Zmiana koloru wlosöw. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-20, 22:32   #1
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl

Zmiana koloru wlosöw.


a ja bym chciała, żebyś mi z tegokoloru co mam na załączonym zdjęciu jak możesz zrobiła kolor jasny blond ciemny blond i w ogole odcienie jasne i ciemnego blondu.
z góry dziękuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6005839-1.jpg (126,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6005836-1.jpg (66,9 KB, 61 załadowań)
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 12:14   #2
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
jakiś czas temu Kasia zaproponowała mi metamorfozę w kolorze rudości
właściwie wróciłam juz do blondu, ale ostatnio chodzi za mną czekolada - nie wiem czy pasowałaby do mnie

czy któraś z Was mogłaby coś dla mnie wyczarować?

śliczny masz ten blond na 1 zdjęciu też bym taki chciała.. już mam dosyć tego czarnego.. wyglądam w nim strasznie blado .. ale nie wiem czy by mi pasował jasny blond. Mój naturalny to ciemny blond.. więc może ..
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 12:24   #3
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Zmiana koloru wlosöw.

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
śliczny masz ten blond na 1 zdjęciu też bym taki chciała.. już mam dosyć tego czarnego.. wyglądam w nim strasznie blado .. ale nie wiem czy by mi pasował jasny blond. Mój naturalny to ciemny blond.. więc może ..
dziękuje
właściwie to pasemka - blond + czekolada, ale troche sprana
boję się właśnie tego z czym Ty się teraz źle czujesz - bladości
a później zejście do blondu byłoby ciężki i bez "żółtej drogi" raczej by się nie obyło, a ja nie cierpię mieć żółtych włosów
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 13:14   #4
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
dziękuje
właściwie to pasemka - blond + czekolada, ale troche sprana
boję się właśnie tego z czym Ty się teraz źle czujesz - bladości
a później zejście do blondu byłoby ciężki i bez "żółtej drogi" raczej by się nie obyło, a ja nie cierpię mieć żółtych włosów

no właśnie.. ja mam czarny i jestem za blada, a chodzenie na solarium odpada niszczy cere i w ogóle.. chce się odmłodzić, ale nie wiem czy będzie mi pasował ten jasny blond z pasemkami bo samego blondu nie chce.. ale jakby się udało zrobić i mi pokazać jakbym wyglądała było by super. A jaki szok wśród znajomych by był...

Zejść z czarnego jest dość ciężko ale możliwe jest. Nie chce już być czarnulką.. chce być blond :P

innego nie mam niestety
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6005911.jpg (58,3 KB, 71 załadowań)
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-01-22 o 14:23 Powód: post pod postem / jesli chcesz porady , załóż wątek.. tu są komputerowe symulacje.
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 14:57   #5
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Magic Girl-pozostaje tylko dekoloryzacja i nalozyc ciemny blond,po dluzszym czasie mozesz rozjasniac balejazem wlosy co jakis czas.Ale wiadomo ze nie obejdzie sie bez podciecia i regeneracji.Pözniej spröbuje dobrac odcienie ale mysle ze odpowiedni kolor to pasowalby z carmeli i bräzöw.

Posty poläczylam Twoje i utworzylam wätek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg magic girl2.jpg (56,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg magic girl3.jpg (56,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg magic girl4.jpg (56,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg magic girl5.jpg (56,2 KB, 63 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-22 o 15:15 Powód: zaläczenie zdjec
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 16:33   #6
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Smile Dot.: Komputerowe Metamorfozy - część II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Magic Girl-pozostaje tylko dekoloryzacja i nalozyc ciemny blond,po dluzszym czasie mozesz rozjasniac balejazem wlosy co jakis czas.Ale wiadomo ze nie obejdzie sie bez podciecia i regeneracji.Pözniej spröbuje dobrac odcienie ale mysle ze odpowiedni kolor to pasowalby z carmeli i bräzöw.

Posty poläczylam Twoje i utworzylam wätek.

Dziękuje. Fajny ten brąz podoba mi się.. w późniejszym czasie mogę zrobić balejaż z jasnym blondem

No wiem wiem, że dekoloryzacja. Znalazłam taki środek do dekoloryzacji nazywa się elgon. podobno nie niszczy az tak włosów a efekt jest rewelacyjny. Wychodzi z moich zcarnych marchewka, ale po nałożeniu jasnego blondu wychodzi super kolorek. Nie wiem też czy samemu zrobić tą metamorfoze, czy iść do fryzjera..? jak myślisz?
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 17:04   #7
Limaka
Zadomowienie
 
Avatar Limaka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 167
Dot.: Zmiana koloru wlosöw.

Ja tak jak ty, zmieniłam kolor włosów z prawie czarnych na ciemniejszy brąz a potem po malutku dodawałam jaśniejsze pasemka włosów. Wszystko robiłam u fryzjerki i tobie tez radzę tak zrobić. Najbardziej bałam się tej dekoloryzacji...ale wszystko poszło dobrze To wszystko zajmuje troche czsu u mnie prawie pół roku bo nie chciałam tych moich włosów tak bardzo wysuszać tymi chemikaliami. Po takim zabiegu daj im trochę "odpocząć" i odrzywiaj je regularnie, zobaczysz efekty bedą dobre. Teraz mam włosy bardziej wpadajace w blond i tylko gdzieś tam prześwituje brązik. Śliczna jesteś w tych czrniutkich włosach, ale jasne włoski też bedą sliczne
__________________
"Są rzeczy, w które trzeba wierzyć, by je zobaczyć."

Miquel Cervantes
Limaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 17:44   #8
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Zmiana koloru wlosöw.

Cytat:
Napisane przez Limaka Pokaż wiadomość
Ja tak jak ty, zmieniłam kolor włosów z prawie czarnych na ciemniejszy brąz a potem po malutku dodawałam jaśniejsze pasemka włosów. Wszystko robiłam u fryzjerki i tobie tez radzę tak zrobić. Najbardziej bałam się tej dekoloryzacji...ale wszystko poszło dobrze To wszystko zajmuje troche czsu u mnie prawie pół roku bo nie chciałam tych moich włosów tak bardzo wysuszać tymi chemikaliami. Po takim zabiegu daj im trochę "odpocząć" i odrzywiaj je regularnie, zobaczysz efekty bedą dobre. Teraz mam włosy bardziej wpadajace w blond i tylko gdzieś tam prześwituje brązik. Śliczna jesteś w tych czrniutkich włosach, ale jasne włoski też bedą sliczne

dziękuje za miłe słowa No chyba zrobię tak jak Ty i pójdę do fryzjerki.. koszt mnie tylko trochę boli no ale co zrobić.. chce się coś zrobić to trzeba się pomęczyć.
A Ty ile płaciłaś za dekoloryzację u fryzjerki?
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:26   #9
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Zmiana koloru wlosöw.

hej, rzeczywiscie bardzo ladnie Ci w czarnym, ale ja podobnie do Ciebie zeszlam z czarnego koloru uzylam elgonu, a na to znajoma fryzjerka zrobila mi rozjasniaczem pasemka, takze zmudna droga przede mna i przed Toba o ile sie zdecydujesz

jesli Twoj naturalny to ciemny blond to powinien Ci pasowac, w koncu natura
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:44   #10
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Zmiana koloru wlosöw.

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
hej, rzeczywiscie bardzo ladnie Ci w czarnym, ale ja podobnie do Ciebie zeszlam z czarnego koloru uzylam elgonu, a na to znajoma fryzjerka zrobila mi rozjasniaczem pasemka, takze zmudna droga przede mna i przed Toba o ile sie zdecydujesz

jesli Twoj naturalny to ciemny blond to powinien Ci pasowac, w koncu natura


a tego elgonu sama w domu używałaś..? wiesz ja się boję, żeby mi się włosy nie pokruszyły a po jakim czasie od dekoloryzacji elgoenm można pofarbować włosy farbą??

wiesz ja chce tym elgonem spróbować i potem za kilka dni nałożyć farbę jasny blond na całe włosy.. ale jeszcze do fryzjera chcę się przejść takiego dobrego zapytać czy mogę na moje włosy bo mam troche wysuszone od prostownicy i suszarki
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 22:27   #11
Limaka
Zadomowienie
 
Avatar Limaka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 167
Dot.: Zmiana koloru wlosöw.

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
dziękuje za miłe słowa No chyba zrobię tak jak Ty i pójdę do fryzjerki.. koszt mnie tylko trochę boli no ale co zrobić.. chce się coś zrobić to trzeba się pomęczyć.
A Ty ile płaciłaś za dekoloryzację u fryzjerki?
Magic Girl przepraszam, ale w tej kwestji Tobie nie pomoge bo mieszkam za granica odwiedz kilku fryzjerow i wtedy bedziesz miala rozeznanie cenowe oraz okazje wypytac sie o ten konkretny zabieg na wlosach
__________________
"Są rzeczy, w które trzeba wierzyć, by je zobaczyć."

Miquel Cervantes
Limaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 22:38   #12
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Zmiana koloru wlosöw.

Cytat:
Napisane przez Limaka Pokaż wiadomość
Magic Girl przepraszam, ale w tej kwestji Tobie nie pomoge bo mieszkam za granica odwiedz kilku fryzjerow i wtedy bedziesz miala rozeznanie cenowe oraz okazje wypytac sie o ten konkretny zabieg na wlosach

Tak zrobię w końcu nie od razu Rzym zbudowano, a nie chce zbytnio zniszczyć włosów to opinia kilku fryzjerów mi się przyda. Jestem ciekawa jakbym wyglądała w blond włosach a z drugiej strony się boję że mi się skruszą.. ale jeśli się zdecyduje to wam pokaże zdjęcia przed w trakcie i po..

poza tym od razu zmienię fryzurę.. tak sobie myślę nad taką.. w sumie kolor włosów tez nie jest zły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5706599.jpg (27,8 KB, 24 załadowań)
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 22:56   #13
Limaka
Zadomowienie
 
Avatar Limaka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 167
Dot.: Zmiana koloru wlosöw.

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
Tak zrobię w końcu nie od razu Rzym zbudowano, a nie chce zbytnio zniszczyć włosów to opinia kilku fryzjerów mi się przyda. Jestem ciekawa jakbym wyglądała w blond włosach a z drugiej strony się boję że mi się skruszą.. ale jeśli się zdecyduje to wam pokaże zdjęcia przed w trakcie i po..

poza tym od razu zmienię fryzurę.. tak sobie myślę nad taką.. w sumie kolor włosów tez nie jest zły
Fryzurka piekna i kolor tez, na pewno bedziesz zadowolona i z niecierpliwoscia czekam na twoja metamorfoze
__________________
"Są rzeczy, w które trzeba wierzyć, by je zobaczyć."

Miquel Cervantes
Limaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 12:42   #14
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Zmiana koloru wlosöw.

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
hej, rzeczywiscie bardzo ladnie Ci w czarnym, ale ja podobnie do Ciebie zeszlam z czarnego koloru uzylam elgonu, a na to znajoma fryzjerka zrobila mi rozjasniaczem pasemka, takze zmudna droga przede mna i przed Toba o ile sie zdecydujesz

jesli Twoj naturalny to ciemny blond to powinien Ci pasowac, w koncu natura

a mam pytanie gdzie kupiłaś elgon do dekoloryzacji? sama sobie nim zdekoloryzowałaś czy fryzjerka?
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.