasource, Voluplus, Lipodermina. Próbki wymienionych produktów są odpłatne.
Źródło: http://mazidla.com/index.php?Itemid=...tent&task=view

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez buszmenkaaa Pokaż wiadomość
zlozylam juz zamowienie przedwczoraj takze nie bede sie juz mailowo dopominac mam nadzieje ze dostane jakas probke
Przepraszam, nie odświeżyłam strony i nie zauważyłam kolejnej odpowiedzi.
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 21:04   #600
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez buszmenkaaa Pokaż wiadomość
zlozylam juz zamowienie przedwczoraj takze nie bede sie juz mailowo dopominac mam nadzieje ze dostane jakas probke

raczej nie , takie cuda tylko w Naturalis
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-26 22:07:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.