Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-15, 18:15   #4021
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Teoretycznie seria różana jest dla cery mieszanej 30+, a ten granat dla 40+

Różany jest chyba lżejszy.
O widzisz, przydatne info, w takim razie nie wiem czy jest sens testowania różanego w moim przypadku

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 12:06   #4022
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

A nie przeszkadza Wam alko w składzie kremu Weledy? Jakoś nie mogę się przełamać z tym alkoholem w kremie pod oczy. Już zwłaszcza po moich przejściach zimą i wiosną.

Ja aktualnie używam krem liftingujacego Nacomi- jest Ok, dobrze nawilża. Wydaje mi się, że zmarszczki których się nabawiłam po podrażnieniu są mniej widoczne.

Mam jeszcze krem Creamy ale jest zbyt ciężki na lato (nawet jak dla mnie). Więc używam czasami, ale się zmarnuje bo data ważności jest do września. Krem jest mega wydajny.



Z Avene dobry skład ma woda micelarna, polecam do wrażliwych okolic oczu.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 20:24   #4023
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
A nie przeszkadza Wam alko w składzie kremu Weledy? Jakoś nie mogę się przełamać z tym alkoholem w kremie pod oczy. Już zwłaszcza po moich przejściach zimą i wiosną.

Ja aktualnie używam krem liftingujacego Nacomi- jest Ok, dobrze nawilża. Wydaje mi się, że zmarszczki których się nabawiłam po podrażnieniu są mniej widoczne.

Mam jeszcze krem Creamy ale jest zbyt ciężki na lato (nawet jak dla mnie). Więc używam czasami, ale się zmarnuje bo data ważności jest do września. Krem jest mega wydajny.



Z Avene dobry skład ma woda micelarna, polecam do wrażliwych okolic oczu.
Ja tego alko w ogóle nie czuję, kremu używam od początku lipca i nic niepożądanego się nie dzieje. Ten krem jest bardzo delikatny, ale jednocześnie bardzo bogaty, nie wiem jak to opisać, ale on mocno nawilża, a natłuszcza też, ale tak inaczej, nie zostawia skóry tłustej, dlatego mi pasuje, bo u mnie bardzo łatwo przeciążyć skórę powiek. Ogólnie to ciężko odpowiedzieć na pytanie, bo ja mam wrażliwe oczy, ale powieki są normalne w stronę tłustych i bardzo rzadko mam je przesuszone czy podrażnione.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-02, 11:41   #4024
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 246
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cześć Dziewczyny, proszę poradźcie mi korektor pod oczy (sucha skóra) i krem bb/cc lub podkład (mieszana w kierunku suchej).
Lekko do średnio kryjących. Jak najlepsze składowo (naturalne na ile się da). Co lubicie używać, co byście mi poleciły? "Pod" będzie u mnie zwykle spf mineralny.
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-02, 17:18   #4025
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, proszę poradźcie mi korektor pod oczy (sucha skóra) i krem bb/cc lub podkład (mieszana w kierunku suchej).
Lekko do średnio kryjących. Jak najlepsze składowo (naturalne na ile się da). Co lubicie używać, co byście mi poleciły? "Pod" będzie u mnie zwykle spf mineralny.
Najlepszy z aktualnie dostępnych- fajnie kryje cienie i nie podkresla zmarszczek https://lyko.com/pl/bareminerals/bar...aler-fair-1.5w
A podkład to w płynie, proszku czy kompakcie?
Zamówiłam z tego sklepu z tej firmy, ale nie do końca trafiłam w odcień, więc wzięłam następnym razem w proszku, bo w kompakcie nie ma, choć bardzo spodobała mi się ta forma i będę polować https://lyko.com/pl/glo-skin-beauty/...natural-medium
Ale naturalne są też z tej firmy w kompakcie https://lyko.com/pl/pur-cosmetics/pu...undation-light (bo te w płynie mają silikony).
Natomiast jeśli chodzi o podkłady w płynie, to ostatnio testuję Nude by Nature i całkiem fajny w przeciwieństwie do Couleur Caramel, które podkreślają suche skórki (próbki wielu formuł) z wyjątkiem ich kremu BB, który fajnie się nosił, ale miał zbyt delikatne krycie, jak dla mnie https://kontigo.com.pl/krem-bb-11-li...r-caramel.html
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-02, 20:01   #4026
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 246
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;89661870]Najlepszy z aktualnie dostępnych- fajnie kryje cienie i nie podkresla zmarszczek https://lyko.com/pl/bareminerals/bar...aler-fair-1.5w
A podkład to w płynie, proszku czy kompakcie?
Zamówiłam z tego sklepu z tej firmy, ale nie do końca trafiłam w odcień, więc wzięłam następnym razem w proszku, bo w kompakcie nie ma, choć bardzo spodobała mi się ta forma i będę polować https://lyko.com/pl/glo-skin-beauty/...natural-medium
Ale naturalne są też z tej firmy w kompakcie https://lyko.com/pl/pur-cosmetics/pu...undation-light (bo te w płynie mają silikony).
Natomiast jeśli chodzi o podkłady w płynie, to ostatnio testuję Nude by Nature i całkiem fajny w przeciwieństwie do Couleur Caramel, które podkreślają suche skórki (próbki wielu formuł) z wyjątkiem ich kremu BB, który fajnie się nosił, ale miał zbyt delikatne krycie, jak dla mnie https://kontigo.com.pl/krem-bb-11-li...r-caramel.html[/QUOTE]

Dziękuję , najbardziej zainteresował mnie krem bb od Couleur Carmel, bo właśnie szukam czegoś delikatnego, chętnie go spróbuję, tym bardziej, że jest dość dostępny, skoro na Kontigo. Szukam formuł płynnych.
Korektor też jest interesujący. Czy ze sklepu Lyko zamawiasz do Polski? Trochę boję się z takich sklepów zamawiać, które wysyłają zza granicy, że paczka przepadnie itp. a może niepotrzebnie.
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-03, 16:08   #4027
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, proszę poradźcie mi korektor pod oczy (sucha skóra) i krem bb/cc lub podkład (mieszana w kierunku suchej).
Lekko do średnio kryjących. Jak najlepsze składowo (naturalne na ile się da). Co lubicie używać, co byście mi poleciły? "Pod" będzie u mnie zwykle spf mineralny.
Ten podkład jest fajny
https://kontigo.com.pl/podklad-hydra...r-caramel.html
denkuję go obecnie, nie jestem fanką jego zapachu ( taki tranowy ), ale poza tym polubiliśmy się, choć z początku miałam mieszane uczucia.
Pewnie go jeszcze kupię, używam go na zmienę z minerałami Lily Lolo ( te też kupię ).

edit link do wątku kolorówkowego
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288012
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2023-09-03 o 17:17
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-03, 17:57   #4028
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
Dziękuję , najbardziej zainteresował mnie krem bb od Couleur Carmel, bo właśnie szukam czegoś delikatnego, chętnie go spróbuję, tym bardziej, że jest dość dostępny, skoro na Kontigo. Szukam formuł płynnych.
Korektor też jest interesujący. Czy ze sklepu Lyko zamawiasz do Polski? Trochę boję się z takich sklepów zamawiać, które wysyłają zza granicy, że paczka przepadnie itp. a może niepotrzebnie.
Tak, do Polski; pierwsza paczka przyszła słabo zabezpieczona, ale nic nie zginęło. Zobaczę, w jakim stanie dotrze druga Ogólnie to fajny sklep, bo mają marki niedostępne w PL, jak np. ta amerykańska Glo Skin Beauty- bardzo bogata oferta makijażowa, nie wszystkie produkty są naturalne i trzeba patrzeć po składach, ale mają też inne marki eko np. Ecooking, estelle & thild
Edit. Druga przyszła zabezpieczona idealnie, w firmowym kartonie Lyko, aż ciężko było się do niej dobrać

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2023-09-04 o 11:45
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 11:03   #4029
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Ja polecam podkład i krem BB ( z filtrem 50) z Lumileeve. Korektor jest świetny, dobrze kryje cienie, jest dość gesty ale ładnie się rozprowadza. Za to krem BB ma krycie jak podkład, dobrze się rozprowadza na skórze i ładnie cera wygląda. Miałam próbkę ale chce zamówić pełne opakowanie jak wykończę obecny BB (Miya- lubię ale do Lumileeve mu daleko).
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-10, 11:16   #4030
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 246
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;89662455]Tak, do Polski; pierwsza paczka przyszła słabo zabezpieczona, ale nic nie zginęło. Zobaczę, w jakim stanie dotrze druga Ogólnie to fajny sklep, bo mają marki niedostępne w PL, jak np. ta amerykańska Glo Skin Beauty- bardzo bogata oferta makijażowa, nie wszystkie produkty są naturalne i trzeba patrzeć po składach, ale mają też inne marki eko np. Ecooking, estelle & thild
Edit. Druga przyszła zabezpieczona idealnie, w firmowym kartonie Lyko, aż ciężko było się do niej dobrać [/QUOTE]

Susabee a za jakimi jeszcze eco markami warto się rozejrzeć na Lyko? Oprócz tych co wymieniłaś?
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-10, 11:19   #4031
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
Susabee a za jakimi jeszcze eco markami warto się rozejrzeć na Lyko? Oprócz tych co wymieniłaś?
Od siebie polecam Urtekram ( na Lyko mają nawet litrowe butle szamponu ) i Loelle ( mam wodę różaną i olej różany ).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-10, 12:42   #4032
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 246
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Od siebie polecam Urtekram ( na Lyko mają nawet litrowe butle szamponu ) i Loelle ( mam wodę różaną i olej różany ).
ooosuper dziękuję

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja polecam podkład i krem BB ( z filtrem 50) z Lumileeve. Korektor jest świetny, dobrze kryje cienie, jest dość gesty ale ładnie się rozprowadza. Za to krem BB ma krycie jak podkład, dobrze się rozprowadza na skórze i ładnie cera wygląda. Miałam próbkę ale chce zamówić pełne opakowanie jak wykończę obecny BB (Miya- lubię ale do Lumileeve mu daleko).
Super, bardzo dziękuję. Korektor sprawdzę, wciąż się nie zdecydowałam a ten mi jest najbardziej potrzebny, w pierwszej kolejności
Marki Miya nie lubię. O Lumileeve właśnie dość fajne opinie słyszałam.
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-14, 11:37   #4033
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

A znacie tą markę: https://aloelola.pl/sklep/

Niestety tusz do rzęs ma silikon. Za to cienie wyglądają bardzo ładnie.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-15, 17:20   #4034
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Wrzucam efekty wczorajszego szybkiego nalotu na Hebe i pomadkę z Kaufland. Z yope miał być szampon, ale odżywkę bardzo chętnie wypróbuję.
DSC_2906~2.jpg

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-16, 18:54   #4035
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wrzucam efekty wczorajszego szybkiego nalotu na Hebe i pomadkę z Kaufland. Z yope miał być szampon, ale odżywkę bardzo chętnie wypróbuję.
Załącznik 7793866

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
Mocny zapach ma ta odżywka Yope ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-17, 13:28   #4036
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 246
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
A znacie tą markę: https://aloelola.pl/sklep/

Niestety tusz do rzęs ma silikon. Za to cienie wyglądają bardzo ładnie.
Ja zupełnie nie znam, ale faktycznie, paletki z cieniami wyglądają bardzo ładnie, takie użytkowe odcienie.

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Dziękuję Wam za polecenie korektora All bright z Lumileve. Bardzo mi się podoba pod oczami, jest dobry dla suchej skóry w tych okolicach, nawet go nie przypudrowuję i jakimś cudem nie włazi w załamania. Mimo, że nie jest z tych zastygających, jest raczej mocno kremowy, nawilżający. A krycie ma bardzo przyzwoite. Na resztę twarzy u mnie się nie nadaje, warzy się. Używam go jednak tylko pod oczy, bo takiego szukałam i jest super.

A w Superpharmie kupiłam wczoraj dwa błyszczyki z Miya, są na promce. Jestem pod wrażeniem, są dokładnie takie jak lubię, nie są klejące ani oblepiające, są z tych "chudszych" w konsystencji, bez drobinek i nie odbijają wściekle jak lustro. Wyglądają po prostu bardzo naturalnie, ładnie. Nie zjadają się w 10 minut. Polecić mogę!
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 08:50   #4037
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
Susabee a za jakimi jeszcze eco markami warto się rozejrzeć na Lyko? Oprócz tych co wymieniłaś?
Sporo tam tego, wszystkich nie przejrzałam, ale zwróciłam uwagę na ichniejszą naturalną markę Maria Akerberg; niby nic rewelacyjnego, bo głównie oleje i ekstrakty, czasami jakieś peptydy, ale mają produkty w różnych pojemnościach, w tym miniatury, więc można przetestować. Na razie zamówiłam żel aloesowy https://lyko.com/pl/maria-akerberg/m...arbadensis-100, ale mam ochotę na makijaż od nich, bo podkład jest dobrze kryjący, a i upatrzyłam sobie cienie do kasetki magnetycznej https://lyko.com/pl/maria-akerberg/m...c-pink-apricot oraz https://lyko.com/pl/maria-akerberg/m...agnetic-nougat
A teraz wzięłam jeszcze to z ciekawości, bo jest na promo https://lyko.com/pl/true-botanicals/...essence-118-ml
Z naturalnych firm to jeszcze NUI, Nuori, Aurelia Probiotic Skincare, IDUN Minerals, Frank body (jest też na notino) oraz super skuteczne deo Lavilin (kiedyś ściągane z iherba), ale są tam też dostępne w PL Antipodes, tyle, że na promce, ale na Lookfantastic jest jeszcze większa promka na Antipodes, tylko nie mają miniatur, jak na Lyco.

Na Lyco też są duże promki dla członków klubu Lyco oraz extra oferty np. ten żel dezynfekcyjny https://lyko.com/pl/skincode/skincod...hand-gel-500ml za 6,20zł

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2023-09-20 o 10:40
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 10:13   #4038
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

U mnie skromne zakupy, ale za to wszystkie nowości u mnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0AB37129-6F03-4C6D-B95A-972DCDD91123.jpg (163,3 KB, 34 załadowań)
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 12:49   #4039
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
U mnie skromne zakupy, ale za to wszystkie nowości u mnie.
Fajne zakupy, ciekawa jestem tej maski wygładzającej, dobrze że wzięłaś tylko próbkę szamponu, ja mam mieszane odczucia co do szamponów tej marki, odkąd ten pierwszy Anwen miętowy u mnie się nie sprawdził, mam o nim najgorsze zdanie i w ogóle nie planuję testować pozostałych.

Skusiłam się na ponowne zakupy w zielonym Labo, jeden krem do stóp kupiłam na prezent, a drugi dla siebie, podobno jest świetny, to się okaże. Z reszty produktów miałam tylko ten krem do mycia i jak dla mnie to super produkt, pięknie pachnie i naprawdę jest delikatny, lepszy nawet od wielu żeli hypoalergicznych, które moją skórę bardzo często wysuszają, albo w ogóle nie myją. Ten jest super pod każdym względem. DSC_2938.jpg

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-25, 16:30   #4040
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Zamówiłam ponownie wodę różaną i olej różany Loelle, ale dumam nad dezodorantem. Mam taki w koszyku na Amazon , zapach miętowy od Ben & Anna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ben mieta.jpg (143,3 KB, 22 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-26, 18:18   #4041
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zamówiłam ponownie wodę różaną i olej różany Loelle, ale dumam nad dezodorantem. Mam taki w koszyku na Amazon , zapach miętowy od Ben & Anna
Jak dla mnie one prawie nie mają zapachu.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-27, 08:36   #4042
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Krem do stóp Zielone Laboratorium chyba będzie hitem, zakochałam się od pierwszego użycia, pięty mięciutkie, zapach boski, cynamonowy, cudo!

I jeszcze pochwalę żel pod prysznic z wodą bambusową Jowae, rewelacja, do ciała bardzo dobry, ale do twarzy okazał się rewelacyjny, wymiata wszystko i nie wysusza. Kolejne odkrycie.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-27, 15:57   #4043
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 246
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zamówiłam ponownie wodę różaną i olej różany Loelle, ale dumam nad dezodorantem. Mam taki w koszyku na Amazon , zapach miętowy od Ben & Anna
Te dezodoranty chyba wszystkie mają bardzo delikatne, ledwo wyczuwalne zapachy. Bardzo mi się sprawdzają z tej marki, wolę jednak wersję w puszce
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-01, 18:02   #4044
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Ostatnio nadziałam się na zakupach w Kontigo- spodobał mi się skład tego kremu pod oczy oraz to, że ma chłodzący aplikator, więc wzięłam na dużej promo https://kontigo.com.pl/krem-pod-oczy...-ecooking.html


Szybko okazało się, że skład kremu jest jednak taki (na opakowaniu): https://pell.pl/product-pol-1919-ECO...likatorem.html
Podobny numer zrobił ten sklep https://happygolucky.pl/sklep/ecooki...ikatorem-20ml/


Gdy tymczasem właściwy krem o pożądanym przeze mnie składzie wygląda tak i nigdzie nie jest dostępny https://estyl.pl/krem-pod-oczy-zmnie...-sojowych-30ml

Niektóre sklepy mają niezły bajzel A chodziło mi szczególnie o ten składnik- superoxide dismutase, taki, jak tutaj w mgiełce NIOD https://cosibella.pl/product-pol-492...jna-240ml.html

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2023-10-01 o 18:15
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-02, 09:56   #4045
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;89681261]Ostatnio nadziałam się na zakupach w Kontigo- spodobał mi się skład tego kremu pod oczy oraz to, że ma chłodzący aplikator, więc wzięłam na dużej promo https://kontigo.com.pl/krem-pod-oczy...-ecooking.html


Szybko okazało się, że skład kremu jest jednak taki (na opakowaniu): https://pell.pl/product-pol-1919-ECO...likatorem.html
Podobny numer zrobił ten sklep https://happygolucky.pl/sklep/ecooki...ikatorem-20ml/


Gdy tymczasem właściwy krem o pożądanym przeze mnie składzie wygląda tak i nigdzie nie jest dostępny https://estyl.pl/krem-pod-oczy-zmnie...-sojowych-30ml

Niektóre sklepy mają niezły bajzel A chodziło mi szczególnie o ten składnik- superoxide dismutase, taki, jak tutaj w mgiełce NIOD https://cosibella.pl/product-pol-492...jna-240ml.html[/QUOTE]
Ja bym zwróciła ten krem. Tyle kasy i takie kanty.

Obecnie pod oczy u mnie ląduje to co i na twarz, czyli olej różany Loelle i nic więcej szczególnie ( na dzień filtr Bioregena na twarz i pod oczy ).
Ostatnimi czasy tylko jeden polski krem zrobił wow pod moimi oczami i zakupię ponownie w Polsce
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...oslinnymi.html
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-02, 10:36   #4046
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja bym zwróciła ten krem. Tyle kasy i takie kanty.

Obecnie pod oczy u mnie ląduje to co i na twarz, czyli olej różany Loelle i nic więcej szczególnie ( na dzień filtr Bioregena na twarz i pod oczy ).
Ostatnimi czasy tylko jeden polski krem zrobił wow pod moimi oczami i zakupię ponownie w Polsce
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...oslinnymi.html
Niestety zauważyłam ten fakt już po otwarciu kremu

Tak nawiasem mówiąc, to krem jest całkiem niezły i szybko się wchłania, pod makijaż nie mam teraz niczego podobnego, a i ciekawość marki przeważyła, więc zostawiłam

Fajny ten krem Polny Warkocz, ale ma bławatka w składzie, wiec odpada, bo mam uczulenie.


A ja znalazłam ostatnio fajne serum C aż 50ml z wymiennym wkładem do obudowy i w dodatku bezzapachowe https://cosibella.pl/product-pol-151...na-C-50ml.html

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2023-10-02 o 10:38
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-06, 18:57   #4047
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Najnowsze nabytki, nasze ulubione mleczko do mycia i nowość Yope. Kupiłam ponownie to mleczko, ponieważ śmietanka do mycia i kąpieli Momme w ogóle nie jest nawet podobna do niego, ogólnie to używaliśmy dwóch produktów Momme, bo jeszcze maść przeciw odparzeniom, i żaden nam nie przypasował, tzn śmietanka była ok, ale bez rewelacji, a maść do kitu, strasznie sucha, cynkowa pasta, która zaczyna wysuszać skórę już po pierwszych aplikacjach, przypomniała mi znienawidzony sudokrem. Ładne opakowania tych Momme, a w środku kompletnie nieprzemyślane produkty. A kosmetyki Alphanova z tej serii, które teraz używamy sprawdzają się super, bo jeszcze mamy w użyciu balsam oczyszczający do pielęgnacji podpieluszkowej i maść Elizinc, której dzięki temu balsamowi dopiero 2 razy użyłam i bardzo szybko załagodziła zaczerwienioną pupę.
A i kupiłam córce szczoteczkę soniczną Neno denti, póki co rewelacja, córka się bardzo cieszy z niej, śmieje się na głos podczas szczotkowania ząbków. DSC_3103~2.jpg

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2023-10-06 o 19:01
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 11:21   #4048
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 246
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Tym razem szukam kremu na dzień i zastanawiam się nad kremem z witaminą C z marki Slavia. Miałyście może jakieś kosmetyki z tej marki? Mają fajne składy no i to polska marka, choć dziwne dla mnie, że właśnie krem z witaminą c na dzień ma micę. Na YT jest hajp na tę markę, mam wrażenie, że takie drugie BasicLab, czyli już wyskakują z lodówki brrr. Póki co opinie są naprawdę obiecujące, kusi mnie bardzo wypróbować. Może ktoś z Was miał już do czynienia z tymi kremikami?
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 14:41   #4049
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
Tym razem szukam kremu na dzień i zastanawiam się nad kremem z witaminą C z marki Slavia. Miałyście może jakieś kosmetyki z tej marki? Mają fajne składy no i to polska marka, choć dziwne dla mnie, że właśnie krem z witaminą c na dzień ma micę. Na YT jest hajp na tę markę, mam wrażenie, że takie drugie BasicLab, czyli już wyskakują z lodówki brrr. Póki co opinie są naprawdę obiecujące, kusi mnie bardzo wypróbować. Może ktoś z Was miał już do czynienia z tymi kremikami?
Obserwuję na insta racjapielegnacja i ona określiła te kremy jako dobre, ale nie jakieś innowacyjne, za drogie jak na swoją jakość. Pewnie dość mocno są promowane, więc dlatego ich tak wszędzie dużo.
Może coś z Clochee?

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 18:37   #4050
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 246
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Obserwuję na insta racjapielegnacja i ona określiła te kremy jako dobre, ale nie jakieś innowacyjne, za drogie jak na swoją jakość. Pewnie dość mocno są promowane, więc dlatego ich tak wszędzie dużo.
Może coś z Clochee?
Też mi się wydaje że kosmetyki Slavii są zbyt drogie, może na jakiejś sporej promocji wypróbuję.
Nad Clochee zastanawiam się właśnie, dzięki
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-19 12:51:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.