Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-19, 15:49   #1321
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Ja kocham niezmiennie od 3 opakowań, 4 w użyciu, 5 w zapasach! Nienawidzę czasem równie mocno!

Zachciało mi się dwóch nowych fluidków - Blue Peep i Royal Wink - kolory
Ma ktoś i może napisać, że są beznadziejne i nie warto sobie nimi głowy zawracać
No własnie, co on ma takiego w sobe, ze czasami wkurza?!

Tak sobie policzyłam w myslach i też już z 4 lub 5 sztukę uzyłam Miałam 3 białe, jeden szary i teraz znów biały
Dodam, ze one głownie z zestawów były i stad tyle

A własnie, do mnie kurde idzie paczka z 2 fluidline macowymi i dojsc nie może W środe kliknełam, w piątek miałam wysyłkę i do tej chwili link przewozowy jest neikatywny - nigdy wcześniej takich problemów nie miałam napisałam do nich oczywista, to dostałam odp. ze idzie z niemiec z magazynu, ze wysłali w piatek, ze będzie aktywny wkrótce link sledzenia ...bla bla bla... zamiast sie przyznac, ze obsuwy maja, to pierniczą,jak potrzaskani. A juz tyle razy tam zamawiałam, ze zawsze 2 dni po wysyłce miałam licząc dni robocze, a teraz lipa. Dobrze, ze to klikałam z płatnoscia przy odbiorze
Na pocieszenie kliknełam przed chwilą szminkę Pink Nouveau
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 15:54   #1322
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Royal wink jest
A sio, a kysz
Z tego co widzę na zdjęciach, jest nie tylko ale i

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie, co on ma takiego w sobe, ze czasami wkurza?!

Tak sobie policzyłam w myslach i też już z 4 lub 5 sztukę uzyłam Miałam 3 białe, jeden szary i teraz znów biały
Dodam, ze one głownie z zestawów były i stad tyle

A własnie, do mnie kurde idzie paczka z 2 fluidline macowymi i dojsc nie może W środe kliknełam, w piątek miałam wysyłkę i do tej chwili link przewozowy jest neikatywny - nigdy wcześniej takich problemów nie miałam napisałam do nich oczywista, to dostałam odp. ze idzie z niemiec z magazynu, ze wysłali w piatek, ze będzie aktywny wkrótce link sledzenia ...bla bla bla... zamiast sie przyznac, ze obsuwy maja, to pierniczą,jak potrzaskani. A juz tyle razy tam zamawiałam, ze zawsze 2 dni po wysyłce miałam licząc dni robocze, a teraz lipa. Dobrze, ze to klikałam z płatnoscia przy odbiorze
Na pocieszenie kliknełam przed chwilą szminkę Pink Nouveau
Nie wiem właśnie, ale czasem jest mocno upierdliwy

Jakie fluidki wzięłaś? Choć nie wiem czy chcę wiedzieć, bo nakręcę się na kolejne
Mam bardzo słabą silną wolę
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 16:06   #1323
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Nie wiem właśnie, ale czasem jest mocno upierdliwy

Jakie fluidki wzięłaś? Choć nie wiem czy chcę wiedzieć, bo nakręcę się na kolejne
Mam bardzo słabą silną wolę
No własnie, u mnie czasem nie daje takeigo efektu, jakbym chciała, i zła jestem wtedy, a czasami pieknie rzesy podkresla To jets najbardziej humorzasty tusz, jaki miałam

No własnie klikałam w Royal Winka i Looking Good
Je juz dawno chciałam, ale nie było i nagle były oba dostepne, to nawet chwili sie nie zastanawiałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 16:08   #1324
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Ja tylko na sekundkę, bo jestem w totalnym niedoczasie, ale chciałam powiedzieć dziewczynom z północy - wczoraj widziałam , że w Douglas w Gal. Bałtyckiej budują stoisko MAC, otwarcie jeszcze w maju
super news choć w dalszym ciagu mam daleko to jednak bliżej niż Pzn nazbierało mi się opakowań w końcu może wymienię na B2M
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 16:12   #1325
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Obejrzałam sobie w necie nowe szminki z The Matte, które w czerwcu wchodza do stałej i na bank będę chciała 3
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 16:14   #1326
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie, u mnie czasem nie daje takeigo efektu, jakbym chciała, i zła jestem wtedy, a czasami pieknie rzesy podkresla To jets najbardziej humorzasty tusz, jaki miałam

No własnie klikałam w Royal Winka i Looking Good
Je juz dawno chciałam, ale nie było i nagle były oba dostepne, to nawet chwili sie nie zastanawiałam
Określenie 'humorzasty' jak najbardziej do niego pasuje!

Osz Ty, no i co zgapiasz Też je pewnie kliknę, zanim wynajdę coś jeszcze do kompletu
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 16:22   #1327
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Osz Ty, no i co zgapiasz Też je pewnie kliknę, zanim wynajdę coś jeszcze do kompletu
Gdzie zgapiam klikałam Winka w srode, nie moja wina, ze sie opieprzaja z wysylka Poza tym fluidki kocham
A jest gdzies u Ciebie Freshen Up jeszcze moze z Wash and Dry??
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-19, 16:25   #1328
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Gdzie zgapiam klikałam Winka w srode, nie moja wina, ze sie opieprzaja z wysylka Poza tym fluidki kocham
A jest gdzies u Ciebie Freshen Up jeszcze moze z Wash and Dry??
Na pewno czułaś, że go zapragnę i zgapiłaś
Też kocham fluidki! Mogłabym mieć wszystkie

Nie wiem. Idę zobaczyć
EDIT: Ni ma
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2015-05-19 o 16:27
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 16:29   #1329
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Na pewno czułaś, że go zapragnę i zgapiłaś
Też kocham fluidki! Mogłabym mieć wszystkie

Nie wiem. Idę zobaczyć
EDIT: Ni ma
Ha ha, no wiesz Ty co?
Bo fluidki, to chyba najlepsze linery na swiecie

Dziekuję
A jak tam Marki Jacobse - pokochaliscie się?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 18:01   #1330
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Czaję się online na wersję podróżną strobe cream ale zapas wyprzedany. Czy dorzucają towar w jakichś stałych dniach?

Wysyłka zawsze za darmo?
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 18:30   #1331
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
Czaję się online na wersję podróżną strobe cream ale zapas wyprzedany. Czy dorzucają towar w jakichś stałych dniach?

Wysyłka zawsze za darmo?

Zapas juz dość długo jest wyczerpany Pisałam im i nie wiedzą kiedy znowu bedzie dostępny. Wysyłka kiedyś była od 200 za darmo dopiero, ale teraz od długiego czasu już całkowicie darmowa jest.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-19, 18:40   #1332
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Jest zupełnie inny jak Blacktrack. Nawet ciężko 'zebrać' go ze słoiczka na pędzel. Wydłubywałam wykałaczką na dłoń i z dłoni dopiero nabierałam na pędzel Ale kolor ma piękny! I krycie i wykończenie!
Ale pięknie u Ciebie wygląda , szkoda, że kiepski w obsłudze.

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a podpowiecie, która baza z MACa jest dobra dla suchej, pozbawionej blasku skóry? Mimo, że faszeruję cerę serum nawilżającym itd, po nałożeniu podkładu i pudru makijaż wygląda tak... sucho Aby dodać blasku i wigoru posiłkuję się Strobem, który dużo poprawia sytuację, ale nie na tyle, na ile bym chciała. Pomyślałam, że może powinnam wypróbować którąś z baz, może to coś da. I zastanawiałam się nad Skin Base Visage, Natural Radiance Base Visage lub Moisture Infusion. Miałyście z którąś z nich do czynienia, którąś polecacie? Jak mówię, chodzi mi o suchą skórę - chciałabym, żeby makijaż wyglądał nieco bardziej świeżo i "lśniąco" ;-) i żeby troszkę wyeliminować tę suchość. Nie chodzi mi o żadne bazy na świecenie się czy rozszerzone pory, bo z tym nie mam problemów. Będę Wam bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi
Skin Base Visage mam w próbkach, ale nie testowałam, Natural Radiance mam jedno opakowanie w trakcie używania (idzie mi powoli , bo rzadko sięgam), a Moisture Infusion zużyłam co najmniej ze 3 opakowania, ale było to już jakiś czas temu, bo aktualnie zużywam inne zapasy.
Zanim się wypowiem zacznę od tego, że mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, więc jej potrzeby są całkiem inne, niż Twojej, niemniej moje uwagi może choć w minimalnym stopniu Ci pomogą .
Moisture Infusion to bardzo lekkie serum nawilżające, którego używałam samodzielnie pod makijaż, bez nakładania kremu. Makijaż bardzo ładnie na nim "leżał", a samo serum nie powodowało przetłuszczenia skóry, a jednocześnie czułam dobre nawilżenie. Nie wiem jednak, czy będzie dobre dla cer suchych. Osobiście nie traktowałabym go jako bazę pod makijaż, choć może by się w tej roli sprawdził .
Natural Radiance to produkt bardziej treściwy, ale ma też drobinki, widoczne z bliska i w dobrym świetle. To jest typowa baza i tak też dotąd stosowałam. W sumie jest dobra, nie mam do niej zastrzeżeń, ale jakoś nie widzę diametralnej różnicy między mejkapem z bazą czy bez niej.
Z tych dwóch opisanych wyżej produktów (pierwszej bazy nie używałam jeszcze, ale jest często dołączana do zakupów w MAC online), bardziej odpowiednia do Twoich potrzeb wydaje mi się Natural Radiance, zwłaszcza, jak chciałabyś używać na krem, a pod podkład.

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie klikałam w Royal Winka i Looking Good
Je juz dawno chciałam, ale nie było i nagle były oba dostepne, to nawet chwili sie nie zastanawiałam
A gdzie kliknęłaś? Czyżby na Ebay'u?
Ja chciałam Looking Good, ale na polskiej stronie MAC nie było go od początku i chyba nawet na chwilę się nie pojawił
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Określenie 'humorzasty' jak najbardziej do niego pasuje!
Zgadzam się - właśnie aktualnie się o tym przekonuję, bo po dłuższej przerwie sięgnęłam po zapasy.
Martuś, a gdzie będzie klikać fluidki? Chciałabym Looking Good, ale poza Ebay'em chyba nigdzie nie znajdę
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 18:46   #1333
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A gdzie kliknęłaś? Czyżby na Ebay'u?
Ja chciałam Looking Good, ale na polskiej stronie MAC nie było go od początku i chyba nawet na chwilę się nie pojawił
(
Nie, na naszej polskiej stronie maca - w zeszłym tygodniu z nudów przegladałam kolekcje online i nieoczekiwanie patrzę - a tam Looking Good i Royal Wink dostępne, to kliknełam Ale kij wie, czy go dostanę, bo dalej śledzenie nieaktywne, nie podoba mi się to
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 18:52   #1334
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ale pięknie u Ciebie wygląda , szkoda, że kiepski w obsłudze.


Skin Base Visage mam w próbkach, ale nie testowałam, Natural Radiance mam jedno opakowanie w trakcie używania (idzie mi powoli , bo rzadko sięgam), a Moisture Infusion zużyłam co najmniej ze 3 opakowania, ale było to już jakiś czas temu, bo aktualnie zużywam inne zapasy.
Zanim się wypowiem zacznę od tego, że mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, więc jej potrzeby są całkiem inne, niż Twojej, niemniej moje uwagi może choć w minimalnym stopniu Ci pomogą .
Moisture Infusion to bardzo lekkie serum nawilżające, którego używałam samodzielnie pod makijaż, bez nakładania kremu. Makijaż bardzo ładnie na nim "leżał", a samo serum nie powodowało przetłuszczenia skóry, a jednocześnie czułam dobre nawilżenie. Nie wiem jednak, czy będzie dobre dla cer suchych. Osobiście nie traktowałabym go jako bazę pod makijaż, choć może by się w tej roli sprawdził .
Natural Radiance to produkt bardziej treściwy, ale ma też drobinki, widoczne z bliska i w dobrym świetle. To jest typowa baza i tak też dotąd stosowałam. W sumie jest dobra, nie mam do niej zastrzeżeń, ale jakoś nie widzę diametralnej różnicy między mejkapem z bazą czy bez niej.
Z tych dwóch opisanych wyżej produktów (pierwszej bazy nie używałam jeszcze, ale jest często dołączana do zakupów w MAC online), bardziej odpowiednia do Twoich potrzeb wydaje mi się Natural Radiance, zwłaszcza, jak chciałabyś używać na krem, a pod podkład.

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------


A gdzie kliknęłaś? Czyżby na Ebay'u?
Ja chciałam Looking Good, ale na polskiej stronie MAC nie było go od początku i chyba nawet na chwilę się nie pojawił

Zgadzam się - właśnie aktualnie się o tym przekonuję, bo po dłuższej przerwie sięgnęłam po zapasy.
Martuś, a gdzie będzie klikać fluidki? Chciałabym Looking Good, ale poza Ebay'em chyba nigdzie nie znajdę
Był na polskiej stronie Pojawił się w zeszłym tygodniu na chwilę. Udało mi się kliknąć (podobnie jak Corii) Przesyłka też długo do mnie idzie - również wysłana w piątek. Looking good oglądałam na lotnisku w Gatwick i był śliczny Wyglądało, że jest dostępny, ale pani sprawdziła w szafach i jednak nie było go już No, ale jakimś cudem pojawił się w na stronie internetowej

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie, na naszej polskiej stronie maca - w zeszłym tygodniu z nudów przegladałam kolekcje online i nieoczekiwanie patrzę - a tam Looking Good i Royal Wink dostępne, to kliknełam Ale kij wie, czy go dostanę, bo dalej śledzenie nieaktywne, nie podoba mi się to
No właśnie też zaczynam się zastanawiać czy w ogóle przyjdzie...
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 18:55   #1335
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, wiecie kiedy będzie u nas dostępna kolekcja nowych matowych szminek?
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 18:57   #1336
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
No właśnie też zaczynam się zastanawiać czy w ogóle przyjdzie...
Skoro Ty tez czekasz, to jestem skłonna myslec, ze maja problem z dostepnościa towaru... oby nie było, jak z Royal WInk, zaraz po wejsciu kolekcji - byl dostepny przez 2-3 dni, Dziewczyny klikały i nikt nie dostał, bo się okazało, ze praktycznie go nie mieli
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 19:04   #1337
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ooo, mam takie samo odczucie wobec tego tuszu z tym, ze co najwyzej lubię go. Kiedys była love, potem mi przeszło
I fakt, w sumie nie am jakiejs widocznej róznicy między jednym a drugim, ale zdecydowanie wolę ten z białymi. Ten z szarymi jakoś mnie wkurzał
Czyli jednak powinnam dać mu szansę
Tamtego z szarymi nawet nie zużyłam do końca, bo tak mnie wkurzał, a do tego głupia ja - wtedy nie wiedziałam, że jest coś takiego jak Back2Mac i wywaliłam opakowanie (podobnie jak od korektora ProLongwear).

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Ja tylko na sekundkę, bo jestem w totalnym niedoczasie, ale chciałam powiedzieć dziewczynom z północy - wczoraj widziałam , że w Douglas w Gal. Bałtyckiej budują stoisko MAC, otwarcie jeszcze w maju
Naprawdę?????!!!! Jezu najsłodszy, cóż za radosna nowina, chociaż mniemam, że zawsze wszystko będzie wykupione tam
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 19:09   #1338
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Skoro Ty tez czekasz, to jestem skłonna myslec, ze maja problem z dostepnościa towaru... oby nie było, jak z Royal WInk, zaraz po wejsciu kolekcji - byl dostepny przez 2-3 dni, Dziewczyny klikały i nikt nie dostał, bo się okazało, ze praktycznie go nie mieli
Oby tak było Pamiętam tą akcję z Royal Winkiem Ja w mailu potwierdzającym wysyłkę mam fluidline aczkolwiek nie mam tam wpisanego koloru, który wybierałam, co mnie trochę martwi... Bo w mailu potwierdzającym zamówienie było wyraźnie napisane "Looking good". No nic, trzeba czekać Oby jednak fluidek do nas dotarł, bo jest absolutnie prześliczny
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 19:09   #1339
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Tez sie ciesze ze w GD bedzie mac!! Tylko ciekawe jak bogaty asortyment bedzie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-19, 19:19   #1340
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Oby tak było Pamiętam tą akcję z Royal Winkiem Ja w mailu potwierdzającym wysyłkę mam fluidline aczkolwiek nie mam tam wpisanego koloru, który wybierałam, co mnie trochę martwi... Bo w mailu potwierdzającym zamówienie było wyraźnie napisane "Looking good". No nic, trzeba czekać Oby jednak fluidek do nas dotarł, bo jest absolutnie prześliczny
Ja tez nie ma wpisanego koloru, ani jednego ani drugiego. Ale w podglądzie zamówienia na stronie sa nazwy i kolory pokazane nawet
Cóz, trzeba czekać...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-05-19 o 19:18
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 19:26   #1341
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

O kurka, to przegapiłam .
Trochę jednak niepokojące jest, co piszecie na temat długiego oczekiwania na dostawę. Trzymam jednak kciuki, żebyście dostały .
Ja może w takim razie na Ebayu poszukam.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 19:29   #1342
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O kurka, to przegapiłam .
Trochę jednak niepokojące jest, co piszecie na temat długiego oczekiwania na dostawę. Trzymam jednak kciuki, żebyście dostały .
Ja może w takim razie na Ebayu poszukam.
No z tego co widziałam, co to on wisiał przynajmniej przez 3 dni na stronie
Pierwszy raz mam taką sytuację, ze paczka ma nr podany przewozowy i jej nie ma i nie ma...
Dziękuję za kciukasy Jak nie przyjdzie to płakać nie będe i tak, pociesze się czymś innym pewno
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 19:39   #1343
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No z tego co widziałam, co to on wisiał przynajmniej przez 3 dni na stronie
Pierwszy raz mam taką sytuację, ze paczka ma nr podany przewozowy i jej nie ma i nie ma...
Dziękuję za kciukasy Jak nie przyjdzie to płakać nie będe i tak, pociesze się czymś innym pewno
Wiesz, jak kolekcja weszła już tak dawno, to nie spodziewałam się, że po takim czasie coś ponownie wskoczy jako dostępne, więc nie monitorowałam strony. Mój błąd
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 19:52   #1344
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wiesz, jak kolekcja weszła już tak dawno, to nie spodziewałam się, że po takim czasie coś ponownie wskoczy jako dostępne, więc nie monitorowałam strony. Mój błąd
Ja też nie, zagladałam tylko przez tydzien od wejscia tej kolekcji, czy nie ma repromote, a potem przestałam, ale w zeszłą srode coś mnie z nudów naszło i proszę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 20:03   #1345
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja też nie, zagladałam tylko przez tydzien od wejscia tej kolekcji, czy nie ma repromote, a potem przestałam, ale w zeszłą srode coś mnie z nudów naszło i proszę
Przeznaczenie
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 20:18   #1346
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Przeznaczenie
Póki nie dostane paczki w łapę, to nie potwierdzę ze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-05-19 o 20:20
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 21:17   #1347
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Póki nie dostane paczki w łapę, to nie potwierdzę ze
No w sumie trudno Ci się dziwić

Na fali zachwytów nad Looking Good kliknęłam go na Ebayu - z obecnych dziś ofert ostatnią sztukę
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 21:22   #1348
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ha ha, no wiesz Ty co?
Bo fluidki, to chyba najlepsze linery na swiecie

Dziekuję
A jak tam Marki Jacobse - pokochaliscie się?
Zdecydowanie!

Taaaak! Myziam się pędzlami nieustannie, a Mirage i kreducha

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ale pięknie u Ciebie wygląda , szkoda, że kiepski w obsłudze.

Zgadzam się - właśnie aktualnie się o tym przekonuję, bo po dłuższej przerwie sięgnęłam po zapasy.
Martuś, a gdzie będzie klikać fluidki? Chciałabym Looking Good, ale poza Ebay'em chyba nigdzie nie znajdę
Trochę kiepski, ale znalazłam na niego sposób Delikatnie zwilżam pędzelek i może nie śmiga jak inne, ale jest duuużo lepiej!

IED jest szalony ja go kocham i nienawidzę!

Oluś, Royal Wink kliknęłam na polskiej stronie MAC (choć z tego co piszą dziewczyny coś się dzieje i może go nawet nie dostanę ), a tego drugiego u mnie w sklepie on line. Looking Good nigdzie nie widzę, ale będę czuwać. Jak coś, dam Ci znać

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Skoro Ty tez czekasz, to jestem skłonna myslec, ze maja problem z dostepnościa towaru... oby nie było, jak z Royal WInk, zaraz po wejsciu kolekcji - byl dostepny przez 2-3 dni, Dziewczyny klikały i nikt nie dostał, bo się okazało, ze praktycznie go nie mieli
Nie straszcie, bo też kliknęłam na MACowej stronie Czy można się jakoś dowiedzieć o co kaman? Jest u mnie w jednym sklepie on line też dostępny, więc jak MAC PL zawiedzie, to kliknę tutaj.. ale wolałabym wiedzieć, żeby się nie okazało, że skończę z dwoma egzemplarzami

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Czyli jednak powinnam dać mu szansę
Tamtego z szarymi nawet nie zużyłam do końca, bo tak mnie wkurzał, a do tego głupia ja - wtedy nie wiedziałam, że jest coś takiego jak Back2Mac i wywaliłam opakowanie (podobnie jak od korektora ProLongwear).
Moim zdaniem tak, choć gwarancji nikt Ci nie da niestety On na początku jest wredny i okropny, ja go nie znosiłam i długo psioczyłam. Dopiero jak nieco dojrzał zaczął robić czaru mary

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja tez nie ma wpisanego koloru, ani jednego ani drugiego. Ale w podglądzie zamówienia na stronie sa nazwy i kolory pokazane nawet
Cóz, trzeba czekać...
Ja mam wpisany kolor, ale co to zmienia.. jeśli nie mają go na stanie, to mogę sobie wiecie co
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 21:22   #1349
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Może kiepska jakość i światło, nie wszystko też MAC (chociaż większość) ale jak miło na to wszystko popatrzeć
https://www.youtube.com/watch?v=PQYwbg-AE1s
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 21:32   #1350
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No w sumie trudno Ci się dziwić

Na fali zachwytów nad Looking Good kliknęłam go na Ebayu - z obecnych dziś ofert ostatnią sztukę
Gratki Mam nadzieje, ze cena nie była jakas zaporowa z przesylka?

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Zdecydowanie!

Taaaak! Myziam się pędzlami nieustannie, a Mirage i kreducha

Oluś, Royal Wink kliknęłam na polskiej stronie MAC (choć z tego co piszą dziewczyny coś się dzieje i może go nawet nie dostanę ), a tego drugiego u mnie w sklepie on line. Looking Good nigdzie nie widzę, ale będę czuwać. Jak coś, dam Ci znać

Nie straszcie, bo też kliknęłam na MACowej stronie Czy można się jakoś dowiedzieć o co kaman? Jest u mnie w jednym sklepie on line też dostępny, więc jak MAC PL zawiedzie, to kliknę tutaj.. ale wolałabym wiedzieć, żeby się nie okazało, że skończę z dwoma egzemplarzami

Ja mam wpisany kolor, ale co to zmienia.. jeśli nie mają go na stanie, to mogę sobie wiecie co
To super! Ja na pewno do kredki czarnej bede wraca, do korektora tez, Mirage jednak zostaje ze mna, ale Dream zbywam, wole macowe bronzowania

Ale to nie chodzi raczej o Royal Winka ze nie wysyłaja, tylko looking Good
I nie wie wiadomo o co kaman, bo wpomianałam, ze pisałam do nich w tej sprawie, to napisali, ze wsio ok, ze link bedzie aktywny, ze wysylka z niemiec, bel bel ble...a nic slowa wyjasneinia, czemu obsuwy...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.