Dobry fryzjer-Bia³ystok - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mie¶cie? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejd¼ i znajd¼ dobrego fryzjera, poleæ w³asnego.

Poka¿ wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
G³osuj±cy: 0. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-06-01, 14:47   #961
iwqa
Przyczajenie
 
Avatar iwqa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Dziewczyny, pomó¿cie! Od kilku lat chodzi³am do Eweliny w Kud³atym Raju, ale ona juz tam nie pracuje. Podobno jest teraz na Wyszyñskiego, ale nie wiem dok³adnie w jakim salonie. Czy która¶ z was siê orientuje?
iwqa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-01, 15:13   #962
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 2 027
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

jeste¶ fryzjerem/ fryzjerk±?
maddd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-02, 14:58   #963
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomo¶ci: 1 428
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Zachêcona Waszymi opiniami wybra³am siê do Agnieszki z Bell Capelli. Opiszê moje wra¿enia: du¿e opó¼nienie, musia³am czekaæ prawie godzinê, no có¿ zdarza siê, ale mo¿na chocia¿ uprzedziæ to przesz³abym siê na spacer albo przyjecha³a pó¼niej. Kolor wyszed³ fatalny, o wiele za jasny, powiedzia³am Agnieszce dok³adnie o co mi chodzi , ale jak widaæ nie zrozumia³y¶my siê, w³osy s± teraz do¶æ mocno os³abione farbowaniem, co do ¶ciêcia nie mam zastrze¿eñ, ale nie mia³am te¿ wygórowanych wymagañ-jedynie lekkie wyrównanie koñcówek. zap³aci³am ok 200 z³, mam w³osy do ³opatek.

wcze¶niej chodzi³am do Wojtka Koszykowskiego i by³am zawsze zadowolona z us³ugi, jednak czas oczekiwania nie koniecznie mi odpowiada³ i te jego wieczne zmiany miejsc...
__________________
"A ¿yæ mo¿esz tylko dziêki temu, za co móg³by¶ umrzeæ" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-03, 16:44   #964
kselos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 1
styling bia³ystok

witam
czy która¶ z Was mog³aby mi poleciæ fryzjerkê w Bia³ymstoku, która potrafi i fajnie zrobi styling w³osów ? z góry dziêkujê za odpowied¼
kselos jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-10, 10:42   #965
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 2 455
Dot.: styling bia³ystok

ja ju¿ po wizycie u p. Agnieszki w Bell Capelli- jestem zadowolona w³osy dobrze siê uk³adaj±, mo¿na skonsultowaæ wybór, naprawdê doradz±. Melissa86 czekam na Twoje wra¿enia
__________________
CLARA_F jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-13, 19:51   #966
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 5 899
Dot.: styling bia³ystok

Cytat:
Napisane przez CLARA_F Poka¿ wiadomo¶æ
ja ju¿ po wizycie u p. Agnieszki w Bell Capelli- jestem zadowolona w³osy dobrze siê uk³adaj±, mo¿na skonsultowaæ wybór, naprawdê doradz±. Melissa86 czekam na Twoje wra¿enia
Ja w³a¶nie te¿ wróci³am od pani Agnieszki i równie¿ jestem zadowolona. Mia³am proste w³osy za ³opatki, teraz mam krótkie do szyi (z ty³u krótsze, z przodu d³u¿sze). Kolor jedynie od¶wie¿ony,chocia¿ chcia³am go troszkê zmieniæ,ale i tak jest ok. Na koniec pokrêci³a mi w³osy lokówk±. Dziwnie siê z tym czu³am,bo zawsze prostujê w³osy,ale w sumie efekt wyszed³ fajny. Zap³aci³am nieca³e 140 z³. Na pewno tam jeszcze wrócê. A co do uk³adania siê w³osów to ciê¿ko mi teraz powiedzieæ, za kilka dni co¶ mogê na ten temat napisaæ.

A ten fryzjer Daniel mmm... ale¿ przystojny!
Melissa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-13, 22:38   #967
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 2 455
Dot.: styling bia³ystok

czy przypadkiem on nie nazywa siê Dominik?
__________________
CLARA_F jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 22:55   #968
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 5 899
Dot.: styling bia³ystok

Cytat:
Napisane przez CLARA_F Poka¿ wiadomo¶æ
czy przypadkiem on nie nazywa siê Dominik?
Nie nie,na pewno Daniel.
Melissa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-14, 13:46   #969
Didier
Rozeznanie
 
Avatar Didier
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 889
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez iwqa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, pomó¿cie! Od kilku lat chodzi³am do Eweliny w Kud³atym Raju, ale ona juz tam nie pracuje. Podobno jest teraz na Wyszyñskiego, ale nie wiem dok³adnie w jakim salonie. Czy która¶ z was siê orientuje?
hej chyba jest na Rocha nie na Wyszynskiego zreszta jak zadzwonisz do Kudlatego to ci powiedza
Didier jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-14, 19:56   #970
szeridans
Przyczajenie
 
Avatar szeridans
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Nie mieszkam obecnie w Bia³ym, ale oko³o 4 lat temu uwielbia³am salon "KOSMYK" na ul. Swobodna. Kolezanka mi poleci³a wtedy z tego salonu tak± dojrzalsz± pani±( nie wiem jak ona ma na imie). Jest ta pani ¶wietna!!! Na pewno warto spróbowaæ. Nie jest( nie by³o) tam drogo
szeridans jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-17, 19:32   #971
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez NNzarzad Poka¿ wiadomo¶æ
Kolory robi poprawnie beata krasowska na ulicy przejazd..
Starsza fryzjerka lecz robi "miejskie blondy" a nie wiejskie....
Napewno jakosciowo porownywalna do emilki poniewaz dlugo robi na koleston perfect.

Uwa¿asz, ¿e Emilka jest dobr± fryzjerk±? Obecnie nie zajmuje siê ona farbowaniem, robi to za ni± sta¿ystka, Emilka tylko ¶cina.
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 22:52   #972
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 5 899
Dot.: styling bia³ystok

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w³a¶nie te¿ wróci³am od pani Agnieszki i równie¿ jestem zadowolona. Mia³am proste w³osy za ³opatki, teraz mam krótkie do szyi (z ty³u krótsze, z przodu d³u¿sze). Kolor jedynie od¶wie¿ony,chocia¿ chcia³am go troszkê zmieniæ,ale i tak jest ok. Na koniec pokrêci³a mi w³osy lokówk±. Dziwnie siê z tym czu³am,bo zawsze prostujê w³osy,ale w sumie efekt wyszed³ fajny. Zap³aci³am nieca³e 140 z³. Na pewno tam jeszcze wrócê. A co do uk³adania siê w³osów to ciê¿ko mi teraz powiedzieæ, za kilka dni co¶ mogê na ten temat napisaæ.

A ten fryzjer Daniel mmm... ale¿ przystojny!
No to mogê ju¿ powiedzieæ,¿e w³osy uk³adaj± siê bardzo fajnie i wszyscy mnie chwal±,¿e mam twarzow± fryzurê. Jestem bardzo zadowolona z tej mojej ma³ej metamorfozy.
Melissa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-20, 12:14   #973
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 2 455
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez NNzarzad Poka¿ wiadomo¶æ
Emilka jest kolorystka ktora wybiera farbe na wlosy z palety ktora pozniej naklada stazystka.Tak jest w wiekszosci dobrych zakladow poniewaz nie ma mozliwosci by wszystko przerobic samemu.
Mycie glowy,nakladanie farby czy modelowanie to zazwyczaj zajecie dla pomocy fryzjerskiej(pojecie stazystka jest mylne poniewaz moze byc nia uczen,kursant po kursie lub zwykla pomoc fryzjerska-poziom tych osob bywa rozny. np.uczen z dobrego salonu po 3 latach nauki moze byc lepszy niz fryzjerka po 8 latach prowadzac wlasny salon....)
Co do strzyzen emilki to mam watpliwosci poniewaz nigdy nie byla w tym dobra i nie byla to jej domena ktora zawsze byl kolor.
W bialymstoku nie ma fryzjera ktory by mogl dokonac strzyzen na profesjonalistach z zawodu.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------



Melissa wklej zdjecie fryzury to ocenimy to wszyscy..

Tak, podpinam siê pod pro¶b±
__________________
CLARA_F jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-20, 17:48   #974
Aska28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Witam Wszystkich !
Ja jestem bardzo zadowolona z us³ug p.Marty która obecnie pracuje na ul.Pa³acowej 4 ,przenios³a siê z salonu Deja Vu.Trafi³am do niej pierwszy raz ca³kiem przypadkowo w sobote mia³am wesele i ka¿dy by³ pod wrazeniem mojej fryzury! A jak powiedzia³a ile mam zap³aciæ za takie uczesanie to by³am w szoku bo zaplaci³am 81 z³ ¶mieszna cena za te cudo co mia³am na g³owie Pozdrawiam!
Aska28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-20, 20:21   #975
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 5 899
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez NNzarzad Poka¿ wiadomo¶æ
Emilka jest kolorystka ktora wybiera farbe na wlosy z palety ktora pozniej naklada stazystka.Tak jest w wiekszosci dobrych zakladow poniewaz nie ma mozliwosci by wszystko przerobic samemu.
Mycie glowy,nakladanie farby czy modelowanie to zazwyczaj zajecie dla pomocy fryzjerskiej(pojecie stazystka jest mylne poniewaz moze byc nia uczen,kursant po kursie lub zwykla pomoc fryzjerska-poziom tych osob bywa rozny. np.uczen z dobrego salonu po 3 latach nauki moze byc lepszy niz fryzjerka po 8 latach prowadzac wlasny salon....)
Co do strzyzen emilki to mam watpliwosci poniewaz nigdy nie byla w tym dobra i nie byla to jej domena ktora zawsze byl kolor.
W bialymstoku nie ma fryzjera ktory by mogl dokonac strzyzen na profesjonalistach z zawodu.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------



Melissa wklej zdjecie fryzury to ocenimy to wszyscy..
Jak zrobiê to wklejê. Póki co nie mam.
Melissa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-20, 21:41   #976
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

NNzarzad - ze swojej strony mogê tylko powiedzieæ, ¿e za czasów kiedy Emilka k³ad³a mi farbê by³am o wiele bardziej zadowolona z us³ugi. Co to sciêcia nie mam zastrze¿eñ. Z kolei od kiedy kolor nak³ada mi sta¿ysta, nie jestem zadowolona z efektu, poniewa¿ kolor wychodzi nierówny, odrost inny, koniec inny :/ Nie wiem czy to nie efekt zmiany farby z Loreal na Biosetique (nie jestem pewna czy dobrze napisa³am nazwe), ale przy tej pierwszej opcji kolor wychodzi³ zdecydowanie lepszy.
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-21, 12:47   #977
nesalirfi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Hej Dziewczyny. By³am wczoraj drugi raz u Agnieszki z Bell CapelliFajnie jest. Poprawia mi ¶ciecie po innym fryzjerze- za pierwszym razem wlosy lepiej sie ukladaly a teraz jest jeszcze lepiej, wiec jeszze wizyta lub 2 i bedzie rewelacyjnie.Pozdrawiam
Ps. no i oczywi¶cie polecam Agnieszke
nesalirfi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-21, 14:00   #978
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 16 600
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez NNzarzad Poka¿ wiadomo¶æ
Wklej fote...
Co siê tak tych fot uczepi³e¶? Nie ka¿dy ma ochotê wklejaæ swoj± twarz na ogólnodostêpnym forum
moooniaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-21, 15:09   #979
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

NNzarzad - czyli uwa¿asz, ¿e Loreal jest lepszy od Biosetique ?
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 17:37   #980
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomo¶ci: 1 428
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez NNzarzad Poka¿ wiadomo¶æ
Fota fryzury (nie twarzy!!!!) pozwoli potwierdzic lub obalic jakosc,styl,technike i kolor polecanego rzemieslnika..
zgadzam siê, tym bardziej, ¿e wg mnie chwalona przez Was Agnieszka z Bell Capelli nie jest profesjonalistk±, zniszczy³a mi w³osy i fryzurê, dlatego chêtnie zobaczê jak wygl±daj± inne jej fryzury
__________________
"A ¿yæ mo¿esz tylko dziêki temu, za co móg³by¶ umrzeæ" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-22, 12:20   #981
marchewa0007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 224
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez niuniaaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
zgadzam siê, tym bardziej, ¿e wg mnie chwalona przez Was Agnieszka z Bell Capelli nie jest profesjonalistk±, zniszczy³a mi w³osy i fryzurê, dlatego chêtnie zobaczê jak wygl±daj± inne jej fryzury
No w³a¶nie, czyli mo¿na odnie¶æ wra¿enie ¿e po wielu ¶wietnych opiniach Pani popad³a w samozachwyt, robi gorzej a za wiêksz± cenê.
marchewa0007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-27, 13:40   #982
kropeczkaa89
Raczkowanie
 
Avatar kropeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Gdzie mogê zrobiæ dobr± dekoloryzacjê (z na³o¿eniem nowego koloru), mo¿ecie kogo¶ poleciæ, w miarê przystêpnej cenie?
__________________
Created for your pleasure.



kropeczkaa89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-29, 13:57   #983
anowi1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Bia³ystok, Poznañ
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Marta z Salonu Gabriel - siostrze bardzo fajnie ¶ciê³a w³osy, mnie bardzo ³adn± fryzurê zrobi³a na przyjêcie. Polecam.

Co do koloryzacji - kole¿anki chwal± niejak± pani± Elê z salonu Fryzela na Transportowej. Podobno ka¿dy kolor wychodzi idealnie i jest niedrogo:)

Napiszê te¿ na wszelki wypadek o najgorszej fryzjerce, jak± mo¿na sobie wyobraziæ. Jest to salon na Rocha, gdzie¶ obok Avonu, na pierwszym piêtrze. Fryzjerka ma na imiê Anka. Nie wychodzi jej ¿aden kolor (ani na g³owie siostry, ani jej kole¿anki, ani dziewczyny, której robi³a koloryzacjê, gdy próbowa³a mnie ¶ci±æ), nie potrafi ¶cinaæ - grzywkê mi ¶ciê³a jak u gêsi, a w³osy znajomej potraktowa³a no¿yczkami tak, ¿e do tej pory znajoma nie potrafi ich u³o¿yæ i wci±¿ wygl±daj± jakby by³o ich o wiele mniej ni¿ przed wizyt± u Pani Ani:]

Edytowane przez anowi1984
Czas edycji: 2011-06-29 o 14:02
anowi1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-29, 16:44   #984
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

ja ze swojej strony NIE POLECAM salonu DEJA VU na Upalnej, a dok³adnie Izy.
Mia³ byc ciemny blond a wyszed³ br±z.... w³osy mam wystrzêpione, grzywka totalnie siê nie uk³ada;/ w ¿yciu jeszcze nie by³am tak niezadowolona po wizycie u fryzjera
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacz±æ nowe, lepsze ¿ycie...
MisQa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-29, 21:42   #985
Aska28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Tak by³am osobi¶cie w tamtym tygodniu w tym Deja Vu i musze przyznaæ ze zszed³ na psy.Moja fryzjerka odesz³a i wiêcej tam nie pójde.Obgaduj± jak mog± nie dosyæ ze klientki to jeszcze p.Marte która odesz³a i bardzo dobrze zrobi³a.Jak tak w ogóle mo¿na gadaæ??Teraz ju¿ nic tam nie ma a zw³aszcza atmosfery jak wcze¶niej.Ta blondynka umawia kilientów na ¶cisk a pó¼niej trzeba czekaæ bo sie nie wyrabia.Tak to jest jak salon stawia na ilo¶æ a nie na jako¶æ.Dobrze ¿e dosta³am namiary do mojej fryzjerki i je¿d¿ê do miasta troche dalej ale wiem ¿e tam mnie nikt nie obgada jak wyjde za drzwi salonu.Pani Marto 3mam kciuki za dobre ¿yciowe decyzje oby same takie by³y!
Aska28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 12:25   #986
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

no w³a¶nie jak siedzia³am to te¿ o tej Marcie co odesz³a siê nas³ucha³am.... nie wspomnê o czekaniu i innych 'rewelacjach' ...
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacz±æ nowe, lepsze ¿ycie...
MisQa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 16:10   #987
Gstec6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

To trzeba mieæ tupet tak obgadywaæ i gadac na kole¿anke która odesz³a:| ja jak by³am u p.Marty na baleja¿u to tylko s³ysza³am jak ta blondynka gada³a o tym fryzjerze co by³ te¿ w Deja Vu. No tak jak teraz podobno dwie zosta³y to proste ¿e postawi³y na ilo¶æ klientów a nie na jako¶æ us³ug.A co do tego koloru co piszesz zê nie taki wyszed³ to tylko wspó³czuæ ja trafi³am do p.Marty pierwszy raz z Groupona i lepiej nie mia³am zrobionego baleja¿u ,robi d³u¿ej troche od tych dziewczyn ale tak dok³adnie i to widaæ by³o go³ym okiem ze skupia sie na tym co robi a nie na obgadywaniu innych.
Gstec6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 07:23   #988
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

heh no prosze, zaczelam temat i nagle ile 1-postowców wysypa³o....
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacz±æ nowe, lepsze ¿ycie...
MisQa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-03, 16:04   #989
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

hehe no to szkoda, bo w³asnie tym sposobem zrobili sobie ¶wietn± anty reklamê, bo ja wszystkim znajomym laskom to przekaza³am, a one poda³y dalej i posz³o w ¶wiat i wiele osób ju¿ nigdy na pewno tam nie zawita, mimo i¿ niejedn± kusi³o zaj¶æ i przekonaæ siê jak tam jest skoro tyle klientek ci±gle...
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacz±æ nowe, lepsze ¿ycie...
MisQa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-04, 07:50   #990
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

no w³a¶nie ich kolor to pora¿ka, po tygodniu zmy³ siê... jakbym zap³aci³am tam te 170 z³ to po tyogdniu na pewno wróci³abym z reklamacj±
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacz±æ nowe, lepsze ¿ycie...
MisQa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dobry fryzjer


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 11:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.