SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-17, 07:28   #3331
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Dzień dobry

Ja jak jestem śpiąca, to tak jak rano, nie mam na nic ochoty i wołami się mnie do niczego nie zmusi
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 07:52   #3332
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Witacie po weekendzie!

My jesteśmy po pierwszej parapetówce Super było!

A dzisiaj u mnie mroźno... ale za to słonko świeci

Malenstfo, jak tam ogrzewanie u Ciebie?
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 08:12   #3333
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Bez zmian

Chociaż dzisiaj jestem u kolegi w innym pokoju i tutaj grzeją klimą chyba..zn klima ma chyba funkcję grzania, więc dziś nie będę marznąć

Ale na dworze szron na wszystkim
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 08:22   #3334
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Cytat:
Napisane przez Malensstfo Pokaż wiadomość
Bez zmian

Chociaż dzisiaj jestem u kolegi w innym pokoju i tutaj grzeją klimą chyba..zn klima ma chyba funkcję grzania, więc dziś nie będę marznąć

Ale na dworze szron na wszystkim
Tyle dobrze, że dzisiaj lepiej z ogrzewaniem... ale mogliby Wam w końcu włączyć, bo ile można!
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 08:28   #3335
201606201204
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 859
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Oj zimno dziś, ale słonecznie.
Dzień dobry!
201606201204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 08:29   #3336
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Właśnie kolega mi powiedział, że dziś będą palić w piecu
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 08:38   #3337
201606201204
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 859
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

U mnie w domu grzeją już kaloreyfery od końca września. My mamy przykręcone, ale i tak jest cieplej, bo same rury nagrzeją odpowiednio.
W pracy też już grzeją, wiec mam cieplutko, bo siedzę przy grzejniku. Pamiętam w lutym jak chodziłam na praktyki to chłodniej było w tamtej firmie.
201606201204 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 08:39   #3338
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Malenstffo, a jak wy mieszkacie? Wynajmujecie coś ze znajomymi, czy jak?
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 08:41   #3339
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Bry jak humorki? Ja juz troche poogarnialam, zaraz poodkurzam i umyje podlogi, potem mam plan zafarbowac wlosy a pozniej isc na zakupy


Malenstfo, moja tesciowka miala ostatnio gafe bo powlaczala kaloryfery i jej nie grzaly i myslala ze jeszcze nie grzeja - ale okazalo sie ze tylko w dwoch pokojach wlaczyla i w tych pokojach akurat sie termostaty spsuly
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 08:51   #3340
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Teraz akurat pisałam o pracy, że zaczną grzać...

A w ogóle to wynajmujemy dół domku takiego jednorodzinnego i tam jest piec i taka "koza" w pokoju, więc narazie tą kozą się grzejemy, bo starczy...

Ale ogólnie to raczej nasz ostatni rok w tej chałupce, fajnie się w niej mieszka, ale zimy są ciężkie...nie dość, że się sypie tego węgla, to i tak ciepło nie jest

A już jak dziecko kiedyś dojdzie, to w ogóle odpada...dlatego na lato chyba wrócimy do moich rodziców...
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 09:51   #3341
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Witam się i chwalę się!


dzisiaj poszerzyłam skład mojej garderoby Śliczne rzeczy (i to w małej rozmiarówce) są teraz w lidlu!
Kupiłam dzisiaj dwie sukienki/tuniki swetrowe na krótki rękaw! Cudne!!! kozaki i rajstopy iiiiii 2 cieńsze bluzki za wszystko zapłaciłam 250 zł a jakość dobra, bo już kupowałam no i wszystko cudowneee!!!! nie ma to jak spontaniczne zakupy
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 09:57   #3342
201606201204
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 859
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Witam się i chwalę się!


dzisiaj poszerzyłam skład mojej garderoby Śliczne rzeczy (i to w małej rozmiarówce) są teraz w lidlu!
Kupiłam dzisiaj dwie sukienki/tuniki swetrowe na krótki rękaw! Cudne!!! kozaki i rajstopy iiiiii 2 cieńsze bluzki za wszystko zapłaciłam 250 zł a jakość dobra, bo już kupowałam no i wszystko cudowneee!!!! nie ma to jak spontaniczne zakupy
Jak te rajstopy 80 den?
201606201204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:15   #3343
ariana77
Raczkowanie
 
Avatar ariana77
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 247
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

widziałąm reklamę tych rzeczy w Lidlu nawet fajnie wygladają, moze sama tez się skuszę, ale pewnie nie będzie małych rozmiarówznim tam dotre. W lidlu w ogóle mają fajne rzeczy - ja np pokupowałam sobie ciuchy rowerowe, ale wkurza mnie jedno w tym sklepie, że nie ma jak przymierzyć ubrań, a potem nie mozna zwrócić ( a przeciez coś może nie pasować)

w piatek wieczorem dostałam @ więc znowu przed nami kolejny cykl starań.
ariana77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:41   #3344
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Cytat:
Napisane przez Isabelle_ Pokaż wiadomość
Jak te rajstopy 80 den?
cudne tylko rozmiarówka nie taka ja przy wzroście 163cm wzięłam rozmiar 40-42 i jest git

Cytat:
Napisane przez ariana77 Pokaż wiadomość
widziałąm reklamę tych rzeczy w Lidlu nawet fajnie wygladają, moze sama tez się skuszę, ale pewnie nie będzie małych rozmiarówznim tam dotre. W lidlu w ogóle mają fajne rzeczy - ja np pokupowałam sobie ciuchy rowerowe, ale wkurza mnie jedno w tym sklepie, że nie ma jak przymierzyć ubrań, a potem nie mozna zwrócić ( a przeciez coś może nie pasować)

w piatek wieczorem dostałam @ więc znowu przed nami kolejny cykl starań.
można zwrócić, ja kiedyś zwrócilam jak coś było za duże, a nie było rozmiaru mniejszego ale bluzki to zazwyczaj tam mierze


spadam do pracy
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 10:45   #3345
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Ja w tamtym roku w lidlu kupilam sobie chyba 3 polarki na narty i jestem zadowolona
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 11:43   #3346
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Qrcze od jakiegoś czasu w ogóle nie mam apetytu

Wczoraj miałam jakąś chcicę i sama nie wiedziałam na co...rano budzę się z pustym brzuchem, ale jak dojadę do pracy to albo zjem albo nie...teraz tak samo...czuję, że mam pusto w brzuchu i powinnam coś zjeść...i robi mi się powoli niedobrze z tego powodu...ale nie chcę mi się
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 11:44   #3347
tynkusia
Rozeznanie
 
Avatar tynkusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 706
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

ilonkaczapela ojj taaak lodowka przyjacielem mym chociaz ja walcze o dodatkowe kg... po paru latach staran udalo mi sie z 47 do ok 52 kg przytyc, teraz maz bd mnie tuczyc Przytylo mi sie glownie przez ciasteczka w pracy :P teraz juz nie moge na nie patrzec.
Malensstfo u mnie w PL w mieszkanku rodzinnym mielismy 3 piece, ojj jak przyjemnie jest miec piece:P to sie lubi albo i nie:P tata potrafi przed praca wstawac 2 h szybciej i palic, zeby mamcia miala cieplo znajomi maja kaloryfery w tym samym budynku, odkrecaja i maja ciepelko. Rodzice pewnie tez podlacza pozniej, ale tata poko moze to pali.

Co do Lidlla to tez lubie robic tam zakupy, czasami na prawde fajne rzeczy idzie dorwac. cale szczescie ze tutaj tez mamy lidlla
tynkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:07   #3348
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

tynkusia ja nie mam nic do pieców, bo moja teściowa u siebie jak napali,to jest fajnie cieplutko. Tu chodzi o to, że ten piec co u nas jest, jest stary i sypie się dużo węgla do niego, a w ogóle w chałupie ciepło nie jest...czyli na darmo wydajesz kasę na węgiel, który jest drogi, a w domu zimno...

Dlatego, jeśli mamy wydać 3 tys. na opał, gdzie ciepła nie uzyskamy, to wolę się przenieść do mamy, gdzie tego problemu nie ma, a kasa zostanie w kieszeni.

Edytowane przez Malensstfo
Czas edycji: 2011-10-17 o 12:09
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:17   #3349
tynkusia
Rozeznanie
 
Avatar tynkusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 706
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Cytat:
Napisane przez Malensstfo Pokaż wiadomość
tynkusia ja nie mam nic do pieców, bo moja teściowa u siebie jak napali,to jest fajnie cieplutko. Tu chodzi o to, że ten piec co u nas jest, jest stary i sypie się dużo węgla do niego, a w ogóle w chałupie ciepło nie jest...czyli na darmo wydajesz kasę na węgiel, który jest drogi, a w domu zimno...

Dlatego, jeśli mamy wydać 3 tys. na opał, gdzie ciepła nie uzyskamy, to wolę się przenieść do mamy, gdzie tego problemu nie ma, a kasa zostanie w kieszeni.
ojj kochana w takim razie piec jest do ... czterech literek :P
My tez musielismy wzywac zduna bo piec nie grzal tak jak trzeba itp. a trzeba na to uwazac bo moze to byc niebezpieczne.
tynkusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 12:28   #3350
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

No tak, tylko my wynajmujemy ten domek, więc z piecem nic nie możemy zrobić, nie będę do interesu dokładać...

Niedobrze mi......
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:35   #3351
tynkusia
Rozeznanie
 
Avatar tynkusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 706
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Moze mietowej herbatki?
tynkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:36   #3352
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Malensstfo, na ciążowe to chyba za wcześnie, więc może zwyczajnie coś ci zaszkodziło na dłużej?
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:40   #3353
marao
Zadomowienie
 
Avatar marao
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 569
GG do marao
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
pewnie, zaryzykuj
w sobotę mam pierwszy zjazd w szkole i już się trochę stracham. Nie lubię sytuacji gdzie nikogo nie znam, stresują mnie zawsze takie sytuacje, obym trafiła na fajnych ludzi tak jak na magisterce
Też to przeżywałam rok temu. Trzymam kciuki Będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
pewnie, dobry pomysł. Ja swojemu raczej nie zrobię bo mój tz nie lubi takich niespodzianek, woli jak wszystko jest pokładane. Pewnie wszedł by do domu coś głupiego by powiedział sam do siebie albo głośno pierdnął za czym by się zorientował że nie jest sam a potem by mi głowę suszył, że sobie wstydu narobił:h ahaha:
Haha jakbym mojego widziała
Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Witacie po weekendzie!

My jesteśmy po pierwszej parapetówce Super było!

A dzisiaj u mnie mroźno... ale za to słonko świeci
Ja dzisiaj skrobałam szyby
Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Witam się i chwalę się!
dzisiaj poszerzyłam skład mojej garderoby Śliczne rzeczy (i to w małej rozmiarówce) są teraz w lidlu!
Kupiłam dzisiaj dwie sukienki/tuniki swetrowe na krótki rękaw! Cudne!!! kozaki i rajstopy iiiiii 2 cieńsze bluzki za wszystko zapłaciłam 250 zł a jakość dobra, bo już kupowałam no i wszystko cudowneee!!!! nie ma to jak spontaniczne zakupy
A ja dwie pary rajstop, wiśniowe i brązowe, cudne są.
Cytat:
Napisane przez Isabelle_ Pokaż wiadomość
Jak te rajstopy 80 den?
Super są. Ja takie bardzo lubię.
Cytat:
Napisane przez ariana77 Pokaż wiadomość
widziałąm reklamę tych rzeczy w Lidlu nawet fajnie wygladają, moze sama tez się skuszę, ale pewnie nie będzie małych rozmiarówznim tam dotre. W lidlu w ogóle mają fajne rzeczy - ja np pokupowałam sobie ciuchy rowerowe, ale wkurza mnie jedno w tym sklepie, że nie ma jak przymierzyć ubrań, a potem nie mozna zwrócić ( a przeciez coś może nie pasować)
Ja kiedyś kupowałam spodnie na rower, takie z wkładką w środku i kupiłam za duże. Bez problemu mi wymienili. Brak przymierzalni jest męczący to fakt.
Cytat:
Napisane przez Malensstfo Pokaż wiadomość
Niedobrze mi......
Witaj w klubie.

Ja dzisiaj powiedziałam Kierownikowi o ciąży. Szczerze mówiąc myślałam, że się wścieknie, ale zareagował całkiem pozytywnie. Pogratulował, zapytał, czy lekarz każe mi iść na zwolnienie. Zaproponował, że jak się lepiej poczuje, to zawsze mogę wrócić. Nie wiem na ile to było szczere, ale nie będę się nad tym zastanawiać. Ważne, że odbyła się ta rozmowa w miłej atmosferze.
marao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:46   #3354
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Cytat:
Napisane przez marao Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj powiedziałam Kierownikowi o ciąży. Szczerze mówiąc myślałam, że się wścieknie, ale zareagował całkiem pozytywnie. Pogratulował, zapytał, czy lekarz każe mi iść na zwolnienie. Zaproponował, że jak się lepiej poczuje, to zawsze mogę wrócić. Nie wiem na ile to było szczere, ale nie będę się nad tym zastanawiać. Ważne, że odbyła się ta rozmowa w miłej atmosferze.
szczere, czy nie, przynajmniej odniosl sie do ciebie po ludzku
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:51   #3355
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Malensstfo, na ciążowe to chyba za wcześnie, więc może zwyczajnie coś ci zaszkodziło na dłużej?
Też tak myślę. Generalnie takie mdłości u mnie to raczej norma, bo często je miewałam, chociaż ostatnio spokój był...to przez ten brak apetytu, bo mi się nie chce jeść, a żołądek pusty, więc mi się w końcu niedobrze robi...

marao fajnie, że kierownik tak to przyjął, szczerze czy nie...nie zestresowałaś się

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Zaraz się coca-coli napiję trochę...to mi przeżre żołądek
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:53   #3356
marao
Zadomowienie
 
Avatar marao
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 569
GG do marao
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
szczere, czy nie, przynajmniej odniosl sie do ciebie po ludzku
Dokładnie, a tego się nie spodziewałam.
marao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:56   #3357
ariana77
Raczkowanie
 
Avatar ariana77
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 247
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
cudne tylko rozmiarówka nie taka ja przy wzroście 163cm wzięłam rozmiar 40-42 i jest git



można zwrócić, ja kiedyś zwrócilam jak coś było za duże, a nie było rozmiaru mniejszego ale bluzki to zazwyczaj tam mierze


spadam do pracy
Cytat:
Napisane przez marao Pokaż wiadomość

Ja kiedyś kupowałam spodnie na rower, takie z wkładką w środku i kupiłam za duże. Bez problemu mi wymienili. Brak przymierzalni jest męczący to fakt.

.
to nie wiem czemu u nas nie można zwrócić, może zależy od kierowniczki sklepu,bo właśnie mój mąż kupił sobie takie własnie spodenki rowerowe i jak chcieliśmy zwrócic to powiedzieli nam ze nie ma takiej możlwiosci, można tylko wymienić na inny rozmiar, tyle ze innych rozmiarów nie było praktycznie. Całe szczeście wszystko co ja kupiłam na mnie pasowało. Niestety zaraz koło mnie nie ma żadnego lidla i w sumie do 3 z nich mam taką samą dośc spora drogę, więc nie wiem czy sie wybiorę.

Marao fajnie ze kierownik dobrze zareagował i póki co nie robi żadnych problemów.
ariana77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 13:21   #3358
marao
Zadomowienie
 
Avatar marao
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 569
GG do marao
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Cytat:
Napisane przez ariana77 Pokaż wiadomość
to nie wiem czemu u nas nie można zwrócić, może zależy od kierowniczki sklepu,bo właśnie mój mąż kupił sobie takie własnie spodenki rowerowe i jak chcieliśmy zwrócic to powiedzieli nam ze nie ma takiej możlwiosci, można tylko wymienić na inny rozmiar, tyle ze innych rozmiarów nie było praktycznie. Całe szczeście wszystko co ja kupiłam na mnie pasowało. Niestety zaraz koło mnie nie ma żadnego lidla i w sumie do 3 z nich mam taką samą dośc spora drogę, więc nie wiem czy sie wybiorę.

Marao fajnie ze kierownik dobrze zareagował i póki co nie robi żadnych problemów.
Zawsze się możesz kłócić i powiedzieć, że skoro nie mają przymierzalni to powinni uwzględnić tego typu problemy. Moja teściowa kiedyś tak w Biedronce miała, też coś kupiła, a to okazało się za małe i się kłóciła, bo n ie chcieli jej tego przyjąć to im wyjechała z tekstem, że w takim badź razie w sklepie, w którym nie uwzględnia się tego typu problemów powinna być przymierzalnia. Oddali jej kasę.
marao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 13:49   #3359
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Marao, fajnie, że kierownik miło się zachował!

Malenstfo, colka na pewno pomoże, a może jakiś lekki rosołek sobie ugotuj, żeby zjeść cokolwiek. Nie dobrze, że nic nie jesz...
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 14:10   #3360
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: SĄ TERMINY PORODOWE, ALE TAKŻE STARANKOWE - Dzidziuś 2012/2015

Cytat:
Napisane przez marao Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj powiedziałam Kierownikowi o ciąży. Szczerze mówiąc myślałam, że się wścieknie, ale zareagował całkiem pozytywnie. Pogratulował, zapytał, czy lekarz każe mi iść na zwolnienie. Zaproponował, że jak się lepiej poczuje, to zawsze mogę wrócić. Nie wiem na ile to było szczere, ale nie będę się nad tym zastanawiać. Ważne, że odbyła się ta rozmowa w miłej atmosferze.
Super, że nie spowodował u Ciebie stresów, bo przy twoim samopoczuciu to niewskazane. A jak dzisiaj? Nadal ?

Cytat:
Napisane przez Malensstfo Pokaż wiadomość
Też tak myślę. Generalnie takie mdłości u mnie to raczej norma, bo często je miewałam, chociaż ostatnio spokój był...to przez ten brak apetytu, bo mi się nie chce jeść, a żołądek pusty, więc mi się w końcu niedobrze robi...
[COLOR="Silver"]
A, takie niedobrze z głodu to znam, ale ja uwielbiam jeśći zawsze mam na coś ochotę. Ja to niestety non stop walczę, żeby sobie kupować ciągle czegoś i nie jeść. Bo mogłabym cały czas coś podgryzać, jeść itd. To jest mój autentyczny problem, bo tyję przez to a nie mogę się opanować.
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.