Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-26, 15:35   #2311
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Tak, olejek jest pierwsza liga Idealnie się nadaje jak miewasz tzw. ciężkie nogi i wodny celulit (wiesz, ten co powstaje w wyniku zatrzymywania wody w organizmie, a nie odkładania tłuszczu). Generalnie nie lubię olejków za to, ze się po nich skóra klei i kocie kłaki do niej przyczepiają i inne paprochy Że się nie wchłaniają jednym słowem, a ja nie mam suchej skóry. Ale olejek Clarinsa to wyjątek od tej reguły. Jest właśnie leciutki, bardzo dobrze się wchłania (nawcierać się troszkę trzeba, ale to właśnie o to chodzi, zeby sobie dobrze przy okazji skórę wymasować i zlikwidować "sponginess" ), skóra jest mięciutka i ślicznie, świeżo pachnie Zdecydowanie jest to kosmetyk, który należy stosować wieczorem, przed snem bo trochę wysiłku wymaga stosowanie go no i skóra lepiej się nocą regeneruje i przyswaja te cudowności Skłąd ma przyjazny, same naturalne substancje (podobno, ale ekspertką od składów nie jestem).

Ale żeby nie było tak słodko, to powiem, że wadę też ma, niestety. Jest nią dość mała wydajność. Przy regularnym stosowniu (oszczędnym) wystarcza ledwo na miesiąc - 100 ml. A jak hojniej go stosować to znacznie krócej. Ja go stosuję naprzemiennie z innymi preparatami na celulit (co drugi wieczór go stosuję, albo i co trzeci) to mi wystarcza na dość długo.

Acha, no i link do tego cuda:

http://us.strawberrynet.com/skincare.../13125/#DETAIL
Wow, właśnie takich rzeczy szukam. Ja mam cellulit raczej wodny, jestem parę miesięcy po porodzie, do dawnej wagi już wróciłam , a nawet schudłam, ale jeszcze jest własnie cellulit. A tu wiosna idzie. I już zaczęłam się zastanawiać. Kusisz

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
pewnie masz z 5 mniej
ehm na tru mozna sie tak czaic i czaic mi uciekl rozyk clinique ponad miesiac temu i nadal go nie ma!
Heh, mam chyba połowę połowy ;-) Ale truskawkę odkryłam dopiero niedawno

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Dostałam dziś serum Perfectionist EL,niestety nie znam kodu,daty produkcj,zgadnijcie,dlacz ego
Dostałam też róż Guerlain Cherry Blossom,śliczniutki,jaka kasetka ,ale jeszcze nie testowałam
W głowie się nie miesci
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:37   #2312
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Normalnie jesteś "uprzywiljowana" u Zenka Współczuję
Zrobię drugą awanturę im kiedyś i już
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 16:18   #2313
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Tak, olejek jest pierwsza liga Idealnie się nadaje jak miewasz tzw. ciężkie nogi i wodny celulit (wiesz, ten co powstaje w wyniku zatrzymywania wody w organizmie, a nie odkładania tłuszczu). Generalnie nie lubię olejków za to, ze się po nich skóra klei i kocie kłaki do niej przyczepiają i inne paprochy Że się nie wchłaniają jednym słowem, a ja nie mam suchej skóry. Ale olejek Clarinsa to wyjątek od tej reguły. Jest właśnie leciutki, bardzo dobrze się wchłania (nawcierać się troszkę trzeba, ale to właśnie o to chodzi, zeby sobie dobrze przy okazji skórę wymasować i zlikwidować "sponginess" ), skóra jest mięciutka i ślicznie, świeżo pachnie Zdecydowanie jest to kosmetyk, który należy stosować wieczorem, przed snem bo trochę wysiłku wymaga stosowanie go no i skóra lepiej się nocą regeneruje i przyswaja te cudowności Skłąd ma przyjazny, same naturalne substancje (podobno, ale ekspertką od składów nie jestem).

Ale żeby nie było tak słodko, to powiem, że wadę też ma, niestety. Jest nią dość mała wydajność. Przy regularnym stosowniu (oszczędnym) wystarcza ledwo na miesiąc - 100 ml. A jak hojniej go stosować to znacznie krócej. Ja go stosuję naprzemiennie z innymi preparatami na celulit (co drugi wieczór go stosuję, albo i co trzeci) to mi wystarcza na dość długo.

Acha, no i link do tego cuda:

http://us.strawberrynet.com/skincare.../13125/#DETAIL
Popieram w 100% Kocham ten olejek - a zapach

A ja siedzę cicho, podczytuję was regularnie i czekam na topy Jak Zenek nie da nic porządnego to

Myślicie, że jak skończy się ta promocja na kremy "podoczne" to wrzucą od razu tę promocję na demakijaż?
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 16:27   #2314
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Zrobię drugą awanturę im kiedyś i już
Aneta, brak słów. I tak masz sporo zaparcia, ze się jeszcze nie poddałaś z tą pielęgnacją...
Obawiam się jednak, ze w odpowiedzi na awanturę dostaniesz list, zebyś wybrała coś z szerokiej gamy kilkudziesięciu tysięcy świeżych produktów jakie oferuje wiodący na świecie bla bla bla...


Dim, napiszę na bank o tych butach, kiedy tylko dojdą bo póki co lecą już 5 dni i coś ich nie widzę
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 16:31   #2315
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Aneta, brak słów. I tak masz sporo zaparcia, ze się jeszcze nie poddałaś z tą pielęgnacją...
Obawiam się jednak, ze w odpowiedzi na awanturę dostaniesz list, zebyś wybrała coś z szerokiej gamy kilkudziesięciu tysięcy świeżych produktów jakie oferuje wiodący na świecie bla bla bla...

No właśnie,ja już takie meile różne od nich dostawałam,że mnie tochę zniechęciły do dalszych dyskusji z nimi.Nie chce mi si z nimi użerać,choć za każdym razem wszystko się dobrze kończyło
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 17:48   #2316
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Chetnie bym cos teraz kupila. Strasznie sie czuje. Jestem zaplakana i wygladam jak Zombie a nawet nie ma na co kliknac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 18:14   #2317
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17476862]Chetnie bym cos teraz kupila. Strasznie sie czuje. Jestem zaplakana i wygladam jak Zombie a nawet nie ma na co kliknac.[/QUOTE]
wszystko ok ?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 18:16   #2318
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17476862]Chetnie bym cos teraz kupila. Strasznie sie czuje. Jestem zaplakana i wygladam jak Zombie a nawet nie ma na co kliknac.[/QUOTE]


ejjjj
a czemu zapłakana jestes?

klikaj sobie cienie - cienie zawsze poprawiają humor
na przykład takie śliczne jak kupiłam sobie ja
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 18:18   #2319
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17476862]Chetnie bym cos teraz kupila. Strasznie sie czuje. Jestem zaplakana i wygladam jak Zombie a nawet nie ma na co kliknac.[/QUOTE]


hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 18:21   #2320
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
wszystko ok ?
Nie. Poklocilam sie strasznie z facetem. On wyszedl - nawet nie wiem gdzie - a ja siedze sama. Powiedzielismy sobie srednio mile rzeczy i chyba koniec.

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ejjjj
a czemu zapłakana jestes?

klikaj sobie cienie - cienie zawsze poprawiają humor
na przykład takie śliczne jak kupiłam sobie ja

Nie mam ochoty na nic juz.
Mam za to sms z SEphory ze 20% vipowskiej znizki dostalam. Jak chcesz to napisz na pw numer i Ci go wysle.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-02-26 o 18:24
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 18:26   #2321
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17477744]Nie. Poklocilam sie strasznie z facetem. On wyszedl - nawet nie wiem gdzie - a ja siedze sama. Powiedzielismy sobie srednio mile rzeczy i chyba koniec.




Nie mam ochoty na nic juz.
Mam za to sms z SEphory ze 20% vipowskiej znizki. Jak chcesz to napisz na pw numer i Ci go wysle.[/QUOTE]

Kochana, jaki tam koniec;
połazi połazi i wróci;
zawsze wracają
niekoniecznie z kwiatami bo to proste istoty są ale wróci
jakby u mnie po każdej mega kłótni która miała być końcem był faktycznie koniec to byłabym już ze 20 razy po rozwodzie
w sumie to nawet mieliśmy sie rozwodzić;
a tu prosze- ósma rocznica ślubu za chwile

także uszy do góry
zrób coś miłego dla siebie
a jutro będzie ok

a o zniżkę poproszę bo mam ochotę na jeden pędzelek
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 18:28   #2322
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17477744]Nie. Poklocilam sie strasznie z facetem. On wyszedl - nawet nie wiem gdzie - a ja siedze sama. Powiedzielismy sobie srednio mile rzeczy i chyba koniec.
[/QUOTE]
uszy do góry
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 18:30   #2323
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
Kochana, jaki tam koniec;
połazi połazi i wróci;
zawsze wracają
niekoniecznie z kwiatami bo to proste istoty są ale wróci
jakby u mnie po każdej mega kłótni która miała być końcem był faktycznie koniec to byłabym już ze 20 razy po rozwodzie
w sumie to nawet mieliśmy sie rozwodzić;
a tu prosze- ósma rocznica ślubu za chwile

także uszy do góry
zrób coś miłego dla siebie
a jutro będzie ok

a o zniżkę poproszę bo mam ochotę na jeden pędzelek
Prosze o numer na PW
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 19:13   #2324
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
No coś Ty!? Fatale jest moim ukochanym tuszem, jeszcze żaden nie był tak cudowny jak ten. Aż boję się pomyśleć co będzie jak nałożę go z bazą

Coś mi się wydaje, że jestem taką samą tuszomaniaczką jak Ty ;-) Więc proszę, jak tylko wypróbujesz Diorshow'a - daj znać

Kiciu, przypomniało mi się, że obiecałam Ci jakiś czas temu fotki oczek pomalowanych nowym Shiseido. Zrobiłam je już jakiś czas temu i .... zapomniałam :-( Wybacz, mam maluśkie dziecko i czas leci mi czasami troszkę inaczej.
Próbowałam też zrobić fotki puderku Armaniego, ale nie wychodzi. Może dlatego, że ja mam wersję białą. Dopiero na twarzy nabiera blasku, ale uwaga : nie mylić z choinką
O! Ja też już zapomniałam Ale dziękuję ślicznie Mało osób kupuje tusze Shiseido jednak i każda informacja/zdjęcie jest dla mnie na wagę złota niemalże

Tuszomaniaczką jestem, kurcze .. nie da się ukryć. Jak tylko odbiorę Diorka (myślę, że w poniedziałek już będzie ), to daję Wam znać i załączam fotki

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
mnie po fatalu wypadaja rzęsy
Co do Fatale'a- przez 4 lata użytkowania chyba ani razu nie miałam problemu z wypadaniem rzęs Ale to raczej kwestia indywidualna, w sumie miał dość twardą szczoteczkę i mogła za mocno niektórym dziewczynom powiekę drażnić . A słyszałyście, że "super-hiper-najwspanialszego" Oscilationa, rzekomego następcę Fatale'a wycofują w najbliższym czasie? Mam nadzieję, że zobaczyli jaką kichę wypuścili i wprowadzą "Fatale XL" - ulepszoną wersję, nie powodującą wypadania rzęs Chyba bym padła ze szczęścia

Pozostając jeszcze w temacie maskar - dzisiaj malowałam się raz jeszcze Lash Powerem Clinique iii.. No zachwyt nieco mi opadł Przede wszystkim sposób zmywania rzęs jednak mi nie podchodzi Tusz "puszcza" w ciepłej wodzie, ale nie ścieka po twarzy jak każdy inny, tylko "grudkuje się" i trzeba mechanicznie ścierać niejako go z twarzy. Mam dość wrażliwe oczy, o rzęsach nie wspominając i na dłuższą metę chyba za bardzo by mnię skrzywdził Efekt na rzęsach sam w sobie jest ok, jak ma się niezłe rzęsy, to ciekawy efekt można uzyskać. Plus za dodawanie objętości. Jednak, żeby rzęsy były mocniej wytuszowane, trzeba dodać drugą warstwę maskary, a to może je nieco posklejać i tracą na uzyskanej wcześniej objętości. Nie mówię, że jest to zły tusz, ale hm... Ja chyba jednak nie będę go zamawiać, przede wszystkim z powodu demakijażu.


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17477744]Nie. Poklocilam sie strasznie z facetem. On wyszedl - nawet nie wiem gdzie - a ja siedze sama. Powiedzielismy sobie srednio mile rzeczy i chyba koniec.
[/QUOTE]

James ucha do góry Będzie dobrze, zobaczysz...

Wczoraj doszłam do wniosku, że niektórych facetów powinni izolować. Narzeczony mojej kumpelki wczoraj zaczął jej gadać, że nie jest gotowy na ślub, że go to przeraża, że po co mieszkanie im rodzice kupują i w ogóle, wolałby żeby zostało jak jest Do ślubu mają dwa lata, mieszkanie rodzice im kupują .. DRAMAT. Swoją drogą, że do zaręczyn go nieco "zmuszono" . Ech, życie.. życie..


Co wy, Władcę Pierścieni oglądacie, że tak tu cicho?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 19:17   #2325
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość

James ucha do góry Będzie dobrze, zobaczysz...

Wczoraj doszłam do wniosku, że niektórych facetów powinni izolować. Narzeczony mojej kumpelki wczoraj zaczął jej gadać, że nie jest gotowy na ślub, że go to przeraża, że po co mieszkanie im rodzice kupują i w ogóle, wolałby żeby zostało jak jest Do ślubu mają dwa lata, mieszkanie rodzice im kupują .. DRAMAT. Swoją drogą, że do zaręczyn go nieco "zmuszono" . Ech, życie.. życie..


Co wy, Władcę Pierścieni oglądacie, że tak tu cicho?
Diorshow jest boski, jeśli lubisz dużo i dramatycznie ja osobiście przepadam im dramatyczniej, tym lepiej, ostatnio namiętnie przyklejam rzęsy, bo tusze już mi nie wystarczają

kurde... jak mój TŻ zaczął mówić, że jak znajdzie pracę ( czyli za ok. pół roku ), to będzie trzeba się rozejrzeć za pierścionkiem, to ja się wystraszyłam

hmm...władcę pierścieni mówisz? chyba sobie obejrzę
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 19:21   #2326
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

James - głowa do góry przesyłam dobre fluidy Kup sobie jakąs fajną paletkę Albo coś do pielęgnacji fajnego

A czy mogłabym się też uśmiechnąć o tego smsa?

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Diorshow jest boski, jeśli lubisz dużo i dramatycznie ja osobiście przepadam im dramatyczniej, tym lepiej, ostatnio namiętnie przyklejam rzęsy, bo tusze już mi nie wystarczają
eee, ten diorshow to znowuż nie jest tak dużo i dramatycznie zależy to też od tego, jakie się własne rzęsy ma. U mnie akurat od Hypnose przykładowo nie był jakoś super lepszy
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 19:25   #2327
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
eee, ten diorshow to znowuż nie jest tak dużo i dramatycznie zależy to też od tego, jakie się własne rzęsy ma. U mnie akurat od Hypnose przykładowo nie był jakoś super lepszy
ano zależy mnie hypnose tylko wydłużyło, a diorshow z kolei zagęszcza fantastycznie, a słabo wydłuża z kolei. ogólnie na dzień dzisiejszy mój faworyt to ciągle 2000 calorie MF
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 19:40   #2328
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Dziewczyny - Wy mnie znacie - czy będzie mi się podobał zapach Kenzo Amour EDP ? Mam propozycję wymianki i nie wiem co zrobić ?
Ponawiam swoją prośbę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 19:44   #2329
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Diorshow jest boski, jeśli lubisz dużo i dramatycznie ja osobiście przepadam im dramatyczniej, tym lepiej, ostatnio namiętnie przyklejam rzęsy, bo tusze już mi nie wystarczają

kurde... jak mój TŻ zaczął mówić, że jak znajdzie pracę ( czyli za ok. pół roku ), to będzie trzeba się rozejrzeć za pierścionkiem, to ja się wystraszyłam

hmm...władcę pierścieni mówisz? chyba sobie obejrzę
Pierścionka nie ma co się bać, nie gryzie Gorzej ze ślubem Tam wszyscy komentują jak się panna młoda ubrała, jak umalowała, uczesała, czy to ślub z miłości, czy dziecko w drodze, czemu kiełbasy nie ma na stole i dlaczego takiego chłopa sobie wzięła Paranoja

Lubię dramatyczne rzęsy niestety rzadko który tusz mi daje ten efekt

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A czy mogłabym się też uśmiechnąć o tego smsa?

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------


eee, ten diorshow to znowuż nie jest tak dużo i dramatycznie zależy to też od tego, jakie się własne rzęsy ma. U mnie akurat od Hypnose przykładowo nie był jakoś super lepszy
Wyślij mi pw z numerem to Ci wyślę eska, bo też go dostałam

Hypnose jest dla mnie nieco przereklamowany. Nie robił u mnie właściwie nic
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ano zależy mnie hypnose tylko wydłużyło, a diorshow z kolei zagęszcza fantastycznie, a słabo wydłuża z kolei. ogólnie na dzień dzisiejszy mój faworyt to ciągle 2000 calorie MF
Nie wydłużył? To po kij ja go kupowałam?! No nie no.. Teraz mi mówią takie rzeczy


Mariolka , ja nie kojarzę zapachu, nie pomogę


Aaa, wiecie, przestawiam się na fluidy apteczne (chyba na Vichy Aerateint Pure) . I dziś Pan w aptece mi doradzał w kwestii rodzaju, koloru Normalnie chłop jak marzenie! Z takim do sephory i na truskawę bym non stop chodziła
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2010-02-26 o 19:46
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 19:47   #2330
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Mariolka , ja nie kojarzę zapachu, nie pomogę
"śkoda"
Kto mi pomoże ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 19:48   #2331
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dark_Kicia

mi jakoś nie wydłużył ten Diorshow, ale pogrubił fajnie. Ale na razie jeszcze nie próbowałam z bazą Lancoma, może wtedy będzie dłużej?

ee tam w sumie nawet jak pierścionek będzie w tym roku, to ślub pewnie przez wiele lat jeszcze nie, więc czemu nie. hihihi
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 19:53   #2332
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dziekuje dziewczyny za wsparcie. Wrocil i niby jest okej. Ja jednak jestem jeszcze lekko urazona/fochnieta. Ogolnie jest mi bardzo ciezko. Mam jakies tam problemy ze zdrowiem. Moj ojciec urwal ze mna kontakt. Nawet w Wigilie sie do mnie nie odezwal. Czasami mam wrazenie, ze jestem calkiem sama choc zalezy mi na TZcie i wiem, ze on zawsze gdzies tam w poblizu jest. Jedna klotnia a ja juz mysle o wszystkich problemach na raz i to mnie wykancza.
Gothic, prosze o numer.

PS: przepraszam za te glupie zale .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 19:59   #2333
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17480443]Dziekuje dziewczyny za wsparcie. Wrocil i niby jest okej. Ja jednak jestem jeszcze lekko urazona/fochnieta. Ogolnie jest mi bardzo ciezko. Mam jakies tam problemy ze zdrowiem. Moj ojciec urwal ze mna kontakt. Nawet w Wigilie sie do mnie nie odezwal. Czasami mam wrazenie, ze jestem calkiem sama choc zalezy mi na TZcie i wiem, ze on zawsze gdzies tam w poblizu jest. Jedna klotnia a ja juz mysle o wszystkich problemach na raz i to mnie wykancza.
Gothic, prosze o numer.

PS: przepraszam za te glupie zale .[/QUOTE]
gdzieś się trzeba wyżalić, bo niezdrowo wszystko dusić
mam nadzieję, że wkrótce poczujesz się lepiej
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 20:00   #2334
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Aaa, wiecie, przestawiam się na fluidy apteczne (chyba na Vichy Aerateint Pure) . I dziś Pan w aptece mi doradzał w kwestii rodzaju, koloru Normalnie chłop jak marzenie! Z takim do sephory i na truskawę bym non stop chodziła


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17480443]Dziekuje dziewczyny za wsparcie. Wrocil i niby jest okej. Ja jednak jestem jeszcze lekko urazona/fochnieta. Ogolnie jest mi bardzo ciezko. Mam jakies tam problemy ze zdrowiem. Moj ojciec urwal ze mna kontakt. Nawet w Wigilie sie do mnie nie odezwal. Czasami mam wrazenie, ze jestem calkiem sama choc zalezy mi na TZcie i wiem, ze on zawsze gdzies tam w poblizu jest. Jedna klotnia a ja juz mysle o wszystkich problemach na raz i to mnie wykancza.
Gothic, prosze o numer.

PS: przepraszam za te glupie zale .[/QUOTE]

James masz jeszcze nas
Dasz sobie radę ze wszystkim
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 20:07   #2335
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Dark_Kicia

mi jakoś nie wydłużył ten Diorshow, ale pogrubił fajnie. Ale na razie jeszcze nie próbowałam z bazą Lancoma, może wtedy będzie dłużej?
Łeeeee A ja właśnie chciałam lekkie wydłużenie siet... Najwyżej oddam go dalej
Baza pomagała na moje oko głównie na pogrubienie Ale i wydłużyć pomogła Pamiętajcie drogie przyszłe użykowniczki bazy , żeby nałożyć ją i po dosłownie chwilce nakładać tusz. Jak podeschnie za mocno na rzęsach, to poskleja i nie będzie się dobrze nakładać

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17480443]Dziekuje dziewczyny za wsparcie. Wrocil i niby jest okej. Ja jednak jestem jeszcze lekko urazona/fochnieta. Ogolnie jest mi bardzo ciezko. Mam jakies tam problemy ze zdrowiem. Moj ojciec urwal ze mna kontakt. Nawet w Wigilie sie do mnie nie odezwal. Czasami mam wrazenie, ze jestem calkiem sama choc zalezy mi na TZcie i wiem, ze on zawsze gdzies tam w poblizu jest. Jedna klotnia a ja juz mysle o wszystkich problemach na raz i to mnie wykancza.
Gothic, prosze o numer.

PS: przepraszam za te glupie zale .[/QUOTE]

Jakie głupie żale? Weź daj spokój Jesteśmy z Tobą
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 20:17   #2336
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

James - nie jesteś sama
masz jeszcze całe grono walniętych truskawkowych towarzyszek
i możesz im sie użalać ile chcesz

Ja nie mam żadnego kontaktu z moim ojcem od 8 lat. Nie wiem nawet czy żyje. Długa historia ale każdy jakąś historię dzwiga. Będzie OK. Zobaczysz .


-------------------------------------
Zenuś zlituj sięi wrzuć już topy ...........
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 20:19   #2337
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

James klikniecie błyszczyka lekiem na całe zło
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 20:22   #2338
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

dimiti Ty zamawiałaś ten kolor pomadki?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/y...790/?CatgId=19

mnie ciągle kusi wyprbowanie tych ysl - ale ta kolorystyka to jakaś porażka?
bo że niby to jest jaki kolor ten ciemny??
brązowy??
ja chce jakieś różyki ............
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 20:24   #2339
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
James klikniecie błyszczyka lekiem na całe zło
Chcialabym bezowa matowa szminke, ale nic znalezc nie moge.

---------------------------------------------------------------------
Dziewczyny, dziekuje jeszcze raz .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 20:25   #2340
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ano zależy mnie hypnose tylko wydłużyło, a diorshow z kolei zagęszcza fantastycznie, a słabo wydłuża z kolei. ogólnie na dzień dzisiejszy mój faworyt to ciągle 2000 calorie MF
Może wrócę do MFa?
Hypnose mi robi wszystko Ale dwa razy + baza Lancome
Diorshow w sumie szybko się kruszy i wysycha, więc zawsze go szybko wyrzucałam neistety.
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Pierścionka nie ma co się bać, nie gryzie Gorzej ze ślubem Tam wszyscy komentują jak się panna młoda ubrała, jak umalowała, uczesała, czy to ślub z miłości, czy dziecko w drodze, czemu kiełbasy nie ma na stole i dlaczego takiego chłopa sobie wzięła Paranoja
eee, no bez przesady
Jak się ma odpowiednią dawkę asertywności (patrz ja ) to i ślub spokojnie można przeżyć, do tego zrobić go dokładnie po swojemu. Po czym się okazuje, że wszyscy i tak byli zadowoleni
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Lubię dramatyczne rzęsy niestety rzadko który tusz mi daje ten efekt
Mam dokładnie to samo
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Wyślij mi pw z numerem to Ci wyślę eska, bo też go dostałam
No to ślę zaraz


Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Dark_Kicia

mi jakoś nie wydłużył ten Diorshow, ale pogrubił fajnie. Ale na razie jeszcze nie próbowałam z bazą Lancoma, może wtedy będzie dłużej?

ee tam w sumie nawet jak pierścionek będzie w tym roku, to ślub pewnie przez wiele lat jeszcze nie, więc czemu nie. hihihi
Bazę polecam bardzo bardzo

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17480443]Dziekuje dziewczyny za wsparcie. Wrocil i niby jest okej. Ja jednak jestem jeszcze lekko urazona/fochnieta. Ogolnie jest mi bardzo ciezko. Mam jakies tam problemy ze zdrowiem. Moj ojciec urwal ze mna kontakt. Nawet w Wigilie sie do mnie nie odezwal. Czasami mam wrazenie, ze jestem calkiem sama choc zalezy mi na TZcie i wiem, ze on zawsze gdzies tam w poblizu jest. Jedna klotnia a ja juz mysle o wszystkich problemach na raz i to mnie wykancza.
Gothic, prosze o numer.

PS: przepraszam za te glupie zale .[/QUOTE]
Przytulam Będzie lepiej Musi
A smska zaraz mi wyśle Kicia, Ty się relaksuj
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Łeeeee A ja właśnie chciałam lekkie wydłużenie siet... Najwyżej oddam go dalej
Baza pomagała na moje oko głównie na pogrubienie Ale i wydłużyć pomogła Pamiętajcie drogie przyszłe użykowniczki bazy , żeby nałożyć ją i po dosłownie chwilce nakładać tusz. Jak podeschnie za mocno na rzęsach, to poskleja i nie będzie się dobrze nakładać
Popieram
Ja zwykle nakładam na jedno oko i zaraz tuszem, potem drugie oko i znów tusz
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.