Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-16, 10:05   #841
Ewa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

I kto to powiedział że jak się ma sztuczne paznokcie to sie nie dusi???W moim przypadku to calkowicie nie działa!!!Znowu dzisiaj dusiłam!A ostatnio musze się Wam pochwalić nie dusiłam 12 dni!Ale w koncu tyle się tego nazbierało że znowu zaczęłam dusić!!!No i akurat na Święta mam brzydką buzię! To jest dosłownie nałóg tak jak każdy inny np alkoholizm czy palenie papierosów-musze sie wziąć za siebie!!!I zauważyłam że im więcej specyfików na siebie kładę tym bardziej mnie wysyfia!!!!Dlatego postanowilam myc twarz mydelkiem,odstawić ten beznadziejny Normaderm i wyleczyc twarz aknemyciną.Wczesniej mi pomogla ale chciałam sobie upiekszyc jeszcze bardziej twarz serią Normaderm i krosty wróciły!!!!Dziewczyny weźmy sie za siebie bo wiosna sie zaczyna!!!!Trzymajcie się!
Ewa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 10:19   #842
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja narazie dosyc dobrze się trzymam i nic nie ciskam
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 10:23   #843
gwiazdeczka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja mialam sporo juz przeprowadzonych kuracji roznego rodzaju antybiotykami, oczywiscie po zrobieniu biogramu, wiec byly trafione, bo gdy je bralam, pryszcze nie wyskakiwaly, a po odstawieniu wszystko wracalo, moze nie w takiej ilosci, ale wracalo.
gwiazdeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 11:35   #844
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Ewa17
I kto to powiedział że jak się ma sztuczne paznokcie to sie nie dusi???W moim przypadku to calkowicie nie działa!!!Znowu dzisiaj dusiłam!A ostatnio musze się Wam pochwalić nie dusiłam 12 dni!Ale w koncu tyle się tego nazbierało że znowu zaczęłam dusić!!!No i akurat na Święta mam brzydką buzię! To jest dosłownie nałóg tak jak każdy inny np alkoholizm czy palenie papierosów-musze sie wziąć za siebie!!!I zauważyłam że im więcej specyfików na siebie kładę tym bardziej mnie wysyfia!!!!Dlatego postanowilam myc twarz mydelkiem,odstawić ten beznadziejny Normaderm i wyleczyc twarz aknemyciną.Wczesniej mi pomogla ale chciałam sobie upiekszyc jeszcze bardziej twarz serią Normaderm i krosty wróciły!!!!Dziewczyny weźmy sie za siebie bo wiosna sie zaczyna!!!!Trzymajcie się!
No jak? To może masz za krótkie te tispy? Zrób sobie takie 1 cm to na bank nic nie wyciśniesz, żadnego zaskórnika. No chuba, że masz ropniaki wystające, to wtedy da radę. Jednak tipsy są pewną zapora przed wyciskaniem... szczególnie przez zaskórnikami. Chyba, ze się już mocno wprzesz, ale to szkoda niesamowita dla skóry wtedy. i na własne ryzyko. Mnie tipsy powstrzymały od dłubania w skórze, ale musiałam mieć je długie, bardzo długie
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 14:22   #845
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

To jeszcze raz ja . Tak sobie pomyślałam, że dobrym sposobem na powstrzymanie się od wyciskanie bedzie jak nas napadnie chcęć dziubania zajrzeć do fotek z fotomontarzem idealnie gładkiej skóry. I wtedy pomyśleć, ze jak sobie narobimy strupów, to na pewno nie będzie dobrze. Hmm spróbuję tego... coś musi w końcu zadziałać...!
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 09:57   #846
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez miiee
To jeszcze raz ja . Tak sobie pomyślałam, że dobrym sposobem na powstrzymanie się od wyciskanie bedzie jak nas napadnie chcęć dziubania zajrzeć do fotek z fotomontarzem idealnie gładkiej skóry. I wtedy pomyśleć, ze jak sobie narobimy strupów, to na pewno nie będzie dobrze. Hmm spróbuję tego... coś musi w końcu zadziałać...!
dobry pomysł, wszystkiego trzeba próbowac chociaż chwilowo [podkreślam: CHWILOWO] jakoś wytrzymuję bez szkodzenia buzi
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 10:01   #847
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Za to ja sobie na brodzie wydziubałam strupa. Jeszcze tydzień i robię tipsy. Siadłam własnie do kompa pooglądać buzie bez problemów... Kurcze chora jestem siedze od 4 dni w domu cera od choroby gorsza to sobie dziubię... wrr..
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-17, 11:19   #848
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez miiee
Za to ja sobie na brodzie wydziubałam strupa. Jeszcze tydzień i robię tipsy. Siadłam własnie do kompa pooglądać buzie bez problemów... Kurcze chora jestem siedze od 4 dni w domu cera od choroby gorsza to sobie dziubię... wrr..
też zawsze kiedy jestem chora to mam okropną cerę i dodatkowo ją masakruję - GŁUPOTA, wiem ale cóż... [przynajmniej nie muszę się wtedy ludziom pokazywac heh ]
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 11:30   #849
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A ja sobie wczoraj zrobiłam maseczke i jakoś po niej wyszły mi takie białe wrrrr i dziubałam i zrobił sie czerwony, nie no pięknie... Ja własnie jestem po chorobie na antybiotyku, po którym jak zawsze cera mi się pogorszyła...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 11:34   #850
nataliacz
Rozeznanie
 
Avatar nataliacz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ośw
Wiadomości: 559
GG do nataliacz
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a ja już nie pamiętam kiedy wyciskałam, przestałam stosować brevoxyl który dodatkowo pogarszał sprawe. nawilżam buźke i nareszcie jest gładka
nataliacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 14:36   #851
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez nataliacz
a ja już nie pamiętam kiedy wyciskałam, przestałam stosować brevoxyl który dodatkowo pogarszał sprawe. nawilżam buźke i nareszcie jest gładka
też nawilżam moją buzię, ale niestety nie jest gładka, lecz tłusta [zmora!]
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-17, 15:13   #852
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja po oczyszczaniu, które mialam juz półtora tygodnia temu, mam buzie w bardzo dobrym stanie w ogóle jej nie ruszam( tzn. nie rozdrapuje, nie wyciskam itp) i jest ok ciekawe, jak dlugo jeszcze wytrzymam?? hihi
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 15:51   #853
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hej Ja niczego nie ruszam,od dluzszego juz czasu.Ale i tak mam okropnego dolka.Skora zrobila sie cieniutka po tych "cudownych masciach"i teraz mimo,ze mam malutko pryszczy ,po umyciu wygladam tak,ze wyc sie chce do ksiezyca caly policzek(o dziwo jeden)mam w czerwonych plamkach,malutkich krostkach.Odstawiam wszystko,bo nie ma zadnego efektu leczniczego,wrecz przeciwnie.A dermatolog za 4 dni Kiepsko sie teraz z soba czuje.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 19:46   #854
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja też mam problem z wyciskaniem. Z buźką jeszcze jakoś sobie radzę, tylko że z trądzikiem na ramionach i plecach jest gorzej. Bo ja już mam jakiś taki nawyk, że jak leżę w łóżku to się drapię po plecach, albo wyciskam pryszce na ramionach, a później lepiej nie mówić jak to wygląda. Aż się boję lata, jak trzeba będzie krótkie bluzeczki, strój nosić
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-18, 07:36   #855
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

u mnie też kiepsko było z ramionami, klatka piersiową, plecy również, ale od kiedy używam na te okolice mydła siarkowego Barwy, problemu właściwie nie ma z tymi okolicami, chyba że drapę i rozdrapuję pojedyncze bo tak tez się zdaża, ale raczej tu moj problem jest nieznaczny
a co do twarzy, to minęły "te" dni i wszystko powraca do dormalności, chwilowy wysyp odszedł w zapomnienie, fakt drapałam malutkiego syfka na policzku, więc musisałam w nim pogrzebać przed lusterem i przez to zauważyłam jeszcze jednego, ale całe szczescie że ręce są krótkie więc niewiele nabriołam, a dziś łądnie się goi i niejest źle, miejmy nadzieję ze nie bedę dotykać tam już przez dłuższy czas
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-18, 14:21   #856
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczyny ratuuuujcie!! Ja już nie mogę.... znowu nawyciskałam dwie bulwy i teraz są jeszcze większe bulwy Miałam nie wyciskąc, bo to i tak nic mi nie daje... jest tylko gorzej, ale ja się powsztrzymać nie moge, a jutro szkoła Mam teraz takie dwa wielkie nabrzmiałe bąble w dodatku czerwone od pazurów Co ja mam zrobić? Czym to posmarować? Czy zostawić i już twarzy nie ruszać??
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-18, 17:24   #857
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Dziewczyny ratuuuujcie!! Ja już nie mogę.... znowu nawyciskałam dwie bulwy i teraz są jeszcze większe bulwy Miałam nie wyciskąc, bo to i tak nic mi nie daje... jest tylko gorzej, ale ja się powsztrzymać nie moge, a jutro szkoła Mam teraz takie dwa wielkie nabrzmiałe bąble w dodatku czerwone od pazurów Co ja mam zrobić? Czym to posmarować? Czy zostawić i już twarzy nie ruszać??
Lepiej juz zostaw te biedna buzkeMoze jutro bedzie juz lepiej wygladalo,takie swiezo podrapane nigdy nie jest piekne(Jest okropne).

Zdenerwowalam sie i zmienilam lekarza-dzis rano przezylam szok,czegos takiego nie mialam jak zyje.Dzis byla wizyta u nowej pani,antybiotyk,itp.Zobac ze jakie beda efekty-pewnie dobre,antybiotyk to antybiotyk.Jedno w tym wszystkim bylo dobre.Pani doktor powiedziala,ze przynajmniej nie wyciskam(az taka dobra to ja nie jestem,po prostu nic sie ostatnio nie nadawalo,no i pomogacie mi trzymac raczki daleko od buzi).
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 20:20   #858
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Zdenerwowalam sie i zmienilam lekarza-dzis rano przezylam szok,czegos takiego nie mialam jak zyje.Dzis byla wizyta u nowej pani,antybiotyk,itp.Zobac ze jakie beda efekty-pewnie dobre,antybiotyk to antybiotyk.Jedno w tym wszystkim bylo dobre.Pani doktor powiedziala,ze przynajmniej nie wyciskam(az taka dobra to ja nie jestem,po prostu nic sie ostatnio nie nadawalo,no i pomogacie mi trzymac raczki daleko od buzi).
no i wrocilam .

Little Angel na pewno po antybiotyku juz widzisz poprawe, prawda?! ja jak zaczelam znowu brac to juz po 2 dniach bylo lepiej. kurcze, najgorsze jest to, ze to zaden sposob na te syfy . wlasciwie jest to metoda, ale krotkotrwala . az sie boje co bedzie ze mna po odstawieniu tych prochow .

moge sie pochwalic, ze nie grzebalam jak bylam przez ten tydzien u rodziny . i dzis popatrzylam na swoje czolko i bylam bardzo zadowolona - pogoily mi sie rany. ja to zawsze jakiegos wydziubie zaskornika i nie jest wazne czy biore antybiotyki czy nie; potem biore sie za nastepnego, itd.. skutek jeden - wygladam potem tragicznie i wszystko mi sie papra. zaskorniki i tak mam zawsze - taka cera, no coz . chodze sobie do kosmetyczki i przynajmniej wiem, ze robie wszystko, aby ta cera wygladala ok. moj lekarz skierowal mnie do pani mikrobiolog, ktora ma sprawdzic co mi sie przypetalo do brody i dlaczego syfy mi wylaza. musze do niej dryndnac i sie umowic. pewnie powie, ze trzeba odczekac po kuracji antybiotykowej, bo co to za sens cos "hodowac" jak wcina sie te swinstwa, nie bedzie to wiarygodne.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 19:09   #859
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka7
Dziewczyny powiedzcie mi jak to u Was jest? Mi praktycznie po kazdym pryszczu zostaja czerwone plamki, nie wyciskam ich, choc czasem gdy robi sie gula a potem wychodzi ropa, to owszem nakladam na niego masc ichtiolowa, a potem gdy juz ma zamiar peknac delikatnie dotykam wacikami i ta ropa wychodzi, ale nie cisne, nie maltretuje twarzy a i tak slady zostaja. Bylam na zabiegach kwasami u kosmetyczki (8), potem smarowalam sie Glyco-A, do teraz ale stosuje go raz w tyg, gdyz robi mi sie skorupa na twarzy. Czy ja tak tylko mam, ze nawet jak nie ruszam pryszcza, to i tak zostaja mi plamiska

Ja też tak mam. Więc niestety u mnie zasada "nie wyciskaj-będziesz mieć ładniejszą cerę", w ogóle się nie sprawdza.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-23, 19:43   #860
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

mhm a u mnie zasada nie wyciskaj bedziesz miec ładniejszą cere sie sprawdza, od kiedy przestałam masakrowć buzie mam ładna skóre a jak mnie kusi to biore sie za pensete i reguluje brwi tylko gorzej jest z dekoltem bo do tego nie potrzeba lusterka... chociaz wiem że jak sie tam nic nie rusza to tez mam ładną skóre.Raz sie tak zaparłam przed studniowka nawet jednego przez miesiąc nie wycisnęłam i skóra była śliczna ale znowu zczęłam się masakrować i nie wiem kiedy to się zagoii
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 21:38   #861
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Tak dekolt i ramiona...u mnie wyciskanie w tych miejscach idzie pełną parą, a wakacje tuż tuż.Chociaż tyle, że buzi już nie ruszam.
Pozdrówka.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 13:31   #862
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja narazie dobrze sie trzymam może, po czescie dlatego że nie mam czasu ale to i tak sukces może skóra nie wygląda idealnie, bo uwidaczniaja się slady i blizny po syfkach ale nic świeżo wyciśniętego czerwonego nie ma
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 10:08   #863
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

i jak wam idzie dziewczynki?!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 11:33   #864
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Wink Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
i jak wam idzie dziewczynki?!
ja dekoltu nie ruszam od 3 dni taki sukces mam
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 11:40   #865
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja nie moge sie powstrzymać , tym bardziej jak sa jakies białe albo bardzo widoczne czarne
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 14:09   #866
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez natee
ja nie moge sie powstrzymać , tym bardziej jak sa jakies białe albo bardzo widoczne czarne
oj takie są najgorsze bo niby tu tylko 2 takie białe, 2 takie czarne ale coś sie jeszcze przy okazji znajdzie no i potem skutki są. Trudno tak koło takich obojetnie przejśc
PS znacie jakiś sposób na dopiero robiące sie syfki , bo mi sie tkie dwa robią bolące i juz są czerwone plamki i nie wiem czym mam to zaatakować ??
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 16:33   #867
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
no i wrocilam .

Little Angel na pewno po antybiotyku juz widzisz poprawe, prawda?! ja jak zaczelam znowu brac to juz po 2 dniach bylo lepiej. kurcze, najgorsze jest to, ze to zaden sposob na te syfy . wlasciwie jest to metoda, ale krotkotrwala . az sie boje co bedzie ze mna po odstawieniu tych prochow .
Poprawy poki co nie widze,moze troszkePorobilo mi sie okropnie.Dostalam zewnetrznie differin i chyba dodatkowy maly wysyp mam,ale to podobno normalne.
Przed chwila zmasakrowalam sobie zaskornika-przypadkiem zdarlam skore wokoloAle reszty nie ruszam-juz dlugo nic nie ruszam,a i tak mi sie porobilo.Mam pryszcze,ale bez strupow,moze jak sie podlecze nie bedzie tak zle.CZekam na te lepsze chwile z niecierpliwoscia
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 07:52   #868
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Poprawy poki co nie widze,moze troszkePorobilo mi sie okropnie.Dostalam zewnetrznie differin i chyba dodatkowy maly wysyp mam,ale to podobno normalne.
Przed chwila zmasakrowalam sobie zaskornika-przypadkiem zdarlam skore wokoloAle reszty nie ruszam-juz dlugo nic nie ruszam,a i tak mi sie porobilo.Mam pryszcze,ale bez strupow,moze jak sie podlecze nie bedzie tak zle.CZekam na te lepsze chwile z niecierpliwoscia
no to doustnie nic nie dostalas, tak?! skoro masz differin zewnetrznie to na poczatku bedzie wysyp . zycze wytrwalosci.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 08:04   #869
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja nie wycskam tylko obduszam bo w polowie sie powstrzymuje
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 14:50   #870
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
no to doustnie nic nie dostalas, tak?! skoro masz differin zewnetrznie to na poczatku bedzie wysyp . zycze wytrwalosci.
Dostala,dostalam-tertalysal jesli dobrze pamietam.Dzis jest chyba troszke lepiej.Zasusza sie to co ma sie zasuszac,a przybyl mi tylko jeden pryszcz.Wygladam okropnie ,ale cos pozytywnego zaczyna sie dziac.Jestem dobrej mysli.A to jedno co wyskoczylo,jest piekne,dorodne...
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.