Randki przez Internet cz. 4. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-20, 07:43   #571
Sofiane
Raczkowanie
 
Avatar Sofiane
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 139
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
No ale jak może wyjść przy takim „staraniu się”. Rozumiem, że nie udało im się nikogo znaleźć i pewnie piszą po wszystkich byłych, no ale bez jaj. Wypadałoby choć minimalnie się postarać.
Bo można napisać tą samą wiadomość do wielu osób i zobaczyć kto się odezwie
Jedna napisała mi inne imię ja mam na imię
Sofiane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 07:47   #572
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Ja tego nie rozumiem, bo nigdy nie odezwałabym się do nikogo z kim nie rozmawiałam tak długo proponując od razu spotkanie, czy co lepsze, wyjazd. Jeśli już to popytałabym najpierw co słychać, wybadała czy dziewczyna w ogóle jest sama i czy jest zainteresowana, a dopiero później wyjeżdżała ze spotkaniami.

Tylko im po prostu nie zależy. Piszą, bo piszą. A nuż się zgodzi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 08:18   #573
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Nie ogarniam niektórych ludzi. Wczoraj na Tinderze napisał do mnie jeden filozof. Zaczął pisać, że ważne jest dla niego flow, porozumienie dusz itp. Umówiłam się z nim na kawę na środę. Koło 22 napisał do mnie na messenger (okazało się, że mamy wspólnego znajomego). Rano wstaje...okazało się, że mnie zablokował na tym messengerze i usunął parę na T
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 08:21   #574
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Nie ogarniam niektórych ludzi. Wczoraj na Tinderze napisał do mnie jeden filozof. Zaczął pisać, że ważne jest dla niego flow, porozumienie dusz itp. Umówiłam się z nim na kawę na środę. Koło 22 napisał do mnie na messenger (okazało się, że mamy wspólnego znajomego). Rano wstaje...okazało się, że mnie zablokował na tym messengerze i usunął parę na T

Jajaha, może się wystraszył, że możesz się o nim czegoś dowiedzieć niefajnego, od tego wspólnego znajomego


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 12:03   #575
Ryba147
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Ja zastanawiam się czym po spotkaniu robię coś niewłaściwie ale każda relacja po prostu zanika.
Przedwczoraj np wyskoczyłem na piwo z dziewczyną po 2 dniach rozmowy. Przed spotkaniem ekscytacja, serduszkowanie wiadomości itp. Na spotkaniu słyszę komplementy, rozmowa się klei, dużo śmiechu, pojawia się jakiś dotyk, na do widzenia słyszę "do zobaczenia".

A później każda ta relacja usycha. Napiszę coś na drugi dzień to dostaję jakieś oschłe odpowiedzi, bez żadnego ciągnięcia dalej. Jak po 2 dniach przestanę sam zagadywać to dziewczę już się nie odzywa. Jak zapytam kiedy ta randka to zawsze typowe "no nie wiem, nie mam czasu", "odezwę sie jak będę wiedziała".

Ja tam bym zrozumiał jakby te randki były jakieś drętwe, albo bym wychodził na buca czy idiotę. Tymczasem jest niby wszystko spoko, jest flirt, jest moje zainteresowanie i chęć poznania kogoś, są emocje.


Jak lubicie żeby wyglądał ten kontakt po 1 randce?
Ryba147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 12:24   #576
MilagrosFade
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 31
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ryba147 Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się czym po spotkaniu robię coś niewłaściwie ale każda relacja po prostu zanika.
Przedwczoraj np wyskoczyłem na piwo z dziewczyną po 2 dniach rozmowy. Przed spotkaniem ekscytacja, serduszkowanie wiadomości itp. Na spotkaniu słyszę komplementy, rozmowa się klei, dużo śmiechu, pojawia się jakiś dotyk, na do widzenia słyszę "do zobaczenia".

A później każda ta relacja usycha. Napiszę coś na drugi dzień to dostaję jakieś oschłe odpowiedzi, bez żadnego ciągnięcia dalej. Jak po 2 dniach przestanę sam zagadywać to dziewczę już się nie odzywa. Jak zapytam kiedy ta randka to zawsze typowe "no nie wiem, nie mam czasu", "odezwę sie jak będę wiedziała".

Ja tam bym zrozumiał jakby te randki były jakieś drętwe, albo bym wychodził na buca czy idiotę. Tymczasem jest niby wszystko spoko, jest flirt, jest moje zainteresowanie i chęć poznania kogoś, są emocje.


Jak lubicie żeby wyglądał ten kontakt po 1 randce?
Może zaproś dziewczynę chociaż na fajna kolacje albo chociaż jakiś deser zamiast piwo?
Płacisz chociaż dziewczynom za to piwo czy dzielicie rachunek?

Edytowane przez MilagrosFade
Czas edycji: 2022-09-20 o 12:26
MilagrosFade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 12:40   #577
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez MilagrosFade Pokaż wiadomość
Może zaproś dziewczynę chociaż na fajna kolacje albo chociaż jakiś deser zamiast piwo?
Płacisz chociaż dziewczynom za to piwo czy dzielicie rachunek?
Dla mnie piwo jest ok, niekoniecznie pasuje mi wizja jedzenia na pierwszej randce. Ale ja z tych, co się ubrudzą czy coś wyleją itp.
Ciężko ocenić, widocznie coś idzie nie tak na tych randkach. Albo masz pecha i akurat te dziewczyny poznały kogoś innego w międzyczasie / były się odezwał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-20, 13:02   #578
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89354940]Dla mnie piwo jest ok, niekoniecznie pasuje mi wizja jedzenia na pierwszej randce. Ale ja z tych, co się ubrudzą czy coś wyleją itp.
Ciężko ocenić, widocznie coś idzie nie tak na tych randkach. Albo masz pecha i akurat te dziewczyny poznały kogoś innego w międzyczasie / były się odezwał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Dla mnie też, piwo lub kawa najbardziej neutralne. Nie chciałabym naciągać zaraz kogoś na jedzenie jak nie wiadomo czy będzie druga randka.
Może za mało się odzywasz po spotkaniu i zainteresowanie topnieje?
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 13:05   #579
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ryba147 Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się czym po spotkaniu robię coś niewłaściwie ale każda relacja po prostu zanika.
Przedwczoraj np wyskoczyłem na piwo z dziewczyną po 2 dniach rozmowy. Przed spotkaniem ekscytacja, serduszkowanie wiadomości itp. Na spotkaniu słyszę komplementy, rozmowa się klei, dużo śmiechu, pojawia się jakiś dotyk, na do widzenia słyszę "do zobaczenia".

A później każda ta relacja usycha. Napiszę coś na drugi dzień to dostaję jakieś oschłe odpowiedzi, bez żadnego ciągnięcia dalej. Jak po 2 dniach przestanę sam zagadywać to dziewczę już się nie odzywa. Jak zapytam kiedy ta randka to zawsze typowe "no nie wiem, nie mam czasu", "odezwę sie jak będę wiedziała".

Ja tam bym zrozumiał jakby te randki były jakieś drętwe, albo bym wychodził na buca czy idiotę. Tymczasem jest niby wszystko spoko, jest flirt, jest moje zainteresowanie i chęć poznania kogoś, są emocje.


Jak lubicie żeby wyglądał ten kontakt po 1 randce?

Z tego co piszesz no to wydaje mi się, ze w takim razie tylko Ty tak dobrze odbierasz te randki i nie patrzysz na to obiektywnie w ogóle. Rozumiem pojedyncze przypadki, ale nie ma opcji, żeby każda dziewczyna udawała, ze super się bawi, a umierała w środku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 13:29   #580
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez MilagrosFade Pokaż wiadomość
Może zaproś dziewczynę chociaż na fajna kolacje albo chociaż jakiś deser zamiast piwo?
Płacisz chociaż dziewczynom za to piwo czy dzielicie rachunek?
A odzywasz się po tych randkach do dziewczyn? W sensie nie za dwa dni, że coś napiszesz, zagadasz, ale powiedzmy zaraz po powrocie do domu 'Dzięki za spotkanie, fajnie było'? Mnie osobiście mocno zraża, jak ktoś się do mnie nie odezwie tego samego dnia, a jak już napisze to za kilka dni i na inny temat. Wiem, że pewnie naskoczycie na mnie zaraz, że ja się mogę odezwać - tak, mogę, niemniej jednak mam wrażenie, że facetowi nie podobała się randka i nie jest mną zainteresowany, jeśli milczy. Plus lubię, jak po prostu ktoś się zainteresuje, czy bezpiecznie dotarłam do domu, czy wszystko okay. Może te dziewczyny sądzą, że właśnie Ci nie zależy, że uważasz, że randka się nie udała?
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 13:48   #581
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
A odzywasz się po tych randkach do dziewczyn? W sensie nie za dwa dni, że coś napiszesz, zagadasz, ale powiedzmy zaraz po powrocie do domu 'Dzięki za spotkanie, fajnie było'? Mnie osobiście mocno zraża, jak ktoś się do mnie nie odezwie tego samego dnia, a jak już napisze to za kilka dni i na inny temat. Wiem, że pewnie naskoczycie na mnie zaraz, że ja się mogę odezwać - tak, mogę, niemniej jednak mam wrażenie, że facetowi nie podobała się randka i nie jest mną zainteresowany, jeśli milczy. Plus lubię, jak po prostu ktoś się zainteresuje, czy bezpiecznie dotarłam do domu, czy wszystko okay. Może te dziewczyny sądzą, że właśnie Ci nie zależy, że uważasz, że randka się nie udała?

Cenna uwaga, z tym pytaniem czy się wróciło bezpiecznie do domu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-20, 13:50   #582
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Ja obstawiam, że jak dziewczyna nie jest zainteresowana po kilku dniach to po prostu ktoś inny się już pojawił na horyzoncie i woli inwestować w tamtą znajomość, bo 'nowy' wydaje się ciekawszy, bardziej zaangażowany czy coś w tym rodzaju.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 13:52   #583
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
A odzywasz się po tych randkach do dziewczyn? W sensie nie za dwa dni, że coś napiszesz, zagadasz, ale powiedzmy zaraz po powrocie do domu 'Dzięki za spotkanie, fajnie było'? Mnie osobiście mocno zraża, jak ktoś się do mnie nie odezwie tego samego dnia, a jak już napisze to za kilka dni i na inny temat. Wiem, że pewnie naskoczycie na mnie zaraz, że ja się mogę odezwać - tak, mogę, niemniej jednak mam wrażenie, że facetowi nie podobała się randka i nie jest mną zainteresowany, jeśli milczy. Plus lubię, jak po prostu ktoś się zainteresuje, czy bezpiecznie dotarłam do domu, czy wszystko okay. Może te dziewczyny sądzą, że właśnie Ci nie zależy, że uważasz, że randka się nie udała?
To prawda. Zazwyczaj odzywali się do mnie faceci po randce. No nie zawsze oczywiście ale po tych udanych randkach to tak. Sama wtedy też czułam zainteresowanie. Często pytali władnie czy dotarłam do domu i wyrażali emocje że spotkanie było super i ten kontakt był cały czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 14:11   #584
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Tak, albo po prostu nikt się nie pojawił, ale tą osobą nie jest zainteresowana.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

To znajomy ze studiów, którego od 5 lat nie widziałam, więc nie miał podstaw do obaw. Zdziwiło mnie to bardzo, bo mógł po prostu przestać odpisywać. Blokuje się zwykle kogoś kto nas nęka w jakiś sposób🙂.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 14:20   #585
tynka888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 250
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Może Tobie tylko się wydaje, że randka udana. Ja na randkach z grzeczności zawsze byłam miła, uśmiechnięta (jeśli ktoś był miły dla mnie), ogólnie z natury jestem typem wesołej dziewczyny, która się uśmiecha i lubi gadać, co niestety czasem jest źle odbierane (że jestem zainteresowana czymś więcej). Pamiętam jak poszłam na kawę z chłopaczkiem, gadaliśmy, były wspólne tematy, byłam wesoła, ale w głowie miałam "No nic z tego nie będzie, totalnie nie mój typ"
tynka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 15:11   #586
Ryba147
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez tynka888 Pokaż wiadomość
Może Tobie tylko się wydaje, że randka udana. Ja na randkach z grzeczności zawsze byłam miła, uśmiechnięta (jeśli ktoś był miły dla mnie), ogólnie z natury jestem typem wesołej dziewczyny, która się uśmiecha i lubi gadać, co niestety czasem jest źle odbierane (że jestem zainteresowana czymś więcej). Pamiętam jak poszłam na kawę z chłopaczkiem, gadaliśmy, były wspólne tematy, byłam wesoła, ale w głowie miałam "No nic z tego nie będzie, totalnie nie mój typ"
No wiadomo, że tak może też być. Ja też miałem wiele takich spotkań, że fajnie się z kimś gadało, no ale wiedziałem, że nic więcej z tego nie będzie. Akceptuję to jak najbardziej, że nie jestem dla wszystkich. Czasami jest taka chemia, że można kroić nożem i wtedy to dziewczyny same się potrafią odezwać od razu i podtrzymywać ten kontakt. Bardziej chodzi mi o taką sytuację, że ja się po randce odzywam, coś tam piszemy ale no czuć, że to nie jest to. I nie wiem, czy po prostu w tym pisaniu jestem jakiś zbyt nudny, czy one to robią z grzeczności, albo nie chcą zwyczajnie powiedzieć że nic z tego nie będzie. Tak czy siak się tego chyba nie dowiem, więc rozmyślania bezsensowne.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
A odzywasz się po tych randkach do dziewczyn? W sensie nie za dwa dni, że coś napiszesz, zagadasz, ale powiedzmy zaraz po powrocie do domu 'Dzięki za spotkanie, fajnie było'? Mnie osobiście mocno zraża, jak ktoś się do mnie nie odezwie tego samego dnia, a jak już napisze to za kilka dni i na inny temat. ?
Raczej nie, mi to się kojarzy ze zbytnią natarczywością i narzucaniem się. No ale może masz rację.
Ryba147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 15:28   #587
tynka888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 250
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

To jest błędne myślenie, nie chodzi o zasypywanie wiadomości ledwo po spotkaniu, ale taka wiadomość typu "I jak tam dotarłaś do domu?" albo "Dziękuję za miłe spotkanie" daje dużego + Jakby była cisza ze strony faceta to bym uznała, że było dla niego meh i nie jest mną zainteresowany albo jakby odezwał się po dłuższym czasie to bym uznała, że odezwał się, bo jestem opcją zapasową i nie udało się nikogo innego wyrwać, dziewczyna zawsze też może pierwsza napisać, ale ja osobiście też wolę jak to facet zrobi ten pierwszy krok i coś napisze po spotkaniu

Edytowane przez tynka888
Czas edycji: 2022-09-20 o 15:29
tynka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 09:04   #588
MilagrosFade
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 31
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

No właśnie. Jako ja mogę powiedzieć ze po pierwszej randce oczekuje ze facet mnie odprowadzi do domu i będzie utrzymywał stały kontakt a nie ze odezwie się po kilku dniach dopiero.

Akurat dla mnie piwne „randki” są słabe i bym na taka nie poszła, sle skoro te dziewczyny przyjmują zaproszenie to widocznie im to pasuje. Kwestia gustu.

Jak fscet nie odzywa się w ten sam dzień po randce to szczerze mówiąc przestaje już go brać pod uwagę i o nim zapominam. Nieraz faceci odzywali się dwa dni po spotkaniu a ja w głowie „wtf kim Ty w ogóle jesteś wez mi się przypomnij”.

I tez byłam miła na randkach które uważałam za słabe. Nie lubię przerwać spotkania w trakcie, No chyba ze jest już bsrdxo bardzo niefajnie.

Edytowane przez MilagrosFade
Czas edycji: 2022-09-21 o 09:07
MilagrosFade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 09:06   #589
MilagrosFade
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 31
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ryba147 Pokaż wiadomość
No wiadomo, że tak może też być. Ja też miałem wiele takich spotkań, że fajnie się z kimś gadało, no ale wiedziałem, że nic więcej z tego nie będzie. Akceptuję to jak najbardziej, że nie jestem dla wszystkich. Czasami jest taka chemia, że można kroić nożem i wtedy to dziewczyny same się potrafią odezwać od razu i podtrzymywać ten kontakt. Bardziej chodzi mi o taką sytuację, że ja się po randce odzywam, coś tam piszemy ale no czuć, że to nie jest to. I nie wiem, czy po prostu w tym pisaniu jestem jakiś zbyt nudny, czy one to robią z grzeczności, albo nie chcą zwyczajnie powiedzieć że nic z tego nie będzie. Tak czy siak się tego chyba nie dowiem, więc rozmyślania bezsensowne.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------


Raczej nie, mi to się kojarzy ze zbytnią natarczywością i narzucaniem się. No ale może masz rację.
No to już wiemy dlaczego im się nie chce z Tobą gadać potem
A chocusz odprowadzasz dziewczyny do domu? Czy to tez jest zbyt natarczywe dla Ciebie?
MilagrosFade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-21, 10:45   #590
Ryba147
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez MilagrosFade Pokaż wiadomość
No to już wiemy dlaczego im się nie chce z Tobą gadać potem
A chocusz odprowadzasz dziewczyny do domu? Czy to tez jest zbyt natarczywe dla Ciebie?
Uuuu widzę tutaj wróżkę. Żegnamy się i w tym momencie mówię, że spotkanie mi się podobało i fajnie byłoby się umówić raz jeszcze. Dziewczyna mówi, że też chętnie.



Spoko, może masz rację, może nie masz. Ale nie rozumiem najeżdżania na mnie i jakiegoś pasywno agresywnego stylu wypowiedzi.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez MilagrosFade Pokaż wiadomość

Jak fscet nie odzywa się w ten sam dzień po randce to szczerze mówiąc przestaje już go brać pod uwagę i o nim zapominam. Nieraz faceci odzywali się dwa dni po spotkaniu a ja w głowie „wtf kim Ty w ogóle jesteś wez mi się przypomnij”.

Jak rozstawałem się z kimś np. po 23 to już go tego samego wieczoru nie dręczę. Odzezwałem się rano z jakąś tam zabawną wypowiedzią. Mieliśmy chwilę fajnej rozmowy. Później często czekam na ten kontakt, bo raczej nie lubię czuć się jak małpka w cyrku, która ma zabawiać i ciągle wymyślać co tam napisać żeby dostawać suche odpowiedzi.
Ryba147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 10:49   #591
MilagrosFade
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 31
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ryba147 Pokaż wiadomość
Uuuu widzę tutaj wróżkę. Żegnamy się i w tym momencie mówię, że spotkanie mi się podobało i fajnie byłoby się umówić raz jeszcze. Dziewczyna mówi, że też chętnie.



Spoko, może masz rację, może nie masz. Ale nie rozumiem najeżdżania na mnie i jakiegoś pasywno agresywnego stylu wypowiedzi.
Kobiety nie lubią strachliwych mazgajow
Niby co było agresywnego w mojej wypowiedzi?
A Ty nswet boisz się po spotkaniu odezwać żeby się nie narzucać. Kobieta chce usłyszeć bardziej „zapraszam Cię na kolacje w sobotę o 20, będę po Ciebie, szykuj się”
Ale żeby tak zagrać yo trzeba zaprosić chociaż na ta kolacje, bo zaproszenie na piwo w ten sposób się nie sprawdzi
Wypróbuj raz ten sposób a zobaczysz ze mało która zamilknie

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ryba147 Pokaż wiadomość
Uuuu widzę tutaj wróżkę. Żegnamy się i w tym momencie mówię, że spotkanie mi się podobało i fajnie byłoby się umówić raz jeszcze. Dziewczyna mówi, że też chętnie.



Spoko, może masz rację, może nie masz. Ale nie rozumiem najeżdżania na mnie i jakiegoś pasywno agresywnego stylu wypowiedzi.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------




Jak rozstawałem się z kimś np. po 23 to już go tego samego wieczoru nie dręczę. Odzezwałem się rano z jakąś tam zabawną wypowiedzią. Mieliśmy chwilę fajnej rozmowy. Później często czekam na ten kontakt, bo raczej nie lubię czuć się jak małpka w cyrku, która ma zabawiać i ciągle wymyślać co tam napisać żeby dostawać suche odpowiedzi.
No z takim podejściem partnerki nie znajdziesz … żeby budować relacje trzeba się starać. Powinieneś napisać po randce coś miłego na dobry sen a rano zapytać coś w stylu - jak się spało? I życzyć chociaż miłego dnia. A nie jakie”zabawne” anegdotki. Kobieta chce się raczej czuć dopieszczona, zaopiekowana- ze jest dla Ciebie w jakiś sposób istotna.Myśle ze większość zgodzi się se mną.

Edytowane przez MilagrosFade
Czas edycji: 2022-09-21 o 10:53
MilagrosFade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 10:53   #592
Ryba147
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez MilagrosFade Pokaż wiadomość
Kobiety nie lubią strachliwych mazgajow
Niby co było agresywnego w mojej wypowiedzi?
A Ty nswet boisz się po spotkaniu odezwać żeby się nie narzucać. Kobieta chce usłyszeć bardziej „zapraszam Cię na kolacje w sobotę o 20, będę po Ciebie, szykuj się”
Ale żeby tak zagrać yo trzeba zaprosić chociaż na ta kolacje, bo zaproszenie na piwo w ten sposób się nie sprawdzi
Wypróbuj raz ten sposób a zobaczysz ze mało która zamilknie

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------



No z takim podejściem partnerki nie znajdziesz … żeby budować relacje trzeba się starać. Powinieneś napisać po randce coś miłego na dobry sen a rano zapytać coś w stylu - jak się spało? I życzyć chociaż miłego dnia.

Super. Pozwolę się sobie nie zgodzić tak czy siak. W związkach byłem, partnerki miałem. Nie szukam księżniczki tylko partnerki na życie. Partnerki. Do relacji partnerskiej. Takiej w której też widzę, że ktoś się stara. Potrafię się starać jak kogoś poznam i czuję, że warto. Natomiast jak czuję, że komuś powiewa i jestem tylko jednym z tysiąca podobnych typów na tinderze to mi się nie chce.
Ryba147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 10:57   #593
MilagrosFade
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 31
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ryba147 Pokaż wiadomość
Super. Pozwolę się sobie nie zgodzić tak czy siak. W związkach byłem, partnerki miałem. Nie szukam księżniczki tylko partnerki na życie. Partnerki. Do relacji partnerskiej. Takiej w której też widzę, że ktoś się stara. Potrafię się starać jak kogoś poznam i czuję, że warto. Natomiast jak czuję, że komuś powiewa i jestem tylko jednym z tysiąca podobnych typów na tinderze to mi się nie chce.
To w takim razie w czym problem? Skoro te dziewczyny są według Ciebie „księżniczkami” to czemu aż taj żałujesz ze z nimi nie wyszło?
Szukaj takiej której będzie odpowiadało takie traktowanie.
Ale raczej wątpię ze będzie to wartościowa osoba, bo wartościowe osoby same tez maja minimalne wymagania.
MilagrosFade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 11:07   #594
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez MilagrosFade Pokaż wiadomość
To w takim razie w czym problem? Skoro te dziewczyny są według Ciebie „księżniczkami” to czemu aż taj żałujesz ze z nimi nie wyszło?
Szukaj takiej której będzie odpowiadało takie traktowanie.
Ale raczej wątpię ze będzie to wartościowa osoba, bo wartościowe osoby same tez maja minimalne wymagania.
Nie mówię że one są księżniczkami bo nie wiem jakie mają podejście. To Ty projektujesz swoje podejście na ich zachowanie i to Ciebie raczej nazwałem księżniczka.
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 11:12   #595
MilagrosFade
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 31
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Pedro94 Pokaż wiadomość
Nie mówię że one są księżniczkami bo nie wiem jakie mają podejście. To Ty projektujesz swoje podejście na ich zachowanie i to Ciebie raczej nazwałem księżniczka.
Nie ja tu przyszłam z problemem znalezienia partnera.
Warto być księżniczka żeby odsiewać takich którym nic się nie chce
Ns piwna randkę bym nawet nie poszła, gramy w innych ligach wiec nie widzę powodu do frustracji

Edytowane przez MilagrosFade
Czas edycji: 2022-09-21 o 11:13
MilagrosFade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 11:30   #596
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez MilagrosFade Pokaż wiadomość
No z takim podejściem partnerki nie znajdziesz â�Ś żeby budować relacje trzeba się starać. Powinieneś napisać po randce coś miłego na dobry sen a rano zapytać coś w stylu - jak się spało? I życzyć chociaż miłego dnia. A nie jakieâ�zabawneâ� anegdotki. Kobieta chce się raczej czuć dopieszczona, zaopiekowana- ze jest dla Ciebie w jakiś sposób istotna.Myśle ze większość zgodzi się se mną.
O boże, co za nudna, sztampowa wiadomość "jak się spało" Nie projektuj swojego bycia nudziarą i braku kreatywności na inne kobiety.
Chyba znowu wróciła wiadomo-kto.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 11:36   #597
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 11:36   #598
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

dokladnie.

Ja np nie znosze "dobranoc" "dzien dobry" i "jak sie spalo"

I wole jak facet kontynuuje komunikacje wlasnie jakas smieszna anegdotka bo sama tak robie.

Ale tak, rowniez wesze kolejne wcielenie naszej ulubionej kolezanki.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 11:38   #599
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 11:39   #600
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
dokladnie.

Ja np nie znosze "dobranoc" "dzien dobry" i "jak sie spalo"

I wole jak facet kontynuuje komunikacje wlasnie jakas smieszna anegdotka bo sama tak robie.

Ale tak, rowniez wesze kolejne wcielenie naszej ulubionej kolezanki.
I jeszcze miłego dnia Moze jeszcze smacznej kawusi.
No inne ligi jesteśmy, zdecydowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-10 13:43:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.