dominujący-uległa, jak uczynić niespełnione realnym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-03, 05:00   #1
pitt186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49

dominujący-uległa, jak uczynić niespełnione realnym


Witam, inny wątek skłonił mnie by założyć ten. Chyba chce się wypisać po prostu a może założenie nowego tematu wniesie coś nowego, lepszego. Chodzi o to, że od zawsze odkąd pamiętam seks był dla mnie czymś mega ważnym. Nieco później przekonałem się, że lubie ostry seks, dominacje, że lubie uległe partnerki oraz niektóre elementy czegoś co jest określane jako bdsm.
Mam problem z trafieniem na osobę która by pasowała do mnie. To jest naprawdę frustrujące, osoby które są w związkach kiedy partnerzy mają inne potrzeby-z pewnością wiedzą co czuje.
Wiem jaką mam nature, wiem co mnie kręci i czego chcę. Zastanawiałem się czy tego jakoś nie stłumić, odrzucić, z racji tego, że nie moge trafić na odpowiednią partnerke.
Czy są tu osoby w takiej sytuacji, które mają ten sam problem??
Jakie działania poczynić by trafić na tą właściwą, lubiącą "te rzeczy". Ciężko mi w realu, poznając kogoś pytać o te klimaty.
Czasem już mam wrażenie, że tak już zostanie.. i że nie jest mi to dane i że może trzeba przyjąć to takie jakie jest.
I tu nie chodzi bynajmniej o mnie, bo nie narzekam na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej;-).
Chodzi o "tą" partnerke która to czuje...
pitt186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 06:45   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: dominujący-uległa, jak uczynić niespełnione realnym

Cytat:
Napisane przez pitt186 Pokaż wiadomość
Witam, inny wątek skłonił mnie by założyć ten. Chyba chce się wypisać po prostu a może założenie nowego tematu wniesie coś nowego, lepszego. Chodzi o to, że od zawsze odkąd pamiętam seks był dla mnie czymś mega ważnym. Nieco później przekonałem się, że lubie ostry seks, dominacje, że lubie uległe partnerki oraz niektóre elementy czegoś co jest określane jako bdsm.
Mam problem z trafieniem na osobę która by pasowała do mnie. To jest naprawdę frustrujące, osoby które są w związkach kiedy partnerzy mają inne potrzeby-z pewnością wiedzą co czuje.
Wiem jaką mam nature, wiem co mnie kręci i czego chcę. Zastanawiałem się czy tego jakoś nie stłumić, odrzucić, z racji tego, że nie moge trafić na odpowiednią partnerke.
Czy są tu osoby w takiej sytuacji, które mają ten sam problem??
Jakie działania poczynić by trafić na tą właściwą, lubiącą "te rzeczy". Ciężko mi w realu, poznając kogoś pytać o te klimaty.
Czasem już mam wrażenie, że tak już zostanie.. i że nie jest mi to dane i że może trzeba przyjąć to takie jakie jest.
I tu nie chodzi bynajmniej o mnie, bo nie narzekam na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej;-).
Chodzi o "tą" partnerke która to czuje...
wielu ludzi ma ten problem, ale kto szuka ten znajdzie...
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 13:54   #3
Nieobecny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: dominujący-uległa, jak uczynić niespełnione realnym

Tez mam podobny problem. Jakos glupio mi pytac na samym poczatku zwiazku "czy lubisz ostry seks?". Choc moze powinienem...

Czy probowaliscie portali internetowych typu bdsm.pl ? To dziala?
Nieobecny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 14:51   #4
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: dominujący-uległa, jak uczynić niespełnione realnym

Jednego Pana znalazłam na "normalnym", czyli nieukierunkowanym portalu randkowym (i należałam do Niego przez jakieś sześć lat), drugiego (jednak niewypał) również na portalu nieukierunkowanym tematycznie.

Aneszna ma rację - kto szuka ten znajdzie. I oczywiście, trudno każdą nowo poznaną kobietę tak od razu pytać, jaki rodzaj seksu lubi, ale te "upodobania" wychodzą w rozmowie niejako same... przynajmniej ja mówię o swoich doświadczeniach.

Z portali typu bdsm.pl sama nie korzystałam, ale przeglądając ogłoszenia tam (bo i owszem, przeglądałam) mam wrażenie, że większość osób tam się anonsujacych szuka raczej rozrywki niż realnego układu Pan- suka. Kiedyś bardzo mi przypadła do gustu strona Szkoły BDSM im. Arystypa z Cyreny - i były tam również anonse, ale nawet nie wiem, czy strona dalej istnieje.
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 17:12   #5
pitt186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Odp: dominujący-uległa, jak uczynić niespełnione realnym

Nieobecny, mi się nie udało nikogo poznać przez portal bdsm.pl.
Są jeszcze fora o tej tematyce, ale tam również nic.
pitt186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 19:49   #6
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: dominujący-uległa, jak uczynić niespełnione realnym

To poszukaj kogoś przez czat wpisując w nicku "Pan", "szukam_uległej" czy "bdsm"... Najwięcej osob można spotkać chyba na czacie na wp.pl. Mieszkajac w Warszawie znajdziesz kogoś bez problemu.

A co do osób poznawanych w realu, to kobiety lubiace bdsm nie należą z reguły do pruderyjnych, więc zapytanie o taki rodzaj seksu na początkowym etapie znajomości nie powinno wprawić ich w popłoch. O ile nie zrobisz tego w jakiś chamski sposób.

Edytowane przez neia
Czas edycji: 2013-07-03 o 19:57
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 20:09   #7
pitt186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Odp: dominujący-uległa, jak uczynić niespełnione realnym

Wiesz, mam wrażenie że na czacie takim jak wp.pl siedzą głównie dziwne typy i i jakieś nierealne dziewczyny. Jaki pokój masz na myśli? Seks?
W realu można spytać, ale ja chyba nie umiem tego zrobić. Chodzi mi o reakcje osoby.
pitt186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 21:24   #8
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Odp: dominujący-uległa, jak uczynić niespełnione realnym

Cytat:
Napisane przez pitt186 Pokaż wiadomość
Wiesz, mam wrażenie że na czacie takim jak wp.pl siedzą głównie dziwne typy i i jakieś nierealne dziewczyny. Jaki pokój masz na myśli? Seks?
W realu można spytać, ale ja chyba nie umiem tego zrobić. Chodzi mi o reakcje osoby.
Miałam na myśli pokój "Warszawa". Sama tam czesto siedze i gwarantuje, że można spotkać normalnych ludzi. Nawet do dłuższego związku. O najróżniejszych upodobaniach.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 03:41   #9
pitt186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Odp: dominujący-uległa, jak uczynić niespełnione realnym

Wchodziłem i to nie raz, ale jakoś nie mogę się przekonać do tej formy komunikacji, tym bardziej że wiele razy próbowałem i nic z tego nie wychodziło. Już prędzej anonse.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pitt186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 04:31   #10
Nieobecny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Odp: dominujący-uległa, jak uczynić niespełnione realnym

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
Miałam na myśli pokój "Warszawa". Sama tam czesto siedze i gwarantuje, że można spotkać normalnych ludzi. Nawet do dłuższego związku. O najróżniejszych upodobaniach.
Dzieki za pomysl z czatem. Sam bym na to chyba nigdy nie wpadl. Tak sie sklada, ze mieszkam w Warszawie, wiec przetestuje i... moze w koncu uda mi sie spelnic to marzenie. Trzymajcie kciuki!
Nieobecny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 08:23   #11
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Odp: dominujący-uległa, jak uczynić niespełnione realnym

no niestety nie jest łatwo znaleźć kogoś w "klimacie" bo niestety na czole nikt tego napisane nie ma (a było by dużo łatwiej :P ) ale myślę że szukanie szukanie i w końcu się znajdzie. Ja mam partnera który nie był przekonany do dominacji w łóżku ale po paru rozmowach i próbach, bardzo małych kroczkach staje się On coraz odważniejsze i pozwala sobie na realizację własnych pomysłów. Wiec może działa to też w drugą stronę i z "normalnej" dziewczyny da sie zrobić uległą ??
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 11:56   #12
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Odp: dominujący-uległa, jak uczynić niespełnione realnym

Cytat:
Napisane przez pitt186 Pokaż wiadomość
Wchodziłem i to nie raz, ale jakoś nie mogę się przekonać do tej formy komunikacji, tym bardziej że wiele razy próbowałem i nic z tego nie wychodziło. Już prędzej anonse.
Czat Ci nie pasuje, portale tematyczne Ci nie pasują, pytanie dziewczyn wprost Ci nie pasuje... Zachowujesz się tak, jakbyś tylko czekał aż jakaś fanka bdsm zapuka Ci do drzwi... No sory, tak to nie dziala.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:13   #13
pitt186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Odp: dominujący-uległa, jak uczynić niespełnione realnym

Portale tematyczne mi pasują, czemu nie? Jestem na stronie bdsm.pl i czasem ktoś napisze (ja pisze często), ale jeszcze nie poznałem nikogo. Pytanie dziewczyn? O jakim pytaniu mówisz?
Czat faktycznie mi nie pasuje, chyba najmniej jeśli chodzi o poznawanie przez net.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Pytanie dziewczyn wprost tak? Wiesz, to nie jest tak, że mi to nie pasuje, tylko jak poznaje kogoś to nie wiem jak napocząć ten temat.
Często przewija się rada, że to wyjdzie samo w rozmowie i chyba taka taktyka jest optymalna.
Niestety nie potrafię palnąć od razu czy wiesz co to jest bdsm, albo czy lubisz to czy tamto.. Ale może zacznę.
pitt186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:13   #14
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Odp: dominujący-uległa, jak uczynić niespełnione realnym

W Warszawie są przecież kluby tematyczne, często organizujace rozmaite spotkania, imprezy - również dla miłośników BDSM. Skoro net Ci najmniej pasuje, wybierz się w takie miejsce.
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:16   #15
pitt186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Odp: dominujący-uległa, jak uczynić niespełnione realnym

Wiem, pójde jak będzie taka impreza. Ktoś był może na Gothic Fetysz Party lub podobnej imprezie w tym klimacie?
pitt186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 21:57   #16
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Odp: dominujący-uległa, jak uczynić niespełnione realnym

jesli chodzi o warszaqwe to mozesz chodzic na imprezy organizowane przez sinclub. z glamie z tego co pamietam tez byly kiedys takie imprezy. co roku jest fetysz-o-mania wiec tam tez mozesz kogos spotkac. jest tez wampiriada, ale to bardziej gotycka niz fetyszowa impreza.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.