spozniajacy sie okres-dlaczego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-21, 13:17   #1
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790

spozniajacy sie okres-dlaczego?


Od kilku lat bipore tabletki anty.okres zawsze dostawalam w terminie...jakis miesiac temu przez ok 10 dni zazywalam antybiotyk.ze swoim chlopakiem kochalam sie dopiero niecale 2 tygodnie po zakonczeniu kuracji.wczoraj powinnam dostac okres i nadal go nie mam.i sama juz nie wiem co myslec.troche dziwne bo zawsze dostawalam regularnie.bo chyba ciaza jest wykluczona prawda?to czy zatem to opoznienie moglo zostac wywolane przez antybiotyk?
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 15:26   #2
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: spozniajacy sie okres-dlaczego?

To jest krwawienie z odstawienia, które ma wystąpic w ciągu 7-dniowej przerwy. Jeśli się martwisz to zrób test.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 15:37   #3
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: spozniajacy sie okres-dlaczego?

Nie denerwuj się tak - bo stres Ci jeszcze tą przerwę wydłuży
W ciągu tych 7 dni krwawienie powinno się pojawić - mi osobiście zawsze ok. 4 dnia, dlatego masz jeszcze troszkę czasu
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 20:30   #4
natti943
Przyczajenie
 
Avatar natti943
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: spozniajacy sie okres-dlaczego?

ja mam podobny problem z brakiem okresu mam 15 lat i bardzo nieregularne miesiączki. Przez 4 dni byłam przeziębiona było to tydzien temu. Około 2 tygodnie temu współżyłam ze swoim chłopakiem oczywiście zabezpieczyliśmy się odpowiednio. ostatni raz okres miałam 13 sierpnia i od tamtego czasu nie ma nic Bardzo się boję i martwię co to może być. W ciąży raczej nie jestem bo zrobiłam test i wyszedł negatywny. Dodam że mam teraz wiele stresu a do tego jeszcze stres brakiem miesiączki. Czy to może byc od choroby i wyczerpującego trybu życia ?
natti943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 21:02   #5
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: spozniajacy sie okres-dlaczego?

Cytat:
Napisane przez natti943 Pokaż wiadomość
ja mam podobny problem z brakiem okresu mam 15 lat i bardzo nieregularne miesiączki. Przez 4 dni byłam przeziębiona było to tydzien temu. Około 2 tygodnie temu współżyłam ze swoim chłopakiem oczywiście zabezpieczyliśmy się odpowiednio. ostatni raz okres miałam 13 sierpnia i od tamtego czasu nie ma nic Bardzo się boję i martwię co to może być. W ciąży raczej nie jestem bo zrobiłam test i wyszedł negatywny. Dodam że mam teraz wiele stresu a do tego jeszcze stres brakiem miesiączki. Czy to może byc od choroby i wyczerpującego trybu życia ?
Idz do ginekologa bo powodów może byc mnóstwo.



Czy byłas juz u ginekologa jeśli współżyjesz?
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 21:15   #6
natti943
Przyczajenie
 
Avatar natti943
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: spozniajacy sie okres-dlaczego?

hm, nie byłam.. ale coś mi się wydaje ze jeszcze w tym tygodniu pójdę, bo ze zdrowiem nie ma żartów..

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Eh z tego stresu o okres jestem już tak zmęczona że zachciało mi się spać. Dziękuję za radę i dobranoc
natti943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 21:26   #7
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: spozniajacy sie okres-dlaczego?

Cytat:
Napisane przez natti943 Pokaż wiadomość
hm, nie byłam.. ale coś mi się wydaje ze jeszcze w tym tygodniu pójdę, bo ze zdrowiem nie ma żartów..

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Eh z tego stresu o okres jestem już tak zmęczona że zachciało mi się spać. Dziękuję za radę i dobranoc
Nie byłas? A to czemu? Jeśli byłaś dojrzała na współżycie to musisz byc również dojarzała na wizyte.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.