Bumble - jak działają powiadomienia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-10, 21:49   #1
karolcia955
Raczkowanie
 
Avatar karolcia955
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 40
Exclamation

Bumble - jak działają powiadomienia?


Ogólnie wiem, że Bumble jest podobne do Tindera (z tą różnicą, że na Bumble to kobiety zaczynają konwersację), ale zastanawiam się jak działają powiadomienia? Czy któraś z Was korzystała? Zastanawiam się, czy jest możliwość otrzymywania powiadomień np. o "wielbicielach" mając aplikację ale z niej nie korzystając? (Bo to, że aby przyszło powiadomienie o "parze" to wiem, że trzeba samemu dać w prawo).

Moje pytanie wynika z faktu, że mam za sobą trzy randki z facetem, niby traktuje nas poważnie i kilka razy pytałam go, czy nadal używa tindera lub innej aplikacji randkowej? A on się zarzekał, że nie, że z nikim nie pisze, nie spotyka się itd., a ostatnio zauważyłam na jego telefonie 7 powiadomień właśnie z Bumble... nadal się zarzekał, że po prostu ma aplikację na telefonie i przychodzą mu powiadomienia, które tylko sprawdza, ale że odkąd się poznaliśmy to nikomu nie odpisał nawet "hej" i że jak chcę to mogę wziąć telefon i sprawdzić... odmówiłam, ale teraz trochę żałuję, bo nadal siedzi mi to w głowie czy kłamie czy mówi prawdę...
karolcia955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-11, 08:53   #2
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Bumble - jak działają powiadomienia?

ty zamiast rozkminiać jak działa jakaś apka, to spojrz prawdzie w oczy. Facet, ktory nie chce uzywac apki, to jej nie ma i nie kręci, że ma, ale nie uzywa. Zaoszczedzisz sobie rozczarowania.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-11, 09:03   #3
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Bumble - jak działają powiadomienia?

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89463189]ty zamiast rozkminiać jak działa jakaś apka, to spojrz prawdzie w oczy. Facet, ktory nie chce uzywac apki, to jej nie ma i nie kręci, że ma, ale nie uzywa. Zaoszczedzisz sobie rozczarowania.[/QUOTE]
Nie. Ludzie którzy nie chcą używać apki, nie zawsze ją od razu usuwają. Sama posiadam cmentarzysko różnych takich.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia955 Pokaż wiadomość
Moje pytanie wynika z faktu, że mam za sobą trzy randki z facetem, niby traktuje nas poważnie i kilka razy pytałam go, czy nadal używa tindera lub innej aplikacji randkowej? A on się zarzekał, że nie, że z nikim nie pisze, nie spotyka się itd., a ostatnio zauważyłam na jego telefonie 7 powiadomień właśnie z Bumble... nadal się zarzekał, że po prostu ma aplikację na telefonie i przychodzą mu powiadomienia, które tylko sprawdza, ale że odkąd się poznaliśmy to nikomu nie odpisał nawet "hej" i że jak chcę to mogę wziąć telefon i sprawdzić... odmówiłam, ale teraz trochę żałuję, bo nadal siedzi mi to w głowie czy kłamie czy mówi prawdę...
Naprawdę zdążyłaś już KILKA razy zapytać o używanie apek faceta, którego na oczy widziałaś 3 razy i jeszcze żałujesz, że mu telefonu nie sprawdziłaś?
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-11, 09:11   #4
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Bumble - jak działają powiadomienia?

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Naprawdę zdążyłaś już KILKA razy zapytać o używanie apek faceta, którego na oczy widziałaś 3 razy i jeszcze żałujesz, że mu telefonu nie sprawdziłaś?


Poza tym Bumble można używać nie tylko do randek. Ale jak cię tak gryzie od samego początku, że facet mógłby cię oszukiwać, to nie wiem jaki sens jest ciągnąć tę znajomość dalej.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-11, 09:15   #5
Mlecznabulka
Raczkowanie
 
Avatar Mlecznabulka
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Bumble - jak działają powiadomienia?

Cytat:
Napisane przez karolcia955 Pokaż wiadomość
Ogólnie wiem, że Bumble jest podobne do Tindera (z tą różnicą, że na Bumble to kobiety zaczynają konwersację), ale zastanawiam się jak działają powiadomienia? Czy któraś z Was korzystała? Zastanawiam się, czy jest możliwość otrzymywania powiadomień np. o "wielbicielach" mając aplikację ale z niej nie korzystając? (Bo to, że aby przyszło powiadomienie o "parze" to wiem, że trzeba samemu dać w prawo).

Moje pytanie wynika z faktu, że mam za sobą trzy randki z facetem, niby traktuje nas poważnie i kilka razy pytałam go, czy nadal używa tindera lub innej aplikacji randkowej? A on się zarzekał, że nie, że z nikim nie pisze, nie spotyka się itd., a ostatnio zauważyłam na jego telefonie 7 powiadomień właśnie z Bumble... nadal się zarzekał, że po prostu ma aplikację na telefonie i przychodzą mu powiadomienia, które tylko sprawdza, ale że odkąd się poznaliśmy to nikomu nie odpisał nawet "hej" i że jak chcę to mogę wziąć telefon i sprawdzić... odmówiłam, ale teraz trochę żałuję, bo nadal siedzi mi to w głowie czy kłamie czy mówi prawdę...
No nie wiem.. Dla mnie w sumie to jest po prostu bez sensu trzymać apkę, gdy się z kimś spotykam. Nie pali mostów i w razie czego oszczędza czas na tworzenie nowego profilu? Nie wiem. Jakbym myślała o kimś poważnie to raczej nie trzymałabym czegoś co mnie rozprasza jakimiś powiadomieniami i bez sensu zajmuje mi miejsce na tel.
Mlecznabulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-11, 09:35   #6
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Bumble - jak działają powiadomienia?

Przychodzą powiadomienia nawet jak się nie używa. Że tyle osób cię polubiło i takie tam. Czasem że hej, dawno cię nie było.

Więc wyluzuj.
Ja też przestałam usuwac od razu jak kogoś poznałam bo różnie to bywa i to o niczym nie świadczy.

Raczej bym się skupiła na przepracowaniu własnych problemów z zaufaniem i lękiem



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-11, 09:51   #7
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Bumble - jak działają powiadomienia?

Jeśli Ci nie pasuje, że nie usunął tej apki, to Twoje prawo, Twoje uczucia są najważniejsze

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2023-01-11 o 10:09 Powód: Edit bo źle napisałam
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-11, 11:51   #8
karolcia955
Raczkowanie
 
Avatar karolcia955
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 40
Dot.: Bumble - jak działają powiadomienia?

Dziękuję za merytoryczną odpowiedź. Ogólnie raczej nie mam powodów, aby mu nie ufać, ale trafnie zauważyłaś, że mam okropne problemy z zaufaniem i lękiem przed zranieniem nad czym oczywiście staram się pracować i jest nadal sto razy lepiej niż jeszcze kilka lat temu, ale jednak pewna trauma w głowie mi pozostała...

Ale twoja odpowiedź mnie uspokoiła, także dziękuję!


Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Przychodzą powiadomienia nawet jak się nie używa. Że tyle osób cię polubiło i takie tam. Czasem że hej, dawno cię nie było.

Więc wyluzuj.
Ja też przestałam usuwac od razu jak kogoś poznałam bo różnie to bywa i to o niczym nie świadczy.

Raczej bym się skupiła na przepracowaniu własnych problemów z zaufaniem i lękiem



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karolcia955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-11 12:51:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.