Mój pierwszy step!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-20, 22:00   #31
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Mój pierwszy step!!!

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
co do grzywki to tez ogladajac az miałam ochotę spiąc Ci tągrzywkę albo opaskę załozyc tak az dziwnie sie czułam myslac o tym ze za moment umazesz całe włosy jakims kremem czy cieniem:P
Ja mialam taka ochote spiac Poziomce Bo oswietlenie ma bardzo przyzwoite, bardoz lubie ja ogladac a na poczatku nie bylo widac oczu
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:19   #32
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Mój pierwszy step!!!

a tak właściwie to skoro nie malujesz się i to było z nudów to skad tyle kosmetyków i skąd określenie paletki mianem "ulubionej" ??? cos mi tu nie gra ;>
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:21   #33
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Mój pierwszy step!!!

Powiem Ci szczerze, że jak na to patrzyłam to na myśl przyszło mi określenie mojej mamy "stara-maleńka", nawet jak przeczytałam, że to makijaż tylko do stepa.

Niestety nie znajduję nic pozytywnego w tym stepie. I nie czepiam się wieku, chociaż jeśli porównywać makijaż Twój i Poziomki, to polecam Ci zajrzeć jak ona to robi - podkreśla swoją urodę a nie przesadza.

Takie oczy to często widzę u starszych kobiet, które zapomniały, że już są wiekowe.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:31   #34
Luiza15
Raczkowanie
 
Avatar Luiza15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 246
GG do Luiza15
Dot.: Mój pierwszy step!!!

Krem nivea na powiekach na pewno nie sprawi, ze cienie beda trwalsze, wrecz przeciwnie, krem ten jest dosc tłusty i cienie beda pozostawac w zalamaniach powieki. Wiem z własnego doświadczenia, poniewaz kiedys zawsze smarowalam twarz tym kremem i przy nakladaniu cieni własnie cos takiego sie tworzyło.
__________________
Be StRoNg, StAnD Up, MaKe A dIFfEReNcE
Luiza15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:34   #35
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Mój pierwszy step!!!

Cytat:
Napisane przez Luiza15 Pokaż wiadomość
Krem nivea na powiekach na pewno nie sprawi, ze cienie beda trwalsze, wrecz przeciwnie, krem ten jest dosc tłusty i cienie beda pozostawac w zalamaniach powieki. Wiem z własnego doświadczenia, poniewaz kiedys zawsze smarowalam twarz tym kremem i przy nakladaniu cieni własnie cos takiego sie tworzyło.
tez to przerabiałam własciwie najlepiej na przedłuzenie trwałosci powieki pokryc podkładem lub bazą

o własnie i tu kolejne pytanie do autorki jesli mowa o podkładzie. Twierdzisz ze sie nie malujesz a mówisz że "zawsze" nakładasz podkład na usta oraz ze zawsze mieszasz podkład z kremem.. znow cos nie gra
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:40   #36
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Mój pierwszy step!!!

oj no niektorym sie lepiej trzyma na kremie, serio, kiedys nawet czesto w watkach o tym pisano ;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:50   #37
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Mój pierwszy step!!!

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
o własnie i tu kolejne pytanie do autorki jesli mowa o podkładzie. Twierdzisz ze sie nie malujesz a mówisz że "zawsze" nakładasz podkład na usta oraz ze zawsze mieszasz podkład z kremem.. znow cos nie gra
Zakładam, że autorka mimo wszystko się maluje. Chociaż i ja muszę przyznać, że w wieku lat 13 to chyba nawet nie wiedziałam co to tusz. Eh, jak ten czas leci.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 22:54   #38
Kochanka Szatana
Rozeznanie
 
Avatar Kochanka Szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 843
Dot.: Mój pierwszy step!!!

Oprócz tego co mówią dziewczyny dodałabym jeszcze że radzę kłaść najpierw balsam dopiero potem podkład bo potem robią się takie jakby zmarszczki :P Okropnie to wygląda:P

Najbardziej boli to że strasznie wkręcasz :P Nie warto bo tracisz dużo w oczach dziewczyn.... Chodzi mi o teksty typu "zawsze nakładam podkład na usta" a potem mówisz że się nie malujesz. Ustal wersję;P

Co do tego malowania się w jakim wieku to niestety muszę się przyznać że byłam zdolna i robiłam sobie krzywdę:P Pamiętam to do dzisiaj jak malowałam białym cieniem powiekę:P Nie chce nawet o tym myśleć:P
__________________
"Diabeł nie sypia z byle kim"
Kochanka Szatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:54   #39
destiny86
Raczkowanie
 
Avatar destiny86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 177
Dot.: Mój pierwszy step!!!

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Zakładam, że autorka mimo wszystko się maluje. Chociaż i ja muszę przyznać, że w wieku lat 13 to chyba nawet nie wiedziałam co to tusz. Eh, jak ten czas leci.
ja też
__________________
Boże daj mi siłę:
- do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić
- odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować
- i mądrość, abym dobrze ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj w....li
I pomóż mi pamiętać: że smutna minka wymaga aż 42 mięśni,a tylko 4 wyprostowanie środkowego palca :P
destiny86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:59   #40
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Mój pierwszy step!!!

ja wiedzialam w wieku 13 lat co to tusz i nawet chyba mialam )
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 23:15   #41
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: Mój pierwszy step!!!

Komentując makijaz swojej rowiesnicy(czyt. poziomki), zaklinalas wszystkie dziewczyny ze na twarz wylewasz jedynie tonik.Bardzo czesto przegladam makijaze na tym forum, musze powiedziec ze coraz bardziej zdumiewaja mnie dziewczynki w Twoim wieku. Mowisz ze sie nie malujesz... skoro sie nie malujesz to pewnie nie masz wielkiej wprawy w wykonywaniu makijazy (jak tez zreszta widac) Wiec po co umieszczasz spepa? Nie wiem jak inne dziewczyny sadza ale mi sie wydaje ze jezeli ktos umieszcza makijaz "krok po kroku" pragnie nauczyc czegos inne osoby. Sory za krytyke ale jak zobaczylam Twoj stepik a potem stepik poziomeczki poprosku kopara mi opadla ehh i jakiegos nerwa zlapalam no ale to tak juz na marginesie
Leady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 23:17   #42
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Mój pierwszy step!!!

Nie podoba mi się. Nie pasuje mi do Ciebie ten makijaż, za mocny jak na 13 latkę uważam i nie podkreśla urody, taki karykaturalny. Światło takie,że ledwie co widać, a do tego nie wiem po co to mazanie i malowanie... Jestem na nie!
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 23:40   #43
Indiiia
Raczkowanie
 
Avatar Indiiia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 41
Dot.: Mój pierwszy step!!!

Nie ..za intensywnie i jakos tak..niestarannie. Zacznij od beżu, brązu..delikatnie, kup jakis pędzelek, żeby nie mazać palcem..potrenuj przed lustrem, trenuj...i potem pokaż to, co udało sie wytrenować.
__________________
....Moja świeca pali się z dwóch stron...nie przetrwa nocy....
Indiiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 23:58   #44
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Mój pierwszy step!!!

Sympatyczna z ciebie osóbka, ale zanim zacznisz uczyc innych makijażu musisz sama sporo pocwiczyc i obserwowac innych, a pewne umiejętności przyjdą z czasem.
Póki co ubawiłam sie nieźle oglądając jak najpierw nakładasz cień, potem go ścierasz, znowu nakładasz, poprawiasz, rozcierasz. Do tego najpierw zaczęłaś od cienia ciemnego, a na górną częśc powieki jasny cień nałożyłaś na końcu. Powinno byc odwrotnie - najpierw na całą powiekę cień bazowy, jasny, potem modelujesz ciemniejszymi cieniami. I zdecydowanie dobrym pędzelkiem, a nie patyczkiem - efekt będzie dokładniejszy i delikatniejszy.
Jeśli lubisz kręc stepy, ale najpierw dla siebie. Oglądaj je i oceniaj i dopiero po krytycznej ocenie najlepsze wrzucaj na youtube.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 01:15   #45
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Mój pierwszy step!!!

I będzie monolog


Paulinko, jesteś bardzo sympatyczną osobą, ale jeszcze długa droga przed Tobą. Szczerze powiedziawszy zaprezentowany przez Ciebie makijaż jest niestaranny. Jeżeli chodzi o technikę, niestety jest jej brak, jak zobaczyłam jak nakładasz krem Nivea na powiekach w celu "przedłużenia" trwałości cieni, to się przeraziłam. Nie wiedziałam czy śmiać się, czy płakać. Przecież Nivea jest tłustym kremem i po paru minutach wszystkie kolory masz w wewnętrznych kącikach (jeżeli szybciej nie znikną). Musisz także przestać używać palców... przecież używałaś pacynki, czemu nie nakładałaś nią cieni? Uwierz, byłoby łatwiej, lepiej itp. Paluszkiem możesz rozcierać cień, a nie nakładać. Malowałaś się bardzo chaotycznie, tutaj oczy, za chwilę malujesz usta, i znowu oczy... Czemu dałaś podkład pod błyszczyk, przecież on się za chwilę zważy?... I te kąciki... Za "zewnętrzne kąciki" uważa się zazwyczaj zewnętrzne kąciki górnej powieki, czyli mniej więcej 1/4 górnej powieki tej zewnętrznej części

Jeżeli chodzi o to co mi się podobało... cieszę się, że podkreśliłaś brwi bezbarwnym tuszem oraz policzki... Nie zapomniałaś o tym. Jednak lepiej przy malowaniu policzków zrobić tzw "dziubek".

Teraz trochę spraw technicznych... Przede wszystkim oświetlenie było straszne... tak naprawdę nic nie był widać, co się dzieje na powiekach, dałaś tam przynajmniej z trzy odcienie niebieskiego... ja tam widziałam jednokolorową plamę...
I tutaj też muszę się zgodzić z Leady, zawsze mi się wydawało, że osoba która umieszcza stepa czy to video, czy w wersji zdjęć, ma jakiekolwiek pojecie, wyobrażenie o makijażu, technice itp. I przede wszystkim chce czegoś nauczyć inne osoby. Niestety tak jak pisałam wcześniej jesteś dopiero na początku przygody zwanej makijażem... i dziwne były niektóre twoje zwroty, to robimy tak, to siak, czy owak... "Wizażanki się ze mną zgodzą", "że wiadomo że coś", itd... Twój step powinien mieć charakter "czy dobrze robię?", a nie "tak robić".

Przepraszam, jeżeli Ciebie w jakikolwiek sposób uraziłam, czy spowodowałam, że przez moje słowa poczułaś się źle. Uwierz, ja chcę tylko przedstawić Tobie to, co jest nie tak. Też nie jestem "alfą i omegą" i makijażem zajmuję się amatorsko, ale po prostu widzę w Tobie jakiś potencjał i moje krytyczne opinie służą tylko temu, abyś Ty mogła poprawić swoje błędy. Chciałabym, abyś w najbliższym czasie umieściła zdjęcia swego poprawionego makijażu.

I teraz apel do osób które twierdzą, że 14-latki nie powinny się malować. Zakończcie takie dyskusje, to się pojawiało przy wątkach Poziomki , teraz przy wątku Pauliny. Mówicie, że w ich wieku nawet nie wiedziałyście, co to jest tusz. Przepraszam bardzo, po pierwsze czasy się zmieniają, dostęp do kolorowych kosmetyków jest lepszy niż, dajmy na to, z 10 lat temu. Po drugie - przynajmniej ja - oceniając makijaż - nie patrzę się na wiek osoby, tylko na technikę i umiejętności. Przykład Poziomka - jest młodą osóbką, a jednak potrafi zachwycić mimo, że ma dopiero 13 lat - pojawiają się komentarze, że taka młoda, a się maluje itp... a przecież zawsze pisze jak byk, że makijaż jest tylko na potrzeby MM. Proszę więc, aby oceniać makijaż i techniczne umiejętności, a nie wiek twórczyni makijażu.


To by było chyba na tyle...
Pisała to Ferrou i Metafora po kilku (nastu) piwskach <buhahahaha>
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 01:26   #46
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Mój pierwszy step!!!

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
I będzie monolog


Paulinko, jesteś bardzo sympatyczną osobą, ale jeszcze długa droga przed Tobą. Szczerze powiedziawszy zaprezentowany przez Ciebie makijaż jest niestaranny. Jeżeli chodzi o technikę, niestety jest jej brak, jak zobaczyłam jak nakładasz krem Nivea na powiekach w celu "przedłużenia" trwałości cieni, to się przeraziłam. Nie wiedziałam czy śmiać się, czy płakać. Przecież Nivea jest tłustym kremem i po paru minutach wszystkie kolory masz w wewnętrznych kącikach (jeżeli szybciej nie znikną). Musisz także przestać używać palców... przecież używałaś pacynki, czemu nie nakładałaś nią cieni? Uwierz, byłoby łatwiej, lepiej itp. Paluszkiem możesz rozcierać cień, a nie nakładać. Malowałaś się bardzo chaotycznie, tutaj oczy, za chwilę malujesz usta, i znowu oczy... Czemu dałaś podkład pod błyszczyk, przecież on się za chwilę zważy?... I te kąciki... Za "zewnętrzne kąciki" uważa się zazwyczaj zewnętrzne kąciki górnej powieki, czyli mniej więcej 1/4 górnej powieki tej zewnętrznej części

Jeżeli chodzi o to co mi się podobało... cieszę się, że podkreśliłaś brwi bezbarwnym tuszem oraz policzki... Nie zapomniałaś o tym. Jednak lepiej przy malowaniu policzków zrobić tzw "dziubek".

Teraz trochę spraw technicznych... Przede wszystkim oświetlenie było straszne... tak naprawdę nic nie był widać, co się dzieje na powiekach, dałaś tam przynajmniej z trzy odcienie niebieskiego... ja tam widziałam jednokolorową plamę...
I tutaj też muszę się zgodzić z Leady, zawsze mi się wydawało, że osoba która umieszcza stepa czy to video, czy w wersji zdjęć, ma jakiekolwiek pojecie, wyobrażenie o makijażu, technice itp. I przede wszystkim chce czegoś nauczyć inne osoby. Niestety tak jak pisałam wcześniej jesteś dopiero na początku przygody zwanej makijażem... i dziwne były niektóre twoje zwroty, to robimy tak, to siak, czy owak... "Wizażanki się ze mną zgodzą", "że wiadomo że coś", itd... Twój step powinien mieć charakter "czy dobrze robię?", a nie "tak robić".

Przepraszam, jeżeli Ciebie w jakikolwiek sposób uraziłam, czy spowodowałam, że przez moje słowa poczułaś się źle. Uwierz, ja chcę tylko przedstawić Tobie to, co jest nie tak. Też nie jestem "alfą i omegą" i makijażem zajmuję się amatorsko, ale po prostu widzę w Tobie jakiś potencjał i moje krytyczne opinie służą tylko temu, abyś Ty mogła poprawić swoje błędy. Chciałabym, abyś w najbliższym czasie umieściła zdjęcia swego poprawionego makijażu.

I teraz apel do osób które twierdzą, że 14-latki nie powinny się malować. Zakończcie takie dyskusje, to się pojawiało przy wątkach Poziomki , teraz przy wątku Pauliny. Mówicie, że w ich wieku nawet nie wiedziałyście, co to jest tusz. Przepraszam bardzo, po pierwsze czasy się zmieniają, dostęp do kolorowych kosmetyków jest lepszy niż, dajmy na to, z 10 lat temu. Po drugie - przynajmniej ja - oceniając makijaż - nie patrzę się na wiek osoby, tylko na technikę i umiejętności. Przykład Poziomka - jest młodą osóbką, a jednak potrafi zachwycić mimo, że ma dopiero 13 lat - pojawiają się komentarze, że taka młoda, a się maluje itp... a przecież zawsze pisze jak byk, że makijaż jest tylko na potrzeby MM. Proszę więc, aby oceniać makijaż i techniczne umiejętności, a nie wiek twórczyni makijażu.


To by było chyba na tyle...
Pisała to Ferrou i Metafora po kilku (nastu) piwskach <buhahahaha>

Współpisałam i potwierdzam
__________________


*Szczęście nie jest celem... jest sposobem podróżowania*

metafora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 08:24   #47
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Mój pierwszy step!!!

Też jestem zdania, że dysputy na temat wieku są kompletnie niepotrzebne. Ja w wieku 13 lat już się malowałam, trochę inaczej niż Paulinka, ale jednak.
Co do stepa to nie podoba mi się, dziewczyny już wszystko napisały.
No i jeszcze mieszanie się w zeznaniach, szczerze mówiąc nie szukam afery, dziewczyna wie, że jak powie, że się na codzień maluje to spotka się z negatywną odpowiedzią. Niektóre z wizażanek chyba się uwsteczniają,
pamiętajcie, że 13-latce jeszcze wiele można wybaczyć.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 08:45   #48
Karolinka1306
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Olsztyn / Bydgoszcz
Wiadomości: 209
GG do Karolinka1306
Dot.: Mój pierwszy step!!!

jestem przerazona. 13 nastoloatki w taki sposob sie malujace. Ok rozumiem nie do szkoly itp... ale kto ma taki zestaw kosmetykow nie uzywajac ich na codzien?
ale to nie o to tez chodzi.... 13 nastolatce< rzadko ktorej... bo sa takie ktore wygladaja na 20> po prostu brzydko jest w takim makijazu , po prostu to nie pasuje,
nie mowie zeby Kolezanka nie malowala.. tylko dobierala makijaz do wieku... malowala siostre, mame,starsza kolezanke. BO jaki sens jest oceniac makijaz 13 nastolatki? ja mam wtedy przerazajaca wizje takich dziewczyn za kilka lat
nie wspomne ze najczesciej takie dziewczyny nawet podkladu dobrac nie umieja pracowalam z takimi, dziewczynka przychodzila w mocniejszym makijazu niz ja i musialam jakos reagowac na to , skoro rodzice nie widzieli w tym nic zlego;|
przepraszam jesli kogos urazilam, nie mialam takie zamiaru ale wyrzucilam co lezalo mi na serduchu
Karolinka1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 09:30   #49
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Mój pierwszy step!!!

nie widzę sensu by dyskutowac o wieku, oceniamy tu makijaż a nie to czy wizażanka powinna się już malowac. Zaś wyciąganie wypowiedzi o rzekomym niemalowaniu się itp i porównywanie ze słowami ze stepa, wypominanie sprzeczności uważam za niesmaczne i niepotrzebne. Nie macie nic konstruktywnego do powiedzenia na temat makijażu to nie piszcie nic.
Najpierw były słowa krytyki że Game się maluje, potem nieprzyjemności wysłuchiwała Poziomka, a teraz czas na Paulinę?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 09:48   #50
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Mój pierwszy step!!!

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie widzę sensu by dyskutowac o wieku, oceniamy tu makijaż a nie to czy wizażanka powinna się już malowac. Zaś wyciąganie wypowiedzi o rzekomym niemalowaniu się itp i porównywanie ze słowami ze stepa, wypominanie sprzeczności uważam za niesmaczne i niepotrzebne. Nie macie nic konstruktywnego do powiedzenia na temat makijażu to nie piszcie nic.
Najpierw były słowa krytyki że Game się maluje, potem nieprzyjemności wysłuchiwała Poziomka, a teraz czas na Paulinę?
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 09:48   #51
xxPaulinqxx
Raczkowanie
 
Avatar xxPaulinqxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 35
Dot.: Mój pierwszy step!!!

A więc tak:
- Destiny86- brrr.... hehe xD Nie naplułam na tę chusteczkę. Ona była mokra, więc po co miałabym na nią pluć?
- Antii- cienie w następnym stepie, w którym kazdy mi przeszkadzał miały być różowo-beżowe....
- pg1991- wiem, że kolory są okropne ;p Ale jeszcze raz powtórzę, że to własnie "na przyszłość'

Włosy obiecuję, że zepnę
__________________
nareszcie...
WAKACJE!
xxPaulinqxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 09:57   #52
xxPaulinqxx
Raczkowanie
 
Avatar xxPaulinqxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 35
Dot.: Mój pierwszy step!!!

O jejqu, przepraszam za rozbudzenie tylu kontrowersji.....
__________________
nareszcie...
WAKACJE!
xxPaulinqxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 10:08   #53
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Mój pierwszy step!!!

Dziewczyny dyskusja nie toczy się na temat, nie oceniamy tu wieku autorki.
Proszę wrócić do tematu wątku, czyli oceny stepa - makijażu.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 10:08   #54
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Mój pierwszy step!!!

Cytat:
Napisane przez xxPaulinqxx Pokaż wiadomość
O jejqu, przepraszam za rozbudzenie tylu kontrowersji.....
Oj nie smuć się , po prostu słuchaj wskazówek dziewczyn z wizażu (one naprawdę znają się na rzeczy), nauczą Cię pięknie podkreślać swoją urodę
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 10:17   #55
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Mój pierwszy step!!!

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Sympatyczna z ciebie osóbka, ale zanim zacznisz uczyc innych makijażu musisz sama sporo pocwiczyc i obserwowac innych, a pewne umiejętności przyjdą z czasem.
Póki co ubawiłam sie nieźle oglądając jak najpierw nakładasz cień, potem go ścierasz, znowu nakładasz, poprawiasz, rozcierasz. Do tego najpierw zaczęłaś od cienia ciemnego, a na górną częśc powieki jasny cień nałożyłaś na końcu. Powinno byc odwrotnie - najpierw na całą powiekę cień bazowy, jasny, potem modelujesz ciemniejszymi cieniami. I zdecydowanie dobrym pędzelkiem, a nie patyczkiem - efekt będzie dokładniejszy i delikatniejszy.
Jeśli lubisz kręc stepy, ale najpierw dla siebie. Oglądaj je i oceniaj i dopiero po krytycznej ocenie najlepsze wrzucaj na youtube.

z tymi cieniami zalezy od techniki, tak samo jak czesc kobiet rozswietla najpierw luk, a czesc robi to na koncu. Nie ma jednej techniki.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 10:25   #56
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Mój pierwszy step!!!

a ja nawet nie obejrzałam bo filmik wcieło
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 10:43   #57
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Mój pierwszy step!!!

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
a ja nawet nie obejrzałam bo filmik wcieło
dokładnie
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 10:47   #58
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Mój pierwszy step!!!

4 pkt karne za usunięty film i zniszczony wątek.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.