Powiększenie piersi w Czechach - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-17, 07:25   #1441
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez tysiuniax33 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak najlepiej dojechac do czech?
http://www.tigerexpress.eu/cs/ Tu jest rozkład busów z Katowic i Krakowa, dobry dojazd jest też z Cieszyna i na pewno będzie jeździć coś z Jastrzębia, Wodzisławia, Rybnika

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Milka2805 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was powiększała piersi i później zaszła w ciąże?Jak wyglądały piersi po???Chcę sobie zrobić piersi, ale kiedyś tam chce jeszcze jedno dziecko i boje się, że po porodzie i ewentualnym karmieniu będzie to wyglądało nieciekawie. Proszę o odp.
Dziewczyny zapraszam tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=715971
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 18:14   #1442
2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Red face powiekszanie piersi Czechy doktor Furmanek.

Jade w listopadzie do Czech do doktora Furmanka.lece z Doncaster do Katowic .Czy ktos ma operacje w listopadzie.
2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 13:57   #1443
candygirl82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
uszy

czy któras robila moze uszy u dr Polaka?polecacie?
candygirl82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 11:54   #1444
martyneczkabeauty
Raczkowanie
 
Avatar martyneczkabeauty
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 37
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

witam dziewczynki czy jest jakas ktora niedawno przeszla operacje u dr. Polaka? wybieram sie do niego w wakacje czy sa jakies zadowolone pacjentki (klientki) ? jezeli moglybyscie podeslac pare foteczek z waszymi nowymi bimbalkami cycuchami od Polaka to bede bardzo wdzieczna moj adres e-mail to :martyneczkabeauty@gmail. com a i jeszcze jedno pytanie do dziewczyn ktore mialy wyjsciowke hmmm malutkie A albo zero :/ jak to u was wygladalo po operacji ..... zawszelkie cenne informacje bardzo dziekuje : cmok:

Edytowane przez martyneczkabeauty
Czas edycji: 2014-02-12 o 11:55
martyneczkabeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 11:29   #1445
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Zapraszam na cyckowy watek, wiecej info uzyskasz niz tu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 10:35   #1446
pati2806
Przyczajenie
 
Avatar pati2806
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 11
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Czy jechał ktoś z trojmiasta ? Wybiera sie ktoś moze niedługo na konsultacje do dr Polaka ?
pati2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 18:13   #1447
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Dziewczyny a która robiła u Polaka korektę powiek?

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Mam termin na kwiecień ale gdzieś przeczytalam opinie ze czuc jak tnie 'szyje' ze o malo nie zemdlała z bólu itp . ręce mi opadly
samirax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 08:29   #1448
okno09
Przyczajenie
 
Avatar okno09
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

14 marca 2015 przeszłam plastyke powiek dolnich
znieczulenie ogólne nic nie czułam choć wszystko widziałam jedynie bolało przy wyciągnięciu tłuściku ale to chwilowy ból całkiem do wytrzymania jestem właśnie 4 dobę po zabiegu efekt już jest widoczny choć nie wiem co mnie czeka po zdjęciu tych plasterków które są przyklejone
ogólnie to zabieg szybki i więcej w nim strachu niż to konieczne bólu po operacyjnego nie ma wogóle
jak coś to pytaj odpowiem
okno09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 06:26   #1449
domina1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Hej dziewczyny czy któraś z Was wybiera się może na powiększenie piersi do Czech w tym roku ? albo może któraś już była ? wiem,że wątek ciągnie się już długo ale bardzo bym Was prosiła,o świeże informacje i jak można się dostać i umówić do lekarza? kiedyś pisałam do Furmanka ale nic mi nie odpisał jakie teraz są tam ceny ? jestem baaardzo zainteresowana i depresja moja sięga już zenitu,jeśli chodzi o piersi gdyby któraś z Was mogła mi coś poradzić i wytłumaczyć będę bardzo wdzięczna mogę się nawet spotkać z Wami w tej sprawie ja Jestem ze śląska,a dokładnie Jaworzno
domina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 15:46   #1450
zeeberka
Raczkowanie
 
Avatar zeeberka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 65
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez domina1984 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy któraś z Was wybiera się może na powiększenie piersi do Czech w tym roku ? albo może któraś już była ? wiem,że wątek ciągnie się już długo ale bardzo bym Was prosiła,o świeże informacje i jak można się dostać i umówić do lekarza? kiedyś pisałam do Furmanka ale nic mi nie odpisał jakie teraz są tam ceny ? jestem baaardzo zainteresowana i depresja moja sięga już zenitu,jeśli chodzi o piersi gdyby któraś z Was mogła mi coś poradzić i wytłumaczyć będę bardzo wdzięczna mogę się nawet spotkać z Wami w tej sprawie ja Jestem ze śląska,a dokładnie Jaworzno
Hej Ja mam termin do dr. o którym wspominasz na 31.08.2015.
Odezwij się do niego na e-mail i pisz do skutku. Najszybciej odpisze jak w tytule wpiszesz "Augmentacja, termin operacji" lub coś podobnego. Cena zależna jest od firmy implantów jakie sobie wybierzesz. Cena operacji to 16100 koron czeskich + 1300 biustonosz i 1200 za każdą dobę w szpitalu (a potrzebne są 2-3) + właśnie cena implantów. Przykładowo ja za powiększanie okrągłymi Mentorami zapłacę 53 000 koron (już łącznie z pobytem i biustonoszem). Też jestem ze śląska, jak masz jeszcze jakieś pytania, to PW
zeeberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 09:26   #1451
martyneczkabeauty
Raczkowanie
 
Avatar martyneczkabeauty
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 37
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez zeeberka Pokaż wiadomość
Hej Ja mam termin do dr. o którym wspominasz na 31.08.2015.
Odezwij się do niego na e-mail i pisz do skutku. Najszybciej odpisze jak w tytule wpiszesz "Augmentacja, termin operacji" lub coś podobnego. Cena zależna jest od firmy implantów jakie sobie wybierzesz. Cena operacji to 16100 koron czeskich + 1300 biustonosz i 1200 za każdą dobę w szpitalu (a potrzebne są 2-3) + właśnie cena implantów. Przykładowo ja za powiększanie okrągłymi Mentorami zapłacę 53 000 koron (już łącznie z pobytem i biustonoszem). Też jestem ze śląska, jak masz jeszcze jakieś pytania, to PW
Zeeberka Ă☠ możesz mi powiedzieć ile razy musisz pojechać po operacji do lekarza ile wizyt kontrolnych? Ja u Polaka miałam 3 ale to dla mnie za dużo tym bardziej, że wszystko się idealnie goilo a na każdą wizytę miałam 2 tys km myślę nad drugą operacją ale te wizyty kontrolne :-/ :-/
martyneczkabeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-29, 09:33   #1452
zeeberka
Raczkowanie
 
Avatar zeeberka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 65
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez martyneczkabeauty Pokaż wiadomość
Zeeberka Ă☠ możesz mi powiedzieć ile razy musisz pojechać po operacji do lekarza ile wizyt kontrolnych? Ja u Polaka miałam 3 ale to dla mnie za dużo tym bardziej, że wszystko się idealnie goilo a na każdą wizytę miałam 2 tys km myślę nad drugą operacją ale te wizyty kontrolne :-/ :-/
O to jeszcze nie pytałam, bo mam do kliniki zaledwie 50km, więc mogę jeździć tam i z powrotem
zeeberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 12:05   #1453
martyneczkabeauty
Raczkowanie
 
Avatar martyneczkabeauty
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 37
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

zazdroszcze to nic napisze do niego e-mail i popytam co i jak a "propos" czy ,ktoras z was robila cycuchy dwa razy ? czy jak sie robi drugi raz to wiecej sie placi
?
martyneczkabeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 11:00   #1454
laura _
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 9
Send a message via Skype™ to laura _
Powiekszenie Piersi Dr Daniel Furmánek

Czesc Dziewczyny barzo wasz prosze o informacje na temat dr Furmanka. jestem na zdecydowana za zabieg ale brakuje mi troche informacji na jego temat. w int nie potrafie znalezsc zdjec z zabiegu przed i po . moze ktoras z was miala u niego robione cucuszki? kontaktowalam sie z wieloma dr z krk i cena powiekszenia implanatmi okraglymi to od 14 tys w gore. to dla mnie tez jest bardzo waze bo u furmanka kosz zabiegu jest duzo mniejszy. ale nawazniejsze jest dla mnie efekt koncowy. prosilabym o jakies iformacje , rady , opinie zdjecia.. Bardzo wam dziekuje.
laura _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 17:37   #1455
zeeberka
Raczkowanie
 
Avatar zeeberka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 65
Dot.: Powiekszenie Piersi Dr Daniel Furmánek

Cytat:
Napisane przez laura _ Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny barzo wasz prosze o informacje na temat dr Furmanka. jestem na zdecydowana za zabieg ale brakuje mi troche informacji na jego temat. w int nie potrafie znalezsc zdjec z zabiegu przed i po . moze ktoras z was miala u niego robione cucuszki? kontaktowalam sie z wieloma dr z krk i cena powiekszenia implanatmi okraglymi to od 14 tys w gore. to dla mnie tez jest bardzo waze bo u furmanka kosz zabiegu jest duzo mniejszy. ale nawazniejsze jest dla mnie efekt koncowy. prosilabym o jakies iformacje , rady , opinie zdjecia.. Bardzo wam dziekuje.
już wysyłam pw
zeeberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 20:47   #1456
marulaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 49
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

ja miałam operację robioną w pl.....i tak się zastanawiam czemu tak dużo dziewczyn jednak decyduje się na operację w czechach mimo ze mieszkają w PL. ja jajkoś o tym nie myślałam - nie wiem czemu, ale tak wyszlo żeby nie było - nie mówią że to źle ale zastanawiam się co powoduje do podejmowania takich decyzji!
marulaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 04:11   #1457
kasiakot90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

witam,
zwracam sie z pytaniem do pan ktore powiekszaly piersi u dr polaka i mialy ciecie wokol sutka:
czy nie macie problemow z czuciem w sutkach?
znam kilka dziewczyn ktore co prawda mialy siecie pod piersia u innych lekarzy i nie maja czucia wokol blizny
kasiakot90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 09:20   #1458
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Hej,
mialam operacje u Polaka 4 lata temu (550c) i generalnie juz zaluje ze zrobilam sobie taki duzy biust - mam rozmiar 70F. Po prostu wyglada masywnie i szczupla sylwetka juz nie wyglada tak filigranowo. Gdybym mogla cofnac to zrobilabym pelne C, maximum D. No i pozatym zupelnie ta moda na duzy biust przeminela - ogladnijcie zdjecia jakichs znanych blogerek na calym swiecie, celebrytek - na pewno moga zrobic operacje, a nie robia - maly biust teraz jest bardzo na czasie. Teraz mi sie wydaje ze lepiej bym wcale nie powiekszala a na cos innego bym przeznaczyla ta kase
No i oczywiscie ten problem ze znalezieniem stanikow i strojow kapielowych, dopasowanie marynarek itp...

Tak wiec przynajmniej polecam dziewczynom ktore sa przed MOCNO zastanowic sie czy na pewno chcecie to robic i szczegolnie czy robic duzy rozmiar!!

No i na dodatek lewy implant mi sie zmarszczyl u gory pare miesiecy temu i widac teraz nierownosci Nie wiem czy na takie cos jest jakas gwarancja...

Planuje wiec po urodzeniu dzieci na pewno zrobic ponowna operacje ze zmiana implanta na o wiele mniejszy i liftingiem skory
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 10:38   #1459
musialinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Hej dziewczyny czy którąś z Was planuje powiększenie piersi u dr Polaka w październiku? I czy moglabym prosić o jakieś zdjęcia po z napisanym rozmiarem? Ja mam bardzo mały biust po karmieniu i tez nie za specjalnie jedrny ale kawał pupy: ( i satysfakcjonujące by było duże c male d. Pisalam do dr i dostalam info ze zapisy na październik rozpoczynają się w sierpniu. Gdyby którąś z was chciała się podzielic swoimi pięknościami to mój mail musialskarrr@wp.pl pozdrawiam ))

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Ja tez jestem z Radomia mogłabym zadać kilka pytań na pw?
musialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 12:53   #1460
cycatka
Raczkowanie
 
Avatar cycatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 164
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Witam, ja miałam cięcie wokół brodawki i czucie odzyskałam w 100% po operacji, po upływie około sześciu miesięcy, pozdrawiam
cycatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 19:54   #1461
dagus891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 42
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cześć dziewczynki czy któraś z Was nie planuje przypadkiem wyjazdu do dr Furmanka w sierpniu ale za rok tj 2016? szukam chętnej bo mam termin na 8.08 i razem by było raźniej
dagus891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 04:49   #1462
musialinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Hej dziewczyny, mój facet nie wytrzymał i stwierdził że piersi mają być jak najszybciej ))) także termin juz mam, 17 sierpnia tego roku czy może któraś z Was ma termin podobny?
musialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 11:14   #1463
blaskszminki182
Przyczajenie
 
Avatar blaskszminki182
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 11
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Hej dziewczyny czy któraś planuje powieksząnie biustu w Czechach jakos po sezonie letnim? Ja się wybieram nie mogę sie doczekąć boje się tylko ,że nie wybudze się narkozy to mój jedyny schiz.A czy jest ktoś kto powiększał chirurgicznie usta?
blaskszminki182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 21:27   #1464
zeeberka
Raczkowanie
 
Avatar zeeberka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 65
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez musialinka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mój facet nie wytrzymał i stwierdził że piersi mają być jak najszybciej ))) także termin juz mam, 17 sierpnia tego roku czy może któraś z Was ma termin podobny?
Ja mam termin na 31. sierpnia, więc super gdybyś miała siłę zdać mi jakąś mini relację po, bo zaczynam się stresować powoli
zeeberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 07:16   #1465
musialinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez zeeberka Pokaż wiadomość
Ja mam termin na 31. sierpnia, więc super gdybyś miała siłę zdać mi jakąś mini relację po, bo zaczynam się stresować powoli
Ok, podaj swojego maila to jak będę po to wszystko napisze
musialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 15:21   #1466
kobietkaswiss
Raczkowanie
 
Avatar kobietkaswiss
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 155
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Witam

Ja mam termin na 21 wrzesnia u Polaka
Nie moge sie juz doczekac nowych cycuszkow
__________________
21.09.2015 - Operacja Dr. L.P Ostrava
615 CC Sebbin



kobietkaswiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 17:23   #1467
zeeberka
Raczkowanie
 
Avatar zeeberka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 65
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez musialinka Pokaż wiadomość
Ok, podaj swojego maila to jak będę po to wszystko napisze
wysyłam na pw
zeeberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 11:02   #1468
blaskszminki182
Przyczajenie
 
Avatar blaskszminki182
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 11
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

hej dziewczyny mam kilka pytan do Was.
Mam odłożona kasę 9 tysięcy . Jak cenowo rożni się Furmanek a\od Polaka
.Do Furmanka pisałam odpisał kazał wysłać zdjęcia biustu i info o zdrowiu zrobiłam to i już 2 tydzień milczy nie chce być natrętną ale długo się oczekuje na jakiś termin .Ta kasa leży chciałabym mieć to za sobą ..
blaskszminki182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 14:52   #1469
kobietkaswiss
Raczkowanie
 
Avatar kobietkaswiss
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 155
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez blaskszminki182 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam kilka pytan do Was.

Mam odłożona kasę 9 tysięcy . Jak cenowo rożni się Furmanek a\od Polaka

.Do Furmanka pisałam odpisał kazał wysłać zdjęcia biustu i info o zdrowiu zrobiłam to i już 2 tydzień milczy nie chce być natrętną ale długo się oczekuje na jakiś termin .Ta kasa leży chciałabym mieć to za sobą ..

Blaskszminki182 co do różnicy cenowej odnośnie tych dwóch lekarzy to ci zbytnio nie pomogę bo ja odrazu zdecydowałam się na L.P
Tak jak ty wysłałam mu zdjęcie piersi po czym dostałam zwrotnego emaila odnośnie zaproponowanych implantów ale to jeszcze i tak nie jest decyzja ostateczna ( 450 cc okrągłe ) bo myśle nawet nad 500 cc
Maila pisałam w lipcu a termin OP dostałam na koniec września
Tak wiec 21 września cisne do Ostravy pod nóż
Więcej możesz się dowiedzieć na innym wątku odnośnie powiększania piersi ---> zdrowie i medycyna ---> chirurgia plastyczna ---> piersi powiększamy i o życiu rozmawiamy cz.23
Tam jest wiele dziewczyn które operowały się w Czechach
__________________
21.09.2015 - Operacja Dr. L.P Ostrava
615 CC Sebbin



kobietkaswiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 09:03   #1470
Aniutekk243
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 12
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Hej, ja tez będę miała zabieg w Ostravie 21.09, więc pewnie sie spotkamy
Aniutekk243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-27 22:28:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.