Cellulit,a sex - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-27, 17:14   #1
jasminkaa1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 19

Cellulit,a sex


Witam wszystkie panie

Niecałe dwa miesiące temu poznałam mojego obecnego partnera. Pomimo tego, że znamy się tak krótko chcemy rozpocząć życie seksualne. Każdy z nas ma jakąś przeszłość, jakieś doświadczenia życiowe, i ja na podstawie własnych stwierdziłam, że chcę żyć teraźniejszością i "dniem dzisiejszym". Czy zaczniemy się kochać teraz, czy za 6 m-c, nic nie da mi gwarancji, że kiedyś się nie rozstaniemy.

Mój problem polega w tym wszystkim na tym, że pomimo tego, że jestem szczupła osobą, całe życie prześladuje moje uda cellulit Jest widoczny nawet gdy stoję. Rano jest jeszcze w miarę, ale wieczorem, po całym aktywnym dniu, moja skóra na udach po prostu mi wisi. Bardzo się tego wstydzę i boję się reakcji mojego lubego. Próbuję z tym walczyć, codziennie podczas kąpieli nacieram się lodem, stosuję balsam antycellulitowy EVELINE, ale nie wiele to daje. Nie mam kasy na salonowe zabiegi a domowy body wrapping odpada, bo mam żylaki Dziewczyny poraźcie coś
jasminkaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 17:28   #2
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Cellulit,a sex

Cytat:
Napisane przez jasminkaa1988 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie panie

Niecałe dwa miesiące temu poznałam mojego obecnego partnera. Pomimo tego, że znamy się tak krótko chcemy rozpocząć życie seksualne. Każdy z nas ma jakąś przeszłość, jakieś doświadczenia życiowe, i ja na podstawie własnych stwierdziłam, że chcę żyć teraźniejszością i "dniem dzisiejszym". Czy zaczniemy się kochać teraz, czy za 6 m-c, nic nie da mi gwarancji, że kiedyś się nie rozstaniemy.

Mój problem polega w tym wszystkim na tym, że pomimo tego, że jestem szczupła osobą, całe życie prześladuje moje uda cellulit Jest widoczny nawet gdy stoję. Rano jest jeszcze w miarę, ale wieczorem, po całym aktywnym dniu, moja skóra na udach po prostu mi wisi. Bardzo się tego wstydzę i boję się reakcji mojego lubego. Próbuję z tym walczyć, codziennie podczas kąpieli nacieram się lodem, stosuję balsam antycellulitowy EVELINE, ale nie wiele to daje. Nie mam kasy na salonowe zabiegi a domowy body wrapping odpada, bo mam żylaki Dziewczyny poraźcie coś
podstawa dobrej zabawy nie jest idealne cialo ale to, czy siebie akceptujesz czy nie
bedąc przy nim w ciaglym stresie czy dobrze wypadasz niewiele zostanie ci w glowie miejsca na przyjemne mysli na dodatek on wyczuje, ze jestes spięta- prawdopodobienstwo nieudanego wieczoru dosyc wysokie
nie wiem co to dokladnie znaczy, ze skora na udach ci wisi ale rozmiar bielizny czy gladkosc skory nie sa determinantami kobiecego piekna
jeśli w jakikolwiek sposób poczujesz sie odtrącona w intymnej sytuacji to kopnij go w d**pe i poszukaj kogoś, kto ma większe pojęcie o ars amandi


edit: jak ja 'lubie' takich rożnych panów 'idealnych' z listą wymagań [co nie znaczy,ze twoj partner do nich nalezy..]
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć

Edytowane przez kariera85
Czas edycji: 2013-06-27 o 17:31
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 17:40   #3
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Cellulit,a sex

Powiem na swoim przykładzie: Jeśli przejmujesz się/boisz się co facet pomyśli czy też jaka będzie jego reakcja, to jeszcze za wcześnie na seks. Uwierz, jak przyjdzie ten moment to będziesz miała gdzieś swój celulit.
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 17:58   #4
jasminkaa1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 19
Dot.: Cellulit,a sex

No właśnie.......a może ten czas nie przyjdzie - może się rozstaniemy....
Fajnie się dogadujemy, fajnie spędzamy wspólnie czas i chcę żyć ta chwilą, chce mieć coś z życia.....jestem dziewicą od 6 lat chcę ŹYĆ pełną piersią, coś przeżyć....
jasminkaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 18:14   #5
Martarynka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Cellulit,a sex

Jak naprawdę kocha to nawet nie zauważy
Martarynka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 18:15   #6
BluePanda
Rozeznanie
 
Avatar BluePanda
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 918
Dot.: Cellulit,a sex

Na cellulit to zdrowa dieta i ćwiczenia a nie jakieś mazidła

A jak nie czujesz się pewnie ze swoim ciałem to seks będzie dla Ciebie tylko męką. Choć faceci rzadko zauważają takie rzeczy .
__________________
http://www.poomoc.pl/
BluePanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 18:22   #7
Poa alpina
Zadomowienie
 
Avatar Poa alpina
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 290
Dot.: Cellulit,a sex

Większość facetów nie ma pojęcia co to cellulit. I nie zauważa go u kobiet, które są atrakcyjne...
__________________
od 10.7.2005 - TŻ
od 3.03.2014 praca
od 11.07.2014 MGR INŻ



Poa alpina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 18:37   #8
jasminkaa1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 19
Dot.: Cellulit,a sex

A macie jakiś sprawdzony panel ćwiczeń na cellulit? Na necie jest tego multum, ale takie jakiś sprawdzone...

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Martarynka91 Pokaż wiadomość
Jak naprawdę kocha to nawet nie zauważy
no właśnie czy kocha to nie wiem raczej to czysta sympatia jest, ale jesteśmy ludźmi dojrzałymi i "gramy" w otwarte karty raczej
jasminkaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 19:13   #9
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 221
Dot.: Cellulit,a sex

Treść usunięta
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 20:35   #10
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: Cellulit,a sex

Po 1. Mężczyźni nie widzą cellulitu dopóki im go nie pokażemy- wielkrotnie sprawdzone.

Po 2. Pończochy samonośne i przygaszone światło lub światło świec mogą korzystnie zadziałać na Twoją psychikę. Mogę polecić także "rajstopy w spray'u" Sally Hansen- efekt fotoszopa dla nóg, jak dobrze poszukasz to znajdziesz je za ok.40zł

Po 3. Na cellulit pomoże dieta, ćwiczenia i odpowiednia pielęgnacja. Co do ćwiczeń- z tego co kojarzę Ewa Chodakowska wypuściła płytę z ćwiczeniami na cellulit, poszukaj w sklepach lub w necie (nie wiem, czy te ćwiczenia są skuteczne, nie sprawdzałam, jedynie podsuwam Ci pomysły). Co do kosmetyków to polecam olejek antycellulitowy z Alterry(wykonuj nim dokładny masaż okolic objętych cellulitem w kierunku dosercowym, czyli po prostu w górę) i serum z Eveline rozgrzewające. Pamiętaj liczy się systematyczność.

Po 4. Cellulit, czy inne defekty skórne nie są żadnym powodem do rozstania, jeśli na kimś Ci zależy/kogoś kochasz to akceptujesz go takim jakim jest i nie każesz mu się zmieniać.

Po 5. Mężczyźni też mają kompleksy, tylko nie mówią o nich głośno. Może Twój ukochany ma też obawy związane ze swoją fizycznością?

Po 6. Nikt nie będzie Cie oceniał, nie rozbierasz się przed mającą kilka tysięcy publicznością Zatem zrelaksuj się i podejdź do tego wszystkiego na luzie. Życzę powodzenia!
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 20:40   #11
Roszpunek
Raczkowanie
 
Avatar Roszpunek
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 34
Dot.: Cellulit,a sex

Mam wrażenie, że to Twój wstyd i własna niechęć do danej części swojego ciała Cię blokuje. Troszkę więcej pewności siebie

Jeśli nie lubisz swojego cellulitu spróbuj z nim zawalczyć.
__________________
Masa ciała: 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Roszpunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 21:26   #12
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Cellulit,a sex

Tak jak pisały dziewczyny- w sytuacji łózkowej wszelkie defekty ciała odchodzą na bok. Najważniejsze jest to co Was łączy i skoro jest z Tobą, to mu się podobasz. Jeżeli ma normalne wyobrażenia o kobietach, to raczej wie,że nie zobaczy kobiety wygładzonej jak z Photoshopa, ale że zobaczy zwykłą kobietę, możliwe, że z celluitem. No, ale jak ma zdrowe podejście i zależy mu, to nie będzie mu to przeszkadzać. Liczy się też Twoje podejście, bo jak pisano, jak będziesz mówić mu o swoich defektach, to zauważy i zwieje, bo nikt nie lubi wiecznych marud. Trochę uśmiechu, a jak bardzo się wstydzisz, to możecie kochać się przy lampce nocnej, wtedy może będziesz czuła się pewniej albo przy świecach. No albo poczekajcie, bo może to jeszcze nie jest Twój czas. A powinno być to wtedy, gdy będziesz gotowa, więc nie ma się co śpieszyć. Do wszystkiego trzeba dojrzeć
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 21:35   #13
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Cellulit,a sex

Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość
Po 1. Mężczyźni nie widzą cellulitu dopóki im go nie pokażemy- wielkrotnie sprawdzone.
Oj nieprawda. Mój np. dobrze wie co to i mi czasami wypomina, bo mam malutki Ale my to tak lubimy, on mi jedno, a ja też coś u niego znajdę i się kręci.

Wie też, co to rozstępy, itd, ale...
Nie przeszkadza mu to się mną podniecać.

Autorko o to właśnie chodzi, nie powinnaś się wstydzić. Za Waszym pierwszym razem on pewnie będzie tak na Ciebie napalony, że nawet mu przez myśl nie przemknie słowo na c. A potem to nawet jak zobaczy to zakładam że najwyżej zażartuje i tyle. Albo przemilczy - przecież on też nie jest idealny. No i nie jest z Tobą dlatego, że ideału sam oczekuje.


Poza tym popieram pomysł z pończochami, + 100% do seksapilu.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2013-06-28 o 09:01
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 05:26   #14
NNNata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 22
Dot.: Cellulit,a sex

Wyluzuj. Cellulit sam z sobie nie jest przeszkodą w udanym seksie, ale Twoje zamartwianie się nim już tak.
Faceci naprawdę nie wiedzą, co to cellulit dopóki się im nie powie, nie pokaże i nie zacznie narzekać. Daj sobie spokój.
Moja mama i jej rówieśnice nie wiedziały, że coś takiego w ogóle istnieje i że może to stanowić problem. Ludzie mieli zdrowsze podejście do ciała.
Cellulit często wiąże się z niezdrową dietą, małą ilością wody i ruchu. Może warto zrobić coś dla swojego zdrowia i samopoczucia a cellulit zniknie przy okazji. I nie ma co się zamartwiać.
NNNata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 07:57   #15
jasminkaa1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 19
Dot.: Cellulit,a sex

Kochane, dziękuje Wam za wszystkie rady Bardzo, ale to bardzo mi pomogłyście Buziaki dla WAS
jasminkaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 08:34   #16
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Re: Cellulit,a sex

Och co za mit, że faceci nie wiedzą co to rozstępy i cellulit oczywiście, że wiedzą bo głupi nie są, i widzą bo nie są też ślepi.
A nawet jak nie potrafią tego nazwać, to i tak na skórze zauważą

Ale większość z nich nawet tego nie komentuje, bo im to nie wadzi w żaden sposób. Może dlatego niektóre z was myślą, że facet nie widział dopóki nie zaczęłyście o tym mówić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 10:38   #17
aa4eda71cc3100c1d0c84d6e0fe25ffaa6ea5eb4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 261
Dot.: Re: Cellulit,a sex

Cytat:
Napisane przez jasminkaa1988 Pokaż wiadomość
No właśnie.......a może ten czas nie przyjdzie - może się rozstaniemy....
Fajnie się dogadujemy, fajnie spędzamy wspólnie czas i chcę żyć ta chwilą, chce mieć coś z życia.....jestem dziewicą od 6 lat chcę ŹYĆ pełną piersią, coś przeżyć....


Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
Och co za mit, że faceci nie wiedzą co to rozstępy i cellulit oczywiście, że wiedzą bo głupi nie są, i widzą bo nie są też ślepi.
A nawet jak nie potrafią tego nazwać, to i tak na skórze zauważą

Ale większość z nich nawet tego nie komentuje, bo im to nie wadzi w żaden sposób. Może dlatego niektóre z was myślą, że facet nie widział dopóki nie zaczęłyście o tym mówić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dokładnie.
aa4eda71cc3100c1d0c84d6e0fe25ffaa6ea5eb4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 13:09   #18
pati949414
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Cellulit,a sex

Mam celluit i do tego nadwagę, ale sami z partnerem stwierdziliśmy, że to że ważę trochę więcej to nie znaczy, że musimy się kochac po ciemku i pod kołdrą przykryci do szyi - trzeba się bawić
A celluit? Nie pokażesz, nie będzie nawet wiedział że go posiadasz...
poza tym oni też mają mankamenty tylko nie pierniczą się z nimi tak jak my kobiety. Poza tym kiedy będziecie we dwoje podekscytowani samymi sobą i tym, co się zaraz wydarzy to wszelkie kompleksy zostaną za drzwiami
__________________
04.07.2013 - jestem kierowcą!

"To chyba żart. Do nieba ktoś Cię wezwał. Fatalny błąd w niebiańskich kartotekach" 17.10.2013


_________________________ __________

Odchudzam się z Wizażem!

luty 2013:
83,7 kg--> 83,2kg--> 82,0kg

CEL: 75 kg!!
pati949414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 14:06   #19
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Cellulit,a sex

Też mam trochę cellulitu na udach i pośladkach. O dziwo, mój ex powiedział mi, że PODOBA MU SIĘ mój cellulit, bo fajnie to wygląda, jak po nim skaczę tyłem. Nigdy nie zrozumiem facetów
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 17:04   #20
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Cellulit,a sex

Dla faceta w takiej sytuacji raczej nie ocena stopnia cellulitu będzie w głowie Więc nie szukaj problemów, może nie jesteś gotowa jeszcze na zblizenie i dlatego takie rzeczy wymyslasz
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 18:50   #21
Alienika_
Raczkowanie
 
Avatar Alienika_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 102
Dot.: Cellulit,a sex

Moim zdaniem skoro Ci to przeszkadza to jeszcze za wcześnie. Nie jest to dobry moment na seks.

A po drugie - mam wielu kolegów i każdy wie co to cellulit i rozstępy więc ciężko mi uwierzyć, że jakiś nie wie co to jest
Wiedzą ale pewnie się nie przyznają.
A skąd się dowiedzieli? Reklamy, prasa, TV, internet
__________________
' W ścisłym kręgu ciekawość naszą trzeba mieścić: wie niebo, co nam taić; wie, co nam obwieścić. '
Alienika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 19:25   #22
_Anecia
Raczkowanie
 
Avatar _Anecia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 182
Dot.: Cellulit,a sex

Czy ja wiem , czy to że komuś przeszkadza coś w swoim wyglądzie to znak że to za wcześnie. Są osoby , które nie mogą zaakceptować swojego ciała, ale chciałyby mimo to mieć udane życie seksualne Trzeba jakoś z tym małymi krokami walczyć
_Anecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 20:16   #23
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Cellulit,a sex

Cytat:
Napisane przez Alienika_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem skoro Ci to przeszkadza to jeszcze za wcześnie. Nie jest to dobry moment na seks.

A po drugie - mam wielu kolegów i każdy wie co to cellulit i rozstępy więc ciężko mi uwierzyć, że jakiś nie wie co to jest
Wiedzą ale pewnie się nie przyznają.
A skąd się dowiedzieli? Reklamy, prasa, TV, internet
Jedna sprawa czy wiedza co to jest, a druga czy to im przeszkadza i czy zwroca na to uwage
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 22:44   #24
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Cellulit,a sex

Moj partner dostrzegl moje rozstepy dopiero po roku wspolzycia
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 23:53   #25
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Cellulit,a sex

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Jedna sprawa czy wiedza co to jest, a druga czy to im przeszkadza i czy zwroca na to uwage
Mam cellulit i rozstępy ale nigdy nie przyszło mi do głowy że te defekty moga przeszkadzać w seksie, po 4 latach razem Tż nigdy o nich nie wspomniał. Nie wiem czy zauważył czy po prostu mu to nie przeszkadza. A jakby nagle mu sie odechciało seksu bo mam rozstępy na cyckach to przestałby być moim Tż.

Wyluzuj
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 04:42   #26
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Cellulit,a sex

Cytat:
Napisane przez BluePanda Pokaż wiadomość
Na cellulit to zdrowa dieta i ćwiczenia a nie jakieś mazidła
Prawda. Na cellulit to zdrowa dieta- czyli nie jemy za dużo słodyczy i przetworzonego jedzenia. Pijemy dużo wody mineralnej. Ważny też jest ruch- rower, bieganie, pływanie, jakieś ćwiczenia czy gry zespołowe chociażby. Mogą byc nawet szybkie spacery.
Do tego co wieczór kilkominutowy masaz pod prysznicem od dołu do góry, najlepiej jakąś gąbką, mycie naprzemiennie zimną i ciepłą wodą. Można też podczas smarowania sie balsamem czy oliwką poświecić 5 minut na masowanie ud. Też zależy jak bardzo masz zaawansowany ten cellulit. Jaka faza. Jeżeli jest elkki- czyli aza 1 czy 2 to ok, ale jeżeli masz naprawdę wyraźnie góry i doły to nie jest to za zdrowe bo niedługo może przyjśc następna faza i ból ud będzie ci przeszkadzał. Też zalezy czy to cellulitwodny czy tłuszczowy. Ale jeżeli jest on widoczny bardziej wieczorem to jednak postarałabym się zadbać o ciało bo za parę lat zaczną się opuchnięcia nóg czy bóle.

Ale najważniejsze żebyś sie zaakceptowała. Po prostu jakieś świece, fajna bielizna, a potem pójdzie już z górki i przy następnym razach nie bedziesz potrzebowała takich "wspomagaczy".
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 20:05   #27
hypnose22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 452
Dot.: Cellulit,a sex

Mam podobnie do ciebie autorko, szczupłe nogi, ale cellulit i pękające naczynka. Ćwiczę, zdrowo jem, nie palę, nie pije, ale zwalczyć niczym się tego badziewia nie da, dodatkowo mam predyspozycje genetyczne
Czasem się martwię, jak bedą wyglądać po czterdziestce... Ale jak do tej pory, żaden z partnerów nie zauważał tych "skaz", ba, zawsze moje ciało jest komplementowane Cellulit widzą tylko chłopcy wychowani na fotoszopowanych pornolach, a i im szybko przechodzi, kiedy skonfrontują swoje wyobrażenia z rzeczywistością
hypnose22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 23:11   #28
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Cellulit,a sex

Cytat:
Napisane przez jasminkaa1988 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie panie

Niecałe dwa miesiące temu poznałam mojego obecnego partnera. Pomimo tego, że znamy się tak krótko chcemy rozpocząć życie seksualne. Każdy z nas ma jakąś przeszłość, jakieś doświadczenia życiowe, i ja na podstawie własnych stwierdziłam, że chcę żyć teraźniejszością i "dniem dzisiejszym". Czy zaczniemy się kochać teraz, czy za 6 m-c, nic nie da mi gwarancji, że kiedyś się nie rozstaniemy.

Mój problem polega w tym wszystkim na tym, że pomimo tego, że jestem szczupła osobą, całe życie prześladuje moje uda cellulit Jest widoczny nawet gdy stoję. Rano jest jeszcze w miarę, ale wieczorem, po całym aktywnym dniu, moja skóra na udach po prostu mi wisi. Bardzo się tego wstydzę i boję się reakcji mojego lubego. Próbuję z tym walczyć, codziennie podczas kąpieli nacieram się lodem, stosuję balsam antycellulitowy EVELINE, ale nie wiele to daje. Nie mam kasy na salonowe zabiegi a domowy body wrapping odpada, bo mam żylaki Dziewczyny poraźcie coś
yyyyyy a probowalas zmienić diete? Cwiczysz? Widze, że dzisiejszy swiat idzie na łatwizne i wszystko by tabletkami, kremami albo zabiegami leczył. A może by tak zniwelować to co powoduje, że cellulit się robi.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 16:08   #29
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Cellulit,a sex

Mam dobrą wiadomość - facet pod wpływem podniecenia nie zauważy Twojego cellulitu Ja bardzo wstydziłam się bardzo widocznych rozstępów i mój TŻ nie miał o nich pojęciach dopóki nie przyjrzał mi się dokładnie podczas wypadku na działkę gdzie paradowałam ładnych kilka godzin w stroju kąpielowym. Co ważne jesteśmy ze sobą 2 lata a nago widuje mnie naprawdę często

Nawet jeśli Twój mężczyzna jest bardziej spostrzegawczy wątpię aby cellulit był dla niego na tyle dużą przeszkodą aby traktować to jako problem w końcu jest z Tobą, spodobałaś mu się czy ze względu na charakter, może masz wspaniały uśmiech czy piękne oczy i uwierz mi że cellulit tego nie przysłoni

Dla poprawy wyglądu skóry (i Twojej pewności siebie ) polecam skakanie na skakance, szybkie marsze, picie dużej ilości wody, rezygnację z niezdrowych przekąsek, ograniczenie soli, alkoholu i regularne masaże ud (możesz też robić sobie pilingi z kawy albo używać gąbki syrena pod prysznicem). Sposobów jest mnóstwo ale najlepszym jest zaakceptowanie siebie
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 11:03   #30
Dyziax3
Raczkowanie
 
Avatar Dyziax3
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 153
Dot.: Cellulit,a sex

Ja też mam cellulit ale mojemu partnerowi to nie przeszkadza, albo nawet nie zauważył Nie masz się czym przejmować :P Jeśli kocha to Twój cellulit nie będzie mu przeszkadzał
Dyziax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.