Dlaczego kochamy kotki? - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-17, 10:47   #1381
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez becia_leszno
Witam,
przejrzałam ten wątek i postanowiłam pokazać mojego Skarba Czarnulka właśnie skończyła rok i jest typową królewną a my jesteśmy na jej posyłki Ale jak takiego stwora nie kochać

Pozdrawiam wszystkie kociomaniaki
Kolejne cudne kocię
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 10:49   #1382
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

o tak,królewna jest cudna
Becia buziak dla ciebie i dla niej
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 10:54   #1383
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Kattarina
Za każdym razem Ctrl C, i Ctrl V,z tego co się tu wyświetla podczas pisania wiadomości, "pod spodem" ?
(szczerze mówiąc, to właśnie wczoraj chciałam kogoś zapytać, tylko mi było głupio i nie wiedziałam kogo )
Dokładnie tak, kopiuj i wklej między nawiasy quote

Leo$, sama swoich podwójnych postów już nie połączysz
Gdzie znalazłaś taką rasę, to jakaś nowa? Fajne są A nie mają problemów ze słuchem (często białe koty z niebieskimi oczami są głuche)?

Pozdrawiam kociary!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 11:22   #1384
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez deb
Kattarinko a ja wstać musiałam bo miałam sprawę do załatwienia, już załatwiłam i jestem w domku...niestety troche niewyspana
Jeśli chodzi o cytowanie to prawie tak jak pisze w linku który podałaś, jednak kończąc cytat należy napisać
. Dla utałwienia można kliknąć ostatnią ikonkę w drugim rzędzie z opcji jakie są gdy piszesz posta (taki żółty kwadracik) i po pierwszym quote wstawić=nazwe użytkownika. Pomiędzy te quote wklejamy skopiowany tekst. Żeby wstawić dany tekst trzeba go zaznaczyć i kliknąć kopiuj - ale przecież to wiesz I tak za każdym razem jak chcesz zacytować kolejnego użytkownika Każdego osobno, nie można sobie najpierw zrobić kopiuj deb, kopiuj Izunie, kopiuj Szi a potem wklejać bo wklei Ci się tylko ostatnia kopiowana wypowiedz. Najpierw robić jedno quote i wklejasz daną wypowiedz, potem drugie quote i kopiujesz i wklejasz itd Mam nadzieje że dosyć jasno to wytłumaczyłam...chociaż troche w tą jasność wątpie Jakby coś to napisz

EDIT: I nie ma co się czuć głupio bo to troche takie uciążliwe jest cytowanie kilku osób w jednym poście dlatego ja najczęściej szłam na łatwizne i po prostu pisałam 5 postów jeden pod drugim [/quote]

Dziękuję za info, teraz się okaże, czy zakumałam

Cytat:
Napisane przez becia_leszno
Witam,
przejrzałam ten wątek i postanowiłam pokazać mojego Skarba Czarnulka właśnie skończyła rok i jest typową królewną a my jesteśmy na jej posyłki Ale jak takiego stwora nie kochać

Pozdrawiam wszystkie kociomaniaki
Śliczna i oryginalnie umaszczona Królewna

Cytat:
Napisane przez Laura2112
Dokładnie tak, kopiuj i wklej między nawiasy quote
Dzięki za info, się zaraz okaże, czy to działa 4me, czy potrzebuję korepetycji

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2006-06-17 o 11:47
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 11:26   #1385
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Katt skumałaś skumałaś Tamto moje tak się podzieliło bo ja umiesciłam to quote w nawiasie kwadratowym i zostalo to uznane jako koniec cytatu.
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 11:34   #1386
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez deb
Katt skumałaś skumałaś Tamto moje tak się podzieliło bo ja umiesciłam to quote w nawiasie kwadratowym i zostalo to uznane jako koniec cytatu.
Właśnie próbowałam to edytować, ale nie wyszło

Edit: żeby nie pisac kolejnego posta OT deb,nie daję rady edytować cytatu Twojego posta, ale to raczej nie kwestia nawiasów i spacji. Jak się podszkolę, to naprawię.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 11:39   #1387
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Kattarina
Właśnie próbowałam to edytować, ale nie wyszło
Jak chcesz to poprawić to możesz w tym pierszym [/quote] napisanym przeze mnie powstawiać spacje [ / quote] i wtedy powinno być ok Ale możesz tak zostawić, widać o co chodzi...no przynajmniej ja widze
deb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-17, 15:10   #1388
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez deb
Ale w Garfieldzie to się zakochałam Choć Izunia się wymienimy co Ty mi dasz Garfielda a ja Ci toster
A wiesz ,ze zamierzam kupic toster nierdlugo ! Nie kus Zartuje mojego Garfieldziatka nie oddam nawet za merca :P

Cytat:
Napisane przez becia_leszno
Witam,
przejrzałam ten wątek i postanowiłam pokazać mojego Skarba Czarnulka właśnie skończyła rok i jest typową królewną a my jesteśmy na jej posyłki Ale jak takiego stwora nie kochać

Pozdrawiam wszystkie kociomaniaki
Slicznotka


Lauro oczywiscie bede sie bardziej pilnowac ,zebys nie miala duzo roboty z moimi postami

Aha dzien dobry wszystkim tym osierscionym naturalnie i tym osierscionym sztucznie
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 15:38   #1389
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez becia_leszno
Witam,
przejrzałam ten wątek i postanowiłam pokazać mojego Skarba Czarnulka właśnie skończyła rok i jest typową królewną a my jesteśmy na jej posyłki Ale jak takiego stwora nie kochać

Pozdrawiam wszystkie kociomaniaki
Witaj Becia
Kochana ta Twoja Czarnulka, fajny ma nosek
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 15:52   #1390
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Wogole wczoraj TZ pojechal do rodzicow(o czym wspomnialam juz wczesniej) ja rowniez postanowilam spac u swoich rodzicow , wiec koty byly same w domu . Teraz przyjechalam , Garfield postanowil mnie przywitac fikolkami i innymi sztuczkami , Czarna wyszla popatrzyla na mnie i polozyla sie mruzac oczka (mysle ,ze z radosci ) a Sugar ... Sugar sie najwyrazniej obrazila Wolam ja ,nie chce przyjsc biore na rece , odpycha mnie i ogolnie czuje sie strasznie olewana , nawet wzrok odwraca jak sie patrze :O Ona ma tendencje do obrazania sie jak cos ja zdenerwuje ,wiec to chyba to . Mam nadzieje ,ze jej przejdzie ,musze sie wkupic w jej laski
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 15:53   #1391
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Laura2112
Dokładnie tak, kopiuj i wklej między nawiasy quote

Leo$, sama swoich podwójnych postów już nie połączysz
Gdzie znalazłaś taką rasę, to jakaś nowa? Fajne są A nie mają problemów ze słuchem (często białe koty z niebieskimi oczami są głuche)?

Pozdrawiam kociary!
Bede robic swoja strone internetowa i jako logo chce miec grafike bialego kotka- wiec szukalam inspiracji w yahoo images i natrafilam na te unikatowa rase, heh olsnilo mnie- milosc od pierwszego wejrzenia
Faktycznie ponoc biale kotki maja wady -ale zobacz jaaaakiee on ma uszy az dziw ze moglby niedoslyszec
Jesli bede miala okazje to zakupie takiego Aniolka
p.s uwaga latwo mozna sie zarazic miloscia do Foreginow



Cytat:
Napisane przez Izunia86
Sugar sie najwyrazniej obrazila Wolam ja ,nie chce przyjsc biore na rece , odpycha mnie i ogolnie czuje sie strasznie olewana , nawet wzrok odwraca jak sie patrze :O Ona ma tendencje do obrazania sie jak cos ja zdenerwuje ,wiec to chyba to . Mam nadzieje ,ze jej przejdzie ,musze sie wkupic w jej laski
heh ma charakterek jak moj Maxiu

Lauro, Lauro !!!!!! wyszla edycja !!!!!!
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-17, 18:25   #1392
makadamia
Raczkowanie
 
Avatar makadamia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 328
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Mój mąż zwariował...nie posądzałam go o tak wielką miłość do kotów ukrywał się z ną, ze względu na uczulenie...faktycznie do niedawna jak tylko wchodził do "zakoconego" domu zaczynał trzeć oczy, kichać...ale mu minęło...no i teraz szaleje...wczoraj wieczorem był ze znajomą po kociaka (blue britki są na topie...starszy syn męża właśnie na urodzinu dostał takiego od swojej żony...tam już jest dachowiec Kajtek i niebieska rosyjska Maja) i tylko czekam jak ta moja chłopa przyjdzie do domu i wyciągnie z kieszeni taką pluszową niebieską kuleczkę (ten kociak którego wczoraj kupowali jest po niebieskiej mamie i liliowym tacie)
oto on:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 060616_223745.jpg (24,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 060616_223735.jpg (22,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 060616_223848.jpg (22,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 060616_235759.jpg (22,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 060616_235835.jpg (7,4 KB, 9 załadowań)
__________________
jestem jaka jestem i taką mnie trzeba kochać

Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą.
Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie:
może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem

Théophile Gauthie
makadamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 18:30   #1393
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cudowny . Tez marze o niebieskim brytyjczyku , zastanawialismy sie nad niebieskim ale padlo na kremucha i nie zaluje ale taki niebiescioch tez by sie przydal Nic straconego ,moze kiedys . Ten jest cudowny , kruszynka
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 18:41   #1394
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Makadamia...jaki on sliczny, wyglada jak pluszowa zabawka, kuleczka kochana
(uwielbiam tez Russian Blue), na dole:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg russian BLUE.jpg (9,0 KB, 6 załadowań)
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 18:44   #1395
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Leo$
(uwielbiam tez Russian Blue), na dole:
Ja tez ja tez!!! Tez chcialabym miec rozyjskiego niebieskiego , zawsze na wystawach nie moge oderwac od nich zwroku Maja w sobie tyle gracji i elegancji
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 18:51   #1396
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez makadamia
Mój mąż zwariował...nie posądzałam go o tak wielką miłość do kotów ukrywał się z ną, ze względu na uczulenie...faktycznie do niedawna jak tylko wchodził do "zakoconego" domu zaczynał trzeć oczy, kichać...ale mu minęło...no i teraz szaleje...wczoraj wieczorem był ze znajomą po kociaka (blue britki są na topie...starszy syn męża właśnie na urodzinu dostał takiego od swojej żony...tam już jest dachowiec Kajtek i niebieska rosyjska Maja) i tylko czekam jak ta moja chłopa przyjdzie do domu i wyciągnie z kieszeni taką pluszową niebieską kuleczkę (ten kociak którego wczoraj kupowali jest po niebieskiej mamie i liliowym tacie)
oto on:
Boski malec
Miłość do kotków jest zaraźliwa Odkąd ja mam kotki kilka moich znajomych tak się w nich zakochało że sami postanowili się zakocić A jak nazwiecie malca?

Izunia a jak do tostera dorzuce patelnie to umowa stoi
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 18:52   #1397
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Cytat:
Napisane przez makadamia
Mój mąż zwariował...nie posądzałam go o tak wielką miłość do kotów ukrywał się z ną, ze względu na uczulenie...faktycznie do niedawna jak tylko wchodził do "zakoconego" domu zaczynał trzeć oczy, kichać...ale mu minęło...no i teraz szaleje...wczoraj wieczorem był ze znajomą po kociaka (blue britki są na topie...starszy syn męża właśnie na urodzinu dostał takiego od swojej żony...tam już jest dachowiec Kajtek i niebieska rosyjska Maja) i tylko czekam jak ta moja chłopa przyjdzie do domu i wyciągnie z kieszeni taką pluszową niebieską kuleczkę (ten kociak którego wczoraj kupowali jest po niebieskiej mamie i liliowym tacie)
oto on:
Jaki kochany

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Cudowny . Tez marze o niebieskim brytyjczyku , zastanawialismy sie nad niebieskim ale padlo na kremucha i nie zaluje ale taki niebiescioch tez by sie przydal Nic straconego ,moze kiedys . Ten jest cudowny , kruszynka
Też przy kupnie mojego obecnego zastanawialiśmy się nad niebieskiem brytyjczykiem Ja wychodzę z założenia, że kotków nigdy (no do czasu ) za duzo I tylko jakbym mogła mieć więcej, nie pogardziłabym towarzystwem dla mojego Tylko gorzej jakby nie zaakceptował nowego

A właśnie mój kicia przed chwilką wyrzucił swoją piłkę przez balkon :P

Cytat:
Napisane przez deb
Izunia a jak do tostera dorzuce patelnie to umowa stoi
no nie mogę z tego, jak to przeczytałam
__________________


Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2006-06-17 o 19:41 Powód: post pod postem
szi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 18:58   #1398
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez makadamia
Mój mąż zwariował...nie posądzałam go o tak wielką miłość do kotów ukrywał się z ną, ze względu na uczulenie...faktycznie do niedawna jak tylko wchodził do "zakoconego" domu zaczynał trzeć oczy, kichać...ale mu minęło...no i teraz szaleje...wczoraj wieczorem był ze znajomą po kociaka (blue britki są na topie...starszy syn męża właśnie na urodzinu dostał takiego od swojej żony...tam już jest dachowiec Kajtek i niebieska rosyjska Maja) i tylko czekam jak ta moja chłopa przyjdzie do domu i wyciągnie z kieszeni taką pluszową niebieską kuleczkę (ten kociak którego wczoraj kupowali jest po niebieskiej mamie i liliowym tacie)
oto on:
jakie boskie zwierzątko-kociątko ... jstem pod ogromnym wrażeniem
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 19:03   #1399
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

makadamia kotek jest pusi-milusie , ech jak bym sobie kota teraz pogłaskała
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-17, 19:05   #1400
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez szi

Też przy kupnie mojego obecnego zastanawialiśmy się nad niebieskiem brytyjczykiem Ja wychodzę z założenia, że kotków nigdy (no do czasu ) za duzo I tylko jakbym mogła mieć więcej, nie pogardziłabym towarzystwem dla mojego Tylko gorzej jakby nie zaakceptował nowego
Nio ja tez sie balam ,ze Garfield nie zostanie zaakceptowany , na samym poczatku rzeczywiscie bylam przerazona ,bo Czarna go w miare olewala ale Sugar nie chciala nawet na niego patrzec ,chowala sie , nie przebywala z nami , nie chciala na nas (mnie i mojego TZ ) patrzec , nie mowiac juz o Garfieldzie .
Warczala , syczala , pacala w lebek gdy tylko byl za blisko Trwalo to jakis czas , teraz sypiaja razem ,kochaja sie , tula Garfield Sugarze myje glowke no nie mowiac juz ,ze przed kastracja Garfielda a po sterylizacji Sugar , Garfield probowal ja podrywac i co najlepsze udawalo sie mu to Wiem ,ze na zaakceptowanie przez koty nowego osobnika potrzeba czasu i cierpliwosci , w tych trudnych przypadkach a sa takie gdzie koty odrazu przypadaja sobie do gustu

Cytat:
Napisane przez szi
A właśnie mój kicia przed chwilką wyrzucił swoją piłkę przez balkon :P
Jak dziecko Wyrzucilo zabawke trzeba leciec na dol Slodkie.

Cytat:
Napisane przez deb
Izunia a jak do tostera dorzuce patelnie to umowa stoi
Przerazasz mnie :O Patelnie tez mam zamiar kupic , slowo daje ! Ale Garfielda nie oddam
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 19:06   #1401
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez szi
no nie mogę z tego, jak to przeczytałam
No co Ty się tu śmiejesz jak ja targu próbuje dobić
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 19:25   #1402
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Nio ja tez sie balam ,ze Garfield nie zostanie zaakceptowany , na samym poczatku rzeczywiscie bylam przerazona ,bo Czarna go w miare olewala ale Sugar nie chciala nawet na niego patrzec ,chowala sie , nie przebywala z nami , nie chciala na nas (mnie i mojego TZ ) patrzec , nie mowiac juz o Garfieldzie .
Warczala , syczala , pacala w lebek gdy tylko byl za blisko Trwalo to jakis czas , teraz sypiaja razem ,kochaja sie , tula Garfield Sugarze myje glowke no nie mowiac juz ,ze przed kastracja Garfielda a po sterylizacji Sugar , Garfield probowal ja podrywac i co najlepsze udawalo sie mu to Wiem ,ze na zaakceptowanie przez koty nowego osobnika potrzeba czasu i cierpliwosci , w tych trudnych przypadkach a sa takie gdzie koty odrazu przypadaja sobie do gustu
To dobrze, że się polubili Ja mam wrażenie, że mój nie miałby nic przeciwko drugiemu zwierzakowi, bo jest bardzo towarzyski
Cytat:
Napisane przez Izunia86
Jak dziecko Wyrzucilo zabawke trzeba leciec na dol Slodkie.
Hoho, on niech sobie nie myśli, że ja będę latać za jego zabawkami Na szczęscie mam zapas piłeczek On w ogóle lubi gdzies wrzucac piłeczki (pingpongowe) i trzeba potem we wszystkich zakamarkach szukać. A jeżeli chce, to sam potrafi sobie znaleźć.
Cytat:
Napisane przez deb
No co Ty się tu śmiejesz jak ja targu próbuje dobić
Biznesplan, rozumiem
__________________

szi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 19:31   #1403
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Przerazasz mnie :O Patelnie tez mam zamiar kupic , slowo daje ! Ale Garfielda nie oddam
Haha no ja to mam zmysł wyczulony na ludzkie potrzeby szczególnie te dotycznące sprzętu kuchennego
Nie chcesz się wymienić to nie, ale wiedz że miałam jeszcze wiele rzeczy do zaoferowania
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 20:29   #1404
makadamia
Raczkowanie
 
Avatar makadamia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 328
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez deb
Boski malec
Miłość do kotków jest zaraźliwa Odkąd ja mam kotki kilka moich znajomych tak się w nich zakochało że sami postanowili się zakocić A jak nazwiecie malca?
On przecie nie mój ino znajomej w papierach ma Googy, nie wiem czy tak zostanie, czy nie...dzisiaj mąż pojechał do niej, więc kazałm mu pomiziać Googla

I tu mi się wkrada żywieniowy problem, otóż wet twierdzi, że nie powinno się dawać kotkom surowizny, a babka od której kupowali tego kociaka twierdzi, że wręcz powinno się dawać...co o tym sądzicie...dawać te surowiznę, czy nie (mam na myśli wątróbkę, mięsko)
__________________
jestem jaka jestem i taką mnie trzeba kochać

Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą.
Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie:
może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem

Théophile Gauthie
makadamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 20:46   #1405
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Ja mysle ,ze to zalezy od rodzaju miesa. Wieprzowiny podobno wogole nie powinno sie dawac , ryby surowej tez abolutnie nie powinno , gdyz zawiera niebezpieczne skladniki ,ktore sie neutralizuja pod wplywem wysokiej temperatury . Mysle ,ze piers z kurczaka lub indyka mozna podawac surowa ,tak tez robilam ale od pewnego czasu wszyscy panikuja na temat ptasiej grypy , wiec od tej pory drob tez wole sparzac , nie gotuje miesa ale parze ,tzn kroje na kawalki i na durszlaczku polewam wrzatkiem , wiele witamin i mineralow przez to nie ginie a jest odrobine bezpieczniej . Wazne zeby jezeli sie gotuje mieso ,nie gotowac dlugo , temperatura powinna byc wysoka ale krotkotrwala ,wtedy z miesa nie uciekaja witaminy .
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 20:48   #1406
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

oj dziewuszki jak was 'czytam' tzn. co wyprawiaja Wasze Kotuszeta zawsze mam ubaw po pachy



Cytat:
Napisane przez Izunia86

Ja mysle ,ze to zalezy od rodzaju miesa. Wieprzowiny podobno wogole nie powinno sie dawac , ryby surowej tez abolutnie nie powinno , gdyz zawiera niebezpieczne skladniki ,ktore sie neutralizuja pod wplywem wysokiej temperatury . Mysle ,ze piers z kurczaka lub indyka mozna podawac surowa ,tak tez robilam ale od pewnego czasu wszyscy panikuja na temat ptasiej grypy , wiec od tej pory drob tez wole sparzac , nie gotuje miesa ale parze ,tzn kroje na kawalki i na durszlaczku polewamwrzatkiem , wiele witamin i mineralow przez to nie ginie a jest odrobine bezpieczniej . Wazne zeby jezeli sie gotuje mieso ,nie gotowac dlugo , temperatura powinna byc wysoka ale krotkotrwala ,wtedy z miesa nie uciekaja witaminy .

wow jak Ty dbasz o kotki

Maxiu je ryby
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 20:50   #1407
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez makadamia
On przecie nie mój ino znajomej w papierach ma Googy, nie wiem czy tak zostanie, czy nie...dzisiaj mąż pojechał do niej, więc kazałm mu pomiziać Googla

I tu mi się wkrada żywieniowy problem, otóż wet twierdzi, że nie powinno się dawać kotkom surowizny, a babka od której kupowali tego kociaka twierdzi, że wręcz powinno się dawać...co o tym sądzicie...dawać te surowiznę, czy nie (mam na myśli wątróbkę, mięsko)
O jeny, źle zrozumiałam Nie martw się jeszcze i ty doczekasz się kocięcia
Jeśli chodzi o surowe jedzonko to ja daje, ale zamrożone przez przynajmniej 48 godzin bo wtedy giną bakterie. Wątróbki raczej nie daje, może raz na rok (dosłownie) dostaną troszkę. Ale najczęściej dostają gotowane mięsko, bo jednak boje się tych wszystkich choróbsk, ptasich gryp i innych takich, nie znam się na tym i wole nie ryzykować zdrowia kotków. Czytałam że niby własnie po 48 godzinach zamrażania bakterie giną, ale nie jestem tego pewna dlatego ostatnio jakoś nie ryzykuje
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 20:53   #1408
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Leo$
oj dziewuszki jak was 'czytam' zawsze mam ubaw po pachy

To dobrze , trzeba zyc z usmiechem Sliczny avatar .
PS Garfield biega po calym mieszkaniu , co rusz zatrzymuje sie i molestuje jednego z moich butow, wydajac przy tym odglos ła ła ła ła ,od najwyzszego tonu do najnizszego
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 20:58   #1409
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Izunia86
To dobrze , trzeba zyc z usmiechem Sliczny avatar .
PS Garfield biega po calym mieszkaniu , co rusz zatrzymuje sie i molestuje jednego z moich butow, wydajac przy tym odglos ła ła ła ła ,od najwyzszego tonu do najnizszego


p.s.Max "szczeka" na owady i jak go uspokajam robi to jeszcze glosniej
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 21:13   #1410
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Leo$


p.s.Max "szczeka" na owady i jak go uspokajam robi to jeszcze glosniej

Czarnula też "szczeka" jak szalona właśnie biega po calym mieszkaniu i lapie komary A jak jakiś siedzi za wysoko to miauczy tak dlugo aż nie wezme jej na ręce i nie podsadze. a jak chce wyjśc na dwór przynosi mi smycz ... mam za swoje bo sama ją tego nauczyłam
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.