Moja kobieta unika zblizenia ze mna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-06, 21:13   #1
Qwert1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5

Moja kobieta unika zblizenia ze mna


Witam jestem tu nowy mam nadzieje, ze uzyskam odpowiedzi na moje pytanie. A wiec problem dotyczy nastepujacej rzeczy. Jestem z moja dziewczyna juz prawie 6 lat nie oswiadczalem sie jej bo mielem duze problemy finansowe ona ta rozumiala i wiedziala, ze chce byc z nia i wziac slub w przyszlosci. Mamy po 25 lat. Nasza kolerzanka nie dawno ze swoim chlopakiem po 3 lata bycia ze soba sie zareczyla i od tego czasu zaczelo sie psuc w naszych zblizeniach tj. Ok 5 miesiecy. Zaczelismy rzadziej sie do siebie zblizac raz w miesiacu, jak chcialem czesciej to odsuwala mi reke odbracala twarz mowila, ze jest zmeczona boli ja brzuch glowa itd. Byla szczera rozmowa i stwierdzila, ze czuje, ze jestem tylko mily jak chce sie z nia kochac. Z ona nie potrzebuje tak czesto,ze ona nie wie na czym stoi czy to jest na powaznie caly ten zwiazk ze chce isc do przodu ze nie potrafie sie oswiadczyc. I moje pytanie jak uwazacie co robic. A dodam ze nasze zblizenia predzej bylo ok nie bylo zadnego problemu wiem ze nie ma nikogo zabieralem ja wszedzie nie bylo zadnych problemow w innych sprawach nam sie ukladalo tylko zaczely sie robic problemy w strefie intymnej. A i ona wie ze ja kocham.
Qwert1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 21:18   #2
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Moja kobieta unika zblizenia ze mna

Cytat:
Napisane przez Qwert1000 Pokaż wiadomość
Witam jestem tu nowy mam nadzieje, ze uzyskam odpowiedzi na moje pytanie. A wiec problem dotyczy nastepujacej rzeczy. Jestem z moja dziewczyna juz prawie 6 lat nie oswiadczalem sie jej bo mielem duze problemy finansowe ona ta rozumiala i wiedziala, ze chce byc z nia i wziac slub w przyszlosci. Mamy po 25 lat. Nasza kolerzanka nie dawno ze swoim chlopakiem po 3 lata bycia ze soba sie zareczyla i od tego czasu zaczelo sie psuc w naszych zblizeniach tj. Ok 5 miesiecy. Zaczelismy rzadziej sie do siebie zblizac raz w miesiacu, jak chcialem czesciej to odsuwala mi reke odbracala twarz mowila, ze jest zmeczona boli ja brzuch glowa itd. Byla szczera rozmowa i stwierdzila, ze czuje, ze jestem tylko mily jak chce sie z nia kochac. Z ona nie potrzebuje tak czesto,ze ona nie wie na czym stoi czy to jest na powaznie caly ten zwiazk ze chce isc do przodu ze nie potrafie sie oswiadczyc. I moje pytanie jak uwazacie co robic. A dodam ze nasze zblizenia predzej bylo ok nie bylo zadnego problemu wiem ze nie ma nikogo zabieralem ja wszedzie nie bylo zadnych problemow w innych sprawach nam sie ukladalo tylko zaczely sie robic problemy w strefie intymnej. A i ona wie ze ja kocham.
ortografia i interpunkcja to jednak dobry wynalazek. Chwilę zajęło mi odkodowanie tego posta, więc skoro zadałam sobie ten trud, to odpowiem.
Wg mnie panna po prostu zazdrości swojej koleżance, bo jesteście 6 lat ze sobą i żadnej deklaracji z twojej strony nie było, a oni po 3 latach już.. Problemy finansowe tzn. że nie stać cię na wesele, czy nie stać cię na pierścionek?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 21:28   #3
Qwert1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Moja kobieta unika zblizenia ze mna

Przepraszam, ze ortografie ale pisze z telefonu dla tego...ale oki problemy finansowe mam przez kogos tj. Komornik itd. Ale ona mi mowila, ze rozumie ta cala sytuacje i mnie kocha, ze damy rade a tu nagle zmiana o calkiem o 360 stopni
Qwert1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 21:30   #4
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Moja kobieta unika zblizenia ze mna

Nie mogłabym być z kimś kto ma długi i komornika na karku może właśnie ogarnęła, że przyszłość z tobą nie ma sensu, skoro od iluś lat masz długi? Myślałam, że problemy finansowe, to brak pracy, albo niska pensja.

Edytowane przez 201803111829
Czas edycji: 2013-07-06 o 21:32
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 21:37   #5
Qwert1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Moja kobieta unika zblizenia ze mna

Dlugi mam przez znajomych i teraz koncze wreszcie ich splacac. Ale ona mi mowi, ze to nie ma nic wspolnego z ta cala sytuacja i wie , ze jest ciezko itd. Rozmawialem z nasza kolerzanka jeszcze miesiac przed ta sytuacja i mowilem jej, ze chce sie zareczyc w tym roku bo mialem taki plan. A teraz po tej sytuacji nie wiem co robic z jednej strony ja rozumiem a z drugiej wychodzi tak jakby bylo to przymus bo ona chce
Qwert1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 21:43   #6
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Moja kobieta unika zblizenia ze mna

I zadajesz się z nimi jeszcze? Czemu nie pogadasz z laską o tym, tylko piszesz na forum, czy mamy ci szklaną kulę wyciągnąć i powróżyć? Musisz ją zapytać - słuchaj, czy jesteś taka bo chcesz oświadczyn? i oczekiwać szczerej odpowiedzi. Wg mnie jest zazdrosna, a za wolny jesteś. Nikt nie każe brać ślubu miesiąc po zaręczynach, a i pierścionek miliona nie kosztuje. Chociaż, zaręczanie się mając długi jest bardzo nie okej. Wg mnie jest zazdrosna o pierścionek tej drugiej.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 21:50   #7
Qwert1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Moja kobieta unika zblizenia ze mna

A powiedz mi jej zachowanie w sprawach zblizenia sie ta niechec do milosci moze tez byc przez ta sytuacje ze unika seksu?ze mysli ze ja chce tylko sie kochac
Qwert1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-06, 21:53   #8
Syla_81
Raczkowanie
 
Avatar Syla_81
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 66
Dot.: Moja kobieta unika zblizenia ze mna

Przyciśnij dziewczynę. Zapytaj wprost co jest grane, skąd ta zmiana nastawienia. Ją najpewniej też taka sytuacja męczy więc kiedy zaczniesz drążyć pęknie i powie wszystko. Możemy sobie tutaj na forum rozmyślać co jest tego przyczyną....być może jest to ukłucie zazdrości, że koleżanka jest zaręczona a ona nie. Ale najlepiej zrobisz jeśli usiądziecie i pogadacie. I nie odpuszczaj póki nie wyśpiewa jak na kazaniu co jej na duszy leży.I tak....stan emocjonalny ma ogromny wpływ na ochotę na seks...lub jej brak.

Edytowane przez Syla_81
Czas edycji: 2013-07-06 o 21:55
Syla_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 21:58   #9
Qwert1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Moja kobieta unika zblizenia ze mna

Oki dzieki za szybie odpowiedzi.
Qwert1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 13:31   #10
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: Moja kobieta unika zblizenia ze mna

Powiedziała Ci, że czuje, że jesteś miły tylko wtedy, kiedy chodzi o seks. Podrąż ten temat i wyjaśnijcie to sobie.
__________________
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 22:12   #11
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: Moja kobieta unika zblizenia ze mna

Cytat:
Napisane przez red high heels Pokaż wiadomość
Powiedziała Ci, że czuje, że jesteś miły tylko wtedy, kiedy chodzi o seks. Podrąż ten temat i wyjaśnijcie to sobie.
No właśnie,przecież dokładnie dała znać,jaki ma problem z seksem.

Edytowane przez Carmela_
Czas edycji: 2013-08-03 o 10:35
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 08:57   #12
Marcelka Mars
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4
Dot.: Moja kobieta unika zblizenia ze mna

CHŁOPIE! Twoja kobieta robi Ci karę (czyt. brak seksu i ciągłe go unikanie) za to że jeszcze nie kupiłeś jej pierścionka! Powoli traci zaufanie do Ciebie, i zastanawia się czy nie dać nogi! Ty jej nie dajesz pierścionka (to dla niej symbol, bardzo ważna rzecz) ona nie daje Ci seksu! Proste jak słońce!!!!!!!!!!! Nie rozmawiaj z nią o tym bo i tak Ci nie powie wprost i konkretnie o co jej chodzi. Kobieta chce aby facet sam na to wpadł, sam się domyślił jak zaspokoić rozżaloną złośniczkę. Więc ja Ci mówię za nią: Jeżeli chcesz mieć szczęśliwą kobietę i ŚWIĘTY SPOKÓJ ------> biegnij do sklepu i KUP JEJ TEN PIERŚCIONEK, trochę się wysil i zorganizuj fajne zaręczyny!!! Zobacz filmy na youtube, niektóre są fajne i pomysłowe. Mój pomysł: wypożycz konia, koniecznie białego, zbroje rycerza, ubierz się w to i z różą podjedź do niej gdy będzie się przechadzała z koleżankami po parku i OŚWIADCZ SIĘ koniecznie na oczach koleżanek!!! Ona będzie PĘKAĆ Z DUMY, że ma takiego rycerza, a zazdrość koleżanek będzie ją jeszcze napędzać, poczuje się najważniejsza, dzięki Tobie! Rozumiesz? Dzięki Tobie! Wtedy nigdy Cie nie zostawi bo wie że dzięki Tobie może być szczęśliwa. I jeszcze ta zazdrość koleżanek! -- bezcenne Ps: Kobieta nie wie czego chce dopóki nie zobaczy tego u innej kobiety. Pozdrawiam
Marcelka Mars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 11:25   #13
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: Moja kobieta unika zblizenia ze mna

Cytat:
Napisane przez Marcelka Mars Pokaż wiadomość
CHŁOPIE! Twoja kobieta robi Ci karę (czyt. brak seksu i ciągłe go unikanie) za to że jeszcze nie kupiłeś jej pierścionka! Powoli traci zaufanie do Ciebie, i zastanawia się czy nie dać nogi! Ty jej nie dajesz pierścionka (to dla niej symbol, bardzo ważna rzecz) ona nie daje Ci seksu! Proste jak słońce!!!!!!!!!!! Nie rozmawiaj z nią o tym bo i tak Ci nie powie wprost i konkretnie o co jej chodzi. Kobieta chce aby facet sam na to wpadł, sam się domyślił jak zaspokoić rozżaloną złośniczkę. Więc ja Ci mówię za nią: Jeżeli chcesz mieć szczęśliwą kobietę i ŚWIĘTY SPOKÓJ ------> biegnij do sklepu i KUP JEJ TEN PIERŚCIONEK, trochę się wysil i zorganizuj fajne zaręczyny!!! Zobacz filmy na youtube, niektóre są fajne i pomysłowe. Mój pomysł: wypożycz konia, koniecznie białego, zbroje rycerza, ubierz się w to i z różą podjedź do niej gdy będzie się przechadzała z koleżankami po parku i OŚWIADCZ SIĘ koniecznie na oczach koleżanek!!! Ona będzie PĘKAĆ Z DUMY, że ma takiego rycerza, a zazdrość koleżanek będzie ją jeszcze napędzać, poczuje się najważniejsza, dzięki Tobie! Rozumiesz? Dzięki Tobie! Wtedy nigdy Cie nie zostawi bo wie że dzięki Tobie może być szczęśliwa. I jeszcze ta zazdrość koleżanek! -- bezcenne Ps: Kobieta nie wie czego chce dopóki nie zobaczy tego u innej kobiety. Pozdrawiam
Eeee gdyby mój facet coś takiego od☠☠☠ał za przeproszeniem,to bym się chyba ze wstydu pod ziemię zapadła
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 11:37   #14
MsZet25
Raczkowanie
 
Avatar MsZet25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 327
Dot.: Moja kobieta unika zblizenia ze mna

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Eeee gdyby mój facet coś takiego od☠☠☠ał za przeproszeniem,to bym się chyba ze wstydu pod ziemię zapadła
Cytat:
Napisane przez Marcelka Mars Pokaż wiadomość
CHŁOPIE! Twoja kobieta robi Ci karę (czyt. brak seksu i ciągłe go unikanie) za to że jeszcze nie kupiłeś jej pierścionka! Powoli traci zaufanie do Ciebie, i zastanawia się czy nie dać nogi! Ty jej nie dajesz pierścionka (to dla niej symbol, bardzo ważna rzecz) ona nie daje Ci seksu! Proste jak słońce!!!!!!!!!!! Nie rozmawiaj z nią o tym bo i tak Ci nie powie wprost i konkretnie o co jej chodzi. Kobieta chce aby facet sam na to wpadł, sam się domyślił jak zaspokoić rozżaloną złośniczkę. Więc ja Ci mówię za nią: Jeżeli chcesz mieć szczęśliwą kobietę i ŚWIĘTY SPOKÓJ ------> biegnij do sklepu i KUP JEJ TEN PIERŚCIONEK, trochę się wysil i zorganizuj fajne zaręczyny!!! Zobacz filmy na youtube, niektóre są fajne i pomysłowe. Mój pomysł: wypożycz konia, koniecznie białego, zbroje rycerza, ubierz się w to i z różą podjedź do niej gdy będzie się przechadzała z koleżankami po parku i OŚWIADCZ SIĘ koniecznie na oczach koleżanek!!! Ona będzie PĘKAĆ Z DUMY, że ma takiego rycerza, a zazdrość koleżanek będzie ją jeszcze napędzać, poczuje się najważniejsza, dzięki Tobie! Rozumiesz? Dzięki Tobie! Wtedy nigdy Cie nie zostawi bo wie że dzięki Tobie może być szczęśliwa. I jeszcze ta zazdrość koleżanek! -- bezcenne Ps: Kobieta nie wie czego chce dopóki nie zobaczy tego u innej kobiety. Pozdrawiam

Weź się ogarnij.
Kolego jeżeli dziewczyna unika zbliżeń a do tej pory wszystko było ok to ewidentnie zżera ją zazdrość. Nie mam jakiegoś większego doświadczenia ale myślę że po 6 latach to już można spokojnie brać ślub, ale skoro twierdzisz że nie macie na to pieniędzy no to już inna sprawa. Może odpuść na jakiś czas, nie naciskaj, nie proś, a jak zauważysz że się coś zmieni to wtedy z nią porozmawiaj. Albo na starcie ją przyciśnij i powiedź że ma ci wszystko wytłumaczyć, bo w końcu jesteś tylko facetem a my kobiety potrafimy zagmatwać sytuację :/
Trzymam kciuki że się polepszy
__________________
05.08.12- Kocham najbardziej na świecie!

02.04.14- Kierowca!

BLOGUJĘ o włosach

Instagram

Szybkie poniedziałki, namiętne wtorki, gorące środy, mocne czwartki, szalone piątki...
MsZet25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 09:28   #15
Marcelka Mars
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4
Dot.: Moja kobieta unika zblizenia ze mna

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Eeee gdyby mój facet coś takiego od☠☠☠ał za przeproszeniem,to bym się chyba ze wstydu pod ziemię zapadła
Moja droga może Ty tak Każdy ma inne podejście to tego typu spraw. Ja podałam jedno z możliwych rozwiązań tej sytuacji. Wydaje mi się też, że chodzi o dystans do siebie, świata, ludzi etc. Jeden ma go więcej, drugi mniej Ja osobiście ubawiłabym się "po pachy" jakby facet w ten sposób się oświadczył, sprawiłoby mi to dużo frajdy i zabawy. Na pewno też nie zapomniałabym o tym do końca życia. Dla Ciebie może to sposób żenujący, dla mnie bardzo zabawny i nie byłby to dla mnie powód do wstydu, że mój facet ma fantazję
Marcelka Mars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.