Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-16, 21:11   #721
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Właśnie! Nie buntować tu !!
W ogóle to dobry wieczór! co tam u was?? moje włoski i ja mamy się dobrze.
Tulam i miłego wieczorku !!
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 21:18   #722
Belldandy1
Rozeznanie
 
Avatar Belldandy1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 649
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Witam, nigdy nie miałam farbowanych włosów, a zamarzyły mi się czerwone pasemka. Mam naturalnie czarne włosy. Jaką farbę mi polecicie? Interesuje mnie intensywna czerwień. Z góry dziękuję za pomoc
__________________


Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę... to ja go nie chcę
Belldandy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 21:30   #723
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

SugarbabyLove, Tobie również miłego wieczorku.
Ja właśnie swoje idę myć i jakąś odżywkę nałożyć.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 22:34   #724
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Belldandy1 Pokaż wiadomość
Witam, nigdy nie miałam farbowanych włosów, a zamarzyły mi się czerwone pasemka. Mam naturalnie czarne włosy. Jaką farbę mi polecicie? Interesuje mnie intensywna czerwień. Z góry dziękuję za pomoc
No to majicontrast - to farba rozjaśniająca do pasemek i do farbowania całych włosów, łapie nawet ciemne włosy. W zależności jakiego utleniacza użyjesz efekt jest mniej lub bardziej wyrazisty.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 10:18   #725
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
Ja jutro oddaję ostatnią już moją piankę venita i w ten oto sposób nie będę miała już żadnych kusicieli wokół. Chyba fakt, że po dekoloryzacji i pofarbowaniu kolor cały czas utrzymuje się w stanie niezmienionym, zdemotywował mnie do czerwieni całkowicie.
No to ja kolejny raz przestrzegam przed czernią bo u mnie czerwień wciąż wyłazi ku mojemu zdziwieniu najbardziej to widać w okolicach odrostu, czyli tam gdzie włosy są najzdrowsze... Pod światło mam czerwone włosy hyhy
I wiecie co mnie zaczyna korcić? Powrót do naturalnych

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-10-17 o 10:21
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 10:56   #726
Belldandy1
Rozeznanie
 
Avatar Belldandy1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 649
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
No to majicontrast - to farba rozjaśniająca do pasemek i do farbowania całych włosów, łapie nawet ciemne włosy. W zależności jakiego utleniacza użyjesz efekt jest mniej lub bardziej wyrazisty.
dziękuję za radę, a gdzie dostanę taką farbę? w zwykłych drogeriach będzie czy mam szukać w profesjonalnych sklepach fryzjerskich?
__________________


Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę... to ja go nie chcę
Belldandy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 11:35   #727
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Belldandy1 Pokaż wiadomość
dziękuję za radę, a gdzie dostanę taką farbę? w zwykłych drogeriach będzie czy mam szukać w profesjonalnych sklepach fryzjerskich?
w sklepach fryzjerskich albo też na allegro ja tą farbkę szczerze polecam
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 12:22   #728
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Właśnie! Nie buntować tu !!
W ogóle to dobry wieczór! co tam u was?? moje włoski i ja mamy się dobrze.
Tulam i miłego wieczorku !!
My też się mamy nienajgorzej, moje włosy i doczepiona do nich ja
Czekam z pełnym farbowaniem jeszcze miesiąc, a na razie rozważam zakup olejku z Matrixa, żeby zdyscyplinować puszenie. Okazuje się, że nie lubimy się z olejami na dłuższą metę, a odżywki i maski po prostu nie dają rady - zwłaszcza teraz: jesień, dżdż

Natomiast kuracja Seboradinem zdaje się przynosić efekty - włosów leci mniej w ciągu tygodnia, a wyłaziły konkretnie. Przy myciu nadal sporo, ale w ostatecznym rozrachunku wychodzę na plus Kupię radical przy okazji. Przechodzę też z Siliki na Skrzypowitę - bo nie dostałam tej pierwszej w aptece, a tu się już kończy ostatni blister. To chyba i tak jest wszystko podobne w składzie, taką mam nadzieję
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 12:35   #729
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
My też się mamy nienajgorzej, moje włosy i doczepiona do nich ja
Czekam z pełnym farbowaniem jeszcze miesiąc, a na razie rozważam zakup olejku z Matrixa, żeby zdyscyplinować puszenie. Okazuje się, że nie lubimy się z olejami na dłuższą metę, a odżywki i maski po prostu nie dają rady - zwłaszcza teraz: jesień, dżdż

Natomiast kuracja Seboradinem zdaje się przynosić efekty - włosów leci mniej w ciągu tygodnia, a wyłaziły konkretnie. Przy myciu nadal sporo, ale w ostatecznym rozrachunku wychodzę na plus Kupię radical przy okazji. Przechodzę też z Siliki na Skrzypowitę - bo nie dostałam tej pierwszej w aptece, a tu się już kończy ostatni blister. To chyba i tak jest wszystko podobne w składzie, taką mam nadzieję
moje wloski tez za bardzo olejków nie lubia.. dlatego rzadko używam..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 19:34   #730
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
moje wloski tez za bardzo olejków nie lubia.. dlatego rzadko używam..
Dziewczyny, bo pod olej trzeba najpierw odżywkę położyć, żeby włosy to polubiły. Już kiedyś o tym pisałam.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 19:55   #731
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja ostatnio rozjaśniłam kilka pasemek i zafarbowałam Porzeczkową czerwienią, ale jakoś mi dziwnie połapało, więc pojechałam kupiłam toner w kolorze Poppy red i to jest to Szkoda ze go tak mało i mi po myciu dość mocno się zmywa ale wszyscy na około zachwycają się moim kolorem, przy farbowaniu odrostów dorobię więcej pasemek i znów tonerem
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 20:39   #732
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Ja ostatnio rozjaśniłam kilka pasemek i zafarbowałam Porzeczkową czerwienią, ale jakoś mi dziwnie połapało, więc pojechałam kupiłam toner w kolorze Poppy red i to jest to Szkoda ze go tak mało i mi po myciu dość mocno się zmywa ale wszyscy na około zachwycają się moim kolorem, przy farbowaniu odrostów dorobię więcej pasemek i znów tonerem
mało? mi toner na 4 razy wystarczył i jeszcze zostało na 5 raz.. mieszaj go z odżywką i tak nakładaj.. na dłużej będzie!

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bo pod olej trzeba najpierw odżywkę położyć, żeby włosy to polubiły. Już kiedyś o tym pisałam.
serio??? moje włosy nie lubią olejków.. cały czas nawet po myciu szamponem wydają się tłuste... i nie daje nawet duzo oleju na głowę.. ahh moje włosy..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 09:15   #733
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość

serio??? moje włosy nie lubią olejków.. cały czas nawet po myciu szamponem wydają się tłuste... i nie daje nawet duzo oleju na głowę.. ahh moje włosy..
Serio. Sam olej położony na włosy powoduje, że powstaje na nich film, który nie przepuszcza składników odżywczych do wnętrza włosa. Dlatego najpierw odżywka, na to olej, wtedy zatrzyma wartościowe składniki odżywki we włosach.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 10:45   #734
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Serio. Sam olej położony na włosy powoduje, że powstaje na nich film, który nie przepuszcza składników odżywczych do wnętrza włosa. Dlatego najpierw odżywka, na to olej, wtedy zatrzyma wartościowe składniki odżywki we włosach.
Pamiętam tę Twoją radę bardzo dobrze, ale w praktyce mi się nie udaje. Co innego olej na końcówki czy od połowy, w ilości estetycznej, a co innego maska, olej, mycie, suszenie - różnica leży w czasie
Efekty miałam ok po tamtym pierwszym razie, ale potem nie starczyło mi dnia na zabiegi; sam olej natomiast nie leży absolutnie... choć są takie włosy, którym pasuje. Łudziłam się, że mam właśnie takie. Ale nie.

Ratuję się od wewnątrz, póki co; zobaczę, jak sobie poradzi lekki olejek, który zamówiłam.
/W najgorszym razie wrócę na jakiś czas do naturalnych (taaa, jakiś czas, minimum dwa lata, żeby to miało sens )/

Byle do wiosny ;p

Edit:
Na dobrą sprawę, powinnam myć włosy najdalej co drugi dzień. Nie dlatego, że się przetłuszczają, tylko wręcz przeciwnie własnie: są przesuszone. "Myć" w zasadzie, bo OMO albo jeszcze inny patent, w którym nawilżałabym włos odżywkami, a nie wysuszała jeszcze bardziej. W pracy ogrzewanie, na dworze siąpawica morska, w domu ogrzewanie; dwa dni po myciu rozpoczyna się proces sianowacenia na łbie = efekt wronie gniazdo czy inne bocianie, "Ptaki" Hitchcocka to przy tym komedia romantycza.
Muszę coś na łeb kłaść. Tylko teraz wypośrodkować między osłanianiem a obciażaniem.

Bo juz ja widzę utrzymywanie czerwieni przy takiej pielęgnacji - po dwóch tygodniach po kolorze
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-10-18 o 10:57
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 12:53   #735
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Dokładnie nie sądziłam, że blond może mi się tak podobać. Teraz będzie i za mną chodził choć do mnie pewnie nie będzie tak pasował
Też muszę spróbować wreszcie bb kremów. Zamawiacie przez ebay z korei?

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------


Ja położyłam majicontrast rouge na hennę po miesiącu od farbowania i złapało w miarę równo tylko na długości dość ciemno. Wyszło zdecydowanie bardziej równo niż chemiczne rudości po hennie.
Niestety o takich rudościach jak po farbach chemicznych można przy hennie zapomnieć.

Wstawiam fotki po 3 tygodniach od farbowania. Po dwóch zrobiłam tonerowanie poppy red.
Sorry za beznadziejne miny, niektórzy się już z takimi rodzą
wybacz, że pewnie zabrzmie jak jakiś stalker i creep D:
ale to jest najśliczniejszy czerwony kolor na włosach jaki w życiu widziałam i do tego te loki
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 13:31   #736
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Pamiętam tę Twoją radę bardzo dobrze, ale w praktyce mi się nie udaje. Co innego olej na końcówki czy od połowy, w ilości estetycznej, a co innego maska, olej, mycie, suszenie - różnica leży w czasie
Efekty miałam ok po tamtym pierwszym razie, ale potem nie starczyło mi dnia na zabiegi; sam olej natomiast nie leży absolutnie... choć są takie włosy, którym pasuje. Łudziłam się, że mam właśnie takie. Ale nie.

Ratuję się od wewnątrz, póki co; zobaczę, jak sobie poradzi lekki olejek, który zamówiłam.
/W najgorszym razie wrócę na jakiś czas do naturalnych (taaa, jakiś czas, minimum dwa lata, żeby to miało sens )/

Byle do wiosny ;p

Edit:
Na dobrą sprawę, powinnam myć włosy najdalej co drugi dzień. Nie dlatego, że się przetłuszczają, tylko wręcz przeciwnie własnie: są przesuszone. "Myć" w zasadzie, bo OMO albo jeszcze inny patent, w którym nawilżałabym włos odżywkami, a nie wysuszała jeszcze bardziej. W pracy ogrzewanie, na dworze siąpawica morska, w domu ogrzewanie; dwa dni po myciu rozpoczyna się proces sianowacenia na łbie = efekt wronie gniazdo czy inne bocianie, "Ptaki" Hitchcocka to przy tym komedia romantycza.
Muszę coś na łeb kłaść. Tylko teraz wypośrodkować między osłanianiem a obciażaniem.

Bo juz ja widzę utrzymywanie czerwieni przy takiej pielęgnacji - po dwóch tygodniach po kolorze
a ja myje z kolei co 4-5 dni i nie narzekam na 5 dzien gdy nie umyje mam tak jak np dzis- konce suche ale na czubku głowy już czuć ten "zapach " tłuszczących się włosów.. może nie smierdza ale swedzi głowa i są takie przyklepane u nasady.. a moze myj odzywka? ja myje i nie narzekam.. są dośc nawilżone.. choć z koncami jeszcze walcze..
Benek- ty jesteś niesamowita. Muszę dziś przetestować.. zwykla odzywka+ na to olej...? i ile trzymać? wyplukać wystarczy odzywka czy musi byc szamponem??
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:14   #737
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Odżywka na rękę, na to parę kropel oleju, nakładasz na włosy, trzymasz tak ze 2 h i zmywasz- jasne, możesz zmyć odżywką. Podobno nawet lepiej niż slsem
No i nie zniechęcaj się jeśli efekt będzie lichy, może stosujesz nieodpowiednie dla swoich włosów oleje. Na moich naprawdę zdziałały cuda, także też polecam. Można też nakładać olej po prostu na zwilżone włosy. Wodą albo mgiełką. Ja sobie zrobiłam mgiełkę z hydrolatu, aloesu i innych półproduktów i czasami właśnie na tę mgiełkę nakładam olej.

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-10-18 o 17:16
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:28   #738
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Odżywka na rękę, na to parę kropel oleju, nakładasz na włosy, trzymasz tak ze 2 h i zmywasz- jasne, możesz zmyć odżywką. Podobno nawet lepiej niż slsem
No i nie zniechęcaj się jeśli efekt będzie lichy, może stosujesz nieodpowiednie dla swoich włosów oleje. Na moich naprawdę zdziałały cuda, także też polecam. Można też nakładać olej po prostu na zwilżone włosy. Wodą albo mgiełką. Ja sobie zrobiłam mgiełkę z hydrolatu, aloesu i innych półproduktów i czasami właśnie na tę mgiełkę nakładam olej.
dzięki.. ja zrobilam tak:
dalam na wlosy troche maski na to troche oleju (orzechowy akurat mam) zmyłam wodą ciepłą na to szampon zmyłam i potem odzywka.. teraz sobie schną.. pozniej napisze jaki efekt
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:28   #739
pytton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 443
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

witam! chciałam się wam pochwalić iż już jutro będę farbować swoje kruczoczarne włosy na czerwień. Znowu 50% włosów mi wypadnie, bo juz raz miałam, ale... nie da się nie kochać tego koloru <3
pytton jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 18:10   #740
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
dzięki.. ja zrobilam tak:
dalam na wlosy troche maski na to troche oleju (orzechowy akurat mam) zmyłam wodą ciepłą na to szampon zmyłam i potem odzywka.. teraz sobie schną.. pozniej napisze jaki efekt
O! Robię tak samo - odżywka na suche włosy, na to potem olej - duużo, nie tylko kilka kropel. I zostawiam na całą noc Rano szampon z sls, jakaś mega nawilżająca maska, spłukuję i potem moja zwykła pielęgnacja.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 19:21   #741
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
mało? mi toner na 4 razy wystarczył i jeszcze zostało na 5 raz.. mieszaj go z odżywką i tak nakładaj.. na dłużej będzie!
no mało mało, bo nie mam czasu jeździć za bardzo po niego. Pracuje do ok 17 a sklep gdzie go kupiłam do 17 też o ile dobrze pamiętam.
Ostatnim razem zmieszałam właśnie z odżywką, ale na tych najgrubszych najmniej chwyciło, chyba że nie nałożyłam tam za dużo. Jeszcze pokombinuje
Ale szczerze polecam ten Poppy red, chciałam wziąć Pilarboxa ale wydawał mi się ciemniejszy, taki przygaszony.

I jeszcze jedno, zostało mi z poprzedniego mycia trochę mieszanki odzywki z tonerem, myślicie, ze mogę nałożyć go normalnie na włosy w sobotę? Nie będzie słabszego działania?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 20:31   #742
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bo pod olej trzeba najpierw odżywkę położyć, żeby włosy to polubiły. Już kiedyś o tym pisałam.
Wow, pierwsze o tym słyszałam. No i wczoraj postanowiłam wypróbować. Nałożyłam odżywkę Welli na włosy zniszczone i potem na całą długość olejek z papryką Green pharmacy, całość na godzinę pod folię. Dzisiaj mam włoski niestety trochę oklapnięte i obciążone.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 20:35   #743
pytton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 443
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

używała któraś z was farby Garnier "intensywna ciemna czerwień" ? w internecie nigdzie nie mogę znaleźć efektów po tej farbie a jestem bardzo ciekawa, bo kolor na opakowaniu jest dokładnie taki o jaki mi chodzi
pytton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 21:14   #744
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
O! Robię tak samo - odżywka na suche włosy, na to potem olej - duużo, nie tylko kilka kropel. I zostawiam na całą noc Rano szampon z sls, jakaś mega nawilżająca maska, spłukuję i potem moja zwykła pielęgnacja.
noo ja na wilgotne włosy dałam i trzymała koło godzinki


Gofrzyca- jasne pokombinuj bo jakbys miala za kazdym razem zuzywac cale opakowanie to duuzo kosztuje

pytton- niestety nie.. garniera tylko nutrisse nr 6.60 uzywalam.. nic wiecej..

A ja wam powiem ze kocham te tanie odzywki z Dm! włoski mam takie fajne miekkie po nich.. choc konce jeszcze są do poprawki
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 10:02   #745
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Wow, pierwsze o tym słyszałam. No i wczoraj postanowiłam wypróbować. Nałożyłam odżywkę Welli na włosy zniszczone i potem na całą długość olejek z papryką Green pharmacy, całość na godzinę pod folię. Dzisiaj mam włoski niestety trochę oklapnięte i obciążone.
Oj... Bo to zależy jakie kto ma włosy. Moje są kręcone, więc z natury suche. W dodatku farba też wysusza. Moich nie da się przekarmić żadnymi odżywkami ani olejami. Piją wszystko
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 19:12   #746
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość


Gofrzyca- jasne pokombinuj bo jakbys miala za kazdym razem zuzywac cale opakowanie to duuzo kosztuje



nie no całego to nie ale praktycznie po każdym myciu muszę poprawiać

ile tak w ogóle kosztuje u was ten toner?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 10:21   #747
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
nie no całego to nie ale praktycznie po każdym myciu muszę poprawiać

ile tak w ogóle kosztuje u was ten toner?
ja za niego daje 6,70 euro.. na polskie nie wiem ile moze 30 zl jakos to by bylo..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 11:56   #748
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ja za niego daje 6,70 euro.. na polskie nie wiem ile moze 30 zl jakos to by bylo..
to ja stacjonarnie kupuję po 23 zł. Ciekawa jestem czy trafię gdzieś taniej zeby zapas zrobić.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 15:43   #749
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
to ja stacjonarnie kupuję po 23 zł. Ciekawa jestem czy trafię gdzieś taniej zeby zapas zrobić.
Gdzie??? Powiedz, że w Warszawie
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 15:50   #750
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
to ja stacjonarnie kupuję po 23 zł. Ciekawa jestem czy trafię gdzieś taniej zeby zapas zrobić.
oo to tanio.. u mnie sie oplaci ale na ebay kupic 4 sztuki za 20 Euro.. wtedy wychodza po 5 euro za sztuke.. ale na razie jeszcze mam jak mi sie moja pianka skonczy to pomysle moze kupie :P
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.