Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-24, 16:30   #3151
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Dziewczyny może jeszcze zerkne do Was od mamy z kompa, ale właściwie właśnie zaczynam urlop!!!

Proszę o mnie nie zapomnieć bo wracam dopiero 12.10- jestem w Polsce a do domu wracamy 14.10.


3mam za Was kciuki-za WSZYSTKIE!


Buziaki i przesyłajcie pozytywne fluidy a ja Wam przywioze bociany i słoneczko!!!


UDAN EGO URLOPU,I LICZYMY ŻE WRÓCISZ TU DO NAS Z FASOLINKĄ W BRZUCHU
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 16:58   #3152
magdaammm
Raczkowanie
 
Avatar magdaammm
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: zach-pom ;)
Wiadomości: 392
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

dzastin no tak jak pisalam.. tz chcialby juz w nastepne wakacje, ale zobaczymy jak tam z terminami a z dzidzia? teraz mialam 'te' dni i po dluzszej rozmowie zdecydowalismy, ze zrobimy sobie chwile przerwy.. zeby zaczac dobrze ta prace i ja zrobie sobie kurs no i dozbieramy pieniazki na wesele.. kiedy przyszlo co do przytulanek to poszlo to zupelnie inaczej tz do mnie mowi ' a pieprzyc to wszystko, ja chce core albo syna' tak wiec i ten cykl zaliczam 'zaliczonych' i czzekamy na efekty heh

kocoorek udanego slonecznego urlopu!

a! i witam nową Panią
magdaammm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 17:13   #3153
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za kciuki. Ale raczej nic z tego. Jedna krecha i chyba jednak nie długo małpa zawita Nic trudno się mówi nie teraz to na następny raz. Na początku się zmartwiłam ale teraz jakoś do mnie to doszło, i przetrawiłam to. Nie rozumiem tylko czemu mi się tak cykl wydłużył wydawało mi się że doskonale czuję owulację a może to nie było to. Sama nie wiem chyba jeszcze dużo czasu zajmie mi nauka swojego organizmu bo ostatnio co cykl to co innego się dzieje. No cóż pozostaje mi tylko czekać na @ oby przyszła jak najszybciej.
A może jutro rano zrób?
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 17:27   #3154
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
A może jutro rano zrób?

Może Kupiłam zapas w razie w. Ale jakoś myślę że raczej nie ma sensu

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Wiecie co dziewczyny jakie cyrki? Okazało się prawdopodobnie że nasza była współlokatorka nie oddała kluczy do naszego mieszkania Podobno miała je oddać właścicielowi ale chyba tego nie zrobiła. Mój Tż musi dziś zadzwonić koniecznie do starego i się go zapytać jak faktycznie nie oddała to jak ją dopadnę to nie wiem co jej zrobię
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 17:43   #3155
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

No hej troszki się wypowiem co nie co
Witam przede wszystkim nowe dziewczyny u nas
Koocurek udanego urlopu wracajcie we trójkę
Co do wesela to my mieliśmy na ok 120 osób i to byl na prawdę najpiękniejszy dzień w naszym życiu i wesele bardzo udane a koszty wyszły nam ok 30tys z tym że nasi rodzice nam też pomogli dużo według mnie każdy robi takie wesele jak uważa i na ile osób mu się podoba. Np u mnie na weselu była teściowa mojej siostry bo się znamy i suuuuper z niej babka i według mnie nie mogło jej zabraknąć na naszym ślubie
Co do kredytu to nie mamy i chyba mieć nie będziemy choć kto wie nigdy nic nie wiadomo
Ja dziś byłam na rozmowie o pracę jak do końca tyg nie zadzwonią to du.pa a jak jak zwykle nie nastawiam się co by się nie rozczarować
Myślała że przez ten weekend co tu mnie nie byo to może jakaś fasolka się wykluje a tu widze marniutko

Zakupiłam zioła już ale kurdele brakuje mi jednej rzeczy a mianowicie owoc niepokalanki i nigdzie nie moge jej dostać eh
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 17:54   #3156
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

monini a podaj mi prosze jakie ziola wykorzystujesz?

ale mialam kijowa noc... najpierw nie moglam usnac, udalo mi sie kolo polnocy, zeby obudzic sie o 4;/ a na 6 do pracy;/
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 17:56   #3157
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
monini a podaj mi prosze jakie ziola wykorzystujesz?

ale mialam kijowa noc... najpierw nie moglam usnac, udalo mi sie kolo polnocy, zeby obudzic sie o 4;/ a na 6 do pracy;/
Kupiłam takie:
liśc melisy
ziele lebiodki
kwiat rumianku
ziele macierzanki
liśc pokrzywy
ziele dziurawca
owoc rdestu ptasiego
owoc niepokalanki
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 18:03   #3158
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

kurcze, bo teraz sie zastanawiam w takim razie czy ja mam dobre ziola;/ masz ta mieszanke numer 3? bo mi sie ziola nie pokrywaja;/ bo ja mam takie: lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
ruta {Herba Rutae} 20gr
nagietek {Calendulae flos} 20gr
nostrzyk {Herba meliloti} 20gr
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 18:15   #3159
magdaammm
Raczkowanie
 
Avatar magdaammm
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: zach-pom ;)
Wiadomości: 392
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
kurcze, bo teraz sie zastanawiam w takim razie czy ja mam dobre ziola;/ masz ta mieszanke numer 3? bo mi sie ziola nie pokrywaja;/ bo ja mam takie: lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
ruta {Herba Rutae} 20gr
nagietek {Calendulae flos} 20gr
nostrzyk {Herba meliloti} 20gr
ja mam te same.
magdaammm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 18:18   #3160
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
kurcze, bo teraz sie zastanawiam w takim razie czy ja mam dobre ziola;/ masz ta mieszanke numer 3? bo mi sie ziola nie pokrywaja;/ bo ja mam takie: lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
ruta {Herba Rutae} 20gr
nagietek {Calendulae flos} 20gr
nostrzyk {Herba meliloti} 20gr
Ja też je miałam Dziewczyny poczytajcie sobie o ziołach np. na forum "zioła i ziołopijki"
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 18:30   #3161
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

moze monini ma inna mieszanke, bo cala masa ich jest

ja zaczne je pic od nastepnego cyklu, no chyba, ze nie zdarze biore ten castagnus i musze powiedziec, ze zawsze mialam sluz plodny, ale w tym cyklu to chyba przechodze sama siebie cieknie ze mnie i myslalam, ze owu mialam przedwczoraj, ale wczoraj mnie strasznie brzuch bolal, jak na okres, wiec chyba jednak byla wczoraj. dzis tez troche pobolewa, ale juz mniej. no i raczej pecherzyk pekl, bo sluz mialam podbarwiony. wlasciwie to juz 2x w tym cyklu. podejrzewam, ze jak mi sie zaczynaja dni plodne, to mi sie szyjka oczyszcza jeszcze z jakis pozostalosci po @, bo na samym poczatku tez mam taki lekko brazowawy ten sluz...
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 18:50   #3162
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
kurcze, bo teraz sie zastanawiam w takim razie czy ja mam dobre ziola;/ masz ta mieszanke numer 3? bo mi sie ziola nie pokrywaja;/ bo ja mam takie: lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
ruta {Herba Rutae} 20gr
nagietek {Calendulae flos} 20gr
nostrzyk {Herba meliloti} 20gr
No to troszki się różnią ale ja może to są rózne mieszanki a podobne działanie maja ja taki akurat skład na necie znalazłam i taki zakupiłam brakuje mi tylko tego niepokalanka jutro jeszcze poszukam a jak nie będzie to przez neta zamówię
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 18:58   #3163
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez Dzastin08 Pokaż wiadomość
A co sunia też miała swoje "staranka" ?
Miała miała ale du.pa ! Niestety nie udało się tym razem.. Ale z tego co mówił lekarz za późno się za nie 'zabrała', bo ok. 5 dni po pierwszych objawach cieczki (które u małych psów ciężko stwierdzić, a to jest maleństwo, pinczer miniaturka..) a ta babka, właścicielka 'kawalera', mówiła, że później no i chyba było za późno Może jej się facet nie spodobał, ale jak dla mnie przystojniak z niego był No nic, pewnie to był pierwszy i ostatni raz, bo te 'staranka' to był bardzo stresujący czas dla naszej suni, nie chciała 'dać', cwaniara w sumie dobrze to o niej świadczy, z byle kim nie sypia haha
Witam nową staraczkę ! I trzymam kciuki za was wszystkie
Uciekam, bo zaraz kumpela przyjedzie na małe co nieco
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 19:11   #3164
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

No u mnie spokój i cisza tak siedzę i sobie was podczytuje. Okazało się że to prawda. Od prawie czterech miesięcy Ona już z nami nie mieszka i ciągle trzyma klucz dziwne że nic nie zniknęło ale z drugiej strony wyjeżdżamy niedługo na dwa tyg i nikogo nie będzie w mieszkaniu przez te czas bo współlokatorzy też wyjeżdżają i strach bo nawet jeżeli odda klucze to przecież mogła dorobić Chyba trzeba zamki zmienić.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 19:12   #3165
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez magdaammm Pokaż wiadomość
dzastin no tak jak pisalam.. tz chcialby juz w nastepne wakacje, ale zobaczymy jak tam z terminami a z dzidzia? teraz mialam 'te' dni i po dluzszej rozmowie zdecydowalismy, ze zrobimy sobie chwile przerwy.. zeby zaczac dobrze ta prace i ja zrobie sobie kurs no i dozbieramy pieniazki na wesele.. kiedy przyszlo co do przytulanek to poszlo to zupelnie inaczej tz do mnie mowi ' a pieprzyc to wszystko, ja chce core albo syna' tak wiec i ten cykl zaliczam 'zaliczonych' i czzekamy na efekty heh

kocoorek udanego slonecznego urlopu!

a! i witam nową Panią
A kościelny czy cywilny?
No to czekamy na efekty Waszego pukanka

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
Miała miała ale du.pa ! Niestety nie udało się tym razem.. Ale z tego co mówił lekarz za późno się za nie 'zabrała', bo ok. 5 dni po pierwszych objawach cieczki (które u małych psów ciężko stwierdzić, a to jest maleństwo, pinczer miniaturka..) a ta babka, właścicielka 'kawalera', mówiła, że później no i chyba było za późno Może jej się facet nie spodobał, ale jak dla mnie przystojniak z niego był No nic, pewnie to był pierwszy i ostatni raz, bo te 'staranka' to był bardzo stresujący czas dla naszej suni, nie chciała 'dać', cwaniara w sumie dobrze to o niej świadczy, z byle kim nie sypia haha
Witam nową staraczkę ! I trzymam kciuki za was wszystkie
Uciekam, bo zaraz kumpela przyjedzie na małe co nieco
Hhahah, no to cwaniara z niej

Jutro jadę na 8 do kardiologa na badanie więc specjalnie muszę wcześniej wstać bo do pracy dopiero na 15
No nic kochane a ja uciekam na moje seriale Miłego wieczorku.
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 19:16   #3166
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Dzastin w wolnej chwili prosze zmien mnie na 5 cs

i w ogole mam taka propozycje, bo za kazdym razem zakladajaca watek edzie musiala zmieniac co miesiac ew cykle. moze latwiej na pierwszej stronie byloby napisac od kiedy zaczely sie starania, cio dziewki? i nie bedzie problemu ze zmianami na pierwszej stronce, a jak komus sie uda to wtedy bedzie sie dopisywalo w ktorym cyklu nastapil zloty strzal
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 19:45   #3167
lady_malgo
Rozeznanie
 
Avatar lady_malgo
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 781
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Anteria- koniecznie zmieńcie te zamki!!! Z takimi to nie ma żartów. Szczęście, ze do tej pory nic wam nie zginęło. Ja bym nie kusiła losu.

Mój miś wyjechał i znów sama jestem. Panowie ocieplają mi bok już 2 tydzień i jestem przerażona tymi rusztowaniami. Mieszkam na 1 piętrze, drabinki nie są zabierane. Ciągle mam wizję jak ktoś po nich wchodzi i budzę się w nocy bo ktoś puka mi w szybę i widzę przez rolety twarz mężczyzny brrryyy !!!
Jakby jednego stresu było mało, to zepsułą się nam lodówka (JAKOŚ W ŚRODĘ) Silnik padł i coś jeszcze. Jutro po nią ktoś przyjedzie. Dobrze, że na gwarancji jest. Ale od tego czasu mam problem... bo jak tu żyć w XXI wieku bez lodówki ! Mam turystyczną na ten czas od rodziców tylko wkłady trzeba zmieniać codziennie...

A moja kumpela jutro idzie do szpitala na oddział. Najwyższy czas powitać jej małą Amelkę na świecie. Będzie miała cesarkę. Jeszcze nie wiadomo dokłądnie kiedy.
__________________
Gdzie jesteś mój Aniele Stróżu?!
Przyjdź do mnie, otul moje serce skrzydłami... chroń przed cierpieniem i lękiem. Zetrzyj me łzy płynące strumieniami Swoimi własnymi piórami...

26.06.2010-
lady_malgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 20:13   #3168
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Hej laski Właśnie wróciłam z weekendu, w sobotę zatestowałam, ale I kreska i wczoraj przyszła @

Jakoś nawet się nie zdołowałam, w końcu musi się udać. W tym cyklu mam wizytę w klinice leczenia niepłodności - zobaczymy co mi tak lekarz powie...

Dzastin mozesz mi dopisać kolejny cs

Dziewczyny, tyle napisałyście ze nie wiem czy dam rade nadrobic
Przytulam Cię

Cytat:
Napisane przez kasiula199 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta przeczytałam wątek (trochę mi to zajęło) i postanowiłam do Was dołączyć. Razem z TŻ rozpoczęliśmy starania o dzidziusia. Na razie chcemy spróbować tak sami, bez pomocy lekarza. Mam 22 lata, a on 26. Wcześniej nie zażywałam środków antykoncepcyjnych, stosowaliśmy prezerwatywy i globulki. Teraz odstawiliśmy wszystko i uparcie kochaliśmy się w dni płodne. Minęło kilka dni, mam strasznie wielki apetyt (co raczej mi się normalnie nie zdarza) i nudności... Może to od stresu, nie wiem. Możecie mi powiedzieć jak działa costagnus?
Hej Hej!!

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za kciuki. Ale raczej nic z tego. Jedna krecha i chyba jednak nie długo małpa zawita Nic trudno się mówi nie teraz to na następny raz. Na początku się zmartwiłam ale teraz jakoś do mnie to doszło, i przetrawiłam to. Nie rozumiem tylko czemu mi się tak cykl wydłużył wydawało mi się że doskonale czuję owulację a może to nie było to. Sama nie wiem chyba jeszcze dużo czasu zajmie mi nauka swojego organizmu bo ostatnio co cykl to co innego się dzieje. No cóż pozostaje mi tylko czekać na @ oby przyszła jak najszybciej.
Póki nie ma @ jest nadzieja

Cytat:
Napisane przez Dzastin08 Pokaż wiadomość
A co sunia też miała swoje "staranka" ?





Buuuu no szkoda... ale wiesz póki nie ma @ jeszcze jest nadzieja..

Która następna testuje?
Teraz chyba ja w piątek o ile @ mnie nie wyprzedzi a tak czuję:/

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Dziewczyny może jeszcze zerkne do Was od mamy z kompa, ale właściwie właśnie zaczynam urlop!!!

Proszę o mnie nie zapomnieć bo wracam dopiero 12.10- jestem w Polsce a do domu wracamy 14.10.


3mam za Was kciuki-za WSZYSTKIE!


Buziaki i przesyłajcie pozytywne fluidy a ja Wam przywioze bociany i słoneczko!!!
Buziale ogromne i czekamy na Ciebie tutaj. Wypoczywaj tam sobie i ładne fotki prosimy

Cytat:
Napisane przez magdaammm Pokaż wiadomość
dzastin no tak jak pisalam.. tz chcialby juz w nastepne wakacje, ale zobaczymy jak tam z terminami a z dzidzia? teraz mialam 'te' dni i po dluzszej rozmowie zdecydowalismy, ze zrobimy sobie chwile przerwy.. zeby zaczac dobrze ta prace i ja zrobie sobie kurs no i dozbieramy pieniazki na wesele.. kiedy przyszlo co do przytulanek to poszlo to zupelnie inaczej tz do mnie mowi ' a pieprzyc to wszystko, ja chce core albo syna' tak wiec i ten cykl zaliczam 'zaliczonych' i czzekamy na efekty heh

kocoorek udanego slonecznego urlopu!

a! i witam nową Panią
Heheh nie ma to jak sobie coś zaplanować Super eheheh Trzymam kciuki,aby ten spontan był owocny

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
No u mnie spokój i cisza tak siedzę i sobie was podczytuje. Okazało się że to prawda. Od prawie czterech miesięcy Ona już z nami nie mieszka i ciągle trzyma klucz dziwne że nic nie zniknęło ale z drugiej strony wyjeżdżamy niedługo na dwa tyg i nikogo nie będzie w mieszkaniu przez te czas bo współlokatorzy też wyjeżdżają i strach bo nawet jeżeli odda klucze to przecież mogła dorobić Chyba trzeba zamki zmienić.
Zamki wymienić koniecznie. Koszt może nie duży ale komfort jaki. Bo być może ona zgubiła te klucze i wstydzi się przyznać, a nie wiadomo kto je znalazł:/
Także ja jestem za zmianą zamków jeszcze przed Waszym wyjazdem.

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
Dzastin w wolnej chwili prosze zmien mnie na 5 cs

i w ogole mam taka propozycje, bo za kazdym razem zakladajaca watek edzie musiala zmieniac co miesiac ew cykle. moze latwiej na pierwszej stronie byloby napisac od kiedy zaczely sie starania, cio dziewki? i nie bedzie problemu ze zmianami na pierwszej stronce, a jak komus sie uda to wtedy bedzie sie dopisywalo w ktorym cyklu nastapil zloty strzal
Wiesz co,że ja też jestem za tym Bo tak co chwile zmieniać te cykle to męczące chyba:/ A tak wpisało by się date rozpoczęcia starań i wystarczy zerknąć sobie na pierwszą stronę i każda sama sobie policzy który to cykl. A przy zaciążonych wpisać w którym cyklu był sukces


Cytat:
Napisane przez lady_malgo Pokaż wiadomość
Anteria- koniecznie zmieńcie te zamki!!! Z takimi to nie ma żartów. Szczęście, ze do tej pory nic wam nie zginęło. Ja bym nie kusiła losu.

Mój miś wyjechał i znów sama jestem. Panowie ocieplają mi bok już 2 tydzień i jestem przerażona tymi rusztowaniami. Mieszkam na 1 piętrze, drabinki nie są zabierane. Ciągle mam wizję jak ktoś po nich wchodzi i budzę się w nocy bo ktoś puka mi w szybę i widzę przez rolety twarz mężczyzny brrryyy !!!
Jakby jednego stresu było mało, to zepsułą się nam lodówka (JAKOŚ W ŚRODĘ) Silnik padł i coś jeszcze. Jutro po nią ktoś przyjedzie. Dobrze, że na gwarancji jest. Ale od tego czasu mam problem... bo jak tu żyć w XXI wieku bez lodówki ! Mam turystyczną na ten czas od rodziców tylko wkłady trzeba zmieniać codziennie...

A moja kumpela jutro idzie do szpitala na oddział. Najwyższy czas powitać jej małą Amelkę na świecie. Będzie miała cesarkę. Jeszcze nie wiadomo dokłądnie kiedy.
Jejuuu Malgo jakie masz sny Trzymaj się tam i nie wiem rolety zapuść czy cuś
No i powodzenia dla koleżanki i jej małej Amelci
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 20:19   #3169
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Colorblue ona mówiła cały czas że oddała klucze właścicielowi. Ina to taka żmija jest specjalnie nie oddała. Mój Tż napisał jej smsa że jak nie odda do dwóch dni klucza to będzie mieć problemy i tyle. Zobaczymy co się stanie.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 20:42   #3170
IsiaG
Zadomowienie
 
Avatar IsiaG
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 970
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez Goyya Pokaż wiadomość
heloł,
właśnie wróciłam z wakcaji,na których pracowaliśmy z mężem nad potomkiem (znowu)...i teraz czekam by zrobić test,ale to dopiero za jakiś tydzien....a problem mam taki,że wróciłam mega przeziębiona i nie wiem czy coś moge zażyć? Przy okazji z basenu przywlekłam jakieś grzybki prawdopodobnie-no maskakra jakas... ktoś ma pojęcie co zrobiić?? Czy to juz jest ten czas,kiedy nic moge zażyć ani się posmarować??? ratujcie komentarzem...
Trochę póżno, ale napiszę to samo co moja koleżanka. Możesz spokojnie brać leki, bo dziecko nie jest jeszcze z Tobą połączone. Jestes jeszcze przed testem, więc tym bardziej nie ma czym się stresować.

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Zimno!

I powiem Wam coś ..
Wczoraj wieczorem zaskoczyła mnie kota ...
Nigdy wcześniej tego nie robiła, a wczoraj położyła mi się na brzuchu.
Zwykle kładła się obok, a po "człowieku" chodziła tylko jak chciała przejść na drugą stronę.
Czytałam, że koty mogą coś wyczuwać i znowu się nakręcę jak głupia.
Eeeh
To ja też się wypowiem o naszych kotach. Jedna z nich jest taką typową lepą. Ale zauważyłam od pewnego czasu, że lgnie tylko do mnie. Jak czasami sobie wszyscy 3 leżymy na kanapie, to ona przejdzie po wszystkich, mężu, córce i idzie do mnie. Ugniata brzuch a potem się na niego kładzie. Śmiesznie wygląda na moim brzuchu, bo łepek jej zwisa w dół. Ale jak jej wygodnie to niech sobie tak śpi. Druga - Czita lubi leżeć na mnie w łóżku, jak już położę się spać. Zawsze znajdzie jakąś szparkę i wślizguje się pod kołdrę. To są oba persy, ostatnio obcięte, nigdy nie wychodzą na dwór oprócz naszego balkonu także są czyściutkie, a do tego są obie całe białe. Także , tak Maru, zauważam zmianę w naszych kotach. Już nawet z mężem się zastanawialiśmy czy mi się zapach zmienił, czy jakieś hormony na nie tak wpływają? Kto wie, ale lgną obie do mnie.
__________________

Chcę słyszeć Twój głośny śmiech, ciągle pamiętać każdą łzę i wszystkie Twoje smutki.
Chcę grać kołysanki do snu póki nie zaśniesz słodko znów
Maleńka i bezbronna
Szybko tak ucieka czas, cenny czas


córeczka



IsiaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:06   #3171
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Ja tylko wpadłam powiedzieć DOBRANOC

Idę spać bo jajniki,brzuch i krzyże coś mnie męczą małpowo, a to 24dc...
Także jednak moje przeczucia,które mam od kilku dni się spełnią i @ przyjdzie. Czuje już to po sobie... By to cholera jasna wzięła.

Do jutra
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:34   #3172
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

małpiszon dziś do mnie przylazł

a najgorsze, że teraz to już nie wiem, jak liczyć kiedy będzie następna owu, bo te ostatnie cykle coraz bardziej nieregularne 24-28-26-28
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:38   #3173
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
(...)
Wiecie co dziewczyny jakie cyrki? Okazało się prawdopodobnie że nasza była współlokatorka nie oddała kluczy do naszego mieszkania Podobno miała je oddać właścicielowi ale chyba tego nie zrobiła. Mój Tż musi dziś zadzwonić koniecznie do starego i się go zapytać jak faktycznie nie oddała to jak ją dopadnę to nie wiem co jej zrobię
Anteria, dziwna akcja, dziewczyna podejrzana, albo cykor, bo zgubiła klucze jak już jedna z nas wspomniała, albo... Lepiej zmieńcie te zamki, bo licho wie co to za ludzka natura siedzi w tej ex współlolatorce Kłamczucha to może i coś gorszego też...

Isia aż ciekawa się zrobiłam tych Twoich persów po fryzjerze

Ja również będę uciekać, kolorowych snów dziewczyny!

Ps. Zawsze rankiem jak mnie nie ma to tu największa wrzawa i potem te 2-3 strony nim. muszę nadrabiać, eh już się boję co mnie czeka rano

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
małpiszon dziś do mnie przylazł

a najgorsze, że teraz to już nie wiem, jak liczyć kiedy będzie następna owu, bo te ostatnie cykle coraz bardziej nieregularne 24-28-26-28
Nie dręcz się tym, jeszcze będzie lepiej, zobaczysz! A takie rozchwianie o 2-3 dni to nie problem z tego co mi wiadomo
__________________

Jesteśmy tu m.in. po to by pomagać sobie nawzajem

partytura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 00:20   #3174
Goyya
Raczkowanie
 
Avatar Goyya
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 252
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez IsiaG Pokaż wiadomość
Trochę póżno, ale napiszę to samo co moja koleżanka. Możesz spokojnie brać leki, bo dziecko nie jest jeszcze z Tobą połączone. Jestes jeszcze przed testem, więc tym bardziej nie ma czym się stresować.
.
dzięki za wypowiedź,stranie pomocne to forum-bo u lekarza nie zawsze się człwoiek dowie od razu a tu-o każdej porze dnia i nocy!! mało tego-mam wrażenie ,że część z Was (większość chyba nawet) ma tu taką wiedzę-że nie ma co do kekarza iść!!!!!!!!!
no to trzymajcie kciuki-może Nam się uda...

---------- Dopisano o 01:20 ---------- Poprzedni post napisano o 01:17 ----------

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
Hejka)
Spokojnie możesz coś wziąść na to przeziębienie. Po pierwsze podobno dla maluszka są gorsze zarazki i choroba panująca w Twoim organiźmie niż jakiś lek, a po drugie przez pierwsze 2 tygodnie maluszka odżywia ciałko żółte bo nie ma łożyska jeszcze i dziecko nie jest z Tobą połączone
A Ty jesteś tydzień przed testem także spokojnie!!!
Na grzybka to nie pomoge, może Nystatyna dowcipnie Ale z tym to do gina idź

Czekam na wieści po wizycie
bardzo dziękuję,Twoja odpowedź mi bardzo pomogła i to szybko bo naprawdę się zmartwiłam-zwłaszcza,że ja nie choruję-w ogóle...a tu ten jeden raz akurat w takim momencie..............
Goyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 06:25   #3175
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
małpiszon dziś do mnie przylazł

a najgorsze, że teraz to już nie wiem, jak liczyć kiedy będzie następna owu, bo te ostatnie cykle coraz bardziej nieregularne 24-28-26-28
Eh jaka szkoda ale nie przejmuj się nowy cykl nowe starania będzie dobrze
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 07:12   #3176
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

witajcie

zimno choć od jutra ma byc ok 25 stopni

ja czekam na @
oby go nie było
ogólnie czuję się dziwnie
tu mnie boli tam boli
a @ nie widać ...

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
23 koła za wesele??? o kurna padłam Chyba,że już liczysz,ze wszystkim, wypasiona suknia,limuzyna orkiestra i takie tam
Bo sala to nie wiem gdzie ale przeważnie między 100-200zł za osobę chyba.
Ale warto poświęcić tyle kasy jeśli ma się tyle,aby ten dzień był niezwykły)
my przy małym weselu na 50 os z kamera foto dj
przyjęciem do 1 w nocy alkoholem
suknia i garniturem
właśnie tyle mniej więcej wydaliśmy troszkę mniej
ceny z kosmosu ale to już było za wszystko od A do Z

ale było warto
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 07:17   #3177
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
małpiszon dziś do mnie przylazł

a najgorsze, że teraz to już nie wiem, jak liczyć kiedy będzie następna owu, bo te ostatnie cykle coraz bardziej nieregularne 24-28-26-28
Następnym razem się uda
Najlepiej nie celuj w owulacje jak masz nie regularne cykle,a przytulaj się co drugi dzień
Ja właśnie zrobiłam ten błąd,cykle się regulują mi dopiero po tabsach,owu też ciężko wyczuć, a ja przytulałam się tylko do 11dc licząc na owu 12-13 dc... Była prawdopodobnie 14dc albo może później, kij ją wie... No i czuję że do czwartku do mnie @ przyjdzie i że się nie udało.

Cytat:
Napisane przez Goyya Pokaż wiadomość
dzięki za wypowiedź,stranie pomocne to forum-bo u lekarza nie zawsze się człwoiek dowie od razu a tu-o każdej porze dnia i nocy!! mało tego-mam wrażenie ,że część z Was (większość chyba nawet) ma tu taką wiedzę-że nie ma co do kekarza iść!!!!!!!!!
no to trzymajcie kciuki-może Nam się uda...

---------- Dopisano o 01:20 ---------- Poprzedni post napisano o 01:17 ----------


bardzo dziękuję,Twoja odpowedź mi bardzo pomogła i to szybko bo naprawdę się zmartwiłam-zwłaszcza,że ja nie choruję-w ogóle...a tu ten jeden raz akurat w takim momencie..............
Nie ma za co) Zdrowiej tam szybko




Witam się dziewczyny z rana z kawcią
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 07:24   #3178
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

My robiliśmy wesele + poprawiny na 110 osób. Staraliśmy się do sprawy podejść jak najbardziej oszczędnie i wyszło nam ok. 30 tys. Ale ceny ostatnio poszły ostro w górę bo moi bracia którzy mieli ślub kilka lat wcześniej za wesele na podobną ilość gości płacili o 10 tys mniej...
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 07:33   #3179
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

ANTERIA ja bym i tak zmieniła zamki
a może ona po złości dorobiła i będzie was szantażować
ja mam zawsze okropne wizje :/

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

właściwie to już nic nie rozumiem
przepraszam za głupie pytania

kiedy można iść do lekarza żeby stwierdził czy są pęcherzyki?
po @

kiedyś próbowałam wyliczać ale zmienił mi się cykl i teraz już kompletnie nie wiem. @ przychodzi od 26 do 32 dni czy to normalne? nie za zbyt nieregularnie?
w zeszłym miesiącu przechodziłam 2 razy zapalenie pęcherza (w tym raz 3 dni przed ślubem ) ale przeszło po badaniach i lekach

gin mówi że wszystko w porządku
mam nadrzerkę ale kazała ją zostawić do porodu, a coraz częściej słyszę opinie że trzeba się jej szybko pozbyć ? może mieć wpływ na zajście w ciąże?
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 07:43   #3180
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Hej
Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Hej laski Właśnie wróciłam z weekendu, w sobotę zatestowałam, ale I kreska i wczoraj przyszła @

Jakoś nawet się nie zdołowałam, w końcu musi się udać. W tym cyklu mam wizytę w klinice leczenia niepłodności - zobaczymy co mi tak lekarz powie...

Dzastin mozesz mi dopisać kolejny cs

Dziewczyny, tyle napisałyście ze nie wiem czy dam rade nadrobic
Trzymam kciuki za wizyte w poradniKiedy ją masz?

Cytat:
=Mokka_83;36722764


Iza, a ten Twój lekarz nie myśli o tym żebys rozpoczęla brać Clo? W sumie to moim zdaniem są u Ciebie wskazania
Nie wiem.Boje sie go w sumie pytać bo już raz dostałam ochrzan że za dużo wiem,wiec pewnie za dużo neta czytamChoć takie leczenie mi sie wydaje troche bez sensu jak nie mam owulacji...
Cytat:
Napisane przez kasiula199 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta przeczytałam wątek (trochę mi to zajęło) i postanowiłam do Was dołączyć. Razem z TŻ rozpoczęliśmy starania o dzidziusia. Na razie chcemy spróbować tak sami, bez pomocy lekarza. Mam 22 lata, a on 26. Wcześniej nie zażywałam środków antykoncepcyjnych, stosowaliśmy prezerwatywy i globulki. Teraz odstawiliśmy wszystko i uparcie kochaliśmy się w dni płodne. Minęło kilka dni, mam strasznie wielki apetyt (co raczej mi się normalnie nie zdarza) i nudności... Może to od stresu, nie wiem. Możecie mi powiedzieć jak działa costagnus?
Witaj
Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za kciuki. Ale raczej nic z tego. Jedna krecha i chyba jednak nie długo małpa zawita Nic trudno się mówi nie teraz to na następny raz. Na początku się zmartwiłam ale teraz jakoś do mnie to doszło, i przetrawiłam to. Nie rozumiem tylko czemu mi się tak cykl wydłużył wydawało mi się że doskonale czuję owulację a może to nie było to. Sama nie wiem chyba jeszcze dużo czasu zajmie mi nauka swojego organizmu bo ostatnio co cykl to co innego się dzieje. No cóż pozostaje mi tylko czekać na @ oby przyszła jak najszybciej.
Szkoda
Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Dziewczyny może jeszcze zerkne do Was od mamy z kompa, ale właściwie właśnie zaczynam urlop!!!

Proszę o mnie nie zapomnieć bo wracam dopiero 12.10- jestem w Polsce a do domu wracamy 14.10.


3mam za Was kciuki-za WSZYSTKIE!


Buziaki i przesyłajcie pozytywne fluidy a ja Wam przywioze bociany i słoneczko!!!
Kocurku baw sie dobrze i wracajcie we 3
Cytat:
Napisane przez magdaammm Pokaż wiadomość
dzastin no tak jak pisalam.. tz chcialby juz w nastepne wakacje, ale zobaczymy jak tam z terminami a z dzidzia? teraz mialam 'te' dni i po dluzszej rozmowie zdecydowalismy, ze zrobimy sobie chwile przerwy.. zeby zaczac dobrze ta prace i ja zrobie sobie kurs no i dozbieramy pieniazki na wesele.. kiedy przyszlo co do przytulanek to poszlo to zupelnie inaczej tz do mnie mowi ' a pieprzyc to wszystko, ja chce core albo syna' tak wiec i ten cykl zaliczam 'zaliczonych' i czzekamy na efekty heh

kocoorek udanego slonecznego urlopu!

a! i witam nową Panią
Taki spontan jest najlepszy
Cytat:
Napisane przez monini2507 Pokaż wiadomość
No hej troszki się wypowiem co nie co
Witam przede wszystkim nowe dziewczyny u nas
Koocurek udanego urlopu wracajcie we trójkę
Co do wesela to my mieliśmy na ok 120 osób i to byl na prawdę najpiękniejszy dzień w naszym życiu i wesele bardzo udane a koszty wyszły nam ok 30tys z tym że nasi rodzice nam też pomogli dużo według mnie każdy robi takie wesele jak uważa i na ile osób mu się podoba. Np u mnie na weselu była teściowa mojej siostry bo się znamy i suuuuper z niej babka i według mnie nie mogło jej zabraknąć na naszym ślubie
Co do kredytu to nie mamy i chyba mieć nie będziemy choć kto wie nigdy nic nie wiadomo
Ja dziś byłam na rozmowie o pracę jak do końca tyg nie zadzwonią to du.pa a jak jak zwykle nie nastawiam się co by się nie rozczarować
Myślała że przez ten weekend co tu mnie nie byo to może jakaś fasolka się wykluje a tu widze marniutko

Zakupiłam zioła już ale kurdele brakuje mi jednej rzeczy a mianowicie owoc niepokalanki i nigdzie nie moge jej dostać eh
Cytat:
Napisane przez monini2507 Pokaż wiadomość
Kupiłam takie:
liśc melisy
ziele lebiodki
kwiat rumianku
ziele macierzanki
liśc pokrzywy
ziele dziurawca
owoc rdestu ptasiego
owoc niepokalanki
Ja mam inną mieszanke tą co santom i magdamm

Cytat:
Napisane przez Dzastin08 Pokaż wiadomość
A kościelny czy cywilny?
No to czekamy na efekty Waszego pukanka



Hhahah, no to cwaniara z niej

Jutro jadę na 8 do kardiologa na badanie więc specjalnie muszę wcześniej wstać bo do pracy dopiero na 15
No nic kochane a ja uciekam na moje seriale Miłego wieczorku.
Mam nadzieje że nic poważnego jak do kardiologa.
Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
małpiszon dziś do mnie przylazł

a najgorsze, że teraz to już nie wiem, jak liczyć kiedy będzie następna owu, bo te ostatnie cykle coraz bardziej nieregularne 24-28-26-28


U mnie nic ciekawego.Wczoraj miałam cały dzień depreche z powodu wizytyDziewczyny moge zamiast lutki brać tego dupka,tak?Bo wczoraj temu lekarzowi nie powiedziałam prawdy.I tak mysle czy moge np,brać od dzisiaj tj 15 dc do 25 dc dupka?I pić ziółka jednocześnie?

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość
ANTERIA ja bym i tak zmieniła zamki
a może ona po złości dorobiła i będzie was szantażować
ja mam zawsze okropne wizje :/

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

właściwie to już nic nie rozumiem
przepraszam za głupie pytania

kiedy można iść do lekarza żeby stwierdził czy są pęcherzyki?
po @

kiedyś próbowałam wyliczać ale zmienił mi się cykl i teraz już kompletnie nie wiem. @ przychodzi od 26 do 32 dni czy to normalne? nie za zbyt nieregularnie?
w zeszłym miesiącu przechodziłam 2 razy zapalenie pęcherza (w tym raz 3 dni przed ślubem ) ale przeszło po badaniach i lekach

gin mówi że wszystko w porządku
mam nadrzerkę ale kazała ją zostawić do porodu, a coraz częściej słyszę opinie że trzeba się jej szybko pozbyć ? może mieć wpływ na zajście w ciąże?
Przy takich cyklach mi sie wydaje że powinnaś zaczać monitoring tak od 11 dnia cyklu.

Mi lekarze mówili żeby lepiej sie pozbyć nadżerki przed zajściemw ciaże,i ja tak zrobiłam.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek

Edytowane przez iza243
Czas edycji: 2012-09-25 o 07:41
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.