Czy ktos tu oszalał dzis??? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-15, 20:56   #91
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

przeżyjemy tą reklamę
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 21:01   #92
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ktoś,kto pisał ten artykuł chyba nie wie,do czego służy reklama.
A z czego niby portal ma się utrzymać,jak nie z wpływów z reklam właśnie?
Narzekać to łatwo.
A może tak zamiast tego-sięgnąć do portfela i zrobić konkurencję reklamodawcy?(propozycja dla niezadowolonych)
Wszyscy byliby zadowoleni.
Strona miałaby potrzebne fundusze ,niezbędne do jej utrzymania.
A my(te,którym reklamy nie przeszkadzają)-nadal miałybyśmy nasze forum bez reklam i za darmo.
Freso, zarówno w artykule, jak i nam tutaj (a przynajmniej mi) chodzi o reklamy inwazyjne, a nie o wszystkie reklamy.
Sama lubię potestować nowości, które przyuważyłam na reklamie (np. na bannerze), ale kiedy reklama "pacha" mi się wręcz do oczu i przez nią boli mnie głowa, to zdecydowanie w ten sposób nie zachęci mnie ona do kupna czegokolwiek (a chyba o to chodzi w reklamie).
Nikt nie ma tutaj pretensji do redakcji, jedynie protestujemy sobie cichutko, może akurat, przeczyta to ktoś, kto robi takie reklamy i troche się zastanowi.
irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 21:13   #93
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Freso, zarówno w artykule, jak i nam tutaj (a przynajmniej mi) chodzi o reklamy inwazyjne, a nie o wszystkie reklamy.
Sama lubię potestować nowości, które przyuważyłam na reklamie (np. na bannerze), ale kiedy reklama "pacha" mi się wręcz do oczu i przez nią boli mnie głowa, to zdecydowanie w ten sposób nie zachęci mnie ona do kupna czegokolwiek (a chyba o to chodzi w reklamie).
Nikt nie ma tutaj pretensji do redakcji, jedynie protestujemy sobie cichutko, może akurat, przeczyta to ktoś, kto robi takie reklamy i troche się zastanowi.
Gdyby ta reklama nie była inwazyjna -to mówię szczerze-nawet bym jej nie zauważyła.A chyba nie o to chodzi reklamodawcy,prawda?
Raczej trudno mówićtu o "cichutkim protestowaniu"-zrobił się taki alarm,jakby komuś działa się naprawdę wielka krzywda.
Jeśli komuś ta reklama naprawdę przeszkadza-może niech na czas jej wyświetlania wyjdzie po angielsku- zamiast obwieszczać to wszem i wobec.A ktoś , kto zlecił tą reklamę-na pewno tu zagląda-inaczej skąd by wiedzieli,że Złoś przerobił na watermark?I jaki z tego wniosek?-chyba nie muszę pisać-bo jest on oczywisty.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 21:17   #94
makadamia
Raczkowanie
 
Avatar makadamia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 328
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

to ja na te 10 dni chyba całkowicie zrezygnuję z odwiedzania wizażu...ostatnio i tak rzadko zaglądam, bo nie mam kiedy...a jak mam za każdym przejściem z wątku na wątek oglądać całą (tak u mnie na cholerna reklama zajmuje całą stronę) stronę nivea i czekać 5 minut aż się otworzy to dziękuję bardzo a produktów nivea napewno nie kupię choć miałam zamiar wypróbować ten żel z kaszmirem - odechciałao mi się jak weszłam na wizaż
__________________
jestem jaka jestem i taką mnie trzeba kochać

Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą.
Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie:
może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem

Théophile Gauthie
makadamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 21:20   #95
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Gdyby ta reklama nie była inwazyjna -to mówię szczerze-nawet bym jej nie zauważyła.A chyba nie o to chodzi reklamodawcy,prawda?
Raczej trudno mówićtu o "cichutkim protestowaniu"-zrobił się taki alarm,jakby komuś działa się naprawdę wielka krzywda.
Jeśli komuś ta reklama naprawdę przeszkadza-może niech na czas jej wyświetlania wyjdzie po angielsku- zamiast obwieszczać to wszem i wobec.A ktoś , kto zlecił tą reklamę-na pewno tu zagląda-inaczej skąd by wiedzieli,że Złoś przerobił na watermark?I jaki z tego wniosek?-chyba nie muszę pisać-bo jest on oczywisty.
Freso, gdzie Ty tu widzisz wielki alarm?
Zgłaszamy, że w związku z tą reklamą są problemy takie i takie - od tego jest forum techniczne nieprawdaż?
Poza tym skoro Ciebie głowa ani oczy nie bolą, to łatwo Ci mówić.
Czasem warto jednak wczuć się w sytuację kogoś innego.
Cieszę się, że chociaż TY bez przeszkód możesz korzystać z wizażu.
irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 21:22   #96
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Cytat:
Napisane przez makadamia Pokaż wiadomość
to ja na te 10 dni chyba całkowicie zrezygnuję z odwiedzania wizażu...ostatnio i tak rzadko zaglądam, bo nie mam kiedy...a jak mam za każdym przejściem z wątku na wątek oglądać całą (tak u mnie na cholerna reklama zajmuje całą stronę) stronę nivea i czekać 5 minut aż się otworzy to dziękuję bardzo a produktów nivea napewno nie kupię choć miałam zamiar wypróbować ten żel z kaszmirem - odechciałao mi się jak weszłam na wizaż
Jak mówi przysłowie-Na złość mamie odmrożę sobie uszy .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 21:22   #97
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Jeśli ten, kto tę reklamę zrobił tu zagląda, to mam nadzieję, że przeczyta ten wątek.

Co do tego, że nie podoba mi się ta reklama - ano nie podoba się i uważam, że mam prawo to powiedzieć. Nie mówię "zdejmijcie ją natychmiast". Mówię "nie podoba mi się, przeszkadza mi".
Argument "jak coś ci się nie podoba, to stąd znikaj" pada co jakiś czas przy okazji spraw i awantur różnych, a ja za każdym razem uważam go za tak samo bezsensowny.
Proszę mi nie mówić co mam robić, znikać stąd nie zamierzam, ale to nie zmienia faktu, że reklama mi się nie podoba. I tyle.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-15, 21:27   #98
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Freso, gdzie Ty tu widzisz wielki alarm?
Już sam tytuł wątku jest alarmujący i wielce znaczący.

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Jeśli ten, kto tę reklamę zrobił tu zagląda, to mam nadzieję, że przeczyta ten wątek.

Co do tego, że nie podoba mi się ta reklama - ano nie podoba się i uważam, że mam prawo to powiedzieć. Nie mówię "zdejmijcie ją natychmiast". Mówię "nie podoba mi się, przeszkadza mi".
A argument "jak coś ci się nie podoba, to stąd znikaj" pada co jakiś czas przy okazji spraw i awantur różnych, a ja za każdym razem uważam go za tak samo bezsensowny.
Proszę mi nie mówić co mam robić, znikać stąd nie zamierzam, ale to nie zmienia faktu, że reklama mi się nie podoba. I tyle.
Przy okazji pewnej,jak to piszesz awanturki ,sama użyłaś tego argumentu,na którego efekty nie trzeba było długo czekać-maturzystki 2006 założyły własne forum(tak,pamięć mam dobrą).
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 21:27   #99
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Jeśli ten, kto tę reklamę zrobił tu zagląda, to mam nadzieję, że przeczyta ten wątek.

Co do tego, że nie podoba mi się ta reklama - ano nie podoba się i uważam, że mam prawo to powiedzieć. Nie mówię "zdejmijcie ją natychmiast". Mówię "nie podoba mi się, przeszkadza mi".
Argument "jak coś ci się nie podoba, to stąd znikaj" pada co jakiś czas przy okazji spraw i awantur różnych, a ja za każdym razem uważam go za tak samo bezsensowny.
Proszę mi nie mówić co mam robić, znikać stąd nie zamierzam, ale to nie zmienia faktu, że reklama mi się nie podoba. I tyle.
Dokładnie tak
irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 21:29   #100
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Już sam tytuł wątku jest alarmujący i wielce znaczący.
Nie zwykłam oceniać całego wątku po jego tytule.





o.t. przepraszam, za post pod postem
irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 21:37   #101
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Oczopląsu można dostać
Reklama ma być widoczna, ale bez przasady, nie może razić.

Dziękujemy Nivei
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-15, 21:38   #102
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

uciekajaca reklama vectry po prostu rewelacja.Gonic ja bez skutku zeby zamknac ,(co oczywiscie jest niemozliwe)Sama przyjemnosc
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 21:41   #103
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro, ale będziemy musieli wrócić do dawnego "wściekłego" koloru Nivea. Odebrałam dzisiaj czuły telefon od agencji pt. "jak śmieliśmy zmienić ich kreację???!!!!!" Niestety kreacje dostajemy gotowe i nie mamy szansy, żeby je wcześniej zatwierdzać bądź nie. W przyszłości zwrócimy uwagę agencji, żeby nie dopuszczała do takiej sytuacji, ale na razie bardzo Was przepraszam, ale reklama będzie musiała jeszcze powkurzać jakieś 10 dni.

A ja tak czytam ten wątek i się zastanawiam - jak to możliwe, rano u mnie ta reklama byla "delikatna" a teraz tak potwornie rzuca sie w oczy .
Na szczescie juz wszystko jasne, bo myślałam że komputer mi zwariował i robi wszystko na odwrót .

Mam nadzieje że spece od tej (anty)reklamy zajrzą do tego wątku. Dziewczyny już napisały że takie ostre tło wręcz odstrasza od reklamowanego produktu...
Ech

No ale wiadomo - my się przemęczymy, jak mus to mus. A wizaz musi na siebie zarabiać .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 21:42   #104
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Nie zwykłam oceniać całego wątku po jego tytule.
Oczywiście,że nie.
Ale trudno zaprzeczyć,że ten tytuł nie przyciąga uwagi.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 21:43   #105
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
buu samo sie zrobilo

nic, zostalo, jak pisala Lexie - wybrac niebieski tryb szerokoekranowy
i jakos to bedzie
...
lub w przegladarce ustawic Zoom-a (powiekszenie) na ok 120% i boki znikaja
(przy rozdzielczosci 800 x 600 "bokow" brak )

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 21:44   #106
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Oczywiście,że nie.
Ale trudno zaprzeczyć,że ten tytuł nie przyciąga uwagi.
miało chyba być, "że ten tytuł przyciąga uwagę" (choć już sama nie wiem ;-) )

jasne, że przyciąga
jaka reklama taki tytuł
irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 21:48   #107
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
miało chyba być, "że ten tytuł przyciąga uwagę" (choć już sama nie wiem ;-) )

jasne, że przyciąga
jaka reklama taki tytuł
Mi się wydaje,że miało być tak,jak napisałam .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 21:54   #108
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Mi się wydaje,że miało być tak,jak napisałam .
mi to teraz nie daje spokoju i rozkładam zdanie na czynniki pierwsze
irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 21:59   #109
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
mi to teraz nie daje spokoju i rozkładam zdanie na czynniki pierwsze
Może jakiś znawca jężykowy nas rozsądzi .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-15, 22:00   #110
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

nie, no, chyba irkax ma racje
bo tak wyszlo podwójne zaprzeczenie
usuwajac te zaprzeczenia, wyszloby

łatwo zaprzeczyc, ze ten tytul przyciaga uwage

co jest błedne
gdyz wlasnie ten tytul uwage przeciaga, czyli trudno temu twierdzeniu zaprzeczyc
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 22:03   #111
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Zastanawiam się nad grupą docelową, o której myślała owa agencja reklamowa . Bo uderzać do wizażanek z namolną reklamą Nivea Visage Young to marny pomysł. To jakby pokazywać sprzątaczce (a takie porównanie przyszło mi do głowy, a co ), którym preparatem najlepiej wyczyści podłogę. Trochę to zabawne, chociażby ze względu na nasz KWC. Nie znam się na reklamie, ale wydaje mi się, że na obecnym jej etapie i poziomie świadomości klientów powinna być nieco bardziej inteligentna, żeby stała się też formą skuteczną. Bo jeśli dalej sądzi się, że inwazyjność, nachalność i jak największa liczba zaznajomionych z produktem osób = większa sprzedaż (bez względu na okoliczności przyrody ), to chyba jesteśmy jeszcze na poziomie kamienia łupanego w reklamie.
Poza tym co za dużo to niezdrowo
Wytrzymamy i nie kupimy (przynajmniej ja ).
elisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 22:03   #112
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość


Przy okazji pewnej,jak to piszesz awanturki ,sama użyłaś tego argumentu,na którego efekty nie trzeba było długo czekać-maturzystki 2006 założyły własne forum(tak,pamięć mam dobrą).
Udowodnij to.

P.S. Irkax ma rację.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 22:05   #113
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

ja tez nie kupie,bo juz raczej nie jestem "young" i nie dla mnie te kremiki
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 22:06   #114
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Przepraszam, że tak kontynuje ten off top, ale nie daje mi to spokoju
Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
nie, no, chyba irkax ma racje
bo tak wyszlo podwójne zaprzeczenie
usuwajac te zaprzeczenia, wyszloby

łatwo zaprzeczyc, ze ten tytul przyciaga uwage

co jest błedne
gdyz wlasnie ten tytul uwage przeciaga, czyli trudno temu twierdzeniu zaprzeczyc
szłam podobnym tokiem rozumowania
ale im dłużej się temu zdaniu przyglądałam, tym większe miałam wątpliwości

i tak sobie to na prostym przykładzie zrobiłam
Dajmy na to, że Ania jest ładna
konstruujemy zdanie: Trudno zaprzeczyć, że Ania jest ładna (nie ma co zaprzeczać, bo jest ! )
a nie: Trudno zaprzeczyć, że Ania nie jest ładna ( bo takie zdanie oznacza, że Ania jest brzydka)

ale zamotałam
irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 22:09   #115
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Udowodnij to.
Widziałam,że szukałaś ,ale nie na tym wątku .
Proszę:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...50#post2350450
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=272
Drugi akapit od końca:
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
To ja pożalę się w imieniu moim i Racheli, która porzuciła mnie (nas ) na dwa tygodnie dla polskiego morza --> proszę tu nie alarmować, że jej nie ma . Bo Rachela uważa podobnie jak ja

Plotkowe było moim ulubionym forum. Zawsze było coś, co miałam ochotę przeczytać. Ba, czasem takich ciekawych wątków było zbyt dużo i musiałam robić eliminacje
Teraz na pierwszej stronie niemal zawsze widać maturzystki (tegoroczne i przyczłoroczne ), gimnazjalistki, przystojniacy...
Głównie wątki off topowe, ze zbiorową głupawką, wątki O NICZYM.
Najchętniej bym je widziała (a raczej nie widziała, bo tam nie wchodzę) na Grach... Razem z nieszczęsną mafią.
Takie wątki "prywatowe" dobrze znoszę tylko na Grach i na Spotkaniach (gdzie z założenia piszą w większości osoby, które znają się już prywatnie i off topują )

Pamiętam, że pół roku temu - w Sywestra - założony został wątek "Opadająca powiaka paris hilton". Taki wątek głupawkowy. Wtedy ten wątek się wyróżniał. Nie był jednym z 10 takich watków na pierwszej stronie. Wniosek - głupawki było dużo mniej.

Szlag mnie trafia, jeśli widzę, że grupa kilku "zaprzyjaźnionych" wizażanek rozwala kolejne wątki, które zapowiadały się znośnie.
Kiedy ja czytam wypowiedzi znajomych mi (też prywatnie) dziewczyn, najczęściej po prostu się uśmiecham, zwracam na ich posty nieco więcej uwagi, ale nie czuję jakoś potrzeby wyciągnięcia w takim wątku zrozumiałych tylko dla nas żartów, wciśnięcia tam kwestii zupełnie nie na temat ani podkreślenia jak to ja świetnie znam daną osobę...

Jeśli tak bardzo kusi robienie off topów - można sobie założyć własne forum, na darmowym serwerze, po czym tam prowadzić jeden wielki off top.

Edycja - zgadzam się z Natii. Jeśli głupawkę zachowuje się na jednym wątku, ale na innych wypowiada normalnie, to jest nic. Ale kiedy przenosi się to na wszystkie kolejne wątki... Brrr. Koszmar.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 22:10   #116
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Reklama jest okrutna. Podpisuję się czterema łapkami pod tym co napisała Irkax, że to jest antyreklama. A poza tym moje biedne oczka, męczy je strasznie. Jak to pierwszy raz zobaczyłam to się przestraszyłam, że coś się stało u mnie w kompie, że jakoś się jedna mała reklama rozlazła na całą stronę. Przemęczymy się jakoś te 10 dni bo trzeba. Nie ukrywam, że będę mniej czasu na wizażu bo naprawdę po chwili bolą mnie oczy
I taka mała prośba do szefostwa, że jeżli nie jest to konieczne, nie róbcie już nam tak więcej.
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 22:11   #117
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje że spece od tej (anty)reklamy zajrzą do tego wątku. Dziewczyny już napisały że takie ostre tło wręcz odstrasza od reklamowanego produktu...
Ech
Jeśli nie, można (?) uprzejmie podesłać im link Może dotrze do kogo trzeba, że to nie fanaberie, tylko serio przegięli i de facto szkodzą marce... Zresztą, co to za reklama- pusta, bez treści, agresywna... - na księżyc! Póki co, zmniejszyłam okno...
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 22:14   #118
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Ależ ja nikomu nie powiedziałam "idźcie sobie stąd". Ja tylko napisałam dziewczynom o rozwiązaniu, którego mogły nie znać, a które swego czasu sama zastosowałam.

(nawiasem mówiąc - to akurat nie było o maturzystkach i do maturzystek)
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 22:17   #119
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

fajna jest tak reklama pizzy.Jak czlowiek ma wlaczone glosniki to ma mila odmiane tego monotonnego zycia i podskakuje sobie na krzesle i pada ogluszonyA przez ta cala Nivea wolniej mi dziala wizaz
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 22:19   #120
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy ktos tu oszalał dzis???

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ależ ja nikomu nie powiedziałam "idźcie sobie stąd". Ja tylko napisałam dziewczynom o rozwiązaniu, którego mogły nie znać, a które swego czasu sama zastosowałam.

(nawiasem mówiąc - to nie było o maturzystkach)
Może i nie,ale one odeszły .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.