Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-17, 18:39   #121
annetje
Przyczajenie
 
Avatar annetje
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce ;*
Wiadomości: 15
GG do annetje
Dot.: Przyjemny trening nóg :)

Boskiee ;D
__________________
Marzenia się spełniają
Chcieć to potrafić!
annetje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 10:36   #122
zelaa144
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

czy na rowerze stacjonarnym moge spalic tluszcz z łydek ud i pośladków ??
mam strasznie grube nogii i dosyc stary rowerek stacjonarny wogole sie na nim nie męcze
__________________
88 -> 77-> 58
zelaa144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:49   #123
Poisonous17
Raczkowanie
 
Avatar Poisonous17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 48
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

Witam spodobały mi się te ćwiczenia, tylko mam takie pytanie- mi zależy na spaleniu tłuszczu z ud gdyż są ogromne, jednak boję się bardzo rozrostu mięśni bo wycztyłam tutaj na forum że pewna kobieta doprowadziła do tego ze jej uda były chude, ale tak umięśnione że były grubsze niż przez trenigami.
__________________
wyniosę cię na najwyższy szczyt, lecz gdy się potkniesz będę patrzeć z rozkoszą jak długo z niego spadasz... )


Bierzemy się za siebie!
SB- 6
Poisonous17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 14:42   #124
ala
Raczkowanie
 
Avatar ala
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 76
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

chyba i ja powinnam się zmotywować i troszkę poćwiczyć
ala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 15:17   #125
emi220783
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

Heya
Od dzisiaj zaczynam ćwiczyć na stacjonarnym.Mam dość grube uda i łydki/37 cm/ i zero mięśniDo tego mam obrzęk limfatyczny na łydkach Chciałabym,aby nabrały fajnego kształtu i przypominały nogi,a nie jakies proste patyki...Kto zaczyna od dzisiaj ze mna???Byłoby łatwiej sie zmobilizować.....
emi220783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 13:01   #126
BBB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

Hej Mam problem z udami, tzn. mam długie nogi, ale niestety dość grube uda, nieumięśnione, galaretowate i nie wiem jak to powiedzieć w kroku czy też w okolicy pachwin takie bułeczkowate ;( Na jakie partie nóg są te ćwiczenia z początku tematu? Albo jeśli byście mogły to polećcie jakieś inne konkretnie na uda I jeszcze jedno pytanie: Jakie dodatkowo sporty mogą pomóc w wyrzeźbieniu ud? Lepsze byłoby bieganie czy np. jazda rowerem?
Dzięki z góry

A i dodam jeszcze, że nie zależy mi na tym, żeby schudnąć bo ostatnimi czasy drastycznie schudłam i gdyby nie te nogi powiedziałabym, ze wyglądam jak kościotrup

Edytowane przez BBB
Czas edycji: 2009-04-13 o 13:28
BBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 18:57   #127
Asiuuniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

Ćwiczonka fajne Tylko teraz jeszcze trzeba było się tego podjąć i jakies z 4 razy w tygondiu ćwiczyć, a u mnie to słabo z ta systematycznością i wg. ciągle nie ma mnie w domu ale ehh trzeba trochę schudnąć, bo kurde moje nogi to tragedia, a ja spódniczki narazie napewno nie założę .. ;p
Asiuuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 17:40   #128
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: Przyjemny trening nóg :)

napisze tutaj, bo nie wiem gdzie... mam 170 waze tak z 57kg. w biodrach mam ok90 w tali 66 czy mogłabym miec takie nogi?
[https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/20765.jpg
http://www.old.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/sonda/nogi/wlodarczyk.jpg
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !

Edytowane przez olguska
Czas edycji: 2009-04-22 o 17:41 Powód: ;)
olguska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 17:39   #129
thataki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: Przyjemny trening nóg :)

A czy takie ćwiczenia mogą wykonywać osoby, które mają chore kolana?
thataki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 11:07   #130
sofi230188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Przyjemny trening nóg :)

sofi230188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 11:01   #131
ocziko
Raczkowanie
 
Avatar ocziko
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa, Kraków
Wiadomości: 99
GG do ocziko
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

Cytat:
Napisane przez zelaa144 Pokaż wiadomość
czy na rowerze stacjonarnym moge spalic tluszcz z łydek ud i pośladków ??
mam strasznie grube nogii i dosyc stary rowerek stacjonarny wogole sie na nim nie męcze
hej hej, co do tych partii ciała , myślę, że bieganie , pływanie, a moze TENIS?(angazuje mocno łydki i dolne czesci ciala miedzy innymi) - NA ZMIANE - np. plywanie 2 razy w tyg, a rowerek 1 raz i ćwiczenia z pierwszej strony tego wątku będą DOBRE DLA CIEBIE. Codziennie coś innego ,żebyś się nie znudziła i za szybko nie zniechęciła.wszelkiego rodzaju wymachy i unoszenie nóg które często stosują instruktorzy fitness np
1)stoi oparta na dłoniach i kolanach (na czworakach) jedna noga wyprostowana w tył i unoszona do góry
2) postawa jak w 1 z tym ze noga odciągnięta do tyłu i jednocześnie zgięta w kolanie i tak samo unosić
3) pozycja jak w 1 z tym ze noga wędruje maksymalnie zgięta do klatki piersiowei i zostaje wypchnięta do tyłu do momentu pełnego wyprostu i uniesiona do góry ,wraca do kaltki i tak w koło
Podstawowe ćwiczenia modelujące biodra i pośladki jak znajde jakiś link z ich wyglądem to wrzuce pozdro
.. Tylko pamietaj najlepiej wykonywaj cwiczenia na cale cialo bo jeszcze nastapi mała DYSPROPORCJA i nie bedziesz zadowolona:P Mysle,ze rowerek to dobry pomysł, ale może jeszcze lepszy byłby stepper ? pomyśl o ćwiczeniach typu przysiady itp. wszystko co angażuje nogi itd


http://www.puellanova.pl/200,0,Cwicz...oder-i-ud.html - cwiczenia na biodra, uda itp.

"wszelkiego rodzaju wymachy i unoszenie nóg które często stosują instruktorzy fitness np
1)stoi oparta na dłoniach i kolanach (na czworakach) jedna noga wyprostowana w tył i unoszona do góry
2) postawa jak w 1 z tym ze noga odciągnięta do tyłu i jednocześnie zgięta w kolanie i tak samo unosić
3) pozycja jak w 1 z tym ze noga wędruje maksymalnie zgięta do klatki piersiowei i zostaje wypchnięta do tyłu do momentu pełnego wyprostu i uniesiona do góry ,wraca do kaltki i tak w koło " a to z jakiegos innego forum
__________________
www.ising.pl/yoana
ruch to zdrowie, zdrowie to ruch!

Edytowane przez ocziko
Czas edycji: 2009-07-17 o 11:03
ocziko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 11:35   #132
Malinka1314
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: Przyjemny trening nóg :)

Fajne ćwiczenia na pewno spróbuje;-)
Malinka1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 19:08   #133
karola0303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 18
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

Cytat:
Napisane przez ocziko Pokaż wiadomość
hej hej, co do tych partii ciała , myślę, że bieganie , pływanie, a moze TENIS?(angazuje mocno łydki i dolne czesci ciala miedzy innymi) - NA ZMIANE - np. plywanie 2 razy w tyg, a rowerek 1 raz i ćwiczenia z pierwszej strony tego wątku będą DOBRE DLA CIEBIE. Codziennie coś innego ,żebyś się nie znudziła i za szybko nie zniechęciła.wszelkiego rodzaju wymachy i unoszenie nóg które często stosują instruktorzy fitness np
1)stoi oparta na dłoniach i kolanach (na czworakach) jedna noga wyprostowana w tył i unoszona do góry
2) postawa jak w 1 z tym ze noga odciągnięta do tyłu i jednocześnie zgięta w kolanie i tak samo unosić
3) pozycja jak w 1 z tym ze noga wędruje maksymalnie zgięta do klatki piersiowei i zostaje wypchnięta do tyłu do momentu pełnego wyprostu i uniesiona do góry ,wraca do kaltki i tak w koło
Podstawowe ćwiczenia modelujące biodra i pośladki jak znajde jakiś link z ich wyglądem to wrzuce pozdro
.. Tylko pamietaj najlepiej wykonywaj cwiczenia na cale cialo bo jeszcze nastapi mała DYSPROPORCJA i nie bedziesz zadowolona:P Mysle,ze rowerek to dobry pomysł, ale może jeszcze lepszy byłby stepper ? pomyśl o ćwiczeniach typu przysiady itp. wszystko co angażuje nogi itd


http://www.puellanova.pl/200,0,Cwicz...oder-i-ud.html - cwiczenia na biodra, uda itp.

"wszelkiego rodzaju wymachy i unoszenie nóg które często stosują instruktorzy fitness np
1)stoi oparta na dłoniach i kolanach (na czworakach) jedna noga wyprostowana w tył i unoszona do góry
2) postawa jak w 1 z tym ze noga odciągnięta do tyłu i jednocześnie zgięta w kolanie i tak samo unosić
3) pozycja jak w 1 z tym ze noga wędruje maksymalnie zgięta do klatki piersiowei i zostaje wypchnięta do tyłu do momentu pełnego wyprostu i uniesiona do góry ,wraca do kaltki i tak w koło " a to z jakiegos innego forum
czy do takich cwiczen typu jazda na rowerze+skakanka+bieganie +przysiady+brzuszki+abs potrzebna jest jakas diata czy poprostu ograniczyc słodycze?
karola0303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:52   #134
wisherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 34
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

W sumie też mam problem z łydkami. Niby nie są jakieś Bóg wie jak grube, ale takie kompletne "flaczki". Zastawiam się nad kupnem obciążników o których już wcześniej pisały tu koleżanki. Tylko nie wiem jaka masa będzie najodpowiedniejsza. Podobno ćwiczenie z czymś takim daje duże efekty. Znalazłam jeszcze taki stepper http://mmo.pl/mini-stepper-15s-p-183.html , który dodatkowo wpływa pozytywnie na ćwicz pośladków i brzucha. Myślicie żeby dołożyć więcej kasy i zainwestować w "poważniejszy" sprzęt czy może tylko te obciążniki wystarczą?
wisherka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 10:19   #135
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

suzana super wątek i opracowanie! Gratulacje! Na pewno się z tym zmierzę. I opracowanie Dj Wallis też super. Gratuluje pomysłu!
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 17:55   #136
dazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 94
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

no cóż, ja zawsze byłam bardzo szczupłą osobą, nie musiałam przejmować się wagą... niestety zaczęłam coraz więcej siedzieć i w przeciągu roku przybyło mi w brzuszku 10 cm, tyłek mam większy i uda... ogólnie cała zrobiłam się większa... przez ostatnie 4 miesiące codziennie po godzinie jeździłam na rowerze, zrezygnowałam z kolacji, piłam więcej wody mineralnej, zaczęłam jeść owoce, dodatkowo stosowałam żel wyszczuplający Vichy... niestety efektów zero... potem doszły ćwiczenia na uda i pośladki... ale efektów także zero od dzisiaj zaczynam trening zgodnie z tym filmikiem http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN...eature=related który został podany przez którąś blogowiczkę, ponoć przynosi efekty,... czy aby na pewno? na pewno zdam relację trzymajcie kciuki!
dazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 03:56   #137
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

Robilam wczoraj te cwiczenia...
Zrobilam 2 serie po 12 powtorzen:
Cw 1 - kopniecie/przysiad (12 znaczy w kazdej serii po 12 na kazda noge)
Cw 2 krazenie z wymachem w tyl (jak wyzej 12/r 12/l)
Cw 3 - krzeslo/wypad w tyl (tu po 12 po prostu)
Cw 4 gietki przysiad

Cw Unoszenie kolan na siedzace ze sztanga (tu uzylam okraglych odwaznikow po 5kg na noge, bo nie moglam znalezc "patyka" od sztangi na silce)

Cw na lezaco na boku (czytaj ponizej***)

Cw 6 - zmodyfikowalam. Zrobilam tak:
-wojownik
-drzewo
-gwiazda
-jaskolka
-tancerz

Nastepnie przeszlam do 2 serii cwiczen na poslady i zakonczylam krotka seria na gorne miesnie brzucha. Po czym wskoczylam na bieznie na 10 minut (z czego biegu bylo 7 min wiec niewiele) bo tak jakos.... nie zmeczylam sie

*** zrobilam cwiczenie na bok, na lezaco, inne niz cw 7. Lezymy na boku, gorna noga zgieta pionowo postawiona, unosimy dolna wyprostowana. Po 12 /l i 12/p w kazdej serii. Potem Cw podobne z wyprostowanymi nogami - unoszenie.


Szczerze? Myslalam, ze nie bede sie mogla ruszyc dzis. Generalnie nie czulam, zeby wykonanie cwiczen bylo trudne, nie spocilam sie ani nei zasapalam (choc ja sie malutko poce, przyznaje) moze poza Cw 4 Gietki przysiad gdzie widzialam, ze drzy mi lydka nieco wiec widac miesnie mocno pracowaly. W 2 serii dodawalam pulsowanie i zatrzymanie po dwunastce na kazda noge, bo wydawalo mi sie to za lekkie. Dzis nie mam zadnych zakwasow. Nada. Nul. Nic. Noting

Zastanawiam sie, moze ktos mi poradzi, czy zle moze wykonywalam te cwiczenia? Wydawalo mi sie, ze moze zbyt szybko je wykonuje, ale jednak zajelo mi to sporo czasu, zwlaszcza, ze troche tych cwiczen jest.
W kazdym razie: czy mozliwe , ze je zle wykonywalam?
Czy to kwestia mojej kondycji? Robilam je bez obciazenia (z wyjatkiem unoszenia w siadzie), a mimo polrocznej przerwy w cwiczeniach jednak mam kondycje bardzo dobra.... M-c temu zaczelam plywac ok 2 w tyg po 45 minut (zaznaczam - kiepsi ze mnie plywak, ino zabka pociskam). ROwno tydzien temu poszlam na silownie po raz 1 i wykonalam trening calego ciala. Po czym nie moglam sie ruszac 2 dni, wszystki mnie bolalo. Po tym robilam jakos w sobote trening na gore, biceps + gorny grzbiet glownie (+brzuch dolny, brzuch robie zawsze) i juz nie mialam wielkich zakwasow. ot leciutenko mnie pobolewal biceps.
Czy cos zle robie, czy to kwestia kondycji dobrej? Jak myslicie? Czy w zwiazku z tym kontynuowac ten trening czy cos bardziej hardcorowego w ramach treningu na nogi wziac?
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 20:01   #138
loveshy
Przyczajenie
 
Avatar loveshy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z miasta [;
Wiadomości: 23
Dot.: Przyjemny trening nóg :)

Dziewczyny jakieś efekty widzicie ?
__________________
Traktuj innych tak, jak sama chcesz być traktowana !
loveshy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 15:37   #139
kociara23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

fajnie wyglądają te ćwiczenia, chyba też wypróbuję, przydałoby się zrzucić parę kg, karnawał przed nami. Nawet już od dzisiaj zacznę, właśnie a widzicie jakieś efekty po tych ćwiczeniach?
kociara23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 12:23   #140
kociara23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

Dziewczyny jak z Waszymi ćwiczeniami? ja dotrzymałam słowa i poćwiczyłam wczoraj dodałam tez troche swoich ćwiczeń na brzuch i padłam po jakichś 20 min, ale dobry chyba nawet tyle dzisiaj delikatne zakwasy, ale przeżyje, wieczorem będę musiała zrobić powtórkę, żeby rozruszać te mięśnie, ale tak szczerze mówiąc to chyba przydałaby się jakaś magia, żeby poprawić mój wygląd, może znacie coś takiego?
kociara23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 14:36   #141
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

Cytat:
Napisane przez kociara23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak z Waszymi ćwiczeniami? ja dotrzymałam słowa i poćwiczyłam wczoraj dodałam tez troche swoich ćwiczeń na brzuch i padłam po jakichś 20 min, ale dobry chyba nawet tyle dzisiaj delikatne zakwasy, ale przeżyje, wieczorem będę musiała zrobić powtórkę, żeby rozruszać te mięśnie, ale tak szczerze mówiąc to chyba przydałaby się jakaś magia, żeby poprawić mój wygląd, może znacie coś takiego?
Ciezko mi powiedziec, bo ja osobiscie NIECIERPIE steppera, nie umiem na nim cwiczyc itede. Natomiast powiem jedno: na nogi i poslady jest tyle cwiczen do wykonywania samemu, bez zadnych dodatkow, ze nie ma sensu inwestiwac w stepper. Ja bym zainwestowala raczej w
) te obciazniki
2) fajna mate do cwiczen, a nawet dwie
3)Fajne ciuszki do cwiczen ( mnie to motywuje , moze dziwna jestem )

A jesli juz chcesz inwestowc w jakis sprzet to polecam raczej orbitrek. Na tym tez mozna swietnie cwiczycte miesnie, na ktorych ci zalezy, a poza tym jest bardziej "ogolnorozwojowy" niz stepper.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 08:59   #142
kociara23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

Santos ja też mam steper, ale za nim nie przepadam, ćwicząc na nim trzeba wiedzieć dokładnie ile minut ćwiczyć, bo ja ćwiczyłam za długo i mi się rozrosły mięśnie ud, co nie wyglądało fajnie A poza tym dziwna nie jesteś jeśli motywuję Cie zakup ubrań, mam tak samojakiś czas temu kupiłam sobie taką fajną bluzeczkę reeboka, właśnie przeznaczoną do treningów, jest dobrze dopasowana, więc nic mi w niej nie "lata" każdy sposób, żeby się zmotywować jest dobry
kociara23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 13:45   #143
grudzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 21
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

Dobry ubiór jest niezwykle ważny przy ćwiczeniach. Nie znoszę jak mi się coś majta między nogami. Ostatnio zakupiłam sobie śliczniutki komplecik - koszulka bokserka i dopasowane spodnie, które super odprowadzają nadmiar wilgoci. Dzięki temu jestem suchutka i pachnąca nawet po ciężkim treningu. A ćwiczenia które zaproponowałaś fajnie się wykonuje. Nawet nie są takie ciężkie. Tylko z tą moją konsekwencją tak średnio
grudzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 08:47   #144
kociara23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

Grudzia a jakiej firmy kupiłaś ten komplecik? Ja już mam takie zakwasy, że ledwo staje z łóżka muszę te mięśnie jakoś rozruszać, a najmniejsze pochylenie czy ruch nogą sprawia mi ból może jakiś basen powinien mnie choć odrobinę rozruszaćale jaestem twarda i będę ćwiczyła dalej
kociara23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 10:41   #145
sylwiazdebicy
Raczkowanie
 
Avatar sylwiazdebicy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 104
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

Nie wiedziałam, gdzie zadać to pytanie, wiec piszę tutaj. Otóż od miesiaca ćwiczę sobie w domu, chcę wysmuklic górną część ud. Ćwiczę przysiady zwykle i takie z palcami skierowanymi do zewnątrz. Unoszę nogi do gory w kleku podpaprtym. Przysiadów robie ok 50, ale po 25 , potem cos innego i znow 25. zawsze się przed i po ćwiczeniach rozciągam. Ale zauważyłam, że mięsień z tylu uda(dwuglowy ?) się powiększył, teraz jak stoję to jest bardzo mocno zaznaczony..Co robię źle, jakie ćwiczenia polecacie na wysmuklenie a nie rozrost ud??
__________________
Poziomka
sylwiazdebicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 04:31   #146
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

Cytat:
Napisane przez sylwiazdebicy Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, gdzie zadać to pytanie, wiec piszę tutaj. Otóż od miesiaca ćwiczę sobie w domu, chcę wysmuklic górną część ud. Ćwiczę przysiady zwykle i takie z palcami skierowanymi do zewnątrz. Unoszę nogi do gory w kleku podpaprtym. Przysiadów robie ok 50, ale po 25 , potem cos innego i znow 25. zawsze się przed i po ćwiczeniach rozciągam. Ale zauważyłam, że mięsień z tylu uda(dwuglowy ?) się powiększył, teraz jak stoję to jest bardzo mocno zaznaczony..Co robię źle, jakie ćwiczenia polecacie na wysmuklenie a nie rozrost ud??
Ja bym sie na twoim miejscu cieszyla. Ile ja sie nie nameczylam, zeby mi tyl ud "ruszyl" i sie ladnie rozwinal tak, jak przod
Nie wiem, czemu to taaakieeeee straszne, ze ci nagle miesien widac. Miesnie nie gryza! Dzieki nim sie ruszasz .
Jak ci to tak strasznie przeszkadza, idz na basen i na joge.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 12:10   #147
SonjaR
Raczkowanie
 
Avatar SonjaR
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 79
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

Muszę przyznać, że ćwiczenia są fajne i na pewno spróbuję
__________________
*..::SonjaR::..*

IMPOSSIBLE IS NOTHING!

ori-leszno.blogspot.com
SonjaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 09:15   #148
czera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 88
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

Jak dla mnie te cwiczenia dla kobiet byly bardziej na rozciaganie...
czera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 11:27   #149
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

Po świętach zaczne cwiczonka na nogi i brzuszek...musze tylko skombinowac odwazniki<mysli> macie jakies propozycje "domowych" odwazników???
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 11:46   #150
Lucyna681
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Przyjemny trening nóg + kilka cwiczeń z obciążeniem

Ciężkie ćwiczenia.Zobaczę za 2 tygodnie jaki efekt dały.
Lucyna681 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.