Proste włosy bez prostownicy? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-11, 21:22   #61
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Proste włosy bez prostownicy?

Jeszcze nie kupilam tych kosmetykow nivea. I tak pomyslalam, ze kupie sobie tylko ten balsam wyprobowac. Czytalam, ze od tego szamponu duzo osob dostawalo lupiezu. Ostatnio nie prostowalam wlosow. Po umyciu dalam troszke jedwabiu i suszylam wlosy przeczesujac je grzebieniem. I jestem zadowolona.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 12:20   #62
aga70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 350
Dot.: Proste włosy bez prostownicy?

patbar jasne że możesz zacząć od samego balsamu, jeśli masz jakieś obawy. ja szczerze zawsze boję się zmiany szamponu ale po Nivea nic moim włosom złego nie dolegało. wręcz przeciwnie odniosłam wrazenie że zdecydowanie dłużej utrzymują swoją świezość.
balsam jak bajbardziej jest wskazany do prosotwania. kup, spróbuj a jak coś szampoinik kolejnym razem. choć tak jak mówię, na moje włosy zadziałał rewelacyjnie a z takimi opiniami się nie spotkałam
aga70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 20:35   #63
stabilo31stabilo31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 45
Dot.: Proste włosy bez prostownicy?

Moje włosy najbardziej potrzebowały prostownicy gdy były wycieniowany. Teraz gdy mam odrosły i są o niebo dłuższe wystarcza mi żel, okrągła szczotka i suszarka. No ale każdy ma inne włosy ...
__________________
"Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje..."



Włoski
30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42, 43,44,45cm
stabilo31stabilo31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 21:42   #64
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: proste włosy bez prostownicy ..

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
A ja przypadkiem odkrylam, co dziala na moje wlosy by byly proste - suszenie glowa w dol przy uzyciu grubej szczotki. Po prostu wlosy "zwisaja" w dol a ja je tylko przeczesuje szczotka i suszarka. Efekt nie jest oczywiscie jak po prostownicy, ale tez nie o taki mi chodzi
Szampony i odzywki prostujace na mnie nie dzialaja.
muszę jutro wypróbować ten sposób,mam tylko nadzieję że nie bedę wyglądała jak Szopen bo mam pocieniowane włosy
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 11:33   #65
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: proste włosy bez prostownicy ..

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
muszę jutro wypróbować ten sposób,mam tylko nadzieję że nie bedę wyglądała jak Szopen bo mam pocieniowane włosy
I jak wyszło? Moja włosy sa niepocieniowane (ale to sie zmieni) i pozniej je tylko przeczesuję grzebieniem i nie ma "efektu Szopena"
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 16:59   #66
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: proste włosy bez prostownicy ..

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
I jak wyszło? Moja włosy sa niepocieniowane (ale to sie zmieni) i pozniej je tylko przeczesuję grzebieniem i nie ma "efektu Szopena"

no i nie sprawdza się w moim przypadku,tak jak przewidziałam fryz ala Szopen.
w moim przypadku zdecydowanie tylko okrągła szczota albo wielkie rzepowe wałki.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 16:34   #67
satoshii
Raczkowanie
 
Avatar satoshii
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 210
Dot.: proste włosy bez prostownicy ..

a na moje włosy nic nie działa oprócz prostownicy (strasznie grube i jak sie zakręcą - to koniec! )

a ta seria Nivei - porażka. Strasznie obciążyła mi włosy, miałam wrażenie jakbym coś na nich miała, bleee. Ale każdy ma inne włosy
__________________
"and I say baby, yes I feel stupid to call you, but I'm lonely
and I don't think you meant it when you said you couldn't love me
and I thought maybe if I kissed the way you do, you'd feel it too

he said I'm sorry ,so sorry
I'm sorry, so sorry "
satoshii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 15:37   #68
Myapril
Przyczajenie
 
Avatar Myapril
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: All around the world
Wiadomości: 17
Question Odżywka do włosów kręconych ZMNIEJSZAJĄCA skręt :)

Czy znacie jakąś dobrą odżywkę/szampon/maskę lub inny specyfik któy pomoże moim włosom "mniej się kręcić"?

Mam mocno kręcone włosy, ostatnio są dośyć nieposłuszne i wyglądają niezdrowo (loki nie zlepiają się ze sobą i tworzy sie tzw siano). Gdy je wprostuję są naprawde długie prawie do pasa, a gdy są skęcone czasem potrafią sięgać jedynie troszkę za ramiona.

Chciałabym żeby ich skręt był mniejszy, ale żeby był widoczny. Takie bardziej fale zamiast loków (i to sprawołoby że będą wyglądać na dłuższe).

Nie wiem już co mam stosować więc jeśli macie jakieś pomysły proszę o pomoc
__________________
Don't worry, be happy.
Myapril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:37   #69
201804091626
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 67
Dot.: Proste włosy bez prostownicy?

z kosmetyków napewno szampon garniera nutri gładki ale jego duży minus - bardzo obciąża włosy
201804091626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 12:58   #70
StokrotkaS
Raczkowanie
 
Avatar StokrotkaS
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 241
Dot.: Proste włosy bez prostownicy?

Cześc dziewczyny - ja też walczę z tym, żeby wreszcie poradzic sobie z układaniem włosów - BEZ PROSTOWNICy - myślałam też, że dobór suszarki do włosów też jest bez znaczenia, ponieważ uważałam, że nie ma żadnej różnicy, bo to tak czy inaczej sztuczne powietrze, które niszczy włosy - ale jak kupiłam sobie najzwyklejszą suszarkę pod słońcem, to przekonałam się, że warto miec jednak porządny sprzęt - moje włosy po użyciu zwykłej suszarki z jednym tylko - ciepłym strumieniem powietrza - powoduje, że są one tak przesuszone i sianowate, że od razu łapię za prostownice i doprowadzam je do porządku - stają się wtedy lśniące, wygładzone - zupełnie inne, bo wyglądają na zdrowsze .... Wiem jednak, że lepiej jest zainwestowac w lepszą suszarkę tak jak pisałyście z jonizacją itp, no i zacząc te włosy wyciągac na grubą szczotkę - tak też powiedziała mi ostatnio moja fryzjerka - zastanawiam się jednak teraz , z jakiego włosia powinna byc ta szczotka ? Niektóre z nich są bowiem sztywne jak jakieś druciaki ... Proszę was więc o radę - co do suszarki również Pozdrawiam
__________________
:gotuj e::pazurki :
StokrotkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 16:37   #71
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Proste włosy bez prostownicy?

ja probowalam i szampon nivea do prostowania wlosow i szampon garnier nutri gladki. i jak dla mnie to nivea na moich wlosach zupelnie nie dzialal, nie widzlam zadnego efektu.... garnier, po dluzszym stosowaniu razem z odzywka zauwazylam ze faktycznie mam duzo gladsze wlosy, ale z drugiej strony staly sie tez bardziej wysuszone i zniszczone, chociaz nie jestem pewna czy to wina szamponu tej firmy... tak czy inaczej aktualnie przestalam uzywac. ale moze jeszcze wroce kiedys do niego.

musze tez sprobowac prostowania na okraglej szczotce, ale jakos wydaje mi sie to skomplikowane, duzo czasu zajmuje takie prostowanie samemu? najpierw musze sie rozejrzec za odpowiednia szczotka...
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 16:55   #72
Papillon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 637
Dot.: Proste włosy bez prostownicy?

Polecacie jakieś dobre kosmetyki termoochronne? (yy dobrze napisalam?xD) ja ostatnio zaczęłam prostować tylko włosy przy twarzy,resztę zostawiam taką powywijaną na te przy twarzy daję jakieś mleczko do prostowania,a na resztę odrobina wosku :P i wyglądam jak człowiek
Dla mnie Nivea to była straszna porażka robiła mi się szopa,nie chciały się nawet wyprostować ładnie prostownicą ,ale też nie kręciły się.po prostu szopa

Edytowane przez Papillon
Czas edycji: 2009-04-03 o 16:57
Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 17:44   #73
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Proste włosy bez prostownicy?

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
musze tez sprobowac prostowania na okraglej szczotce, ale jakos wydaje mi sie to skomplikowane, duzo czasu zajmuje takie prostowanie samemu? najpierw musze sie rozejrzec za odpowiednia szczotka...
Ja mam dużą okrągłą szczotkę z Sephory i jestem z niej bardzo zadowolona
Co do prostowania na szczotce- to żadna filozofia. Zazwyczaj zajmuje mi to 20-30 minut, ale ja mam dosyć gęste włosy do połowy pleców (zwykłe wysuszenie ich, bez modelowania zajmuje mi ponad kwadrans, a same to schną ponad 4 godziny ) . Prostowanie zajmowało mi tyle samo czasu.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 19:22   #74
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Proste włosy bez prostownicy?

a uzywa ktoras z was moze tej szczotki - sephora - wygladzajaca szczotka do wlosow -

http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=7050 ??

myslicie ze taka lepiej dziala na wlosy niz taka zwykla okragla?
bo wlasnie sie zastanawiam czy jest sens ja wyprobowac, czy lepiej zakupic jakas porzadna okragla.
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 20:14   #75
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Proste włosy bez prostownicy?

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
a uzywa ktoras z was moze tej szczotki - sephora - wygladzajaca szczotka do wlosow -

http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=7050 ??

myslicie ze taka lepiej dziala na wlosy niz taka zwykla okragla?
bo wlasnie sie zastanawiam czy jest sens ja wyprobowac, czy lepiej zakupic jakas porzadna okragla.
Dla mnie była do niczego i oddałam ją mamie
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 17:48   #76
ita1986
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 18
Dot.: Proste włosy bez prostownicy?

Jak to nie ma kosmetyków prostujących włosy??
Poleciłabym:
- Wizard sleek - Kadus, seria Slalom <-- naprawdę działa, z resztą cała ta seria stylizacyjna jest świetna

- After Party - Tigi, seria Bed Head <-- tylko ostrożnie z ilością

Oba produkty najlepiej sprawdzają się na wilgotnych włosach, potem tylko gruby grzebień, albo szczota i jest prościutko, gładziutko good

a co do pielęgnacji poleciłabym maski sllek look Martixa są świetne!
ita1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 16:02   #77
heartless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Proste włosy bez prostownicy?

Ja zawsze miałam problem w troszkę puszącymi się włosami i tak trochę jakby wyginającymi się od ramion. Nie wiem czym to było spowodowane. Pewien czas temu byłam u fryzjera i kupiłam serum do włosów Liss Caresse włosy proste i gładkie firmy bacchara. Kosztuje około 60 zł, ale naprawdę warto ! Włosy są strasznie mięciutkie i prostsze, nie musze katować ich już prostownicą , chociaz kupiłam to serum z myślą o ochronie przed prostownicą, bo tak polecała mi fryzjerka.
heartless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 14:18   #78
mazdaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dalekoo. ; )
Wiadomości: 26
GG do mazdaa
Dot.: Proste włosy bez prostownicy?

Ja kupowałam nivea straight&easy, trochę wygładzało, ale nie do końca. Suszenie włosów na szczotce coś też dawało. Z resztą, dla mnie najlepsza jest cała seria nivea i prostownica, w inny sposób prostych włosów nie ma. W swoim życiu prostowałam chyba z 5 razy, kombinować nie będę. Przynajmniej na razie... Póki co, staram się polubić swoje loki.
Żeby rano nie kręciły się tak, wieczorem, po umyciu, nakładam balsam prostujący, a nawet nie zawsze, rozczesuję dokładnie, związuję gumką, włosy, które "zwisają" podpinam do góry wsuwkami. Rano nieźle to wygląda, lekki skręt jest, nie tak jak zwykle, nie mam szopy i bez prostownicy jakoś sobie radzę, nie muszę pożyczać ; D
Mama nie chce mi jej kupić, bo mówi, że to strasznie niszczy. Moja przyjaciółka czasem da, na jakąś imprezę. ; D
mazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:29   #79
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Proste włosy bez prostownicy?

ja używałam nivea straight and easy i prostował ale też przetłuszczał
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.