Czym wyleczyć zaskórniki? - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-13, 21:04   #2461
brr
Raczkowanie
 
Avatar brr
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 498
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
dziewczyny ostrzegam przed kosmetykami i podkladami dokladnie sprawdzajcie ich sklad bo czasem naprawde potrafia robic duzo szkody .Ja miesiac temu kupilam podklad nowy i moja cera zaczela wariowac nigdy nie mialam problemow z cerą a tu nagle kaszaki, czerone krostki,nos sie blyszczal jak tlusty.I w ogole jedynym moim problemem skornym byly raz na pare miesiacy nawracajaca boesna grudka na brodzie a tym razem mialam ich z 10 bo jedne sie goily drugie nawracaly kosmos.odtawilam podklad na 6 dni wrocila cera do zycia , i w niedziele sie tym umalowalam i co w nocy mialam czerwona krostke na nosie i polcizku w doatku jakies takei dziwne mniejsze tez swedzialy mnie.
uzylam jescze w pon i wtorek i znow wyskoczylo na nosie i na brodzie cos.Nigdy wiecej tego podkladu ! moja cera wygladala w nim jak swiecaca nawet maly kaszak zaskornik byl podkreslony,ktory bez makijazu jets nie wiwidoczny.Dlatego ostroznie bo Wasz pepblemy skorne moga powodowac kosmetyki albo je nasilac.Moze to byc problem zapychania albo uczulenia.Ja sama nie wiem co to bylo.Moze jedno i drugie.Ale uwazajcie i dodam ze to ze ja mialam z tej firmy duzo podkladow i nigdy nic mi sie nie dzialo.Przynajmiej wiem gdzie stoi problem kaszki i .Jeszce mam pare krostek nie wygojonych po tym ale nigdy wiecej.To byl najgorszy miesiac dla mojej cery
niech teraz odpocznie
zachecam was do odstawienia podkladyu na pare dni i sprawdzenia jak sprawuje sie wasza cera ,no chyba ze uzywacie sprawdzonych i dobrycvh kosmetykow.Kosmetyki powinny pomagac ,poprawiac wyglad a nie szkodzic
A co to za podkład?
Mnie zazwyczaj krzywdę robią kremy.
brr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 21:44   #2462
changing_my_mind
Przyczajenie
 
Avatar changing_my_mind
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 19
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

cześć i czołem
przeczytałam dzisiaj prawie cały ten wątek i czym prędzej ruszyłam do apteki po olejek pichtowy i naftę kosmetyczną - zrobiłam ten "magiczny" płyn, przetarłam nim twarz i muszę powiedzieć, że już mi się podoba ;d skusiłam się od razu też na mydło siarkowe, które też ma dobre opinie w sprawie likwidacji zaskórników i wągrów, tylko pytanie brzmi czy po stosowaniu tego mydełka mogę przemywać twarz tym płynem? czy jaka powinna być kolejność ich stosowania? /chodzi mi o wieczór/ byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź ;]
__________________
ona wie, że jesteś tylko dla niej.
mój! ♥
changing_my_mind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 22:03   #2463
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez changing_my_mind Pokaż wiadomość
cześć i czołem
przeczytałam dzisiaj prawie cały ten wątek i czym prędzej ruszyłam do apteki po olejek pichtowy i naftę kosmetyczną - zrobiłam ten "magiczny" płyn, przetarłam nim twarz i muszę powiedzieć, że już mi się podoba ;d skusiłam się od razu też na mydło siarkowe, które też ma dobre opinie w sprawie likwidacji zaskórników i wągrów, tylko pytanie brzmi czy po stosowaniu tego mydełka mogę przemywać twarz tym płynem? czy jaka powinna być kolejność ich stosowania? /chodzi mi o wieczór/ byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź ;]
mycie mydłem a pozniej nafta pichtowa.
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 10:20   #2464
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Racja, tylko pamiętaj jeszcze o jakimś lekkim nawilżaczu, bo ta miesznka + wysuszające mydło z siarką mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc na dłuższą metę.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 12:34   #2465
Veli_anna
Raczkowanie
 
Avatar Veli_anna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 50
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Właśnie świętuję mój pierwszy sukces w walce z zaskórnikami w okolicach brody. Wprawdzie wciąż mam masakrę na czole, ale widać, że płytsze zaskórniki udało się wyciągnąć.
Buzię myję żelem Ivostin Purritin, wysuszam zawsze papierowymi ręcznikami, potem odczekuję chwilę, nakładam maseczkę ze zwykłego mleka, czekam, aż wyschnie, zmywam wodą, po osuszeniu nakładam cienką warstwę Tormentiolu i zostawiam na cały dzień, a na noc stosuję Locacid. Przy czym nie robię tego codziennie, robię czasem kilkudniowe przerwy, żeby skóra "wróciła do siebie", wtedy robię peeling kremem z Biodermy i wracam do rutyny. Jak na razie działa. O dziwo wcale nie mam przesuszonej skóry, ale może to dzięki łykaniu Humavitu z drożdżami.

Mydło siarkowe mi nie podpasowało, miałam wrażenie, że mam coś cały czas na twarzy. Myślę o wyposażeniu się w w tę naftę pichtową, którą tu zachwalacie, ale chyba zaczekam aż skończę kurację Locacidem.
A jeśli już miałabym stosować ten olejek to jak uważacie, przepisy z tej strony są ok? http://luskiewnik.strefa.pl/acne/pichta.htm
Veli_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 14:52   #2466
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Długo już walczę z zaskórnikami zamkniętymi na całych policzkach i czole. Stosowałam już brevoxyl, epiduo, acne derm, duac i nic nie pomagało.
Dermatolog prawie 2 tygodnie temu przepisała mi differin i myślałam, że nie pomoże, bo w sumie ta sama substancja czynna co w epiduo, ale wydaje mi się, że coś drgnęło.
Moja pielęgnacja wygląda tak: wieczorem, po zmyciu makijażu robię peeling neutrogena spot stress control(z kwasem glikolowym i salicylowym- cenię go sobie bardzo), osuszam twarz, czekam chwilę, nakładam differin, a po ok. godzinie krem nawilżający IWOSTIN. Rano myję twarz zwykłym żelem bez SLS i SLES., kremuję kremem nawilżającym i nakładam makijaż.
Pełne wrażenia opiszę Wam dopiero za jakieś 2msc
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 15:02   #2467
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

czy któraś z was pozbyła się zaskórników NA STAŁE i czym??

ja już od 10 lat z tym walczę i szczerze mówiąc praktycznie nic mi nie pomaga, a jeśli tak to doraźnie, nie mam już pomysłów na to czym to zaatakować, może tabletki antykoncepcyjne:/
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-16, 12:43   #2468
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

a co myslicie o laserowym usuwaniu zaskornikow ? fakt zabieg dosc kosztowny ale trwaly i nie anwroci nic w tym miejscu.Ja mam na brodzie zamkneite zakorniki chociaz widac je w zasadzie po naciagnieciu skory...i od miesiaca tworza mi sie tam przerazliwe gule.
Moze usuniecuie tych zaskornikow by zlikwiodoalo problem?szukam dobrych i sprawdzonych sposobow bo nie mam cierpliwosci na eksperymenty a za duzo mnei do nerwow kosztuje...zeby chodzic ciagle ze stanem zapalnym na brodzie.
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 17:26   #2469
Lenka_1105
Przyczajenie
 
Avatar Lenka_1105
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 15
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
Kochana ja zrobiłam podobnie jak opisałaś, tyle tylko że przelałam ok 70ml Petroleum D5 i 10 ml olejku pichtowego,
Od ok 4 dni stosuję co wieczór na oczyszczoną twarz, wcieram/wycieram płatek nasączony tą miksturą i jestem w szoku, bo każdego wieczora płatek jest brudny (szarawy). Uważam że pory się zmniejszyły, Ja walczę z zaskórnikami na nosie, i nie wiem czy to efekt tego olejku ale wczoraj wągry same schodziły mi z nosa, nie wiem nawet nie robiłam parówy czy ich nie przyduszałam, także póki co mogę sobie chwalić, napiszę o głębszych rezultatach niebawem!! Dzięki za pomoc
Witam Dziewczyny Pierwsze spotkanie z olejkiem pichtowym i petroleum mam za sobą, po kilku dniach stosowania wysuszenie było totalne. porzuciłam więc bo nie dawałam rady z doprowadzeniem mojej skóry do ładu. nie wiem co robiłam źle...ponieważ mam jeszcze cały zapas tych składników postanowiłam, że dam temu specyfikowi jeszcze jedną szansę moje zaskórniki po prostu widać z księżyca
Lenka_1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 08:25   #2470
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Lenka- powyciskaj tge zaskórniki i dopiero posmaruje petroleum, samo smarowanie nie wydostanie tego syfu z głębochich porów tylko z wierzchu.
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 21:16   #2471
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez brr Pokaż wiadomość
Efekt latarki? U mnie jest wrecz odwrotnie, moja skóra jest ściągnięta...
moja również, używam po tym toniku jedynie kremik bambino, świetna kompozycja polecam
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 22:52   #2472
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
Moja pielęgnacja wygląda tak: wieczorem, po zmyciu makijażu robię peeling neutrogena spot stress control(z kwasem glikolowym i salicylowym- cenię go sobie bardzo), osuszam twarz, czekam chwilę, nakładam differin, a po ok. godzinie krem nawilżający IWOSTIN.
Robisz peeling codziennie
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 15:32   #2473
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Robisz peeling codziennie
tak.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:06   #2474
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
tak.
to za często, raz w tygodniu wystarczy.
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:11   #2475
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
to za często, raz w tygodniu wystarczy.
niestety przy mojej gruboskórnej twarzy nie wystarczy Stosowałam już najróżniejsze środki i tylko nadtlenek benzoilu pomógł, ale jednocześnie spowodował takie plamy(jak poparzenie) na mojej twarzy, że odstawić musiałam.
Ale chyba muszę na chwilę odstawić peeling, bo lekkie podrażnienie mam.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 20:56   #2476
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
niestety przy mojej gruboskórnej twarzy nie wystarczy Stosowałam już najróżniejsze środki i tylko nadtlenek benzoilu pomógł, ale jednocześnie spowodował takie plamy(jak poparzenie) na mojej twarzy, że odstawić musiałam.
Ale chyba muszę na chwilę odstawić peeling, bo lekkie podrażnienie mam.
I właśnie z tego powodu codzienny peeling to gruba przesada
Skóra nie ma kiedy się zregenerować, odnowić, naprawić bo następnego dnia znowu robi się jej kuku.
Myślę, że ograniczenie się do dwóch peelingów tygodniowo byłoby bardzo ok, ale to Twoja skóra
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 15:33   #2477
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Od czego robi się ta cholerna kaszka? Ktoś mi wyjaśni? Nie wiem, jak zahamować ten proces, męczę się z tym od kilku lat, a teraz jest tylko gorzej i gorzej, bo przeniosło się na policzki i brodę, a kiedyś miałam tylko na czole.
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 19:54   #2478
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Od czego robi się ta cholerna kaszka? Ktoś mi wyjaśni? Nie wiem, jak zahamować ten proces, męczę się z tym od kilku lat, a teraz jest tylko gorzej i gorzej, bo przeniosło się na policzki i brodę, a kiedyś miałam tylko na czole.
w sensie masz na myśli zaskórniki zamknięte?
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 08:45   #2479
MoniaBRD
Raczkowanie
 
Avatar MoniaBRD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 49
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Od czego robi się ta cholerna kaszka? Ktoś mi wyjaśni? Nie wiem, jak zahamować ten proces, męczę się z tym od kilku lat, a teraz jest tylko gorzej i gorzej, bo przeniosło się na policzki i brodę, a kiedyś miałam tylko na czole.

Słyszałam kiedyś, że to może być od złej diety np. za dużo słodyczy. Ale wiadomo, że to kwestia indywidualna. Proponuję wizytę u dermatologa. Sama wiele przeszłam jeśli chodzi o problemy z trądzikiem i wiem jedno: leczenie na własną rękę może tylko pogorszyć a do tego uszczuplić portfel. Dermatolog da konkretną kurację a efekty (przynajmniej w moim przypadku) widać po 3 miesiącach.
MoniaBRD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 07:34   #2480
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
Kochana ja zrobiłam podobnie jak opisałaś, tyle tylko że przelałam ok 70ml Petroleum D5 i 10 ml olejku pichtowego,
Od ok 4 dni stosuję co wieczór na oczyszczoną twarz, wcieram/wycieram płatek nasączony tą miksturą i jestem w szoku, bo każdego wieczora płatek jest brudny (szarawy). Uważam że pory się zmniejszyły, Ja walczę z zaskórnikami na nosie, i nie wiem czy to efekt tego olejku ale wczoraj wągry same schodziły mi z nosa, nie wiem nawet nie robiłam parówy czy ich nie przyduszałam, także póki co mogę sobie chwalić, napiszę o głębszych rezultatach niebawem!! Dzięki za pomoc
ja tez jestem zadowolona z tego specyfilku tylko zamiast petroleum mieszam naftę taka kosmetyczna do włosów...myslicie ze to dobry pomysł??
Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
moja również, używam po tym toniku jedynie kremik bambino, świetna kompozycja polecam
o własnie! krem bambino! dobra kompozycja z tonikiem pichtowym

ja mam zasiana cała brode grudkami i troszkę policzki, czasami pojawi sie jakis prychol kupiłam acefan , mieszam tonik pichtowy i do tego krem bambino- to wszystko na noc. Mysle ze tonik z acefanem nie bedzie sie gryzł w żaden sposób
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 13:19   #2481
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
ja tez jestem zadowolona z tego specyfilku tylko zamiast petroleum mieszam naftę taka kosmetyczna do włosów...myslicie ze to dobry pomysł??

o własnie! krem bambino! dobra kompozycja z tonikiem pichtowym

ja mam zasiana cała brode grudkami i troszkę policzki, czasami pojawi sie jakis prychol kupiłam acefan , mieszam tonik pichtowy i do tego krem bambino- to wszystko na noc. Mysle ze tonik z acefanem nie bedzie sie gryzł w żaden sposób
Wiesz może i dobry, ale ja jednak zwątpiłam w to cudeńko, wszystko cacy, jak się stosuję systematycznie, jednak kiedy odstawiłam całkowicie, bo nie miałam petroleum wykupionego, moja cera z dnia na dzień (zwłaszcza na policzkach) dostała ataku szału pootwieranych porów, do dziś niestety pod parówką wyduszam je, zostawia to rany,
Muszę tak robić bo te kropy wągrów rosną w dziwny sposób (nigdy tak nie miałam), one same chcą wychodzić już z cery, może to śmieszne co pisze, ale uważam, że to ta mikstura tak zadziałała, na początku efekt rewelacyjny czysta świeża twarz, po odstawieniu, nawał sebum sama nie wiem? zatkane pory które strasznie stały się widoczne... i problematyczne, bo nie lubię wyduszać wągrów , ale one aż same się proszą, bo stają się uwypuklone czy jak to nazwać, większe ? : (
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 13:29   #2482
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

a czy któraś na zaskórniki próbowała wodę pietruszkową? Tu jest fajny artykuł o niej https://wizaz.pl/Pielegnacja/Trendy-...a-pietruszkowa
Ponoć rozjaśnia przebarwienia, a dziewczyny na blogach piszą że pomaga również na zaskórniki
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 18:49   #2483
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
Wiesz może i dobry, ale ja jednak zwątpiłam w to cudeńko, wszystko cacy, jak się stosuję systematycznie, jednak kiedy odstawiłam całkowicie, bo nie miałam petroleum wykupionego, moja cera z dnia na dzień (zwłaszcza na policzkach) dostała ataku szału pootwieranych porów, do dziś niestety pod parówką wyduszam je, zostawia to rany,
Muszę tak robić bo te kropy wągrów rosną w dziwny sposób (nigdy tak nie miałam), one same chcą wychodzić już z cery, może to śmieszne co pisze, ale uważam, że to ta mikstura tak zadziałała, na początku efekt rewelacyjny czysta świeża twarz, po odstawieniu, nawał sebum sama nie wiem? zatkane pory które strasznie stały się widoczne... i problematyczne, bo nie lubię wyduszać wągrów , ale one aż same się proszą, bo stają się uwypuklone czy jak to nazwać, większe ? : (
dlatego ja staram sie zawsze mieć w łazience ten tonik, zazwyczaj przecieram tylko na noc zdarzają mi się też przerwy ale raz na jakiś czas robię kilkudniowy maraton z tym tonikiem
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 09:26   #2484
freak123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 77
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Dziewczyny tak czytam co piszecie i sie zastanawiam... krem bambino na zaskórniki? Przecież w składzie na drugim miejscu jest zapychająca parafina. Więc w jaki sposób może to pomóc?
freak123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 16:16   #2485
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

mnie nic nie zapycha. Powiem wam nawet że uzywam go naprawdę sporadycznie- tylko wtedy jeśli coś zaczyna sie dziać niepokojącego na twarzy. Codziennie stosowany - wysusza mi skóre...strasznie dziwne
może powiem inaczej - kiedy rano wstaje cere mam owszem gładką i znikaja zaskórniki ale jest za to tak dziwnie spięta taka jakby sucha
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 12:31   #2486
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Witam ja uzywam olejek pichtowy na zaskórniki smaruje ;-) troszke brzydki zapach ale za miesiąc na pewno będzie gładka buźka
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 12:45   #2487
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witam ja uzywam olejek pichtowy na zaskórniki smaruje ;-) troszke brzydki zapach ale za miesiąc na pewno będzie gładka buźka
to fakt zapach powalający...jak tylko wieczorem sie posmaruje słyszę; co za smrody znowu !!???
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 20:51   #2488
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

JA teraz musze z nafta witm A i E dokupić i mieszać , bo mam problemowa skórę suchą ,wrażliwą że nic nie utrzymuje mi się zazwyczaj to dopiero aż nie mam sil czy brak nawilżenia tak wpływa ale bez silna jestem
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 07:38   #2489
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

chcesz dodać do tego toniku wit A? dobrze zrozumiałam?
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 21:59   #2490
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Ja używałam bambino kupe czasu i niestety, zaskórniki zawsze miałam.

Dziewczyny, czy ten olej pichtowy jest skuteczny? Chciałam go kupić dobre kilka lat temu, ale niestety był niedostępny. Robicie z tego jakiś tonik czy czystym olejem na zaskórniki? Może głupie pytanie, ale nie jestem obcykana w temacie

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-17 19:56:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.