Plastyka powiek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-13, 13:22   #1
moonissxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7

Plastyka powiek


Hej, od dłuższego czasu zastanawiam się nad wykonaniem plastyki powiek. Czy ktoś już jest po i chciałby coś powiedzieć w tym temacie? Jak długo się goi, czy pozostają blizny? Czy ktoś wykonywał zabieg na Śląsku i mógłby polecić sprawdzonego specjalistę?
moonissxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 15:45   #2
Adamina_87
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 16
Dot.: Plastyka powiek

Czy możesz mi powiedzieć, co chcesz naprawić?
Adamina_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 08:53   #3
agafilipczyk87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 1
Dot.: Plastyka powiek

Cytat:
Napisane przez moonissxd Pokaż wiadomość
Hej, od dłuższego czasu zastanawiam się nad wykonaniem plastyki powiek. Czy ktoś już jest po i chciałby coś powiedzieć w tym temacie? Jak długo się goi, czy pozostają blizny? Czy ktoś wykonywał zabieg na Śląsku i mógłby polecić sprawdzonego specjalistę?
Wykonywałam zabieg u Dr Natalia Kamieńskiej. Opuchlizna była niewielka, więc zeszła bardzo szybko. Po ściągnięciu szwów wszystko pięknie się zagoiło. Dr bardzo kompetentna. Cierpliwie wszystko wyjaśniła. Teraz mam piękną twarz, jestem szczęśliwa
agafilipczyk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-13, 18:34   #4
KamilaSurma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 4
Dot.: Plastyka powiek

Tak, na początku roku robiłam plastykę powiek górnych i dolnych , jednocześnie. Wszystko, konsultacje i zabieg były u doktor Aseńko w SCM clinic w Krakowie. No ja powiem Ci, że bałam się bardzo, ale na szczęście obyło się bez dramatów, bo wybrałam bardzo dobrą i profesjonalną klinikę. Łącznie zabieg trwał trochę ponad 2 h, ze znieczuleniem, do domu wyszłam tego samego dnia. Oczywiście po tym byłam spuchnięta i miałam sińce , ale po jakiś 2 tygodniach nie było śladu. Nie było żadnych powikłań. Co do blizn po zabiegu, praktycznie są niewidoczne. Jeśli zapytasz, czy powtórzyłabym , odpowiedź brzmi, zdecydowanie TAK.
KamilaSurma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 09:29   #5
Marcia744
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 20
Dot.: Plastyka powiek

Dla mnie plastyka korekta powiek okazała się świetnym sposobem na wieloletnie zmartwienie! Naprawdę polecam. Długo się męczyłam, ale po przeczytaniu xxx , że jest skuteczny sposób na opadanie powiek, od razu się zdecydowałam i nie żałuję. Zabieg był krótki, a dzięki dobrej atmosferze czułam się spokojnie. Jeśli jesteście zainteresowane, to dobrze poczytajcie o szczegółach albo od razu przedyskutujcie szczegóły z lekarzem. Pozdrawim

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-12-09 o 12:54 Powód: link
Marcia744 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-02, 21:00   #6
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Plastyka powiek

Ile tu trolli
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-02 22:00:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.