Najgorszy wieczór w życiu. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-14, 18:30   #31
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Nie rozpamiętuj. Było minęło i na przód
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 19:01   #32
cynicznie
Przyczajenie
 
Avatar cynicznie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Może akcja się rozwinie Nie spisuj tego na straty będzie okej...
__________________
cynicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 20:35   #33
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Cytat:
Napisane przez Masculer Pokaż wiadomość
Cześć - nie ukrywam, że jestem mężczyzną, a zwracam się na forum zdominowanym przez kobiety, ponieważ jestem ciekaw ich oceny...

Historia wydać się Wam może taka typowa, ale bardzo to przeżyłem, a raczej poczułem się jak skończony idiota, co mnie trochę rozbawiło wręcz.

Dużo siedzę teraz w bibliotece z powodu pisania pewnej publikacji, tylko tam mogłem się skupić, do czasu aż zobaczyłem ją. Przepiękna dziewczyna, dosłownie zamarłem w środku. Szczerze, to jestem bardzo przebojową osobą, która nie ma absolutnie żadnego problemu z poznawaniem innych, jednak tu zrodziła się we mnie olbrzymia nieśmiałość. Cały tydzień próbowałem jakoś zagadać, za każdym razem się spalając, a nawet w akcie jakiegoś romantycznego porywu napisałem do niej list, którego chyba jej jednak już nigdy nie wręczę....

Cóż, stwierdziłem, że jak nie dzisiaj, to nigdy - wyczaiłem, że siedzi sama na korytarzu, dlatego podszedłem do niej - zapytałem czy jej przeszkadzam, a ona, że trochę tak.... kompletnie mnie to speszyło

Zapytałem czy mogę jej przeszkodzić tylko na chwilę, usłyszałem, czy długo mi to zajmie

Całkowicie rozwalony z mostu powiedziałem, że jestem nią oczarowany i, że jest najpiękniejszą osobą jaką w życiu widziałem. Spaliłem się totalnie, zresztą usłyszałem, że to bardzo miłe i dziękuję. Koniec rozmowy D

Tyle wyobrażeń, a skończyło się w najgorszy sposób...

Z jednej strony czuję się jak totalny frajer, ale nauczyłem się aby nigdy nie zaczynać z wysokiego C, co o tym sądzicie...? )
No a co Ci miała odpowiedzieć? Gdyby kompletnie obcy mi facet podeszedł i powiedział mi to, co Ty jej powiedziałeś, to zapewne też tak samo bym zareagowała nie wiedząc, czy mam do czynienia z osobą w 100% poczytalną.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 23:35   #34
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

nie no walnąłeś takim tandetnym tekstem, że sama bym uciekła, niezależnie od tego czy byś mi się wydał interesujący czy nie. chyba już lepiej by było faktycznie wręczyć ten list (o ile nie był naładowany podobnymi tekstami ). ogólnie list czy karteczka wydaje się lepszym pomysłem na taki podryw całkiem obcej osoby bo nie jest osaczający i łatwiej jest przetrawić i zastanowić się, a takie walnięcie z grubej rury działa odstraszająco w 95% przypadków.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild

Edytowane przez marchewkowe pole
Czas edycji: 2014-02-14 o 23:38
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 11:42   #35
Absinth87
Raczkowanie
 
Avatar Absinth87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 112
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Miałam podobną sytuacje w bibliotece!ale z 4lata temu i chociaz gosc mi sie za☠☠☠iscie podobal całkiem zgłupialam i niepotrafilam normalnie nawiazac rozmowy..a on speszony odszedl. Jestę intorwertykię ;p
A kiedys w gimnazjum 3lata kochalam sie w szkolnym "ksieciu",jak w koncu przyszedl ze mną pogadac sam na sam to go ignorowalam z nerwow i zachowalam sie jak idiotka.

Pocieszylam cię?
__________________
Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Najlepiej przeczytaj to co piszesz, bo to się robi żenujące. Ty chyba z tych co wszystko łykają jak młody pelikan, jakbyś przyłapała ich w łóżku, a on by ci powiedział, że laska się potknęła i nadziała na siusiaka to byś uwierzyła, prawda?
Absinth87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 12:49   #36
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Najgorszy wieczór w życiu.

Taki bezpośredni podryw nie działa na większość dziewczyn. Żeby zadziałał musisz się podobać tej dziewczynie i musi być na tyle pewna siebie i ... po prostu lubić taką formę flirtu (czyli właściwie brak flirtu).

Dawała Ci dość jasne komunikaty "jestem zajęta". Jeśli podchodzi do nas wymarzona osoba, to raczej znajdziemy minutę, żeby z nią pogadać.
Była miła, uprzejma.
Może nie wpadłeś jej w oko.
Może ma kogoś.
Może robiła coś bardzo ważnego się spieszyła i myślami była gdzie indziej.

Zaryzykowałeś, nie osiągnąłeś spodziewanego efektu. Życie.
Zastanawiam się, jakiej reakcji się spodziewałeś?

Zapytałeś ją o numer? Zaproponowałeś spotkanie? Cokolwiek? Bo gdyby mnie ktoś wyskoczył z takimi komplementami, to na pewno bym nie odpowiedziała "tu jest mój nr".
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-15 13:49:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.