Party... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-09, 19:08   #1
<-_-Anika-_->
Zadomowienie
 
Avatar <-_-Anika-_->
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 542

Party...


Witam. Mam mały problemik otóż wybieram sie w najbliższym czasie na imprezę (ognisko) do mojego kolegi na działkę a ponieważ pogoda płata ostatnio różne figle nie mam koncepcji na strój co nie jest wyłącznie winną pogody próbowałam znaleźć wątek o takiej tematyce ale jakoś mi się to nie udało mam nadzieje ze to nie jest winna kiepskiej umiejętności korzystania z wyszukiwarki mam nadzieje ze mi pomożecie i podrzucicie jakieś pomysły
<-_-Anika-_-> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 19:32   #2
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Party...

No jak ognisko i to w niezbyt piękną pogodę to jeansy i ciepła kurtka i takie też obuwie Myślę, że na ognisko stroić się nie wypada
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 19:38   #3
yousta
Raczkowanie
 
Avatar yousta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 152
Dot.: Party...

hrhr, wyobraź sobie: działka, krzaczory, z dala od cywilizacji... więc elegancki strój odpada! Ja bym założyła sportowe butki, jakieś jeansy, do tego kurtke z kapturem, bo nigdy nie wiadomo, czy nie będzie wiało, dmuchalo, padało. Pod spód, aby ci było ciepło, ale w razie podgrzania atmosfery, abyś mogła zdjąć z siebie jakąś warstwę.
yousta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 19:41   #4
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Party...

To zależy czy chcesz na kimś zrobić wrażenie czy nie... jeśli bedzie zimno to nic na siłę lepiej wyglądać normalnie a nie wyskoczyć w seksownej sukience żeby wszyscy patrzeli z politowaniem jak trzęsiesz się z zimna. Myślę że jakieś jeansy i fajny top może być nawet taki imprezowy ewentualnie na to kurtka czy bluza ale jak zrobi ci się zimno to jakiś kolega napewno odstąpi ci swoją bluzę podsumowując: wydaje mi się że nikt się nie stroi na tego typu "terenowe" imprezy a wakacje napewno bedą ciepłe wieczore więc wtedy bedzie można założyć sukienkę itp.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 19:53   #5
prinston_girl
Rozeznanie
 
Avatar prinston_girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 564
Dot.: Party...

ja na ogniska zazwyczaj zakładam jakies sportowe butki, jeansy,jakaś ładna bluzke z krótkim rekawem, bluze z kapturem i na to zakiet ale taki bardziej młodziezowy i zawsze wyciągam kaptur na wieżch... jeśli jest cieplej niz sie spodzewałm zawsze zdejmuje któraś warstwe i jest dobrze
__________________

prinston_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:08   #6
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Party...

Raczej chłodny wieczór:
*jeansy
*sportowe obuwie
*bluza+kurtka (ew. jakiś polar)

Średnio ciepły wieczór:
*sportowe buty
*bluza (np. z kapturem)
*jeansy

Wersja letnia:
*polo
*jeansy
*japonki

Byłam ostatnio na grillu/ognisku jedna dziewczyna wpadła w szpilkach, krótkiej spoódnicy... eh, impreza była do rana, to trochę sobie pomarzła :-P
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:14   #7
<-_-Anika-_->
Zadomowienie
 
Avatar <-_-Anika-_->
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: Party...

Dzięki dziewczyny jesteście kochane w takim układzie zakładam jeansy i jakąś bluzkę, bluzę z kapturem i kurteczkę co do działki z tego co wiem nie ma tam jakiś dzikich krzaków itp jest podobno nawet domek letniskowy gdzie później przeniesiemy się z dworu ale i tak tam podobno nie grzeją więc ubiorę się warstwami jak mi doradzałyście dziś jest już troszkę późno więc dopiero jutro zrobię zdjęcie i pokarze wam co udało mi się wyczarować
<-_-Anika-_-> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.