Trądzik - cz. 3 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-23, 23:50   #3421
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja od siebie mogę polecić olej z pachnotki - robi cuda ze skórą, wszystko szybko się goi, a skóra uspokojona
nie slyszalam o nim.. przeczytalam jakie ma wlasciwosci i rewelacja jak dla mnie (i dla Ciebie) . pozostaje zamowic go przez neta, bo w sklepach stacjonarnych to chyba nie bardzo.. mam nadzieje,ze nie zapcha mnie
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-04-23 o 23:53
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 00:54   #3422
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
nie slyszalam o nim.. przeczytalam jakie ma wlasciwosci i rewelacja jak dla mnie (i dla Ciebie) . pozostaje zamowic go przez neta, bo w sklepach stacjonarnych to chyba nie bardzo.. mam nadzieje,ze nie zapcha mnie
Mi się właśnie kończy ulubiony olej z orzechów włoskich i chyba też skuszę się na pachnotkę. Czy ona nie szczypie w oczy czasem jak czarnuszka? Bo chciałabym stosować na noc. A do tamanu miałam podejście ale chyba mnie zapychał niestety. Oleje mają wiele plusów ale najlepsze jest to, że nawet jeżeli do twarzy okażą się nieciekawe, można je użyć do włosów
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 10:15   #3423
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez eunchae Pokaż wiadomość
Mi się właśnie kończy ulubiony olej z orzechów włoskich i chyba też skuszę się na pachnotkę. Czy ona nie szczypie w oczy czasem jak czarnuszka? Bo chciałabym stosować na noc. A do tamanu miałam podejście ale chyba mnie zapychał niestety. Oleje mają wiele plusów ale najlepsze jest to, że nawet jeżeli do twarzy okażą się nieciekawe, można je użyć do włosów
Jak się nie wsadzi palca w oko, to nie szczypie (ale mi się to często zdarza)
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 13:02   #3424
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez catttt Pokaż wiadomość
Ojoj, a ja właśnie nabyłam Colorstaya
Może akurat u Ciebie się sprawdzi Ja dopiero jak skończyłam 2 opakowanie przeczytałam jego skład i było jasne, że to on mi zaszkodził. Mnóstwo silikonów plus alkohol na 2 miejscu w składzie. A szkoda bo efekt dawał fajny, świetnie krył i długo się trzymał.
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 13:14   #3425
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Trądzik - cz. 3

Odkąd biorę antybiotyk, mam spory problem z przesuszanie się skóry - na nogach, przy ustach. Wizytę u dermatolożki mam dopiero na końcu maja, więc pytanie: co powinnam brać na to? Jakiś kompleks witamin, czy konkretne połączenie? Jakaś maść?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 14:54   #3426
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Odkąd biorę antybiotyk, mam spory problem z przesuszanie się skóry - na nogach, przy ustach. Wizytę u dermatolożki mam dopiero na końcu maja, więc pytanie: co powinnam brać na to? Jakiś kompleks witamin, czy konkretne połączenie? Jakaś maść?
Na przesuszoną skórę stosuję czasem oliwę z oliwek,trochę pomagaBrałam też kiedyś kapsułki Omega-3 na nawilżenie. Powtórzę też moje pytanie- Czy zna ktoś może krem nawilżający do cery tłustej?
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 15:37   #3427
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Powtórzę też moje pytanie- Czy zna ktoś może krem nawilżający do cery tłustej?
cetaphil + mozna dodac pare kropel rybek dermogal
luuub tluscioch ava mustela, ale czy zapcha
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 15:42   #3428
Sumigra
Rozeznanie
 
Avatar Sumigra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 713
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Odkąd biorę antybiotyk, mam spory problem z przesuszanie się skóry - na nogach, przy ustach. Wizytę u dermatolożki mam dopiero na końcu maja, więc pytanie: co powinnam brać na to? Jakiś kompleks witamin, czy konkretne połączenie? Jakaś maść?
Mi się również strasznie skóra przesusza, bo biorę antybiotyk...czuję "skórę" nawet przy skłonie, strasznie plecy mi wtedy "pękają" (nie wiem jak to określić....). Ważne, że efekty widać
__________________
trolololo
Sumigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:30   #3429
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik - cz. 3

A ten olej z orzechów włoskich nie przyciemnił Ci włosków na twarzy?

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Ja też teraz się wysuszyłam mocno dość i przez to syfki mi powyłaziły. Ale odpukać, nie mam już trądziku. Przeszło. Bo te kilka pryszczy to już nie jest to co np rok temu..
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 18:49   #3430
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Trądzik - cz. 3

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:29   #3431
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
A ten olej z orzechów włoskich nie przyciemnił Ci włosków na twarzy?
Nie zauważyłam żeby przyciemniał, ale nie stosuję go codziennie. Nie wiedziałam że może przyciemniać. Lubię też macerat z kocanki, bardziej treściwy jest, dobry na noc i łagodzi zaczerwienienia.
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 21:32   #3432
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik - cz. 3

Mam hydrolat z kocanki, od kilku dni i faktycznie syzbko łagodzi. A ten z orzecha włoskiego to nawilża dobrze? Przepraszam za tyle pytań, jak dotąd stosowałam na głowę tylko,żeby przyciemnić.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

bo nie wiem,czy posmarować się oliwa z oliwek,czy tym z orzecha włoskiego
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 22:25   #3433
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
cetaphil + mozna dodac pare kropel rybek dermogal
luuub tluscioch ava mustela, ale czy zapcha
Cetaphil miałam, ale o ile pamiętam spowodował u mnie wysyp. A jakiś apteczny krem? Ktoś stosował może coś z Avene,La Roche Posay albo np.Fitomed?Patrzyłam na KWC,ale sama nie wiem.Może ktoś używał żelu hialuronowego z biochemii?Wiadomo,że oliwa z oliwek to jakiś sposób,ale nie chcę się z tym męczyć przez całą wiosnę.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 22:38   #3434
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Trądzik - cz. 3

A ja tutaj znowu polecę olej z pachnotki Świetnie nawilża
Ale jeśli chodzi o kremy, to lubię melisowy z Evy - może nie nawilża jakoś hiper rewelacyjnie, ale co najważniejsze, nie zapycha i wchłania się może nie do tępego matu, ale do naturalnie wyglądającej skóry
Ale jeśli ktoś potrzebuje dużego nawilżenia głównie ze strony kremu, to nie pomogę Mnie wystarcza olej z pachnotki + krem sutkowy Babydream na wielki poatredermowy przesusz
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 23:58   #3435
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Cetaphil miałam, ale o ile pamiętam spowodował u mnie wysyp. A jakiś apteczny krem? Ktoś stosował może coś z Avene,La Roche Posay albo np.Fitomed?Patrzyłam na KWC,ale sama nie wiem.Może ktoś używał żelu hialuronowego z biochemii?Wiadomo,że oliwa z oliwek to jakiś sposób,ale nie chcę się z tym męczyć przez całą wiosnę.
Mnie też Cetaphil zaszkodził niestety. Z aptecznych lubiłam Effaclar H z La Roche ale po paru miesiącach chyba zaczął mnie zapychać jednak. Z Avene CleanAC mnie zapychał, teraz testuję krem Toleriane o ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,691,toleriane.html
Niestety silikon (cyclopentasiloxane) na drugim miejscu, podobno może zapychać. Ale ten silikon jest też w podkładzie Toleriane więc jeżeli ktoś polubił się z podkładem, ten krem powinien się raczej sprawdzić.

Widziałam na stronie La Roche ciekawy produkt, ale niestety nie jest dostępny jeszcze w Polsce (nie wiem czy będzie dostępny):
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ej.html&next=1
Bardzo krótki skład, myślę że będzie dobry.

Olej z orzecha bardzo delikatnie nawilża. Żel hialuronowy z biochemii używam właśnie z olejem w minimalnych ilościach pod makijaż i tu się genialnie sprawdza. Ogólnie polecam oleje ale przy dłuższym stosowaniu tych lekkich moja skóra zaczęła się przesuszać. Dlatego znów próbuję z kremami. Teraz mam metodę parę nocy olej, potem parę nocy krem.
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 10:13   #3436
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik - cz. 3

zmieszałam wczoraj żel hialuronowo-peptydowy z BU z oliwą z oliwek i z wiesiołkiem. Rano buzia miękka, jasna (wreszcie nie czerwona). kul

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

mówisz,że pod makijaż można dać taką mieszankę? Ja jeszcze filtrem się smaruję
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 11:12   #3437
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik - cz. 3

O wielkie dzięki za tak szczegółową pomoc Może wypróbuję ten krem Toleriane.Nie zamierzam zrezygnować z filtrowania się ,więc krem nawilżający będzie niestety tylko na noc.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...-z-melisy.html Jeśli chodzi o krem z Polleny Evy,czy to ten? Widzę,że ma alkohol w składzie.
W sumie zastanawiam się nad jego kupnem, ale zwykle używałam kremów aptecznych do twarzy bo mam stracha , że taki ,,drogeryjny" może mnie wysypać. Biorę tabletki antykoncepcyjne ze względu na hormony, do tego ze 3 razy w tygodniu Benzacne i moja cera po prostu domaga jakiegoś nawilżenia.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 11:26   #3438
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
O wielkie dzięki za tak szczegółową pomoc Może wypróbuję ten krem Toleriane.Nie zamierzam zrezygnować z filtrowania się ,więc krem nawilżający będzie niestety tylko na noc.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...-z-melisy.html Jeśli chodzi o krem z Polleny Evy,czy to ten? Widzę,że ma alkohol w składzie.
W sumie zastanawiam się nad jego kupnem, ale zwykle używałam kremów aptecznych do twarzy bo mam stracha , że taki ,,drogeryjny" może mnie wysypać. Biorę tabletki antykoncepcyjne ze względu na hormony, do tego ze 3 razy w tygodniu Benzacne i moja cera po prostu domaga jakiegoś nawilżenia.
Ja tam nie widzę żadnego alkoholu A jeśli chodzi o cetearyl czy tam cetyl, to są emolienty albo emulgatory Nie wiem, nie chcę nikogo wprowadzić w błąd, w każdym razie krzywdy nie robią.
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 11:31   #3439
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja tam nie widzę żadnego alkoholu A jeśli chodzi o cetearyl czy tam cetyl, to są emolienty albo emulgatory Nie wiem, nie chcę nikogo wprowadzić w błąd, w każdym razie krzywdy nie robią.
A to przepraszam,mój błąd.W takim razie skoro skład nie jest zły,to jeszcze lepiej.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 11:35   #3440
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Trądzik - cz. 3

Kupiłam maść z witaminą A, kapsułki z witaminą A i D3 oraz tabletki z witaminą B2. Zrobię sobie kurację. Chcę wyleczyć skórę z tych przesuszeń i ranek. Przydało by się jeszcze coś skutecznie nawilżającego skórę od wewnątrz.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 09:53   #3441
justynatom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Na przesuszoną skórę stosuję czasem oliwę z oliwek,trochę pomagaBrałam też kiedyś kapsułki Omega-3 na nawilżenie. Powtórzę też moje pytanie- Czy zna ktoś może krem nawilżający do cery tłustej
Ja mam cerę mieszaną (bardzo świecącą w strefie T, zwłaszcza latem...) i ostatnio kupiłam active serum i świece się znacznie mniej Poza tym świetnie nawilża. Jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o La Roche to też kiedyś stosowałam i był całkiem, całkiem. Na pewno lepszy od kremów vichy...
justynatom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 10:21   #3442
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Trądzik - cz. 3

Już po dwóch dniach widzę efekty - "przesusz" na twarzy, koło ust, zaczyna schodzić, już nie boli. Na nogach jeszcze nic nie widać, ale wiadomo - na to trzeba czasu. Jestem dobrej myśli.

Zacznę również przyjmować Belissę Hydro. Coś muszę robić pozytywnego dla tej mojej skóry, za bardzo skupiłam się na leczeniu jej z trądziku, a za mało na dbaniu o jej dobre nawilżenie, jędrność.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 15:37   #3443
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: Trądzik - cz. 3

hej. mam do Was pytanie. wiem, że na każdy rodzaj trądziku są inne preparaty. obecny stan mojej skory to sporo zaskórników, drobne krostki(jakby kasza) i małe przebarwienia. czasem w okolicy włosów wyskoczą mi większe ropne krosty. chciałabym głownie pozbyc sie tej kaszki, aby skora była jednolita i gładka. nie wiem czy na takie drobne zmiany musze stosowac silne kwasy. kiedys miałam powazniejsze problemy z tradzikiem i dermatolog przeppisała mi skinoren . obecnie nie chce go stosowac bo nie mam ropnych krost, a jest dla mnie za silny lecz nie likwiduje moich zaskórników... czy dobry bedzie na to effaclar k czy moze Brevoxyl?
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !
olguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 14:47   #3444
lovebubble
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cześć dziewczyny!
Prosze pomóżcie mi i nie zignorujcie tej wypowedzi. Otóż od paru dni pod skórą po prostu czuje pryszcza, to miejsce mnie niemiłosiernie boli jak się uśmiecham, jak dotknę itp. W piątek mam ważny turniej i jesli mi ten pryszcz wyjdzie, a zapewne będzie to wielka ropna bąba to będzie nie dobrzee... Co mam zrobić? Myślałam o tej maści ichtilowej, ale wiadomo czy wyjdzie i szybko zejdzie? A może nie ruszać, może nic nie wyskoczy poboli, poboli i przestanie? Ratunkuu..
lovebubble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 15:20   #3445
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez lovebubble Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Prosze pomóżcie mi i nie zignorujcie tej wypowedzi. Otóż od paru dni pod skórą po prostu czuje pryszcza, to miejsce mnie niemiłosiernie boli jak się uśmiecham, jak dotknę itp. W piątek mam ważny turniej i jesli mi ten pryszcz wyjdzie, a zapewne będzie to wielka ropna bąba to będzie nie dobrzee... Co mam zrobić? Myślałam o tej maści ichtilowej, ale wiadomo czy wyjdzie i szybko zejdzie? A może nie ruszać, może nic nie wyskoczy poboli, poboli i przestanie? Ratunkuu..

jesli chcesz żeby zeszła w szybkim tępię to ja zawsze smaruje mlekiem lub pasta zwykła do zębów -biała
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !
olguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:12   #3446
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez lovebubble Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Prosze pomóżcie mi i nie zignorujcie tej wypowedzi. Otóż od paru dni pod skórą po prostu czuje pryszcza, to miejsce mnie niemiłosiernie boli jak się uśmiecham, jak dotknę itp. W piątek mam ważny turniej i jesli mi ten pryszcz wyjdzie, a zapewne będzie to wielka ropna bąba to będzie nie dobrzee... Co mam zrobić? Myślałam o tej maści ichtilowej, ale wiadomo czy wyjdzie i szybko zejdzie? A może nie ruszać, może nic nie wyskoczy poboli, poboli i przestanie? Ratunkuu..
Przykładaj kostkę lodu, ponoć to pomaga zmniejszyć zapalenie. Maść ichtiolowa jest dobra, ale może Ci wyciągnąć tego pryszcza i też nie będzie fajnie... Możesz spróbować trochę podsuszyć maścią cynkową. Ale uważaj, żeby nie przesuszyć skóry, bo wtedy ciężko będzie to zamaskować.
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:26   #3447
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Trądzik - cz. 3

Dziewczyny! Mam wyniki badania hormonów i WSZYSTKO mam w normie! Idę z tym do endokrynologa, może się czegoś doszuka w tym. Wysoko w normie wyszedł DHEAs. Na wykresie jest procentowo w jakiej części normy wyszedł hormon. Testosteron niziutko. Na pewno na pigułki się więc nie piszę. W tym momencie moje pomysły na wyleczenie się zostały wyczerpane

Dziwią mnie te wyniki, od 2 miesięcy piłam olej z wiesiołka może on trochę obniżył te androgeny?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wyniki.jpg (28,8 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez eunchae
Czas edycji: 2011-04-28 o 18:38
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 12:44   #3448
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Trądzik - cz. 3

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 12:56   #3449
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Trądzik - cz. 3

odnośnie pytanie wyżej:co na tłustą przesuszoną skóre- mnie pomógł lotion z BD oraz krem zielony z serii dla dzieci rownież BD, do tego na noc rybki ten kremik i lotion wchłaniają się do matu choć efekt krótki

jakiś czas temu Korah polecała fajny piling z soli kuchennej plus oliwka( ja użyłam BD) och jakże moja skóra była po tym cudownie gładka i nawilżona polecam
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 14:32   #3450
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Masz rację, idę do niej w tym tygodniu zobaczymy co powie. Tracę cierpliwość, tyle kasy poszło w to wszystko, z drugiej strony lepiej te badania zrobić no i może cieszyć się że wszystko w porządku Tylko skąd ten trądzik? Rozważam opcje, żeby odstawić nawet skinoren, może jak dam skórze odpocząć to trądzik sam przejdzie...

Chyba że to jednak gronkowiec, z wymazu nie wyszło nic ale mój znajomy jest przykładem na to że wykrycie gronkowca nie jest takie łatwe. Wykryli mu gronkowca złocistego jak miał wielkie bomby ropne (i to jeszcze bardzo licznego gronkowca), potem jak to wyleczył (smarując jedynie kremem SPF 50, żadnych antybiotyków) to nagle z wymazu nic nie wyszło, ale teraz trądzik ma nadal, tylko nie wiadomo czy jego przyczyną nadal jest gronkowiec. Może gdyby wiął teraz ten antybiotyk na który jego gronkowiec był wrażliwy... Dlaczego w zasadzie ja mam do tego wszystkiego dochodzić a nie lekarz:/

Edytowane przez eunchae
Czas edycji: 2011-04-30 o 14:42
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.