Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 14:24   #3391
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
to był Palette Deluxe 218 - Srebrzysty Blond - farbowałam starą wersją (Platinum Collection) która na opakowaniu wyglądała o wiele lepiej niż ta nowa bo nowa to miała istne zółtko które nie jest podobne do tego co mam O_o.
bardzo ładnie taki ciutke karmelkowy poblask? ale ogólnie fajnie fajnie
Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Dla Wellatnonistek mam informacje od 2 grudnia farba wellaton będzie w promocji za 9,99 :P Palette Intensive Color też będzie w promocji :P

Promocja w Rossmanie :P

w Naturze od tego (chyba)czwartku Wellaton też w promocji za 9,99 zł..
dzięki za info przyda się na następne kupowanie farby

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie tylko Ty zapewne masz otwartych kilka stron, no ale jak uważasz to za taki problem to luzik
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:26   #3392
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Kitka

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Paulina mi nie podobają się te pasemka w ogóle dziewczyno zrezygnuj z tego rozjaśniacza + 12 % bo niedługo nie będziesz miała co farbować
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:28   #3393
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie tylko Ty zapewne masz otwartych kilka stron, no ale jak uważasz to za taki problem to luzik
bardziej chodzi o inna klawiature np nie moge pisac polskich literek z kreseczkami na gorze jak s z kreska czy o z kreska czy inne temu podobne
jest trudniej bo trzeba naprawde robic gimnastyke z palcami na klawiaturze

ale moze sie postaram o przecinki chociaz
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:28   #3394
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Dziś wysłali mi ubranko dla mojej lejdi . zamówiłam na wymiar a co może jutro będzie to ubiorę ją i strzele fote dla was
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:31   #3395
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Bunny czuć że jesteś zadowolona z prezencików
ja to pewnie dostanę na mikołaja $ ale mi to odpowiada jak najbardziej

już tyle zakupów Wam nie pokazałam, mam takie zaległości, że nie wiem czy to w końcu obfocę wszystko

rabacik na 20 zł w douglasie https://www.offersclick.pl/SiteRende...L3&q27525=9546

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bardziej chodzi o inna klawiature np nie moge pisac polskich literek z kreseczkami na gorze jak s z kreska czy o z kreska czy inne temu podobne
jest trudniej bo trzeba naprawde robic gimnastyke z palcami na klawiaturze

ale moze sie postaram o przecinki chociaz
ale z przecinkami nie ma takiego problemu
a jeśli chodzi o ó, ź, ż, ą, ę itp. to u mnie to nawyk już inaczej nie napiszę
ja jak piszę to nie zerkam nawet na klawę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:32   #3396
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję
pierwszy dzień jest trochę bolący, ale już wzięłam ibuprom i jest ok

ja to w ogóle nie mam pomysłów na prezenty w tym roku, dla nikogo

rzadkie włosy?
w każdym razie wg mnie lepiej wygląda kolor jednolity niż te pasemka
To jak juz lepiej to dobrze.
Ale prosze Cie " pomysly"?
Ja musze ich znalesc 15
11prezentow od gwiazdki a 4 krotne urpdziny w siweta ( mama, tato, brat, ) a brat razy 2

Asiabb
Te buciki wbiedro były?

Czeko
Dziekuje ale na nia sie raczej nie skusze.

Yatta
Jak bedziesz daj znac jaka fabke w koncu wybralas i przy jakiej sie trzymasz ze masz tak fajny kolor wlosow. I na jakiej wodzie robisz?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:32   #3397
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
co to za obsuwa myślałam, że się włosowo-duchowo wesprzemy i nam ładniej wyjdzie a tak na serio to smacznego i jedź na spokojnie
ja niestety-stety muszę sama farbować, wiec czekam na siebie aż zjem
wspieram Cię myślami! bo ja już wiem, że dzisiaj się nie farbnę, tata wróci późno
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja swoj odrost robie 6 grudnia w mikolajki ale sobie date wybralam
ja właśnie poszłam dzisiaj na pocztę wysłać kartkę urodzinową do Niemiec do kuzyna, ma 6 grudnia 18-tkę szkoda, że nie mogę na niej być
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kitka

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bardziej chodzi o inna klawiature np nie moge pisac polskich literek z kreseczkami na gorze jak s z kreska czy o z kreska czy inne temu podobne
jest trudniej bo trzeba naprawde robic gimnastyke z palcami na klawiaturze

ale moze sie postaram o przecinki chociaz
nie nie, nie chodzi mi w ogóle o polskie znaki, bo to rozumiem i w ogóle mi nie przeszkadza tylko te przecinki, bo czasem naprawdę trzeba przeczytać kilka razy to co piszesz, żeby połapać się o co chodzi, szczególnie jeśli jest tego sporo
albo chociaż enter jakiś, akapicik
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 14:33   #3398
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

też mam niepolską kalwiaturę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:33   #3399
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Może c10 z 12%


Dzieki za fotki
Kolorek bardzo ładny ale nie dla mnie, kompletnie by mi sie odcinał. Uratowałaś mnie od spitolenia sobie włosów! Także dziękuje


Ładne pazurki, takie delikatne A sie uśmiałam bo mi dzisiaj przyszło do głowy pare pomysłów i wlaśnie stwierdzilam ze teraz bede robic czerwień a potem właśnie róż, ze srebrna końcówką

A powiedz mi bo pamietam ze robiłaś takie kolorowe z brokatowymi końcówkami, jak brokat nakładasz? Tzn z jaka metoda? Ja sie ostatnio polubiłam z mieszaniem brokatu z żelem, bo potem jak buduje pazura to mi sie brokat nie rozłazi Ale mniejsze krycie jest chocbym nie wiem ile nasypała tego brokatu. Znowu jak nakładam sam brokat to potem po utwardzeniu mi sie rozłazi. Ale chyba spróbuje teraz zrobic tak ze na to delikatnie dam warstewke żelu i przy budowaniu pazura po prostu na koncowke juz nic nakładac nie bede.



Kolczyki i płaszcz przepiękne
tylko ze ja mam biale koncowki nie srebrne tylko to brokat multi kolor
brokat nakladam zawsze jednakowo- najpierw robie podklad z jednofazowki cieniutko- lampka, potem robie jednofazowka koncowke- sypie na to brokat pedzelkiem wachlarzykiem- wtedy drobinki sie rowniutko ukladaja i jest mega krycie i nie ma dolin i gorek, zamrazam to w lampie, potem robie maskedem lozysko-lampa, a na koniec jedna warstewka na koncowke z brokatu zeby to dobrze zatopic. i gotowe.
opilowuje i nablyszczam dla mnie genialny sposob, bo mieszanie zelu z brokatem jest be bo raz ze trwa, dwa ze nie ma krycia... tak szybciej.
brokat nie bedzie sie rozlazil, jesli zrobisz osobno koncowke a osobno loze- jak nakladasz na brokat zel- to po prostu przecieraj pedzelkiem o recznik papierowy i dopiero dawka zelu ze sloiczka- zeby do sloika nie napchac brokatu no i zeby nie byl wszedzie.
a skoro ci sie brokat rozlazi to czemu nie przymrazasz na kilka sekund pojedynczych paluszkow w lampie? ja robie dlon na 2 razy- 3 palce brokatuje- zamrazam a potem 2 palce i juz cala lapka do lampy.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



oj kochana ja słyszałam ,że śniegu to możemy się spodziewać dopiero w lutym

ciekawa jestem jak wyjdzie

u mnie coś słabo kolor widac i jakby złotawy mi się wydaje

dzięki za info

super pazurki jak kryształki

o ja tez chce takiego mikołaja
buty to chyba z biedry? widziałam tam takie same

wróciłam od lekarza z antybiotykiem niemogłam juz z tym kaszlem wytrzymać szczególnie w nocy do 4 rano znów nie spałam 4 noc z rzędu ...udusic się idzie i tydzień mam z głowy bedę siedzieć w domciu
tak buciki z biedry ale moj dziadek nie bardzo moze chodzic do sklepu- do biedry i tak idzie pieszo kolo 700m wiec jestem przeszczesliwa ze o mnie myslal i pamietal- mimo ze same buciki nie do konca sa w moim guscie ale przy sporym mrozie sie przydadza no i sprawie mu radosc ze nosze- a to wazniejsze niz jakosc, cena czy wyglad butow

biedna kuruj sie!

dziekuje wszystkim blondaskom za opinie!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:34   #3400
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To jak juz lepiej to dobrze.
Ale prosze Cie " pomysly"?
Ja musze ich znalesc 15
11prezentow od gwiazdki a 4 krotne urpdziny w siweta ( mama, tato, brat, ) a brat razy 2
o Jezusie, Adzi w takim razie ja się w ogóle przestaję przejmować ilością swoich prezentów do kupienia
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o suuuuuuuuper, pojadę po Revlona
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:37   #3401
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wspieram Cię myślami! bo ja już wiem, że dzisiaj się nie farbnę, tata wróci późno

ja właśnie poszłam dzisiaj na pocztę wysłać kartkę urodzinową do Niemiec do kuzyna, ma 6 grudnia 18-tkę szkoda, że nie mogę na niej być



nie nie, nie chodzi mi w ogóle o polskie znaki, bo to rozumiem i w ogóle mi nie przeszkadza tylko te przecinki, bo czasem naprawdę trzeba przeczytać kilka razy to co piszesz, żeby połapać się o co chodzi, szczególnie jeśli jest tego sporo
albo chociaż enter jakiś, akapicik
jak ciężko zrobić przecinek to chociaż enter właśnie to już lepiej będzie czytać
bo takiej zlanej kupy jak dużo napisane to nawet nie chce czytać się bo mało przyjemne to jest

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o Jezusie, Adzi w takim razie ja się w ogóle przestaję przejmować ilością swoich prezentów do kupienia

o suuuuuuuuper, pojadę po Revlona
w internecie! inaczej raczej nie działa

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

pierożki ruskie wcinam mniam mniam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 14:41   #3402
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tylko ze ja mam biale koncowki nie srebrne tylko to brokat multi kolor
brokat nakladam zawsze jednakowo- najpierw robie podklad z jednofazowki cieniutko- lampka, potem robie jednofazowka koncowke- sypie na to brokat pedzelkiem wachlarzykiem- wtedy drobinki sie rowniutko ukladaja i jest mega krycie i nie ma dolin i gorek, zamrazam to w lampie, potem robie maskedem lozysko-lampa, a na koniec jedna warstewka na koncowke z brokatu zeby to dobrze zatopic. i gotowe.
opilowuje i nablyszczam dla mnie genialny sposob, bo mieszanie zelu z brokatem jest be bo raz ze trwa, dwa ze nie ma krycia... tak szybciej.
brokat nie bedzie sie rozlazil, jesli zrobisz osobno koncowke a osobno loze- jak nakladasz na brokat zel- to po prostu przecieraj pedzelkiem o recznik papierowy i dopiero dawka zelu ze sloiczka- zeby do sloika nie napchac brokatu no i zeby nie byl wszedzie.
a skoro ci sie brokat rozlazi to czemu nie przymrazasz na kilka sekund pojedynczych paluszkow w lampie? ja robie dlon na 2 razy- 3 palce brokatuje- zamrazam a potem 2 palce i juz cala lapka do lampy.

Aaa to wiem jaki to brokat, tez ostatnio takim robiłam tylko po skosie
Nie no ja przymrażam tak Ale mi chodzi o to że zrobie juz wszystkie paluchy, wszystkie w lampie po te 3 minuty były. I jak robie bez kamuflazu to normalnie już żel nakładam i np widze że kilka drobinek mi sie nagle znajduje na łożu paznokcia. No ale bede robic osobno końcówke teraz to chyba juz bedzie dobrze
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:41   #3403
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jak ciężko zrobić przecinek to chociaż enter właśnie to już lepiej będzie czytać
bo takiej zlanej kupy jak dużo napisane to nawet nie chce czytać się bo mało przyjemne to jest

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------



w internecie! inaczej raczej nie działa
postaram
zeby bylo przejrzyjscie
o cos takiego
kazde zdanie osobno
moze byc?
a zeby zrobic przecinek u mnie trzeba nacisnac 4 klawisze naraz
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:43   #3404
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wspieram Cię myślami! bo ja już wiem, że dzisiaj się nie farbnę, tata wróci późno

nie nie, nie chodzi mi w ogóle o polskie znaki, bo to rozumiem i w ogóle mi nie przeszkadza tylko te przecinki, bo czasem naprawdę trzeba przeczytać kilka razy to co piszesz, żeby połapać się o co chodzi, szczególnie jeśli jest tego sporo
albo chociaż enter jakiś, akapicik
ooo nie wybacz, ja już muszę dziś, nie mogę poczekać do jutra

tak tak, popieram Caskado-rób chociaż przecinki
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:45   #3405
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To jak juz lepiej to dobrze.
Ale prosze Cie " pomysly"?
Ja musze ich znalesc 15
11prezentow od gwiazdki a 4 krotne urpdziny w siweta ( mama, tato, brat, ) a brat razy 2

Asiabb
Te buciki wbiedro były?

Czeko
Dziekuje ale na nia sie raczej nie skusze.

Yatta
Jak bedziesz daj znac jaka fabke w koncu wybralas i przy jakiej sie trzymasz ze masz tak fajny kolor wlosow. I na jakiej wodzie robisz?
Ja tez nia raczej juz robic nie bede, teraz przetestuje ten wellaton

A Yatta cos pisała chyba ze robi Majiblondem 911 z 9 %
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:48   #3406
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kitka
Oj bidulko
Ja tam mam łagodne @ za to na wlosy dobrze robi

Czeko
Dziekuje ale c10 z tego co pamietam mam w domu ale to chyba za zolte sie wdaje i boje sie tego

Bunny
Bardzo fajne buty sniegowce. Mozesz powiedziec z jakiej firmy ?
Bede szukac takich na wypad w gory. A wlasnie o takie mi chodzi.

Kurde ale mam dylematy z wymysleniem prezentow. Facetom kupie chyba jakies alko bo kurde pinek albo skarpetek to
adzi kochana, te butki to mi dziadek w biedronce kupil z firmy biedronkowej code. wiem tylko o nich tyle, ze chwalil je, ze nie sa china tylko portugalskie
ale bez klopotu w pl dostaniesz je w wiekszosci sklepow- czy to deichmann, czy ccc, czy supermarkety niektore... oczywiscie sezonowo.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
o jej rozjaśniacz z wodą 12% ... choć powiem szczerze ze moja fryz mieszała wode 9% z 12% jak na moje włosy kładła jeszcze niedawno pułtora roku temu ale na szczęście wciągnęłam sie do blondasek i wiem ze to ZŁŁŁOOO !!!



bardzo ładne a to brokat jest??



płaszczyk super chciałabym taki nude
tak koteczko brokat o ten- kliknij na fotke a zobaczysz jaki on ladny
http://www.dobrarada.com.pl/p7355,br...o-poj-5ml.html

a plaszczyki byly tylko czerwony-moj, pomaranczowy, camelowy, granatowy, ciemna zielen.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja juz w pracy z tzi wlasnie jem sobie obiados na wynos i mam czas na necika






strasznie grubo masz te pasemka robione czym ci robi je jakim rozjasniaczem firma? ja rowniez mam pasemka ale moje sa cieniutkie ze nic nie widac

super upominki male a ciesza


ja z prezentem dla tz tez miewam klopot bo on ma wszystko i zawsze sam sobie kupuje jak mu cos sie chce wiec tableta ma juz kupil do pracy gps tez ma dawno juz i wpadlam na pomysl ze kupie mu doooobry markowy zegarek
kiedys juz mu kupilam na urodziny ale teraz sa modniejsze i fajniejsze no i to bylo kiedys
odlozylam troche kaski co prawda sobie na cos ekstra mialam w planach buty czy torebke dobra ale teraz ja spozytkuje dla niego na prezent na ten zegarek
ja tz zawsze kupuje jakies ciuchy czy kosmetyki- to co mu aktualnie potrzebne.
ja jestem akurat osoba z kosci i krwi realistka- nie bawi mnie latanie za pierdulkami co chwile ciesza oko- od tego sa moja sis i mama - ja kupuje to co wiem ze sam nie kupi a mu trzeba- aktualnie nowe spodnie dzinsy jakies fajne- przecierane, modne z kieszeniami, wytarciami itp. i po te spodnie bede go katowac zeby pojechac i jakies kupic bo juz 2 pary mu sie powycieraly jak szmaty a niestety on sobie nigdy sam ciucha nie kupi

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wróciłam
zjem i się biore za farbowanko normalnie cała chodze jakbym to miała robic pierwszy raz



rozjasniacz z 12%? masakra!
wg mnie też lepiej wygladaja jednolite włosy z ew. refleksami jak komus wychodzi płaski kolor, niz pasemka. Poza tym u Ciebie jakos widac, ze takie grube Ci robi?

Paulinka-trzymaj się moze w weekend sobie odbijecie a w Smyku sa sliczne te ubranka i w Zarze

Bunny-nie pokazują mi sie na blogu Twoje pazurki
a płaszczyk i kolczyki super jak już napisałaś - "prezenty mikołajkowe" to zdałam sobie sprawe jak blisko juz Swieta
bo ja na bloga jeszcze nie wrzucilam, na razie wsadzilam tylko do swojego albumu na wizazu.
ja tez juz czuje swieta- kocham ten okres wczoraj mama mi pokazywala bombki co kupila na choinke i piekne szklane z bialymi piorkami w srodku i brokatowe miedziane jablka i gruszki
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:50   #3407
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o Jezusie, Adzi w takim razie ja się w ogóle przestaję przejmować ilością swoich prezentów do kupienia

o suuuuuuuuper, pojadę po Revlona
No widzisz jak mam cieżko
Dlatego tak marudze
Pochodze z BIG FAMILII
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:52   #3408
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bo ja na bloga jeszcze nie wrzucilam, na razie wsadzilam tylko do swojego albumu na wizazu.
ja tez juz czuje swieta- kocham ten okres wczoraj mama mi pokazywala bombki co kupila na choinke i piekne szklane z bialymi piorkami w srodku i brokatowe miedziane jablka i gruszki
ja wczoraj latałam po Liroy Merlin i Praktikerze, i siedziałam na działach świątecznych, oooo jak ja się tam dobrze bawiłam

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No widzisz jak mam cieżko
Dlatego tak marudze
Pochodze z BIG FAMILII
super, pewnie macie wspaniałe święta z taką ilością ludzi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:53   #3409
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja ostatnio poprawiałam żółty odrost najzwyklejszą naszą pospolitą Joanną Naturią -srebrny pył i pięknie ochłodziła tylko włoski troche dziwne takie szorstkawe po niej były ,ale kolorek biuti
A myślisz że musiałabym dać na całe włosy? Czy tylko na żołte?


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Myśle że po Palette to tylko jedna opcja - wyłysiejesz

Własnie wiem. Palette to pogromca włosów


Daje zdjęcia moich włosów.. Przepraszam za jakość.. Odrosty sa takie przyżołtawe, ale nie całkiem, bo wczorajszym wellatonie sie ochłodziły. A reszta włosów nie jest az tak dobrze rozjaśniona , a mi zalezy na chłodnym ślicznym blondzie jak Wy macie I mam jeszcze jedno pytanie: myślicie, że gdybym u kosmetyczki "wyszczuplila" brwi to będą pasowały do jasnych włosów? Bo niby miałam kiedyś blond, ale miałam jaśniejsze brwi, a brat zasiał we mnie ziarenko takiego niepokoju, ze może mam za ciemne brwi..


Co do ceny wellatonu, to w rossmanie widziałam za 11zł, a ja dałam 16 w naturze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo1981.jpg (79,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo1977.jpg (84,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo1972.jpg (62,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (21,5 KB, 12 załadowań)
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2011-11-28 o 14:59
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 14:54   #3410
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dziś wysłali mi ubranko dla mojej lejdi . zamówiłam na wymiar a co może jutro będzie to ubiorę ją i strzele fote dla was
pokaz jakie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny czuć że jesteś zadowolona z prezencików
ja to pewnie dostanę na mikołaja $ ale mi to odpowiada jak najbardziej

już tyle zakupów Wam nie pokazałam, mam takie zaległości, że nie wiem czy to w końcu obfocę wszystko

rabacik na 20 zł w douglasie https://www.offersclick.pl/SiteRende...L3&q27525=9546

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------



ale z przecinkami nie ma takiego problemu
a jeśli chodzi o ó, ź, ż, ą, ę itp. to u mnie to nawyk już inaczej nie napiszę
ja jak piszę to nie zerkam nawet na klawę
no dawno juz zakupow zadnych nie pokazalas

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jak ciężko zrobić przecinek to chociaż enter właśnie to już lepiej będzie czytać
bo takiej zlanej kupy jak dużo napisane to nawet nie chce czytać się bo mało przyjemne to jest

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------



w internecie! inaczej raczej nie działa

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

pierożki ruskie wcinam mniam mniam
ja tez dzis na obiadek z tz pierozki ruskie szykuje

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Aaa to wiem jaki to brokat, tez ostatnio takim robiłam tylko po skosie
Nie no ja przymrażam tak Ale mi chodzi o to że zrobie juz wszystkie paluchy, wszystkie w lampie po te 3 minuty były. I jak robie bez kamuflazu to normalnie już żel nakładam i np widze że kilka drobinek mi sie nagle znajduje na łożu paznokcia. No ale bede robic osobno końcówke teraz to chyba juz bedzie dobrze
no to dlatego ze packasz zelem jakbys nakladala od skorek ku koncowce i przecierala ten brokat na pedzelku o recznik to sie nic prawie nie przenosi. sprobuj kiedys.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
postaram
zeby bylo przejrzyjscie
o cos takiego
kazde zdanie osobno
moze byc?
a zeby zrobic przecinek u mnie trzeba nacisnac 4 klawisze naraz
mnie tam nie przeszkadza.
ja zawsze rozczytuje takie rzeczy bez problemu
a sama polskich znakow nie pisze bo mi sie nie chce ciagle altu wciskac

mnie chyba jutro tz farbnie odroscik i dzieki temu kolejne farbowanko tuz przez swietami
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:55   #3411
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tak koteczko brokat o ten- kliknij na fotke a zobaczysz jaki on ladny
http://www.dobrarada.com.pl/p7355,br...o-poj-5ml.html
hmm... mam taki co sie błyszczy na różowo a drugi na zielono-niebiesko, a ten na jaki kolor sie błyszczy na srebrno ?


Kitka revlona kupujesz? którego?? colorstay? jak kupisz napiszesz jak sie sprawuje i czy Ci podpasował ??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:57   #3412
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Kitka revlona kupujesz? którego?? colorstay? jak kupisz napiszesz jak sie sprawuje i czy Ci podpasował ??
tak, ja się czaję na colorStay
jasne, jak kupię to oczywiście, że napiszę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:59   #3413
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hmm... mam taki co sie błyszczy na różowo a drugi na zielono-niebiesko, a ten na jaki kolor sie błyszczy na srebrno ?


Kitka revlona kupujesz? którego?? colorstay? jak kupisz napiszesz jak sie sprawuje i czy Ci podpasował ??
to pomieszaj je oba a bedzie podobnie.
ten moj blyszczy na pomarancz, zloto, niebiesko, rozowo, zielono- czyli wlasnie multi kolor- wiele razem
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:59   #3414
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

bunny dzieki za zrozumienie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 15:00   #3415
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość



Własnie wiem. Palette to pogromca włosów
To była ironia...
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


no to dlatego ze packasz zelem jakbys nakladala od skorek ku koncowce i przecierala ten brokat na pedzelku o recznik to sie nic prawie nie przenosi. sprobuj kiedys.

Nic nie paćkam Nakładam od skórek do końcówki, pędzelek zawsze przecieram a i tak cos sie zawsze rozniesie. Niedużo ale jednak
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 15:00   #3416
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pokaz jakie
z tej aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=1931059058
taki model ale na wymiar mojej lejdusi

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak, ja się czaję na colorStay
jasne, jak kupię to oczywiście, że napiszę
ooo to czekam bo sama chce wyczaić jakiś fajny fluidek

te fotki z aukcji

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to pomieszaj je oba a bedzie podobnie.
ten moj blyszczy na pomarancz, zloto, niebiesko, rozowo, zielono- czyli wlasnie multi kolor- wiele razem
aha to fajny, a ja tak sobie pomyślałam ze też ładny byłby z błyskiem srebrnym

edit: post pod postem... przepraszam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2-glitery_pl-skanny-5649.jpg (28,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0077114009.jpg (44,1 KB, 10 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-11-28 o 22:54 Powód: post pod postem
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 15:03   #3417
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Bunny
Dziekuje
Tylko ze ja jestem wzrokowcem a te mi sie spodobaly za desing
Wysle mame niech luknie


Lady
Prosze!!!!!!!!
Błagam !!!!!!!
Życie za jednego .................. ... Pierożka
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 15:04   #3418
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
postaram
zeby bylo przejrzyjscie
o cos takiego
kazde zdanie osobno
moze byc?
a zeby zrobic przecinek u mnie trzeba nacisnac 4 klawisze naraz


---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Bunny
Dziekuje
Tylko ze ja jestem wzrokowcem a te mi sie spodobaly za desing
Wysle mame niech luknie


Lady
Prosze!!!!!!!!
Błagam !!!!!!!
Życie za jednego .................. ... Pierożka
pychotka
Adzi podzieliłabym się z Tobą
a na deser Raffaello
a jutro spalanie na siłce
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 15:05   #3419
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny dzieki za zrozumienie
nawet nie o to chodzi, mnie to po prostu nie przeszkadza, ja czytam na tyle machinalnie ze nawet tego nie zauwazam czy sa znaki przestankowe albo polskie
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To była ironia...


Nic nie paćkam Nakładam od skórek do końcówki, pędzelek zawsze przecieram a i tak cos sie zawsze rozniesie. Niedużo ale jednak
no beka niezla z tego paletka zabijaaaa
oj, to nie ma tak by nawet jedna drobinka sie nie zaplatala- nie da sie tak ale mozna to ograniczyc.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
z tej aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=1931059058
taki model ale na wymiar mojej lejdusi



ooo to czekam bo sama chce wyczaić jakiś fajny fluidek

te fotki z aukcji
jakie slodkie bedzie slicznie wygladala, tylko to jest chyba z polaru co? niezle ja naelektryzuje i bedzie kopala pradem jak moja lolka gdy zlazi z lozka przykrytego kocykiem polarowym a jaka jest zdziwiona jak mnie dotknie nosem i mnie kopnie w noge a ja w nos
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 15:05   #3420
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Bunny
Dziekuje
Tylko ze ja jestem wzrokowcem a te mi sie spodobaly za desing
Wysle mame niech luknie


Lady
Prosze!!!!!!!!
Błagam !!!!!!!
Życie za jednego .................. ... Pierożka
pychotka
Adzi podzieliłabym się z Tobą
na deser Raffaello
a jutro spalanie na siłce
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.