dlaczego dziewczyny za każdym razem robią takie coś?:( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-05-31, 16:53   #91
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: dlaczego dziewczyny za każdym razem robią takie coś?:(

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Bardzo dobre rady. Weź też, proszę, pod uwagę, że Autor jest w spektrum autyzmu...
Wiem że jest, ale rady raczej uniwersalne, życie to nie bajka i z powodu choroby taryfy ulgowej na rynku matrymonialnym mieć nie będzie, co najwyżej jeszcze ciężej, więc nie ma co owijać w bawełnę tylko dać jakieś konkretne wskazówki.

Edytowane przez DrDoom
Czas edycji: 2023-05-31 o 16:57
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-31, 19:51   #92
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: dlaczego dziewczyny za każdym razem robią takie coś?:(

Możesz sobie założyć np. Bumble, tam dziewczyny muszą napisać pierwsze. Wtedy dobrze jest popisać np. Przez tydzień (przeważnie nie dłużej niż 2 tyg) i wtedy umówić się na spotkanie.
Ważny jest dobry opis na profilu, który oddaje Twoja osobowość oraz ładne zdjęcia - dobrej jakości, w schludnym otoczeniu i stroju, z neutralna lub uśmiechnięta miną. Możesz sobie poczytać tu na forum wątek o randkach przez.internet i dowiedzieć się jakie doświadczenia mają inne osoby

Sent from my FP4 using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 02:20   #93
toomanyfeelings
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 22
Dot.: dlaczego dziewczyny za każdym razem robią takie coś?:(

dzięki! coś napisałem i na 100% tu jest pełno błędów, ale trudno, ciekawe czy ktoś na takim portalu randkowym w ogóle to przeczyta, spróbujmy;D



heyaaa!

I am a veeery crazy and naughty boy who likes great fun! if you want to know the best pizza in Warsaw, I'm your boyyy!



"living for the day, worries far away" is all me, and I'm gonna make you feel this way every time we meet! whether you want a calm Friday evening after a working week or something more active tell me about your hopes and dreams, or just lie down and have the best rest ever...



I'm a kind of boy who will bring your favourite food when you don't feel like going outside, and sometimes I might treat you like a queen, as long as you like it (teach me yourself, I want to get to know you!)



I may laugh at silly things and stupid jokes, the ones that only we would know why it's so funny



when you fall asleep or when we're apart, I may be working hard on college certificate, play video games, draw or write (yeah I'm aspiring artist soul, who has not done anything notable yet), please be advised that I may brag about my achievements when I want to impress you



if you're in mood for a good time, hit me up, I've got your back...:3

---------- Dopisano o 02:20 ---------- Poprzedni post napisano o 02:16 ----------

jak dziewczyny muszą pierwsze pisać na tej stronie, to przynajmniej uniknę żenady w postaci że nie wiem co napisać za pierwszym razem
toomanyfeelings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 04:05   #94
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: dlaczego dziewczyny za każdym razem robią takie coś?:(

Autorze, napisałeś ten opis w taki sposób, że dla mnie jest oczywiste, że szukasz kogoś do niezobowiązującego seksu. W siedmiu miejscach jest to podkreślone (naughty boy, more active z przymrużeniem oka, teach me yourself itd). Jeśli tego szukasz, to spoko Po prostu chciałam wyrazić, jak ja bym to odebrała (udzielałam się na różnych apkach kilka lat temu i tak poznałam obecnego męża).

Opis ten pasuje bardziej do klubowego szalonego ekstrawertyka, który z każdą nową osobą łapie szybko nić porozumienia. Taki jesteś? Czym objawia się Twoje "szaleństwo"?

Tak sobie teraz pomyślałam, że może to by nie było takie głupie, gdybyś zawarł w opisie disclimer, że nie piszesz dwuznacznie i z podtekstami? Chyba że to nieprawda w Twoim przypadku. Tak tylko luźno sugeruję, żeby może Ci trochę ułatwić
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2023-06-01 o 04:44
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 07:19   #95
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: dlaczego dziewczyny za każdym razem robią takie coś?:(

sorry ale ten opis jest mega slaby. i dlaczego po angielsku>
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 07:56   #96
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: dlaczego dziewczyny za każdym razem robią takie coś?:(

ta apka jest dla obcokrajowcow? opis w jezyku angielskim jest wymagany?

ogolnie to zgadzam sie, ze calosc ma bardzo dwuznaczny wydzwiek. i brzmi jak opis kogos kto albo jest brylujacym w towarzystwie ekstrawertykiem, albo kogos kto probuje takiego uwawac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 07:58   #97
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: dlaczego dziewczyny za każdym razem robią takie coś?:(

Cytat:
Napisane przez toomanyfeelings Pokaż wiadomość
heyaaa!

I am a veeery crazy and naughty boy who likes great fun! if you want to know the best pizza in Warsaw, I'm your boyyy!

"living for the day, worries far away" is all me, and I'm gonna make you feel this way every time we meet! whether you want a calm Friday evening after a working week or something more active tell me about your hopes and dreams, or just lie down and have the best rest ever...
Ten fragment wygląda jakbyś szukał kogoś tylko do seksu.
Oraz jak ktoś napisał wyżej spodziewałabym się po nim imprezowicza/podróżnika/miłośnika sportów ekstremalnych Raczej niż gościa, który gra w gierki strategiczne

Reszta wg mnie jest ok, piszesz o swoich zainteresowaniach i tym, że jesteś w związku troskliwy. Nie używaj słowa "boy", bo jesteś jednak dorosłym facetem

Btw. Tutaj gdzie mieszkam ok. 70% profili jest po angielsku, nie wiem jak to wygląda w Polsce czy Warszawie

Edytowane przez b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Czas edycji: 2023-06-01 o 12:27
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-01, 11:44   #98
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: dlaczego dziewczyny za każdym razem robią takie coś?:(

Zgadzam się z dziewczynami.

Naughty już ma tak mocne konotacje łóżkowe, unikałabym tego słowa w innych kontekstach.

Boy (jeszcze przedłużone yy) z kolei kojarzy mi się z infantylizacją.

Brzmi jakbyś szukał mommy-dom na jednonocną przygodę.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 11:52   #99
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: dlaczego dziewczyny za każdym razem robią takie coś?:(

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 10:00
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 11:59   #100
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: dlaczego dziewczyny za każdym razem robią takie coś?:(

Dla mnie też ten opis jest odpychający. Bo ty szukasz związku, a w opisie kreujesz się na 'niegrzecznego chłopczyka', czyli czytaj - szukasz kogoś do łóżka. Dlaczego też opis masz po angielsku?

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Ten fragment brzmi, jakbyś szukał seksu i chciał być zdominowany przez jakiegoś dojrzałego 60-latka.
No fragment 'I'm your boy!' brzmi jakbyś był tzw. sugar baby i szukał sponsora
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 18:20   #101
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: dlaczego dziewczyny za każdym razem robią takie coś?:(

Koleś trolluje Was na tym wątku, że hej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-01, 18:22   #102
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: dlaczego dziewczyny za każdym razem robią takie coś?:(

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Koleś trolluje Was na tym wątku, że hej.
szczerze mowiac mam nadzieje ze tak jest, bo kiszki mi wykreca od niektorych tekstow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 18:53   #103
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: dlaczego dziewczyny za każdym razem robią takie coś?:(

mnie sie dopiero kropki polaczyly jak napisal ze jego ulubionym zespolem jest Abba.

Co jak co ale sa jakies granice nawet trollowania
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-01, 20:10   #104
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: dlaczego dziewczyny za każdym razem robią takie coś?:(

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-09 o 13:09
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-02, 01:22   #105
toomanyfeelings
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 22
Dot.: dlaczego dziewczyny za każdym razem robią takie coś?:(

okayyy wiem co zmienić jeśli tu jest słabo, to co byłoby dobre? czyli nie powinno być niczego, co sugeruje zainteresowania sferą fizyczną?

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

nie wiem o co chodzi z Abbą ale mam więcej ulubionych

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

"sugar baby i szukał sponsora" hahaha no nie!

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

"Bo ty szukasz związku, a w opisie kreujesz się na 'niegrzecznego chłopczyka', czyli czytaj - szukasz kogoś do łóżka. Dlaczego też opis masz po angielsku?" a jeśli i to i to (w jednej relacji) jest źle? bardziej miałem na myśli, że daleko mi do perfekcyjnie ułożonego dorosłego kandydata na ojca rodziny i raczej we mnie jest chęć pozytywnego szaleństwa

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

"chciał być zdominowany przez jakiegoś dojrzałego 60-latka" hahaha w wersji homo to na pewno nie ja! kobieca dominacja nade mną (albo na odwrót, na przemian) to tak (ale nie wiem czy takie coś powinno być w opisie, pamiętajcie że mam zaburzenia interakcji i nie wiem tego co dla normalnych ludzi jest oczywiste)

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

"Boy (jeszcze przedłużone yy) z kolei kojarzy mi się z infantylizacją" infantylizacja do mnie mocno pasuje... to spora część mojej natury... ale, może tak, może lepiej usunąć to z pierwszego planu, nie wiem:3

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

"Ten fragment wygląda jakbyś szukał kogoś tylko do seksu" aha, no pisząc tę część miałem coś innego na myśli, to do zmiany

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

"imprezowicza/podróżnika/miłośnika sportów ekstremalnych Raczej niż gościa, który gra w gierki strategiczne" ja jestem mieszanką wszystkiego, więc pewnie zależy od tego jaka byłaby dziewczyna z którą jestem, ale nie mam pomysłu jak to przekazać

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

"Reszta wg mnie jest ok" dziękuję, pomyślę jak zmienić zgodnie z tym co piszesz, i dziękuję za całą pomoc w tym temacie, Twoje odpowiedzi są jedne z najbardziej pomocnych, dają jakąś informacje co i w którym miejscu zrobić lepiej

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

"Autorze, napisałeś ten opis w taki sposób, że dla mnie jest oczywiste, że szukasz kogoś do niezobowiązującego seksu" myślę i nie wiem jak zmienić, żeby tak nie wyglądało (bo tak nie jest)

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

DrDoom "Tam na serwerze grasz z tymi samymi osobami, przez dni i miesiące, między zadaniami czy questami masz czas na normalną rozmowę"



ej to jest super!! czytam od nowa post ze strony nr 3 i mnie zainspirowało w jakich grach może być taka okazja, może... hej, kiedyś grałem w taką fajną gdzie zaczynało się w epoce kamienia i dochodziło aż do przyszłości, to była zabawa!

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

"Jeśli tego szukasz, to spoko Po prostu chciałam wyrazić, jak ja bym to odebrała"

też pomocna odpowiedz, tak jest to jedno z moich marzeń(aczkolwiek nie w każdym z tych miejsc miałem to na myśli, best rest ever to dla mnie może być np. patrzenie w chmury nad brzegiem morza) ale nie wiem jak zmienić żeby tak nie wyglądało

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

"ta apka jest dla obcokrajowcow? opis w jezyku angielskim jest wymagany?" wydaje mi się że dla obcokrajowców, cały interfejs jest po angielsku

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

"Opis ten pasuje bardziej do klubowego szalonego ekstrawertyka, który z każdą nową osobą łapie szybko nić porozumienia. Taki jesteś? Czym objawia się Twoje "szaleństwo"?"

zależy, może się zdarzyć szybko, ale muszę kogoś polubić. Czasem czuję się tak od razu, a czasem przeciwnie



moje szaleństwo... nowoczesne kluby to nie, bardziej coś jak lata 80-90, nie lubię potężnego hałasu. Czasem nie planuję tego co zrobię, np. nagle mam chęć gdzieś wyjść albo pojechać i tak robię. W radiu muzyka "when the rain begins to fall" i ja mogę wyjść na balkon i tańczyć w deszczu

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

pisałem na stronie 2 albo 3 o wakacyjnym związku który skończył się gdy dziewczyna stała się na mnie totalnie obojętna (takiego czegoś właśnie się boję) na jednej z randek zachciało mi się zbudować most z brzegu stawu na wysepkę i zobaczyć co tam jest (woda miała może 10 cm głębokości) i tam było jakieś drewno, zarośla, ale to była zabawa!

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------

potem ona mi pisała że jak leżeliśmy na trawie na tej wysepce, to było jej tak dobrze i tak spokojnie się czuła, i że chce kiedyś tam wrócić, razem. Nic z tego nie wyszło bo to było ostatnie spotkanie w tym mieście

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

"Tak sobie teraz pomyślałam, że może to by nie było takie głupie, gdybyś zawarł w opisie disclimer, że nie piszesz dwuznacznie i z podtekstami? Chyba że to nieprawda w Twoim przypadku. Tak tylko luźno sugeruję, żeby może Ci trochę ułatwić"

to miło z Twojej strony. Takie odpowiedzi mi pomagają. Może tak... albo napisać coś zupełnie nowego, od podstaw. Mam fantazyjny umysł ale nie aż tak jak to wygląda

---------- Dopisano o 01:20 ---------- Poprzedni post napisano o 01:10 ----------

"Ten fragment wygląda jakbyś szukał kogoś tylko do seksu" właśnie nie mam pomysłu jak to przekazać, nie lubiłbym niezobowiązująco (taka moda dzisiaj z takimi znajomościami ale mi to nigdy nie pasowało) chciałbym czuć że jesteśmy zawsze razem choćby na przeciwnych krańcach świata a przygoda jednonocna to coś tylko dla nas gdy tylko zdarzy nam się okazja, ale nie wiem jak to zrobić... może zmniejszyć objętość tekstu w opisie generalnie

---------- Dopisano o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------

jutro napiszę coś od podstaw, zupełnie na nowo, i poproszę o opinie czy tym razem poszło mi lepiej
toomanyfeelings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-02, 01:46   #106
toomanyfeelings
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 22
Dot.: dlaczego dziewczyny za każdym razem robią takie coś?:(

wiecie jaka reklama na wizaz mi się pokazała? taka czarna żarówka spiralnego kształtu. Nie mam pojęcia jaki jest sens czarnej żarówki, może emitowanie ujemnej jasności (w symulacjach w universe sandbox z jakiegoś powodu można takie coś zrobić, tzn. gwiazda która chłodzi wszystko wokół zamiast ogrzewać, ale nie wydaje mi sie żeby w realnej kosmologii takie rzeczy istniały)

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:24 ----------

jak się wpisze w google "czarna żarówka" to pojawiają się na sprzedaż "żarówki UV" i naprawdę mają czarny kolor, nie wiem kto to wymyślił

---------- Dopisano o 01:30 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

znowu dostałem wsparcie od innych graczy w tej grze, gdzie przegrałem 1v5. chyba wrócę i zagram w kolejnym turnieju...



bardzo mi miło bo z tego wynika że mam szansę. Ktoś mi napisał że gdy ja byłem silny to im pomogłem setki razy. Mam pomysł co zrobię i mam nowy build

---------- Dopisano o 01:31 ---------- Poprzedni post napisano o 01:30 ----------

chociaż nadal nie wiem, czemu kilka osób zdecydowało żebym akurat to ja był priorytetem dla ich grupy. Jeden z nich napisał "I like to kill him because he has funny reactions"

---------- Dopisano o 01:38 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

znowu mi się wyświetliła ta reklama z czarną żarówką, kliknąłem i podpis "Oczyszczacz powietrza Aptel UV10A" teraz już totalnie nie rozumiem jak można oczyszczać powietrze żarówką

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:38 ----------

dobra idę się czegoś napić, szkoda że nie mam już soku malinowego, pozostaje herbata albo sama woda... i zobaczę czy są jakieś sesje multiplayer albo przygotuję się do turnieju bo z ich wsparciem mam chęć zagrać, napiłbym się kawy ale powinienem iść spać najpóźniej za kilka godzin...

---------- Dopisano o 01:46 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------

aha jeszcze muzycznie, co musiałbym lubić żeby to nie było trollowanie? teraz słucham tej i też bardzo lubię https://youtube.com/watch?v=trp6FZs2zlM
toomanyfeelings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-02 02:46:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.